+7 głosów
Kilka słów od autora:
Rusza nowa akcja na Fandoms - możecie wygrać status Redaktora na oficjalnym portalu YoungStars.pl oraz kody rabatowe do MyMusicShop.pl . Extra zabawa gwarantowana, mnóstwo możliwości zdobywania punktów. Akcja dla WSZYSTKICH fandomów! Sprawdźcie koniecznie :D
(postid: 329373) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Redaguj, twórz, komentuj i sprawdzaj swoją wiedzę! Zbieraj punkty we wszystkich fandomach, jakie Cię interesują i pnij się w hierarchii uprawnień uzyskując status vipa, eksperta lub administratora fandomu. Pisz najlepsze posty, otrzymuj opinię profesjonalnego dziennikarza i otrzymaj prawa redaktora w Strefie Fanów portalu YoungStars.pl i/lub baw się we wszystkich konkurencjach (posty, fanfiction, komentarze i quizy) i wygrywaj kody rabatowe do MyMusicShop.pl! Akcja właśnie ruszyła i potrwa do 10 tygodni . Sprawdź co zrobić by wygrać!#redaktor , czyli Redaguj posty i wykonuj zadania dla Redaktorów. Możesz zostać oceniony(a) przez profesjonalnego dziennikarza!

Kliknij w przycisk "Napisz coś" po prawej stronie i wybierz Post aby zredagować nowy post na naszym portalu! Możesz wybrać jedno z proponowanych zadań (tematy, które zlecamy redaktorom, za których napisanie możesz zgarnąć extra punkty) lub stworzyć post własny o czym tylko chcesz. Nie zapomnij na dole edytora wybrać odpowiedniego fandomu . To wszystko! Post trafi do administratorów, którzy - jeśli wszystko będzie w porządku - zaakceptują Twój post i opublikują w serwisie. 


Od tej pory liczy się wszystko - Twój post zostanie oceniony przez administratorów, może zostać też oddelegowany do profesjonalnej opinii i oceny dziennikarza portalu i  znanej stacji telewizyjnej oraz otrzymać liczne uprawnienia wyróżniające Cię z tłumu. Liczyć się będzie także to, czy post ma zasięg (wyświetlenia), czy budzi zainteresowanie społeczności (komentarze, reakcje itd.) i wiele innych elementów, których pełne podsumowanie znajdziesz pod swoim postem . Wyniki te są na bieżąco aktualizowane i składa się na nie mnóstwo czynników. Nie martw się jednak - wszystko aktualizowane jest automatycznie, więc możesz się skupić po prostu na pisaniu, a punkty będą wpadać same :) Jeśli zainspirujesz nas swoim postem, może zostać w nim ogłoszone wyzwanie dla #komentatorów , co pozwoli Ci zdobyć liczne dodatkowe punkty i nowych odbiorców.


Twój wynik w punktach jako #redaktor znajdzie się w rankingu fandomu oraz zostanie doliczony do pełnego wyniku fandomu w serwisie . Im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl

#twórca, czyli Twórz fanfiction i proponuj czytelnikom różne kontynuacje lub...kontynuuj fanfiction kogoś innego zmieniając przebieg historii!

Kliknij w przycisk "Napisz coś" po prawej stronie i wybierz "FanFiction" , aby napisać nową opowieść na naszym portalu! Możesz skorzystać z proponowanych tematów - ekstra premiowanych zadań lub napisać o czym tylko chcesz i puścić wodze fantazji! Nie zapomnij oczywiście wybrać fandomu, którego dotyczy Twoje fanfiction. Jeśli zaakceptujemy Twoją opowieść, zabawa dopiero się zaczyna!


Od tej pory oprócz ocen i punktów , które będziesz mógł(a) wygrywać na zasadzie podobnej jak w przypadku udzielania się jako #redaktor , każdy, kto przeczyta Twoją historię będzie mógł zaproponować jej kontynuację . Możesz też nie czekać na propozycje użytkowników i sam zaproponować różne opcje kontynuowania Twojej historii - wystarczy zgłosić ją w komentarzach, zaznaczając odpowiednie pole. Wówczas każdy użytkownik na stronie (w tym Ty) będzie mógł pisać kontynuację Twojej historii na bazie jego wyboru z dostępnych. Takich wyborów może powstać nieskończona ilość, co oznacza, że Twoja historia może się potoczyć na mnóstwo innych sposobów, a tym samym ogranicza Cię tylko wyobraźnia!


