+1 głos
Kilka słów od autora:
Debiut Fandoms Talents powyżej oczekiwań - o dziewczynach piszą na dużych portalach a klip z odsłuchem zbliża się do 10 tysięcy wyświetleń po kilku dniach działań promocyjnych! Zobaczcie o co tyle szumu i jak pracujemy w Fandoms Talents :)
(postid: 334010) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

“Girls-power” w przebojowej propozycji na tegoroczne święta! - jak to się stało, że zespół pojawił się mediach? Sprawdźcie jak pracujemy!

Girlsband, jakiego nie było

Grudzień w tym roku przynosi zaskakujące nowości na rodzimym rynku muzycznym - ​ Kiss & Bang​​ , czyli świeżutki debiut, to coś, czego nikt się nie spodziewał! Poznański girlsband, to pierwszy tego typu projekt od wielu lat. W skład grupy wchodzą cztery dziewczyny - ​ Nicole, Syll, Iga i Monika​​ - które solowo mają już na swoich kontach pierwsze sukcesy. Między innymi występ na Stadionie Narodowym w Warszawie, udział w projekcie Debiutantki wraz z reprezentacją Polski na prestiżowym Opernballu w Wiedniu, międzynarodowe festiwale muzyczne czy występ na kanale znanych YouTuberek - Szparagów.

Zagraniczna kompozycja autora hitów Gwiazd


Sama kompozycja, w której dużą rolę odegrał ​ Gordon Pogoda​​ , czyli autor hitów takich gwiazd jak Miley Cyrus​​ czy też ​ Selena Gomez​​ to utrzymana w świątecznym klimacie popowa propozycja z silnie zarysowanym, chwytliwym refrenem wraz z melodyjnymi zwrotkami utrzymującymi dynamikę całości. Nowoczesna produkcja pełna zabiegów znanych z zagranicznych kompozycji sprawiają, że oprócz miłego dla oka klipu, ta propozycja to także po prostu świetna piosenka, której warto posłuchać.


Z okazji zbliżających się Świąt postanowiły połączyć swoje siły i pokazać, że girlpower to nie tylko domena zagranicznych żeńskich grup i na polskim rynku też można zaskoczyć. Połączenie pięknych dziewczyn z pozytywną atmosferą Świąt musiało przynieść dobre rezultaty!

Kilka słów od dziewczyn

"​ Święta to magiczny czas, który łączy ludzi poprzez wewnętrzne ciepło, które nagle zaczynamy pokazywać światu i radość, jaką nam to sprawia. Tak samo stało się właśnie z nami - po półtora roku snucia planów na stworzenie zespołu, w końcu to właśnie świąteczny czas połączył nasze cztery różne osobowości, które idealnie uzupełniają się tworząc projekt Kiss&Bang​ " - mówią dziewczyny. Owocem współpracy stał się utwór "​ Zbliżają się Święta​​ ".

Chcecie poznać lepiej dziewczyny?

Zajrzyjcie na nasze grupy na Facebooku: Fandoms, Fandoms Talents i Fandoms Social . Wszędzie tam są do Waszej dyspozycji i na pewno z chęcią Was poznają! :)

Pierwsza piosenka Fandoms Talents

Kiss & Bang - "Zbliżają się Święta" to pierwsza, bonusowa piosenka całkowicie przygotowana przez zespół Fandoms Talents . Od stycznia spodziewajcie się kilku nowych produkcji miesięcznie  - wszystkie nastawione będą na nowoczesne brzmienie, wysokiej jakości produkcję oraz świetne wokale , jak na nazwę naszego projektu przystało. Jeśli chcecie mieć szansę zaistnieć w naszym projekcie i stworzyć z nami swoją piosenkę, powinniście wziąć udział w akcji #talentobranie lub od razu zgłosić się do udziału w naszym projekcie.


Autorem scenariusza i chórków, które wspaniale wypełniły przestrzeń w piosence jest Iga Dajworska, natomiast inicjatorką zespołu i autorem tekstu polskiego do piosenki, którą ściągnęliśmy dla dziewczyn z dalekich Stanów Zjednoczonych jest Sylwia Nowakowska (Syll). Pokazowa wokaliza w bridgeu to robota Moniki Kaczmarek, natomiast za wygląd dziewczyn w teledysku (fryzury, makijaż etc.) odpowiada Nicole Ratajczak (wraz z jej siostrą - Jessicą) . Słowem - każda z dziewczyn wniosła coś od siebie.


