+5 głosów
Kilka słów od autora:
Wielkie zmiany w systemie awansów dla Was. Teraz będziecie mogli rozwijać się w ramach poszczególnych fandomów, uzyskując w zamian niesamowite możliwości ! :)
(postid: 328832) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Nasz projekt od początku miał być czymś więcej niż portalem z artykułami typu dziennikarstwo obywatelskie. Mieliśmy pomysł na projekt z rozbudowanym systemem punktacji, który w ostatnim czasie znacznie ewoluował do postaci, która nareszcie się sprawdza. Teraz idziemy o kolejny krok dalej. Czas na rozwijanie się w ramach poszczególnych fandomów. Koniec z ograniczeniami - teraz możecie rozwijać się bez ograniczeń w ramach każdego fandomu niezależnie od pozostałych. Sprawdźcie szczegóły systemu, który wchodzi w życie od poniedziałku !

System awansowania rozbudowany i niezależny dla każdego fandomu - tego jeszcze nie było !

Do zlożoności Facebooka i innych portali typu social-media nam jeszcze daleko, ale jedno jest pewne - drugiego takiego portalu nie znajdziecie i co więcej - wciąż mamy wiele nowych pomysłów, które zamierzamy zrealizować :) W zeszłym tygodniu uruchomiliśmy system punktacji, który przyjęliście bardzo ciepło, a już na dniach ruszy kolejna nowość ! Od poniedziałku będziecie mogli otrzymywać uprawnienia globalne (na cały serwis), a także dedykowane dla konkretnego fandomu . Oznacza to, że będziemy stopniowo poszerzać Wam prawa w serwisie w zakresie publikacji na konkretny temat . Słowem - jeśli uznamy, że macie coś do powiedzenia w danym fandomie, uzyskacie w nim awans, który pozwoli Wam na więcej. Sprawdźcie co to oznacza !

System awansów na Fandoms.pl od 9 kwietnia 2018 - elementy dotychczas aktywne

Gdy włączacie stronę Fandoms.pl (lub aplikację), macie uprawnienia Gościa serwisu. Jako gość możecie komentować i czytać większość postów w serwisie, przy czym każdy komentarz podlega moderacji . Będąc Gościem nie możecie też tworzyć nowych postów w serwisie . Słowem - to konto tylko do czytania i względnego komentowania. Nic więcej jako Gość nie zrobicie. Sytuacja zmienia się, gdy zarejestrujecie się na stronie.


Po Rejestracji nadal Wasze komentarze są moderowane , jednak uzyskujecie dostęp do kluczowej funkcjonalności portalu - prawa tworzenia nowych postów i tym samym współtworzenia serwisu :) Oznacza to, że po rejestracji od razu możecie napisać na Fandoms swój post, który opublikujemy całej społeczności serwisu , a gdy uznamy , że jest tego warty, umieścimy w zakładce "Polecane" (na stronie głównej portalu) i zaoferujemy mu większą promocję. Tylko tyle trzeba, aby zacząć współtworzyć naszą społeczność. Fajnie? 


Fajnie dopiero jest, gdy uznamy, że tworzycie ciekawe komentarze i dobrze zachowujecie się w serwisie. Wówczas Wasze konto zostanie zweryfikowane , co da Wam uprawnienia do komentowania wszystkich postów bez moderacji , a także Fandoms Messengera , który powróci w ten weekend do portalu. Wówczas macie prawo do kontaktowania się ze społecznością serwisu, tworzenia grup i pisania na tablicach użytkowników na ich profilach. Możesz wówczas także oceniać negatywnie treści w serwisie (łapki w dół) oraz zgłaszać niewłaściwe treści , o czym więcej w weekend :) 


Dotychczas na tym możliwości się kończyły, ale czas na prawdziwe nowości ! 

System awansów na Fandoms.pl od 9 kwietnia 2018 - nowości

Od poniedziałku zaczniemy przyznawać Wam specjalne uprawnienia dla konkretnych fandomów , które pozwolą Wam realnie wpłynąć na serwis, jego użytkowników , a także punktację poszczególnych fandomów . Słowem - dajemy Wam więcej możliwości, ale cały czas panujemy nad serwisem - więc nie musicie się bać o nadużycia. Oto, co otrzymacie od poniedziałku:


Otrzymując poziom eksperta fandomu będziecie mogli oprócz wszystkich uprawnień użytkownika zalogowanego i zweryfikowanego także:

- tworzyć wyzwania we wszystkich postach fandomu, w którym awansowaliście na eksperta (punkty na nie wydane NIE wpłyną na ranking fandomu!)

