+1 głos
Kilka słów od autora:
Debiut Fandoms Talents powyżej oczekiwań - o dziewczynach piszą na dużych portalach a klip z odsłuchem zbliża się do 10 tysięcy wyświetleń po kilku dniach działań promocyjnych! Zobaczcie o co tyle szumu i jak pracujemy w Fandoms Talents :)
(postid: 334010) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

“Girls-power” w przebojowej propozycji na tegoroczne święta! - jak to się stało, że zespół pojawił się mediach? Sprawdźcie jak pracujemy!

Girlsband, jakiego nie było

Grudzień w tym roku przynosi zaskakujące nowości na rodzimym rynku muzycznym - ​ Kiss & Bang​​ , czyli świeżutki debiut, to coś, czego nikt się nie spodziewał! Poznański girlsband, to pierwszy tego typu projekt od wielu lat. W skład grupy wchodzą cztery dziewczyny - ​ Nicole, Syll, Iga i Monika​​ - które solowo mają już na swoich kontach pierwsze sukcesy. Między innymi występ na Stadionie Narodowym w Warszawie, udział w projekcie Debiutantki wraz z reprezentacją Polski na prestiżowym Opernballu w Wiedniu, międzynarodowe festiwale muzyczne czy występ na kanale znanych YouTuberek - Szparagów.

Zagraniczna kompozycja autora hitów Gwiazd


Sama kompozycja, w której dużą rolę odegrał ​ Gordon Pogoda​​ , czyli autor hitów takich gwiazd jak Miley Cyrus​​ czy też ​ Selena Gomez​​ to utrzymana w świątecznym klimacie popowa propozycja z silnie zarysowanym, chwytliwym refrenem wraz z melodyjnymi zwrotkami utrzymującymi dynamikę całości. Nowoczesna produkcja pełna zabiegów znanych z zagranicznych kompozycji sprawiają, że oprócz miłego dla oka klipu, ta propozycja to także po prostu świetna piosenka, której warto posłuchać.


Z okazji zbliżających się Świąt postanowiły połączyć swoje siły i pokazać, że girlpower to nie tylko domena zagranicznych żeńskich grup i na polskim rynku też można zaskoczyć. Połączenie pięknych dziewczyn z pozytywną atmosferą Świąt musiało przynieść dobre rezultaty!

Kilka słów od dziewczyn

"​ Święta to magiczny czas, który łączy ludzi poprzez wewnętrzne ciepło, które nagle zaczynamy pokazywać światu i radość, jaką nam to sprawia. Tak samo stało się właśnie z nami - po półtora roku snucia planów na stworzenie zespołu, w końcu to właśnie świąteczny czas połączył nasze cztery różne osobowości, które idealnie uzupełniają się tworząc projekt Kiss&Bang​ " - mówią dziewczyny. Owocem współpracy stał się utwór "​ Zbliżają się Święta​​ ".

Chcecie poznać lepiej dziewczyny?

Zajrzyjcie na nasze grupy na Facebooku: Fandoms, Fandoms Talents i Fandoms Social . Wszędzie tam są do Waszej dyspozycji i na pewno z chęcią Was poznają! :)

Pierwsza piosenka Fandoms Talents

Kiss & Bang - "Zbliżają się Święta" to pierwsza, bonusowa piosenka całkowicie przygotowana przez zespół Fandoms Talents . Od stycznia spodziewajcie się kilku nowych produkcji miesięcznie  - wszystkie nastawione będą na nowoczesne brzmienie, wysokiej jakości produkcję oraz świetne wokale , jak na nazwę naszego projektu przystało. Jeśli chcecie mieć szansę zaistnieć w naszym projekcie i stworzyć z nami swoją piosenkę, powinniście wziąć udział w akcji #talentobranie lub od razu zgłosić się do udziału w naszym projekcie.


Autorem scenariusza i chórków, które wspaniale wypełniły przestrzeń w piosence jest Iga Dajworska, natomiast inicjatorką zespołu i autorem tekstu polskiego do piosenki, którą ściągnęliśmy dla dziewczyn z dalekich Stanów Zjednoczonych jest Sylwia Nowakowska (Syll). Pokazowa wokaliza w bridgeu to robota Moniki Kaczmarek, natomiast za wygląd dziewczyn w teledysku (fryzury, makijaż etc.) odpowiada Nicole Ratajczak (wraz z jej siostrą - Jessicą) . Słowem - każda z dziewczyn wniosła coś od siebie.


