0 głosów
(postid: 334538) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Tego dnia historia świata została napisana ponownie. To właśnie tego dnia Voldemort kierowany swoim pragnieniem, podążył do Doliny Godryka wyeliminować nieistniejące jeszcze zagrożenie - do domu Potterów - pozbyć się małego chłopca... Gdy jednak to on pada martwy, rozpoczyna się historia tego, który przeżył - Harryego Pottera... Charłaka???

Prolog

Harry Potter był słodkim, małym chłopcem. Zdecydowanie mniejszym niż jego rówieśnicy, ponieważ pomimo swojego sędziwego wieku jedenastu lat, nie osiągnął wzrostu odpowiedniego nawet dla siedmiolatków. Jego drobne ciało odziane w zbyt duże ubrania po otyłym kuzynie, wyglądało jeszcze gorzej. Dudley przewyższał wzrostem i tuszą wiele starszych od siebie osób, wszyscy jednak uważali, a zwłaszcza ciotka Petunia, że powinien jeszcze bardziej urosnąć.

Harry rzadko dostawał nowe lub w miarę dobrze wyglądające na nim rzeczy. Wyjątkiem był, zakupiony kilka dni wcześniej mundurek do przyszłej szkoły. Ciocia zgodziła się, że w zamian za uprzątnięcie strychu i pozbycie się starych gratów, Harry otrzyma nowy zestaw ubrań do szkoły. Młody Potter cieszył się tym jak niczym wcześniej w całym swoim życiu. W końcu miał otrzymał coś, co należałoby tylko do niego.

Ciotka Petunia dała mu na wszystko trzy dni, więc zmotywowany chłopiec z zapałem zabrał się do sprzątania. Dodatkowo napędzała go myśl, że według ciotki, mógł znaleźć tam trochę starych i niepotrzebnych jej książek. Harry uwielbiał czytać, jednak przez swoją złą opinię w dzielnicy, wyrobioną oczywiście przez Dudleya, nie mógł wypożyczać z biblioteki więcej, niż dwie na raz. Cierpiał z tego powodu, ponieważ w książkach znajdował ucieczkę od szarej rzeczywistości. Dzięki nim czuł, że kiedyś uda mu się stać kimś ważnym i bogatym. Wiedział to, ponieważ wuj mówił o tym wiele razy, że pieniądze są kluczem do szczęśliwego życia.

W sobotę, kilka dni po jedenastych urodzinach Pottera, wszyscy pojechali po nowe rzeczy dla Dudleya, więc ciotka uznała, że przy okazji mogą zakupić również kilka dla Harryego.

Pierwszy września dla Harryego nie chciał nadejść. Dni dłużyły się nieubłaganie, a na dodatek, stary kufer od wuja spakował razem z ciotką już wiele dni wcześniej. W środku, znajdowały się znalezione na strychu książki, więc nie mógł przeczytać żadnej z nich. W szczególności intrygowały go te, na których podstawie, tak przynajmniej się domyślał, mógł dowiedzieć się kilku rzeczy o swojej matce. Lily kochała magiczne istoty, co dodatkowo miało odzwierciedlenie w kilku książkach o bardzo podobnych tytułach, podpisanych jej imieniem i traktujące właśnie o magicznych istotach. Harry był niesamowicie szczęśliwy, gdy je znalazł, musiał jednak ukryć je przed ciotką. Wiedział, że ta wyrzuci je, nie pozwalając mu na ich przeczytanie. Dlatego, gdy pakował kufer, postanowił ukryć książki między ubraniami, tak by ciocia ich nie znalazła.

Z wybiciem północy, w swojej komórce pod schodami, Harry z uśmiechem poderwał się z łóżka i pobiegł do łazienki. Chciał jak najszybciej być gotowy, a wiedział, że i tak nie zmruży już oka. Szybko i dokładnie umył się, następnie założył idealny i dopasowany mundurek. Czarne spodnie, koszula i ciemno siwa marynarka, wyglądały na nim niesamowicie. Jedyną rzeczą zaburzającą niemalże idealny wygląd były stare buty. Kiedyś białe trampki, teraz rozdeptane przez Dudleya, oraz kilkukrotnie prane w pralce, straciły cały swój wygląd. Były szarawe, skudłacone i zniszczone.

