+7 głosów
(postid: 326423) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Koniec drugiej serii Fandoms Redaktorzy - akcji, która okazała się sukcesem i przywróciła nasz projekt do życia - wraz z końcem roku ! Zgodnie z zasadami, gdy wymagany pułap osiągnie jakikolwiek fandom - "gramy" zawsze do poniedziałku, ok. 10:00 . Sprawdźcie kto ma szansę zostać Redaktorem !

Rywalizacja na jakość między Ananasami Sylwii i Jereminators

Zgodnie z zasadami, status Redaktora mają szansę wywalczyć dla swoich członków te fandomy, które są realnie zaangażowane w naszą zabawę. Mówiąc wprost: wszelkiego typu profity wynikające ze współpracy z nami możemy zaoferować dla takich fandomów, które sa widoczne w serwisie. To proste - jeśli np. Jeremi ma udzielić wywiadu dla Redaktora Jereminators, musi mieć pewność, że czas, który na to poświęca - ma sens. W tym wypadku - że ktoś będzie chciał to czytać. Właśnie dlatego oprócz oceny postów tak istotny jest ich zasięg oraz - jeszcze bardziej - zaangażowanie. 


Poniżej możecie zobaczyć TOP10 na dzień 28.12.2017 .  Jak widać, w grze są Jereminators i Ananasy Sylwii . Bambinos mają już swojego Redaktora, ale póki co nie odnotowaliśmy realnej próby przejęcia tytułu Martyny Sikory . Co więcej, ta doskonale wypadła w tej rywalizacji - nieustannie spełniając wymagania - 20 tys. punktów na tydzień. Gratulacje !
Pierwszy fandom przekroczył poziom 50 tys. punktów, a najlepszy autor z niego indywidualnie przekroczył poziom 25 tys. punktów, zatem zgodnie z ustaleniami z posta (http://fandoms.pl/325821/kolejna-pojedynku-redaktorow-aktualizacja-zasad-fandoms) , aktualna seria zakończy się w najbliższy poniedziałek, około 10:00 rano . Status redaktora uzyska fan, który należeć będzie to fandomu z największą ilością punktów . Redaktora natomiast z tego fandomu wygra fan, który zdobędzie najwięcej punktów ze swojego fandomu . 


Sprawdźmy kto ma szansę!

Jereminators - Asia Skoczylas na ostatniej prostej do szczęśliwego zakończenia !

Patrząc na powyższe zestawienie, chyba nie ma watpliwości, że Asi Skoczylas naprawdę zależy. Wynik ten pokrywa się z tym osiągniętym przez Martynę z Bambinos, która w rewelacyjny sposób wykorzystuje szansę jaką dostała. Potencjalna współpraca z Asią zapowiada się bardzo podobnie - zdobyła już blisko 50 tys. punktów i praktycznie zdominowała swój fandom w zabawie. 


Jeśli chcecie wesprzeć Asię, koniecznie udostępniajcie jej posty i zacznijcie je komentować . Wtedy będziemy wiedzieć, że chcecie ją jako redaktora . Wszystkie posty Asi znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/user/Asia+Skoczylas/questions .


Warto dodać, że posty Asi niejednokrotnie uzyskują polubienia od samego Jeremiego - co oznacza , że jej treści czyta sam Idol fandomu !

Ananasy Sylwii - wielki rywal Jereminators - wygrają na ostatniej prostej ?

Nieco mniej oczywiście wygląda sytuacja wsród Ananasów Sylwii . Choć same kandydatki na redaktorki dla tego fandomu mają o ponad połowę mniej punktów niż kandydująca z Jereminators - Asia Skoczylas , widzimy tutaj jednak większe zaangazowanie i...walkę o szansę. W Ananasach mamy 3 kandydatki do awansu na Redaktora, przy czym najbliżej szansy jest Paulina Korejke , która niebezpiecznie zbliża się do wymaganego poziomu 25 tys. punktów indywidualnych. Blisko jest także Alicja Rejowska (Heartbreaker) , którą od wyniku Pauliny dzieli mniej więcej jeden dobry post.


Dlaczego Ananasom może udac się wydrzeć zwycięstwo Jereminators? Bo jest tutaj zaangażowanie grupowe (3 osoby zdobywają duże ilości punktów) . Niemałą przewagą Ananasów jest też fakt, że sama Sylwia Lipka promuje najciekawsze jej zdaniem posty, wspierając swoich fanów. To pomaga im bezpośrednio - Sylwia generując duże ilości wyświetleń wpływa na punktację autorów takich postów. Nawet jeśli nie uda się w tej serii, Ananasy mają wielką szansę na pozyskanie Redaktora w kolejnej - ten fandom przygotowuje naprawdę świetne treści !
Gratulujemy autorce tego posta wyróżnienia - udostępnienie posta przez samą idolkę fandomu musi być mega satysfakcjonujące ! :)

Kto może powalczyć w trzeciej serii ?