- wybierać najlepsze komentarze w TWOICH postach w serwisie, pod warunkiem, że związany jest z fandomem, dla którego macie poziom ekspera 

- tworzyć pytania quizowe dla fandomu, w którym awansowaliście na eksperta (muszą zostać zaakceptowane, by pojawiły się na stronie)


Oznacza to, że zaczniecie współtworzyć z nami takie akcje jak aktualna dla Warsaw Comic Con . Teraz to Wy będziecie mogli ogłosić wyzwania w postach czy też zaproponować pytanie sprawdzające wiedzę - no bo kto, jak nie Wy wiecie o swoim fandomie najwięcej ;) Będziecie mogli też wybrać osobę, która w Waszym poście napisała najlepszy komentarz (ale nadal każda osoba z adminów lub innych uprawnionych będzie mogła zdjąć ten wybór, gdy uznamy, że jest lepsza propozycja). Słowem, ekspert to jeszcze nie admin, ale ktoś, kto uznaliśmy, że ma wiedzę o fandomie i chcemy dać mu prawa współtworzenia zabaw dla takiego fandomu .


Z eksperta możecie awansować na poziom redaktora fandomu. Wówczas oprócz wszystkich uprawnień eksperta będziecie mogli także:

- tworzyć bez moderacji posty dla fandomu, w którym awansowaliście na redaktora 

- wybierać najlepsze komentarze we wszystkich postach związanych z fandomem, w którym awansowaliście na redaktora

- akceptować z moderacji wszystkie komentarze w postach związanych z fandomem, w którym awansowaliście na poziom redaktora

- edytować wszystkie posty związane z fandomem, w którym awansowaliście na poziom redaktora (aby np. poprawić błędy rzeczowe)

- akceptować pytania quizowe przesłane do akceptacji , związane z fandomem, w którym awansowaliście na poziom redaktora 

- otrzymać akredytacje na wydarzenia / udział w press-tourach, konferencjach prasowych etc. związanych z Waszym fandomem w zamian za przygotowanie materiałów

- otrzymać specjalne materiały umożliwiające przygotowanie ekskluzywnych postów w serwisie (np. gry, bilety na koncerty/filmy, sprzęt do testów, itd. - w zależności od zapotrzebowania i propozycji obu stron) - element wdrażany testowo, realizowany jeszcze w ograniczonym stopniu w zależności od możliwości dla danego fandomu

- otrzymać pismo / referencje dziennikarskie z naszej firmy, które pozwolą Wam uzyskać dodatkowe profity w szkole/na uczelni oraz na rynku pracy, zaliczyć na tej bazie praktyki studenckie oraz otrzymać rady od profesjonalnych dziennikarzy, aby Wasze teksty były coraz lepsze


Jest to więc poziom niemal administracyjny. Możecie samodzielnie redagować serwis - Wasze posty trafiają na portal bez moderacji , w dodatku akceptujecie komentarze, edytujecie ew. nieprawdę w postach itd. Słowem - poziom redaktora to już poziom , który sprawia, że Fandoms macie totalnie do swojej dyspozycji i realnie pomagacie nam współtworzyć ten projekt. Jest to też poziom, gdy uzyskujecie realne profity z tego, że tworzycie z nami ten serwis, czerpiąc zyski z deali partnerskich oraz uzyskując lepsze, konkurencyjne możliwości w szkole/na uczelni / na rynku pracy.


Z Redaktora możecie awansować na poziom administratora fandomu. Wówczas oprócz wszystkich uprawnień redaktora i eksperta , będziecie mogli także:

- akceptować wszystkie posty dla fandomu, w którym awansowaliście na administratora 

- awansować na eksperta i redaktora inne osoby z fandomu , w którym awansowaliście na administratora - tworzycie więc ekipę zaufanych ludzi do współpracy

- dostajecie także prawo wysłania wiadomości push (jeden raz na kilka dni) do wszystkich subskrybujących Wasz fandom w serwisie, aby uzyskać większą promocję treści z Waszych fandomów

- konsultujemy z Wami wszystkie tematy dotyczące Waszych fandomów, w tym np. zadania dla redaktorów, deale sponsorskie/partnerskie, propozycje nowych akcji etc. 

