+2 głosów
Kilka słów od autora:
Co wspólnego ma KJ Apa z Edem Sheeranem? Wszystkie role Lili z "ciemną stroną"? Amick razem z Consuelos w "American Horror Story"? Cole Sprouse i Miley Cyrus na jednej scenie? Luke Perry w jednym filmie z Leonardem DiCaprio?
(postid: 332334) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak wiadomo praca aktora polega na graniu w różnych produkcjach. W dzisiejszym poście omówimy seriale i filmy w jakich zagrali ( bądź będą grać) pierwszoplanowi aktorzy "Riverdale"! Myślicie, że to już wiecie? Zapraszam na post, może dowiecie się czegoś nowego :) 

KJ

Właściwie to Keneti James Fitzgerald Apa. Jego pierwsze występy odnotowuje się w nowozelandzkim serialu "Shortland Street" w skrócie "Shorty". "Tasiemiec" jest nadawany od 25 maja 1992 roku, co czyni go najdłuższą operą mydlaną w historii tego kraju! Co ciekawe, na ten moment liczy sobie 6537 odcinków! KJ wcielił się tam w rolę Kane Jenkinsa - chłopaka z depresją i myślami samobójczymi. Warto wspomnieć, że w jednym z odcinków wystąpił razem z Edem Sheeranem! Piosenkarz dał mu wskazówki dotyczące techniki gry na gitarze oraz śpiewu. Apa w jednym z wywiadów wyznał, iż mimo że nie jest wiekim fanem Eda, był bardzo zestresowany podczas nagrywania tej sceny. Kto wie... może do "Riverdale" też zawita jakaś sławna osoba? :) Keneti ma również na swoim koncie udział w "The Cul De Sac" jako Jack. Występował w filmie "Był sobie pies" gdzie odgrywał rolę głównego bohatera - nastoletniego Ethana. Spotykamy go również w "Altar Rock" jako Niko. W październiku tego roku światło dzienne ujrzy film "The Hate U Give", a za rok premierę będzie miało "The Last Summer". W obu przypadkach KJ gra role pierwszoplanowe. Kto będzie oglądać? :) 

Madchen


Aktorka której nie trzeba nikomu przedstawiać! Przed Państwem jedna z najbardziej doświadczonych z całej załogi "Riverdale"! Amick ma na swoim koncie wiele występów -  od roli epizodycznych przez drugoplanowe, a kończąc na głównych bohaterach. Jej pierwszy występ był w serialu "Star Trek: Następne pokolenie"- odegrała rolę epizodyczną nastoletniej dziewczyny. Najbardziej znana jest z "Miasteczko Twin Peaks" oraz filmu "Miasteczko Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną" gdzie wciela się w Shelly Johnson - piękną i niebezpieczną kobietę. Odgrywała role drugoplanowe w takich filmach jak: "Baywatch: Panic at Malibu Pier", "Dont Tell Her Its Me", "Zagubieni w raju" i wiele innych. Amick na swoim koncie ma jednakże więcej występów pierwszoplanowych! Występowała w między innymi: "Jury Duty: The Comedy", "Im Dangerous Tonight", "For the Very First Time", "French Exit", "The Courtyard", "Wounded", "Wyśniona kochana", "Love, Cheat&Steal", "Central Park West", "Zemsta Losu", "Wyspa Fantazji", "Polowanie", "Heartless", "Bombshell" oraz "Pleading Guilty". To tylko nieliczne z tytułów filmów w jakich ją spotkamy, ale trzeba przyznać że robi wrażenie! Występowała także gościnnie w wielu serialach między innymi: "Upadłe Anioły", "American Horror Story", "Czarownice z East Endu" oraz "Ringer".

