NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+6 głosów
(postid: 252797) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To już trzecia edycja Bitwy, która z sezonu na sezon jest coraz większym hitem Radia Young Stars. Program, który z jednej strony wywołuje rywalizację, a z drugiej...integrację. Wszystko to podane w bardzo dynamicznej formie. To nie mogło się nie udać. I uda się - mamy nadzieję - po raz trzeci ! :)

Trzecia edycja Bitwy Fandomów już od 30 czerwca !

Trzecia edycja Bitwy Fandomów tym razem pozwoli na rywalizację fanów przeróżnych seriali . Przypomnimy, wcześniejsze Bitwy integrowały fanów Youtuberów (meetYT) a ostatnia, której finał już w piątek - Artystów / Muzyków (Genesis) . Obie Bitwy okazały się wielkim sukcesem - Bitwa Youtuberska docierała do nawet 50 tys. osób , natomiast muzyczna - blisko 100 tys.  ! Wiele wskazuje na to, że nadchodząca - serialowa - może nawet przekroczyć ten wynik . Co wywołuje tak duże zainteresowanie programem? O to już chyba musimy zapytać Was samych - śmiało napiszcie w komentarzach :)

Bitwa Fandomów - czyli ?

...wielki turniej wiedzy i zasięgu poszczególnych grup fanów. To Bitwa na jakość. Ilość pomaga, ale nie jest w stanie ustawić wyników programu i jak pokazały poprzednie edycje, największe fandomy mogą odpaść nawet na poziomie eliminacji .


Program składa się z częsci quizowej i zasięgowej . W pierwszej z nich każdy fandom bierze udział w 5 seriach pytań na temat istotny dla danego fandomu (Youtubera czy też gwiazdy, a w nadchodzącej edycji - aktorów, czy też po prostu serialu) . Na pytania odpowiada reprezentacja fandomu, która składa się z 5 osób wyznaczonych przez dany fandom przed programem. Dzwonimy do nich w trakcie audycji, odpowiadają na pytania i...voila! Zdobywają w ten sposób (lub nie) 3 punkty dla swojego fandomu... łącznie, 15 w 5 seriach pytań .


Ale Bitwa Fandomów to nie tylko program dla uczestników... ale także całych fandomów . Po każdej serii pytań odbywają się premie telefoniczne podczas których dzwoniąc do studia należy nominować fandom do zdobycia kolejnego punktu. Jeśli ktoś dodzwoni się i poda znów ten sam fandom, ten wygrywa kolejny punkt premii . Oprócz tego w zabawie odbywają się dodatkowe głosowania, które mają charakter premii. 


W programie zdobyć można także punkty za hashtagowanie na Twitterze (wielokrotnie kończy się to obecnością w polskich trendach, a czasem nawet zagranicznych!) , smsowanie pod tani numer za 1 zł a także głosowania zasięgowe na fanpageu i stronie WWW radia. W każdej edycji mamy też ofertę zfobycia punktów extra od Sponsorów programu - tym razem jest to Komputronik , który pozwoli zdobyć extra ilość punktów za zakupy na wskazanej stronie przez klientów, którzy dodadzą przy składaniu zamówienia w uwagach informację o tym, że chcą otrzymać punkty. Im więcej takich zakupów ze strony danego fandomu, tym więcej extra punktow do zdobycia :) - maksymalnie 4 .


W tej edycji programu dodane zostaną zadania związane z wizją , z racji, że jest to program poświęcony serialom, które się przecież ogląda :) Choć Bitwa Fandomów, to program Radio Young Stars , audycja odbywa się z pełną wizją i w tej edycji jej wykorzystanie będzie jeszcze bardziej widoczne niż dotychczas.