Młody Potter zaczesał swoje przydługie włosy na prawe ramię, zasłaniając nimi bliznę. Musiał użyć odrobinę pianki do włosów ciotki, żeby nadać im odpowiedni wygląd, bo inaczej po chwili wróciłyby do pierwotnego wyglądu. Miał nadzieję, że ciotka Petunia nie będzie na niego za to zła. Zawsze narzekała na jego niechlujną fryzurę, ale dziś udało mu się nad nią zapanować.

Z lekkim uśmiechem spojrzał na swoje odbicie w lustrze. Musiał użyć stołka, by móc w nie spoglądać, jednak był zadowolony z efektu. Włosy grzecznie układały się tak, jak chciał, blizna, jedyna pamiątka po wypadku samochodowym, w którym zginęli jego rodzice, była w całości zakryta, a jego szmaragdowe oczy lśniły zza okularów. Kilka dni przed końcem wakacji ciotka zdecydowała się zabrać go do okulisty, a następnie do optyka po nowe okulary. Nadal miały zwyczajny okrągły kształt, jednak soczewki były nowe i odpowiednie do jego wady, dzięki czemu dokładnie wszystko widział.

Z ekscytacją zszedł na parter. Nie dziwił się, że jest dopiero kilka minut po piątej. Nie chcąc budzić wujostwa, postanowił zrobić dla siebie jedynie herbatę oraz kanapkę. Nie wiedział, czy ciotka chce robić dla nich drugie śniadanie na drogę, dlatego postanowił zaczekać z tym do czasu, gdy wstaną. Ostatnimi dniami byli dla niego lepsi, może nawet zaczynają traktować go jak członka rodziny. Harry nie był jednak pewien, więc nie zamierzał przeginać. Wiedział, że w każdej chwili mogą wrócić do starych nawyków w traktowaniu go, a nawet za karę nie puścić do szkoły.

Gdy zegar w kuchni wybił godzinę siódmą, cicho wszedł na piętro i zapukał do sypialni wujostwa. Pierwsza obudziła się ciotka Petunia. Gdy zmierzyła go zaspanym wzrokiem, zauważył lekkie zdziwienie na jej twarzy, zastąpione jednak równie szybko uznaniem i radością.

- Już siódma, ciociu – powiedział, cicho cofając się na korytarz.

Kobieta jedynie skinęła głową i wstała z łóżka. Narzuciła na siebie szlafrok i dołączyła do Harryego na korytarzu, nie budząc swojego męża. Wiedziała, równie dobrze co Harry, że mężczyzna nie wstanie przed śniadaniem. Każdego dnia, jedynie zapach smażonego boczku był w stanie ściągnąć go z łóżka.

W kuchni ciotka nakazała Harryemu pokroić chleb i nasmarować masłem, w czasie gdy sama przygotowywała resztę potrzebnych produktów. Po kilkunastu minutach wszystko było gotowe, więc na dwóch patelniach położyli po kilka plastrów boczku i wbili jajka.

Ciotka kilka razu uśmiechnęła się do Harryego. Nie traktowała go jak wcześniej, była milsza, a jej wzrok po prostu cieplejszy. Młody Potter czuł się tak pierwszy raz w życiu - po prostu szczęśliwy.

- Dokończ pakowanie drugiego śniadania, ja przypilnuję jajek - poleciła mu z nieschodzącym od dłuższego czasu z ust uśmiechem.

Harry bez skargi się zgodził. Kanapki były gotowe, wziął więc papier śniadaniowy i folę, a następnie każdą z nich zapakował osobno. Gdy już skończył, umieścił je w papierowych torebkach.

- Zrobione ciociu – powiedział, myjąc dłonie pod kranem ciepłą wodą.