Lili

Lili jak na swój młody wiek ma bogatą biografię aktorską. Jej pierwsze występy zaczynają się od krótkich filmików takich jak "For Today", "The Most Girl Part Of You" czy "The First Hope". W 2010 wzięła udział w programie naukowym "Scientastic!" jako Leah. Jest on adresowany do rodzin z dziećmi, który za zadanie ma uświadomić choroby i uzależnienia XXI wieku, lecz także naukę i świat. Rok później wystąpiła w "Prawo i porządek: sekcja specjalna" jako Courtney Lane. Odgrywała śliczna, ale też i zabójczą dziewczynę. Przez cały odcinek jest dochodzenie w sprawie śmierci małego chłopca...wszystkie tropy prowadzą do naszej Lili! Reinhart musiała odegrać sceny w których porywa, torturuje, a następnie zabija małe dziecko! Jak widać Lili lubi role z "ciemną stroną" ;) Jednakże wszystko się szybko zmienia, jeśli spojrzymy na horror "Lilith" w której gra tytułową bohaterkę - młodszą siostrę, która została zamordowana. Spotykamy ją jako aktorkę drugoplanową w filmach: "Not Waving But Drowning", "Dobry sąsiad" oraz "Królowie Lata". Mamy okazje oglądać ją jako role pierwszoplanowe w: "Galveston" jako Tiffany , "Gibsonburg" gdzie wciela sie w Kathy, "Forevers End" odgrywa Lily, "Jak nie zwariować z tatą" jako Heather oraz "Miss Stevens" gdzie zamienia sie w Margot. Robi wrażenie? ;) 

Camila

Camila nie ma tak bogatej biografii filmowej jak chociażby Lili. Jej pierwszy występ odnotowujemy w reklamie...Ikei! Czy to oznacza, że każdy kto zagrał w jakieś reklamie ma szanse na flesze Hollywoodu i czerwony dywan? :) Jak tak to lecę czegoś szukać! ;) W 2018 wystąpiła w swoim pierwszym filmie "The New Romantic" jako rola drugoplanowa. Grała tam u boku Hayley Law (Valerie) oraz Jessici Barden, która odgrywa rolę główną w kultowym serialu "The End of the F***ing World"! W tym roku mamy szanse ją zobaczyć w filmie "The Stand-In" jako rolę pierwszoplanową - Shelby Pace. W 2019 premierę ma "Coyote Lake" gdzie Mendes również ma rolę główną - tym razem wciela się w Ester

Cole

Gdy pierwszy raz oglądałam "Riverdale", miałam wrażenie, że skądś kojarzę tego Jugheada. Nie myliłam się. Przed Państwem główny bohater serii "Nie ma to jak hotel" oraz "Nie ma to jak statek" - Cody Martin. Razem z bratem karierę zaczynali bardzo młodo. Ich pierwszy występ miał miejsce w serialu "Grace w opałach" gdzie grali razem jedną rolę. Dzielili się także postacią w krótkim klipie "Pamiętnik seksoholika" (odgrywali razem Sammiego) oraz w filmie "The Heart is Deceitful Above All Things". Cole wystąpił gościnnie w "Różowe lata 70-te" gdzie grał przy boku Mily Kunis, "The Nightmare room", a także "Przyjaciele". Widzimy go w filmie "Żona astronauty" przy boku samego Johny Deppa! Podkładał także głos w "Osiem szalonych nocy" oraz "Kung Fu Magoo". Odnajdujemy go w innych Disneyowskich produkcjach jako Codiego Martina, chociażby w: "Ja w kapeli", "Para królów", "Yay Me! Starring London Tipton", "Czarodzieje z Waverly Place", "Świat Raven", "Wish Gone Amiss" oraz "Hannah Montana". Oprócz wymienionych wyżej tytułów filmów, Sprouse spotykamy w "I Saw Mommy Kissing Santa Claus", "The Prince and the Pauper: the movie", "Just for Kicks" i wiele innych. Dodatkowo w 2019 jest premiera filmu "Five Feet Apart" w którym Cole gra główną rolę - wciela się tam w postać Wlla. Czekacie? ;) 

