NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+7 głosów
Kilka słów od autora:
Rusza nowa akcja na Fandoms - możecie wygrać status Redaktora na oficjalnym portalu YoungStars.pl oraz kody rabatowe do MyMusicShop.pl . Extra zabawa gwarantowana, mnóstwo możliwości zdobywania punktów. Akcja dla WSZYSTKICH fandomów! Sprawdźcie koniecznie :D
(postid: 329373) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Redaguj, twórz, komentuj i sprawdzaj swoją wiedzę! Zbieraj punkty we wszystkich fandomach, jakie Cię interesują i pnij się w hierarchii uprawnień uzyskując status vipa, eksperta lub administratora fandomu. Pisz najlepsze posty, otrzymuj opinię profesjonalnego dziennikarza i otrzymaj prawa redaktora w Strefie Fanów portalu YoungStars.pl i/lub baw się we wszystkich konkurencjach (posty, fanfiction, komentarze i quizy) i wygrywaj kody rabatowe do MyMusicShop.pl! Akcja właśnie ruszyła i potrwa do 10 tygodni . Sprawdź co zrobić by wygrać!#redaktor , czyli Redaguj posty i wykonuj zadania dla Redaktorów. Możesz zostać oceniony(a) przez profesjonalnego dziennikarza!

Kliknij w przycisk "Napisz coś" po prawej stronie i wybierz Post aby zredagować nowy post na naszym portalu! Możesz wybrać jedno z proponowanych zadań (tematy, które zlecamy redaktorom, za których napisanie możesz zgarnąć extra punkty) lub stworzyć post własny o czym tylko chcesz. Nie zapomnij na dole edytora wybrać odpowiedniego fandomu . To wszystko! Post trafi do administratorów, którzy - jeśli wszystko będzie w porządku - zaakceptują Twój post i opublikują w serwisie. 


Od tej pory liczy się wszystko - Twój post zostanie oceniony przez administratorów, może zostać też oddelegowany do profesjonalnej opinii i oceny dziennikarza portalu i  znanej stacji telewizyjnej oraz otrzymać liczne uprawnienia wyróżniające Cię z tłumu. Liczyć się będzie także to, czy post ma zasięg (wyświetlenia), czy budzi zainteresowanie społeczności (komentarze, reakcje itd.) i wiele innych elementów, których pełne podsumowanie znajdziesz pod swoim postem . Wyniki te są na bieżąco aktualizowane i składa się na nie mnóstwo czynników. Nie martw się jednak - wszystko aktualizowane jest automatycznie, więc możesz się skupić po prostu na pisaniu, a punkty będą wpadać same :) Jeśli zainspirujesz nas swoim postem, może zostać w nim ogłoszone wyzwanie dla #komentatorów , co pozwoli Ci zdobyć liczne dodatkowe punkty i nowych odbiorców.


Twój wynik w punktach jako #redaktor znajdzie się w rankingu fandomu oraz zostanie doliczony do pełnego wyniku fandomu w serwisie . Im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl

#twórca, czyli Twórz fanfiction i proponuj czytelnikom różne kontynuacje lub...kontynuuj fanfiction kogoś innego zmieniając przebieg historii!

Kliknij w przycisk "Napisz coś" po prawej stronie i wybierz "FanFiction" , aby napisać nową opowieść na naszym portalu! Możesz skorzystać z proponowanych tematów - ekstra premiowanych zadań lub napisać o czym tylko chcesz i puścić wodze fantazji! Nie zapomnij oczywiście wybrać fandomu, którego dotyczy Twoje fanfiction. Jeśli zaakceptujemy Twoją opowieść, zabawa dopiero się zaczyna!


Od tej pory oprócz ocen i punktów , które będziesz mógł(a) wygrywać na zasadzie podobnej jak w przypadku udzielania się jako #redaktor , każdy, kto przeczyta Twoją historię będzie mógł zaproponować jej kontynuację . Możesz też nie czekać na propozycje użytkowników i sam zaproponować różne opcje kontynuowania Twojej historii - wystarczy zgłosić ją w komentarzach, zaznaczając odpowiednie pole. Wówczas każdy użytkownik na stronie (w tym Ty) będzie mógł pisać kontynuację Twojej historii na bazie jego wyboru z dostępnych. Takich wyborów może powstać nieskończona ilość, co oznacza, że Twoja historia może się potoczyć na mnóstwo innych sposobów, a tym samym ogranicza Cię tylko wyobraźnia!


