Fandomy

Zasady akcji Twórz z nami strefę fanów YoungStars.pl na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

0 głosów

Uczestnicy obozu spędzili 7 niesamowitych dni, zaczynając 03.02, a kończąc 09.02 swój pobyt. 

Z pewnością zapamiętają go na dłuższy czas, ponieważ mieli okazję poznać lepiej swoją idolkę - Sylwię.


W dzisiejszym artykule przygotowałam dla Was najważniejsze informacje o tym obozie oraz relację prosto od fanów, którzy mieli okazję na nim być. Zapraszam do przeczytania! 


Koniecznie daj znać w komentarzu, czy byłeś na Young Stars Camp. 

Najważniejsze informacje, o których musisz wiedzieć!

Obóz trwał od 03.02-09.02.2018, czyli tydzień. Uczestnicy przebywali w Ośrodku Wczasowym AZALIA położonym w Węgierskiej Górce na śląsku. 

Cały obiekt był zamknięty i do pełnej dyspozycji obozowiczów. Pokoje były wyposażone w łazienki oraz TV, a na całym obiekcie działało wi-fi. 

Do dyspozycji była sala koncertowa, 2 sale zajęciowe, stołówki oraz kilkuhektarowy teren dookoła obiektu. 


WAŻNE! Artyści nie są przez cały turnus, są wymiany. Czyli np. podczas 3 pierwszych dni jest Sylwia i Olga Przybysz oraz Bartek Kaszuba, a potem jest wymiana i są kolejne 3 osoby. Ale spokojnie, każdego dnia ktoś jest. 


Obóz kosztował 1699 zł + dojazd. Turnus był stworzony dla konkretnych województw.


W cenę było wliczone 


- zakwaterowanie w pokojach kilkuosobowych 

- 6 noclegów

- 6 śniadań, obiadów, deserów, kolacji oraz prowiant na drogę powrotną 

- opieka doświadczonej kadry pedagogicznej i instruktorskiej 

- ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw niebezpiecznych wypadków) 

- koncerty, specjalistyczne warsztaty oraz spotkania według programu Young Stars 

- oraz dodatkowe atrakcje, między innymi ; dyskoteka, ognisko 


Nie był wliczony dojazd na miejsce. Jeżeli chciałeś dojechać sam w wybrane miejsce to oczywiście niczego nie dopłacałeś, ale jeśli nie miałeś takiej możliwości to dojeżdżały autobusy z 


- Szczecin (199 zł)

- Wrocław (159 zł) 

- Opole (129 zł)

- Warszawa (179 zł)


Uczestnicy przez cały tydzień zdobywali unikatowe rzeczy m.in :


- pakiet powitalny z gadżetami Young Stars (szalik i rękawiczki z unikatowym logiem Young Stars i inne)

- nagrody za rywalizację w konkursach 

- zdjęcia z obozu

- i inne pamiątki np. autografy, nagrania

Co się działo, gdy przyjechała Sylwia?

Sylwia przyjechała do obozowiczów razem z Bartkiem. Na samym początku przywitali wszystkich, co było bardzo miłe. 


Oficjalnie wszystko zaczęło się odwiedzaniem fanów w pokojach. Na takich spotkaniach jest całkiem inna atmosfera, bo wtedy nie ma takiego pędu czasowego. Każdy może powiedzieć swojemu idolowi wszystko, o czym zawsze chciał powiedzieć. Oprócz tego można zrobić zdjęcia - na campach wychodzą najlepiej! Można również poprosić o autografy. 


Wieczorem odbył się koncert, na którym większość fanów płakało. Sylwia zaśpiewała kilka piosenek z debiutanckiej płyty oraz najnowszej. 

Koncerty na obozach to zupełnie inna atmosfera, ponieważ tutaj nie ma żadnych barierek. Masz idola dosłownie na wyciągnięcie ręki, a mimo tego nie rzucasz się na niego, bo wiesz, że następnego dnia będziesz mógł znowu z nim rozmawiać. Sylwia zaśpiewała przepięknie!