Nie wiesz jak to wykorzystać? Przyjmijmy, że w Twojej fanfiction Asia i Marek decydują, czy mają się wybrać na wakacje nad morze czy w góry. Autor fanfiction wybrał opcję "morze" i napisał ciąg dalszy na bazie tego wyboru... ale Ty możesz zaproponować góry i kontynuować historię na bazie takiego wyboru . W efekcie historia całkowicie zmieni przebieg i...kto wie jak dalej się potoczy! 


Twój wynik punktacji jako #twórca znajdzie oczywiście także w rankingu fandomu i zostanie doliczony do wyniku fandomu w całej akcji. Pamiętaj, im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl

#komentator, czyli komentuj posty, bierz udział w dyskusjach i wyzwaniach w postach #redaktorów i fanfiction #twórców!

Jeśli chcesz zdobywać punkty jako #komentator , po prostu wyświetl dowolny post w serwisie i go skomentuj ! Tylko tyle wystarczy, by zdobyć pierwsze punkty na portalu dla swojego fandomu i powalczyć o nagrody w roli #komentatora fandomu...lub fandomów, bowiem w tej kwestii w ogóle Cię nie ograniczamy :) Ponadto do większości postów dołączone są tzw. wyzwania , czyli specjalne zadania dla #komentatorów , które określają na jaki temat konkretnie należy napisać komentarz w poście! Wówczas należy napisać możliwie ciekawy komentarz, który zostanie doceniony przez administratorów i redaktorów w serwisie - jeśli to właśnie Ty najlepiej się wypowiesz - wygrywasz!

Wyzwania mogą być bardzo różne - czasem wygra najlepszy, czasem najwyżej oceniany komentarz a czasem np. najszybszy. Tutaj możliwości są nieograniczone, a same wyzwnania mogą wymagać nie tylko napisania tekstu, ale także umieszczenia zdjęcia czy też video . Jedno jest pewne - nuda jako #komentator Ci nie grozi :)


Automatycznie zliczana będzie w formie punktów każda Twoja aktywność w każdym poście na portalu. Wynik ten znajdziesz w rankingu fandomu , zostanie on też doliczony do wyniku w całej akcji. Pamiętaj, że im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl

#znawca, czyli udowodnij, że o swoim fandomie wiesz najwięcej. Poluj na pytania najtrudniejsze i zgarniaj extra punkty!

Jeśli uważasz, że wiesz o swoich fandomach wszystko i chcesz popisać się swoją wiedzę i w efekcie zarobić dla fandomu... nic trudnego! Ta akcja na Fandoms to także wielki turniej wiedzy o fandomach . Spodziewaj się pytań bardzo zróznicowanych, a im trudniejsze pytanie (tj. im mniej osób na nie odpowie prawidłowo) tym więcej punktów wygrasz . Liczy się także czas odpowiedzi więc nie zastanawiaj się zbyt długo nad odpowiedzią, bo nie wygrasz zbyt wiele ;) 


Pytania mogą być łatwiejsze, ale też nieco trudniejsze i bardziej złożone. Pytaniem może być też swoista zagadka - rozbudowana i długa, za której rozwiązanie wygrasz duży bonus punktowy . Wszystkie pytania znajdziesz na bieżąco na liście postów w Twoim fandomie . Nie zwlekaj i szybko odpowiadaj na te, na które znasz odpowiedź :)


Twój wynik jako #znawca zostanie wyświetlony w rankingu fandomu i zostanie doliczony do wyniku fandomu w całej akcji. Pamiętaj wówczas, że im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl!Zdobądź uprawnienia VIP, EKSPERTA lub ADMINISTRATORA fandomu. Prowadź swój fandom do zwycięstwa, prowadząc portal razem z nami!

