Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+1 głos
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


********* Podejście Sylwii do świąt

Sylwia otwarcie przyznaję, że nie lubi jesieni, jest to najmniej lubiana przez nia pora roku. Ten czas umila sobie zakupami świątecznych gadżetów, co zapewne zauważyliście w jej social mediach. 

IG:@sylwialipka_music

Snapchat:sylwialipka

Tak jak większość z nas Sylwia uważa czas świąt za wyjątkowy i magiczny, który powinniśmy spędzać w rodzinnym gronie na rozmowie i wspominaniu dawnych czasów. Przyznacie szczerze: kto nie wspomina przy wigilijnym stole starych, często zabawnych sytuacji?

Świąteczna piosenka

Osoby, które na bieżąco śledzą Sylwie zapewne wiedzą, że razem z innymi wokalistkami z ekipy Young Stars: 

-Olgą Przybysz

-Dominiką Sozańską

-Sylwią Przybysz 

nagrała specjalną świąteczną piosenkę o tytule "Nasza Cicha Noc" znajdzie się ona na nadchodzącej płycie Rema"Sekret". Piosenka miała już swoją premierę min.w Spotify i możecie jej posłuchać tutaj. Już jutro 6 grudnia na kanale Rema(https://www.youtube.com/user/MuzaDusz) będziemy mogli zobaczyć teledysk do tej cudownej piosenki, bardzo prawdopodobne, że prócz Sylwii zobaczymy tam również Pirata!

5 dni z Sylwią

Sylwia na swoim kanale stworzyła specjalną serię, w której codziennie przez pięć dni wrzucała filmy związane z tematyką świąteczną. Dziś pojawił SIĘ ostatni filmik z tej serii, ale zacznijmy od początku.

1.12.2017-tego dnia Sylwia umieściła na swoim kanale pierwszy , było to ogromne świąteczne rozdanie. Wszelkie szczegóły na ten temat z znajdziecie tutaj→http://fandoms.pl/325045/sylwia-lipka-rozdaje-prezenty-ananasow-swiateczne-rozdanie

2.12.2017-wtedy został opublikowany film, w którym gościem był Dominik Rupiński. Chłopak kupował Sylwii trzy zestawy ubrań: jeden na codzień,kolejny oficjalny-na kolacje wigilijną oraz ostatni luźny, w stylu piżamy, żeby móc w nim odpocząć.  

3.12.2017-wiele osób kupuje kalendarze adwentowe, podobnie zrobiła Sylwia. W video opublikowanym tego dnia ujawniła co znajduje się w kalendarzu z biżuterią z H&M.

4.12.2017-tego dnia Sylwia pokazała nam pomysły na świąteczne prezenty dla najbliższych za niską cenę. Obejrzyjcie tutaj.

5.12.2017-Syla zaprezentowała nam możliwości na własnoręczne świąteczne dekoracje to pokoju. Zajrzyjcie do tego filmu.

A wy śledzicie świąteczne poczynania Sylwii?
Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 1,000 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 1089 punktów za:

Jakość:1020Popularność:54
Podziękowania:0Ocena:5
Wyróżnienia:0Komentarze:10

Sylwia Lipka
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 131,317 punktów 1 5 12
54 czytelników Gru 5, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Nina Mielewczyk Zarejestrowany użytkownik 17 punktów 1
Oby za rok Syla powtórzyła serię
0 głosów
Gru 29, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
103 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 102 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8842 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2463 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post