+2 głosów
(postid: 328045) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Wszyscy fani Sylwii doskonale pamiętają dzień, w którym po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć całościowo płytę Fala/Wave - 20 października 2017. 


Zakochałam się w albumie po pierwszym przesłuchaniu. Sylwia zawarła w piosenkach cząstkę siebie. Możemy słyszeć zmianę w jej głosie, jak i tekstach. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym, że dorosła i zmieniła swoje poglądy na rzeczywistość. 


Jakiś czas później mogliśmy usłyszeć pogłoski na temat trasy koncertowej. Artystka przez kilka dni męczyła fanów tym, że ona już zna miasta. Niestety w ostatniej chwili jeden z klubów zrezygnował, więc asystentka Sylwii szukała innego. Dzisiaj już wiemy, że chodziło o Gdańsk. 


Sprzedaż ruszyła, a ja pełna szczęścia kupiłam bilet M&G w pierwszą godzinę. Dokładnie pamiętam, że czekałam na koncert 137 dni. Coraz szybciej leciał czas, aż został tylko tydzień. 


Zapraszam do przeczytania recenzji koncertu moimi oczami! 

Czy warto pojechać samemu na koncert? O tym co działo się przed klubem!

Nastał wyczekiwany dzień 03.03.2018. Przed klubem byłam już po godzinie 8, ale wtedy jeszcze nikogo nie było. Niedługo potem poznałam Patrycję, która spędziła ze mną większość czasu. Zdążyłyśmy pójść do Galerii Bałtyckiej, żeby się rozgrzać. 


Po jakimś czasie wróciłyśmy pod klub. Wszyscy zaczęli się zbierać dopiero po godzinie 11. Spotkałam wtedy wiele osób, które chciałam zobaczyć od dłuższego czasu. Starałam się przytulić wszystkich, a niektórzy sami do mnie podchodzili. To było naprawdę urocze! 


Z racji tej, że było zimno to położyłyśmy koc na ziemii i urządziłyśmy sobie piknik. Każda z nas zaczęła opowiadać historie związane z naszymi klasami. Było naprawdę zabawnie! 


Oliwia Nagórek nagrywała wtedy relację z tego dnia na snapchacie grupowym Ananasów, więc nieźle się przy tym bawiłyśmy. 


Po dłuższym czasie zauważyłam mojego internetowego przyjaciela - Kornela. Bardzo się ucieszyłam! Od razu do niego podeszłam i mocno przytuliłam. Żałuję, że nie porozmawialiśmy dłużej. 


Czas coraz szybciej leciał, więc włączyliśmy piosenki Sylwii, które miały pojawić się na koncercie. Każdy z nas próbował śpiewać. Bardzo mi się to podobało, ponieważ tworzyliśmy rodziną atmosferę. 


W między czasie podchodziłam do osób, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcia. 

Na koncert pojechałam praktycznie sama, ale tak naprawdę nie byłam sama. Otaczały mnie wspaniałe osoby, z którymi spędziłam cały koncert. 


Jakieś 10 minut wcześniej przed wyznaczonym czasem zaczęli otwierać klub. Wchodziliśmy po kolei. Na szczęście skanowali bilety, a nie wyrywali. 

Czy nowy merch jest warty swojej ceny? Co kupiłam?

Po wejściu do sali koncertowej pobiegłam pod scenę, żeby zająć sobie miejsce w pierwszym rzędzie. Zaraz po tym wyjęłam portfel i udałam się do sklepiku My Music. 


Byłam pierwszą osobą, która tam poszła. Od razu zapytałam czy jest bluza crop top. Była to ostatnia z dwóch sztuk! Na obu rękawach znajduje się napis Dream Believe Achieve i w rzeczywistości jest bardziej granatowo-czarna. Sięga trochę niżej niż pępek, ale tak naprawdę zależy to od tego, jaki rozmiar wybierzecie. Ja kupiłam "M". Po prawej stronie znajduje się minimalistyczny znaczek fali. Serdecznie Wam ją polecam, ponieważ jest wykonana z bardzo dobrego materiału oraz jest ciepła! Dodatkowo posiada kaptur. Zakupicie ją za 130 zł, ale aktualnie towar jest wyprzedany. Póki co możecie ją sobie zarezerwować, ale przyjdzie Wam po 15.03. 


