+1 głos
Kilka słów od autora:
Sikorski wystąpił na scenie Young Stars Festiwalu na Torwarze. Jak jego fani bawili się na wydarzeniu? Występ Jeremiego zapadł im w pamięć? Co czuli podczas spotkań Meet and Greet? Jak naprawdę zachowywał się Jeremi? Wszystko to i troszkę więcej w dzisiejszym artykule!
(postid: 332820) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Sikorski wystąpił na scenie Young Stars Festiwalu na Torwarze. Jak jego fani bawili się na wydarzeniu? Występ Jeremiego zapadł im w pamięć? Co czuli podczas spotkań Meet and Greet? Jak naprawdę zachowywał się Jeremi? Wszystko to i troszkę więcej w dzisiejszym artykule! 


Co umożliwia nam bilet MaG?

Pokrótce powiem jeszcze, dlaczego bilet MaG jest tak chętnie kupowany przez fanów. Upoważnia on do krótkiego meetingu z Artystą. Uważam, że jest świetną okazją do podziękowania idolowi, powiedzenia mu kilku słów. A myślę, że każdy z nas ma te swoje kilka słów, które chciałby powiedzieć swojemu idolowi. 

Przejdźmy już do właściwej części artykułu, czyli do wywiadu z fanami! 


1. Jak bawiłaś się na festiwalu? Występ Jeremiego zapadł ci w pamięć?

Beata Bartyzel: To był mój kolejny festival, na którym świetnie się bawiłam. To jest najlepsze wydarzenie młodzieżowe w Polsce, dlatego nie mogło być inaczej. Na występie Jeremiego bawiłam się zdecydowanie najlepiej. Wyskakałam się, wytańczyłam i wyśpiewałam jak tylko mogłam do najlepszych piosenek z jego repertuaru. Był totalny ogień!


Marta Jarzymowska: Na festivalu było niesamowicie, ogrom energii i świetnej zabawy! Występ mojego najważniejszego idola - Jeremiego Sikorskiego, najbardziej zapadł mi w pamięć, ze względu na zupełnie nowy styl jego muzyki, Jeremi zrobił kawał genialnej roboty, dawno się tak nie bawiłam! Podczas jego występu straciłam głos, bo tak głośno śpiewałam. Przekazał nam tyle emocji, z pewnością zapamiętam to do końca życia. Przeszedł ogromną metamorfozę i po prostu rozwalił system swoim występem, kontaktem z fanami i całkowicie nową energią.


Oktawia Burzak: Na festivalu bawiłam się niesamowicie! Występ Jeremiego był zdecydowanie najlepszy, Sikorski rozwalił Torwar. Każdy się bawił, skakał i głośno śpiewał. Panowała tam wspaniała atmosfera!


Patrycja Kaczmarska: Na festivalu bawiłam się świetnie! Zdecydowanie mogę powiedzieć, że był to najlepszy koncert na jakim byłam! Występ Jeremiego zrobił na mnie naprawdę ogromne wrażenie. Naprawdę, bawiłam się wtedy doskonale. Te wszystkie światła oraz efekty specjalne robiły swoje i naprawdę jego występ bardzo zapadł mi w pamięć. Był tam całym sobą - dlatego go podziwiam.


Natalia Sarzyńska: Na festivalu bawiłam się wspaniale,a występ Jeremiego był jak dla mnie jednym z lepszych. Mimo,że przez cały koncert chciało mi się płakać to pamiętam dużo z niego. To człowiek z pasją i robi to co kocha,nic nie było w nim sztucznego,a prawdziwego. Widać,że włożył w to dużo serca.


Julia Grabowska: Na festivalu było cudownie! Występ Jeremiego zrobił na mnie tak duże wrażenie że na początku nie mogłam w ogóle nic powiedzieć! Szczerze mówiąc był to jeden z lepszych jego występów o ile nie najlepszy!


Po takich wypowiedziach, chyba już nikt z nas nie ma wątpliwości, że Young Stars Festiwal, to najlepsze wydarzenie młodzieżowe w Polsce, a na tegorocznej imprezie występ Sikorskiego totalnie zachwycił fanów!

2. Miałaś bilet Meet and Greet? Opowiedz o tym, co czułaś, jak zachowywał się Jeremi.

Chyba wszyscy wiemy, że bilet MaG jest świetną opcją i na spotkaniach z artystami jest świetnie. Ale czy na pewno? Dowiedzmy się dokładniej, jak naprawdę było na spotkaniach z Jeremim. 


Ewa Krakowiak: Miałam bilet mag, stresowałam się strasznie ale jak już go przytuliłam to czułam się bezpiecznie. Jeremi jest strasznie kochany, powiedziałam mu wszystko co chciałam. 