Nie wiesz jak to wykorzystać? Przyjmijmy, że w Twojej fanfiction Asia i Marek decydują, czy mają się wybrać na wakacje nad morze czy w góry. Autor fanfiction wybrał opcję "morze" i napisał ciąg dalszy na bazie tego wyboru... ale Ty możesz zaproponować góry i kontynuować historię na bazie takiego wyboru . W efekcie historia całkowicie zmieni przebieg i...kto wie jak dalej się potoczy! 


Twój wynik punktacji jako #twórca znajdzie oczywiście także w rankingu fandomu i zostanie doliczony do wyniku fandomu w całej akcji. Pamiętaj, im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl

#komentator, czyli komentuj posty, bierz udział w dyskusjach i wyzwaniach w postach #redaktorów i fanfiction #twórców!

Jeśli chcesz zdobywać punkty jako #komentator , po prostu wyświetl dowolny post w serwisie i go skomentuj ! Tylko tyle wystarczy, by zdobyć pierwsze punkty na portalu dla swojego fandomu i powalczyć o nagrody w roli #komentatora fandomu...lub fandomów, bowiem w tej kwestii w ogóle Cię nie ograniczamy :) Ponadto do większości postów dołączone są tzw. wyzwania , czyli specjalne zadania dla #komentatorów , które określają na jaki temat konkretnie należy napisać komentarz w poście! Wówczas należy napisać możliwie ciekawy komentarz, który zostanie doceniony przez administratorów i redaktorów w serwisie - jeśli to właśnie Ty najlepiej się wypowiesz - wygrywasz!

Wyzwania mogą być bardzo różne - czasem wygra najlepszy, czasem najwyżej oceniany komentarz a czasem np. najszybszy. Tutaj możliwości są nieograniczone, a same wyzwnania mogą wymagać nie tylko napisania tekstu, ale także umieszczenia zdjęcia czy też video . Jedno jest pewne - nuda jako #komentator Ci nie grozi :)


Automatycznie zliczana będzie w formie punktów każda Twoja aktywność w każdym poście na portalu. Wynik ten znajdziesz w rankingu fandomu , zostanie on też doliczony do wyniku w całej akcji. Pamiętaj, że im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl

#znawca, czyli udowodnij, że o swoim fandomie wiesz najwięcej. Poluj na pytania najtrudniejsze i zgarniaj extra punkty!

Jeśli uważasz, że wiesz o swoich fandomach wszystko i chcesz popisać się swoją wiedzę i w efekcie zarobić dla fandomu... nic trudnego! Ta akcja na Fandoms to także wielki turniej wiedzy o fandomach . Spodziewaj się pytań bardzo zróznicowanych, a im trudniejsze pytanie (tj. im mniej osób na nie odpowie prawidłowo) tym więcej punktów wygrasz . Liczy się także czas odpowiedzi więc nie zastanawiaj się zbyt długo nad odpowiedzią, bo nie wygrasz zbyt wiele ;) 


Pytania mogą być łatwiejsze, ale też nieco trudniejsze i bardziej złożone. Pytaniem może być też swoista zagadka - rozbudowana i długa, za której rozwiązanie wygrasz duży bonus punktowy . Wszystkie pytania znajdziesz na bieżąco na liście postów w Twoim fandomie . Nie zwlekaj i szybko odpowiadaj na te, na które znasz odpowiedź :)


Twój wynik jako #znawca zostanie wyświetlony w rankingu fandomu i zostanie doliczony do wyniku fandomu w całej akcji. Pamiętaj wówczas, że im więcej punktów fandom uzyska, tym większe szanse na wygranie nagród i otrzymanie uprawnień Redaktora portalu YoungStars.pl!Zdobądź uprawnienia VIP, EKSPERTA lub ADMINISTRATORA fandomu. Prowadź swój fandom do zwycięstwa, prowadząc portal razem z nami!

Od teraz możesz także uzyskać specjalne uprawnienia w każdym z fandomów z osobna. Jeśli uda Ci się do tego doprowadzić, Twoje uprawnienia wzrosną i będziesz mógł(a) tutaj naprawdę więcej. Jak wiele?