Drugiego dnia odbyła się sesja zdjęciowa, na której fani mogli uruchomić swoją wyobraźnię. Wyszło wiele niesamowitych zdjęć! Podczas niej nie było czasu na rozmowy, po prostu się podchodziło i fotograf robił zdjęcie. 


Następnie odbyły się zajęcia Young Stars Camp TV, na których Sylwia opowiadała jak to jest naprawdę w telewizji. Zdradziła kilka informacji o wywiadach oraz o telewizji śniadaniowej. Takie zajęcia to naprawdę cudowny pomysł! Po zakończeniu niektórzy fani mogli spróbować swoich sił.


Na koniec było Q&A, na którym można było zadawać Sylwii pytania. Dzięki temu fani mogli się dowiedzieć wielu nowych informacji. Sylwia chętnie udzielała odpowiedzi na zadane pytania. 


Przyszedł niestety czas na pożegnanie i Sylwia wraz z Bartkiem przytulili się z fanami oraz powiedzieli im miłe słowa. 

Opisy zajęć na oficjalnej stronie obozu!

Koncerty - Wyjątkowe, specjalnie przygotowane koncerty każdego z artystów - to będzie nie lada atrakcja! Gwiazdy Young Stars przeniosą Was w muzyczny wszechświat!


Young Stars Camp Tv - Wszyscy gotowi? Akcja!


Q&A - Nie bój się - po prostu pytaj! Bo pytając nikt nie błądzi a możesz dowiedzieć dużo nowych, ciekawych rzeczy o Twoim idolu! 


Jedne z nich są bardzo tajemniczo opisane, prawda? Właśnie o to chodzi! Musisz tam być po prostu, aby wszystko zrozumieć i przeżyć jak najlepiej. 


Young Stars Winter Camp przeniesie Cię w magiczny świat, więc jeśli masz taką możliwość to pojedź tam. Rodzice się nie zzgadzają? Mam kilka argumentów, które mogą Ci pomóc :


- staraj się przez cały rok pomagać rodzicom w domowych obowiązkach, jeśli będziesz robić to regularnie to jest możliwość, że się zgodzą

- odmów sobie kilku droższych przyjemności przez cały rok, dzięki temu rodzice nie będą Ci mówić, że nie mają pieniędzy

- zdobywaj jak najlepsze oceny! Staraj się przynajmniej otrzymywać 4, a jeśli jesteś z jakiegoś przedmiotu bardzo słaba i go nie rozumiesz to nie zdobywaj ocen poniżej 3, rodzice to docenią!

- nie kłóć się z rodzicami, przez to będą brali mniej poważniej twoją prośbę 

- pamiętaj, że szczera rozmowa może załatwić wszystko, więc powiedz rodzicom o obozie kilka miesięcy wcześniej 


A teraz przejdźmy do relacji obozowiczów! 

Monika Bachłaj

A więc byłam na Young Stars Winter Camp 2 turnusie i było niesamowicie! 


Moją największą idolką jest Sylwia, dlatego starałam się z nią spędzać jak najwięcej czasu mogę. Najbardziej lubię w campach to, że mogę z nią pogadać tak na luzie, powygłupiać się czy też pośmiać. 


Jedną z moich ulubionych rzeczy na campie jest także chodzenie po pokojach artystów, wtedy możemy tak w parę osób pogadać. Jest też także Q&A, na którym możemy pytać o co chcemy i z pewnością znajdziemy odpowiedź na nasze pytanie, jest też sesja i koncert. Koncerty na campie są bardzo inne, artyści nie są oddzieleni od nas bramkami itd tylko są bardzo blisko. 


Dlatego naprawdę bardzo polecam każdemu campa jeżeli chce lepiej poznać Sylwię. Jest tam świetna zabawa i naprawdę byłam na paru koncertach Sylwii i tak bardzo jak na campie jej jeszcze nie poznałam.

