Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+6 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


To już trzecia edycja Bitwy, która z sezonu na sezon jest coraz większym hitem Radia Young Stars. Program, który z jednej strony wywołuje rywalizację, a z drugiej...integrację. Wszystko to podane w bardzo dynamicznej formie. To nie mogło się nie udać. I uda się - mamy nadzieję - po raz trzeci ! :)

Trzecia edycja Bitwy Fandomów już od 30 czerwca !

Trzecia edycja Bitwy Fandomów tym razem pozwoli na rywalizację fanów przeróżnych seriali . Przypomnimy, wcześniejsze Bitwy integrowały fanów Youtuberów (meetYT) a ostatnia, której finał już w piątek - Artystów / Muzyków (Genesis) . Obie Bitwy okazały się wielkim sukcesem - Bitwa Youtuberska docierała do nawet 50 tys. osób , natomiast muzyczna - blisko 100 tys.  ! Wiele wskazuje na to, że nadchodząca - serialowa - może nawet przekroczyć ten wynik . Co wywołuje tak duże zainteresowanie programem? O to już chyba musimy zapytać Was samych - śmiało napiszcie w komentarzach :)

Bitwa Fandomów - czyli ?

...wielki turniej wiedzy i zasięgu poszczególnych grup fanów. To Bitwa na jakość. Ilość pomaga, ale nie jest w stanie ustawić wyników programu i jak pokazały poprzednie edycje, największe fandomy mogą odpaść nawet na poziomie eliminacji .


Program składa się z częsci quizowej i zasięgowej . W pierwszej z nich każdy fandom bierze udział w 5 seriach pytań na temat istotny dla danego fandomu (Youtubera czy też gwiazdy, a w nadchodzącej edycji - aktorów, czy też po prostu serialu) . Na pytania odpowiada reprezentacja fandomu, która składa się z 5 osób wyznaczonych przez dany fandom przed programem. Dzwonimy do nich w trakcie audycji, odpowiadają na pytania i...voila! Zdobywają w ten sposób (lub nie) 3 punkty dla swojego fandomu... łącznie, 15 w 5 seriach pytań .


Ale Bitwa Fandomów to nie tylko program dla uczestników... ale także całych fandomów . Po każdej serii pytań odbywają się premie telefoniczne podczas których dzwoniąc do studia należy nominować fandom do zdobycia kolejnego punktu. Jeśli ktoś dodzwoni się i poda znów ten sam fandom, ten wygrywa kolejny punkt premii . Oprócz tego w zabawie odbywają się dodatkowe głosowania, które mają charakter premii. 


W programie zdobyć można także punkty za hashtagowanie na Twitterze (wielokrotnie kończy się to obecnością w polskich trendach, a czasem nawet zagranicznych!) , smsowanie pod tani numer za 1 zł a także głosowania zasięgowe na fanpageu i stronie WWW radia. W każdej edycji mamy też ofertę zfobycia punktów extra od Sponsorów programu - tym razem jest to Komputronik , który pozwoli zdobyć extra ilość punktów za zakupy na wskazanej stronie przez klientów, którzy dodadzą przy składaniu zamówienia w uwagach informację o tym, że chcą otrzymać punkty. Im więcej takich zakupów ze strony danego fandomu, tym więcej extra punktow do zdobycia :) - maksymalnie 4 .


W tej edycji programu dodane zostaną zadania związane z wizją , z racji, że jest to program poświęcony serialom, które się przecież ogląda :) Choć Bitwa Fandomów, to program Radio Young Stars , audycja odbywa się z pełną wizją i w tej edycji jej wykorzystanie będzie jeszcze bardziej widoczne niż dotychczas.


Ostatnim sposobem na zdobycie punktów będzie serwis, na ktorym aktualnie jesteście. Każdy z Was może tutaj napisać post o Waszym serialu. Nawet 4 punkty , na których zdobycie wpłynie cały Wasz fandom. Serwis zapewni Wam świetne możliwości pokazania się i poszerzenia fanów Waszego serialu - najciekawsze treści na pewno z chęcią podpromujemy :)

Co z tego mają fandomy ?