- uzyskując uprawnienia #vip w fandomie otrzymasz prawa do tworzenia i rozstrzygania wyzwań dla #komentator we wszystkich postach w Twoim fandomie oraz pisać pytania dla #znawców (do moderacji ekspertów),  wybierania najlepszych komentarzy w swoich postach jako #redaktor i #twórca , a także akceptowania komentarzy i odpowiedzi od użytkowników niezweryfikowanych w serwisie w postach związanych z Twoim fandomem

- uzyskując uprawnienia #ekspert w fandomie otrzymasz wszystkie prawa #vip, a także prawa do tworzenia postów i fanfiction jako #redaktor i #twórca całkowicie bez moderacji , będziesz mógł akceptować quizy dla #znawców , by mogli na nie odpowiadać, uzyskasz prawa do wybierania najlepszych komentarzy we wszystkich postach Twojego fandomu , edytować wszystkie posty z Twojego fandomu by wprowadzić w nich korekty (gdy np. wprowadzają w błąd etc.). Jako ekspert fandomu masz też szansę ubiegać się o akredytacje i bonusowe produkty np. do recenzji związane z Twoim fandomem oraz referencje od firmy za Twoją działalność dziennikarską dla szkoły/uczelni/pracodawcy.

- uzyskując uprawnienia #admin w fandomie otrzymasz wszystkie prawa #vip i #ekspert, a także prawa do akceptacji postów i fanfiction w Twoim fandomie , będziesz mógł wybierać posty na tzw. główną i tym samym decydować o ich promocji, uzyskasz też prawa do oceniania wszystkich postów w Twoim fandomie , będziesz mógł też reagować na zgłoszenia od użytkowników serwisu, zgłaszać nowe propozycje zadań dla #redaktorów i #twórców oraz wybierać nowych vipów i ekspertów w Twoim fandomie - tym samym zarządzać takim fandomem w serwisie! Ponadto ustanowimy Cię jednym z moderatorów oficjalnej grupy Fandoms na facebooku ,co pozwoli Ci pisać na niej bez moderacji , dodamy Cię do grupy adminów fandomów i tym samym zaczniesz współtworzyć z nami ten niesamowity projekt !


Uprawnienia na początku przekazywane są przez administratorów całego portalu , z czasem będą jednak ustanawiane przez adminów konkretnych fandomów , których miejmy nadzieję poznamy już w trakcie tej akcji!

Zostań Redaktorem oficjalnego portalu YoungStars.pl! - oficjalnego, prestiżowego portalu projektu Young Stars!

Portal YoungStars.pl powstał w drugiej połowie kwietnia i z marszu okazał się regularnie czytanym portalem młodzieżowym w Polsce , które oficjalnie wspierają Twórcy projektu Young Stars oraz jego artyści . To na tym portalu możecie przeczytać najświeższe, codzienne newsy ze świata muzyki, seriali, youtubea czy gier , przeczytać dłuższe artykuły modowe , posłuchać Radia i zagłosować w jego liście przebojów, sprawdzić nadchodzące wydarzenia, dotrzeć do naszej Strefy Fanów oraz zapoznać się ze szczegółami wszystkiego, co jest związane z marką Young Stars. To właśnie na tym portalu odbędzie się zapowiada wielka akcja będąca bezpośrednią rekrutacją-castingiem do projektu Young Stars . Chcesz być jak Sylwia/Olga Przybysz, Sylwia Lipka , Dominika Sozańska, Weronika Juszczak, Bartek Kaszuba czy Artur Sikorski i inni? Po prostu weź udział w akcji #waytoyoungstars , która startuje już w maju .


To właśnie na tym portalu możesz zostać Redaktorem i tworzyć wpisy na profesjonalnym portalu brandu Young Stars dla dziesiątek tysięcy młodych ludzi odwiedzających ten portal regularnie . Możesz być pewien, że przeczytają je wszyscy związani z projektem oraz Artyści Young Stars . Nie zwlekaj i daj sobie szansę!