Piosenkę nagraliśmy w studio Instytutu Akustyki UAM w Poznaniu , za mix odpowiada Jakub Mikołajczak , aranżer pozostaje anonimowy.  Zgody na wykorzystanie miejscówek do klipu ogarnął Krzysiek Ustupski z naszego zespołu, sam teledysk natomiast nakręcił (gościnnie) Krzysztof Dera (KD Studio) a zmontował Filip Wendland . To dopiero początek osób zaangażowanych w nasz projekt. Zmierzamy do podjęcia poważnej współpracy m.in. z Laboratorium Śpiewu i Mowy zapewniającej profesjonalne treningi wokalne ,a także rozszerzenia współpracy ze studiem w zakresie wprowadzenia zajęć przygotowujących do pracy z mikrofonem oraz warsztaty tajników produkcyjnych istotnych dla wokalistów. I na tym absolutnie nie kończymy - czekajcie na nowe informacje!


Oficjalny start projektu Fandoms Talents zaplanowany jest na początek 2019, tj. styczeń .

Spełnij swoje marzenia i daj się odnaleźć!

Akcja #talentobranie trwa i już teraz wyłoniliśmy 3 osoby, które będą miały szansę pokazać się w repertuarze My Music na oficjalnym kanale wytwórni. Dobry odbiór na kanale pozwoli powalczyć o specjalną ofertę współpracy z Fandoms Talents, czego najważniejszym elementem jest nagranie własnego singla. Trwają prace, by wraz z ofertą singlową przedstawiana była także oferta nakręcenia teledysku. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://talentobranie.fandoms.pl


Jeśli jesteście już zdecydowani i gotowi zainwestować kilka tysięcy złotych oraz potraficie świetnie śpiewać i możecie nam to udowodnić, macie możliwość aby już teraz zgłosić się do współpracy z nami - wypełnijcie ten formularz, a odezwiemy się do wybranych - aktualnie szukamy nowych artystów do działań już w styczniu! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZ-5xHhKdP2stuqUq7nGSIL4u2JLjxyUZG43g3b5sKuAm5Ag/viewform .

Fandoms Talents to nie tylko promocja na Fandoms - idziemy bardzo szeroko i nie ma dla nas granic!

Jednym z podstawowych elementów, o które pytacie kontaktując się z nami w sprawie współpracy jest kwestia promocji - czy zapewniamy tylko nagranie piosenki, czy też jest szansa, że ktoś dzięki nam o niej usłyszy. Ten projekt traktujemy całkowicie pilotażowo i tak naprawdę bonusowo, ale okazało się, że i tak "ktoś o nim usłyszał" . To zdziałaliśmy przez niecały tydzień , a mieliśmy do czynienia z całkowicie nieznanymi osobami, które stworzyły zespół, bez epizodów w tv czy mediach, które zwykle znacznie wpływają na możliwości promocji. Premierę nakręcaliśmy kilka dni na naszych socialach, ale gdy teledysk ukazał się na youtube, rozpoczęliśmy całą serię angażujących działań.


Linki mówią same za siebie. Publikacje pojawiły się m.in. w tych miejscach:
ESKA.pl : https://www.eska.pl/news/piosenki-swiateczne-2018-kiss-bang-w-przebojowej-propozycji-na-tegoroczna-gwiazdke-aa-xKra-p8FK-Br2q.html

4fun.tv: https://4fun.tv/news/kiss-and-bang-miley-cyrus-selena-gomez

INTERIA.pl : https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-kiss-and-bang-nowy-girlsband-z-teledyskiem-zblizaja-sie-swie,nId,2735955

POPHEART.pl : https://popheart.pl/2018/12/kiss-bang-w-swiatecznym-utworze-zblizaja-sie-swieta/

Wyspa.fm : http://www.wyspa.fm/news/156009/premiera-klipu-z-piosenka-swiateczna-autorow-miley-cyrus-i-seleny-gomez


Szczególny sukces zespół osiągnął na portalu Interia, uzyskując ponad 70 pozytywnych komentarzy , co pozwoliło zdobyć status polecanego niusa na tym portalu - tego dnia klip dziewczyn zobaczyło blisko 2000 nowych osób . Bardzo dobry odbiór pojawił się też w 4fun.tv, ESCE , Popheart i pozostałych.


Piosenka została wydana przez wytwórnię My Music w ramach współpracy z Fandoms Talents . Odsłuch opublikowany został na oficjalnym kanale wytwórni, a teledysk - na oficjalnym kanale projektu Fandoms .  Piosenka trafiła do serwisów cyfrowych typu Spotify, Deezer czy Tidal oraz została wysłana do ponad 220 stacji radiowych. Trafiła też do kilkudziesięciu dziennikarzy w internecie na ich bezpośrednie, służbowe skrzynki, w tym licznych ogólnopolskich serwisów. Nie wiemy tak naprawdę gdzie i ile jeszcze pojawi się nowych publikacji - wiemy o planowanych publikacjach w mediach lokalnych i social mediach - ciąg dalszy więc nastąpi.


Piosenka dostała pozytywny odzew od szefów rozgłośni radiowych a w kilku z nich zostały już zaplanowane premiery - pierwsza nawet jest już za nami!

