+1 głos
Kilka słów od autora:
Jak fani Sikorskiego zareagowali, kiedy dowiedzieli się o nazwie płyty? Spodziewali się tego czy była to całkowita niespodzianka? Sprawdź sam!
(postid: 332777) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jesteście ciekawi jak fani Sikorskiego zareagowali, kiedy dowiedzieli się o nazwie płyty? Czy zamierzają jechać na koncert? Jaki bilet wybiorą?

SIKORSKI zaskoczył fanów tytułem swojej płyty?

Sikorski od wielu miesięcy używał słowa SOON, a fani byli już bardzo zniecierpliwieni. Artysta świadomie podawał nam tytuł nadchodzącej płyty, a większość nas się tego nie domyśliła. A więc zaskoczenie niektórych fanów było wręcz niesamowite. Niektórzy z nich zaczęli się śmiać, inni byli totalnie zszokowani. Jak było z osobami, z którymi przeprowadziłem wywiad? Możecie przekonać się sami. 


Paulina Aniszewska: Na początku byłam zdziwiona, że akurat tak będzie chciał nazwać swoją nową płytę,a później zaczęłam się cieszyć z tego.


Samanta Krokosz: Spodziewałam się tego trochę ale i tak byłam zaskoczona i się śmiałam z tego że cały czas odpowiedź na pytanie była blisko haha


Marysia Szczepkowska:  A więc najpierw zaczęłam się śmiać i nie zrozumiałam o co chodzi. byłam wtedy na YSF więc zaczęłam rozglądać się dookoła na reakcje innych i pytać czy to tytuł. Później już trochę odreagowałam i pomyślałam że to idealny tytuł na płytę Jeremiego. Zamówię ją napewno w preorderze!


Weronika Lubczyńska: Moja reakcja była myślę, że typowa. Każdy na grupie Jeremiego żartował sobie, że nadużywa on słowa "SOON". Nie wydaje mi się, że ktokolwiek uważał wtedy, że nazwie on tak swoją płytę. Faktycznie, niektóre osoby pisały masowo na grupie: "hahha, może płyta nazywa się SOON", ale robiły to raczej z ironią. O tym, że Jeremi nazwał tak swoją płytę dowiedziałam się podczas Young Stars Festiwal,. Wszystkich uczestników imprezy zaskoczył głos mówiący o tym, kiedy odbędzie się premiera Jego płyty. Jednocześnie na ogromnym ekranie ujrzeć mogliśmy różne animacje. Zaraz po tym zaczęło się odliczanie do preorderu płyty. Wszystko głośno wykrzykiwali po kolei cyfry od 10 do 1. Na ekranie pojawił się napis "SOON", ale on jeszcze nic nie wnosił. Dopiero po około dwóch sekundach w tym samym miejscu ukazała się nam okładka płyty Jeremiego. Ukazywała ona postać postury Jeremiego oraz napis ... SOON. Wszyscy zaczęli piszczeć i krzyczeć z zaskoczeniem. Moja reakcja nie była zbytnio oryginalna, choć sądzę, że nie każdy tak zrobił. Zaczęłam, rzecz jasna, skakać i piszczeć. Poleciało mi nawet kilka łez, ale tylko i wyłącznie z dumy, szczęścia i zaskoczenia! Ludzie patrzyli się na mnie jak na wariatkę, bo jako jedyna z tłumu zaczęłam podskakiwać. Emocje mną szarpały. Słowem podsumowania - Jeremi zaskoczył nas tytułem płyty, więc myślę, że niewyobrażalne jest nasze zaskoczenie, gdy usłyszymy każdy kawałek z płyty SOON.


Gabrysia Rusinowicz: O zapowiedzi płyty dowiedziałam się podczas YSF. Z początku gdy spojrzałam na telebim i okładkę z napisem „SOON” nie mogłam uwierzyć. Zaczęłam się śmiać jak nigdy dotąd i gratulować sobie tego, że udało mi się zgadnąć nazwę płyty. Przez ten cały czas oczywiście byłam w 7 niebie, bo długo czekaliśmy na to nasze Soon.


Paulina Zaworska: Kiedy Jeremi podał nazwę płyty SOON zaczęłam się śmiać. Byłam wtedy z koleżanką i obie zaczęłyśmy się śmiać jak nienormalne.


Natalka Styrylska: Miałam takie ,,wtf, Sikorski boże czy ty jesteś normalny?’’ Najpierw myślałam ze to żart, ze Jeremi robi nas w balona ale jednak nie. Tak sobie myślę i myślę, skąd mu przyszła ta nazwa do głowy.