Madelaine Petsch

Madelaine nie ma aż tak wielkiego doświadczenia aktorskiego, jak reszta załogi "Riverdale", lecz nie odstaje jakością gry! Największą sławę przyniosło jej "Riverdale", jednak możemy ją spotkać także w mniejszych produkcjach. W 2015 roku wystąpiła w filmie "The Hive" jako postać epizodyczna, tego samego roku odnajdujemy ją w serialu "Instant Mom" gdzie grała...syrenkę! Rok później widzimy ją w filmie "Klątwa Śpiącej Królewny" jako bohaterkę drugoplanową - wciela się w postać Elizy. Ma również swój udział w krótkim klipie o nazwie "Wildfox". Można powiedzieć, że końcem 2017 roku zabłysła na scenie filmowej wraz z premierą filmu "F*&% the Prom" w którym grała bohaterkę pierwszoplanową - Marissę. Przypomina mi trochę Cheryl Blossom - zimna, wredna i zawsze stawiała na swoim ;) Prawdopodobnie w tym, bądź następnym roku, światło dzienne ujrzy "Polaroid". Mówi się, że ma być to przebój wśród horrorów. Petsch odgrywa tam Joanne Flame, będzie bohaterką pierwszoplanową więc "będzie jej dużo" ;) Wybieracie się na ten film do kina? Macie zamiar oglądnąć? 

Ashleigh

Ashleigh jest również wschodzącą gwiazdą. Nie odnajdujemy jej w wielu filmach czy serialach, największą sławę przyniosło jej "Riverdale". Jednakże warto wspomnieć, że jej kariera także rozpoczynała się od krótkich 10-cio minutowych filmików. W 2007 roku wystąpiła w "Finding Harmony" jako Harmony, następnie wzięła udział w "Welcome to New York" oraz "Grind". W międzyczasie widzimy ją jako bohaterkę gościnną w serialu "The Following". Jej pierwszy i większy występ filmowy był w filmie "Deidra i Laney okradają pociągi" w którym grała Deidrę. Jej matka została zamknięta w więzieniu, a siostry musiały sobie jakoś radzić. Okradały pociągi po to by przeżyć i utrzymać rodzinę. Murray zaliczyła również dwa występy epizodyczne w serialach "Younger" oraz "Alex, Inc." - gdzie grała Melisse. Prawdopodobnie w tym roku premierę będzie mieć "Valley Girl" w którym Ashleigh zagra bohaterkę drugoplanową - Loryn. Cieszycie się?

Mark

Mark Consuelos - kolejny aktor z dużym bagażem wiedzy i doświadczenia. Wystąpił w filmie "M.K.3" jako Athos, była to jego pierwsza większa rola. Najbardziej zasłynął z serialu "Wszystkie moje dzieci" gdzie grał Matea oraz "Poszukiwani" gdzie grał agenta FBI Antonio Corteza. Występował gościnnie w serialu "Przyjaciele", "Prawo i porządek: sekcja specjalna" oraz "American Horror Story" i wiele innych. Miał role pierwszoplanowe w filmach: "Pride & Loyalty" jako Bill the Cop, "VI Batalion" jako Guttierez, "Moja super eksdziewczyna" gdzie wcielił się w Stevea, "Weselna gorączka" odgrywał Mortiego, "The Legend of Butch & Sundance" Sanchez, "Husband for Hire" jako Bo  (grał tam przy boku Nadine Velazquez), "For the love of Grace" wcielił się w Stevea przy boku Chandry West oraz "Cop Out: Fujary na tropie" gdzie grał przy samym Bruce Willsie! Jest również bardzo znany z serialu "Pitch" gdzie odgrywał Oscara. Wystąpił także w: "Nocna zmiana", "Queen of the South", "Nightcamp", "Jak zostać kotem", "Faceci z dzieciakami", "Kingdom" oraz "Krocząc wśród cieni". Mogłabym wypisać więcej tytułów, ale chyba zabrakłoby miejsca ;)

