NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+6 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To już trzecia edycja Bitwy, która z sezonu na sezon jest coraz większym hitem Radia Young Stars. Program, który z jednej strony wywołuje rywalizację, a z drugiej...integrację. Wszystko to podane w bardzo dynamicznej formie. To nie mogło się nie udać. I uda się - mamy nadzieję - po raz trzeci ! :)

Trzecia edycja Bitwy Fandomów już od 30 czerwca !

Trzecia edycja Bitwy Fandomów tym razem pozwoli na rywalizację fanów przeróżnych seriali . Przypomnimy, wcześniejsze Bitwy integrowały fanów Youtuberów (meetYT) a ostatnia, której finał już w piątek - Artystów / Muzyków (Genesis) . Obie Bitwy okazały się wielkim sukcesem - Bitwa Youtuberska docierała do nawet 50 tys. osób , natomiast muzyczna - blisko 100 tys.  ! Wiele wskazuje na to, że nadchodząca - serialowa - może nawet przekroczyć ten wynik . Co wywołuje tak duże zainteresowanie programem? O to już chyba musimy zapytać Was samych - śmiało napiszcie w komentarzach :)

Bitwa Fandomów - czyli ?

...wielki turniej wiedzy i zasięgu poszczególnych grup fanów. To Bitwa na jakość. Ilość pomaga, ale nie jest w stanie ustawić wyników programu i jak pokazały poprzednie edycje, największe fandomy mogą odpaść nawet na poziomie eliminacji .


Program składa się z częsci quizowej i zasięgowej . W pierwszej z nich każdy fandom bierze udział w 5 seriach pytań na temat istotny dla danego fandomu (Youtubera czy też gwiazdy, a w nadchodzącej edycji - aktorów, czy też po prostu serialu) . Na pytania odpowiada reprezentacja fandomu, która składa się z 5 osób wyznaczonych przez dany fandom przed programem. Dzwonimy do nich w trakcie audycji, odpowiadają na pytania i...voila! Zdobywają w ten sposób (lub nie) 3 punkty dla swojego fandomu... łącznie, 15 w 5 seriach pytań .


Ale Bitwa Fandomów to nie tylko program dla uczestników... ale także całych fandomów . Po każdej serii pytań odbywają się premie telefoniczne podczas których dzwoniąc do studia należy nominować fandom do zdobycia kolejnego punktu. Jeśli ktoś dodzwoni się i poda znów ten sam fandom, ten wygrywa kolejny punkt premii . Oprócz tego w zabawie odbywają się dodatkowe głosowania, które mają charakter premii. 


W programie zdobyć można także punkty za hashtagowanie na Twitterze (wielokrotnie kończy się to obecnością w polskich trendach, a czasem nawet zagranicznych!) , smsowanie pod tani numer za 1 zł a także głosowania zasięgowe na fanpageu i stronie WWW radia. W każdej edycji mamy też ofertę zfobycia punktów extra od Sponsorów programu - tym razem jest to Komputronik , który pozwoli zdobyć extra ilość punktów za zakupy na wskazanej stronie przez klientów, którzy dodadzą przy składaniu zamówienia w uwagach informację o tym, że chcą otrzymać punkty. Im więcej takich zakupów ze strony danego fandomu, tym więcej extra punktow do zdobycia :) - maksymalnie 4 .


W tej edycji programu dodane zostaną zadania związane z wizją , z racji, że jest to program poświęcony serialom, które się przecież ogląda :) Choć Bitwa Fandomów, to program Radio Young Stars , audycja odbywa się z pełną wizją i w tej edycji jej wykorzystanie będzie jeszcze bardziej widoczne niż dotychczas.


Ostatnim sposobem na zdobycie punktów będzie serwis, na ktorym aktualnie jesteście. Każdy z Was może tutaj napisać post o Waszym serialu. Nawet 4 punkty , na których zdobycie wpłynie cały Wasz fandom. Serwis zapewni Wam świetne możliwości pokazania się i poszerzenia fanów Waszego serialu - najciekawsze treści na pewno z chęcią podpromujemy :)

Co z tego mają fandomy ?

Przede wszystkim wielką zabawę - jest to akcja, w ktorej w jednym momencie biorą udział dziesiątki tysięcy osób. To wielka szansa na integrację i pokazanie się w tłumie. Program stawia na promocję grup i (w tym wypadku) seriali . Nie wiadomo jak się wszystko potoczy - większy nie zawsze oznacza , że ma większe szanse w programie . Owszem, zasięgi pomagają jednak bez wiedzy o serialu / jego aktorach, szans na wygraną nie ma , bowiem najwięcej punktów zdobywa się właśnie przez quiz wiedzy .  Bitwa Fandomów to także wielkie emocje , które na długo zostają w pamięci fandomów i wywołują liczne dyskusje jeszcze długo po zakończeniu programu. 


