+4 głosów
Kilka słów od autora:
Wszystkie informacje dotyczące owej gwiazdy znajdziesz tutaj w tym poście. Poznaj życie Richarda z innej strony i zobacz jak wspaniałą jest osobą!
(postid: 328464) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Już za niespełna miesiąc, a dokładnie za 20 dni odbędzie się kolejna, już III edycja Warsaw Comic Con. Warszawę odwiedzi mnóstwo wspaniałych aktorów z różnych seriali oraz filmów, które zadebiutowały w telewizji zbierając ogromną rzeszę fanów. Richard Harmon odgrywa rolę Johna Murphyego w serialu The 100. W tym poście przyjrzymy mu się nieco bliżej. Zapraszam do czytania!

Kilka słów o Richardzie

Jego pełne imię to Richard Scott Harmon, urodził się w Mississauga w Kanadzie i ma 26 lat. Jest fanem futbolu amerykańskiego (kibicuje drużynie Notre Dame Fighting Irish), uwielbia oglądać SpongeBoba, słuchać Boba Dylana, czy zespołu The Rolling Stones - można więc wnioskować, że lubi słuchać rocka. Richard wspiera LGBT i uważa się za feministę. Poza tym grał w wielu produkcjach filmowych i serialowych. Zasłynął z roli w the 100. Ciekawostki o Murphym pojawiły się już na fandoms więc odsyłam was do nich tutaj RICHARD HARMON - CIEKAWOSTKI

Co sprawiło, że został aktorem?

Richard w jednym ze swoich wywiadów wspomniał, że poszedł w ślady za swoją siostrą (Jessicą Harmon) i udał się do agenta na swoje pierwsze przesłuchanie. Opowiadał o tym, że ma wiele osób którzy go inspirują, jednak największe wsparcie dają mu osoby z otoczenia, którzy są w jego życiu na co dzień i bardzo się cieszy, że ma wokół siebie tak pracujących i utalentowanych przyjaciół. Zapytany o wsparcie fanów do tej pory, czy podoba mu się interakcja z fanami w social mediach - odpowiedział, że wsparcie fanów jest niesamowite, przez co dostał nawet darmowe ciasto w McDonaldzie pewnego dnia.

Czego możemy się spodziewać w 5 sezonie The 100 od Murphyego?

Harmon w najnowszym wywiadzie z San Diego Comic Con opowiada o tym, że miał cztery lata na poznanie się, ze swoją postacią, a teraz ma pięć miesięcy aby poznać Murphyego lepiej po sześciu latach. Musi w ten sposób sam wypełnić tę lukę. Możemy oczywiście oczekiwać, że albo dojrzeje, albo się cofnie (tutaj chodzi o zachowanie bardziej dziecinne), szczególnie w zaistniałej sytuacji w kosmosie nie jesteśmy pewni jak bardzo się zmieni. Oprócz tego dodał, że wszystkie jego ulubione sceny z zeszłego roku były z Raven (Lindsey Morgan), więc z chęcią by się z nią przywiązał. Richard komplementuje Lindsey, mówiąc, że jest utalentowaną aktorką i myśli, że mają naprawdę dobrą chemię jako dwie postacie w serialu. (Murven is real?) Harmon na koniec zapytany o osobiste przemyślenia dotyczące Murphyego w 5 sezonie odpowiedział, że chciałby zobaczyć w końcu jak zaczyna akceptować samego siebie, tak jak wszyscy inni pod koniec sezonu czwartego.


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 1,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
19
Super
0
Śmiech
1
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2173 punktów za:

Jakość:1220Popularność:649
Wsparcie:194Ocena i wartość ocen:21
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:90
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Galopujący Jeleń Admin 289,922 pkt
649 czytelników Kwi 2, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