Marysia Pińska: Szczerze? Spodziewałam się, że Jeremi może nazwać płytę ,,Soon, ale mimo tego jak podał tą nazwę oficjalnie byłam w szoku! Cały czas mówił, że ,,płyta będzie soon a my - fani nie wiedzieliśmy o co chodzi! Byłam zmieszana i trochę rozbawiona.


Jeremi naprawdę zszokował fanów pomysłem na nazwę albumu! 

Czy fani zamierzają wybrać się na koncert Sikorskiego na trasie koncertowej?

Jak wiemy, koncerty to świetny sposób na spędzenie czasu, a kiedy jest to koncert idola, sprawa wygląda jeszcze lepiej. Niezapomniane przeżycia może zapewnić nam bilet premium czy chociażby Meet and Greet. Możliwość spotkania idola, zrobienia sobie pamiątkowej fotografii i zamienienia kilku słów jest niesamowitą okazją do spełnienia marzeń! 

Czy fani Sikorskiego zamierzają wybrać się na jakiś koncert z trasy?  A jeśli tak, na jaki bilet będą polować?


Paulina Aniszewska: Mam zamiar pojechać na Jeremiego koncert nawet jak będę miała do najbliższego miasta 250 km to będę się tak starała, żebym mogła pojechać na koncert i będę polować na vipa innej opcji nie ma,a jak mi się nie uda to wtedy na meet&greet.


Samanta Krokosz: Zrobię wszystko co w mojej mocy by pojechać na m&g,Jeremiego wspieram od powyżej 4 lat i spotkanie go byłoby spełnieniem mojego małego marzenia, nawet już pieniądze odkładam.


Marysia Szczepkowska: Napewno pojadę na koncert jeśli tylko będzie w Poznaniu lub maksymalnie 200 km od niego. Co do biletu napewno będzie to metę and greet bo chciałabym jeszcze raz zamienić zdanie z tak pozytywną osobą jaką jest Jeremi.


Weronika Lubczyńska: Tak. Miasta nie zostały jeszcze podane, ale bardzo chciałabym wybrać się na koncert w Łodzi lub Warszawie. Zdecydowanie będę polować na bilet M&G. Nie wyobrażam sobie innej opcji. Jeszcze około pół roku kompletnie nie interesowałam się Jeremim. Nawet przez chwilę nie pomyślałam, aby jechać na jakikolwiek koncert z Jego udziałem. Jednak po pewnym czasie się to zmieniło. Zobaczyłam, jak Jeremi bardzo się zmienił. Jak zmienił się Jego styl wszystkiego. Jego podejście do wielu spraw. To wszystko uległo tak wielkiej zmianie, oczywiście na lepsze. Jeśli chodzi jednak o mój wybór, uzasadnię to tak, że po prostu nie wyobrażam sobie nie podziękować Jeremiemu za to wszystko. Za to, że zmienił również moje podejście do pewnych spraw. Dla mnie M&G nie jest kompletnie stratą pieniędzy, wszyscy sądzą, że na zwykłym bilecie bawimy się tak samo. Z tym się zgodzę, bo nie ważne jest czy stoimy w pierwszym czy ostatnim rzędzie. Ważne, że tam jesteśmy. Jednak nie mamy wtedy spotkania z Jeremim. A to właśnie podczas tego spotkania możemy mu podziękować za wszystko, choć zwykle pożera nas stres. Planujemy godzinami, dniami, tygodniami czy nawet miesiącami co powiedzieć naszemu idolowi prosto w twarz. Rozmyślamy za co mu dziękujemy, za co kochamy, szanujemy, wspieramy. Nie chcemy wyjść na osoby, które przyszły się tylko przytulić, choć to dla Jeremiego też dużo znaczy. Chcemy wypaść jak najlepiej. Jest to zdecydowanie najlepsza okazja na własnie te rzeczy, które wypisałam wyżej. W moim przypadku nie doszło to jeszcze do skutku, ponieważ emocje mnie szybko jedzą i czuję się, jakbym nie miała języka. Jedyne co jestem w stanie wtedy wyjąkać to szczerze: "Kocham Cię" albo "Dziękuję za wszystko". Dla takich chwil tam jestem. Chcę porozmawiać z idolem jak najdłużej, jednak wszyscy nas poganiają, a przecież ja chciałam mu tyle powiedzieć. I właśnie to mnie też zwykle zwodzi - presja innych. Czuję myśli innych mówiące "ile można?" i niby się nimi nie przejmuję, ale strasznie mnie to wszystko osacza. 


Gabrysia Rusinowicz: Tak, koniecznie! Nie darowałbym sobie gdybym nie pojechała na trasę, bo wiem jaka to jest świetna zabawa! Jeśli będą takie bilety to oczywiście na VIP, jak się nie uda pozostaje M&G.