Od teraz możesz także uzyskać specjalne uprawnienia w każdym z fandomów z osobna. Jeśli uda Ci się do tego doprowadzić, Twoje uprawnienia wzrosną i będziesz mógł(a) tutaj naprawdę więcej. Jak wiele?

- uzyskując uprawnienia #vip w fandomie otrzymasz prawa do tworzenia i rozstrzygania wyzwań dla #komentator we wszystkich postach w Twoim fandomie oraz pisać pytania dla #znawców (do moderacji ekspertów),  wybierania najlepszych komentarzy w swoich postach jako #redaktor i #twórca , a także akceptowania komentarzy i odpowiedzi od użytkowników niezweryfikowanych w serwisie w postach związanych z Twoim fandomem

- uzyskując uprawnienia #ekspert w fandomie otrzymasz wszystkie prawa #vip, a także prawa do tworzenia postów i fanfiction jako #redaktor i #twórca całkowicie bez moderacji , będziesz mógł akceptować quizy dla #znawców , by mogli na nie odpowiadać, uzyskasz prawa do wybierania najlepszych komentarzy we wszystkich postach Twojego fandomu , edytować wszystkie posty z Twojego fandomu by wprowadzić w nich korekty (gdy np. wprowadzają w błąd etc.). Jako ekspert fandomu masz też szansę ubiegać się o akredytacje i bonusowe produkty np. do recenzji związane z Twoim fandomem oraz referencje od firmy za Twoją działalność dziennikarską dla szkoły/uczelni/pracodawcy.

- uzyskując uprawnienia #admin w fandomie otrzymasz wszystkie prawa #vip i #ekspert, a także prawa do akceptacji postów i fanfiction w Twoim fandomie , będziesz mógł wybierać posty na tzw. główną i tym samym decydować o ich promocji, uzyskasz też prawa do oceniania wszystkich postów w Twoim fandomie , będziesz mógł też reagować na zgłoszenia od użytkowników serwisu, zgłaszać nowe propozycje zadań dla #redaktorów i #twórców oraz wybierać nowych vipów i ekspertów w Twoim fandomie - tym samym zarządzać takim fandomem w serwisie! Ponadto ustanowimy Cię jednym z moderatorów oficjalnej grupy Fandoms na facebooku ,co pozwoli Ci pisać na niej bez moderacji , dodamy Cię do grupy adminów fandomów i tym samym zaczniesz współtworzyć z nami ten niesamowity projekt !


Uprawnienia na początku przekazywane są przez administratorów całego portalu , z czasem będą jednak ustanawiane przez adminów konkretnych fandomów , których miejmy nadzieję poznamy już w trakcie tej akcji!

Zostań Redaktorem oficjalnego portalu YoungStars.pl! - oficjalnego, prestiżowego portalu projektu Young Stars!

Portal YoungStars.pl powstał w drugiej połowie kwietnia i z marszu okazał się regularnie czytanym portalem młodzieżowym w Polsce , które oficjalnie wspierają Twórcy projektu Young Stars oraz jego artyści . To na tym portalu możecie przeczytać najświeższe, codzienne newsy ze świata muzyki, seriali, youtubea czy gier , przeczytać dłuższe artykuły modowe , posłuchać Radia i zagłosować w jego liście przebojów, sprawdzić nadchodzące wydarzenia, dotrzeć do naszej Strefy Fanów oraz zapoznać się ze szczegółami wszystkiego, co jest związane z marką Young Stars. To właśnie na tym portalu odbędzie się zapowiada wielka akcja będąca bezpośrednią rekrutacją-castingiem do projektu Young Stars . Chcesz być jak Sylwia/Olga Przybysz, Sylwia Lipka , Dominika Sozańska, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba czy Artur Sikorski i inni? Po prostu weź udział w akcji #waytoyoungstars , która startuje już w maju .


To właśnie na tym portalu możesz zostać Redaktorem i tworzyć wpisy na profesjonalnym portalu brandu Young Stars dla dziesiątek tysięcy młodych ludzi odwiedzających ten portal regularnie . Możesz być pewien, że przeczytają je wszyscy związani z projektem oraz Artyści Young Stars . Nie zwlekaj i daj sobie szansę!


