0 głosów
(postid: 327848) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Uczestnicy obozu spędzili 7 niesamowitych dni, zaczynając 03.02, a kończąc 09.02 swój pobyt. 

Z pewnością zapamiętają go na dłuższy czas, ponieważ mieli okazję poznać lepiej swoją idolkę - Sylwię.


W dzisiejszym artykule przygotowałam dla Was najważniejsze informacje o tym obozie oraz relację prosto od fanów, którzy mieli okazję na nim być. Zapraszam do przeczytania! 


Koniecznie daj znać w komentarzu, czy byłeś na Young Stars Camp. 

Najważniejsze informacje, o których musisz wiedzieć!

Obóz trwał od 03.02-09.02.2018, czyli tydzień. Uczestnicy przebywali w Ośrodku Wczasowym AZALIA położonym w Węgierskiej Górce na śląsku. 

Cały obiekt był zamknięty i do pełnej dyspozycji obozowiczów. Pokoje były wyposażone w łazienki oraz TV, a na całym obiekcie działało wi-fi. 

Do dyspozycji była sala koncertowa, 2 sale zajęciowe, stołówki oraz kilkuhektarowy teren dookoła obiektu. 


WAŻNE! Artyści nie są przez cały turnus, są wymiany. Czyli np. podczas 3 pierwszych dni jest Sylwia i Olga Przybysz oraz Bartek Kaszuba, a potem jest wymiana i są kolejne 3 osoby. Ale spokojnie, każdego dnia ktoś jest. 


Obóz kosztował 1699 zł + dojazd. Turnus był stworzony dla konkretnych województw.


W cenę było wliczone 


- zakwaterowanie w pokojach kilkuosobowych 

- 6 noclegów

- 6 śniadań, obiadów, deserów, kolacji oraz prowiant na drogę powrotną 

- opieka doświadczonej kadry pedagogicznej i instruktorskiej 

- ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw niebezpiecznych wypadków) 

- koncerty, specjalistyczne warsztaty oraz spotkania według programu Young Stars 

- oraz dodatkowe atrakcje, między innymi ; dyskoteka, ognisko 


Nie był wliczony dojazd na miejsce. Jeżeli chciałeś dojechać sam w wybrane miejsce to oczywiście niczego nie dopłacałeś, ale jeśli nie miałeś takiej możliwości to dojeżdżały autobusy z 


- Szczecin (199 zł)

- Wrocław (159 zł) 

- Opole (129 zł)

- Warszawa (179 zł)


Uczestnicy przez cały tydzień zdobywali unikatowe rzeczy m.in :


- pakiet powitalny z gadżetami Young Stars (szalik i rękawiczki z unikatowym logiem Young Stars i inne)

- nagrody za rywalizację w konkursach 

- zdjęcia z obozu

- i inne pamiątki np. autografy, nagrania

Co się działo, gdy przyjechała Sylwia?

Sylwia przyjechała do obozowiczów razem z Bartkiem. Na samym początku przywitali wszystkich, co było bardzo miłe. 


Oficjalnie wszystko zaczęło się odwiedzaniem fanów w pokojach. Na takich spotkaniach jest całkiem inna atmosfera, bo wtedy nie ma takiego pędu czasowego. Każdy może powiedzieć swojemu idolowi wszystko, o czym zawsze chciał powiedzieć. Oprócz tego można zrobić zdjęcia - na campach wychodzą najlepiej! Można również poprosić o autografy. 


Wieczorem odbył się koncert, na którym większość fanów płakało. Sylwia zaśpiewała kilka piosenek z debiutanckiej płyty oraz najnowszej. 

Koncerty na obozach to zupełnie inna atmosfera, ponieważ tutaj nie ma żadnych barierek. Masz idola dosłownie na wyciągnięcie ręki, a mimo tego nie rzucasz się na niego, bo wiesz, że następnego dnia będziesz mógł znowu z nim rozmawiać. Sylwia zaśpiewała przepięknie!


Drugiego dnia odbyła się sesja zdjęciowa, na której fani mogli uruchomić swoją wyobraźnię. Wyszło wiele niesamowitych zdjęć! Podczas niej nie było czasu na rozmowy, po prostu się podchodziło i fotograf robił zdjęcie. 