Aleksandra Wencel

Byłam na 2 turnusie yswc. Miałam tam spotkać trzeci raz moją idolkę Sylwię Lipke. Bardzo się cieszyłam z tego powodu, bo ostatnim razem widziałam ją pół roku temu na koncercie plenerowym w Czechowicach Dziedzicach, ale tam niestety nie udało mi się z nią porozmawiać ani zrobić zdjęcia, więc nie mogłam się doczekać żeby spędzić z nią czas. 


W dzień, w którym przyjechaliśmy, czyli w sobotę Sylwia razem z Bartkiem mieli odwiedzać nas w pokojach. Sylwia przyszła do nas razem z Piratem i mogliśmy z nią porozmawiać, zrobić zdjęcia, poprosić o autografy. Następnie koleżanką z mojego pokoju zrobiła Sylwii tatuaż. 

Tego samego dnia wieczorem odbył się koncert Sylwii i Bartka, który bardzo mi się podobał, ponieważ koncerty na campach są o wiele lepsze niż koncerty klubowe, ponieważ jest na nich mniej ludzi, panuje super atmosfera i wszyscy super się bawią. 


Drugiego dnia w niedzielę po wyjściu do sklepu lub kościoła mieliśmy sesje z Bartkiem i Sylwią gdzie mogliśmy zrobić sobie z nimi nasze wymarzone zdjęcie. Po południu udaliśmy się do studia Young Stars gdzie Sylwia w towarzystwie Bartka opowiadała nam o dziennikarstwie, wywiadach, telewizji. Dowiedziałam się z tych zajęć wielu ciekawych rzeczy. Wieczorem odbyło się q&a z Sylwią Lipką, Sylwią Przybysz i Bartkiem. Bardzo mi się to podobało, ponieważ mogłam się zapytać moich idoli o rzeczy które mnie zawsze interesowały. 


Po q&a udaliśmy się do ośrodka gdzie przyszli później Bartek z Sylwią i niestety musieli już się z nami pożegnać. Bardzo się cieszę, że mogłam spędzić z Sylwią te dwa dni i poznać ją jeszcze lepiej!

Magda Kuś

Na obozie Young Stars bylam juz po raz 3, na wcześniejszej edycji obozu zimowego bardzo podobało mi się, dlatego postanowiłam pojechać tam 2 raz. 


Na naszym campie Sylwia była z nami przez 2 dni, w sobotę i niedzielę. W sobotę Syla chodziła po pokojach gdzie mogłam z nią troszkę dłużej porozmawiać oraz porobić świetne fotki! 


Natomiast w niedzielę mieliśmy warsztaty YS TV gdzie Sylwia opowiadała nam jak to jest w studio np śniadaniowym oraz zdradziła nam też parę tajemnic dotyczących właśnie takich programów haha. Koncert był kolejną atrakcją. Lipcia dała z siebie wszystko i przekazała nam pozytywną energię, która pozostała z nami do samego końca obozu. 


Na obozie podobało mi się bardzo, bawiłam się naprawdę świetnie. Do teraz, gdy wspominam mam łzy w oczach. Bardzo polecam pojechać na ten obóz osobą, które mają taką możliwość.

Ola Bodys

Sylwia witała nas ma campie razem z Bartkiem. Tego samego dnia chodzili po pokojach i mimo, że z Sylwią spotkałam się już kilka razy to i tak troszeczkę się stresowałam haha. Kiedy już była u nas w pokoju zrobiłyśmy parę zdjęć i oczywiście chwilę pogadałyśmy, było naprawdę cudownie bo mogłam z nią porozmawiać tak na spokojnie, bez pośpiechu. I nie obyło się bez śmiesznych momentów haha, Sylwia w każdej sytuacji potrafi mnie rozśmieszyć. 


Wieczorem był koncert, na którym oczywiście się popłakałam. Cały klimat na koncercie jest naprawdę cudowny, np. moment w którym wszyscy zapalają lampki w telefonach.