Ostatnim sposobem na zdobycie punktów będzie serwis, na ktorym aktualnie jesteście. Każdy z Was może tutaj napisać post o Waszym serialu. Nawet 4 punkty , na których zdobycie wpłynie cały Wasz fandom. Serwis zapewni Wam świetne możliwości pokazania się i poszerzenia fanów Waszego serialu - najciekawsze treści na pewno z chęcią podpromujemy :)

Co z tego mają fandomy ?

Przede wszystkim wielką zabawę - jest to akcja, w ktorej w jednym momencie biorą udział dziesiątki tysięcy osób. To wielka szansa na integrację i pokazanie się w tłumie. Program stawia na promocję grup i (w tym wypadku) seriali . Nie wiadomo jak się wszystko potoczy - większy nie zawsze oznacza , że ma większe szanse w programie . Owszem, zasięgi pomagają jednak bez wiedzy o serialu / jego aktorach, szans na wygraną nie ma , bowiem najwięcej punktów zdobywa się właśnie przez quiz wiedzy .  Bitwa Fandomów to także wielkie emocje , które na długo zostają w pamięci fandomów i wywołują liczne dyskusje jeszcze długo po zakończeniu programu. 


Ale nie tylko :) W tej edycji, podobnie jak w kończącej się aktualnie bitwie fandomów muzycznych, mamy dla Was extra nagrody od ich Sponsora. Czy jest o co walczyć? Nie mamy co do tego wątpliwości :)


Rywalizacja toczy się o zestaw nagród , które zostaną przekazane reprezentacji zwycięskiego fandomu w programie . W zależności od tego jak skuteczny będzie dany uczestnik , taka nagroda mu przypadnie w programie. Na Uczestników będzie można głosować także w trakcie premii :


Zwycięzca programu i jednocześnie najlepszy członek reprezentacji otrzyma: konsolę Sony Playstation 4 Slim o wartości 1200 zł (http://www.komputronik.pl/productVariantGroup/3304/sony-playstation-4-slim.html ) . Drugie miejsce to konkret dla uszu - Słuchawki z mikrofonem Hyperx Revolver o wartości 500 zł (https://www.komputronik.pl/product/313325/hyperx-cloud-revolver.html ) . Kolejne miejsca to akcesoria komputerowe wysokiej jakości - laureat(ka) trzeciego miejsca otrzyma klawiaturę Corsair Gaming o wartości blisko 300 zł (http://www.komputronik.pl/product/358846/corsair-gaming-k55-rgb.html ), czwarte miejsce nagrodzimy myszką optyczną MSI DS 100 o wartości 130 zł (https://www.komputronik.pl/product/303945/msi-interceptor-ds100.html ) oraz finalnie - piąte miejsce otrzyma nagrodę pocieszenia - designerską podkładkę Razer Goliatus o wartości ok. 100 zł (https://www.komputronik.pl/product/347628/razer-goliathus-control-fissure-large.html ) . W sumie wartość nagród dla zwycięskiego fandomu wyniesie więc ok. 2200 zł . 


Nie zapomnijcie też o nagrodach dodatkowych dla najskuteczniejszych uczestników programu , ktore trafią też do reprezentacji fandomów. Wśród nich płyty, bilety, gadżety i inne związane z muzyką i nie tylko. 


Są więc nagrody. Jest zabawa, emocje i integracja. Nie możecie tego przegapić !

Dostaliście nominację? Zbierajcie głosy !

Nominacje ruszyły a wybrane przez naszych słuchaczy i widzów fandomy otrzymały zaproszenie do programu w postaci opublikowanej grafiki nominacyjnej na poszczególnych grupach serialowych . Decyzja należy do Was - w sumie do programu zaprosimy 32 reprezentacje, 32 różnych grup serialowych . Czy Wasza znajdzie się wśród nich? To zależy tylko od głosowania !


