0 głosów
Kilka słów od autora:
Chcesz płytę z autografem zespołu? Czujesz się na siłach by napisać oficjalną recenzję naszego serwisu? Wykaż się swoim zainteresowaniem Sonbird i wiedzą na ich temat! Weź udział w wielkiej fanowskiej akcji, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Jazzboy Records i wygraj!
(postid: 334340) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zapraszamy do udziału w akcji specjalnej, którą zorganizowaliśmy z wydawcą płyty Sonbird - Jazzboy Records . Od jakiegoś czasu wspieramy twórców i fanów muzyki alternatywnej - jak pokazały ankiety, które przeprowadziliśmy, jesteście zdecydowanie zainteresowani pokazywaniem w naszej społeczności przedstawicieli tych klimatów. Z okazji nadchodzącej piątkowej premiery albumu "Głodny", postanowiliśmy przeprowadzić dla Was specjalną akcję, w której macie okazję wykazać się swoim zainteresowaniem dla muzyków i wygrać specjalne nagrody!

Sonbird - premiera fizyczna płyty już 22 lutego!

Zaczęło się w 2015 roku z inicjatywy gitarzysty i perkusisty bandu - dopiero po zmianach personalnych, do Sonbird dołaczył aktualny wokalista grupy - Dawid Mędrzak oraz basista - Tomasz Kurowski . Wygrali Festiwal Supportów w 2017 roku, po czym zagrali m.in. na Męskim Graniu, Off Festiwal, Spring Breaku, Openerze... i nie mogło być inaczej - kariera nabrała rozpędu a rozpoznawalność Sonbird zdecydowanie podskoczyła.


Kluczowa dla chłopaków okazała się nagroda w postaci kontraktu na wydanie płyty wartego 40 tys. złotych. Pojutrze zadebiutuje płyta Głodny , która znalazła się też w prestiżowym gronie 30 najlepszych okładek płyt, które będzie można oglądać podczas wystawy na terenie dziedzińca Starego Browaru w Poznaniu. Singiel "Głodny" już grają popularne wśród alternatywy radia, łącznie z prestiżową Trójką. Nic dziwnego - głos wokalisty pozostaje w pamięci, a ciekawe brzmienia kolejnych utworów sprawiają, że niełatwo przejść obok tej płyty obojętnie. 


I nie przechodzimy - mamy nadzieję, że Wy także :) Dajemy Wam szansę zadać swoje pytanie zespołowi, które zadamy w ramach naszego (a właściwie Waszego) wywiadu oraz wygrać płyty z autografem . Co zrobić by wygrać?

Pisz artykuły o Sonbird, bierz udział w dyskusjach i sprawdź swoją wiedzę!

Organizujemy dla Was specjalną akcję już od jutra, która pozwoli Wam zaprezentować swoją wiedzę o zespole. Nie jest tajemnicą, że fani wiedzą niezwykle dużo, a to właśnie nasz serwis umożliwia Wam stworzenie skarbnicy wiedzy na ten temat. Zachęcamy do przygotowania artykułów na temat zespołu! Jak poznaliście Sonbird i jak zaczęła się Wasza przygoda z chłopakami? Które utwory podobają Wam się najbardziej i dlaczego? A może jesteście gotowi napisać swoją recenzję płyty? Oczekiwania co do trasy koncertowej? Możliwości jest wiele - przez najbliższe kilka dni opublikujemy dla Was konkretne zadania . Każdy z artykułów jest punktowany a wykonanie zadań redakcyjnych, dodatkowo punktowane - im więcej punktów uzyskacie, tym większa szansa, że wygracie!


Aby napisać Artykuł już teraz, kliknij tutaj :) 

Bierz udział w dyskusjach i odpowiadaj na pytania sprawdzające wiedzę!

W każdym artykule, który stworzycie, będziemy ogłaszać specjalne wyzwania, tj. zadania dla komentatorów - czyli tych, którzy lubią dyskutować. Najlepsze komentarze będą nagradzane punktami... 


Punkty możecie zdobywać też odpowiadając (jak najszybciej!) na pytania sprawdzające Waszą wiedzę o Sonbird, ich twórczości i działaniach. Im trudniejsze pytania, tym więcej punktów do wygrania. Liczy się także skuteczność, czyli jak trafnie odpowiadacie na pytania - ile razy Wam się udało, a ile razy - niestety nie. 


Wszystkie te elementy spowodują, że znajdziecie się w rankingu fanów Sonbird Team . Im wyższe miejsce w nim zajmiecie, tym większa szansa na wygraną! Ranking widoczny będzie nieustannie po prawej stronie serwisu (bądź po kliknięciu w "+" w wersji mobilnej na górnym pasku) .

Zarejestruj się i zacznij zbierać punkty dla Sonbird Team już teraz!

Już teraz załóż konto w serwisie i zacznij tworzyć treści: napisz artykuł : http://fandoms.pl/submit lub przejdź do strony Sonbird Team i bierz udział w dyskusjach, wyzwaniach, zadaniach i pytaniach dla Was! 


Czekają płyty z autografem, specjalne wyzwanie w postaci możliwości zgłaszania pytań, które chcecie zadać zespołowi w Waszym wywiadzie oraz możliwość przygotowania recenzji Fana, który zaproponujemy do publikacji zespołowi w oficjalnych social mediach oraz wydawnictwu Jazzboy . Dzięki naszej akcji Wasze treści może przeczytać mnóstwo osób, którzy wspierają Sonbird tak samo jak Wy! :)


Dołącz do fandomu Sonbird Team i zyskaj nowe możliwości!

Jeśli chcesz mieć więcej do powiedzenia w naszej akcji oraz obecności Sonbird w naszym projekcie, możesz dołączyć do fandomu . W efekcie możesz zyskać m.in, prawo do publikowania komentarzy i postów bez moderacji, tworzenia pytań dla fanów, wyróżniania najlepszych komentarzy, ogłaszania kolejnych wyzwań dla komentujących i wiele innych! Będac fanem możesz też zarobić więcej punktów dzięki większej ilości opcji promowania tego, co u nas napiszesz.


Dołączyć do Team Sonbird możesz tutaj: http://fandoms.pl/askmember?cat=502 bądź ze strony fandomu: http://fandoms.pl/questions/muzyka/sonbird-team. Akceptacja uzależniona jest od administracji projektu Fandoms lub fandomu, jeśli ten ma swoją reprezentację w naszym projekcie.

Trasa koncertowa nadchodzi

...a wraz z nią, jeden z powodów, które warto wykorzystać by napisać artykuł dla Was!

Przypominamy, że Artyści pojawią się w:
- Warszawie 13 marca 

- Krakowie 21 marca 

- Wrocławiu 24 marca 

- Poznaniu 14 kwietnia 


Z tej okazji też pewnie coś dla Was przygotujemy - ale póki co, Wasz ruch! Trzymamy kciuki za interesujące treści, które przygotujecie, wyniki w konkursach, które dla Was szykujemy oraz ostatecznie - wygrane, bo zwycięzców w naszej akcji na pewno nie zabraknie :-)


POWODZENIA! :)


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 147 punktów za:

Jakość:20Popularność:117
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:10
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sonbird
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
117 czytelników Lut 20

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

GosiaDAISY Użytkownik 40 pkt
OPCJA WYZWANIA
wow
0 głosów
Lut 21

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
57 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 57 Gości
Dziś posty czytano : 4926 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post