Piosenkę nagraliśmy w studio Instytutu Akustyki UAM w Poznaniu , za mix odpowiada Jakub Mikołajczak , aranżer pozostaje anonimowy.  Zgody na wykorzystanie miejscówek do klipu ogarnął Krzysiek Ustupski z naszego zespołu, sam teledysk natomiast nakręcił (gościnnie) Krzysztof Dera (KD Studio) a zmontował Filip Wendland . To dopiero początek osób zaangażowanych w nasz projekt. Zmierzamy do podjęcia poważnej współpracy m.in. z Laboratorium Śpiewu i Mowy zapewniającej profesjonalne treningi wokalne ,a także rozszerzenia współpracy ze studiem w zakresie wprowadzenia zajęć przygotowujących do pracy z mikrofonem oraz warsztaty tajników produkcyjnych istotnych dla wokalistów. I na tym absolutnie nie kończymy - czekajcie na nowe informacje!


Oficjalny start projektu Fandoms Talents zaplanowany jest na początek 2019, tj. styczeń .

Spełnij swoje marzenia i daj się odnaleźć!

Akcja #talentobranie trwa i już teraz wyłoniliśmy 3 osoby, które będą miały szansę pokazać się w repertuarze My Music na oficjalnym kanale wytwórni. Dobry odbiór na kanale pozwoli powalczyć o specjalną ofertę współpracy z Fandoms Talents, czego najważniejszym elementem jest nagranie własnego singla. Trwają prace, by wraz z ofertą singlową przedstawiana była także oferta nakręcenia teledysku. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://talentobranie.fandoms.pl


Jeśli jesteście już zdecydowani i gotowi zainwestować kilka tysięcy złotych oraz potraficie świetnie śpiewać i możecie nam to udowodnić, macie możliwość aby już teraz zgłosić się do współpracy z nami - wypełnijcie ten formularz, a odezwiemy się do wybranych - aktualnie szukamy nowych artystów do działań już w styczniu! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZ-5xHhKdP2stuqUq7nGSIL4u2JLjxyUZG43g3b5sKuAm5Ag/viewform .

Fandoms Talents to nie tylko promocja na Fandoms - idziemy bardzo szeroko i nie ma dla nas granic!

Jednym z podstawowych elementów, o które pytacie kontaktując się z nami w sprawie współpracy jest kwestia promocji - czy zapewniamy tylko nagranie piosenki, czy też jest szansa, że ktoś dzięki nam o niej usłyszy. Ten projekt traktujemy całkowicie pilotażowo i tak naprawdę bonusowo, ale okazało się, że i tak "ktoś o nim usłyszał" . To zdziałaliśmy przez niecały tydzień , a mieliśmy do czynienia z całkowicie nieznanymi osobami, które stworzyły zespół, bez epizodów w tv czy mediach, które zwykle znacznie wpływają na możliwości promocji. Premierę nakręcaliśmy kilka dni na naszych socialach, ale gdy teledysk ukazał się na youtube, rozpoczęliśmy całą serię angażujących działań.


Linki mówią same za siebie. Publikacje pojawiły się m.in. w tych miejscach:
ESKA.pl : https://www.eska.pl/news/piosenki-swiateczne-2018-kiss-bang-w-przebojowej-propozycji-na-tegoroczna-gwiazdke-aa-xKra-p8FK-Br2q.html

4fun.tv: https://4fun.tv/news/kiss-and-bang-miley-cyrus-selena-gomez

INTERIA.pl : https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-kiss-and-bang-nowy-girlsband-z-teledyskiem-zblizaja-sie-swie,nId,2735955

POPHEART.pl : https://popheart.pl/2018/12/kiss-bang-w-swiatecznym-utworze-zblizaja-sie-swieta/

Wyspa.fm : http://www.wyspa.fm/news/156009/premiera-klipu-z-piosenka-swiateczna-autorow-miley-cyrus-i-seleny-gomez


Szczególny sukces zespół osiągnął na portalu Interia, uzyskując ponad 70 pozytywnych komentarzy , co pozwoliło zdobyć status polecanego niusa na tym portalu - tego dnia klip dziewczyn zobaczyło blisko 2000 nowych osób . Bardzo dobry odbiór pojawił się też w 4fun.tv, ESCE , Popheart i pozostałych.