Kolejna rzecz to gadżet do telefonu, czyli popsocket z napisem Face your fears. Posiada 2 wyrazy z wypełnieniem oraz 1 z granatowym otoczeniem. Produkt jest warty swojej ceny, ponieważ zdążyłam go już odkleić 3 razy, a za każdym razem klej trzyma się telefonu tak samo. Kupicie go za 30 zł, a oprócz niego znajdziecie jeszcze 2 z innym wzorem. Warto je zobaczyć!


Kupiłam również 2 silikonki oraz 2 opaski materiałowe. Znajdziemy z napisem Face your fears oraz Dream believe achive, na których również przeważa kolor biały i granatowy. Z kilku opini słyszałam, że nie poleca się silikonek na małe, chude ręce, ponieważ istnieje ryzyko, że one po prostu nam spadną. Plusem opasek jest to, że mają regulowane zapięcie! Jedna sztuka kosztuje jedyne 10 zł. 


Po zakupach udałam się w stronę sceny, żeby odłożyć pieniądze oraz założyć nowości. 

Spotkałam prezentera radia Young Stars?!

Podchodząc do sceny zauważyłam Kamila, z którym bardzo często rozmawiałam podczas audycji. Nie mogłam w to uwierzyć, że pojawił się Na Fali tymbardziej, że na wcześniejszych koncertach go nie było. 


Od razu się uśmiechnął i zapytał nas wszystkich skąd przyjechaliśmy. Każdy z nas odpowiedział. Kamil potem musiał już iść, żeby ogarnąć kilka rzeczy.


Wzięłam wszystkie rzeczy, które chciałam mieć na M&G z Sylwią i ruszyłam do kolejki. Byłam pierwsza i przyznam, że stresowałam się trochę tym. 


Kamil podszedł do nas jeszcze raz i wtedy powiedział, żebyśmy ułożyli prezenty dla Sylwii w jednym miejscu po to, abyśmy mogli spędzić z nią więcej czasu. Zaraz potem spojrzał na mnie i powiedział "Widzę, że nowe popsockety i inne". Uśmiechnęłam się do niego i postanowiłam nie zmarnować szansy. Poprosiłam go o zdjęcie, więc się od razu zgodził. 


Zaraz potem zauważyłam, że idzie Sylwia w naszym kierunku. Na samym początku zaczęła ustawiać się do aparatu, żeby zrobić solowe zdjęcia na pamiątkę. Na niektórych zdjęciach wygłupiała się, więc śmiesznie wyglądało to z naszej perspektywy. 


Od razu zapytałam dziewczynę za mną, Asię czy nagrałaby moje M&G na pamiątkę. Od razu się zgodziła. 


Nadszedł czas podejścia do Sylwii. 

Jak wyglądało moje spotkanie z Sylwią?!

Podchodząc do Sylwii zapomniałam o całym stresie, a przytulając czułam płomyk szczęścia. Bardzo za nią tęskniłam mimo, że widziałam się z nią w grudniu. 


Sylwia od razu zapytała co u mnie słychać oraz jaką wymyśliłam pozę. Za każdym razem odpowiadałam jej szczerze. Byłam taka szczęśliwa, że pewnie powiedziałam coś niemądrego, ale tego nie pamiętam. 


Sylwia przyznała, że zapomniała markera, ale po moim zdziwieniu dodała, że zaraz przyniesie jej taki chłopak. Po chwili otworzyłam mój album koncertów i znalazłam nasze 2 wspólne zdjęcia oraz poprosiłam, aby się podpisała. Była pozytywnie zaskoczona tym, że prowadzę taki zeszyt. 


Po podpisaniu przyszła pora na pamiątkowe zdjęcie. Miałam przygotowaną pozę, która polegała na tym, że Sylwia musiała założyć koronę. Zrobiło jej się miło, że tylko ona taką miała. Musieliśmy również złapać się małymi paluszkami, co oznaczało "na zawsze". 