Aby uzyskać prawa Redaktora, Ty indywidualnie musisz zarobić ich wiele jako #redaktor . Co parę dni będziemy wyłapywać najlepszych i zapraszać do napisania pierwszych artykułów w Strefie Fanów YoungStars.pl , a Twoja praca zacznie być weryfikowana przez profesjonalnego dziennikarza portalu i znanej stacji telewizyjnej, który chętnie udzieli Ci rad jak pisać jeszcze lepiej. Twoją aktualną sytuację jako #redaktor możesz śledzić w rankingu widocznym na samej górze z prawej części portalu - przykładowo teraz, gdy tworzymy tego newsa wygląda on tak:
W dalszej kolejności konkurs rozgrywa się na portalu Young Stars :

 1. W każdy piątek na naszym portalu opublikujemy specjalny post konkursowy z ankietą, w której znajdzie się 5 najlepszych kandydatów na redaktorów i linkami do najlepszych Artykułów każdego z nich.
  1. Ankieta potrwa do środy włącznie - zwycięża wówczas osoba, która otrzyma najwięcej Waszych głosów, która w dalszej kolejności otrzyma prawa REDAKTORA portalu YoungStars.pl w dziale Strefa Fanów , ponadto jego najlepszy post będzie promowany w czwartek przez 24h w polecanych artykułach na głównej stronie (duże "kafle") oraz oficjalnych social mediach brandu Young Starsgrupach .
 2. Kolejne posty jako Redaktor Strefy Fanów będziesz mógł/mogła już tworzyć na bieżąco, do akceptacji Redakcji YoungStars.pl - lub gdy uznamy, że robisz to naprawdę świetnie - bez akceptacji Redakcji na portalu YoungStars.pl w Strefie Fanów . Te także będą oczywiście promowane (według uznania Redakcji YoungStars.pl) .
 3. W sumie w głosowaniach w każdy piątek konkursowy (pierwszy już w najbliższy piątek!) weźmie udział 5 najlepszych kandydatów i ostatecznie przez całą akcję wybierzemy 10 Redaktorów naszego portalu w Strefie Fanów :)


Twoim zadaniem jako #redaktor portalu Young Stars będzie wówczas przygotowanie posta na portalu Young Stars na temat tego, co widzisz na Fandoms.pl (wybranego posta) w nieco skróconej formie, promując tym samym autora i  tym samym tworząc tę społeczność od drugiej - redakcyjnej strony. Będziesz mógł(a) zatem wybierać sobie posty z Fandoms, które Cię inspirują do napisania Twojego własnego artykułu i skorzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą przedstawić taki post w nowoczesny, efektowny sposób . Posty te będziemy promować na social-mediach Young Stars oraz przez artystów brandu Young Stars . Teraz to wielkie wyróżnienie może przypaść właśnie Tobie! Nie zwlekaj i zacznij pisać na Fandoms Twoje posty już teraz i przenieś swoją pracę na nowy poziom! Jako #redaktor portalu Young Stars uzyskasz też automatycznie uprawnienia Eksperta wybranego przez Ciebie fandomu na portalu Fandoms!


Z poziomu #redaktora portalu Young Stars będziesz mógł też starać się o awans na Eksperta portalu Fandoms i uzyskać takie prawa na wszystkie fandomy jednocześnie, dołączając do załogi naszego projektu :)


Więcej o Young Stars dowiesz się na grupie oficjalnej projektu Young Starshttps://www.facebook.com/groups/1575594846039506/

...i wygraj kody rabatowe na zakupy w MyMusicShop.pl!

Jeśli chcesz zrobić zakupy na MyMusicShop.pl dzięki Twojej aktywności na Fandoms - dajemy Ci taką możliwość! Jak wygrać? Twój fandom musi zająć pierwsze miejsce w jednej z kategorii (redaktor, twórca, znawca lub komentator) a Ty musisz zająć jedno z trzech pierwszych miejsc w tym fandomie. Pamiętaj, że będziemy brać pod uwagę każdą z kategorii , ale punkty możesz próbować zbierać w każdy sposób, dla dowolnej ilości fandomów.


