+2 głosów
Kilka słów od autora:
Co wspólnego ma KJ Apa z Edem Sheeranem? Wszystkie role Lili z "ciemną stroną"? Amick razem z Consuelos w "American Horror Story"? Cole Sprouse i Miley Cyrus na jednej scenie? Luke Perry w jednym filmie z Leonardem DiCaprio?
(postid: 332334) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak wiadomo praca aktora polega na graniu w różnych produkcjach. W dzisiejszym poście omówimy seriale i filmy w jakich zagrali ( bądź będą grać) pierwszoplanowi aktorzy "Riverdale"! Myślicie, że to już wiecie? Zapraszam na post, może dowiecie się czegoś nowego :) 

KJ

Właściwie to Keneti James Fitzgerald Apa. Jego pierwsze występy odnotowuje się w nowozelandzkim serialu "Shortland Street" w skrócie "Shorty". "Tasiemiec" jest nadawany od 25 maja 1992 roku, co czyni go najdłuższą operą mydlaną w historii tego kraju! Co ciekawe, na ten moment liczy sobie 6537 odcinków! KJ wcielił się tam w rolę Kane Jenkinsa - chłopaka z depresją i myślami samobójczymi. Warto wspomnieć, że w jednym z odcinków wystąpił razem z Edem Sheeranem! Piosenkarz dał mu wskazówki dotyczące techniki gry na gitarze oraz śpiewu. Apa w jednym z wywiadów wyznał, iż mimo że nie jest wiekim fanem Eda, był bardzo zestresowany podczas nagrywania tej sceny. Kto wie... może do "Riverdale" też zawita jakaś sławna osoba? :) Keneti ma również na swoim koncie udział w "The Cul De Sac" jako Jack. Występował w filmie "Był sobie pies" gdzie odgrywał rolę głównego bohatera - nastoletniego Ethana. Spotykamy go również w "Altar Rock" jako Niko. W październiku tego roku światło dzienne ujrzy film "The Hate U Give", a za rok premierę będzie miało "The Last Summer". W obu przypadkach KJ gra role pierwszoplanowe. Kto będzie oglądać? :) 

Madchen


Aktorka której nie trzeba nikomu przedstawiać! Przed Państwem jedna z najbardziej doświadczonych z całej załogi "Riverdale"! Amick ma na swoim koncie wiele występów -  od roli epizodycznych przez drugoplanowe, a kończąc na głównych bohaterach. Jej pierwszy występ był w serialu "Star Trek: Następne pokolenie"- odegrała rolę epizodyczną nastoletniej dziewczyny. Najbardziej znana jest z "Miasteczko Twin Peaks" oraz filmu "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną" gdzie wciela się w Shelly Johnson - piękną i niebezpieczną kobietę. Odgrywała role drugoplanowe w takich filmach jak: "Baywatch: Panic at Malibu Pier", "Dont Tell Her Its Me", "Zagubieni w raju" i wiele innych. Amick na swoim koncie ma jednakże więcej występów pierwszoplanowych! Występowała w między innymi: "Jury Duty: The Comedy", "Im Dangerous Tonight", "For the Very First Time", "French Exit", "The Courtyard", "Wounded", "Wyśniona kochana", "Love, Cheat&Steal", "Central Park West", "Zemsta Losu", "Wyspa Fantazji", "Polowanie", "Heartless", "Bombshell" oraz "Pleading Guilty". To tylko nieliczne z tytułów filmów w jakich ją spotkamy, ale trzeba przyznać że robi wrażenie! Występowała także gościnnie w wielu serialach między innymi: "Upadłe Anioły", "American Horror Story", "Czarownice z East Endu" oraz "Ringer".