Przede wszystkim wielką zabawę - jest to akcja, w ktorej w jednym momencie biorą udział dziesiątki tysięcy osób. To wielka szansa na integrację i pokazanie się w tłumie. Program stawia na promocję grup i (w tym wypadku) seriali . Nie wiadomo jak się wszystko potoczy - większy nie zawsze oznacza , że ma większe szanse w programie . Owszem, zasięgi pomagają jednak bez wiedzy o serialu / jego aktorach, szans na wygraną nie ma , bowiem najwięcej punktów zdobywa się właśnie przez quiz wiedzy .  Bitwa Fandomów to także wielkie emocje , które na długo zostają w pamięci fandomów i wywołują liczne dyskusje jeszcze długo po zakończeniu programu. 


Ale nie tylko :) W tej edycji, podobnie jak w kończącej się aktualnie bitwie fandomów muzycznych, mamy dla Was extra nagrody od ich Sponsora. Czy jest o co walczyć? Nie mamy co do tego wątpliwości :)


Rywalizacja toczy się o zestaw nagród , które zostaną przekazane reprezentacji zwycięskiego fandomu w programie . W zależności od tego jak skuteczny będzie dany uczestnik , taka nagroda mu przypadnie w programie. Na Uczestników będzie można głosować także w trakcie premii :


Zwycięzca programu i jednocześnie najlepszy członek reprezentacji otrzyma: konsolę Sony Playstation 4 Slim o wartości 1200 zł (http://www.komputronik.pl/productVariantGroup/3304/sony-playstation-4-slim.html ) . Drugie miejsce to konkret dla uszu - Słuchawki z mikrofonem Hyperx Revolver o wartości 500 zł (https://www.komputronik.pl/product/313325/hyperx-cloud-revolver.html ) . Kolejne miejsca to akcesoria komputerowe wysokiej jakości - laureat(ka) trzeciego miejsca otrzyma klawiaturę Corsair Gaming o wartości blisko 300 zł (http://www.komputronik.pl/product/358846/corsair-gaming-k55-rgb.html ), czwarte miejsce nagrodzimy myszką optyczną MSI DS 100 o wartości 130 zł (https://www.komputronik.pl/product/303945/msi-interceptor-ds100.html ) oraz finalnie - piąte miejsce otrzyma nagrodę pocieszenia - designerską podkładkę Razer Goliatus o wartości ok. 100 zł (https://www.komputronik.pl/product/347628/razer-goliathus-control-fissure-large.html ) . W sumie wartość nagród dla zwycięskiego fandomu wyniesie więc ok. 2200 zł . 


Nie zapomnijcie też o nagrodach dodatkowych dla najskuteczniejszych uczestników programu , ktore trafią też do reprezentacji fandomów. Wśród nich płyty, bilety, gadżety i inne związane z muzyką i nie tylko. 


Są więc nagrody. Jest zabawa, emocje i integracja. Nie możecie tego przegapić !

Dostaliście nominację? Zbierajcie głosy !

Nominacje ruszyły a wybrane przez naszych słuchaczy i widzów fandomy otrzymały zaproszenie do programu w postaci opublikowanej grafiki nominacyjnej na poszczególnych grupach serialowych . Decyzja należy do Was - w sumie do programu zaprosimy 32 reprezentacje, 32 różnych grup serialowych . Czy Wasza znajdzie się wśród nich? To zależy tylko od głosowania !


Jeśli chcecie wziąć udział w bitwie, klikacie pod grafiką nominacyjną w Waszej grupie reakcję "serduszko" . Jeśli nie, i jesteście za odrzuceniem zaproszenia do programu, wystarczy kliknąć reakcję "wrrr" . Niczego nie narzucamy, nikogo do niczego nie zmuszamy, ale uwierzcie - zabawa w Bitwie jest niesamowita i warto podejść do tej akcji :) Będziemy tez zwracać uwagę na komentarze pod grafiką - im większe zainteresowanie zauważymy, tym większa szansa, że to Wasz fandom i Waszą grupę zaprosimy do programu :)


Każdą partnerską grupę zaprezentujemy w trakcie programu i zachęcimy fanów do dołączenia do niej. Zwykle współpracę nawiązujemy poprzez bezpośredni kontakt z administratorami grupy. W tej edycji nie będzie inaczej. Jeśli jednak uważacie, że Waszą grupę / serial niesłusznie pominęliśmy , odezwijcie się do prowadzącego program, Piotra Baranowskiego "Pitera" (http://facebook.com/piotr.mymusic) - na pewno otrzymacie odpowiedź :)

Kiedy, co i jak ?