Mamy dla Was:

kody rabatowe o wartości 50 zł (wymagane zakupy za 50 zł minimum, czyli zrobisz zakupy o wartości 100 zł za 50 zł) dla laureatów pierwszych miejsc w najlepszych fandomach w każdej z kategorii ,

kody rabatowe o wartości 25 zł (wymagane zakupy za 25 zł minimum, czyli zrobisz zakupy o wartości 50 zł za 25 zł) dla zdobywców drugich miejsc w najlepszych fandomach w każdej z kategorii ,

- kody rabatowe o wartości 10 zł (wymagane zakupy za 10 zł minimum, czyli zrobisz zakupy o wartości 20 zł za 10 zł) dla zdobywców trzecich miejsc w najlepszych fandomach w każdej z kategorii 


Nagrody mogą zostać uatrakcyjnione, jeśli okaże się, że zainteresowanie akcją będzie duże, na pewno nie będą mniejsze, mogą być większe. O ew. aktualizacji nagród poinformujemy Was w poście i ogloszeniu w Fandoms Messengerze (start messengera po 7 maja) .


UWAGA: Przekażemy maksymalnie 1 kod dla jednej osoby . W sytuacji, gdy ktoś uzyska pierwsze miejsce w np. 2 kategoriach, nagrodzimy kolejne osoby w jednej z tych kategorii wg rankingu i kolejności redaktor -> twórca -> komentator -> znawca .


Reasumując - przekażemy kody rabatowe dla laureatów trzech pierwszych miejsc wg rankingu na stronie w każdej z kategorii: #redaktor, #twórca, #komentator i #znawca . Warto więc próbować udzielać się w każdym z tych 4-ech sposobów! :)

O czym mogę pisać?

Akcja dotyczy każdego fandomu w serwisie - muzycznego, serialowego/filmowego, książkowego, growego, talentowego, youtuberskiego itd. . Możesz pisać o czym chcesz i o tym co Cię faktycznie interesuje. Korzystaj też z zadań, by napisać na temat, który na pewno zdobędzie popularność, spróbuj sił jako twórca fanfiction i zaproponuj np. alternatywny ciąg dalszy ulubionego serialu, komentuj aktywnie posty i bierz udział w jego dyskusjach oraz sprawdzaj regularnie swoją wiedzę udawadniając, że wiesz o swoim fandomie wszystko :) 


...a że fandomów jest do wyboru naprawdę dużo (i chętnie dodamy nowe!) - to masz co robić i jak zdobywać punkty w tej zabawie ;)

Ostatnie ważne informacje

Na koniec czas trwania - akcja trwa od dziś od 21:00 (4 maja 2018) do 3 czerwca 2018 włącznie , wyniki ostateczne poznacie w poniedziałek, 4 czerwca , ale możecie na bieżąco śledzić sobie Waszą sytuację w fandomach klikając w ich nazwę na czerwonym tle w górnym-lewym rogu miniaturki na liście postów . Ranking punktowy fandomów znajdziesz natomiast po prawej stronie strony głównej serwisu (lub po naciśnięciu "plusika" w wersji mobilnej/aplikacji .


Pamiętaj, że wszystkie akcje się wzajemnie uzupełniają: duża ilość postów od #redaktorów i #twórców zrodzi wiele możliwości dla #komentatorów, którzy mogą nas zainspirować do dodatkowych pytań dla #znawców . Zaangażuj swój fandom - na Fandoms w pierwszej kolejności wygrywa grupowe zaangażowanie, dopiero później liczą się indywidualne wyniki - nie odwrotnie :)


Każdy post, który zostanie wykorzystany w Strefie Fanów zostanie opatrzony takim właśnie bannerem na samej górze . Z niego przejdziecie do opcji napisania posta do Strefy Fanów, zasad akcji (tego posta) lub bezpośrednio do Strefy Fanów portalu YoungStars.pl, którą tworzycie jako społeczność Fandoms! Zobaczcie już teraz ile Waszych postów stało się inspiracją do promocji i publikacji w Strefie Fanów YoungStars.pl! : http://youngstars.pl/category/fandoms/ . Nie zwlekaj i już teraz zacznij pisać swój pierwszy post, który może stać się inspiracją w Strefie Fanów: http://fandoms.pl/submit


Więcej informacji o Fandoms i tej akcji znajdziesz na naszej oficjalnej grupie na Facebooku : https://www.facebook.com/groups/159466738042707/ , gdzie poznasz lepiej członków naszej społeczności i nawiążesz kontakt z Administracją. Możesz też do nas napisać tutaj przez formularz kontaktowy: http://fandoms.pl/feedback :)