- otrzymujecie także prawa moderatora oficjalnej grupy Fandoms na FB , z prawem promowania tematów związanych z Waszym fandomem

- macie większe szanse na rozpoczęcie stażu w naszej firmie


Będąc adminem fandomu stajecie się więc jednocześnie naszymi partnerami - to w konsultacji z Wami podejmujemy decyzje związane z naszym serwisem względem Waszego fandomu, a w przypadku ew. deali dedykowanych niewykluczone są podziały finansowe i innego typu działania z korzyścią dla obu stron.Co dalej ? Mnóstwo planów :)

Jesteście świadkami znacznego rozwoju naszego projektu. Kolejne aktualizacje projektu przyniosą m.in:

- autozapis postów i edycja w tym samym widoku, co tworzenie treści , niewykluczona też wymiana edytora na taki dający więcej możliwości

- bardziej rozbudowany system quizów i testów, który pozwoli Wam tworzyć rozbudowane serie pytań i rywalizować na wiedzę 

- lepszy system ankiet

- aplikację na iOS

- opunktowanie i rozszerzenie systemu osiągnięć

- zupełnie nowe miejsce promocji projektu i fandomów dla Was, które otoczymy opieką i wsparciem naszej marki - na bank Wam się spodoba ;)

i wiele więcej .


Zamierzamy także - oprócz muzyki i seriali zwiększyć ilość materiałów także na temat: gier, youtuberów/muserów, tv/filmów oraz różnorakich talentów.


Pomysłów mamy wiele, będziemy Was o nich sukcesywnie informować. Zresztą, aktualnie w serwisie wprowadzone zostało kilka innych zmian, które już są dostępne a o których jeszcze nie wiecie i dowiecie się na dniach :)

Spróbujecie awansować w jakichś fandomach ?

Dajcie znać w komentarzach czy i jak Wam się podoba nowy system awansowania dla fandomów ! :) Nowy system wchodzi w życie już od poniedziałku ! :)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
9
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 500 punktów za:

Jakość:20Popularność:202
Wsparcie:94Ocena i wartość ocen:79
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:159
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
202 czytelników Kwi 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej mi zależy na zostaniu adminem globalnym serwisu, ale jeśli mi się nie uda to pomyślę nad jakąś alternatywą. Jako admin OUAT już się sprawdziłem, więc może teraz fandom Duy Lipy, albo albo jakiegoś serialu. Sam jeszcze nie wiem. Co do nowych zmian. Z serwisem jestem od samego początku. Towarzyszyłem mu przy stawianiu pierwszych kroków i te nowe opcje m.in. autozapis (NARESZCIEEEE ❤❤❤) , rozbudowanie ankiet itp. To tylko ułatwi pracę na stronce i zachęci nowe osoby do udzielania się. I TO SIĘ NAZYWA DOBRA ZMIANA.
+3 głosów
Kwi 7, 2018
Amelia Banaszak Użytkownik 209,530 pkt
OPCJA WYZWANIA
Skuszę się o walkę dla progress armii lub bambinos. Redaktor/administrator najbardziej przyciąga. Zależało mi właśnie na czymś takim! Wreszcie będziemy mogli rozwijać samodzielnie portal fandoms! Wszystkie zmiany są jak najbardziej na plus. Nie mogę się już doczekać poniedziałku. Będzie tutaj taki tłok, że hoho! Zobaczymy czy dam radę podnieść swoją rangę! Tyle, że w fandomach, w których walczę, nikt się nie udziela;/ Myślę, że to się zmieni..
0 głosów
Kwi 7, 2018
Jagoda Sawka Użytkownik 69,344 pkt
OPCJA WYZWANIA
Interesuję się dużą ilością seriali, jak i muzyków, więc mogłabym spróbować w wielu z nich. Jednak myślę, że nierealnym byłoby być wybranym do kilkunastu fandomów. Bardzo bym chciała spróbować swoich sił w najbardziej interesujących mnie fandomach, czyli z muzycznych - Shawn Mendes Army, Bambinos, a z serialowych - Teen Wolf, SKAM, Shadowhunters, Riverdale. Ogólnie cały pomysł z awansowaniem jest mega ciekawy i fajny. Jestem tu już od samych początków i to jak serwis się rozwija jest serio dla mnie wzruszające, chociaż nie przyczyniłam się do tworzenia fandoms.
0 głosów
Kwi 7, 2018
TheJack Użytkownik 769 pkt
a co jak fandom ma już redaktora? chciałabym powalczyć ale nie wiem czy to nadal aktualne <3 a tak w ogole ile moze byc redaktorow na fandom? bo to jednak ciezko podzielić te wszystkie rzeczy co zaoferowaliscie na kilka osob
0 głosów
Kwi 7, 2018
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
fandom może mieć wielu redaktorów, koniec z ograniczeniami :) tak przebudowalismy system ze teraz naprawde możemy więcej :)
Mad Użytkownik 325,131 pkt
planowane są jeszcze jakieś zmiany?:D
Hanii076 Użytkownik 9,062 pkt
OPCJA WYZWANIA
Bez wątpienia będę próbowała swych sił w fandomie Stranger things, gdyż owy serial wylądował u mnie na pierwszym miejscu. Komentuje i obserwuje posty z nim związane oraz sama takowe tworzę!!
Mam nadzieję, że awansuje i dzięki temu otrzymam więcej możliwości, stając się ekspertem w ulubionym fandomie!
Takie zmiany to rozumiem!!
0 głosów
Kwi 8, 2018
rieger1 Użytkownik 39,217 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jestem już na tej stronie od dwóch lat i to takie super patrzeć jak ona się rozwija a co dopiero po części nią zarządzać.
Najbardziej zależy mi na redaktorze lub administratorze dla The Vampire Diaries i mam nadzieje że się uda :)
0 głosów
Kwi 8, 2018
Badyl Użytkownik 33,899 pkt
Bardzo mnie cieszy, że następuje tyle zmian w tym serwisie :) jestem z Wami od niedawna, ale z tego co widzę to zostanę na bardzo długo ;)
Osobiście bardzo się ciesze z autozapisu oraz ,,jabłkowej" aplikacji.
Od siebie mogę zapewnić, że dołożę trochę cegiełek do fandomów związanych z YouTube oraz grami <3
0 głosów
Kwi 8, 2018
JakubWichowski Użytkownik 228,495 pkt
OPCJA WYZWANIA
Spróbuje swoich sił przede wszystkim w fandomach serialowych: Riverdale, Stranger Things. Oczywiście nie zapomne o fandomach moich idoli <3
0 głosów
Kwi 8, 2018
Parszewska Użytkownik 66,570 pkt
OPCJA WYZWANIA
Ja osobiście na pewno chciałabym spróbować  przynajmniej  na redaktora Jereminators  oraz na admina Domisiaków
0 głosów
Kwi 9, 2018
Little_Psychopath Użytkownik 197 pkt
OPCJA WYZWANIA
Chyba spróbuje w fandomie Teen wolf i Stranger things. Uwielbiam oba te seriale i bardzo cieszyłabym sie z awansu
0 głosów
Kwi 9, 2018
ZuzannaP Użytkownik 5,026 pkt
OPCJA WYZWANIA
Próbowałam swoich sił w Ananasach Sylwii i posty nie przyjęły się jakoś super. Jeśli komuś zależy na punktach, to łatwo je zdobyć, pisząc o Sylwii Przybysz lub Jeremim Sikorskim.
0 głosów
Kwi 11, 2018
Marta Deć Użytkownik 250 pkt
OPCJA WYZWANIA
Spróbuje swoich sił w wielu fandomach! Będę wspierać przede wszystkim pamiętniki wampirów i the orginals ❤️
0 głosów
Kwi 12, 2018
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Mam dużo seriali które oglądam ale chcę każdy fandom z tych seriali wspierać czyli Teen Wolf Riverdale Legends of Tomorrow Flash Shadowhunters The 100  Famous in Love Lucyfer 13 reasons why Sherlock Więzień Labiryntu i Zabójcze Umysły
0 głosów
Kwi 16, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
419 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 419 Gości
Dziś posty czytano : 12005 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post