Fandomy

Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+20 głosów

Pościgi Riverdale i The 100 w grupach A i D, wielka szansa TVD i Teen Wolf w grupach B i C  . Ta Bitwa będzie z pewnością zdecydowanie ciekawsza od pierwszego półfinału - dziś wiemy już na co stać wszystkie fandomy w każdej grupie , zatem czeka nas prawdziwy pościg po punkty. Komu się uda dziś zapewnić sobie awans do finału? A może w jakiejś grupie walka potrwa do samego końca ?

Głosuj w grafice zasięgowej już teraz !

...aż 50 tys. punktów możecie przyznać dla fandomu, który uzyska najwięcej głosów do grafiki zasięgowej. Taka liczba może spowodować, że któryś z fandomów wygra/przegra. Warto więc powalczyć o głosy :-) Grafikę znajdziecie na fanpageu Radia Young Stars - https://www.facebook.com/youngstarsradio/ oraz fanpageu Fandoms - https://www.facebook.com/fandomswebapp/ . Pamiętajcie, że liczą się też głosy zebrane w ramach wszystkich udostępnień tej grafiki :)


W trakcie programu fandomy mogą dziś uzyskać, podobnie jak tydzień temu: 40 tys. punktow za poprawną odp. w quizie (lub 50 tys. jeśli wszystkie odpowiedzi od fandomu padną poprawnie) , od 10 do 100 tys. punktów za wygrane premie telefoniczne oraz od 10 do 50 tys. punktów za każdą wygraną akcję zasięgową (facebook ,twitter, www) , z premią do 90 tys. punktów za zwycięstwo we wszystkich trzech akcjach zasięgowych. W sumie realne jest nawet 600 tys. punktów w trakcie programu. Jest więc o co walczyć ! Co taka ilość punktów może zmienić w rankingu? Praktycznie wszystko ! Prześledźmy jak wygląda sytuacja w każdej z grup.

Sytuacja fandomów w każdej z grup

W Grupie A sytuacja jest bardzo korzystna dla fanów Violetty . Ci uzyskali aż 800 tys. punktów przewagi nad rywalami, co oznacza, że nawet po uzyskaniu maksymalnej ilości punktow z programu, fandom będzie miał duże trudności by przejść do finału. Wynik Bitwy w grupie A jest absolutnie kluczowy.

W Grupie B sytuacja jest dokładnie odwrotna - wynik fanów FiL w Bitwie tydzień temu nie pozwolił uciec rywalom - brakuje im zaledwie 100 tys. punktów w dzisiejszym programie by objąć prowadzenie. Szanse , że to się uda są ogromne .

W Grupie C rywalizacja jest obecnie jedną z najciekawszych - podobnie było zresztą 2 tyg. temu podczas Bitwy o pólfinał. Wtedy te dwa fandomy pokonały rywali, dziś toczą bitwę o awans ze sobą. Supernatural wypadli dobrze tydzień temu, ale Teen Wolf brakuje tylko 150 tys. punktów, by objąć prowadzenie. Mają duże szanse, że im się uda , ale coś nam mówi, że SPN awansu do finału tak szybko nie odpuszczą ;)

W Grupie D trwa prawdziwy pościg The 100 , którzy w tym tygodniu uzyskali aż 200 tys. punktów więcej od reprezentancji Lunistas . Dziś potrzebują 200 tys. punktów, by objąć prowadzenie. To może się udać, ale Lunistas także łatwo nie odpuszczą .


Zdecydowanie mamy do czynienia z najciekawszymi momentami całej akcji, która zbliża się już do końca . Pamiętajcie, że po bitwie fandomy mają jeszcze 2 dni, aby zdobyć punkty poprzez portal.  Przypominamy też, że zgodnie z aktualizacją zasad, nie możecie już zmienić fandomu, dla którego zbieracie punkty . Będzie to możliwe dopiero od poniedziałku, przez kolejne 48 godzin (do wtorku, do północy) .

Oglądaj od 19:00 !

...na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji Radio Young Stars na urządzeniach mobilnych. Nie zabraknie dziś także szans na zabawę w Kumulację (gralismy też tydzień temu), która pozwala w trakcie złotego strzału wygrać kolejne dzisiątki tysięcy punktów :) 

Na kogo stawiacie?

