+7 głosów
(postid: 327304) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Na ten dzień Bambinos czekały miesiącami i to wcale nie jest kłamstwo! Ciągłe odliczanie, stres, łzy, by nadszedł ten jeden grudniowy dzień – rozpoczęcie europejskiej trasy Generation Z Tour. To Francja stała się gospodarzem tego magicznego show – wczoraj w Paryżu nastąpiło oficjalne zapoczątkowanie zupełnie niespodziewanych zmian! Uwierzycie, że teraz to nie Hopeful kończy koncerty? 


Tak, dokładnie, od samego początku to właśnie ta piosenka wieńczyła wszystko – teraz musi jednak ustąpić utworowi, który również zawładnął wieloma sercami. Jeśli chcecie dowiedzieć się o jaki numer chodzi, jak wygląda set-lista koncertu, o co chodzi z MAG lub jak wygląda zupełnie nowa scena – zapraszam do rozwinięcia! 


Ostrzegam jednak, że post pisany jest na przykładzie Francji – może się to więc strasznie różnić od naszych polskich realiów. Bądźmy przygotowani na to, że mimo podobieństw znajdziemy tutaj również wiele różnic. A teraz bez zbędnego przedłużania, po tak wyczerpującym wstępie – zaczynajmy!

Czym Bars and Melody podróżują i jak wygląda ich rutyna w trasie!

To było do przewidzenia – padło oczywiście na TourBus. Dlaczego tak, a nie inaczej? Może zamiast rozwodzić się nad wymyślaniem sensownych argumentów po prostu przytoczę wypowiedź chłopaków, a także dam wam link do wywiadu dla DDTVN (klik)tam również stwierdzili, że jest to po prostu wygodniejsze. 


"Są tygodnie, kiedy TourBus staje się dla chłopaków drugim domem. Ale wcale nie narzekają, twierdzą, że czują się w nim lepiej niż w niejednym hotelu. - Kiesy jeździ się w trasę po całej Europie o wiele łatwiej podróżować busem niż samolotem. – przyznał Charlie. 


- Nie mam żadnego wymarzonego zakątka na ziemi. Mógłbym podróżować autobusem w trasie koncertowej po całym świecie. – zwierzył się Leondre. 


Obaj mają swoją ulubioną przestrzeń w busie. To strefa relaksu zlokalizowana obok kuchni. - Mamy tu głośnik, więc możemy w wolnej chwili posłuchać muzyki. Gramy też w szachy i rozmawiamy o tym, jak było na koncercie. – opowiada Leo. 


Oprócz rozmów i partyjki gry w szachy, innym lekarstwem na nudę w czasie podróży jest gra na PlayStation. Chłopaki chętnie też odpalają filmy. Obaj cieszą się, że właściwie nie zauważają podróży, bo kiedy oni śpią, bus przemierza czasem setki kilometrów dzielące miasta, w których koncertują. 


A rano? Choć nie należą do rannych ptaszków wstają zazwyczaj przed godziną dziewiątą. Następnie zaglądają do telefonów, odpalają instagrama i inne portale społecznościowe. Potem poranna toaleta, stylizacja fryzów, która opiera się na "potarganiu włosów," wybór ciuchów i można zaczynać dzień!"


- tak właśnie chłopcy zwierzali się dziennikarzom z gazety Young Stars News! Tak też wygląda ich rutyna i opinia o TourBusach.

Co usłyszymy podczas Generation Z Tour? Set-lista i krótki opis każdej z piosenek!

Allergic To the Sun - utwór, który rozpoczyna koncert to kawałek trochę niepozorny, na pewno intrygujący i zachwycający po dokładnym przesłuchaniu. Tutaj z kolei nie znajdziemy nic romantycznego – jest to piosenka z którą możemy się utożsamić. Opowiada o oryginalności, o tym, że wcale nie jesteśmy tacy sami w szarej rzeczywistości. 


Każdy jest inny i to nas wyróżnia! Niemożna powiedzieć, że jest to mega szybka i skoczna piosenka, ale nie można też stwierdzić, że na początku skrywa swoją autentyczność pod warstwą spokojnej melodii, Dopiero przy refrenie widać nagłą zmianę, która idealnie wpasowała się w klimat piosenki. 