Pamiętajcie, że w programie reprezentacja wybierana jest na cały sezon . Oczywiście, może się zdarzyć, że ktoś nie będzie mógł pojawić się danego dnia w programie z przyczyn losowych. Tym się jednak nie martwcie - zawsze możecie zaproponować osobę zastępczą, jednak w takim wypadku dana osoba traci szansę na zdobycie bardziej wartościowej nagrody w przypadku zwycięstwa .


Udział w programie odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną - nie ma żadnej potrzeby pojawiania się w studio - bez obaw - żadnych kosztów z tego tytułu ;) Oczekujemy tylko dyspozycyjności , nie dłuższej niż 2-3 min na Uczestnika w trakcie danego programu. Oczywiście, nie mamy wątpliwości, że będziecie tego dnia oglądać cały program, jednak dla formalności - podajemy, że nie musicie ;) 


Do 29 czerwca do 12:00 czekamy na wyniki głosowań w poszczególnych grupach serialowych . Tego dnia finalnie podejmiemy decyzję które fandomy zaprosimy do zabawy . W przypadku ,gdy np. istnieją dwie prężne grupy tego samego serialu, może dojść do głosowania dodatkowego , aby wybrać finalną grupę partnerską akcji. Gdy zauważymy, że jakiś fandom wyraźnie jest zainteresowany programem, skontaktujemy się z administratorami , ustalając zasady współpracy na sezon akcji .


30 czerwca o 19:00 rozpoczniemy trzeci sezon Bitwy. To właśnie wtedy odbędzie się losowanie do grup eliminacyjnych - całość na wizji, z wielką dawką emocji. To właśnie tego dnia spotkacie się wszyscy na jednym czacie, w jednym miejscu. Podobnie, jak w Mistrzostwach np. w Piłce Nożnej, dzielimy Was na osiem 4-osobowych grup eliminacyjnych - w kolejnych 8 tygodniach (z przerwą wakacyjną prowadzącego) odbędzie się właśnie 8 bitew eliminacyjnych . Z każdej bitwy 2 fandomy przechodzą dalej, 2 - definitywnie odpadają. I tak, dokładnie wg. zasad mistrzostw (drabinka) przez etap ćwierćfinałów, półfinałów i finału dotrzemy do 30 października 2017 (termin wstępny), gdy poznamy zwycięzcę zabawy i rozdamy nagrody od Sponsora. 

Gdzie słuchać / oglądać ? :)

Trzeci sezon Bitwy Fandomów zaprezentuje - podobnie jak poprzednie sezony programu - Radio Young Stars na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikcji Radio Young Stars na iOS/Android . Program poprowadzi niezmiennie Piotr Baranowski "Piter" (http://facebook.com/piotr.mymusic ).

Zainteresowani Bitwą? Jakie fandomy serialowe powinny się w niej znaleźć? I co właściwie powoduje, że program stał się takim sukcesem?

Piszcie w komentarzach ! :) Baaardzo chętnie poczytamy :D

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3783 punktów za:

Jakość:20Popularność:3673
Podziękowania:10Ocena:30
Wyróżnienia:0Komentarze:50

Piotr Baranowski Super Administrator
3,673 czytelników Cze 21, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

EvilRose Zarejestrowany użytkownik 1,897 punktów 2
Mam nadzieję, że OUaT da radę się zakwalifikować <3
+2 głosów
Cze 26, 2017
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Mam nadzieję, że OUAT weźmie udział! ❤
+2 głosów
Cze 26, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
jak zobaczylam nagrody, nie moglam uwierzyc. Fajny pomysl z bitwami serialowymi. Trzymam kciuki za V-Lovers
+1 głos
Cze 23, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Z serialami mam jeszcze gorzej niż z fandomami muzycznymi Jest tyle dobrych seriali,ale sercem zostaje przy OUaT i mam nadzieję,że wejdziemy do bitwy.Życzę powodzenia pozostałym serialom i ich fandomom.
+1 głos
Cze 26, 2017
Martyna Diana Nowak Użytkownik zweryfikowany 67,101 punktów 1 7
Nagrody zachecają do brania udziału w bitwie. Trzymam kciuki za V-lovers w tej bitwie.
+1 głos
Cze 29, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
115 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 115 Gości
Dziś posty czytano : 24386 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Bambinos
  90204 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66499 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90204 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3218 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post