Aby uzyskać prawa Redaktora, Ty indywidualnie musisz zarobić ich wiele jako #redaktor . Co parę dni będziemy wyłapywać najlepszych i zapraszać do napisania pierwszych artykułów w Strefie Fanów YoungStars.pl , a Twoja praca zacznie być weryfikowana przez profesjonalnego dziennikarza portalu i znanej stacji telewizyjnej, który chętnie udzieli Ci rad jak pisać jeszcze lepiej. Twoją aktualną sytuację jako #redaktor możesz śledzić w rankingu widocznym na samej górze z prawej części portalu - przykładowo teraz, gdy tworzymy tego newsa wygląda on tak:
W dalszej kolejności konkurs rozgrywa się na portalu Young Stars :

 1. W każdy piątek na naszym portalu opublikujemy specjalny post konkursowy z ankietą, w której znajdzie się 5 najlepszych kandydatów na redaktorów i linkami do najlepszych Artykułów każdego z nich.
  1. Ankieta potrwa do środy włącznie - zwycięża wówczas osoba, która otrzyma najwięcej Waszych głosów, która w dalszej kolejności otrzyma prawa REDAKTORA portalu YoungStars.pl w dziale Strefa Fanów , ponadto jego najlepszy post będzie promowany w czwartek przez 24h w polecanych artykułach na głównej stronie (duże "kafle") oraz oficjalnych social mediach brandu Young Starsgrupach .
 2. Kolejne posty jako Redaktor Strefy Fanów będziesz mógł/mogła już tworzyć na bieżąco, do akceptacji Redakcji YoungStars.pl - lub gdy uznamy, że robisz to naprawdę świetnie - bez akceptacji Redakcji na portalu YoungStars.pl w Strefie Fanów . Te także będą oczywiście promowane (według uznania Redakcji YoungStars.pl) .
 3. W sumie w głosowaniach w każdy piątek konkursowy (pierwszy już w najbliższy piątek!) weźmie udział 5 najlepszych kandydatów i ostatecznie przez całą akcję wybierzemy 10 Redaktorów naszego portalu w Strefie Fanów :)


Twoim zadaniem jako #redaktor portalu Young Stars będzie wówczas przygotowanie posta na portalu Young Stars na temat tego, co widzisz na Fandoms.pl (wybranego posta) w nieco skróconej formie, promując tym samym autora i  tym samym tworząc tę społeczność od drugiej - redakcyjnej strony. Będziesz mógł(a) zatem wybierać sobie posty z Fandoms, które Cię inspirują do napisania Twojego własnego artykułu i skorzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą przedstawić taki post w nowoczesny, efektowny sposób . Posty te będziemy promować na social-mediach Young Stars oraz przez artystów brandu Young Stars . Teraz to wielkie wyróżnienie może przypaść właśnie Tobie! Nie zwlekaj i zacznij pisać na Fandoms Twoje posty już teraz i przenieś swoją pracę na nowy poziom! Jako #redaktor portalu Young Stars uzyskasz też automatycznie uprawnienia Eksperta wybranego przez Ciebie fandomu na portalu Fandoms!


Z poziomu #redaktora portalu Young Stars będziesz mógł też starać się o awans na Eksperta portalu Fandoms i uzyskać takie prawa na wszystkie fandomy jednocześnie, dołączając do załogi naszego projektu :)


Więcej o Young Stars dowiesz się na grupie oficjalnej projektu Young Starshttps://www.facebook.com/groups/1575594846039506/

...i wygraj kody rabatowe na zakupy w MyMusicShop.pl!

Jeśli chcesz zrobić zakupy na MyMusicShop.pl dzięki Twojej aktywności na Fandoms - dajemy Ci taką możliwość! Jak wygrać? Twój fandom musi zająć pierwsze miejsce w jednej z kategorii (redaktor, twórca, znawca lub komentator) a Ty musisz zająć jedno z trzech pierwszych miejsc w tym fandomie. Pamiętaj, że będziemy brać pod uwagę każdą z kategorii , ale punkty możesz próbować zbierać w każdy sposób, dla dowolnej ilości fandomów.