Jeśli chcecie wziąć udział w bitwie, klikacie pod grafiką nominacyjną w Waszej grupie reakcję "serduszko" . Jeśli nie, i jesteście za odrzuceniem zaproszenia do programu, wystarczy kliknąć reakcję "wrrr" . Niczego nie narzucamy, nikogo do niczego nie zmuszamy, ale uwierzcie - zabawa w Bitwie jest niesamowita i warto podejść do tej akcji :) Będziemy tez zwracać uwagę na komentarze pod grafiką - im większe zainteresowanie zauważymy, tym większa szansa, że to Wasz fandom i Waszą grupę zaprosimy do programu :)


Każdą partnerską grupę zaprezentujemy w trakcie programu i zachęcimy fanów do dołączenia do niej. Zwykle współpracę nawiązujemy poprzez bezpośredni kontakt z administratorami grupy. W tej edycji nie będzie inaczej. Jeśli jednak uważacie, że Waszą grupę / serial niesłusznie pominęliśmy , odezwijcie się do prowadzącego program, Piotra Baranowskiego "Pitera" (http://facebook.com/piotr.mymusic) - na pewno otrzymacie odpowiedź :)

Kiedy, co i jak ?

Pamiętajcie, że w programie reprezentacja wybierana jest na cały sezon . Oczywiście, może się zdarzyć, że ktoś nie będzie mógł pojawić się danego dnia w programie z przyczyn losowych. Tym się jednak nie martwcie - zawsze możecie zaproponować osobę zastępczą, jednak w takim wypadku dana osoba traci szansę na zdobycie bardziej wartościowej nagrody w przypadku zwycięstwa .


Udział w programie odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną - nie ma żadnej potrzeby pojawiania się w studio - bez obaw - żadnych kosztów z tego tytułu ;) Oczekujemy tylko dyspozycyjności , nie dłuższej niż 2-3 min na Uczestnika w trakcie danego programu. Oczywiście, nie mamy wątpliwości, że będziecie tego dnia oglądać cały program, jednak dla formalności - podajemy, że nie musicie ;) 


Do 29 czerwca do 12:00 czekamy na wyniki głosowań w poszczególnych grupach serialowych . Tego dnia finalnie podejmiemy decyzję które fandomy zaprosimy do zabawy . W przypadku ,gdy np. istnieją dwie prężne grupy tego samego serialu, może dojść do głosowania dodatkowego , aby wybrać finalną grupę partnerską akcji. Gdy zauważymy, że jakiś fandom wyraźnie jest zainteresowany programem, skontaktujemy się z administratorami , ustalając zasady współpracy na sezon akcji .


30 czerwca o 19:00 rozpoczniemy trzeci sezon Bitwy. To właśnie wtedy odbędzie się losowanie do grup eliminacyjnych - całość na wizji, z wielką dawką emocji. To właśnie tego dnia spotkacie się wszyscy na jednym czacie, w jednym miejscu. Podobnie, jak w Mistrzostwach np. w Piłce Nożnej, dzielimy Was na osiem 4-osobowych grup eliminacyjnych - w kolejnych 8 tygodniach (z przerwą wakacyjną prowadzącego) odbędzie się właśnie 8 bitew eliminacyjnych . Z każdej bitwy 2 fandomy przechodzą dalej, 2 - definitywnie odpadają. I tak, dokładnie wg. zasad mistrzostw (drabinka) przez etap ćwierćfinałów, półfinałów i finału dotrzemy do 30 października 2017 (termin wstępny), gdy poznamy zwycięzcę zabawy i rozdamy nagrody od Sponsora. 

Gdzie słuchać / oglądać ? :)

Trzeci sezon Bitwy Fandomów zaprezentuje - podobnie jak poprzednie sezony programu - Radio Young Stars na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikcji Radio Young Stars na iOS/Android . Program poprowadzi niezmiennie Piotr Baranowski "Piter" (http://facebook.com/piotr.mymusic ).

Zainteresowani Bitwą? Jakie fandomy serialowe powinny się w niej znaleźć? I co właściwie powoduje, że program stał się takim sukcesem?