Następnie odbyły się zajęcia Young Stars Camp TV, na których Sylwia opowiadała jak to jest naprawdę w telewizji. Zdradziła kilka informacji o wywiadach oraz o telewizji śniadaniowej. Takie zajęcia to naprawdę cudowny pomysł! Po zakończeniu niektórzy fani mogli spróbować swoich sił.


Na koniec było Q&A, na którym można było zadawać Sylwii pytania. Dzięki temu fani mogli się dowiedzieć wielu nowych informacji. Sylwia chętnie udzielała odpowiedzi na zadane pytania. 


Przyszedł niestety czas na pożegnanie i Sylwia wraz z Bartkiem przytulili się z fanami oraz powiedzieli im miłe słowa. 

Opisy zajęć na oficjalnej stronie obozu!

Koncerty - Wyjątkowe, specjalnie przygotowane koncerty każdego z artystów - to będzie nie lada atrakcja! Gwiazdy Young Stars przeniosą Was w muzyczny wszechświat!


Young Stars Camp Tv - Wszyscy gotowi? Akcja!


Q&A - Nie bój się - po prostu pytaj! Bo pytając nikt nie błądzi a możesz dowiedzieć dużo nowych, ciekawych rzeczy o Twoim idolu! 


Jedne z nich są bardzo tajemniczo opisane, prawda? Właśnie o to chodzi! Musisz tam być po prostu, aby wszystko zrozumieć i przeżyć jak najlepiej. 


Young Stars Winter Camp przeniesie Cię w magiczny świat, więc jeśli masz taką możliwość to pojedź tam. Rodzice się nie zzgadzają? Mam kilka argumentów, które mogą Ci pomóc :


- staraj się przez cały rok pomagać rodzicom w domowych obowiązkach, jeśli będziesz robić to regularnie to jest możliwość, że się zgodzą

- odmów sobie kilku droższych przyjemności przez cały rok, dzięki temu rodzice nie będą Ci mówić, że nie mają pieniędzy

- zdobywaj jak najlepsze oceny! Staraj się przynajmniej otrzymywać 4, a jeśli jesteś z jakiegoś przedmiotu bardzo słaba i go nie rozumiesz to nie zdobywaj ocen poniżej 3, rodzice to docenią!

- nie kłóć się z rodzicami, przez to będą brali mniej poważniej twoją prośbę 

- pamiętaj, że szczera rozmowa może załatwić wszystko, więc powiedz rodzicom o obozie kilka miesięcy wcześniej 


A teraz przejdźmy do relacji obozowiczów! 

Monika Bachłaj

A więc byłam na Young Stars Winter Camp 2 turnusie i było niesamowicie! 


Moją największą idolką jest Sylwia, dlatego starałam się z nią spędzać jak najwięcej czasu mogę. Najbardziej lubię w campach to, że mogę z nią pogadać tak na luzie, powygłupiać się czy też pośmiać. 


Jedną z moich ulubionych rzeczy na campie jest także chodzenie po pokojach artystów, wtedy możemy tak w parę osób pogadać. Jest też także Q&A, na którym możemy pytać o co chcemy i z pewnością znajdziemy odpowiedź na nasze pytanie, jest też sesja i koncert. Koncerty na campie są bardzo inne, artyści nie są oddzieleni od nas bramkami itd tylko są bardzo blisko. 


Dlatego naprawdę bardzo polecam każdemu campa jeżeli chce lepiej poznać Sylwię. Jest tam świetna zabawa i naprawdę byłam na paru koncertach Sylwii i tak bardzo jak na campie jej jeszcze nie poznałam.

Aleksandra Wencel

Byłam na 2 turnusie yswc. Miałam tam spotkać trzeci raz moją idolkę Sylwię Lipke. Bardzo się cieszyłam z tego powodu, bo ostatnim razem widziałam ją pół roku temu na koncercie plenerowym w Czechowicach Dziedzicach, ale tam niestety nie udało mi się z nią porozmawiać ani zrobić zdjęcia, więc nie mogłam się doczekać żeby spędzić z nią czas. 