Lili

Lili jak na swój młody wiek ma bogatą biografię aktorską. Jej pierwsze występy zaczynają się od krótkich filmików takich jak "For Today", "The Most Girl Part Of You" czy "The First Hope". W 2010 wzięła udział w programie naukowym "Scientastic!" jako Leah. Jest on adresowany do rodzin z dziećmi, który za zadanie ma uświadomić choroby i uzależnienia XXI wieku, lecz także naukę i świat. Rok później wystąpiła w "Prawo i porządek: sekcja specjalna" jako Courtney Lane. Odgrywała śliczna, ale też i zabójczą dziewczynę. Przez cały odcinek jest dochodzenie w sprawie śmierci małego chłopca...wszystkie tropy prowadzą do naszej Lili! Reinhart musiała odegrać sceny w których porywa, torturuje, a następnie zabija małe dziecko! Jak widać Lili lubi role z "ciemną stroną" ;) Jednakże wszystko się szybko zmienia, jeśli spojrzymy na horror "Lilith" w której gra tytułową bohaterkę - młodszą siostrę, która została zamordowana. Spotykamy ją jako aktorkę drugoplanową w filmach: "Not Waving But Drowning", "Dobry sąsiad" oraz "Królowie Lata". Mamy okazje oglądać ją jako role pierwszoplanowe w: "Galveston" jako Tiffany , "Gibsonburg" gdzie wciela sie w Kathy, "Forevers End" odgrywa Lily, "Jak nie zwariować z tatą" jako Heather oraz "Miss Stevens" gdzie zamienia sie w Margot. Robi wrażenie? ;) 

Camila

Camila nie ma tak bogatej biografii filmowej jak chociażby Lili. Jej pierwszy występ odnotowujemy w reklamie...Ikei! Czy to oznacza, że każdy kto zagrał w jakieś reklamie ma szanse na flesze Hollywoodu i czerwony dywan? :) Jak tak to lecę czegoś szukać! ;) W 2018 wystąpiła w swoim pierwszym filmie "The New Romantic" jako rola drugoplanowa. Grała tam u boku Hayley Law (Valerie) oraz Jessici Barden, która odgrywa rolę główną w kultowym serialu "The End of the F***ing World"! W tym roku mamy szanse ją zobaczyć w filmie "The Stand-In" jako rolę pierwszoplanową - Shelby Pace. W 2019 premierę ma "Coyote Lake" gdzie Mendes również ma rolę główną - tym razem wciela się w Ester

Cole

Gdy pierwszy raz oglądałam "Riverdale", miałam wrażenie, że skądś kojarzę tego Jugheada. Nie myliłam się. Przed Państwem główny bohater serii "Nie ma to jak hotel" oraz "Nie ma to jak statek" - Cody Martin. Razem z bratem karierę zaczynali bardzo młodo. Ich pierwszy występ miał miejsce w serialu "Grace w opałach" gdzie grali razem jedną rolę. Dzielili się także postacią w krótkim klipie "Pamiętnik seksoholika" (odgrywali razem Sammiego) oraz w filmie "The Heart is Deceitful Above All Things". Cole wystąpił gościnnie w "Różowe lata 70-te" gdzie grał przy boku Mily Kunis, "The Nightmare room", a także "Przyjaciele". Widzimy go w filmie "Żona astronauty" przy boku samego Johny Deppa! Podkładał także głos w "Osiem szalonych nocy" oraz "Kung Fu Magoo". Odnajdujemy go w innych Disneyowskich produkcjach jako Codiego Martina, chociażby w: "Ja w kapeli", "Para królów", "Yay Me! Starring London Tipton", "Czarodzieje z Waverly Place", "Świat Raven", "Wish Gone Amiss" oraz "Hannah Montana". Oprócz wymienionych wyżej tytułów filmów, Sprouse spotykamy w "I Saw Mommy Kissing Santa Claus", "The Prince and the Pauper: the movie", "Just for Kicks" i wiele innych. Dodatkowo w 2019 jest premiera filmu "Five Feet Apart" w którym Cole gra główną rolę - wciela się tam w postać Wlla. Czekacie? ;) 

Madelaine Petsch

Madelaine nie ma aż tak wielkiego doświadczenia aktorskiego, jak reszta załogi "Riverdale", lecz nie odstaje jakością gry! Największą sławę przyniosło jej "Riverdale", jednak możemy ją spotkać także w mniejszych produkcjach. W 2015 roku wystąpiła w filmie "The Hive" jako postać epizodyczna, tego samego roku odnajdujemy ją w serialu "Instant Mom" gdzie grała...syrenkę! Rok później widzimy ją w filmie "Klątwa Śpiącej Królewny" jako bohaterkę drugoplanową - wciela się w postać Elizy. Ma również swój udział w krótkim klipie o nazwie "Wildfox". Można powiedzieć, że końcem 2017 roku zabłysła na scenie filmowej wraz z premierą filmu "F*&% the Prom" w którym grała bohaterkę pierwszoplanową - Marissę. Przypomina mi trochę Cheryl Blossom - zimna, wredna i zawsze stawiała na swoim ;) Prawdopodobnie w tym, bądź następnym roku, światło dzienne ujrzy "Polaroid". Mówi się, że ma być to przebój wśród horrorów. Petsch odgrywa tam Joanne Flame, będzie bohaterką pierwszoplanową więc "będzie jej dużo" ;) Wybieracie się na ten film do kina? Macie zamiar oglądnąć? 

