+1 głos
(postid: 334419) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zapraszam na wywiad z administracją!!

Większość pewnie wie, że 27.02.2019 mija/minął rok odkąd Artur Sikorski dodał do administracji swojej grupy na Facebooku - Arturonators ;3 - trzy dziewczyny: Martynę Barwińską, Natalię Hrycaj, Amelkę Kucharską. Dobrze wiemy, że wtedy Artur musiał podjąć poważną i pewnie zarazem ciężką decyzję, w końcu osoby musiały być godne zaufania i muszą pilnować porządku w grupie. Z okazji tej rocznicy zrobiłam z dziewczynami wywiad! Zapraszam!

Martyna, Natalia, Amelka...

Na wstępie poprosiłam dziewczyny, żeby opisały siebie by mogliście je lepiej poznać! Ja po przeczytaniu tego stwierdziłam jedną wspólną rzecz! Zobaczymy czy myślimy o tym samym! Przeczytajcie i dajcie znać w komentarzy, co zauważyliście w opisie dziewczyn!


Martyna Barwińska

Martyna Barwińska - mam 17 lat (rocznik 2002) chodzę teraz do 1 liceum jestem na profilu językowym. Interesuje się bardzo robienie makijaży,uwielbiam się malować i bawić różnymi cieniami na oczach i cały czas się tego uczę. Wspieram Artura już od dłuższego czasu, ale oprócz niego z Young Stars uwielbiam jeszcze Sylwię Lipke i Bartka Kaszubę na którego zresztą koncert jadę niedługo do Wrocławia i nie mogę się już doczekać.


Natalia Hrycaj

Natalia Hrycaj, mam 15 lat, nie mam żadnych planów na przyszłość, staram się żyć tym co tu i teraz. Interesuje się makijażem i muzyka, bardzo lubię poznawać nowe osoby i jestem osoba otwarta na nowe znajomości.


Amelka Kucharska

Mam na imię Amelka Kucharska w listopadzie kończę 14 lat i brata Franciszka lat 6 ( bardzo lubi Jeremiego ). Moim hobby jako nastolatki jest stylizowanie włosów , oraz zabawa modą. Plany na przyszłość, dostać się do liceum w Krakowie, i jak to mama mówi:mieć swój plan działania który pozwala spełniać marzenia, nawet te które teraz wydają nam się nie realne. Bardzo nie lubię hejtu w internecie i mediach społecznościowych, to przykre, że młodzi ludzie piszą o sobie takie rzeczy #stopnienawiści

1.Pamiętasz swoją reakcję na powiadomienie o dodaniu Cię do administracji?

Martyna:

Tak,pamiętam moją reakcje na dostanie się do administracji. Byłam wtedy w szkole przed lekcja chemii i na przerwie napisał do mnie Artur, że dał mi admina na grupie Mega się ucieszyłam i byłam w szoku po prostu nie wierzyłam w to. No bo wiecie dzień jak co dzień jestem w szkole i nagle taka wiadomość.


Natalia:

1.Tak, pamiętam moja reakcje o dodaniu mnie do administracji. Wracałam wtedy ze szkoły, zobaczyłam ze mam ponad 50 wiadomości z gratulacjami, weszłam w pierwsza z nich i było tam mniej więcej coś w stylu „jejku kochana wiedziałam, ze się uda, gratulacje!”, ja kompletnie zdezorientowana napisałam „o co chodzi?” XD, a później gdy weszłam na Facebooka okazało się, że zostałam adminka, wiec jednym słowem Artur lubi zaskoczyć ahaha.


Amelka:

Pamiętam dokładnie 27.02 2018 Artur wysłał mi wiadomość: dałem Ci admina na arturo: nie wierzyłam ale nie ukrywam ,że było to moim marzeniem uff.

 

2.Bałaś się tego czy sprawdzisz się w nowej roli?

Martyna:
W sumie trochę się stresowałam tym jak sobie poradzę i czy ogarnę to wszystko, ale szybko odnalazłam się w tej roli i teraz już wiem co i jak powinnam robić.

Natalia:

Nie, nie bałam się, ponieważ byłam wcześniej adminka na kilku o wiele mniejszych grupach wiec wiedziałam jak mniej więcej wygląda taka „praca”.


Amelka:

Myśli czy dam radę, czy 20000 fanów mnie polubi i da szanse jaką dał mi Artur. Jedno jest pewne jestem szczęściarą i cieszę się, że jestem częścią administracji Arturonators.

3.Czy było jakieś niezadowolenie fanów na wybór Artura?

Martyna:
Wydaje mi się, że nie było jakiegoś hejtu z tego powodu. Wiele osób pisało do mnie, że cieszą się razem ze mną i gratulowali więc było mi bardzo miło.


Natalia:

Wydaje mi się, że nie, masa osób mi gratulowała, chyba, że jest coś o czym nie wiem ahaha.