W dzień, w którym przyjechaliśmy, czyli w sobotę Sylwia razem z Bartkiem mieli odwiedzać nas w pokojach. Sylwia przyszła do nas razem z Piratem i mogliśmy z nią porozmawiać, zrobić zdjęcia, poprosić o autografy. Następnie koleżanką z mojego pokoju zrobiła Sylwii tatuaż. 

Tego samego dnia wieczorem odbył się koncert Sylwii i Bartka, który bardzo mi się podobał, ponieważ koncerty na campach są o wiele lepsze niż koncerty klubowe, ponieważ jest na nich mniej ludzi, panuje super atmosfera i wszyscy super się bawią. 


Drugiego dnia w niedzielę po wyjściu do sklepu lub kościoła mieliśmy sesje z Bartkiem i Sylwią gdzie mogliśmy zrobić sobie z nimi nasze wymarzone zdjęcie. Po południu udaliśmy się do studia Young Stars gdzie Sylwia w towarzystwie Bartka opowiadała nam o dziennikarstwie, wywiadach, telewizji. Dowiedziałam się z tych zajęć wielu ciekawych rzeczy. Wieczorem odbyło się q&a z Sylwią Lipką, Sylwią Przybysz i Bartkiem. Bardzo mi się to podobało, ponieważ mogłam się zapytać moich idoli o rzeczy które mnie zawsze interesowały. 


Po q&a udaliśmy się do ośrodka gdzie przyszli później Bartek z Sylwią i niestety musieli już się z nami pożegnać. Bardzo się cieszę, że mogłam spędzić z Sylwią te dwa dni i poznać ją jeszcze lepiej!

Magda Kuś

Na obozie Young Stars bylam juz po raz 3, na wcześniejszej edycji obozu zimowego bardzo podobało mi się, dlatego postanowiłam pojechać tam 2 raz. 


Na naszym campie Sylwia była z nami przez 2 dni, w sobotę i niedzielę. W sobotę Syla chodziła po pokojach gdzie mogłam z nią troszkę dłużej porozmawiać oraz porobić świetne fotki! 


Natomiast w niedzielę mieliśmy warsztaty YS TV gdzie Sylwia opowiadała nam jak to jest w studio np śniadaniowym oraz zdradziła nam też parę tajemnic dotyczących właśnie takich programów haha. Koncert był kolejną atrakcją. Lipcia dała z siebie wszystko i przekazała nam pozytywną energię, która pozostała z nami do samego końca obozu. 


Na obozie podobało mi się bardzo, bawiłam się naprawdę świetnie. Do teraz, gdy wspominam mam łzy w oczach. Bardzo polecam pojechać na ten obóz osobą, które mają taką możliwość.

Ola Bodys

Sylwia witała nas ma campie razem z Bartkiem. Tego samego dnia chodzili po pokojach i mimo, że z Sylwią spotkałam się już kilka razy to i tak troszeczkę się stresowałam haha. Kiedy już była u nas w pokoju zrobiłyśmy parę zdjęć i oczywiście chwilę pogadałyśmy, było naprawdę cudownie bo mogłam z nią porozmawiać tak na spokojnie, bez pośpiechu. I nie obyło się bez śmiesznych momentów haha, Sylwia w każdej sytuacji potrafi mnie rozśmieszyć. 


Wieczorem był koncert, na którym oczywiście się popłakałam. Cały klimat na koncercie jest naprawdę cudowny, np. moment w którym wszyscy zapalają lampki w telefonach.


Następnego dnia była sesja zdjęciowa, późnym popołudniem mieliśmy zajęcia z Sylwią i Bartkiem (Young Stars Camp TV), na których Sylwia opowiadała nam różne rzeczy i ciekawostki na temat np. telewizji śniadaniowej lub wywiadów. Potem chętni mogli wcielić się w rolę osoby udzielającej wywiadu lub redaktora, te zajęcia były naprawdę bardzo ciekawe.


Wieczorem było Q&A, na którym mogliśmy się dowiedzieć kilku nowych rzeczy na temat swoich idoli. Potem niestety przyszedł czas na pożegnanie, Sylwia z Bartkiem wyszli na korytarz i każdy mógł się z nimi pożegnać jeszcze coś powiedzieć, przytulić. 


Te kilka dni spędzone z Sylwią były wspaniałe. Bardzo dużo jej zawdzięczam i bardzo ją kocham.

