NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


0 głosów
Kilka słów od autora:
Archie w poprawczaku, Josie i Sweet Pea razem oraz... WĄTEK PARANORMALNY! Co wydarzyło się w wyczekiwanym 1 odcinku 3 sezonu Riverdale? Dowiecie się w tym poście!
(postid: 333269) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To dziś! Dziś zaczął się nowy sezon Riverdale. Zobaczymy, które teorie się sprawdzą, a które nie. Wszyscy czekali na ten moment z niecierpliwością. Co tydzień na naszym fandomie będzie prowadzona seria podsumowująca każdy odcinek. A dziś wiele się działo. Siedząc przy telewizorze, przyglądając się uważnie każdej scenie, naprawdę- łzy mi poleciały. A dlaczego? Dowiecie się za chwile! 

Rozprawa sądowa Archie’go

Odcinek zaczął się już od początku rozprawą sądową. Jak pamiętamy, na koniec 2 sezonu, został aresztowany Archie. Niesłusznie. Kogo to sprawka? Oczywiście nikogo innego jak Hirama Lodge. Ronie była załamana. Powiedziała mu, że już nie ma córki. Powiedziała mu te słowa ze szklanymi oczami. A czemu? Hiram stwierdził, że pozwanie ukochanego córki było karą za to, że postawiła chłopaka ponad rodzinę. No nie nazwałabym tego rodziną. To co się dzieję w domu Lodge’ów przechodzi wszelkie granice. Hermione, powiedziała córce, że zostaje u boku męża, tylko ze względu na nią. Nie chce zostawić jej z ojcem tyranem! „Jestem więźniem, ale nie jestem marionetką” Ciekawe jak dalej potoczą się losy tej niemalże rozbitej rodziny? Wszyscy wakacje spędzili na rozprawie Archie’go. Zarzuty wobec niego, były katastrofalne. Założył The Red Circles, pobił kalekę, groził członkowi Southside bronią... Zarzuty wobec niego zostały wyolbrzmione, bo z każdego potrafilibyśmy go wybronić i wytłumaczyć jego poczynienia. Adwokat Archie’go, jego własna matka, powiedział, że Archie stawia dobro innych ponad swoje. I taka prawda! Uratował Cheryl ryzykując własne życie, stał na straży w domu, kiedy jego ojciec smacznie spał, pomógł odnaleźć zabójce Jasona, a także pomógł w sprawie Blackhooda! Archie został wypuszczony na weekend i spędził go w gronie najbliższych (tak, jak zalecił mu sędzia). Wszyscy powrócili na sale sądową z nadzieją, że uda im się wyciągnąć Archie’go z kłopotów, lecz niestety stało się coś złego. Ława przysięgłych nie mogła się ze sobą zgodzić i proces musiał zostać przeprowadzony od nowa! Do Archie’go padła propozycja iż jeśli przyzna się do winy może zostać złagodzony wyrok. Jego adwokat nie zgodził się na to, lecz on zdecydował SAM. Nie chciał, aby jego najbliżsi przechodzili ten proces od nowa. Moim zdaniem było to bez sensu, bo przyznał się do czegoś, czego nie zrobił tylko po to, aby bliscy nie musieli od nowa przechodzić procesu. Wszyscy byli załamani! Co będzie dalej z Archie’m Andrewsem? 

NORTH Side Serpents?!

Co z losami węży? Przenieśli swoją miejscówkę. Archie dołączył do gangu. Ale wiecie co? Gdy zobaczyłam te scenę.. Naprawdę uważam, że to słuszna decyzja. Wcześniej byłam do tego negatywnie nastawiona, ale i Cheryl i Archie pasują do gangu! Cheryl się dziś świetnie spisała! Ghoulies uprowadzili psa Hot-Dog’a. Głodzili go, no i nie wyglądał on zbyt dobrze. South Side mieli do wyboru- albo zostawić psa w rękach Ghoulies, albo uratować go. ZARYZYKOWALI! To była cudowna scena. Piesek również jest członkiem gangu, a kodeks mówi, że nie można zostawić drugiego członka w potrzebie. Wszyscy ruszyli do siedziby Ghoulies. Mieli przejść niezauważeni, ale niestety nie udało się. Jaki to był stres! Jughead i Penny znowu twarzą w twarz! W zamian za psa, chcieli kurtkę Jugheada. Zdenerwowana Cheryl strzeliła z łuku w jednego z chłopców. Wtedy już miało dojść do bójki, ale Jughead krzyknął, że następnym razem Cheryl ma celować w Penny. Cheryl nigdy nie pudłuje. W ten sposób Southside, a raczej już NORTHside zabrało psa i wrócili na swoje terytorium. Wiemy już, że Betty jak i reszta gangu jest zagrożona. Co w tym sezonie wydarzy się między dwoma gangami? Może kiedyś dojdą do porozumienia?

Choni i.....

SWEET PEA Z JOSIE! W odcinku nie brakowało nam scen ukochanego shipu- Choni. Dziewczyny z okazji zakończenia wakacji zorganizowały imprezę na basenie. Wszyscy świetnie się bawili, a dziewczyny.... Wyglądały niesamowicie! Zresztą jak zawsze. Na basenie mogliśmy też ujrzeć gorącą scenę Josie z Sweet Pea, a także Kevina z Moosem. Członek gangu z piosenkarką przeżyli 3 miesięczny romans, a co będzie dalej? Z tego co mówiła Josie- to koniec, ale czy na pewno uda się jej tak łatwo zapomnieć o przystojniaku? Nasze ukochane shipy na szczęście wszystkie się trzymają, przez przerwę wakacyjną żaden nie ucierpiał! 

Polly i Alice Cooper palą bliźniaki?!

Alice przez wakacje, leczyła się na farmie.. Nie podoba mi się to ani trochę. Widać, że matka straciła rozum, tak jak jej córka. Piją herbatkę z mlekiem, chcą palić pamiętniki, a później... dziecko! Scena na koniec odcinka była przerażająca! Betty udawała, że chodzi do psychiatry, żeby dostać leki. Matka z siostrą dowiedziały się o tym i nie było za ciekawie. Betty po rozprawie sądowej Archie’go wracając do domu wyszła na taras, a tam... Zobaczyła na własne oczy jak Polly i Alice wrzucają dzieci w płomienie, a później cofają się one w górę. Betty zemdlała i dostała drgawek. To była bardzo dziwna scena i jeszcze sama nie mogę jej zrozumieć, ale podejrzewam, że to mogłoby być coś typu snu. Chyba, że reżyserzy naprawdę zdecydowali się na wątek paranormalny! W odcinku wspominany jest też garbulec. Nie wiemy jescze na czym to polega, ale już czuję, że to będzie niezła akcja. Jughead po zobaczeniu w przyczepie mapy narychmiast ruszył do lasu zaznaczonego na niej i ujrzał tam... Kolegów, którzy klękają nad „pomnikiem” grabulca! Mieli napisane coś na plecach i zażyli jakąś dziwną miksturę. O co w tym wszystkim chodzi? Dowiemy się już za tydzień!


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 753 punktów za:

Jakość:20Popularność:724
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:12
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
zuzkakwiatek5555 Ekspert 32,880 pkt
724 czytelników Paz 11

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Marika Minkiewicz Użytkownik 6,189 pkt
Czekałam na wyjaśnienie tego, co zaszło! Było dosyć creepy
0 głosów
3 dni temu

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
760 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 757 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8046 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Misiaki Sysi
  12 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post