7 Komentarzy

naticzak Użytkownik 7,345 pkt
OPCJA WYZWANIA
Napewno zmieni nastawienie do osób z którymi siedział 6,7 lat w kosmosie. Ale nie jestem pewna co do do nastawienia do Bellamy'ego. Może ciągle mieć mu za złe za zdarzenie z 1 sezonu. Na pewno nauczy się mówić w języku ziemianów dzięki Emori i Echo.
Raven jest jedyną samotną na arce. No bo spójrzcie: Monty-Harper, Bellamy-Echo, Murphy-Emori no i została Raven. WIĘC uważam że on się zbliży do Reyes co spowoduje kłótnie na arce. A z tej kłótni będzie jeszcze większa aż w końcu Raven ogłosi ze mogą wracać na ziemię.
+4 głosów
Kwi 2, 2018
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jestem zdania, ze Murphy w 5 sezonie rozstanie się z Emori. Wnioskuję tak po fragmecie ze zwiastunu. Każda z par była pokazana jak się przytula, oni natomiast stali z poważnymi wyrazami twarzy po dwóch stronach zamykanych się drzwi. Jestem wręcz pewna, że Jonh będzie też bardzo cierpial. Fizycznie, psychicznie, bez znaczenia. Żaden sezon go nie oszczedzal, więc teraz zapewne też tak się stanie. Wydaje mi się, że będzie natomiast mocnym wojownikiem w stosunku do 'tajemniczego statku', który przyleciał na Ziemię pod koniec 4 sezonu. Myślę też, że jego przyjaźń z każdą osobą, która poleciała z nim znów na Arkę będzie głębsza, jednakże Murphy to Murphy, pozostanie jednak tym typem samotnika.
+4 głosów
Kwi 2, 2018
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem od 1 sezonu aż do 4 nastąpiła w nim mala zmiana ale co do Bellamyego nie ponieważ dalej ma mu za złe to co stało się pomiędzy nimi. Jednak Murphy pokazuję że coraz bardziej zależy mu na innych i wydaję mi się że kilka lat spędzonych w kosmosie sprawi że nawiąże tak jakby z nimi więź chociaż wątpię żeby stosunki z Bellamym były takie same jak z innymi ale może w pewnym stopniu ulegną poprawie. Nie wiadomo również jak będzie też wyglądała sytuacja pomiędzy nim a Emori bo wydaje mi się że mogą się rozstać, ponieważ między nim a Raven coś się dzieje, więc ten sezon będzie napewno interesujący.
+3 głosów
Kwi 2, 2018
Allixson Użytkownik 1,325 pkt
OPCJA WYZWANIA
Uważam, że Murphy przede wszystkim po wielu latach stanie się bardziej ufny, co nie przychodziło mu z łatwością. Zacznie dbać o życie nie tylko swoje, a także swoich towarzyszy. Myślę, że wciąż będzie się starał robić jak najmniej, jednak tym razem zacznie bardziej dbać o cudze uczucia i potrzeby. Wciąż pozostanie tak samo sarkstyczny, przystojny i czarujący. Myślę też, że wreszcie ogarnie się i zostawi Emori i zabierze się za Raven haha
+2 głosów
Kwi 2, 2018
Martynkaskaikru Użytkownik 1,385 pkt
OPCJA WYZWANIA
John Muprhy to postać jakże nieprzewidywalna i zaskakująca. Sądzę, że John przez te 6 lat w kosmosie miał czas by przemyśleć sobie parę spraw (podobno nic konkretnego tam nie zrobił). Zakładam że lepiej poznał się z osobami z Arki. Murphy'emu będzie bardziej zależeć na przyjaciołach i myślę że zbliży się do Raven przez co mogą wyniknąć kłótnie z Emori. Mimo iż John to samotnik to Rayes spróbuje dotrzeć to niego, może w nieco inny sposób niż dotychczas. Możliwe takze że Echo i Emori będą udzielać lekcji ziemiańskiego, w których zapewne John z braku zajęć brał by czynny udział. Myślę, że Murphy może stać się bardziej troskliwy i uczuciowy, lecz to nie będzie koligowało z jego sarkastycznym i ironicznym podejściem do świata! Jestem pewna że Richard dołoży także trochę siebie do Murphy'ego i wyjdzie to zapewne genialne! 5 sezon będzie inny niż dotychczas. Mam nadzieję że John przeżyje "i told you I'll surivive" i tego się trzymajmy!
+2 głosów
+1000
Kwi 3, 2018
xalastormer VIP 34,840 pkt
Bardzo się cieszę,że w 5 sezonie będzie o wiele więcej Richarda! Jego postać zasługuje na więcej czasu na ekranie.  Wydaje mi się,że stanie się dojrzalszy i reszta przestanie widzieć go jako "tego złego"
+1 głos
Kwi 3, 2018
Konrad Adamowicz Użytkownik 118 pkt
OPCJA WYZWANIA
Murphy to postać, która dużo przeżyła i bardzo się zmieniła. Z sezonu na sezon coraz bardziej go lubię.Mysle ze w piątym sezonie spoważnieje ale nadal będzie kłótliwy.Wydaje mi się ze jego relacja z bellamim będzie nadal napięta.Poza tym sadze ze nauczy się języka Ziemian dzięki echo.
0 głosów
Kwi 16, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
172 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 172 Gości
Dziś posty czytano : 16771 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  554353 punktów
 2. Young Stars Festival
  44876 punktów
 3. Bartek Lovers
  43526 punktów
 4. Supiwerki
  39853 punktów
 5. Potterheads
  39851 punktów
 6. The 100
  38837 punktów
 7. SikorskiSquad
  32957 punktów
 8. Arturonators
  29735 punktów
 9. SERIALE
  25609 punktów
 10. GRY
  23075 punktów
 11. Life Is Strange
  22080 punktów
 12. Famous In Love
  21930 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20165 punktów
 14. Domisiaki
  18356 punktów
 15. Once Upon A Time
  17610 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17342 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17195 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13118 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12673 punktów
 21. Forza
  11250 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10197 punktów
 24. Eurowizja
  10098 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9280 punktów
 26. Dua Lipa
  7962 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6412 punktów
 29. Playstation VR
  6142 punktów
 30. FILMY
  5732 punktów
 31. Nintendo
  5302 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5035 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4594 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4542 punktów
 38. Progress Armia
  4281 punktów
 39. The Originals
  4231 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4178 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3969 punktów
 42. Bambinos
  3810 punktów
 43. Young Stars News
  3219 punktów
 44. Sport
  2846 punktów
 45. K-Pop
  2739 punktów
 46. American Horror Story
  2598 punktów
 47. God Of War
  2527 punktów
 48. YOUTUBE
  2252 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1630 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  904 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  831 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  608 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  509 punktów
 60. Arianators
  492 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  400 punktów
 63. LUDZIE
  391 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  287 punktów
 66. Soy Luna
  287 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  246 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  101 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  97 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  977 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post