Stay Youngto uwielbiana przez publiczność w czasie koncertów piosenka przy której możemy się wyszaleć. Często, a właściwie zawsze Leondre oddaje nam trochę tekstu, szczególnie przy partiach, gdzie krzyczeliśmy po jego pytaniu `we wanna stay young.`


Jest to przeze mnie bardzo miło wspominany utwór, bo pokazywał on jak bardzo możemy zintegrować się jako fandom. 


Sama piosenka mówi nam o - jak już mogliście się domyślić - dorastaniu. Jak mówią nam chłopcy okres między dzieciństwem a dorosłością jest bardzo ważny o ile nie najważniejszy. Leondre porównuje życie do placu zabaw z drabinkami, to metafora, która sprawdza się tutaj idealnie. 


Wspomina przy okazji swoje przeżycia z dzieciństwa, ogólnie mówiąc chciałby być zawsze młody i nie zamartwiać się problemami współczesnego świata.

I wont let you go - posiada tekst, który mówi o dwóch zakochanych w sobie osobach, ale ich miłość wisi na włosku. Bohater błaga wybrankę, by dała mu szansę, zapewnia, że nie pozwoli jej odejść i utwierdza ją w tym jak bardzo silne jest uczucie, które do niej żywi. 


Mój absolutny faworyt spośród wszystkiego, na prawdę, nie raz uroniłam niejedną łzę, gdy tylko słuchałam tego kawałka! Nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia, kiedy to usłyszę go na żywo, bo jestem pewna, że będzie to niesamowite przeżycie!


Hopeful - utwór na pewno znany każdej Bambino. Piosenka, od której wszystko się zaczęło i która w tym fandomie nigdy nie zostanie zapomniana. To właśnie ją wykonał duet podczas przesłuchań do Britains Got Talent i jednocześnie stała się ona przepustką do marzeń chłopaków. 


Tekst absolutnie nie jest banalny ani powszechny – artyści na podstawie swoich przeżyć z dzieciństwa opisali jak wygląda przemoc fizyczna i psychiczna przez rówieśników w szkole. 


Swoimi słowami dali nawet nieświadomie wiele wsparcia dla osób, które zmagają się z prześladowaniem w szkole na co dzień. Jest to hit, który jako pierwszy doczekał się teledysku i stał się utworem obowiązkowym dla każdego fana Bars and Melody. I tutaj muszę przyznać, że byłam ogromnie zdziwiona, że Leondre pomimo tak młodego wieku był w stanie stworzyć takie arcydzieło. 


Tekst jest naprawdę świetny i zawiera cały bagaż doświadczeń jaki przeżył chłopak – jak dla mnie bomba, choć czasami niektórzy zapominają, że tekst jest poważny i powinniśmy zwrócić na niego większą uwagę. Nie kończy on już jednak koncertów chłopaków - jest to ogromna zmiana, która zaszła właśnie podczas tej trasy. Jesteście ciekawi, która z piosenek wieńczy teraz wszystko w całość? Zapraszam dalej!

Thousand Years - Piosenka, która stała się następcą sławnego Hopeful, (dosłownie! to ona teraz kończy koncerty) a także faworyt wielu, naprawdę wielu fanów Leo i Charliego. Roztapiacz damskich serc, dowód, że odległość nie musi być przeszkodą dla prawdziwej miłości. 


Dziewczyny często porównują tekst do walki o marzenia – pokonują kilometry, przeszkody i czekają długo, by zobaczyć jeden uśmiech, który jest motywacją, by spełniać marzenia i się nie poddawać. Jest to na pewno ten kawałek, który podnosi na duchu i jest w stanie zmobilizować do walki o swoje cele, które wcale nie są nieosiągalne.


Fast Car - piosenka jest niesamowicie poruszająca i chyba przyzna to każdy, kto zrozumiał jakie znaczenie ma dla chłopaków ten tekst. Jest on po prostu przemyśleniami, które potrafią złapać za serce. Nie będę się nad tym rozwodzić, bo osoby, które wiedzą bardzo dużo o artystach powinni go skojarzyć, póki co zostawmy to w tajemnicy. 