Beata Bartyzel: Tak, miałam bilet M&G na Jeremiego. Kolejne spotkanie, które mogę zaliczyć do udanych. Przez ten czas jak się nie widzieliśmy, nazbierało się trochę rzeczy, o których chciałam mu powiedzieć i w końcu mogłam to zrobić. Jeremi jak zwykle z uwagą mnie wysłuchał i kiedy było trzeba powiedział zachęcające słowa i doradził. Podczas tej rozmowy czułam się jakbym rozmawiała z przyjacielem, który mnie rozumie i byłam na prawdę szczęśliwa.


Marta Jarzymowska: Przed festivalem miałam zaszczyt spotkać się z Jeremim na M&G i szczerze mówiąc, było to najlepsze m&g jakie kiedykolwiek miałam. Mogłam spojrzeć w oczy idola i powiedzieć mu, jak strasznie jest dla mnie ważny i ile zmienił w moim życiu. Jeremi jest świetnym słuchaczem, gdy do niego podeszłam mocno mnie przytulił, był skupiony na mnie i nie spuszczał wzroku, gdy do niego mówiłam. Zależało mu na tym, aby to spotkanie było wyjątkowe i abym czuła się swobodnie i zdecydowanie mu się to udało. Po tym, jak opowiedziałam mu swoją historię, przytulił mnie i powiedział wzruszające słowa, których nie zapomnę do końca życia. To niesamowity człowiek!


Oktawia Burzak: Miałam bilet m&g na Jeremiego, było cudownie. Jeremi jest bardzo miłym i kochanym chłopakiem, więc bardzo fajnie mi się z nim rozmawiało. Byłam strasznie podekscytowana i szczęśliwa, że znowu mogę spotkać.


Patrycja Kaczmarska: Tak, miałam m&g. Spotkanie z nim podobnie jak koncert było cudowne. Widzialam go już wtedy drugi raz i zdecydowanie mogę powiedzieć, że tym razem wykorzystałam swoje m&g wspaniale. Powiedziałam mu to co chciałam, a on uważnie słuchał. Dałam mu list oraz bransoletkę. Cena m&g jest tego warta. Oczywiście przed samym m&g strasznie się stresowałam i trzęsłam, ale wszystko poszło po mojej myśli haha!


Natalia Sarzyńska: Tak,miałam bilet M&G. Okropnie się stresowałam i trzęsłam jednak Jeremi potrafi zagadać człowieka,że tak powiem i nie pamiętam w którym momencie przestałam się bać i zaczęłam normalnie funkcjonować.


Julia Grabowska: Tak, na moim spotkaniu z Sikorskim było jak zawsze dużo śmiechu. Po raz kolejny dałam Jeremiemu prezent który sama zaprojektowałam i jak zawsze jego mina była bezcenna! Uwielbiam dawać mu tego typu prezenty bo jego uśmiech wtedy wynagradza mi cały czas spędzony przy projekcie!Jestem pewien, że będą to chwile niezapomniane dla każdego fana, ale czy dla osób z którymi ten wywiad przeprowadziłem...

3. Było to twoje pierwsze spotkanie z Sikorskim?

A może 5, 7, 18, ale najlepsze, wyjątkowe? Przekonajmy się! 


Ewa Krakowiak: Drugie, pierwsze żeby porozmawiać odbyło się na campie.


Beata Bartyzel: Tak jak wcześniej wspomniałam, nie było to moje pierwsze spotkanie z Jeremim.


Marta Jarzymowska: Nie było to moje pierwsze spotkanie z Jeremim, lecz drugie. Pierwsze było na Odetchnij Tour, jednak uważam, że to na Young Stars Festiwal 2018 było zdecydowanie ciekawsze i bardziej zapadło mi w pamięć.


Oktawia Burzak: Nie, było to moje już 5 spotkanie z nim.


Patrycja Kaczmarska: Jak już wspominałam wcześniej - nie. Widziałam się już z nim w listopadzie ubiegłego roku na Odetchnij Tour w Koszalinie.


Natalia Sarzyńska: Nie, było to już nasze 3 spotkanie!


Julia Grabowska: Nie, szczerze mówiąc nie wiem które haha po 17 przestałam liczyć. 


Myślę, że jest to piękne uczucie spotkać najważniejszego idola dwa razy, cztery, czy siedemnaście razy tak jak Julia. Postanowiłem zapytać, czy przy każdym spotkaniu, czuła się pewniejsza, mniej zestresowana. 


Otrzymałem taką odpowiedź: Może nie tyle, że pewniejsza ale ta granica idol-fan się zacierała i teraz potrafimy ze sobą normalnie rozmawiać, w sensie, jak go widzę to już nie mam takiego „o mój Boże to jest Jeremi w końcu widzę go na żywo” tylko po prostu jakbym spotykała znajomego. On też mnie kojarzy i mówi do mnie „delfin” haha, więc te spotkania są coraz bardziej naturalne jeśli mogę to tak nazwać, ale każde jest tak samo wyjątkowe i tak samo zapada mi w pamięć!