Piszcie w komentarzach ! :) Baaardzo chętnie poczytamy :D


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3821 punktów za:

Jakość:20Popularność:3711
Wsparcie:10Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,187 pkt
3,711 czytelników Cze 21, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
jak zobaczylam nagrody, nie moglam uwierzyc. Fajny pomysl z bitwami serialowymi. Trzymam kciuki za V-Lovers
+2 głosów
Cze 23, 2017
EvilRose Użytkownik 1,897 pkt
Mam nadzieję, że OUaT da radę się zakwalifikować <3
+2 głosów
Cze 26, 2017
likaalonso Użytkownik 228,949 pkt
Mam nadzieję, że OUAT weźmie udział! ❤
+2 głosów
Cze 26, 2017
kacper0623 Użytkownik 302,023 pkt
Z serialami mam jeszcze gorzej niż z fandomami muzycznymi :P Jest tyle dobrych seriali,ale sercem zostaje przy OUaT i mam nadzieję,że wejdziemy do bitwy.Życzę powodzenia pozostałym serialom i ich fandomom.
+1 głos
Cze 26, 2017
Martyna Diana Nowak Użytkownik 72,868 pkt
Nagrody zachecają do brania udziału w bitwie. Trzymam kciuki za V-lovers w tej bitwie.
+1 głos
Cze 29, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
150 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 150 Gości
Dziś posty czytano : 5146 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  127 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  57 osób
 8. Shawn Mendes Army
  39 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  339448 punktów
 2. Bartek Lovers
  37913 punktów
 3. Supiwerki
  37094 punktów
 4. The 100
  33078 punktów
 5. SikorskiSquad
  27862 punktów
 6. Young Stars Festival
  27128 punktów
 7. SERIALE
  18947 punktów
 8. Life Is Strange
  17245 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17090 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14858 punktów
 11. GRY
  14845 punktów
 12. Famous In Love
  13757 punktów
 13. Once Upon A Time
  12940 punktów
 14. Domisiaki
  12673 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12641 punktów
 16. Arturonators
  12484 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  11995 punktów
 18. Bambinos
  11625 punktów
 19. YOUNG STARS
  11125 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10315 punktów
 21. Remonators
  9416 punktów
 22. Eurowizja
  9359 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4928 punktów
 25. Detroit
  4885 punktów
 26. Dua Lipa
  4861 punktów
 27. MUZYKA
  4761 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4417 punktów
 30. Forza
  4211 punktów
 31. Progress Armia
  4197 punktów
 32. The Originals
  4081 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3721 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3623 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3477 punktów
 36. Stranger Things
  2948 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. American Horror Story
  2461 punktów
 39. God Of War
  2433 punktów
 40. Young Stars News
  2254 punktów
 41. Sport
  2189 punktów
 42. FILMY
  2075 punktów
 43. Puthinators
  1893 punktów
 44. Przygodowe
  1080 punktów
 45. Tomb Raider
  784 punktów
 46. Playstation VR
  663 punktów
 47. FPS
  603 punktów
 48. Team Rieger
  544 punktów
 49. Uncharted
  474 punktów
 50. PC
  473 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  404 punktów
 52. MMers
  295 punktów
 53. Arianators
  278 punktów
 54. Sony Playstation
  274 punktów
 55. Soy Luna
  184 punktów
 56. YOUTUBE
  174 punktów
 57. R5Family
  167 punktów
 58. LUDZIE
  160 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 60. Directioners
  122 punktów
 61. The Good Place
  91 punktów
 62. Donaty Agaty
  76 punktów
 63. 5SOSFam
  71 punktów
 64. Beautilles
  66 punktów
 65. Selenators
  59 punktów
 66. Strzelanki
  50 punktów
 67. Podróże
  49 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  32 punktów
 1. Potterheads
  171 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4237 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3698 punktów
 4. YOUNG STARS
  2680 punktów
 5. Riverdale
  1686 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  834 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post