NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


0 głosów
(postid: 327848) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Uczestnicy obozu spędzili 7 niesamowitych dni, zaczynając 03.02, a kończąc 09.02 swój pobyt. 

Z pewnością zapamiętają go na dłuższy czas, ponieważ mieli okazję poznać lepiej swoją idolkę - Sylwię.


W dzisiejszym artykule przygotowałam dla Was najważniejsze informacje o tym obozie oraz relację prosto od fanów, którzy mieli okazję na nim być. Zapraszam do przeczytania! 


Koniecznie daj znać w komentarzu, czy byłeś na Young Stars Camp. 

Najważniejsze informacje, o których musisz wiedzieć!

Obóz trwał od 03.02-09.02.2018, czyli tydzień. Uczestnicy przebywali w Ośrodku Wczasowym AZALIA położonym w Węgierskiej Górce na śląsku. 

Cały obiekt był zamknięty i do pełnej dyspozycji obozowiczów. Pokoje były wyposażone w łazienki oraz TV, a na całym obiekcie działało wi-fi. 

Do dyspozycji była sala koncertowa, 2 sale zajęciowe, stołówki oraz kilkuhektarowy teren dookoła obiektu. 


WAŻNE! Artyści nie są przez cały turnus, są wymiany. Czyli np. podczas 3 pierwszych dni jest Sylwia i Olga Przybysz oraz Bartek Kaszuba, a potem jest wymiana i są kolejne 3 osoby. Ale spokojnie, każdego dnia ktoś jest. 


Obóz kosztował 1699 zł + dojazd. Turnus był stworzony dla konkretnych województw.


W cenę było wliczone 


- zakwaterowanie w pokojach kilkuosobowych 

- 6 noclegów

- 6 śniadań, obiadów, deserów, kolacji oraz prowiant na drogę powrotną 

- opieka doświadczonej kadry pedagogicznej i instruktorskiej 

- ubezpieczenie NNW (ubezpieczenie następstw niebezpiecznych wypadków) 

- koncerty, specjalistyczne warsztaty oraz spotkania według programu Young Stars 

- oraz dodatkowe atrakcje, między innymi ; dyskoteka, ognisko 


Nie był wliczony dojazd na miejsce. Jeżeli chciałeś dojechać sam w wybrane miejsce to oczywiście niczego nie dopłacałeś, ale jeśli nie miałeś takiej możliwości to dojeżdżały autobusy z 


- Szczecin (199 zł)

- Wrocław (159 zł) 

- Opole (129 zł)

- Warszawa (179 zł)


Uczestnicy przez cały tydzień zdobywali unikatowe rzeczy m.in :


- pakiet powitalny z gadżetami Young Stars (szalik i rękawiczki z unikatowym logiem Young Stars i inne)

- nagrody za rywalizację w konkursach 

- zdjęcia z obozu

- i inne pamiątki np. autografy, nagrania

Co się działo, gdy przyjechała Sylwia?

Sylwia przyjechała do obozowiczów razem z Bartkiem. Na samym początku przywitali wszystkich, co było bardzo miłe. 


Oficjalnie wszystko zaczęło się odwiedzaniem fanów w pokojach. Na takich spotkaniach jest całkiem inna atmosfera, bo wtedy nie ma takiego pędu czasowego. Każdy może powiedzieć swojemu idolowi wszystko, o czym zawsze chciał powiedzieć. Oprócz tego można zrobić zdjęcia - na campach wychodzą najlepiej! Można również poprosić o autografy. 


Wieczorem odbył się koncert, na którym większość fanów płakało. Sylwia zaśpiewała kilka piosenek z debiutanckiej płyty oraz najnowszej. 

Koncerty na obozach to zupełnie inna atmosfera, ponieważ tutaj nie ma żadnych barierek. Masz idola dosłownie na wyciągnięcie ręki, a mimo tego nie rzucasz się na niego, bo wiesz, że następnego dnia będziesz mógł znowu z nim rozmawiać. Sylwia zaśpiewała przepięknie!


Drugiego dnia odbyła się sesja zdjęciowa, na której fani mogli uruchomić swoją wyobraźnię. Wyszło wiele niesamowitych zdjęć! Podczas niej nie było czasu na rozmowy, po prostu się podchodziło i fotograf robił zdjęcie. 


Następnie odbyły się zajęcia Young Stars Camp TV, na których Sylwia opowiadała jak to jest naprawdę w telewizji. Zdradziła kilka informacji o wywiadach oraz o telewizji śniadaniowej. Takie zajęcia to naprawdę cudowny pomysł! Po zakończeniu niektórzy fani mogli spróbować swoich sił.