Amelka:

Niezadowolenie fanów, nie pamiętam ale miało coś takiego miejsce na samym początku, teraz naprawdę mamy super grupę ludzi na których możemy liczyć.

4.Czy spodziewałaś się, że to akurat Ciebie wybierze Artur?

Martyna:
Nigdy się tego nie spodziewałam, serio nie sądziłam, że Artur wybierze akurat mnie, ale jestem mu bardzo wdzięczna za takie zaufanie.


Natalia:

Kompletnie nie.


Amelka:

Nigdy nie spodziewałam się że Artur da mi taką szanse.

5.Zauważyłaś, że osoby z grupy zaczęły Cię inaczej traktować?

Martyna:
Mhyyyy właściwie to nie wiele się zmieniło, jedynie co to teraz często ktoś mnie rozpoznaje na różnych koncertach Young Stars i podchodzi żeby chwile pogadać.


Natalia:

Wydaje mi się, ze raczej każdy traktuje mnie tak samo, ewentualnie na wydarzeniach związanych z YS dużo osób podchodzi do mnie, żeby ze mną pogadać albo zrobić zdjęcie.


Amelka:

Gdy zostajesz administratorem to poznajesz dużo nowych dziewczyn, wiadomości bardzo miłych spotykasz się z dziewczynami na koncertach, campach, raz ktoś napisał na grupie, że chciałby się z wszystkimi spotkać to miłe.

6.Myślisz, że za 2/3 lata nadal będziesz w administracji?

Martyna:
Nie mam pojęcia zobaczymy jak będzie. Na razie jestem i bardzo podoba mi się ta „ praca” na grupie. Sprawia mi przyjemność wchodzenie codziennie na grupę i akceptowanie postów. 


Natalia:

Szczerze, na prawdę nie wiem. Życie jest bardzo nieprzewidywalne inie mam pojęcia jak wszystko będzie wyglądać za 2/3 lata.


Amelka:

Trudno powiedzieć 2/3 lata ?. Bardzo bym chciała być zawsze częścią tej grupy, ale czas pokaże ,to Artur decyduje jak na razie mamy z nim super kontakt i dobrze nam się razem pracuje.

7.Twoje ulubione zajęcie na grupie?

Martyna:
Najbardziej na grupie lubię szczere noce, ponieważ wtedy jest bardzo duża aktywność i zawsze ścigamy się z dziewczynami, która pierwsza zaakceptuje posty. A jak chodzi o blokowanie to nie lubię tego robić ale zdarzyło się już kilka razy, że musiałam. 


Natalia:

Nie mam jakiegoś ulubionego zajęcia, ale najbardziej nie lubię dawać banów, co chyba oczywiste.


Amelka:

To na pewno akceptowanie postów, pomyśl widzisz wiadomości jaki pierwsza i ty decydujesz, co zobaczy reszta, to często piękne słowa, że piosenki Artura dają komuś siłę, unoszą ale zdążają się też takie które blokujemy bo są nie zgodne z regulaminem.

8.Często osoby z problemami zgłaszają się do Ciebie?.

Martyna:
Jak ktoś ma jakieś pytanie dotyczące grupy to wtedy zazwyczaj pisze do jednej z nas na messengerze i wtedy odpisujemy.


Natalia:

Dosyć często, czasem nawet zdarza się, że pisze do mnie osoba,która chciałaby się wygadać albo potrzebuje jakiejś rady czy pomocy, więc nie tylko piszą do mnie osoby z problemami dotyczącymi grupy, ale także z takimi codziennymi sprawami. Mimo tego, że mam raczej mało czasu na odpisywanie to staram się każdemu jakoś pomóc i bardzo cieszę się, że ludzie maja do mnie duże zaufanie i że są w stanie zwrócić się do mnie nawet z prywatnym problemem.


Amelka:

Wiesz jak jest są problemy małe, duże przeważnie chodzi o jakąś dramę itd.

9.Masz dobry kontakt z członkami grupy?

Martyna:
Myślę że dobry, bo wiele osób z grupy znam albo kojarzę, część osób to są tez po prostu moi znajomi z campów itp.


Natalia:

Wydaje mi się, że nawet bardzo dobry.


Amelka:

Staram się mieć z nimi jak najlepszy kontakt, ale wiadomo nie da się pisać z calutką grupa hah.

10.Liczyłaś kiedyś ile postów zaakceptowałaś w ciągu dnia? (szczera noc się nie liczy)

Martyna:
Hahaaha nie nigdy tego nie liczyłam, ale jestem na grupie codziennie i zawsze zaakceptuje przynajmniej kilka postów.


Natalia:

Niee, nie zdarzyło się mi to nigdy.


Amelka:

Gdy wstaje rano pierwsze co robię to sprawdzam grupę potwierdzam posty,
A mama w tle: Arturonators śniadanie,
Rano zazwyczaj jest mniej postów niż wieczorem i w ciągu dnia.