Mamy dla Was:

kody rabatowe o wartości 50 zł (wymagane zakupy za 50 zł minimum, czyli zrobisz zakupy o wartości 100 zł za 50 zł) dla laureatów pierwszych miejsc w najlepszych fandomach w każdej z kategorii ,

kody rabatowe o wartości 25 zł (wymagane zakupy za 25 zł minimum, czyli zrobisz zakupy o wartości 50 zł za 25 zł) dla zdobywców drugich miejsc w najlepszych fandomach w każdej z kategorii ,

- kody rabatowe o wartości 10 zł (wymagane zakupy za 10 zł minimum, czyli zrobisz zakupy o wartości 20 zł za 10 zł) dla zdobywców trzecich miejsc w najlepszych fandomach w każdej z kategorii 


Nagrody mogą zostać uatrakcyjnione, jeśli okaże się, że zainteresowanie akcją będzie duże, na pewno nie będą mniejsze, mogą być większe. O ew. aktualizacji nagród poinformujemy Was w poście i ogloszeniu w Fandoms Messengerze (start messengera po 7 maja) .


UWAGA: Przekażemy maksymalnie 1 kod dla jednej osoby . W sytuacji, gdy ktoś uzyska pierwsze miejsce w np. 2 kategoriach, nagrodzimy kolejne osoby w jednej z tych kategorii wg rankingu i kolejności redaktor -> twórca -> komentator -> znawca .


Reasumując - przekażemy kody rabatowe dla laureatów trzech pierwszych miejsc wg rankingu na stronie w każdej z kategorii: #redaktor, #twórca, #komentator i #znawca . Warto więc próbować udzielać się w każdym z tych 4-ech sposobów! :)

O czym mogę pisać?

Akcja dotyczy każdego fandomu w serwisie - muzycznego, serialowego/filmowego, książkowego, growego, talentowego, youtuberskiego itd. . Możesz pisać o czym chcesz i o tym co Cię faktycznie interesuje. Korzystaj też z zadań, by napisać na temat, który na pewno zdobędzie popularność, spróbuj sił jako twórca fanfiction i zaproponuj np. alternatywny ciąg dalszy ulubionego serialu, komentuj aktywnie posty i bierz udział w jego dyskusjach oraz sprawdzaj regularnie swoją wiedzę udawadniając, że wiesz o swoim fandomie wszystko :) 


...a że fandomów jest do wyboru naprawdę dużo (i chętnie dodamy nowe!) - to masz co robić i jak zdobywać punkty w tej zabawie ;)

Ostatnie ważne informacje

Na koniec czas trwania - akcja trwa od dziś od 21:00 (4 maja 2018) do 3 czerwca 2018 włącznie , wyniki ostateczne poznacie w poniedziałek, 4 czerwca , ale możecie na bieżąco śledzić sobie Waszą sytuację w fandomach klikając w ich nazwę na czerwonym tle w górnym-lewym rogu miniaturki na liście postów . Ranking punktowy fandomów znajdziesz natomiast po prawej stronie strony głównej serwisu (lub po naciśnięciu "plusika" w wersji mobilnej/aplikacji .


Pamiętaj, że wszystkie akcje się wzajemnie uzupełniają: duża ilość postów od #redaktorów i #twórców zrodzi wiele możliwości dla #komentatorów, którzy mogą nas zainspirować do dodatkowych pytań dla #znawców . Zaangażuj swój fandom - na Fandoms w pierwszej kolejności wygrywa grupowe zaangażowanie, dopiero później liczą się indywidualne wyniki - nie odwrotnie :)


Każdy post, który zostanie wykorzystany w Strefie Fanów zostanie opatrzony takim właśnie bannerem na samej górze . Z niego przejdziecie do opcji napisania posta do Strefy Fanów, zasad akcji (tego posta) lub bezpośrednio do Strefy Fanów portalu YoungStars.pl, którą tworzycie jako społeczność Fandoms! Zobaczcie już teraz ile Waszych postów stało się inspiracją do promocji i publikacji w Strefie Fanów YoungStars.pl! : http://youngstars.pl/category/fandoms/ . Nie zwlekaj i już teraz zacznij pisać swój pierwszy post, który może stać się inspiracją w Strefie Fanów: http://fandoms.pl/submit