Na koniec było Q&A, na którym można było zadawać Sylwii pytania. Dzięki temu fani mogli się dowiedzieć wielu nowych informacji. Sylwia chętnie udzielała odpowiedzi na zadane pytania. 


Przyszedł niestety czas na pożegnanie i Sylwia wraz z Bartkiem przytulili się z fanami oraz powiedzieli im miłe słowa. 

Opisy zajęć na oficjalnej stronie obozu!

Koncerty - Wyjątkowe, specjalnie przygotowane koncerty każdego z artystów - to będzie nie lada atrakcja! Gwiazdy Young Stars przeniosą Was w muzyczny wszechświat!


Young Stars Camp Tv - Wszyscy gotowi? Akcja!


Q&A - Nie bój się - po prostu pytaj! Bo pytając nikt nie błądzi a możesz dowiedzieć dużo nowych, ciekawych rzeczy o Twoim idolu! 


Jedne z nich są bardzo tajemniczo opisane, prawda? Właśnie o to chodzi! Musisz tam być po prostu, aby wszystko zrozumieć i przeżyć jak najlepiej. 


Young Stars Winter Camp przeniesie Cię w magiczny świat, więc jeśli masz taką możliwość to pojedź tam. Rodzice się nie zzgadzają? Mam kilka argumentów, które mogą Ci pomóc :


- staraj się przez cały rok pomagać rodzicom w domowych obowiązkach, jeśli będziesz robić to regularnie to jest możliwość, że się zgodzą

- odmów sobie kilku droższych przyjemności przez cały rok, dzięki temu rodzice nie będą Ci mówić, że nie mają pieniędzy

- zdobywaj jak najlepsze oceny! Staraj się przynajmniej otrzymywać 4, a jeśli jesteś z jakiegoś przedmiotu bardzo słaba i go nie rozumiesz to nie zdobywaj ocen poniżej 3, rodzice to docenią!

- nie kłóć się z rodzicami, przez to będą brali mniej poważniej twoją prośbę 

- pamiętaj, że szczera rozmowa może załatwić wszystko, więc powiedz rodzicom o obozie kilka miesięcy wcześniej 


A teraz przejdźmy do relacji obozowiczów! 

Monika Bachłaj

A więc byłam na Young Stars Winter Camp 2 turnusie i było niesamowicie! 


Moją największą idolką jest Sylwia, dlatego starałam się z nią spędzać jak najwięcej czasu mogę. Najbardziej lubię w campach to, że mogę z nią pogadać tak na luzie, powygłupiać się czy też pośmiać. 


Jedną z moich ulubionych rzeczy na campie jest także chodzenie po pokojach artystów, wtedy możemy tak w parę osób pogadać. Jest też także Q&A, na którym możemy pytać o co chcemy i z pewnością znajdziemy odpowiedź na nasze pytanie, jest też sesja i koncert. Koncerty na campie są bardzo inne, artyści nie są oddzieleni od nas bramkami itd tylko są bardzo blisko. 


Dlatego naprawdę bardzo polecam każdemu campa jeżeli chce lepiej poznać Sylwię. Jest tam świetna zabawa i naprawdę byłam na paru koncertach Sylwii i tak bardzo jak na campie jej jeszcze nie poznałam.

Aleksandra Wencel

Byłam na 2 turnusie yswc. Miałam tam spotkać trzeci raz moją idolkę Sylwię Lipke. Bardzo się cieszyłam z tego powodu, bo ostatnim razem widziałam ją pół roku temu na koncercie plenerowym w Czechowicach Dziedzicach, ale tam niestety nie udało mi się z nią porozmawiać ani zrobić zdjęcia, więc nie mogłam się doczekać żeby spędzić z nią czas. 


W dzień, w którym przyjechaliśmy, czyli w sobotę Sylwia razem z Bartkiem mieli odwiedzać nas w pokojach. Sylwia przyszła do nas razem z Piratem i mogliśmy z nią porozmawiać, zrobić zdjęcia, poprosić o autografy. Następnie koleżanką z mojego pokoju zrobiła Sylwii tatuaż. 

Tego samego dnia wieczorem odbył się koncert Sylwii i Bartka, który bardzo mi się podobał, ponieważ koncerty na campach są o wiele lepsze niż koncerty klubowe, ponieważ jest na nich mniej ludzi, panuje super atmosfera i wszyscy super się bawią. 