Piosenka została wydana przez wytwórnię My Music w ramach współpracy z Fandoms Talents . Odsłuch opublikowany został na oficjalnym kanale wytwórni, a teledysk - na oficjalnym kanale projektu Fandoms .  Piosenka trafiła do serwisów cyfrowych typu Spotify, Deezer czy Tidal oraz została wysłana do ponad 220 stacji radiowych. Trafiła też do kilkudziesięciu dziennikarzy w internecie na ich bezpośrednie, służbowe skrzynki, w tym licznych ogólnopolskich serwisów. Nie wiemy tak naprawdę gdzie i ile jeszcze pojawi się nowych publikacji - wiemy o planowanych publikacjach w mediach lokalnych i social mediach - ciąg dalszy więc nastąpi.


Piosenka dostała pozytywny odzew od szefów rozgłośni radiowych a w kilku z nich zostały już zaplanowane premiery - pierwsza nawet jest już za nami!

Sytuacja jest rozwojowa i trudno nam przewidzieć co jeszcze się wydarzy a my dalej prowadzimy kolejne działania! Tak czy inaczej, powyższe informacje są dla Was bezpośrednim dowodem, że jesteśmy w stanie poprowadzić promocyjnie piosenki, które stworzymy i nie zostawiamy artystów samych sobie. Nie piszemy jednak co możemy, bo móc możemy wiele - pokazujemy po prostu co zrobiliśmy. Działania promocyjne z tym nagraniem były prowadzone całkowicie przez Fandoms Talents we współpracy z My Music , a także bezpośrednim udziałem dziewczyn (zaangażowanie Artysty jest bardzo ważne w takim wypadku!) . To właśnie połączenie sił z możliwościami My Music (ta współpraca jest dla nas bardzo ważna i pokazuje jak duża jest to już marka na rynku!) i naszego zaangażowania w działania dają taki efekt.


Dlaczego tyle nam się udało? Bo szanujemy ludzi :) Jeśli chcecie być szanowani, po prostu -  Zachęcamy do współpracy z nami :)

Julia Kwiatkowska kolejną debiutantką Fandoms Talents w styczniu

Już w styczniu ze swoim singlem, którego przygotowania się podjęliśmy, zadebiutuje bardzo dobrze przyjęta na kanale My Music- Julia Kwiatkowska . Będzie to piosenka pop z elementami ballady , którą podzielić można na dwie części - przyjemny, radiowy pop oraz pokaz umiejętności wokalnych. Nagraliśmy już melodię, a na początku stycznia dogrywamy chórki i wokalizy oraz udoskonalamy całość raz jeszcze . Premiera więc coraz bliżej! :) Trzymajcie kciuki, by sukces był taki jak dziewczyn - tego Julce - z całego serca życzymy :)

Widzieliście klip dziewczyn?

Podzielcie się komentarzami jak się podoba! :-)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 88 punktów za:

Jakość:20Popularność:62
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
62 czytelników Gru 19, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
177 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 176 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 21032 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  473527 punktów
 2. Bartek Lovers
  39697 punktów
 3. Supiwerki
  37844 punktów
 4. The 100
  34395 punktów
 5. SikorskiSquad
  31749 punktów
 6. Young Stars Festival
  27326 punktów
 7. SERIALE
  23371 punktów
 8. GRY
  21728 punktów
 9. Arturonators
  18084 punktów
 10. Life Is Strange
  17775 punktów
 11. Domisiaki
  17475 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17131 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15749 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15486 punktów
 16. Once Upon A Time
  13533 punktów
 17. Bambinos
  12364 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12199 punktów
 19. YOUNG STARS
  11728 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11398 punktów
 21. Remonators
  9722 punktów
 22. Eurowizja
  9527 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8473 punktów
 24. Dua Lipa
  7660 punktów
 25. TALENTY
  6045 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5600 punktów
 28. MUZYKA
  5189 punktów
 29. Nintendo
  5070 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3887 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3843 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3724 punktów
 39. Stranger Things
  3101 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2490 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2356 punktów
 45. Sport
  2312 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  514 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  421 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  320 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  183 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post