Więcej informacji o Fandoms i tej akcji znajdziesz na naszej oficjalnej grupie na Facebooku : https://www.facebook.com/groups/159466738042707/ , gdzie poznasz lepiej członków naszej społeczności i nawiążesz kontakt z Administracją. Możesz też do nas napisać tutaj przez formularz kontaktowy: http://fandoms.pl/feedback :)


POWODZENIA! :D Weźmiecie udział w zabawie? Dla jakich fandomów i w jakiej wersji (redaktor / twórca / komentator / znawca)? Dajcie znać w komentarzach!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
15
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2537 punktów za:

Jakość:20Popularność:2222
Wsparcie:94Ocena i wartość ocen:116
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:166
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
2,222 czytelników Maj 4, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

15 Komentarzy

Oxlka Użytkownik 6,570 pkt
Ja chciałabym bardzo zostać redaktorem i komentatorem dla supiwerek! Gdy mialam 9 lat, zaczelam pisac na blogu o grze "MovieStarPlanet" i tam spedzilam lata bedac redaktorka. Z gramatyki i ortografii jestem chyba najlepsza ze szkoly (nie jest mi wcale straszna ;p) a komentatorem jestem bo..hm, jestem dobra z wiedzy! :Da
0 głosów
Maj 5, 2018
rieger1 Użytkownik 39,217 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej zależało by mi na redaktorze i znawcy. Uwielbiam pisać, a w dodatku dzielenie się z innymi tym co kocham (w tym wypadku Pamiętniki Wampirów) to coś wspaniałego, także chciałabym spróbować swoich sił w roli redaktora. Ale znawca też wydaje się być super, szczególnie gdy moja wiedza na temat tego serialu jest całkiem spora :)
0 głosów
Maj 5, 2018
Badyl Użytkownik 33,899 pkt
Ale się dzieje!
Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć coś wartościowego z kategorii Gry lub YouTube :) Z grami obcuje od kilkunastu lat i wydaje mi się, że trochę się na tym znam. Kilkaset tytułów za mną, kilka recenzji również zatem zaplecze jako takie jest ;) A jeżeli chodzi o YT to nie jestem jakimś wielkim znawcą, ale coś tam się tym interesuję i chciałem się podzielić moimi doświadczeniami w tej materii ;)
Wszystko chciałbym ubrać w jakieś posty właśnie na fandoms.pl, wiec #redaktor idealnie pasuje ;) ale na pewno postaram, się pobawić trochę jako #komentator , ponieważ wiem, że miłe słowa czy rady bardzo często pomagają młodym twórcom w rozwijaniu się <3 Powodzenia wszystkim i Miłej zabawy!
0 głosów
Maj 5, 2018
Norbert Tabor Użytkownik 48 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najchętniej spróbował bym swoich sił jako redaktor gdyż, bardzo lubię redagować posty, artykuły itp.Sam jestem redaktorem w gazecie. Albo też jako komentator  
Jeśli chodzi o fandomy wszystkie są naprawdę bardzo dobre, więc nie da się wybrać. A udzielać się mogę na każdy temat, jestem wszechstronny
0 głosów
Maj 5, 2018
Wiktoria Wietecka Użytkownik 5 pkt
OPCJA WYZWANIA
Chciałam bym spróbować swoich sił w komentatowaniu ponieważ od zawsze mnie kręciło komentowanie wszystkiego co mnie interesuje. Ponieważ od urodzenia jestem bardzo wygadana i może dlatego zawsze mnie kręciło komentowanie wszystkiego  co mnie interesuję i to w czym mogę wyrazić swoje zdanie lub poglądy.
0 głosów
Maj 5, 2018
Aga_f Użytkownik 38,830 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej chciałabym zostać redaktorem. Od dawna pomagam ludziom w pisaniu różnego typu opowiadań, a nawet wierszy.  Spróbuję swoich sił również jako twórca, już w pierwszych klasach szkoły podstawowej lubiłam wymyślać i pisać historie o losach ciekawych postaci. Uważam, że jestem odpowiednią osobą na pełnienie jednej z tych funkcji. PS. Pierwszy post pojawi się na dniach. :)
0 głosów