Oczywiście wykonanie jej w Paryżu wprawiło wszystkich w melancholijny nastrój, a sama piosenka sprawiła, że nie jednej osobie polały się łzy. Warto też wspomnieć, że teledysk do niej jest w wersji lyrics, a bierze w nim udział animowana postać Leondre, któremu myślę szczególnie bliskie są słowa. 


Not a Love Song - tytuł mnie z początku nie co zdezorientował, ale mimo wszystko to jest miłosna piosenka, nie dajcie się zmylić, tak jak ja zanim usłyszałam całość.


Po prostu Leondre nie lubi miłosnych kawałków, więc Charlie zrobił mu przysługę, nadając piosence mylący tytuł. Mimo wszystko jest to jedna z najbardziej wielbionych piosenek przez osoby z fandomu. Nie ma się co dziwić, tekst jest zachwycający! 

Keep Smiling - utwór ma być dla nas oparciem, czymś co uświadomi nas byśmy pamiętali o tych szczęśliwych chwilach w naszym życiu i byśmy byli stale pozytywni. W końcu po co zadręczać się problemami życia codziennego, skoro są to jedynie błahostki? 


Chłopaki starają się nas przekonać, że szczęście to synonim po części zabawy i spełnienia, ale bez przesady, bo ma też to swoje granice. Chłopaki idealnie wyważyli tekst piosenki, by ta była spójna i zrozumiała, a zarazem niosła jakiś przekaz. 


Live your life - geneza tej piosenki jest dosyć śmieszną historią. Chłopaki zdali sobie sprawę, że większość piosenek z albumu jest zbyt depresyjna, więc zmusili się, by stworzyć coś wesołego, co nie będzie monotonne, a oryginalne i bliskie temu, co zawarli już na krążku.


Tekst mówi o tym, by dosłownie żyć własnym życiem! Chłopakom zależało, by nie wpaść w totalitarny sposób myślenia, nie słuchać porad osób, którym często zależy, byśmy upadli, którzy czekają tylko na nasz najmniejszy błąd. 


Musimy koncentrować się na podążaniu własną ścieżką, by korzystać z życia, które nie dość, że jest jedno, to jeszcze jest krótkie. Powinniśmy wykorzystać je w pełni, czerpać z niego garściami i nie popaść w depresyjne myśli, które często spowodowane są błahostkami.


Faded - piosenka bliska Leondre, który pisząc ją stworzył w swojej głowie pewną historię. Jest to kawałek, który można interpretować na wiele sposobów, nie musimy ograniczać się do jednego i to jeszcze narzuconego. Każdy może rozumieć go inaczej. 


Myślę, że to piosenka, która opowiada o osobie, która w jednej chwili zdaje sobie sprawę, że życie zaczyna ją przerażać, nie może pamiętać swojej przeszłości i ukochana osoba, która jest dla niej całym światem przestaje ją kochać. Wydaje jej się, że wszystko się rozpada i czeka tylko na moment, kiedy usłyszy, że to koniec i nie będzie miał już w posiadaniu nic więcej.


INNE PIOSENKI NIE SĄ NAM ZNANE, JEDNAK NA PEWNO NIE JEST TO WSZYSTKO CO ZAPREZENTOWALI CHŁOPCY!

Przypomnijmy zasady obowiązujące w Polsce i harmonogramy!

Oczywiste jest to, że regulamin zabrania wnoszenia broni lub napojów alkoholowych, ale aparatów czy napojów wnosić również nie można. Organizatorzy pokrótce dali nam znać czego nie można przynosić - znajdziecie to na pierwszej grafice, która pokazana jest powyżej. 


Pilnujcie tego, bo możecie nie zostać wpuszczeni na obiekt - lepiej stosować się do regulaminu, by uniknąć potem przykrych niespodzianek, zwłaszcza z tak błahego powodu jak niedostosowanie się do zasad wydarzenia.


