+1 głos
(postid: 335307) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Nadeszła jedna z najbardziej wyczekiwanych chwili w tym roku dla młodego artysty projektu Young Stars. 22 czerwca światło dzienne ujrzała jego druga solowa płyta pod tytułem „18”. W związku z jej premierą miałam okazję zadać kilka pytań jego fanom odnoście ich opinii. Odpowiedzi były dość zróżnicowane, ale o czym konkretnie mówiły słuchaczki musicie przeczytać sami. 

Po długiej przerwie muzycznej Artura Sikorskiego, 21 czerwca miała premierę jego płyta „18”. Co skłoniło Cię do jej zakupienia i jakie były twoje oczekiwania?

Patrycja Bałdyga: Przede wszystkim to że Artur to mój idol, wielka inspiracja, więc oczywiste było to, że będę go wspierać poprzez zakupienie albumu. Szczerze to nie miałam konkretnych oczekiwań, głos Artura brzmi dobrze w każdym stylu! Miałam jednak nadzieje że zaskoczy swoich fanów i się nie myliłam!

Julia Grzywna: Do kupna płyty ,,18" skłoniło mnie to, że od 4 lat Artur jest moim idolem. To była rzecz oczywista, że jak najszybciej będę chciała mieć tą płytę w swoich dłoniach. 

Wiktoria Pałka: Wspieram Artura od dłuższego czasu pewnie dlatego ją kupiłam. Przez tą długą nieobecność Artura rozumiałam że jest dla mnie kimś naprawdę ważnym, poczułam, że ta płyta to jego część i muszę ją mieć. Wiem, że Artur jest szczęśliwy gdy widzi, że my - jego fani - trzymamy w ręku coś na co poświęcił wiele czasu i pracy. 

Wiktoria Sobczak: 

Zamówiłam ją, ponieważ jak widzę coś nowego od Artura to od razu zamawiam haha. Wiedziałam, że będzie super i bardzo nie mogłam się jej doczekać.

Paulina Golik: Skłoniło mnie to, że jest on jednym z moich idoli, miałam z nim meet&greet na YSOT w Katowicach i sądzę, że "Okrąg" to cudo. Moje oczekiwania? W sumie wiedziałam, że płyta to będzie coś wielkiego.

Jakie było twoje pierwsze wrażenie po przesłuchaniu płyty? Myślałaś, że będzie utrzymana właśnie w takim klimacie? Może spodziewałaś się zupełnie czegoś innego.

Patrycja Bałdyga: Wielka duma! Widać i słychać że Artur nie zmarnował czasu w tej kilku miesięcznej przerwie. Spodziewałam się więcej piosenek w stylu ,,Ja wiem”, a tu takie miłe zaskoczenie w moim przypadku gdyż wole Artura w zwykłych piosenkach popowych lub wolnych utworach np. ,,M”. Piosenki są na tyle zróżnicowane, że powinny spodobać się każdemu!

Julia Grzywna: Po pierwszym przesłuchaniu płyty wzruszyłam się na paru piosenkach.. Nie wiedziałam co powiedzieć,zawsze słuchając jej jestem tak ogromnie z jego dumna jak się rozwinął. Właśnie ta płyta to jest czego się spodziewałam. 

Wiktoria Pałka: Gdy pierwszy raz przesłuchałam całą płytę "18" całkowicie mnie zamurowało. Z początku myślałam, że cały krążek będzie bardziej w stylu singla o tym samym tytule, ale powiem szczerze że jestem bardzo mile zaskoczona. Naprawdę płyta jest bardziej spokojniejsza niż z początku mogłoby się zdawać.

Wiktoria Sobczak: Totalnie się nie spodziewałam, że taka będzie. Myślałam, że będzie ona utrzymana w klimacie takim jak poprzednia, aczkolwiek bardzo mi się podoba.

Paulina Golik: Moje pozytywne wrażenia były ogromne. Po przesłuchaniu płyty miałam całkiem inne uczucia niż w przypadku innych płyt. Byłam tak ogromnie z niego dumna, że nie mogłam tego wyrazić, na utworach takich jak "M" płakałam, a na innych energia mnie rozniosła. Mówiąc szczerze, nie wiedziałam czego się spodziewać, ale jednego byłam pewna że to będzie totalny sztos.