Maj 5, 2018
Katarzyna Słodyczka Użytkownik 21 pkt
OPCJA WYZWANIA
Bardzo chiałabym zostać redaktorem i twórcą dla fandomu MMer's. Pisanie nie jest dla mne obce, fanfiction, rozprawki czy nawet charakterystyki to dla mnie pestka. Z ortografią też nie mam problemów. Mam nadzieję że sprawdziłabym się w pisaniu dla mojego najukochańszego fandomu.
Jestem naprawdę obytą osobą i żadna wiedza nie jest mi obca.❤
0 głosów
Maj 5, 2018
Panna Muriel Użytkownik 6,933 pkt
OPCJA WYZWANIA
Gdyby miała coś tworzyć do fandomów, wybrałabym fandom z książkami (fantastyka, kryminały, thrillery), posiadam największą wiedzę chyba z tego zakresu. Mogłabym polecać książki, pisać recenzję, przestawiać sylwetki autorów, pisać o jakiś literackich ciekawostkach. Zastanawiam się nad filmami i serialami i grami komputerowymi. Pewnie dałabym radę napisać coś więcej w tych kategoriach. Pisanie o charakterystyce różnych fanifków oraz opowiadań wydaje się równie atrakcyjnym tematem.
0 głosów
Maj 5, 2018
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Jak zawsze zbieram punkty dla Ananasów. To już taka tradycja :D Jestem już redaktorem tego fandomu, więc myślę, że jestem w tym dobra. Będę starać się pisać nadal o ciekawych, świeżych tematach, aby nie zawieść fandomu, w którym sama jestem. A bycie redaktorem na oficjalnej stronie Young Stars...? Kolejne wyzwanie, kolejna szansa. Biorę się ostro do roboty! :)
0 głosów
Maj 5, 2018
xmartynx29 Użytkownik 1,813 pkt
OPCJA WYZWANIA
Myślę ,że zostanę #redaktor dla Supiwerek bo dość dobrze czuję się w świecie artykułów i nowinek.Oraz zainteresowałam się #twórca ,mam w głowie masę ciekawych pomysłów i myślę ,że połączę je z moim ukochanym filmowym fandomem Potterheads <3
0 głosów
Maj 5, 2018
MaartynQa Użytkownik 63 pkt
OPCJA WYZWANIA
Fandoms.pl jest stroną zupełnie dla mnie . Pewnie czuję się jako redaktor i twórca. Mój konik to pisanie artykułów dziennikarskich- to zajęcie zamierzam doskonalić na studiach, na polskim dobrze radziłam też sobie z wymyślaniem własnych opowiadań. Od kilku już lat jestem zakochana w zespole Bars and Melody i głównie dla Bambinos będę zbierała punkty. Sama prowadzę też bloga na temat chłopaków, dlatego pisanie i tworzenie nowości mi nie straszne, a sprawia mi wiele przyjemności.
0 głosów
Maj 6, 2018
justtinista Użytkownik 13,464 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jestem już w 100% pewna że planuję zbierać punkty dla fandomu Famous In Love w fromie #redaktor ! Myślę że przez długą przerwę między 1 a 2 sezonem serialu aktywność na wszelkich mediach odnośnie tego serialu bardzo zmalała a przecież to jest naprawdę świetny serial! Mam aktualnie pełno pomysłów na posty które będą w stanie zainteresować nawet osoby których mania na punkcie tego serialu jest zdecydowanie mniejsza. Pisanie postów na blogu na temat eurowizji który swego czasu prowadziłam sprawiało mi ogromną radość więc może to pora aby zmienić tematykę;) Pomysłów, znajomości gramatyki i obeznania w tematyce serialu mi nie brakuje więc czego więcej potrzeba ;D?
0 głosów
Maj 6, 2018
Grey Girl Użytkownik 79 pkt
Wiem że i tak nie będę redaktorem, ale no cóż trzeba spróbować.
Chciałabym zostać redaktorem ponieważ trochę znam się na modzie i analizowałabym teledyski i pisałabym to a to tak jak w moim najnowszym postem, ale również pisałabym o różnych rzeczach związanych z naszymi idolami. Gdy miałam 10 lat bardzo lubiłam pisać na moim blogu o moich idolach i ciekawostkach związanych z nimi, sprawiało mi to dużo radochy bo bardzo lubię o czymś pisać tematycznym i często się rozpisuję tak jak teraz, lubię dzielić się moją wiedzą z innymi, i przeprowadzać wywiady ogólnie lubię pisać. Kocham Riverdale. Gdybym była redaktorem pisałam bym o tym co lubię czyli modzie i Young Stars. <3