Dajcie znać w komentarzach :)

Piotr Baranowski Super Administrator
669 czytelników Wrz 22

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:
Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

27 Komentarzy

xalastormer Użytkownik zweryfikowany 34,083 punktów 2
The 100 da radę ❤️
+17 głosów
+4000
Wrz 22
Angelika z Setki Użytkownik zweryfikowany 50,195 punktów 8
Stawiam na The100.
Dlaczego?
Myślę, że na stronie można zauważyć naszą aktywność, która jest naprawdę duża.
Staramy się dogonić Soy Lunę i chyba nam się to udaje.
Często dostajemy posty dnia i przekonujemy do naszego serialu coraz więcej osób.
The100 to naprawdę silny fandom i wierzę w to, że uda nam się wygrać dzisiejszą bitwę i dostać się do finału. <3
+15 głosów
Wrz 22
Przyczajona Kuna Użytkownik zweryfikowany 262,102 punktów 1 5
Zdecydowanie The 100.  Mimo takiej różnicy z Soy Luną dalej walczą co tak bardzo przypomina fandom Supernatural. Lubię też czytać ich posty i bardzo chętnie rywalizowałabym z nimi w finale. Z pewnością byłby to jeden z najbardziej emocjonujących finałów! Mam nadzieję, że uda im się przebić Soy Lunę, i że SPN będzie mogło się z nimi zmierzyć ( o ile przejdziemy dalej xd). No i muszę to obejrzeć by móc to w końcu skreślić z listy seriali do obejrzenia :3
+13 głosów
Wrz 22
Galopujący Jeleń Administrator 286,856 punktów 2 14
No musisz, koniecznie! ;3
Teamix Zarejestrowany użytkownik 27,100 punktów 3
The 100!!
+12 głosów
Wrz 22
orange_shamrock Zarejestrowany użytkownik 9 punktów 1
The 100
<3
+12 głosów
Wrz 22
V-lovers1 Użytkownik zweryfikowany 39,236 punktów 1 8
Za the 100 całym serduszkiem Mimo, że nie jestem wielką fanką tego serialu mam nadzieje, że ten fandom przejdzie dalej, bo z całą pewnością na to zasługuje, chociażby jeśli chodzi o aktywność ^^. Na szczęście ja o swój fandom (v-lovers) nie muszę się już obawiać, wiec moge włożyć całą siebie w kibicowaniu innym ;)
+10 głosów
Wrz 22
x_kinga.xx Zarejestrowany użytkownik 2,428 punktów 1
Trzymam kciuki za The 100!
+9 głosów
Wrz 22
Kopytkująca Sarna Administrator 382,109 punktów 2 9
DE STO
+9 głosów
Wrz 22
NikolaMendes Użytkownik zweryfikowany 11,695 punktów 3
Myślę, że The 100 wygra! Trzymam kciuki!
+6 głosów
Wrz 22
Karolista3011 Użytkownik zweryfikowany 55,051 punktów 4
W dzisiejszej bitwie trzymam kciuki za Teen Wolf. Bardzo chcę aby wygrali w swojej grupie,ale oczywiście nie życzę źle Supernatural.
A tak ogólnie w bitwie jestem za Soy Luną i Violettą. Kocham je całym serduszkiem i mam nadzieje ze dotrą do finału. Mimo to życzę powodzenia wszystkim fandomom. Niech wygra najlepszy!
+6 głosów
Wrz 22
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 335,967 punktów 4 18
W dzisiejszej bitwie jestem za Riverdale, jestem pewna, że ten wspaniały i duży fandom da radę a tak ogólnie całym serduszkiem jestem za Soy Luną. Tak jak napisałeś my tak łatwo nie odpuścimy i będziemy walczyć do końca. Chciałam pogratulować każdemu zajścia tak daleko w bitwie. Pozdrawiam i przesyłam masę uścisków
+5 głosów
Wrz 22
Pomarańczka. Użytkownik zweryfikowany 17,022 punktów 1 4
THE 100 & TEEN WOLF ♥
+5 głosów
Wrz 22
Mania Goździewicz Użytkownik zweryfikowany 1,397 punktów 1
The 100 jest moc w nas
+5 głosów
Wrz 22
Anna Jopek Użytkownik zweryfikowany 159,793 punktów 2 9
Pamiętniki wampirów  trzymam kciuki :-*
+4 głosów
Wrz 22
Pingwin Użytkownik zweryfikowany 303,255 punktów 3 8