Zainteresowanie nową wersją Fandoms wyraźnie rośnie - coraz więcej grup zaczyna się z nami bawić , jednocześnie ćwicząc swoje umiejętności dziennikarskie. Pamiętajmy jednak, że Fandoms jest publicznym portalem, a posty tworzone przez ich autorów są tak naprawdę doskonałym portfolio dla nich samych . Mogą one w przyszłości przyczynić się do wielu możliwości - zarówno tych , które zaoferujemy my (a uwierzcie - tu pojawiają się naprawdę konkretne pomysły, które mogą Was bardzo mile zaskoczyć) , jak i tych , które będą wynikać z pomysłów samych autorów i ich planów. 


Bardzo dobre treści powstały ostatnio od Beautilles, Riverdale a także - to nowość - Shawn Mendes Army - ten fandom może namieszać w trzeciej serii ! Dużym zainteresowaniem wykazują się też fani Mmers , a od paru dni - Olgi Przybysz - Kluseczek Olgi . To jednak Wy decydujecie o tym, które fandomy namieszają - może się okazać, że w grze zaczną liczyć się zupełnie inne ekipy, które np. obserwują akcję i uderzą z nowym rokiem.


Choć akcja ma charakter zabawy i jest jakąś rywalizacją, to jednak tym razem - w przeciwieństwie do Bitwy Fandomów - mamy do czynienia z prawdziwą rywalizacją na jakość i czasem jeden fenomenalny post może kompletnie zmienić sytuację fandomu. Fakt ten doceniliście Wy - autorzy, co widać po znacznie wyższej jakości treści w stosunku do tych, które pojawiały się w czasie Bitwy. Jeszcze tego nie wiecie, ale czyta Was wiele osób, których decyzje mogą Wam się bardzo spodobać. Szczegółami podzielimy się z Wami, gdy już zapadną konkretnej w tej kwestii ustalenia.


Dziękujemy, że tak wspieracie akcję Fandoms Redaktorzy i ... nie możemy się doczekać kolejnych świetnych postów ! :) Trzecia seria wystartuje 1 stycznia 2018. ok. 10:00 rano !

Ananasy czy Jereminators? A może ktoś trzeci?

Piszcie w komentarzach, który fandom Waszym zdaniem , i ktory z redaktorów zasługuje na zwycięstwo w drugiej serii naszej zabawy !
Przypomnijmy: ta zakończy się - już na pewno - 1 stycznia 2018 ok. 10:00 rano i od razu rozpocznie się następna.


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1425 punktów za:

Jakość:20Popularność:1021
Wsparcie:219Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:130
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
1,021 czytelników Gru 28, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