Na sam koniec przytuliłyśmy się i obiecałyśmy sobie, że się zobaczymy jeszcze. 


Byłam wtedy bardzo szczęśliwa, ponieważ moje M&G trwało ponad minutę! Od razu poszłam pod scenę. Wiele osób zaczęło mi potem mówić, że jestem na instastory oficjalnego konta Young Stars. Było mi bardzo miło. 


Miałyśmy jeszcze bardzo dużo czasu do koncertu, a przy okazji czekaliśmy na Bartka, który miał już niedługo wyjść. 

Bartek mnie kojarzy?! Krótkie spotkanie z nim!

Jakoś w połowie spotkań z Sylwią wyszedł Bartek Kaszuba. Po chwili postanowiłyśmy do niego pójść. Była ogromna kolejka! Cieszę się, że wiele osób przekonuję się do niego i zyskuje ogromną ilość fanów. 


Bartek stał na schodach, więc powiedziałam mu dla żartów, żeby uważał, bo spadnie. Spojrzał w moją stronę i szeroko się uśmiechnął. Zaraz potem zapytałam Olę Czaplicką, czy zrobi mi i Bartkowi zdjęcie. Od razu się zgodziła. 


Nadeszła moja kolej, ale Bartek zatrzymał mnie i powiedział, że chce z nami zdjęcie, ale zaraz potem zmienił na bumerang. Podsunęłam pomysł, abyśmy zrobili meksykanską falę, ale on stwierdził, że nie umie. Jego kreatywność pozostała tylko na mechaniu, ale przy tym również było śmiesznie. 


W końcu mogłam do niego podejść. Przytuliłam go oraz powiedziałam, że widzimy się po raz 4. On sam z siebie powiedział, że właśnie skądś mnie kojarzy. Było mi wtedy bardzo miło! Osoby, które tam były mogą to potwierdzić, bo potem mówiłam o tym cały czas. 


Pokazałam Bartkowi gdzie ma patrzeć i ustaliliśmy się do zdjęcia. Śmiesznie ułożył dłoń i do teraz zastanawiam się czemu tak zrobił. Mimo wszystko podoba mi się to zdjęcie! 


Na koniec jeszcze raz go przytuliłam i pożegnałam. Od razu wzięłam telefon od Oli i zrobiłam im wspólne zdjęcie. 


Po całym spotkaniu poszłam pod scenę i czekałam już tylko na koncert. 

Support rozgrzał publiczność?! Jakie piosenki się pojawiły?

Support Bartka rozpoczął się o godzinie 17:45. Na wstępie zaczął śpiewać jeden ze swoich singli, czyli Tu i teraz. Wszyscy starali się śpiewać bardzo głośno, aby poczuł się bardziej komfortowo u nas. 

Byłam bardzo szczęśliwa, gdy złapał mnie za rękę podczas śpiewania. 


Z szybkiego utworu przeszedł na akustyczne i pierwszą z nich było Happier, a następnie Love Yourself oraz Perfect. Zrobiło się zabawnie, ponieważ przestało działać nagłośnienie do gitary i wszyscy wraz z Bartkiem robili żarty. Sam powiedział, że jest instrument jest "parówą" i ma swoje złe dni. Mimo tego nie poddał się i postanowił, że będziemy śpiewać bez melodii, więc obiecaliśmy mu, że będziemy bardzo głośno śpiewać. Przy piosence Justina Biebera zaczęła mu działać gitara i wtedy szeroko się uśmiechnął. 


Świetne było to, że on ciągle utrzymywał kontakt z widownią. Starał się odpowiadać na to, co ktoś powiedział. 


Jako ostatnią piosenkę zaśpiewał Kolory. Mieliśmy przygotowaną akcję, a konkretnie trzymaliśmy glowsticki w ręku. Wyglądało to super, tymbardziej że były kolorowe! Akcja wypaliła, z czego jestem bardzo szczęśliwa. 


Bartek pożegnał nas słowami "do zobaczenia!". Mam nadzieję, że już niedługo będziemy go mogli zobaczyć w Gdańsku, bo jest niesamowitą osobą. 