POWODZENIA! :D Weźmiecie udział w zabawie? Dla jakich fandomów i w jakiej wersji (redaktor / twórca / komentator / znawca)? Dajcie znać w komentarzach!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
15
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 2369 punktów za:

Jakość:20Popularność:2054
Wsparcie:94Ocena i wartość ocen:116
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:166
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,224,084 pkt
2,054 czytelników Maj 4

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

15 Komentarzy

Oxlka Użytkownik 6,570 pkt
Ja chciałabym bardzo zostać redaktorem i komentatorem dla supiwerek! Gdy mialam 9 lat, zaczelam pisac na blogu o grze "MovieStarPlanet" i tam spedzilam lata bedac redaktorka. Z gramatyki i ortografii jestem chyba najlepsza ze szkoly (nie jest mi wcale straszna ;p) a komentatorem jestem bo..hm, jestem dobra z wiedzy! :Da
0 głosów
Maj 5
rieger1 Użytkownik 33,224 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej zależało by mi na redaktorze i znawcy. Uwielbiam pisać, a w dodatku dzielenie się z innymi tym co kocham (w tym wypadku Pamiętniki Wampirów) to coś wspaniałego, także chciałabym spróbować swoich sił w roli redaktora. Ale znawca też wydaje się być super, szczególnie gdy moja wiedza na temat tego serialu jest całkiem spora :)
0 głosów
Maj 5
Badyl Użytkownik 27,938 pkt
Ale się dzieje!
Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć coś wartościowego z kategorii Gry lub YouTube :) Z grami obcuje od kilkunastu lat i wydaje mi się, że trochę się na tym znam. Kilkaset tytułów za mną, kilka recenzji również zatem zaplecze jako takie jest ;) A jeżeli chodzi o YT to nie jestem jakimś wielkim znawcą, ale coś tam się tym interesuję i chciałem się podzielić moimi doświadczeniami w tej materii ;)
Wszystko chciałbym ubrać w jakieś posty właśnie na fandoms.pl, wiec #redaktor idealnie pasuje ;) ale na pewno postaram, się pobawić trochę jako #komentator , ponieważ wiem, że miłe słowa czy rady bardzo często pomagają młodym twórcom w rozwijaniu się <3 Powodzenia wszystkim i Miłej zabawy!
0 głosów
Maj 5
Norbert Tabor Użytkownik 48 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najchętniej spróbował bym swoich sił jako redaktor gdyż, bardzo lubię redagować posty, artykuły itp.Sam jestem redaktorem w gazecie. Albo też jako komentator  
Jeśli chodzi o fandomy wszystkie są naprawdę bardzo dobre, więc nie da się wybrać. A udzielać się mogę na każdy temat, jestem wszechstronny
0 głosów
Maj 5
Wiktoria Wietecka Użytkownik 5 pkt
OPCJA WYZWANIA
Chciałam bym spróbować swoich sił w komentatowaniu ponieważ od zawsze mnie kręciło komentowanie wszystkiego co mnie interesuje. Ponieważ od urodzenia jestem bardzo wygadana i może dlatego zawsze mnie kręciło komentowanie wszystkiego  co mnie interesuję i to w czym mogę wyrazić swoje zdanie lub poglądy.
0 głosów
Maj 5
Aga_f Użytkownik 38,830 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej chciałabym zostać redaktorem. Od dawna pomagam ludziom w pisaniu różnego typu opowiadań, a nawet wierszy.  Spróbuję swoich sił również jako twórca, już w pierwszych klasach szkoły podstawowej lubiłam wymyślać i pisać historie o losach ciekawych postaci. Uważam, że jestem odpowiednią osobą na pełnienie jednej z tych funkcji. PS. Pierwszy post pojawi się na dniach. :)
0 głosów
Maj 5
Katarzyna Słodyczka Użytkownik 21 pkt
OPCJA WYZWANIA
Bardzo chiałabym zostać redaktorem i twórcą dla fandomu MMer's. Pisanie nie jest dla mne obce, fanfiction, rozprawki czy nawet charakterystyki to dla mnie pestka. Z ortografią też nie mam problemów. Mam nadzieję że sprawdziłabym się w pisaniu dla mojego najukochańszego fandomu.
Jestem naprawdę obytą osobą i żadna wiedza nie jest mi obca.❤
0 głosów
Maj 5
Panna Muriel Użytkownik 6,524 pkt
OPCJA WYZWANIA
Gdyby miała coś tworzyć do fandomów, wybrałabym fandom z książkami (fantastyka, kryminały, thrillery), posiadam największą wiedzę chyba z tego zakresu. Mogłabym polecać książki, pisać recenzję, przestawiać sylwetki autorów, pisać o jakiś literackich ciekawostkach. Zastanawiam się nad filmami i serialami i grami komputerowymi. Pewnie dałabym radę napisać coś więcej w tych kategoriach. Pisanie o charakterystyce różnych fanifków oraz opowiadań wydaje się równie atrakcyjnym tematem.