Drugiego dnia w niedzielę po wyjściu do sklepu lub kościoła mieliśmy sesje z Bartkiem i Sylwią gdzie mogliśmy zrobić sobie z nimi nasze wymarzone zdjęcie. Po południu udaliśmy się do studia Young Stars gdzie Sylwia w towarzystwie Bartka opowiadała nam o dziennikarstwie, wywiadach, telewizji. Dowiedziałam się z tych zajęć wielu ciekawych rzeczy. Wieczorem odbyło się q&a z Sylwią Lipką, Sylwią Przybysz i Bartkiem. Bardzo mi się to podobało, ponieważ mogłam się zapytać moich idoli o rzeczy które mnie zawsze interesowały. 


Po q&a udaliśmy się do ośrodka gdzie przyszli później Bartek z Sylwią i niestety musieli już się z nami pożegnać. Bardzo się cieszę, że mogłam spędzić z Sylwią te dwa dni i poznać ją jeszcze lepiej!

Magda Kuś

Na obozie Young Stars bylam juz po raz 3, na wcześniejszej edycji obozu zimowego bardzo podobało mi się, dlatego postanowiłam pojechać tam 2 raz. 


Na naszym campie Sylwia była z nami przez 2 dni, w sobotę i niedzielę. W sobotę Syla chodziła po pokojach gdzie mogłam z nią troszkę dłużej porozmawiać oraz porobić świetne fotki! 


Natomiast w niedzielę mieliśmy warsztaty YS TV gdzie Sylwia opowiadała nam jak to jest w studio np śniadaniowym oraz zdradziła nam też parę tajemnic dotyczących właśnie takich programów haha. Koncert był kolejną atrakcją. Lipcia dała z siebie wszystko i przekazała nam pozytywną energię, która pozostała z nami do samego końca obozu. 


Na obozie podobało mi się bardzo, bawiłam się naprawdę świetnie. Do teraz, gdy wspominam mam łzy w oczach. Bardzo polecam pojechać na ten obóz osobą, które mają taką możliwość.

Ola Bodys

Sylwia witała nas ma campie razem z Bartkiem. Tego samego dnia chodzili po pokojach i mimo, że z Sylwią spotkałam się już kilka razy to i tak troszeczkę się stresowałam haha. Kiedy już była u nas w pokoju zrobiłyśmy parę zdjęć i oczywiście chwilę pogadałyśmy, było naprawdę cudownie bo mogłam z nią porozmawiać tak na spokojnie, bez pośpiechu. I nie obyło się bez śmiesznych momentów haha, Sylwia w każdej sytuacji potrafi mnie rozśmieszyć. 


Wieczorem był koncert, na którym oczywiście się popłakałam. Cały klimat na koncercie jest naprawdę cudowny, np. moment w którym wszyscy zapalają lampki w telefonach.


Następnego dnia była sesja zdjęciowa, późnym popołudniem mieliśmy zajęcia z Sylwią i Bartkiem (Young Stars Camp TV), na których Sylwia opowiadała nam różne rzeczy i ciekawostki na temat np. telewizji śniadaniowej lub wywiadów. Potem chętni mogli wcielić się w rolę osoby udzielającej wywiadu lub redaktora, te zajęcia były naprawdę bardzo ciekawe.


Wieczorem było Q&A, na którym mogliśmy się dowiedzieć kilku nowych rzeczy na temat swoich idoli. Potem niestety przyszedł czas na pożegnanie, Sylwia z Bartkiem wyszli na korytarz i każdy mógł się z nimi pożegnać jeszcze coś powiedzieć, przytulić. 


Te kilka dni spędzone z Sylwią były wspaniałe. Bardzo dużo jej zawdzięczam i bardzo ją kocham.

Podsumowanie

2 turnus dobiegł już końca, ale jestem pewna, że wspomnienia pozostaną na długo, a one są najpiękniejsze. Już się nie mogę doczekać aż będę mogła wysłuchać ostatni turnus z ich relacją. 


Koniecznie daj znać w komentarzu czy byłeś lub czy chciałabyś być na Young Stars Winter Camp. 