Drugą ważną kwestią jest zgoda rodzica - niby szczegół dla niektórych, a jednak bardzo ważna kwestia. Może ona zostać napisana własnoręcznie przez rodzica (musicie umieścić tam wasze imię, nazwisko, numer telefonu, formułkę, że rodzic bierze za was odpowiedzialność, nazwę i miejsce wydarzenia) lub wydrukowana, a gotowy wzór znajdziecie tutaj: ZGODA RODZICA NA KONCERT W RAMACH TRASY GENERATION Z.


Zgody nie musicie posiadać jeśli macie skończone osiemnaście lat. Jeśli nie macie skończonych dwunastu lat musicie jednak przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej, która zobowiązana jest do posiadania biletu.


Jeśli nie jesteście czegoś pewni, macie jakieś niejasności czy po prostu nie wiecie absolutnie niczego, bo to wasz pierwszy koncert, koniecznie sięgnijcie do regulaminu imprezy - pomoże wam się on odnaleźć w każdej sytuacji, bo jest on stworzony by na evencie panował porządek. Znajdziecie go tutaj: REGULAMIN - GENERATION Z TOUR. 


Jeśli natomiast nie będziecie pewni co macie ze sobą zrobić już na koncercie, bądź zgubicie się na Meet&Greet (co jest właściwie niemożliwe, ale jednak) możecie spytać każdej osoby, która ma na plecach złotym drukiem napisane MyMusicCrew. 


Udzielą wam oni odpowiedzi i rozwieją wątpliwości. Nie róbcie lepiej niczego na własną rękę, bo może okazać się to zgubne.

Harmonogram - Szczecin, Gdańsk, Warszawa!

Dlaczego jest to harmonogram tylko dla trzech miast? Już wyjaśniam. Co do Poznania, Wrocławia i Katowic uważam, że będzie on taki sam, jednak do tych koncertów zostało jeszcze trochę czasu, a organizatorzy skupiają się póki co na trzech pierwszych koncertach. 


Z Krakowem za to sytuacja jest inna - jest to ostatnie show w pierwszej części oraz przedostatnie w ogóle w Polsce. Tutaj nie pojawi się Iggi Kelly, więc mamy lukę w harmonogramie. 


Na 100% będzie wyglądał on inaczej - może koncert skończy się wcześniej lub w miejsce tego supportu dodany zostanie ktoś inny? Tego nie wiemy, jednak luka jest i to właśnie dlatego brak harmonogramu dla Krakowa i drugich Katowic. 


Bądźmy jednak spokojni - niedługo wszystko zostanie ogłoszone. Póki co jednak organizatorzy skupiają się na pierwszych koncertach, czyli właśnie Szczecinie, Gdańsku i Warszawie. Co będzie potem - zobaczymy.


Jeśli chodzi o MAG, na sto procent będą one na innych zasadach niż we Francji, więc nie ma co ich tutaj opisywać. My mamy inną ściankę, inne zasady, o wiele więcej biletów i innych organizatorów, więc tutaj raczej nie ma co się rozwodzić.

Przypomnienie polskich dat - to już jutro!

8 STYCZNIA - SZCZECIN - DK SŁOWIANIN

9 STYCZNIA - GDAŃSK - B90

10 STYCZNIA - WARSZAWA - PROGRESJA

11 STYCZNIA - POZNAŃ - B17

12 STYCZNIA - WROCŁAW - ZAKLĘTE REWIRY (UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!)

13 STYCZNIA - KATOWICE - MEGACLUB

14 STYCZNIA - KRAKÓW - STUDIO


Potem nastąpi przerwa od show w naszym kraju. Cała trasa w Polsce skończy się koncertem w Katowicach, 22 stycznia, które zostało dodane jako dodatkowy koncert. Następnie nastąpi kolejna część trasy europejskiej oraz eventy na wyspach. Cała trasa ma skończyć się w lutym. 

Wybieracie się na koncerty w Polsce? Co sądzicie o tym we Francji? Piszcie w komentarzach!