0 głosów
Maj 5
Paulina Korejke 3 Użytkownik 647,182 pkt
Jak zawsze zbieram punkty dla Ananasów. To już taka tradycja :D Jestem już redaktorem tego fandomu, więc myślę, że jestem w tym dobra. Będę starać się pisać nadal o ciekawych, świeżych tematach, aby nie zawieść fandomu, w którym sama jestem. A bycie redaktorem na oficjalnej stronie Young Stars...? Kolejne wyzwanie, kolejna szansa. Biorę się ostro do roboty! :)
0 głosów
Maj 5
xmartynx29 Użytkownik 1,577 pkt
OPCJA WYZWANIA
Myślę ,że zostanę #redaktor dla Supiwerek bo dość dobrze czuję się w świecie artykułów i nowinek.Oraz zainteresowałam się #twórca ,mam w głowie masę ciekawych pomysłów i myślę ,że połączę je z moim ukochanym filmowym fandomem Potterheads <3
0 głosów
Maj 5
MaartynQa Użytkownik 63 pkt
OPCJA WYZWANIA
Fandoms.pl jest stroną zupełnie dla mnie . Pewnie czuję się jako redaktor i twórca. Mój konik to pisanie artykułów dziennikarskich- to zajęcie zamierzam doskonalić na studiach, na polskim dobrze radziłam też sobie z wymyślaniem własnych opowiadań. Od kilku już lat jestem zakochana w zespole Bars and Melody i głównie dla Bambinos będę zbierała punkty. Sama prowadzę też bloga na temat chłopaków, dlatego pisanie i tworzenie nowości mi nie straszne, a sprawia mi wiele przyjemności.
0 głosów
Maj 6
justtinista Użytkownik 9,132 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jestem już w 100% pewna że planuję zbierać punkty dla fandomu Famous In Love w fromie #redaktor ! Myślę że przez długą przerwę między 1 a 2 sezonem serialu aktywność na wszelkich mediach odnośnie tego serialu bardzo zmalała a przecież to jest naprawdę świetny serial! Mam aktualnie pełno pomysłów na posty które będą w stanie zainteresować nawet osoby których mania na punkcie tego serialu jest zdecydowanie mniejsza. Pisanie postów na blogu na temat eurowizji który swego czasu prowadziłam sprawiało mi ogromną radość więc może to pora aby zmienić tematykę;) Pomysłów, znajomości gramatyki i obeznania w tematyce serialu mi nie brakuje więc czego więcej potrzeba ;D?
0 głosów
Maj 6
Grey Girl Użytkownik 79 pkt
Wiem że i tak nie będę redaktorem, ale no cóż trzeba spróbować.
Chciałabym zostać redaktorem ponieważ trochę znam się na modzie i analizowałabym teledyski i pisałabym to a to tak jak w moim najnowszym postem, ale również pisałabym o różnych rzeczach związanych z naszymi idolami. Gdy miałam 10 lat bardzo lubiłam pisać na moim blogu o moich idolach i ciekawostkach związanych z nimi, sprawiało mi to dużo radochy bo bardzo lubię o czymś pisać tematycznym i często się rozpisuję tak jak teraz, lubię dzielić się moją wiedzą z innymi, i przeprowadzać wywiady ogólnie lubię pisać. Kocham Riverdale. Gdybym była redaktorem pisałam bym o tym co lubię czyli modzie i Young Stars. <3
0 głosów
Maj 7
Ania Wardak Użytkownik 6,387 pkt
Chciałabym zostać redaktorką i komentatorką Bartek Lovers! Lata siedziałam będąc redaktorem na przeróżnych blogach, z ortografią i stylistyką jest bardzo dobrze u mnie, wręcz najlepiej, a być redaktorką takiego fandomu to jest naprawdę coś! <33 Kocham pisać takie artykuły, a robienie to co kocham sprawia, ze jestem szczęśliwa!
0 głosów
Maj 11
Klaudia Brunaht Użytkownik 3,113 pkt
OPCJA WYZWANIA
Chciałabym zrobić wiele dobrego dla fandomu The 100, stanowisko redaktora i eksperta byłoby idealny dla mnie ❤ Setka jest dla mnie jak drugie życie, kocham pisać o tym serialu, mówić o nim i wymieniać się zdaniami na jego temat z ludźmi! Jestem osobą wygadaną, kochającą integracje z ludźmi! Uwielbiam słuchać i czytać opinie ludzi! To coś wspaniałego! A z tego co wiem praca redaktora to nie tylko pisanie postów i artykułów ale także dobry kontakt z odbiorcą! Wprowadziłabym na ten portal dużo fajnych rzeczy! Fani The 100 znaleźliby tu wszystko co dusza zapragnie gdyż żadna informacja o The 100 nie umkjie mi przed oczyma ^^ Mam nadzieję, że mi się uda a wtedy was nie zawiodę :D
0 głosów
Maj 22