Ashleigh

Ashleigh jest również wschodzącą gwiazdą. Nie odnajdujemy jej w wielu filmach czy serialach, największą sławę przyniosło jej "Riverdale". Jednakże warto wspomnieć, że jej kariera także rozpoczynała się od krótkich 10-cio minutowych filmików. W 2007 roku wystąpiła w "Finding Harmony" jako Harmony, następnie wzięła udział w "Welcome to New York" oraz "Grind". W międzyczasie widzimy ją jako bohaterkę gościnną w serialu "The Following". Jej pierwszy i większy występ filmowy był w filmie "Deidra i Laney okradają pociągi" w którym grała Deidrę. Jej matka została zamknięta w więzieniu, a siostry musiały sobie jakoś radzić. Okradały pociągi po to by przeżyć i utrzymać rodzinę. Murray zaliczyła również dwa występy epizodyczne w serialach "Younger" oraz "Alex, Inc." - gdzie grała Melisse. Prawdopodobnie w tym roku premierę będzie mieć "Valley Girl" w którym Ashleigh zagra bohaterkę drugoplanową - Loryn. Cieszycie się?

Mark

Mark Consuelos - kolejny aktor z dużym bagażem wiedzy i doświadczenia. Wystąpił w filmie "M.K.3" jako Athos, była to jego pierwsza większa rola. Najbardziej zasłynął z serialu "Wszystkie moje dzieci" gdzie grał Matea oraz "Poszukiwani" gdzie grał agenta FBI Antonio Corteza. Występował gościnnie w serialu "Przyjaciele", "Prawo i porządek: sekcja specjalna" oraz "American Horror Story" i wiele innych. Miał role pierwszoplanowe w filmach: "Pride & Loyalty" jako Bill the Cop, "VI Batalion" jako Guttierez, "Moja super eksdziewczyna" gdzie wcielił się w Stevea, "Weselna gorączka" odgrywał Mortiego, "The Legend of Butch & Sundance" Sanchez, "Husband for Hire" jako Bo  (grał tam przy boku Nadine Velazquez), "For the love of Grace" wcielił się w Stevea przy boku Chandry West oraz "Cop Out: Fujary na tropie" gdzie grał przy samym Bruce Willsie! Jest również bardzo znany z serialu "Pitch" gdzie odgrywał Oscara. Wystąpił także w: "Nocna zmiana", "Queen of the South", "Nightcamp", "Jak zostać kotem", "Faceci z dzieciakami", "Kingdom" oraz "Krocząc wśród cieni". Mogłabym wypisać więcej tytułów, ale chyba zabrakłoby miejsca ;)

Luke Perry

Najbardziej doświadczonego zostawiłam na sam koniec ;) Mowa tu oczywiście o Lukeu Perrym, który zagrał w ponad 100 filmach i serialach! Robi wrażenie! Niestety nie jestem w stanie ich wszystkich wypisać, a podejrzewam że tylko Was bym zanudziła więc znajdą się tutaj tytuły tych najbardziej znanych :) Perry najbardziej jest oczywiście znany z "Beverly Hills,90210" gdzie wcielił się w Dylana. Sławę przyniósł mu także film "Piąty element" (również grał przy boku Bruce Willsa) oraz "Buffy - postrach wampirów" - zagrał tam Pike. Występował gościnnie w wielu serialach, między innymi w: "Rozpalić Cleveland", "Mroczne zagadki Los Angeles", "Community", "Dorastająca Nadzieja", "Uczciwy przekręt", "Zabójcze umysły", "Prawo i porządek: sekcja specjalna", "Siostrzyczki" oraz "Will i Grace". Podkładał również głos do kreskówek takich jak: "Simpsonowie", "Motomyszy z Marsa", "Mortal Kombat: Defenders of the Realm", "The Legend of Calamity Jane", "The incredible Hulk", "Johnny Bravo", "Pepper Ann", a także "Pound Puppies: Psia paczka"! Spotkamy go również w: "The Griddle House", "Its Gawd!", "Race to Redemption", "Love in Paradise", "Dragon Warriors", "Welcome Home", "Black Beauty", "A Fine Step", "K-9 Adventures: Legend of The Lost Gold" i "Red Wing" a także w wielu innych filmach czy serialach! W 2019 wychodzi film "Once Upon a Time in Hollywood" w którym Luke oczywiście gra rolę pierwszoplanową przy boku takich sław jak Leonardo DiCaprio oraz Brad Pitt! Czekacie z niecierpliwością? :) 