0 głosów
Maj 7, 2018
Ania Wardak Użytkownik 6,387 pkt
Chciałabym zostać redaktorką i komentatorką Bartek Lovers! Lata siedziałam będąc redaktorem na przeróżnych blogach, z ortografią i stylistyką jest bardzo dobrze u mnie, wręcz najlepiej, a być redaktorką takiego fandomu to jest naprawdę coś! <33 Kocham pisać takie artykuły, a robienie to co kocham sprawia, ze jestem szczęśliwa!
0 głosów
Maj 11, 2018
Klaudia Brunaht Użytkownik 3,113 pkt
OPCJA WYZWANIA
Chciałabym zrobić wiele dobrego dla fandomu The 100, stanowisko redaktora i eksperta byłoby idealny dla mnie ❤ Setka jest dla mnie jak drugie życie, kocham pisać o tym serialu, mówić o nim i wymieniać się zdaniami na jego temat z ludźmi! Jestem osobą wygadaną, kochającą integracje z ludźmi! Uwielbiam słuchać i czytać opinie ludzi! To coś wspaniałego! A z tego co wiem praca redaktora to nie tylko pisanie postów i artykułów ale także dobry kontakt z odbiorcą! Wprowadziłabym na ten portal dużo fajnych rzeczy! Fani The 100 znaleźliby tu wszystko co dusza zapragnie gdyż żadna informacja o The 100 nie umkjie mi przed oczyma ^^ Mam nadzieję, że mi się uda a wtedy was nie zawiodę :D
0 głosów
Maj 22, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
72 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 72 Gości
Dziś posty czytano : 5252 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559417 punktów
 2. Young Stars Festival
  45108 punktów
 3. Bartek Lovers
  43699 punktów
 4. Potterheads
  40162 punktów
 5. Supiwerki
  40148 punktów
 6. The 100
  39103 punktów
 7. SikorskiSquad
  33878 punktów
 8. Arturonators
  30093 punktów
 9. SERIALE
  25702 punktów
 10. GRY
  23238 punktów
 11. Famous In Love
  22268 punktów
 12. Life Is Strange
  22265 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20185 punktów
 14. Domisiaki
  18486 punktów
 15. Once Upon A Time
  17835 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17387 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17385 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13212 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12726 punktów
 21. Forza
  11957 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10275 punktów
 24. Eurowizja
  10179 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7999 punktów
 27. TALENTY
  6489 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5780 punktów
 31. Nintendo
  5341 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5155 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4670 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4618 punktów
 37. INNE
  4607 punktów
 38. Progress Armia
  4290 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4233 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3910 punktów
 43. Young Stars News
  3272 punktów
 44. Sport
  2901 punktów
 45. K-Pop
  2751 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2285 punktów
 49. Kortezjanie
  2122 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1724 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  934 punktów
 54. FPS
  863 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  800 punktów
 57. R5Family
  636 punktów
 58. PC
  538 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Zosiaki
  484 punktów
 62. Uncharted
  482 punktów
 63. LUDZIE
  424 punktów
 64. Directioners
  327 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  297 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  260 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  72 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1052 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post