Pozdrawiam, 

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 99 punktów za:

Jakość:20Popularność:78
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 645,593 pkt
78 czytelników Lut 14

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
216 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 215 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 18950 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  107 osób
 2. The 100
  106 osób
 3. Bambinos
  95 osób
 4. Bartek Lovers
  95 osób
 5. Ananasy Sylwii
  92 osób
 6. Supiwerki
  56 osób
 7. Arturonators
  48 osób
 8. Shawn Mendes Army
  27 osób
 9. Once Upon A Time
  26 osób
 10. Domisiaki
  25 osób
 11. SikorskiSquad
  24 osób
 12. Pretty Little Liars
  15 osób
 13. Remonators
  11 osób
 14. Kluseczki Olgi
  10 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  9 osób
 16. Famous In Love
  7 osób
 17. Misiaki Sysi
  5 osób
 18. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 19. Dua Lipa
  4 osób
 20. GRY
  3 osób
 21. The Good Place
  3 osób
 22. TALENTY
  1 osób
 23. Life Is Strange
  1 osób
 24. PC
  1 osób
 25. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  250137 punktów
 2. The 100
  32137 punktów
 3. Supiwerki
  24146 punktów
 4. Bartek Lovers
  20503 punktów
 5. Young Stars Festival
  18689 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  14300 punktów
 7. Shawn Mendes Army
  11855 punktów
 8. Bambinos
  11093 punktów
 9. SERIALE
  10994 punktów
 10. Famous In Love
  10690 punktów
 11. Ania, nie Anna
  10147 punktów
 12. Domisiaki
  9740 punktów
 13. Remonators
  9177 punktów
 14. Eurowizja
  9155 punktów
 15. Once Upon A Time
  8909 punktów
 16. FILMY/SERIALE/TV
  8890 punktów
 17. YOUNG STARS
  7890 punktów
 18. Pretty Little Liars
  6573 punktów
 19. SikorskiSquad
  6561 punktów
 20. GWIAZDY YOUNG STARS
  5339 punktów
 21. Dua Lipa
  4624 punktów
 22. KSIĄŻKI
  4408 punktów
 23. Arturonators
  4390 punktów
 24. INNE
  4378 punktów
 25. Progress Armia
  4116 punktów
 26. The Originals
  4059 punktów
 27. Life Is Strange
  4015 punktów
 28. Nintendo
  3621 punktów
 29. 13 Reasons Why
  3555 punktów
 30. Pamiętniki Wampirów
  3026 punktów
 31. K-Pop
  2636 punktów
 32. God Of War
  2416 punktów
 33. Sport
  2134 punktów
 34. Young Stars News
  2063 punktów
 35. Puthinators
  1882 punktów
 36. FILMY
  1709 punktów
 37. Misiaki Sysi
  1690 punktów
 38. MUZYKA
  1573 punktów
 39. GRY
  1194 punktów
 40. Uncharted
  470 punktów
 41. Team Rieger
  460 punktów
 42. Stranger Things
  418 punktów
 43. Kluseczki Olgi
  349 punktów
 44. Arianators
  250 punktów
 45. MMers
  163 punktów
 46. Soy Luna
  155 punktów
 47. YOUTUBE
  148 punktów
 48. Detroit
  145 punktów
 49. LUDZIE
  123 punktów
 50. The Good Place
  84 punktów
 51. R5Family
  73 punktów
 52. Sony Playstation
  72 punktów
 53. Directioners
  63 punktów
 54. 5SOSFam
  50 punktów
 55. Selenators
  46 punktów
 56. Beautilles
  44 punktów
 57. Podróże
  42 punktów
 58. Orlandonators
  26 punktów
 1. Potterheads
  127 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4182 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3615 punktów
 4. Riverdale
  1690 punktów
 5. YOUNG STARS
  1616 punktów
 6. Bartek Lovers
  1091 punktów
 7. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 8. Once Upon A Time
  577 punktów
 9. SikorskiSquad
  372 punktów
 10. Domisiaki
  336 punktów
 11. Remonators
  218 punktów
 12. MUZYKA
  144 punktów
 13. Supiwerki
  118 punktów
 14. Arturonators
  92 punktów
 15. Bambinos
  48 punktów
 16. Pretty Little Liars
  39 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 19. INNE
  24 punktów
 20. Dua Lipa
  22 punktów
 21. KSIĄŻKI
  21 punktów
 22. Stranger Things
  21 punktów
 23. GRY
  20 punktów
 24. Young Stars News
  16 punktów
 25. Ania, nie Anna
  14 punktów
 26. Eurowizja
  12 punktów
 27. The Originals
  12 punktów
 28. FILMY
  11 punktów
 29. Nintendo
  11 punktów
 30. Famous In Love
  10 punktów
 31. Sport
  10 punktów
 32. God Of War
  8 punktów
 33. Life Is Strange
  8 punktów
 34. Young Stars Festival
  8 punktów
 35. 13 Reasons Why
  5 punktów
 36. Arianators
  3 punktów
 37. LUDZIE
  2 punktów
 38. Progress Armia
  2 punktów
 39. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2773 punktów
 2. Riverdale
  2470 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1989 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1836 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. The 100
  1196 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post