Kobieta nakładała właśnie jajka na talerze. Gdy skończyła, sprawdziła zawartość torebek, policzyła kanapki, po czym przełożyła jedną z nich do drugiej torby.

- Dobrze, po trzy kanapki dla każdego z was chłopcy – powiedziała i zamyśliła się na chwilę. Po czym wyciągnęła portfel i do każdej torby włożyła dodatkowo jeszcze kilka banknotów.

- Rośniecie teraz, więc musicie dużo jeść. Wstąpimy jeszcze po drodze do sklepu - spojrzała na zegar, oceniając, ile mają jeszcze czasu nim jej mąż i syn dołączą do nich w kuchni.

Po chwili ze schodów, niczym wywołani magiczną mocą, zeszli Dudley i Vernon. Harry przywitał się z wujem, a później każdy z nich zaczął jeść pyszne śniadanie.

- Musimy wcześniej wyjechać, chcę zrobić jeszcze zakupy przed odstawieniem chłopców - zakomunikowała Petunia, na co Vernon jedynie skinął krótko głową. Oboje, Vernon i Dursley, spojrzeli na zegar. Wskazywał kilka minut po ósmej.

- Musimy się więc pospieszyć. Dudley idź się ubierać - powiedział Vernon.

Dudley łapczywie wsunął do ust wszystko, co pozostało na talerzu, po czym pobiegł na piętro. Niemalże cały dom zatrząsnął się, gdy pokonywał kolejne stopnie.

Ciotka zmierzyła Harryego spojrzeniem, na co ten skulił się w sobie. Bał się, że jednak czymś podpadł kobiecie i zaraz zostanie wysłany do komórki, gdzie zostanie przez następny rok, albo i dłużej...

- Czego użyłeś, aby doprowadzić swoje włosy do porządku? - zapytała jedynie. Harry opuścił wzrok na pusty już talerz.

- Przepraszam ciociu. Chciałem dobrze wyglądać pierwszego dnia szkoły... - powiedział cicho. Gdy nie odezwała się, postanowił odpowiedzieć na jej pytanie. - Twojej pianki do włosów, ciociu.

Kobieta klasnęła w dłonie. Wstała od stołu i zebrała puste talerze.

- Musimy dopisać ją do listy dzisiejszych zakupów. Od dzisiaj mam nadzieję, że postarasz się prezentować jak najlepiej w szkole. I nie chcę dostawać żadnych listów, mówiących o twoim złym zachowaniu! - zawołała, wskazując w jego stronę, trzymanym w dłoni widelcem. Na końcu uśmiechnęła się, przywołując do siebie Harryego. Ten podszedł do niej z ociąganiem. Kobieta jedynie pogłaskała go po włosach. - Pomóż Vernonowi umieścić wasze kufry w samochodzie.

Harry szybko skinął głową i skierował się w stronę drzwi wejściowych.

Stały obok nich dwa wielkie kufry. Jeden z nich, należący do Dudleya - był nowy i błyszczący, drugi był stary i w niektórych miejscach połatany. Oba jednak niemalże przewyższały Harryego wielkością. Chłopak spróbował unieść swój kufer, ale pomimo kilku prób, musiał się poddać. Pchanie, również nie przyniosło żadnych rezultatów. Zmęczony, otworzył drzwi, dostrzegając wuja na zewnątrz.

- Wuju! - zwołał. - Nie mogę unieść kufra... pomożesz mi? Proszę...

Nawet nie zauważył, że odruchowo opuścił wzrok na swoje stopy. Szybko więc przeniósł spojrzenie na dłonie. Jego buty nie były najlepszym obiektem do obserwowania, zwłaszcza w tym momencie.

Wuj lekko się zaczerwienił, podszedł jednak i zaniósł oba kufry do samochodu.