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
108 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 108 Gości
Dziś posty czytano : 7566 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  398850 punktów
 2. Bartek Lovers
  38942 punktów
 3. Supiwerki
  37361 punktów
 4. The 100
  33345 punktów
 5. SikorskiSquad
  31372 punktów
 6. Young Stars Festival
  27173 punktów
 7. SERIALE
  21701 punktów
 8. Life Is Strange
  17342 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17103 punktów
 10. GRY
  16971 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  15149 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  14981 punktów
 13. Famous In Love
  14325 punktów
 14. Once Upon A Time
  13066 punktów
 15. Domisiaki
  12715 punktów
 16. Arturonators
  12579 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12029 punktów
 18. Bambinos
  11781 punktów
 19. YOUNG STARS
  11259 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10412 punktów
 21. Remonators
  9494 punktów
 22. Eurowizja
  9405 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8019 punktów
 24. Playstation VR
  5832 punktów
 25. Nintendo
  4948 punktów
 26. Detroit
  4891 punktów
 27. Dua Lipa
  4879 punktów
 28. MUZYKA
  4874 punktów
 29. Tomb Raider
  4827 punktów
 30. KSIĄŻKI
  4431 punktów
 31. INNE
  4424 punktów
 32. Forza
  4334 punktów
 33. Progress Armia
  4203 punktów
 34. The Originals
  4091 punktów
 35. Misiaki Sysi
  3750 punktów
 36. 13 Reasons Why
  3641 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3598 punktów
 38. Stranger Things
  2970 punktów
 39. K-Pop
  2646 punktów
 40. American Horror Story
  2484 punktów
 41. God Of War
  2434 punktów
 42. Young Stars News
  2310 punktów
 43. Sport
  2214 punktów
 44. FILMY
  2151 punktów
 45. Puthinators
  1895 punktów
 46. Przygodowe
  1080 punktów
 47. Sony Playstation
  1064 punktów
 48. FPS
  611 punktów
 49. Team Rieger
  565 punktów
 50. PC
  474 punktów
 51. Uncharted
  474 punktów
 52. Kluseczki Olgi
  410 punktów
 53. MMers
  341 punktów
 54. Arianators
  288 punktów
 55. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 56. LUDZIE
  191 punktów
 57. Soy Luna
  191 punktów
 58. R5Family
  189 punktów
 59. YOUTUBE
  184 punktów
 60. Directioners
  137 punktów
 61. The Good Place
  94 punktów
 62. 5SOSFam
  81 punktów
 63. Beautilles
  77 punktów
 64. Donaty Agaty
  77 punktów
 65. Selenators
  62 punktów
 66. Strzelanki
  51 punktów
 67. Podróże
  50 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  33 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  27 punktów
 1. Potterheads
  190 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4567 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4041 punktów
 4. YOUNG STARS
  2682 punktów
 5. Riverdale
  2151 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. SikorskiSquad
  877 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Progress Armia
  2 punktów
 40. Misiaki Sysi
  1 punktów
 41. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post