0 głosów
(postid: 328878) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Który związek wolą fani serialu? Przekonajcie się sami!

Klaroline

Klaus już od początku polubił Caroline, ona wręcz przeciwnie. Widziała w nim tylko potwora, który niszczył życie jej przyjaciół. Chłopak był w niej kompletnie zakochany i zamierzał ją zdobyć za wszelką cenę. Nie wiemy czy Care od tego czasu poczuła do niego coś więcej jednak fani napewno mają swoje teorie.

Steroline

Zostali przyjaciółmi kiedy Caroline została wampirem. Zawsze mogła na niego polegać jednak po jakimś czasie poczuła do niego coś więcej, on zaś nie był pewny swoich uczuć. Mimo wszystko udało im się i szczerze mogę przyznać że to jedna z najsłodszych par w serialu.

Wasze opinie

Ania Marczyk 

Według mnie, zdecydowanie lepszą parą byłoby Klaroline, Klaus od początku był nią zainteresowany, on potrzebuje kochającej dziewczyny, która poskromi jego demony, a Caroline potrzebuje prawdziwej miłości. W relacji ze Stefanem to ona dawała z siebie wszystko, nie on. On zawsze przez cały serial kochał Elenę, a Caro była tą drugą. Między nimi widzę przyjaźń, ale napewno nie miłość.


Wiktoria Szarszewska

Zdecydowanie wolę Steroline. Ich związek powstał z przyjaźni, ale było widać, że łączy ich prawdziwa miłość mogli liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie. Nie brakowało w ich związku namiętności i zawsze byli ze sobą szczerzy.


Zuzia Gołojuch

Zdecydowanie wole ship Klaroline, Klausowi naprawdę zależało na Caroline i była mu potrzebna bo przy niej przypominał sobie o swoim człowieczeństwie i robił czasem dobre rzeczy haha w ich relacjach była taka nieprzewidywalność, cały czas coś się działo, była między nimi ewidentna chemia
A Steroline..u nich tego nie było, Stefan już na początku był niezdecydowany co do tego związku, byli cudownymi przyjaciółmi, wspierali się wzajemnie, byli przy sobie w trudnych momentach ale jako para to Caroline sie bardziej starała według mnie, ten związek na pewno nie był taki jaki mógł by być związek Caroline i Klausa.


Magda Szewczyk

Steroline dla mnie to kompletna pomyłka. Są świetni jako przyjaciele, jednak jako para to już tak nie bardzo. A teraz Klaroline. Od początku czuć było pomiędzy nimi chemię, bardzo mi się to podobało. Caroline chyba jako jedna z nielicznych potrafi wpłynąć na Klausa czyni go lepszym. Mam nadzieję, że ich relacja się rozwinie w tym 5 sezonie. Nigdy też nie zapomnę tego co powiedział Klaus do Caroline (nie pamiętam tego słowo w słowo) On był Twoją, pierwszą miłością, ja będę ostatnią. Jego słowa rozczuliły mnie kompletnie.


Weronika Krakowiecka

Jako na pewno jedna z nie wielu wole Steroline. Nigdy nie byłam fanką takich shipow, ale ten totalnie kupił moje serce. Od przyjaciół bo cudowną parę. Może i większość nie widzi ich miłość, ale jak dla mnie ona istnieje i jest przepiękna. Za kazdym razem z wielkimi emocjami oglądałam ich każdą romantyczna scenę. Jeszcze bardziej ten paring mi się podobał, gdy oboje wyłączyli uczucia. Tam były później jedne z piękniejszych moich zdaniem scen. Zawsze będzie to mój ulubiony ship i z TVD i z TO. Natomiast za Klaroline nie przepadam i wolę Klamille. Też uwielbiam ten ship całym serduszkiem. Wiem, ze większość jest za Klaroline i nie popiera moich słów, aczkolwiek ja zawsze jestem inna.


Joanna Pierucka

W sumie oba shipy mają wady i zalety. Jeśli chodzi o Klaroline to widać chemię między Klausem, a Caroline. Bez wątpienia ich do siebie ciągnie, a kiedy wampir jest obok, hybryda staje się posłuszna jak piesek. Wadą jest to, że Mikaelson często krzywdził Forbes dla swoich korzyści. Mimo to, dla mnie przyjaźń między tym dwojgiem nie wchodzi w grę. Zupełnie inaczej postrzegam Steroline. Ogromną zaletą jest to, że związek zbudowany jest na przyjaźni, a wadą brak namiętności. Wygląda to raczej jakby Caroline miałaby być nagrodą pocieszenia dla Stefana, który przegrał pojedynek z bratem. On też skrzywdził Caroline, tyle że ranił jej uczucia. Dla mnie ta relacja powinna pozostać czysto przyjacielską.


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 173 punktów za:

Jakość:20Popularność:129
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:24
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Pamiętnikach Wampirów na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
natallie Użytkownik 55 pkt
129 czytelników Kwi 10, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

aluttkaa Użytkownik 7,815 pkt
Ja zdecydowanie wolę Klaroline. Już nawet nie chodzi o to, że nie lubię Steroline, ale tylko jako przyjaciół. Fakt, mogą na sobie polegać i dużo razem przeszli, ale to nic w porównaniu z chemią jaką mają Klaus i Caroline. On był przy niej zupełnie kimś innym. Był gotowy zrobić dla niej wszystko, jak np. wybaczył Tylerowi. Uczucia Caro do niego również były jasne, z tym, że ona cały czas starała się je ukryć. Nienawidziła siebie za to, a jednocześnie wiedziała, że Klaus nie jest taki zły, jak wszyscy myślą. Jednak Mikealson wiedział, że lepiej będzie dla niej, jeśli usunie się z jej życia i pozwoli spełniać marzenia, co zrobił. A teraz czekam na długo wyczekiwany powrót. Oby "however long it takes" przyszło wkrótce.
0 głosów
Kwi 11, 2018
Marta Deć Użytkownik 250 pkt
OPCJA WYZWANIA
Oczywiśc że Steroline! Od początku gdy oglądałam TVD shipowałam Elenę z Damonem dlatego gdy dowiedziałam się że Caroline i Stefan będą razem byłam bardzo ucieszona, od początku traktowali się jak prawdziwi przyjaciele, dbali o siebie i szanowali dlatego nie zdziwiłam się gdy zostali parą. Związek pełen trudności i przeszkód ale także namiętności dzięki której ich miłość przezwyciężała wszystko nawet smierć.
0 głosów
Kwi 11, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
126 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 126 Gości
Dziś posty czytano : 6114 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post