Jak bawiłam się na koncercie Sylwii? Jakie były akcje?!

Przed wwejściem Sylwii zaczęliśmy krzyczeć Na Fali, Na Fali... a potem Sylwia, Sylwia... 


Sylwia weszła na scenę wraz z tancerkami i już wtedy mogliśmy usłyszeć pierwsze dźwięki Uskrzydlasz mnie. Fani z Gdańska od razu pokazali swoją moc i bardzo głośno śpiewaliśmy. Po piosence Sylwia krzyknęła "Część Gdańsk!" i zaraz po tym poleciała melodia kolejnej piosenki, a mianowicie Emerald, na której pokazała swoje umiejętności tańca. 


Zaraz po niej zaczęła śpiewać Nie zapomnę. Po piosence powiedziała "Ale Was dużo. Niesamowite. Cieszę się, że jestem nareszcie nad morzem. Na Fali. Czekałam na to. Po tym zaczęliśmy piszczeć z radości. To było urocze co powiedziała. Jestem tylko ciekawa, czy mówi to każdemu miastowi czy jednak tylkp tym, którym chce to powiedzieć. 


Następnie pojawiła się taka piosenka jak Kalkulacje. Sylwia przed piosenką powiedziała, żeby rodzice zatkali uczy, ponieważ jest taki cytat "szkoda sił na kalkulacje" i zaczęła dla żartów tłumaczyć, że ona wcale nie zachęca do przestania uczenia się matematyki. Póki co ostatnią piosenką z płyty Fala było Niepoprawne. 


Dalej Sylwia powiedziała, że mimo mowego albumu chciałaby wrócić do debiunckiej płyty, a konkretnie do tej, którą rozpoczynała show, czyli Zobacz. Wtedy była już bez tancerek i wszyscy razem głośno śpiewaliśmy. 

Następna piosenka to Puzzle 2 i Sylwia powiedziała, że jeśli mieliśmy chociaż raz taką myśl, że nie pasujemy do grupy ludzi to mamy położyć prawą rękę na sercu. Zaraz potem była piosenka Zapomnieć Chcę, na której wszyscy włączyli latarki w telefonach. Ona była ostatnią piosenką z Szklanego Snu. 


Następnie wróciliśmy do Fali i kolejną piosenką było Nie wracam, przed którą Sylwia powiedziała nam, żebyśmy na słowach "jesteś dla mnie jak fala" zrobili meksykańską falę. Śmiała się, że będzie to bardzo długa fala ze względu na dużą obecność na koncercie. 

Podczas tej piosenki Sylwii w końcu udało się wejść dobrze w melodię i była bardzo szczęśliwa, ponieważ na wcześniejszych koncertach jej się nie udawało z tego co nam powiedziała. 


Kolejną piosenką było Na Pokaz, gdzie Sylwia na chwile wyszła ze sceny. Wtedy szybko ubraliśmy maski, które mieliśmy przygotowane na akcje. Wyszło to niesamowicie, a Sylwia wchodząc na scenę była bardzo zaskoczona! 


Następnie przedostatnią piosenką było Horyzont podczas którego tancerki wystrzelają konfetti w kształcie serduszek. Wygląda to zjawiskowo!


Jako bis jest piosenka Fly To Sky, czyli odpowiednik pierwszej piosenki. 


Trasa Na Fali to coś zupełnie innego niż pierwsza trasa. Choreografia, słowa Sylwii... tam po prostu trzeba być i zobaczyć na własne oczy. Jestem niesamowicie zaskoczona tym, jaką precyzją podeszła Sylwia wraz z innymi do przygotowania tej trasy. Bardzo chciałabym pojawić się jeszcze na jednym koncercie. 

A co sądzą inni o koncercie?!

Ula Warlikowska: A więc było cudownie, na m&g była milusia i kochana taka i czułam sie jakby to była jakaś moja koleżanka. Potem zaczęły sie koncerty i nie zwracając uwagi na to, że już na Bartku zdarłam całe gardło to było cudownie. Sylwia miała mega kontakt z publicznością i ogólnie mega sie bawiłam.