Sytuacja jest rozwojowa i trudno nam przewidzieć co jeszcze się wydarzy a my dalej prowadzimy kolejne działania! Tak czy inaczej, powyższe informacje są dla Was bezpośrednim dowodem, że jesteśmy w stanie poprowadzić promocyjnie piosenki, które stworzymy i nie zostawiamy artystów samych sobie. Nie piszemy jednak co możemy, bo móc możemy wiele - pokazujemy po prostu co zrobiliśmy. Działania promocyjne z tym nagraniem były prowadzone całkowicie przez Fandoms Talents we współpracy z My Music , a także bezpośrednim udziałem dziewczyn (zaangażowanie Artysty jest bardzo ważne w takim wypadku!) . To właśnie połączenie sił z możliwościami My Music (ta współpraca jest dla nas bardzo ważna i pokazuje jak duża jest to już marka na rynku!) i naszego zaangażowania w działania dają taki efekt.


Dlaczego tyle nam się udało? Bo szanujemy ludzi :) Jeśli chcecie być szanowani, po prostu -  Zachęcamy do współpracy z nami :)

Julia Kwiatkowska kolejną debiutantką Fandoms Talents w styczniu

Już w styczniu ze swoim singlem, którego przygotowania się podjęliśmy, zadebiutuje bardzo dobrze przyjęta na kanale My Music- Julia Kwiatkowska . Będzie to piosenka pop z elementami ballady , którą podzielić można na dwie części - przyjemny, radiowy pop oraz pokaz umiejętności wokalnych. Nagraliśmy już melodię, a na początku stycznia dogrywamy chórki i wokalizy oraz udoskonalamy całość raz jeszcze . Premiera więc coraz bliżej! :) Trzymajcie kciuki, by sukces był taki jak dziewczyn - tego Julce - z całego serca życzymy :)

Widzieliście klip dziewczyn?

Podzielcie się komentarzami jak się podoba! :-)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 123 punktów za:

Jakość:20Popularność:97
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Piotr Baranowski Zarząd 1,123,665 pkt
97 czytelników Gru 19, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
104 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 104 Gości
Dziś posty czytano : 7498 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. The 100
  131 osób
 3. Ananasy Sylwii
  130 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. GRY
  11 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  505468 punktów
 2. Bartek Lovers
  42424 punktów
 3. Potterheads
  38572 punktów
 4. Supiwerki
  38460 punktów
 5. Young Stars Festival
  37717 punktów
 6. The 100
  35539 punktów
 7. SikorskiSquad
  32037 punktów
 8. SERIALE
  24478 punktów
 9. Arturonators
  22688 punktów
 10. GRY
  22216 punktów
 11. Life Is Strange
  20757 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  19847 punktów
 13. Domisiaki
  17907 punktów
 14. Famous In Love
  17499 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17218 punktów
 16. Once Upon A Time
  16138 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15973 punktów
 18. YOUNG STARS
  12480 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12378 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12064 punktów
 21. Sonbird Team
  10760 punktów
 22. Remonators
  9973 punktów
 23. Eurowizja
  9689 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9038 punktów
 25. Dua Lipa
  7794 punktów
 26. Forza
  7019 punktów
 27. TALENTY
  6295 punktów
 28. Playstation VR
  6010 punktów
 29. MUZYKA
  5967 punktów
 30. FILMY
  5190 punktów
 31. Nintendo
  5136 punktów
 32. Detroit
  4933 punktów
 33. Tomb Raider
  4872 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4547 punktów
 35. INNE
  4515 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4269 punktów
 37. Progress Armia
  4248 punktów
 38. The Originals
  4168 punktów
 39. Misiaki Sysi
  3971 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3814 punktów
 41. Stranger Things
  3242 punktów
 42. Young Stars News
  2740 punktów
 43. Bambinos
  2694 punktów
 44. K-Pop
  2673 punktów
 45. American Horror Story
  2531 punktów
 46. God Of War
  2487 punktów
 47. Sport
  2403 punktów
 48. Kortezjanie
  2081 punktów
 49. Puthinators
  1912 punktów
 50. Sony Playstation
  1378 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  727 punktów
 54. Team Rieger
  671 punktów
 55. MMers
  668 punktów
 56. PC
  489 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  448 punktów
 59. YOUTUBE
  448 punktów
 60. Arianators
  404 punktów
 61. R5Family
  401 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  270 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  238 punktów
 65. Soy Luna
  228 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  220 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  140 punktów
 70. The Good Place
  121 punktów
 71. Beautilles
  106 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  90 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  63 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  36 punktów
 79. Far Cry
  34 punktów
 1. Potterheads
  715 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13360 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  5532 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  5356 punktów
 5. Riverdale
  3729 punktów
 6. YOUNG STARS
  2715 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  349 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37499 punktów
 2. Riverdale
  3593 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Bartek Lovers
  1425 punktów
 8. Sonbird Team
  1378 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post