Ale nie tylko :) W tej edycji, podobnie jak w kończącej się aktualnie bitwie fandomów muzycznych, mamy dla Was extra nagrody od ich Sponsora. Czy jest o co walczyć? Nie mamy co do tego wątpliwości :)


Rywalizacja toczy się o zestaw nagród , które zostaną przekazane reprezentacji zwycięskiego fandomu w programie . W zależności od tego jak skuteczny będzie dany uczestnik , taka nagroda mu przypadnie w programie. Na Uczestników będzie można głosować także w trakcie premii :


Zwycięzca programu i jednocześnie najlepszy członek reprezentacji otrzyma: konsolę Sony Playstation 4 Slim o wartości 1200 zł (http://www.komputronik.pl/productVariantGroup/3304/sony-playstation-4-slim.html ) . Drugie miejsce to konkret dla uszu - Słuchawki z mikrofonem Hyperx Revolver o wartości 500 zł (https://www.komputronik.pl/product/313325/hyperx-cloud-revolver.html ) . Kolejne miejsca to akcesoria komputerowe wysokiej jakości - laureat(ka) trzeciego miejsca otrzyma klawiaturę Corsair Gaming o wartości blisko 300 zł (http://www.komputronik.pl/product/358846/corsair-gaming-k55-rgb.html ), czwarte miejsce nagrodzimy myszką optyczną MSI DS 100 o wartości 130 zł (https://www.komputronik.pl/product/303945/msi-interceptor-ds100.html ) oraz finalnie - piąte miejsce otrzyma nagrodę pocieszenia - designerską podkładkę Razer Goliatus o wartości ok. 100 zł (https://www.komputronik.pl/product/347628/razer-goliathus-control-fissure-large.html ) . W sumie wartość nagród dla zwycięskiego fandomu wyniesie więc ok. 2200 zł . 


Nie zapomnijcie też o nagrodach dodatkowych dla najskuteczniejszych uczestników programu , ktore trafią też do reprezentacji fandomów. Wśród nich płyty, bilety, gadżety i inne związane z muzyką i nie tylko. 


Są więc nagrody. Jest zabawa, emocje i integracja. Nie możecie tego przegapić !

Dostaliście nominację? Zbierajcie głosy !

Nominacje ruszyły a wybrane przez naszych słuchaczy i widzów fandomy otrzymały zaproszenie do programu w postaci opublikowanej grafiki nominacyjnej na poszczególnych grupach serialowych . Decyzja należy do Was - w sumie do programu zaprosimy 32 reprezentacje, 32 różnych grup serialowych . Czy Wasza znajdzie się wśród nich? To zależy tylko od głosowania !


Jeśli chcecie wziąć udział w bitwie, klikacie pod grafiką nominacyjną w Waszej grupie reakcję "serduszko" . Jeśli nie, i jesteście za odrzuceniem zaproszenia do programu, wystarczy kliknąć reakcję "wrrr" . Niczego nie narzucamy, nikogo do niczego nie zmuszamy, ale uwierzcie - zabawa w Bitwie jest niesamowita i warto podejść do tej akcji :) Będziemy tez zwracać uwagę na komentarze pod grafiką - im większe zainteresowanie zauważymy, tym większa szansa, że to Wasz fandom i Waszą grupę zaprosimy do programu :)


Każdą partnerską grupę zaprezentujemy w trakcie programu i zachęcimy fanów do dołączenia do niej. Zwykle współpracę nawiązujemy poprzez bezpośredni kontakt z administratorami grupy. W tej edycji nie będzie inaczej. Jeśli jednak uważacie, że Waszą grupę / serial niesłusznie pominęliśmy , odezwijcie się do prowadzącego program, Piotra Baranowskiego "Pitera" (http://facebook.com/piotr.mymusic) - na pewno otrzymacie odpowiedź :)

Kiedy, co i jak ?

Pamiętajcie, że w programie reprezentacja wybierana jest na cały sezon . Oczywiście, może się zdarzyć, że ktoś nie będzie mógł pojawić się danego dnia w programie z przyczyn losowych. Tym się jednak nie martwcie - zawsze możecie zaproponować osobę zastępczą, jednak w takim wypadku dana osoba traci szansę na zdobycie bardziej wartościowej nagrody w przypadku zwycięstwa .


Udział w programie odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną - nie ma żadnej potrzeby pojawiania się w studio - bez obaw - żadnych kosztów z tego tytułu ;) Oczekujemy tylko dyspozycyjności , nie dłuższej niż 2-3 min na Uczestnika w trakcie danego programu. Oczywiście, nie mamy wątpliwości, że będziecie tego dnia oglądać cały program, jednak dla formalności - podajemy, że nie musicie ;) 


Do 29 czerwca do 12:00 czekamy na wyniki głosowań w poszczególnych grupach serialowych . Tego dnia finalnie podejmiemy decyzję które fandomy zaprosimy do zabawy . W przypadku ,gdy np. istnieją dwie prężne grupy tego samego serialu, może dojść do głosowania dodatkowego , aby wybrać finalną grupę partnerską akcji. Gdy zauważymy, że jakiś fandom wyraźnie jest zainteresowany programem, skontaktujemy się z administratorami , ustalając zasady współpracy na sezon akcji .