12 Komentarzy

Asia Skoczylas Użytkownik 172,498 pkt
Widząc zaangażowanie obu fandomów, myślę, że Redaktor należy się Ananasom i Jereminators <3
+3 głosów
Gru 28, 2017
xFlagax Użytkownik 8,889 pkt
Zgadzam się :D !
flaszax Użytkownik 63,847 pkt
Nie ukrywam, ze jestem bardzo zwiazana z Ananasami i wlasnie na nie glosuje naubardziej. Mam wielka nadzieje, ze Paulinie uda sie wygrac i zostac redaktorem fandoms. Mimo to trzymam kciuki rowniez za Asie, ktorej posty tez bardzo mi sie podobaja :D Powodzenia!
+2 głosów
Gru 28, 2017
anonim Użytkownik
Uważam, że to Asia powinna dostać redaktora, bo nie dość że widzę z jaką precyzją Asia podchodzi do swoich postów to na każdym kroku udowadnia że ma dużo pomysłów na posty i wiem, że jeśli Asia dostanie tę szansę to na pewno ją wykorzysta. Potrafi dobrze prowadzić wywiady, a także ma świetny dobór słów, wierzę, że uda się jej spełnić i to marzenie oraz zostać redaktorem Jereminators
+2 głosów
Gru 28, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Trzymam mocno kciuki za Asię i wspieram ją jak tylko mogę. Dziewczyna ma niesamowite pomysły a do tego pisze w sposób ciekawy, czym przyciąga naszą uwagę. Nie dziwię się więc, że sam Jeremi postanowił zobaczyć, co takiego Asia tworzy. Zdecydowanie zasługuje na miano Redaktora Jereminators :D
+2 głosów
Gru 28, 2017
Partycja Koza Użytkownik
myślę że Asia w pełni zasługuje na Redaktora, jej posty są wspaniałe, bardzo oryginalne i pomysłowe
+2 głosów
Gru 28, 2017
Patrycja Koza Użytkownik 3,099 pkt
Wspieram Asię i uważam że jej posty są świetne, bardzo oryginalne i dobrze sie je czyta
+2 głosów
Gru 28, 2017
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Oba fandomy dzielnie walczą należy wygrana należy się oby. Ale moje serduszko jest przy Asi i to jej kibicuje. Woda jej zaangażowanie i pomysłowość na posty. Nie kończą jej się pomysły każdy jej post zaciekawia czytelnika i sprawia że nawet osoby, które nie znały lub nie lubiły Jeremiego zaczynają go lepiej poznawać i przekonać so do niego.
+1 głos
Gru 28, 2017
Heartbreaker Użytkownik 142,792 pkt
Jestem w obu fandomach i moim zdaniem oba zasługują na redaktora, jednak Ananasy są mi troszkę bliższe co chyba widać. Niezależnie od tego czy redaktora dla naszego fandomu zdobędę ja czy Paulina, to wiem, że mogę być spokojna o jakoś treści, bo posty Pauli stoją na naprawdę wysokim poziomie! Nie czuję między nami rywalizacji, wręcz przeciwnie dobra współpraca to podstawa przy takiej zabawie!
+1 głos
Gru 28, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Jeżeli chodzi o mnie to oba fandomy kocham i było mi bardzo trudno wybrać, dla którego będę walczyć o redaktora. Jednak wybrałam ananasy i nie żałuję. Alicja pisze świetne posty. Nie czuję między nami rywalizacji i to jest super. Trzymam za wszystkich kciuki!
+1 głos
Gru 28, 2017
justine_drzewo Użytkownik 51,912 pkt
Trzymam kciuki za wszystkich moich rywali, nie ważne z jakiego fandomu, choć nie ukrywam, że fajnie byłoby gdyby ananasy wygrały redaktora nawet gdyby został nim ktoś inny <3
+1 głos
Gru 28, 2017
oliviaxy Użytkownik 49,563 pkt
Oba fandomy - Ananasy jak i Jereminators - zasługują na zwycięstwo, jednak bardzo trzymam kciuki za Asię! Widać, że naprawdę jej zależy i wkłada w to dużo czasu, poświęcenia, ale przede wszystkim serca!
+1 głos
Gru 28, 2017
k.NATKA Użytkownik 3 pkt
Mimo, że należę do obu fandomów uważam, że na ten tytuł bardziej zasługują ananasy. Więcej osób jest zaangażowane w tworzenie treści na portalu :)
0 głosów
Gru 28, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
221 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 221 Gości
Dziś posty czytano : 16806 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  562947 punktów
 2. Young Stars Festival
  45222 punktów
 3. Bartek Lovers
  43827 punktów
 4. Potterheads
  40344 punktów
 5. Supiwerki
  40307 punktów
 6. The 100
  39227 punktów
 7. SikorskiSquad
  34360 punktów
 8. Arturonators
  30296 punktów
 9. SERIALE
  25766 punktów
 10. GRY
  23345 punktów
 11. Famous In Love
  22447 punktów
 12. Life Is Strange
  22373 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20190 punktów
 14. Domisiaki
  18538 punktów
 15. Once Upon A Time
  17971 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17525 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17403 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13266 punktów
 19. YOUNG STARS
  12909 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12765 punktów
 21. Forza
  12507 punktów
 22. Sonbird Team
  10875 punktów
 23. Remonators
  10342 punktów
 24. Eurowizja
  10221 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9297 punktów
 26. Dua Lipa
  8021 punktów
 27. TALENTY
  6505 punktów
 28. MUZYKA
  6476 punktów
 29. Playstation VR
  6207 punktów
 30. FILMY
  5794 punktów
 31. Nintendo
  5364 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5233 punktów
 33. Detroit
  5002 punktów
 34. Tomb Raider
  4948 punktów
 35. Stranger Things
  4715 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4629 punktów
 37. INNE
  4622 punktów
 38. Progress Armia
  4295 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4255 punktów
 40. The Originals
  4245 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4033 punktów
 42. Bambinos
  3964 punktów
 43. Young Stars News
  3307 punktów
 44. Sport
  2934 punktów
 45. K-Pop
  2759 punktów
 46. American Horror Story
  2613 punktów
 47. God Of War
  2561 punktów
 48. YOUTUBE
  2314 punktów
 49. Kortezjanie
  2125 punktów
 50. Puthinators
  1943 punktów
 51. Sony Playstation
  1771 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  949 punktów
 54. FPS
  877 punktów
 55. Temorki
  857 punktów
 56. Team Rieger
  806 punktów
 57. R5Family
  647 punktów
 58. PC
  550 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  543 punktów
 60. Arianators
  542 punktów
 61. Zosiaki
  514 punktów
 62. Uncharted
  485 punktów
 63. LUDZIE
  440 punktów
 64. Directioners
  337 punktów
 65. Soy Luna
  304 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  303 punktów
 67. #talentobranie
  291 punktów
 68. 5SOSFam
  271 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  180 punktów
 71. Beautilles
  160 punktów
 72. The Good Place
  151 punktów
 73. Selenators
  141 punktów
 74. Strzelanki
  109 punktów
 75. Donaty Agaty
  107 punktów
 76. Orlandonators
  105 punktów
 77. Podróże
  93 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1101 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post