11.Pamiętasz w jakich okolicznościach poznałaś Artura?

Martyna:

Najpierw przez program „ I Love Violetta” poznałam Sylwię Lipke i dzięki niej resztę Young Stars. 


Natalia:

Szczerze to kompletnie nie pamiętam.


Amelka:

Wszystko zaczęło się od Sylwii Przybysz to ja pierwsze poznałam , a później na 1 campie Artura, jeszcze grał wtedy muzę z Jeremim. Artur i jego muzyka dają mi siłę , często utożsamiasz się z daną piosenką, a sam wokalista bardzo mi się spodobał, gdy zaczęłam z nim rozmawiać to jak znalibyśmy się od zawsze i tak został moim idolem.

12.Pytanie od Oliwki Pokory: "Podoba wam się praca administratora?".

Martyna:
Tak, uwielbiam wchodzić na ta grupę, udzielać się na niej i wspierać w ten sposób Artura. Ostatnio jak pisałam z Natalka Hrycaj to uświadomiłyśmy sobie, że tak naprawdę od kiedy jesteśmy adminkami, nie było dnia żebyśmy nie weszły na grupę serioo jesteśmy tam codziennie.


Natalia:

Jasne, że tak ahah, gdyby mi się nie podobała, to by mnie pewnie w administracji teraz nie było.


Amelka:

Tak strasznie mi się podoba ta praca, 
Myśl, że od ciebie zależy czy cała grupa zobaczy dany post, 
I, że ty decydujesz o różnych ważnych rzeczach związanych z grupą.

13.Pytanie od Justyny Michalak: "Jak zostałyście adminkami Arturonators?".

Martyna:

Jak zostałyśmy adminkami?. Po prostu zaczęłam bardzo dużo udzielać się na grupie. Dodawałam, komentowałam wiele postów. Wcześniej byłam też na campie i kilku koncertach, więc Artur mnie kojarzył.


Natalia:

Udzielałam się na grupie, starałam się nawiązać dobry kontakt z innymi członkami grupy.


Amelka:

Co zrobić by mieć admina?. To na pewno duża aktywność na grupie.

14.Pytanie od Justyny Michalak: "Kiedy pierwszy raz spotkałyście Artura?".

Martyna:

Kiedy pierwszy raz spotkałam Artura ? Pierwszy raz na żywo zobaczyłam Artura na Young Stars Festiwal 2017, a pierwsze M&G z nim miałam na trasie Odetchnij Tour w Zielonej Górze.


Natalia:

Na Odetchnij Tour, w maju 2017.


Amelka:

Pierwszy raz spotkałam go na YSWC 2017, wtedy tak naprawdę stał się moim idolem. 

DZIĘKUJĘ!

DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNOM ZA ZGODĘ I UDZIELENIE WYWIADU!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 1,540 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
13
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2029 punktów za:

Jakość:1560Popularność:430
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:34
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Artur Sikorski
Daria Bladowska Fan 4,401 pkt
430 czytelników Lut 28

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Daria Bladowska Fan 4,401 pkt
OPCJA WYZWANIA
Szczęście, radość zarazem sie boję ze zawiodę
+1 głos
+100
Mar 1
GosiaDAISY Użytkownik 40 pkt
OPCJA WYZWANIA
omg...heheh :p
+1 głos
Mar 9

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
53 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 53 Gości
Dziś posty czytano : 4744 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559413 punktów
 2. Young Stars Festival
  45106 punktów
 3. Bartek Lovers
  43698 punktów
 4. Potterheads
  40161 punktów
 5. Supiwerki
  40148 punktów
 6. The 100
  39103 punktów
 7. SikorskiSquad
  33878 punktów
 8. Arturonators
  30092 punktów
 9. SERIALE
  25702 punktów
 10. GRY
  23238 punktów
 11. Famous In Love
  22268 punktów
 12. Life Is Strange
  22265 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20185 punktów
 14. Domisiaki
  18486 punktów
 15. Once Upon A Time
  17835 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17387 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17385 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13212 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12726 punktów
 21. Forza
  11957 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10275 punktów
 24. Eurowizja
  10179 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7999 punktów
 27. TALENTY
  6489 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5780 punktów
 31. Nintendo
  5341 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5155 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4670 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4618 punktów
 37. INNE
  4607 punktów
 38. Progress Armia
  4290 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4233 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3908 punktów
 43. Young Stars News
  3272 punktów
 44. Sport
  2901 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2285 punktów
 49. Kortezjanie
  2122 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1724 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  934 punktów
 54. FPS
  863 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  800 punktów
 57. R5Family
  636 punktów
 58. PC
  538 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Zosiaki
  484 punktów
 62. Uncharted
  482 punktów
 63. LUDZIE
  424 punktów
 64. Directioners
  327 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  297 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  260 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  72 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1052 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post