Daria Mróz: To mój trzeci koncert w życiu i muszę przyznać, że jeden z najlepszych. Cudowna atmosfera, niesamowici ludzie i przede wszystkim muzyka to coś dzięki czemu bawiłam się najlepiej na świecie. Sam przebieg koncertu strasznie mi się podobał, naprawdę cieszę się, że mogłam brać w nim udział.


Olga Solo: Koncert zapadnie na długo w mojej pamięci. Atmosfera, która panowała na tym koncercie to coś niesamowitego. Akcje które zostały wymyślone zostały w 100% zrealizowane, porozumienie i życzliwość jaka panowała między fanami to coś czego nigdy nie zapomnę.


Vanessa Kuchnowska: Koncert w Gdańsku był najlepszy! Bawiłam się super. Był to najlepszy koncert do tej pory. Poznałam tam dużo osób z konfy no i oczywiście widzałam moją kochaną Sylke. Do teraz się nie pozbierałam chociaż minęły kilka dni to tak tęsknie za Liptonkiem i za osobami,  które tam poznałam. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku spotkam mój cały świat. 

Oliwia Nagórek: Jeżeli chodzi o koncert Na Fali w Gdańsku to było niesamowite przeżycie. Już przed samym klubem panowała świetna atmosfera. Moglam w końcu porozmawiać z tymi wszystkimi wspaniałymi ludźmi, krótkich właśnie dzięki Sylwii poznałam. Każde spotkanie z Sylwią jest cudownie i moje M&G również uważam za udane, świetne wspomnienie! Koncert to przeżycie, którego po prostu się nie da opisać. Trzeba tam być i to zobaczyć. Show, które Sylwia z tancerkami robi jest czymś niesamowitym, dlatego jestem zdania, że nawet z biletem zwykłym warto przyjść i to zobaczyć. Sylwia naprawdę wiele trudu włożyła w przygotowanie tej trasy, co widać, dlatego myślę, że ucieszy się z licznej obecności Ananasów. Bawiłam się cudownie i już za wszystkimi osóbkami bardzo, bardzo tesknie i mam nadzieje, ze już niedługo znowu zobaczymy się w podobnym składzie tym razem na jakimś koncercie plenerowym! 


Zosia Zofia: A więc przed koncertem (ok. 167 dni przed) dodali mnie do naszej grupki i jestem bardzo szczęśliwa, że się tam znalazłam. Poznałam dzięki niej wiele osób, z którymi super bawiłam sie na koncercie. Już przechodząc do koncertu to na początku trochę bałam sie mag, ale później okazało sie, że nie ma się czego bać, bo Sylwia jak i Bartek są bardzo miłymi osobami i przy nich zapomniałam o lęku. Podczas koncertu było naprawdę idealnie. Wszyscy śpiewaliśmy piosenki i był to najcudowniejszy koncert. 


Marta Domaszk: Koncert "Na fali" był jednym z moich ulubionych! W ostatnim momencie kupiłam bilet M&G chociaż miałam bilet zwykły. Ale zupełnie tego nie żałuję. To była moja najlepsza decyzja w życiu. W końcu po 3 latach mogłam z Sylwią porozmawiać, przytulić się i zrobić zdjęcie. To była magiczna chwila i nie zapomnę jej do końca życia. A jeśli chodzi o koncert wiele różnił się od Szklanego Snu. Między innymi były z Sylwią tancerki. To co Sylwia zrobiła na scenie to sztos. Tak jak Sylwia mówi "Niby fala a jednak ogień" z czym w 100% się zgodzę. Najbardziej podobała mi się piosenka "Horyzont" kiedy na końcu piosenki tancerki wystrzelily konfetti. Była to niezapomniana chwila. Jeżeli macie okazję jechać nie zastanawiajcie się tylko kupujcie bilet (nawet zwykły) i zobaczcie ten koncert, bo warto!

Co dostaliśmy w prezencie na Meet And Greet?!

Cały prezent M&G był schowany w pudełku z podobizną Sylwii. Jest ono naprawdę spore, więc może posłużyć Wam potem jako pudełko wspomnień z koncertów Sylwii!


Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy jest notes z falą. W podobnym pisała Sylwia piosenki, więc uważam to za super pamiątek. Notes jest wielkości średniej dłoni. Możecie tam podpisywać własne teksty piosenek, jeśli podzielacie pasję swojej idolki. 


Kolejną drobną rzeczą jest ołówek z niebieską gumeczką oraz niebieską falą. Świetny zestaw do notesu! 


Świetną pamiątką jest również opaska materiałowa z napisem M&G. Od dzisiaj możesz ją nosić wszędzie i za każdym razem będzie Ci ona przypominać o najlepszym dniu. Super sprawa! 


Do tego wszystkiego były dorzucone kilka wlepek, żeby urozmaicić całość. 

Podsumowanie

*koniecznie zapomnaj się z grafiką, bo koncert już w tą niedzielę!* 

(Wcześniej zakupiony bilet jest nadal aktualny, musisz po prostu pojechać do dobrego klubu) 


Koncert pozostanie dla mnie niezwykłym wspomnieniem. Nie Zapomnę o nim, bo właśnie w tamtym miejscu spełniłam swoje kolejne marzenie. Jestem pewna, że Wam też się uda!


Koniecznie daj znać czy wybierasz się Na Falę!


Buziaki,

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 3,700 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
3
OK
32
Super
2
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 4799 punktów za:

Jakość:3720Popularność:912
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:157
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
912 czytelników Mar 8, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

juszczak__ VIP 23,557 pkt
ale cudownieee jeju! już nie mogę sie doczekać Fali we Wrocławiuuu!
+1 głos
Mar 9, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Baw się dobrze kochana! ❤ dziękuję
Gabiii Użytkownik
Byłam na tym koncercie i było niesamowicie❤
+1 głos
Mar 9, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Ale super! W jakim mieście byłaś?
Zuzia Ananas Użytkownik
Świetny artykuł, byłam Na Fali w Rzeszowie, było cudownie.
+1 głos
Mar 10, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Dziękuję!
Karolina Pierucka Użytkownik 2,242 pkt
Świetny Post ❤
+1 głos
Mar 12, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Dziękuję ❤
Malwina Konat Fan 9,120 pkt
Super post! Mam Nadzieje że ja pojade na fale do wro !
+1 głos
Mar 12, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Trzymam kciuki, dziękuję ❤
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
naprawdę rewelacyjnie to wszystko opisałaś + zdjęcia i w ogóle. Perełka ! ❤
+1 głos
Mar 15, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Wiele to dla mnie znaczy, dziękuje Piter ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
138 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 138 Gości
Dziś posty czytano : 2211 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  472705 punktów
 2. Bartek Lovers
  39683 punktów
 3. Supiwerki
  37826 punktów
 4. The 100
  34375 punktów
 5. SikorskiSquad
  31741 punktów
 6. Young Stars Festival
  27322 punktów
 7. SERIALE
  23338 punktów
 8. GRY
  21719 punktów
 9. Arturonators
  18070 punktów
 10. Life Is Strange
  17763 punktów
 11. Domisiaki
  17470 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17130 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16415 punktów
 14. Famous In Love
  15715 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15478 punktów
 16. Once Upon A Time
  13522 punktów
 17. Bambinos
  12356 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12198 punktów
 19. YOUNG STARS
  11727 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11386 punktów
 21. Remonators
  9714 punktów
 22. Eurowizja
  9522 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8472 punktów
 24. Dua Lipa
  7658 punktów
 25. TALENTY
  6039 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5559 punktów
 28. MUZYKA
  5185 punktów
 29. Nintendo
  5069 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4460 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4452 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3883 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3839 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3720 punktów
 39. Stranger Things
  3096 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2487 punktów
 43. God Of War
  2456 punktów
 44. FILMY
  2353 punktów
 45. Sport
  2306 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1204 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  627 punktów
 52. MMers
  509 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  419 punktów
 56. YOUTUBE
  390 punktów
 57. R5Family
  317 punktów
 58. Arianators
  304 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  213 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  180 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  80 punktów
 70. Selenators
  79 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  23 punktów
 1. Potterheads
  251 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post