Następnego dnia była sesja zdjęciowa, późnym popołudniem mieliśmy zajęcia z Sylwią i Bartkiem (Young Stars Camp TV), na których Sylwia opowiadała nam różne rzeczy i ciekawostki na temat np. telewizji śniadaniowej lub wywiadów. Potem chętni mogli wcielić się w rolę osoby udzielającej wywiadu lub redaktora, te zajęcia były naprawdę bardzo ciekawe.


Wieczorem było Q&A, na którym mogliśmy się dowiedzieć kilku nowych rzeczy na temat swoich idoli. Potem niestety przyszedł czas na pożegnanie, Sylwia z Bartkiem wyszli na korytarz i każdy mógł się z nimi pożegnać jeszcze coś powiedzieć, przytulić. 


Te kilka dni spędzone z Sylwią były wspaniałe. Bardzo dużo jej zawdzięczam i bardzo ją kocham.

Podsumowanie

2 turnus dobiegł już końca, ale jestem pewna, że wspomnienia pozostaną na długo, a one są najpiękniejsze. Już się nie mogę doczekać aż będę mogła wysłuchać ostatni turnus z ich relacją. 


Koniecznie daj znać w komentarzu czy byłeś lub czy chciałabyś być na Young Stars Winter Camp. 


Pozdrawiam, 

Paulina 

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 75 punktów za:

Jakość:20Popularność:55
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:0
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Zweryfikowany 639,292 punktów 5 15
55 czytelników Lut 14