Mężczyzna nie odezwał się ani słowem do siostrzeńca swojej żony. Petunia powiedziała mu prawdę o swojej siostrze oraz o jej dziecku. Z czasem stwierdziła jednak, że chłopak mocno różni się od swojej matki. Mówiła, że każdy z tych odmieńców dostaje list ze szkoły magii po swoich jedenastych urodzinach. Chłopak Potterów go nie dostał, co jasno oznaczało, że nie ma w nim magii. Petunia nazwała go charłakiem - osobą bez magii, zrodzoną z czarodziejów.

Vernon nie miał jednak zamiaru od razu w to wierzyć. Zbyt wiele dziwnych rzeczy działo się wokół chłopca. Podejrzewał, że Harry tak naprawdę ma magię, ale nawet ci czarodzieje nie chcieli u siebie podrzutka. W sumie nie dziwił im się. Dzieciak Potterów był po prostu dziwny i już od samego początku wzbudzał w nim mieszane odczucia. Mając niecałe dwa lata, lewitował w kołysce, w wieku pięciu potrafił sprawić, że zabawki Dudleya znikały i się pojawiały. Gdy powiedział o tym Petunii, ta uznała, że muszą to jeszcze trochę wytrzymać. Po czasie stwierdziła, że dzieciak będąc małym, zużył całą magię jaką posiada. Jak mówiła, według Lily było to bardzo częste zjawisko wśród osób, których rdzeń magiczny nie przebudził się. Takie osoby za młodu zużywały całą magię, która krążyła wraz z krwią po ich ciałach, a później nie była w stanie się zregenerować wskutek braku magicznego rdzenia...

Dla mężczyzny było to wszystko zbyt zagmatwane. Postanowił jednak zawierzyć żonie. Nie oznaczało to, że ma zamiar traktować Pottera jak drugiego syna, o nie, miał zamiar bardzo dokładnie go obserwować, a gdy ponownie użyje magii - wyrzucić z domu. Nie miało dla niego znaczenia, co się stanie z bachorem. Patrząc na samą fizyczną postać, Potter był dla niego nikim. Osobą, której jedyną przyszłością jest zostać złoczyńcą. Kimś, kto do niczego w życiu nie dojdzie...

Gdy odjechali z podjazdu, wybiła ósma trzydzieści. Mieli pół godziny w zapasie, więc postanowili wejść do większego marketu, aby kupić zapasy jedzenia dla Dudleya, piankę do włosów dla Harryego, oraz jak stwierdziła Petunia, dużo chusteczek - ponieważ będzie płakać, gdy jutro rano nie zobaczy pięknej twarzyczki swojego synka.

W sklepie udało im się nabyć kilka drożdżówek, napojów, cukierki, gumy oraz wiele innych rzeczy. Petunia postarała się, by być w miarę sprawiedliwa, dzieląc zakupy między chłopców. Jasnym jednak było, że Dudley dostawał więcej. Harry jednak nie miał zamiaru z tego powodu narzekać. Cieszył się, że w ogóle coś dostaje.

Pożegnanie było najtrudniejsze dla Petunii. Pocałowała Harryego w czoło, każąc mu pisać gdy pianka będzie się kończyć - obiecała wysyłać mu nową co miesiąc, lub częściej, jeśli będzie tego potrzebował. Żegnając Dudleya, wycałowała chłopca po całej twarzy, zalewając łzami na dopiero co zakupiony mundurek. Dopiero gdy Vernon ją odciągnął, przytulając mocno do swojego boku, pozwoliła chłopcom odejść.

Pociąg Harryego odjeżdżał z dziesiątego peronu, a Dudleya z dziewiątego, tak więc żegnali się między nimi. W pewnym momencie przebiegła obok nich liczna, rudowłosa rodzina, przekrzykująca się nawzajem na temat dziwnych rzeczy. Towarzyszyła im sowa. Harry wymienił znaczące spojrzenia z kuzynem.

- Wariaci - szepnął Dudley, stawiając pierwszy krok na stopniu schodów na swój peron.

- Do następnych wakacji, Dudley - powiedział cicho Harry, odchodząc w swoją stronę.