30 czerwca o 19:00 rozpoczniemy trzeci sezon Bitwy. To właśnie wtedy odbędzie się losowanie do grup eliminacyjnych - całość na wizji, z wielką dawką emocji. To właśnie tego dnia spotkacie się wszyscy na jednym czacie, w jednym miejscu. Podobnie, jak w Mistrzostwach np. w Piłce Nożnej, dzielimy Was na osiem 4-osobowych grup eliminacyjnych - w kolejnych 8 tygodniach (z przerwą wakacyjną prowadzącego) odbędzie się właśnie 8 bitew eliminacyjnych . Z każdej bitwy 2 fandomy przechodzą dalej, 2 - definitywnie odpadają. I tak, dokładnie wg. zasad mistrzostw (drabinka) przez etap ćwierćfinałów, półfinałów i finału dotrzemy do 30 października 2017 (termin wstępny), gdy poznamy zwycięzcę zabawy i rozdamy nagrody od Sponsora. 

Gdzie słuchać / oglądać ? :)

Trzeci sezon Bitwy Fandomów zaprezentuje - podobnie jak poprzednie sezony programu - Radio Young Stars na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikcji Radio Young Stars na iOS/Android . Program poprowadzi niezmiennie Piotr Baranowski "Piter" (http://facebook.com/piotr.mymusic ).

Zainteresowani Bitwą? Jakie fandomy serialowe powinny się w niej znaleźć? I co właściwie powoduje, że program stał się takim sukcesem?

Piszcie w komentarzach ! :) Baaardzo chętnie poczytamy :D

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3806 punktów za:

Jakość:20Popularność:3696
Wsparcie:10Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
3,696 czytelników Cze 21, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 3 6 18
jak zobaczylam nagrody, nie moglam uwierzyc. Fajny pomysl z bitwami serialowymi. Trzymam kciuki za V-Lovers
+2 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
EvilRose Użytkownik 1,897 punktów 2
Mam nadzieję, że OUaT da radę się zakwalifikować <3
+2 głosów
Jest OK
Cze 26, 2017
likaalonso Użytkownik 228,779 punktów 1 5 12
Mam nadzieję, że OUAT weźmie udział! ❤
+2 głosów
Jest OK
Cze 26, 2017
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 4 7 13
Z serialami mam jeszcze gorzej niż z fandomami muzycznymi Jest tyle dobrych seriali,ale sercem zostaje przy OUaT i mam nadzieję,że wejdziemy do bitwy.Życzę powodzenia pozostałym serialom i ich fandomom.
+1 głos
Jest OK
Cze 26, 2017
Martyna Diana Nowak Użytkownik 67,786 punktów 1 8
Nagrody zachecają do brania udziału w bitwie. Trzymam kciuki za V-lovers w tej bitwie.
+1 głos
Jest OK
Cze 29, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
166 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 163 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8750 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  33 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
 1. Riverdale
  183921 punktów
 2. The 100
  30851 punktów
 3. Supiwerki
  20084 punktów
 4. Young Stars Festival
  18240 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13977 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11937 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9371 punktów
 9. Bambinos
  9157 punktów
 10. Eurowizja
  9107 punktów
 11. Bartek Lovers
  8926 punktów
 12. Famous In Love
  8235 punktów
 13. Once Upon A Time
  7691 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7345 punktów
 15. YOUNG STARS
  6787 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6379 punktów
 17. Remonators
  6125 punktów
 18. Dua Lipa
  4573 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4399 punktów
 20. INNE
  4385 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4259 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4035 punktów
 24. Nintendo
  3601 punktów
 25. Arturonators
  3511 punktów
 26. 13 Reasons Why
  3506 punktów
 27. Domisiaki
  3183 punktów
 28. K-Pop
  2628 punktów
 29. SikorskiSquad
  2481 punktów
 30. God Of War
  2404 punktów
 31. Sport
  2118 punktów
 32. Young Stars News
  2019 punktów
 33. Puthinators
  1882 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. FILMY
  1620 punktów
 36. Misiaki Sysi
  1619 punktów
 37. GRY
  940 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  531 punktów
 39. Team Rieger
  429 punktów
 40. Stranger Things
  379 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  334 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  95 punktów
 47. MMers
  91 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  58 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  39 punktów
 55. Directioners
  39 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 57. Uncharted
  24 punktów
 1. Potterheads
  115 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  5002 punktów
 2. SERIALE
  2564 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1893 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  960 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  373 punktów
 8. MUZYKA
  155 punktów
 9. Arturonators
  91 punktów
 10. Once Upon A Time
  91 punktów
 11. Supiwerki
  91 punktów
 12. Bambinos
  47 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  24 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2340 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post