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
143 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 143 Gości
Dziś posty czytano : 223 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Maggie143
  34289 punktów
 2. Mad
  14862 punktów
 3. xxOktawiaxx
  11496 punktów
 4. Kinga Piotrowska 1
  11345 punktów
 5. Gasik Dominika
  10707 punktów
 6. Anjia
  10399 punktów
 7. Aga_f
  9801 punktów
 8. Kmiecik
  9238 punktów
 9. Miliuszka
  8750 punktów
 10. Gabxlv_
  7330 punktów
 11. Zodiac
  5149 punktów
 12. pattiekaminska
  4896 punktów
 13. Ania Wardak
  4728 punktów
 14. Kinga Nosek
  4169 punktów
 15. Amelia Banaszak
  4110 punktów
 16. Paulinag99x
  3605 punktów
 17. kacper0623
  3602 punktów
 18. Paulina Korejke 3
  3135 punktów
 19. AlexOla
  2708 punktów
 20. Piotr Bałut 3
  2672 punktów
 21. justtinista
  2593 punktów
 22. JakubWichowski
  2309 punktów
 23. Basia_Jestem
  2064 punktów
 24. Oliwia Rogalska
  1981 punktów
 25. xxStachuraxc
  1968 punktów
 26. Agata Odziemkowska
  1818 punktów
 27. xmartynx29
  1776 punktów
 28. rieger1
  1633 punktów
 29. Klaudia Brunaht
  1446 punktów
 30. Guziioo
  537 punktów
 31. KateHop
  491 punktów
 32. Malwina Konat
  271 punktów
 33. Grey Girl
  263 punktów
 34. Litlela
  222 punktów
 35. Kasia Małek
  213 punktów
 36. Piotr Baranowski
  180 punktów
 37. Kasia Dzik
  171 punktów
 38. Dorota Bucior
  165 punktów
 39. Emilka Kantor
  156 punktów
 40. Weronika Bromirska1
  135 punktów
 41. Kasia Springer
  133 punktów
 42. liemorebby
  132 punktów
 43. Badyl
  127 punktów
 44. xzux.slx
  118 punktów
 45. w.fudali
  117 punktów
 46. Paw143
  104 punktów
 47. MaartynQa
  104 punktów
 48. Emilia Gajda
  100 punktów
 49. Julia Wróblewska
  93 punktów
 50. stylessowaaa
  87 punktów
 51. Zuzia Równicka
  87 punktów
 52. Ola Iwaniuk
  83 punktów
 53. julczii12
  80 punktów
 54. Norbert Tabor
  79 punktów
 55. nataliag
  76 punktów
 56. suhtorii.i
  75 punktów
 57. Marcelline143
  68 punktów
 58. Marceli Jułga
  65 punktów
 59. NibethFose
  65 punktów
 60. sansaari87
  62 punktów
 61. Ewelina Sidz 1
  62 punktów
 62. Wera143
  58 punktów
 63. tilly_is_princess_
  57 punktów
 64. Alicja Zimmermann
  54 punktów
 65. Katarzyna Słodyczka
  52 punktów
 66. Addie_xxx
  52 punktów
 1. Riverdale
  82131 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13151 punktów
 3. Supiwerki
  9552 punktów
 4. Eurowizja
  8966 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  8095 punktów
 6. Bartek Lovers
  6581 punktów
 7. Remonators
  5443 punktów
 8. Progress Armia
  4090 punktów
 9. MUZYKA
  4049 punktów
 10. Bambinos
  4006 punktów
 11. The Originals
  3929 punktów
 12. YOUNG STARS
  3737 punktów
 13. SERIALE
  3467 punktów
 14. 13 Reasons Why
  3360 punktów
 15. Arturonators
  2659 punktów
 16. K-Pop
  2613 punktów
 17. Famous In Love
  2473 punktów
 18. Stranger Things
  2353 punktów
 19. Sport
  2097 punktów
 20. SikorskiSquad
  1995 punktów
 21. Dua Lipa
  1872 punktów
 22. Puthinators
  1863 punktów
 23. Young Stars News
  1823 punktów
 24. Misiaki Sysi
  1494 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  1479 punktów
 26. Once Upon A Time
  1469 punktów
 27. FILMY/SERIALE/TV
  1295 punktów
 28. The 100
  1276 punktów
 29. GRY
  644 punktów
 30. Team Rieger
  401 punktów
 31. Kluseczki Olgi
  284 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  216 punktów
 33. Detroit
  140 punktów
 34. Soy Luna
  125 punktów
 35. Arianators
  116 punktów
 36. INNE
  65 punktów
 37. God Of War
  40 punktów
 38. Domisiaki
  38 punktów
 39. R5Family
  38 punktów
 40. Beautilles
  37 punktów
 41. Selenators
  33 punktów
 42. MMers
  32 punktów
 43. Pretty Little Liars
  25 punktów
 44. Sony Playstation
  20 punktów
 1. Potterheads
  85 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  1938 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  1721 punktów
 3. Shawn Mendes Army
  829 punktów
 4. Supiwerki
  821 punktów
 5. Bambinos
  684 punktów
 6. SERIALE
  680 punktów
 7. Remonators
  511 punktów
 8. YOUNG STARS
  473 punktów
 9. Riverdale
  455 punktów
 10. Young Stars News
  408 punktów
 11. Bartek Lovers
  371 punktów
 12. MUZYKA
  118 punktów
 13. Stranger Things
  18 punktów
 14. Once Upon A Time
  16 punktów
 15. Arturonators
  12 punktów
 16. Dua Lipa
  12 punktów
 17. The Originals
  12 punktów
 18. Sport
  10 punktów
 19. Eurowizja
  9 punktów
 20. SikorskiSquad
  8 punktów
 21. 13 Reasons Why
  4 punktów
 22. Famous In Love
  4 punktów
 23. K-Pop
  4 punktów
 24. GRY
  2 punktów
 25. Progress Armia
  2 punktów
 26. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2008 punktów
 2. Riverdale
  1373 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1156 punktów
 4. Bartek Lovers
  1088 punktów
 5. Dua Lipa
  1047 punktów
 6. The Originals
  925 punktów
 7. Bambinos
  918 punktów
 8. Soy Luna
  870 punktów
 9. Shawn Mendes Army
  814 punktów
 10. Once Upon A Time
  685 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  278 punktów
Kontakt Post