Jaki utwór najbadziej przypadł Ci do gustu oraz jak go interpretujesz?

Wiktoria Pałka:  Najchętniej słucham utworu "Dziwne Uczucie". Nie jestem w stanie opisać jak dokładnie interpretuje ten tekst. Ale wiem że słuchanie go sprawia mi wielką radość. Poznałam Artura jako chłopaka z gitarą, w tej piosence ujawnia się on najbardziej, dlatego tak ją uwielbiam. 

Julia Grzywna: Najbardziej przypadł mi do gustu utwór ,,M". Miałam okazję przesłuchać jego kawałek będąc na koncercie Okrąg Tour we Wrocławiu 9 września. Ten utwór opowiada o pierwszym zauroczeniu,miłości.. Piosenka ta jest bardzo piękna, prawdziwa i nie tylko mnie wzrusza do łez.

Patrycja Bałdyga: Moje miejsce, M, Autosave, uwielbiam całą płytę.

Wiktoria Sobczak: Zdecydowanie najbardziej ,,Zagubiona”. Jest ona o tym, że jesteśmy dla Artura bardzo ważni i jesteśmy dla niego wszystkim.

Paulina Golik: Najbardziej przypadł mi "M". Interpretuje to tak, że dwoje ludzi było ze sobą, ale niestety albo stety rozstali się. Artur śpiewa o tym, że trzeba pewne rozdziały w swoim życiu zamknąć i trzeba iść do przodu, że on jak i zarówno ona sobie poradzą i prędzej czy później będą szczęśliwi.

Wiktoria Sobczak: ,,Nie czuj się zagubiona tu, przecież wiesz, że zawsze będe przy tobie”. Są one ważne, ponieważ wiem, że gdybym nie miała nikogo przy sobie to Artur zawsze będzie w jakiś sposób.

Jakie słowa najbardziej zapadły Ci w pamięć i czemu to właśnie one są dla ciebie ważne?

Wiktoria Pałka: Często chodzi mi po głowie zdanie " Nie będę mówił dużo, bo twój uśmiech znaczy więcej" - to mówi samo za siebie, szczery uśmiech naprawdę nieraz znaczy więc niż jakie kolwiek słowa. Zacznijmy to doceniać, cieszmy się z małych rzeczy. 

Julia Grzywna: Wiele słów bardzo zapadło mi w pamięć, nie jestem w stanie wybrać tego najlepszego. 

Patrycja Bałdyga: Tekst każdej piosenki jest po prostu piękny i niesie za sobą przesłanie. W każdym z nich mogę dostrzec w pewnym sensie siebie, historie wpasowują się w przeróżne momenty z mojego życia.

Wiktoria Sobczak: „Nie czuj się zagubiona tu, przecież wiesz, że zawsze będe przy tobie”. Są one ważne, ponieważ wiem, że gdybym nie miała nikogo przy sobie to Artur zawsze będzie w jakiś sposób.

Paulina Golik: "Moja mała M". Przypominają mi wszystkie chwilę które spędziłam z ważnymi dla mnie osobami niekoniecznie z chłopakiem ale też z przyjaciółmi, są dla mnie ważne ponieważ, wtedy poczułam, że ja faktycznie dla kogoś istnieje i że moje życie to nie przypadek.

Jak wiedzą wierni fani, dotychczasowo pojawiły się trzy teledyski promujące płytę „18”. Który z nich podobał Ci się najbardziej? Jeśli miałabyś możliwość wybrać do którego singla zostanie nagrany kolejny teledysk to jaki byś wybrała?

Wiktoria Sobczak: Najbardziej podoba mi się teledysk do piosenki ,,M”, a jeżeli miałabym możliwość wybrania do której piosenki zostałby nagrany kolejny teledysk to wybrałabym oczywiście piosenkę ,,Zagubiona”.