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 5563 punktów za:

Jakość:3620Popularność:1698
Wsparcie:180Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:30
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 381,674 pkt
1,698 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

Jagoda Sawka Fan 63,308 pkt
Szczerze, jestem zaskoczona, że koncertu nie kończy "Hopeful". Ale też swoją drogą zwiedziona, bo to była taka tradycja i po prostu ja odbierałam to tak, że koncert kończy się piosenką, która jest początkiem. Było to dla mnie ważne w jakimś stopniu i mam szczerą nadzieję, że w Polsce będzie inaczej, bo mam ogromny sentyment do takiego zakończenia koncertu chłopaków.
Wybieram się do Krakowa i nie wierzę, że to już za tydzień!
+1 głos
Sty 7
Amelia Banaszak Załoga
Oglądając występ we francji po części zawiodłam się na tym jakie piosenki usłyszymy podczas koncertu, jednak ciesze się, ze znajda sie kawalki, ktore rozbujaja caly klub. Nie moge sie doczekac:D Super post!!!❤️
+1 głos
Sty 7
Wiola Jaromin Użytkownik 147 pkt
Genialny post <3
0 głosów
Sty 7

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
185 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 185 Gości
Dziś posty czytano : 25022 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  146 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  36 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  458729 punktów
 2. Bartek Lovers
  39432 punktów
 3. Supiwerki
  37624 punktów
 4. The 100
  33849 punktów
 5. SikorskiSquad
  31587 punktów
 6. Young Stars Festival
  27267 punktów
 7. SERIALE
  23029 punktów
 8. GRY
  21526 punktów
 9. Life Is Strange
  17548 punktów
 10. Domisiaki
  17282 punktów
 11. Ania, nie Anna
  17123 punktów
 12. Arturonators
  16958 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16237 punktów
 14. Ananasy Sylwii
  15298 punktów
 15. Famous In Love
  15050 punktów
 16. Once Upon A Time
  13275 punktów
 17. Bambinos
  12236 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12125 punktów
 19. YOUNG STARS
  11702 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10605 punktów
 21. Remonators
  9612 punktów
 22. Eurowizja
  9478 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8435 punktów
 24. Playstation VR
  5908 punktów
 25. TALENTY
  5602 punktów
 26. Nintendo
  5017 punktów
 27. MUZYKA
  4995 punktów
 28. Dua Lipa
  4909 punktów
 29. Detroit
  4905 punktów
 30. Tomb Raider
  4843 punktów
 31. Forza
  4709 punktów
 32. INNE
  4442 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4440 punktów
 34. Progress Armia
  4218 punktów
 35. The Originals
  4116 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3801 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3748 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3674 punktów
 39. Stranger Things
  3026 punktów
 40. K-Pop
  2653 punktów
 41. American Horror Story
  2494 punktów
 42. God Of War
  2443 punktów
 43. Young Stars News
  2401 punktów
 44. FILMY
  2264 punktów
 45. Sport
  2261 punktów
 46. Puthinators
  1898 punktów
 47. Sony Playstation
  1149 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  827 punktów
 50. FPS
  625 punktów
 51. Team Rieger
  609 punktów
 52. PC
  477 punktów
 53. Uncharted
  474 punktów
 54. MMers
  423 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  416 punktów
 56. YOUTUBE
  386 punktów
 57. Arianators
  297 punktów
 58. R5Family
  267 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. LUDZIE
  208 punktów
 61. Soy Luna
  201 punktów
 62. #talentobranie
  162 punktów
 63. Directioners
  153 punktów
 64. The Good Place
  102 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  98 punktów
 66. 5SOSFam
  93 punktów
 67. Beautilles
  89 punktów
 68. Donaty Agaty
  79 punktów
 69. FANDOMS TALENTS
  70 punktów
 70. Selenators
  69 punktów
 71. Podróże
  52 punktów
 72. Strzelanki
  51 punktów
 73. Wyścigi
  45 punktów
 74. Orlandonators
  41 punktów
 1. Potterheads
  224 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5528 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5002 punktów
 4. Riverdale
  3728 punktów
 5. YOUNG STARS
  2703 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  85 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2045 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post