Gdy się odwrócił chcąc pomachać ciotce, zauważył, jak jeden z chłopców z czerwonymi włosami wbiega w ścianę. Szykował się na głośne zderzenie i latające wokół rzeczy, ten jednak przeniknął przez ścianę.

Harry zdążył otworzyć lekko usta, wytrzeszczając oczy, gdy po chwili następny z chłopców, brat pierwszego, zniknął w ten sam sposób. Otrząśnięcie się zajęło Harryemu chwilę, a trącenie w ramię przez mężczyznę w mundurze konduktora, pozwoliło mu dopiero wrócić do rzeczywistości.

- Harry Potter? - twoja ciocia poprosiła mnie o pomoc w umieszczeniu kufra w pociągu. Proszę za mną. - Powiedział poważnie wyglądający mężczyzna z krótkim wąsem. Harry posłusznie poszedł za mężczyzną, wyrzucając na razie dziwną rodzinę z pamięci. Konduktor wprowadził go do odpowiedniego pociągu, jadącego wprost do Akademii st. Beartusa dla Trudnej Młodzieży.

Harry z niepewnym uśmiechem zajął miejsce, dziękując mężczyźnie za pomoc. Szybko położył obok siebie na siedzeniu torbę z jedzeniem. Był zbyt zdenerwowany, by móc cokolwiek przełknąć, miał jednak nadzieję, że później kanapki będą nadawały się do zjedzenia, gdy w końcu żołądek się uspokoi.

Wziął głęboki wdech.

Oto zaczyna się jego nowa historia.

Jego nowa przygoda.

Jego nowe życie.

Postanowił, że zrobi wszystko by stać się najlepszym uczniem na roku.

"Może wtedy ciocia Petunia mnie polubi jeszcze bardziej?"  


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
Ciąg dalszy tej historii od Autora

Alternatywne kontynuacje tej historii na bazie Waszych wyborów
Jak dalej powinna potoczyć się ta historia? A może chcesz zaproponować alternatywną kontynuację? Zaproponuj swój pomysł w komentarzach zaznaczając, że jest to opcja kontynuowania tej historii. Możesz dodać dowolną ilość propozycji - puść wodze fantazji!

Chcesz napisać kontynuację tej historii korzystając z zaproponowanego wyboru? Po prostu kliknij w przycisk "Napisz ciąg dalszy z tym wyborem" przy wybranej wersji kontynuacji i... pisz co wydarzy się dalej!

Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Twórca tego fanfiction zarobił dotychczas 103 punktów za:

Jakość:50Popularność:51
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i wybory:2
W trwającej akcji twórca dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Dołącz do polecanej przez nas społeczności fanów Harrego Pottera i Fantastycznych Zwierząt - POTTERHEADS POLAND
Ethealia_166 Fan 59 pkt
51 czytelników Mar 19

Twój komentarz lub propozycja kontynuowania tej historii

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
64 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 64 Gości
Dziś posty czytano : 2483 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558807 punktów
 2. Young Stars Festival
  45070 punktów
 3. Bartek Lovers
  43664 punktów
 4. Supiwerki
  40111 punktów
 5. Potterheads
  40099 punktów
 6. The 100
  39054 punktów
 7. SikorskiSquad
  33665 punktów
 8. Arturonators
  30025 punktów
 9. SERIALE
  25695 punktów
 10. GRY
  23227 punktów
 11. Life Is Strange
  22247 punktów
 12. Famous In Love
  22234 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20182 punktów
 14. Domisiaki
  18458 punktów
 15. Once Upon A Time
  17798 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17377 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17360 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13204 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12720 punktów
 21. Forza
  11866 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10264 punktów
 24. Eurowizja
  10172 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7993 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6452 punktów
 29. Playstation VR
  6178 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5335 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5140 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4663 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4605 punktów
 38. Progress Armia
  4288 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4227 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3891 punktów
 43. Young Stars News
  3267 punktów
 44. Sport
  2897 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2605 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2276 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1709 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  798 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  515 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  469 punktów
 63. LUDZIE
  417 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  136 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  70 punktów
 79. Far Cry
  50 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1042 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post