Julia Grzywna: Najbardziej spodobał mi się teledysk do piosenki ,,18". Artur w tym teledysku pokazuje, że wkracza w nowe życie,nową erę oraz pełnoletność. Pokazuje nam również jaka przebiegła jest miłość. Gdybym miała możliwość wybrać singiel do nagrania kolejnego teledysku to wybrałam piosenkę ,,Morze". Bardzo wpada w ucho oraz jest rytmiczna. Z tego co wiadomo to również napisał tą piosenkę starszy brat Artura czyli Jeremi.

Patrycja Bałdyga: Trylogia powstała z teledysków jest na maxa oryginalna, nie spodziewałam się że Artur przedstawi utwory w taki sposób! Naprawdę ciężki wybór. Każdy z trzech ma w sobie coś ,,innego”. Wybrałabym ,,Moje miejsce”, według mnie piosenka pasuje do trylogii i muszę przyznać, że to właśnie ją obstawiałam na 3 teledysk.

Wiktoria Pałka: Najbardziej podoba mi się teledysk do piosenki pod tytułem "M". Jest to dość luźny, przyjemny i spokojny teledysk jak i sam utwór. Taki w moim stylu - dlatego go tak lubię. Za to piosenka do której bardzo bym chciała zobaczyć teledysk to nic innego jak "Moje Miejsce". Bardzo lubię tą piosenkę, często do niej wracam. 

Paulina Golik: Najbardziej podobał mi się... szczerze? Wszystkie trzy są na swój sposób wyjątkowe, różnią się od siebie, ale wszystkie są genialne i naprawę trudno jest wybrać, a jeśli chodzi o teledysk to zdecydowanie "Autosave"

Ostatnie luźne pytanie, wybierasz się na jakiś koncert z trasy 18 tour?

Julia Grzywna: Tak! Wybieram się akurat do Wrocławia i możliwe, że jeszcze do Poznania lub Krakowa. Nie mogę się doczekać aby kolejny raz spotkać, porozmawiać i przytulić się z Arturem.

Patrycja Bałdyga: Mam nadzieję, że uda mi się pojawić w Łodzi i Warszawie!

Wiktoria Pałka: Jeszcze nie wiem na 100%, ale postaram się abyśmy zobaczyli się w Katowicach!

Wiktoria Sobczak: Niestety nie, ale mam nadzieje, że uda mi się pojechać na drugą część.

Paulina Golik: Tak będe w Katowicach i mam bilet meet&greet.


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4093 punktów za:

Jakość:4020Popularność:68
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:0
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Artur Sikorski
Kinga Piotrowska 1 Ekspert 42,716 pkt
68 czytelników Lip 4

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
128 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 128 Gości
Dziś posty czytano : 17712 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  557759 punktów
 2. Young Stars Festival
  45046 punktów
 3. Bartek Lovers
  43647 punktów
 4. Supiwerki
  40084 punktów
 5. Potterheads
  40071 punktów
 6. The 100
  39017 punktów
 7. SikorskiSquad
  33425 punktów
 8. Arturonators
  29987 punktów
 9. SERIALE
  25681 punktów
 10. GRY
  23213 punktów
 11. Life Is Strange
  22219 punktów
 12. Famous In Love
  22184 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18452 punktów
 15. Once Upon A Time
  17763 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17373 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17337 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13184 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12715 punktów
 21. Forza
  11737 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10253 punktów
 24. Eurowizja
  10160 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9290 punktów
 26. Dua Lipa
  7987 punktów
 27. TALENTY
  6479 punktów
 28. MUZYKA
  6443 punktów
 29. Playstation VR
  6175 punktów
 30. FILMY
  5767 punktów
 31. Nintendo
  5330 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5123 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4642 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4601 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4221 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3880 punktów
 43. Young Stars News
  3260 punktów
 44. Sport
  2890 punktów
 45. K-Pop
  2748 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2270 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1937 punktów
 51. Sony Playstation
  1702 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  795 punktów
 57. R5Family
  632 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  522 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  457 punktów
 63. LUDZIE
  414 punktów
 64. Directioners
  323 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  286 punktów
 68. 5SOSFam
  254 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  134 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1035 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post