Trzymam kciuki za Teen Wolf. Z serialem jestem na bieżąco i to właśnie on wprowadził mnie w świat seriali. Pomimo tego, że na początku nie szło nam zbyt dobrze, to w bitwie o półfinał pokazaliśmy na co nas stać. Może nie jesteśmy najlepsi, ale dzięki zaangażowaniu kilku osób dajemy radę. Szkoda tylko, że rywalizujemy z Supernatural, bo z dziewczynami bardzo się polubiłyśmy i w wyżej wspomnianej bitwie o półfinał się wspierałyśmy nawzajem :-)
+4 głosów
Wrz 22
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Wampirki się nie dajcie swych długich kłów użyjcie i z rywali "krew" wypijcie (uwaga żart nie bierzcie tego na serio). A więc hip, hip hurra grupa "Pamiętników Wampirów" wygra
+4 głosów
Wrz 23
Ola.Tinista Użytkownik zweryfikowany 74,070 punktów 2 6
TEEN WOLF
+3 głosów
Wrz 22
Aqua Użytkownik zweryfikowany 65,894 punktów 5
Mam nadzieję, że Riverdale wygra <3 To wspaniały serial ze świetnym fandomem, więc sadzę, że nasze zwycięstwo jest możliwe Trzymam kciuki za całą reprezentację.
+2 głosów
Wrz 22
Patisanka Zarejestrowany użytkownik 24 punktów 1
Oczywiście trzymam kciuki za SPN w porównaniu z "wiekiem" pozostałych fandomów SPNFamily to stare wyjadacze nie raz i nie dwa w wielu konkursach fandom pokazał swoją siłę i mam nadzieję, że i tym razem będzie tak samo. Supernatural powodzenia <3
+2 głosów
Wrz 22
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 929 punktów 2 15
<3 TVD <3
+2 głosów
Wrz 23
xFlagax Użytkownik zweryfikowany 8,343 punktów 1 4
Teen Wolf wygra damy rade ! Mamy Moc <3
+1 głos
Wrz 22
Marine Użytkownik zweryfikowany 79,448 punktów 2
Stawiam na Riverdale. Widać, że jest to ciekawa i intrygująca ekipa która stara się na każdym kroku. Są zgrani, a w takich konkursach jest to najważniejsze. ♥
+1 głos
Wrz 22
Natalia1411 Zarejestrowany użytkownik 390 punktów 1
za teen wolf a w poniedziałek finał
+1 głos
Wrz 22
Madziulka331 Użytkownik zweryfikowany 171,137 punktów 1 3
Jak zwykle za Riverdale , ale nie udalo im sie wygrac a wielka szkoda. Ale kazdy fandom jest swietny.
+1 głos
Wrz 23
Wojtek z Setki Zarejestrowany użytkownik 56 punktów
the 100
0 głosów
Wrz 24
Maciek Major Zarejestrowany użytkownik 2,201 punktów
Stawiam na pamiętniki wampirów
0 głosów
Wrz 25
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 515,907 punktów 4 12
Trzymam kciuki za Teen Wolf. Ten serial zasługuje na przynajmniej 3 miejsce, bo to już podium. Serial jest cudowny. Opowiada o chłopaku, który został wilkołakiem. Jest przekochany. Chce wszystkim pomóc, ale niestety, nie jest to możliwe.
Tyle ile akcji dzieje się w tym serialu... Po prostu ciary! Obejrzcie, a nie pożałujecie
0 głosów
Wrz 26

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
91 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 91 Gości
Dziś posty czytano : 4125 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Jereminators
  8835 punktów
 2. Riverdale
  7199 punktów
 3. Beautilles
  4408 punktów
 4. Ananasy Sylwii
  3027 punktów
 1. Natt
  4274 punktów
 2. Daira
  1818 punktów
 3. suzi
  1077 punktów
 4. Aqua
  30 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  0 punktów
 1. (Rywal)
  0 punktów
 1. Jereminators
  8835 punktów
 2. Riverdale
  7199 punktów
 3. Beautilles
  4408 punktów
 4. Ananasy Sylwii
  3027 punktów
 5. Soy Luna
  2551 punktów
 6. Remonators
  666 punktów
 7. MMers
  205 punktów
 8. Tinistas
  61 punktów
 9. Misiaki Sysi
  54 punktów
 10. V-Lovers
  40 punktów
Kontakt