To już tyle na dziś ode mnie. Mam nadzieję, że post Was zaciekawił i coś oglądniecie ;) Czekacie na jakieś premiery filmów w których występują aktorzy z "Riverdale"? Pochwalcie się w komentarzach!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 1,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 2610 punktów za:

Jakość:1220Popularność:1355
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:25
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Kamilkaxx Ekspert 34,469 pkt
1,355 czytelników Sie 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Anjia Admin 82,879 pkt
Skeet grał w świetnym serialu kryminalnym Unforgetabble! Super post
+1 głos
Sie 4
Kamilkaxx Ekspert 34,469 pkt
Chętnie obejrzę :)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
116 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 116 Gości
Dziś posty czytano : 1879 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  145 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  34 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  454677 punktów
 2. Bartek Lovers
  39369 punktów
 3. Supiwerki
  37544 punktów
 4. The 100
  33748 punktów
 5. SikorskiSquad
  31532 punktów
 6. Young Stars Festival
  27248 punktów
 7. SERIALE
  22951 punktów
 8. Life Is Strange
  17503 punktów
 9. GRY
  17176 punktów
 10. Ania, nie Anna
  17116 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  16212 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  15237 punktów
 13. Famous In Love
  14916 punktów
 14. Arturonators
  13926 punktów
 15. Once Upon A Time
  13227 punktów
 16. Domisiaki
  12776 punktów
 17. Bambinos
  12190 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12096 punktów
 19. YOUNG STARS
  11573 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10543 punktów
 21. Remonators
  9587 punktów
 22. Eurowizja
  9460 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8305 punktów
 24. Playstation VR
  5887 punktów
 25. TALENTY
  5549 punktów
 26. Nintendo
  5008 punktów
 27. MUZYKA
  4974 punktów
 28. Detroit
  4901 punktów
 29. Dua Lipa
  4900 punktów
 30. Tomb Raider
  4839 punktów
 31. Forza
  4588 punktów
 32. KSIĄŻKI
  4437 punktów
 33. INNE
  4436 punktów
 34. Progress Armia
  4214 punktów
 35. The Originals
  4112 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3787 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3722 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3665 punktów
 39. Stranger Things
  3009 punktów
 40. K-Pop
  2650 punktów
 41. American Horror Story
  2491 punktów
 42. God Of War
  2442 punktów
 43. Young Stars News
  2381 punktów
 44. Sport
  2256 punktów
 45. FILMY
  2238 punktów
 46. Puthinators
  1898 punktów
 47. Sony Playstation
  1118 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  827 punktów
 50. FPS
  622 punktów
 51. Team Rieger
  603 punktów
 52. PC
  476 punktów
 53. Uncharted
  474 punktów
 54. Kluseczki Olgi
  413 punktów
 55. MMers
  403 punktów
 56. YOUTUBE
  384 punktów
 57. Arianators
  294 punktów
 58. R5Family
  256 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. LUDZIE
  203 punktów
 61. Soy Luna
  198 punktów
 62. #talentobranie
  154 punktów
 63. Directioners
  149 punktów
 64. The Good Place
  100 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  98 punktów
 66. Beautilles
  88 punktów
 67. 5SOSFam
  87 punktów
 68. Donaty Agaty
  78 punktów
 69. FANDOMS TALENTS
  70 punktów
 70. Selenators
  65 punktów
 71. Podróże
  51 punktów
 72. Strzelanki
  51 punktów
 73. Wyścigi
  45 punktów
 74. Orlandonators
  40 punktów
 1. Potterheads
  215 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5525 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4999 punktów
 4. Riverdale
  3715 punktów
 5. YOUNG STARS
  2698 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  879 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  93 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. TALENTY
  23 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post