Myślę, że jest to świetna relacja, którą każdy fan chciałby kiedyś złapać z idolem, czyż nie? :D 

4. Myślisz, że często będziesz wracać wspomnieniami do tamtych chwil? Co było w nich takiego, że tak uważasz?

Wspomnienie na zawsze zostanie w naszej głowie, nie ma możliwości usunąć go z karty SD, czy też po prostu wymazać. To coś znacznie ważniejszego. A czy fani będą wracać wspomnieniami do tych chwil? 


Ewa Krakowiak: Na pewno było znakomicie, przez to spotkanie bardziej przywiązałam się do Jeremiego.


Beata Bartyzel: Dzień YSF zapadł mi głęboko w pamięci i na pewno będę często go wspominać. Nie tylko ze względu na spotkanie z Jeremim, ale też na spotkania z internetowymi przyjaciółmi i niezapomnianą zabawę. Każdy występ miał coś niesamowitego w sobie i na każdym dobrze się bawiłam w najlepszym towarzystwie przyjaciół. 


Marta Jarzymowska: Na pewno będę wracać do tych chwil, bo są to najwspanialsze wspomnienia mojego życia. Możliwość rozmowy z idolem, którego słucha się na codzień jest niewyobrażalna, to spełnienie marzeń!


Oktawia Burzak: Myślę, że tak. Zresztą już teraz często wracam do tamtego dnia. Spełniłam wtedy swoje marzenie i miałam okazję spotkać idoli. Na dodatek spełniałam te cele z internetową przyjaciółką, więc możliwość spędzenia koncertu Sikorskiego razem była niesamowita!


Patrycja Kaczmarska: Myślę, że tak, często będę wracać myślami do tego spotkania. Było ono cudowne, mega ucieszyło mnie to, że Jeremi uważnie słuchał co do niego mówię. Równie dobrze mógł krążyć myślami w innym kierunku, w końcu już tyle razy musiał kogoś słuchać. Ale nie, słuchał i odpowiadał na to co mu mówiłam, chyba do tej myśli będę wracać najczęściej, że fani nie są mu obojętni na spotkaniu. Tak samo koncert - pokazywał całego siebie, nie mogło być lepiej.


Natalia Sarzyńska: Odkąd opuściłam Torwar, często wracam wspomnieniami do tego dnia. Najlepsze jednak i tak było to,że mogłam usłyszeć mojego idola i wielu innych artystów w jednym miejscu.


Julia Grabowska: Myślę że tak! Występ był wyjątkowy ponieważ Sikorski po raz pierwszy występował na żywo w nowym stylu który bardzo mi odpowiada i jestem dumna z tego jak się rozwija! Zobaczyć to na żywo było cudownym przeżyciem!


Czy to nie prawda, że Sikorski ma cudownych fanów? To jest czysty skarb! 

Zdjęcia z Meet and Greet!

Osoby, z którymi ten wywiad przeprowadziłem, zgodziły się na udostępnienie swoich zdjęć z Meet and Greet. Oto one! 


Zdjęcie Ewy Krakowiak

Zdjęcie Beaty Bartyzel

Zdjęcie Marty Jarzymowskiej

Zdjęcie Oktawii Burzak

Zdjęcie Patrycji Kaczmarskiej

Zdjęcie Natalii Sarzyńskiej

Zdjęcie Julii Grabowskiej
Wspaniałe zdjęcia, wspaniałe osoby, wspaniałe wspomnienia, wspaniale spędzone chwile, które będą malutkim skarbem w sercach fanów. 

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w wywiadzie! 


Zdjęcie z miniatury jest Oliwii Nagórek, której bardzo dziękuję za pozwolenie na użycie! 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3630 punktów za:

Jakość:3420Popularność:193
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:12
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Piotr Bałut 3 Fan 20,248 pkt
193 czytelników Wrz 4, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

PJONEUSZ Użytkownik 440 pkt
Była moc. Bawiłem się mega! Taki drugi B.R.O :D Jak będzie tak na trasie, to uuu...
+1 głos
Wrz 5, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
315 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 315 Gości
Dziś posty czytano : 41678 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475066 punktów
 2. Bartek Lovers
  39723 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34435 punktów
 5. SikorskiSquad
  31762 punktów
 6. Young Stars Festival
  27339 punktów
 7. SERIALE
  23384 punktów
 8. GRY
  21754 punktów
 9. Arturonators
  18111 punktów
 10. Life Is Strange
  17809 punktów
 11. Domisiaki
  17481 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15800 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13552 punktów
 17. Bambinos
  12383 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12202 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11438 punktów
 21. Remonators
  9733 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6074 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5656 punktów
 28. MUZYKA
  5196 punktów
 29. Nintendo
  5075 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3852 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3107 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2500 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2324 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  525 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  324 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  51 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post