Paulina Zaworska: Zamierzam pojechać na trasę, ale to też zależy od miast. Jeżeli chodzi o bilety to będę polować na bilet VIP, a jak się nie uda to Meet&Greet.


Natalka Styrylska: Bardzo bym chciała natomiast wątpię ze rodzice się zgodzą, ale jakbym już miała jechać to polowałabym na MaG.


Marysia Pińska: Oczywiście, że mam takie zamiary! Chciałabym mieć premium w Poznaniu, Łodzi lub w Toruniu, ale jeżeli mi się nie uda, to będę też bardzo zadowolona biletem Meet & Greet.Fani mają ochotę na bilet Vip, ale chyba każdy z nas wie, jak trudno je zdobyć, dlatego w zanadrzu pozostaje także opcja biletu Meet and Greet, który również jest świetnym rozwiązaniem. Dziękuję każdemu, kto wziął udział w wywiadzie! 

SOON, kilka informacji o płycie...

Tak dla przypomnienia chciałem wspomnieć, że premiera albumu odbędzie się już 5 października, a już teraz możecie zamawiać preorder na MyMusicShop.pl. Przy zamówieniu płyty w przedsprzedaży, wysyłka rozpocznie się od 3 października, czyli jest ogromna szansa, że już w dzień, a może nawet przeddzień premiery, będziecie mieli płytę w swoich rękach! Ale jeszcze większym plusem, który przemawia za zamówieniem albumu jest fakt, że wtedy na płycie otrzymamy aż 3 dodatkowe utwory!

Zyskujemy także autograf, plakat, wlepki oraz rabat na zakupy w sklepie muzycznym. :) 
„Soon” to trzeci, drugi i pierwszy album Sikorskiego. Trzeci w dorobku artysty, drugi solowy, a pierwszy pod nowym pseudonimem - Sikorski.

Ten album to odwrócenie całej dotychczasowej twórczości o 180 stopni. To podążanie artysty w kierunku swojego JA i odnalezienie drogi, która lawiruje na granicy popu, rapu i… no właśnie czego. Tak naprawdę Sikorski i album „Soon” będą trudni do zdiagnozowania. Sikorski ma swój własny pomysł na siebie. „Nie jestem raperem, jestem wokalistą z flow”- tak o sobie mówi Jeremi we fragmencie pierwszego singla WHOA.

Za albumem stoją cztery single „WHOA”, „Miasto, Deszcz”, „Jest Jak Jest” oraz „Mogę”, a to nie koniec premier utworów promujących album.

Artysta zdradza, że na albumie pojawią się featuring’i z kilkoma osobami z różnych scen muzycznych. Album SOON pojawi się w dwóch wersjach. Wersji Preorder, oraz premierowej. Kupując album w przedsprzedaży będzie można usłyszeć aż 3 dodatkowe bonus track’i.

Za tekstami piosenek zawsze i niezmiennie stoi sam SIKORSKI."  -  źródło: https://mymusicshop.pl/cd-pop/3462-sikorski-soon-cdautograf-5903205171252.html

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
6
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4303 punktów za:

Jakość:4020Popularność:272
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:6
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Piotr Bałut 3 Fan 22,418 pkt
272 czytelników Wrz 1, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
142 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 142 Gości
Dziś posty czytano : 713 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553931 punktów
 2. Young Stars Festival
  44854 punktów
 3. Bartek Lovers
  43503 punktów
 4. Supiwerki
  39828 punktów
 5. Potterheads
  39822 punktów
 6. The 100
  38814 punktów
 7. SikorskiSquad
  32861 punktów
 8. Arturonators
  29713 punktów
 9. SERIALE
  25597 punktów
 10. GRY
  23060 punktów
 11. Life Is Strange
  22060 punktów
 12. Famous In Love
  21871 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20164 punktów
 14. Domisiaki
  18345 punktów
 15. Once Upon A Time
  17589 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17334 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17172 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13112 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12668 punktów
 21. Forza
  11176 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10191 punktów
 24. Eurowizja
  10089 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7961 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6403 punktów
 29. Playstation VR
  6138 punktów
 30. FILMY
  5729 punktów
 31. Nintendo
  5301 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5020 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4593 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4530 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4170 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3968 punktów
 42. Bambinos
  3796 punktów
 43. Young Stars News
  3216 punktów
 44. Sport
  2844 punktów
 45. K-Pop
  2738 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2526 punktów
 48. YOUTUBE
  2247 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1628 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  903 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  829 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  607 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  505 punktów
 60. Arianators
  489 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  391 punktów
 63. LUDZIE
  389 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. Soy Luna
  285 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  244 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post