Luke Perry

Najbardziej doświadczonego zostawiłam na sam koniec ;) Mowa tu oczywiście o Lukeu Perrym, który zagrał w ponad 100 filmach i serialach! Robi wrażenie! Niestety nie jestem w stanie ich wszystkich wypisać, a podejrzewam że tylko Was bym zanudziła więc znajdą się tutaj tytuły tych najbardziej znanych :) Perry najbardziej jest oczywiście znany z "Beverly Hills,90210" gdzie wcielił się w Dylana. Sławę przyniósł mu także film "Piąty element" (również grał przy boku Bruce Willsa) oraz "Buffy - postrach wampirów" - zagrał tam Pike. Występował gościnnie w wielu serialach, między innymi w: "Rozpalić Cleveland", "Mroczne zagadki Los Angeles", "Community", "Dorastająca Nadzieja", "Uczciwy przekręt", "Zabójcze umysły", "Prawo i porządek: sekcja specjalna", "Siostrzyczki" oraz "Will i Grace". Podkładał również głos do kreskówek takich jak: "Simpsonowie", "Motomyszy z Marsa", "Mortal Kombat: Defenders of the Realm", "The Legend of Calamity Jane", "The incredible Hulk", "Johnny Bravo", "Pepper Ann", a także "Pound Puppies: Psia paczka"! Spotkamy go również w: "The Griddle House", "Its Gawd!", "Race to Redemption", "Love in Paradise", "Dragon Warriors", "Welcome Home", "Black Beauty", "A Fine Step", "K-9 Adventures: Legend of The Lost Gold" i "Red Wing" a także w wielu innych filmach czy serialach! W 2019 wychodzi film "Once Upon a Time in Hollywood" w którym Luke oczywiście gra rolę pierwszoplanową przy boku takich sław jak Leonardo DiCaprio oraz Brad Pitt! Czekacie z niecierpliwością? :) 

To już tyle na dziś ode mnie. Mam nadzieję, że post Was zaciekawił i coś oglądniecie ;) Czekacie na jakieś premiery filmów w których występują aktorzy z "Riverdale"? Pochwalcie się w komentarzach!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 1,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2877 punktów za:

Jakość:1220Popularność:1622
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:25
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Kamilkaxx Ekspert 40,878 pkt
1,622 czytelników Sie 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Anjia Ekspert 89,497 pkt
Skeet grał w świetnym serialu kryminalnym Unforgetabble! Super post
+1 głos
Sie 4, 2018
Kamilkaxx Ekspert 40,878 pkt
Chętnie obejrzę :)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
174 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 174 Gości
Dziś posty czytano : 8111 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558845 punktów
 2. Young Stars Festival
  45080 punktów
 3. Bartek Lovers
  43683 punktów
 4. Supiwerki
  40128 punktów
 5. Potterheads
  40116 punktów
 6. The 100
  39065 punktów
 7. SikorskiSquad
  33699 punktów
 8. Arturonators
  30046 punktów
 9. SERIALE
  25696 punktów
 10. GRY
  23227 punktów
 11. Life Is Strange
  22255 punktów
 12. Famous In Love
  22238 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20183 punktów
 14. Domisiaki
  18477 punktów
 15. Once Upon A Time
  17809 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17380 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17376 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13206 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12720 punktów
 21. Forza
  11875 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10264 punktów
 24. Eurowizja
  10175 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7997 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6454 punktów
 29. Playstation VR
  6182 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5338 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5145 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4663 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4617 punktów
 37. INNE
  4606 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4000 punktów
 42. Bambinos
  3900 punktów
 43. Young Stars News
  3270 punktów
 44. Sport
  2899 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2280 punktów
 49. Kortezjanie
  2120 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1720 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  933 punktów
 54. FPS
  862 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  537 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Uncharted
  482 punktów
 62. Zosiaki
  470 punktów
 63. LUDZIE
  421 punktów
 64. Directioners
  325 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  296 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  258 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Donaty Agaty
  104 punktów
 75. Strzelanki
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  88 punktów
 78. Swifties
  71 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1050 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post