Podsumowanie

2 turnus dobiegł już końca, ale jestem pewna, że wspomnienia pozostaną na długo, a one są najpiękniejsze. Już się nie mogę doczekać aż będę mogła wysłuchać ostatni turnus z ich relacją. 


Koniecznie daj znać w komentarzu czy byłeś lub czy chciałabyś być na Young Stars Winter Camp. 


Pozdrawiam, 

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 153 punktów za:

Jakość:20Popularność:130
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:3
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
130 czytelników Lut 14, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
106 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 106 Gości
Dziś posty czytano : 8602 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. The 100
  125 osób
 4. Bambinos
  124 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  67 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  39 osób
 10. Domisiaki
  34 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  19 osób
 15. Remonators
  16 osób
 16. Misiaki Sysi
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  7 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  2 osób
 1. Riverdale
  490534 punktów
 2. Bartek Lovers
  39971 punktów
 3. Supiwerki
  38126 punktów
 4. The 100
  34970 punktów
 5. SikorskiSquad
  31920 punktów
 6. Young Stars Festival
  27417 punktów
 7. SERIALE
  24200 punktów
 8. GRY
  22024 punktów
 9. Life Is Strange
  20509 punktów
 10. Arturonators
  19230 punktów
 11. Domisiaki
  17740 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17159 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  17081 punktów
 14. Famous In Love
  16703 punktów
 15. Once Upon A Time
  15812 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  15753 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12290 punktów
 18. YOUNG STARS
  11985 punktów
 19. Pretty Little Liars
  11787 punktów
 20. Remonators
  9867 punktów
 21. Eurowizja
  9599 punktów
 22. GWIAZDY YOUNG STARS
  8725 punktów
 23. Dua Lipa
  7763 punktów
 24. Forza
  6319 punktów
 25. TALENTY
  6229 punktów
 26. Playstation VR
  5978 punktów
 27. MUZYKA
  5338 punktów
 28. Nintendo
  5106 punktów
 29. Detroit
  4926 punktów
 30. Tomb Raider
  4864 punktów
 31. INNE
  4487 punktów
 32. KSIĄŻKI
  4466 punktów
 33. Progress Armia
  4237 punktów
 34. The Originals
  4150 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  4076 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3912 punktów
 37. 13 Reasons Why
  3767 punktów
 38. Stranger Things
  3178 punktów
 39. K-Pop
  2665 punktów
 40. Bambinos
  2636 punktów
 41. Young Stars News
  2604 punktów
 42. American Horror Story
  2516 punktów
 43. God Of War
  2472 punktów
 44. FILMY
  2457 punktów
 45. Sport
  2372 punktów
 46. Kortezjanie
  2070 punktów
 47. Puthinators
  1907 punktów
 48. Sony Playstation
  1292 punktów
 49. Przygodowe
  1150 punktów
 50. Temorki
  833 punktów
 51. FPS
  697 punktów
 52. Team Rieger
  651 punktów
 53. MMers
  587 punktów
 54. PC
  486 punktów
 55. Uncharted
  475 punktów
 56. Kluseczki Olgi
  436 punktów
 57. YOUTUBE
  407 punktów
 58. R5Family
  368 punktów
 59. Arianators
  322 punktów
 60. #talentobranie
  261 punktów
 61. LUDZIE
  227 punktów
 62. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 63. FANDOMS TALENTS
  220 punktów
 64. Soy Luna
  216 punktów
 65. Directioners
  201 punktów
 66. PROJEKT FANDOMS
  170 punktów
 67. 5SOSFam
  131 punktów
 68. The Good Place
  115 punktów
 69. Beautilles
  98 punktów
 70. Strzelanki
  93 punktów
 71. Selenators
  89 punktów
 72. Donaty Agaty
  86 punktów
 73. Podróże
  63 punktów
 74. Orlandonators
  58 punktów
 75. Wyścigi
  45 punktów
 76. Swifties
  30 punktów
 77. Far Cry
  28 punktów
 1. Potterheads
  280 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5528 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2718 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. Supiwerki
  137 punktów
 14. MUZYKA
  134 punktów
 15. Arturonators
  97 punktów
 16. Bambinos
  94 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2769 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post