Fandomy

Zasady akcji Twórz z nami strefę fanów YoungStars.pl na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+19 głosów

Trzy z czterech fandomów w grupie A znacznie obniżyło loty - ich zaangażowanie spadło, co bardzo wykorzystała grupa fanów Violetty i pozostałe grupy. Czy dzisiejsza Bitwa będzie ich wielkim powrotem? Trzymamy kciuki, potencjał duży, chęci ze strony adminów owych grup - także. Wszystko zależy więc od Was ! 

Riverdale

Genialny serial, który powraca w październiku ma wielką rzeszę fanów , co widać w rankingu liczebności. Fanów Riverdale bardzo wsparli też ludzie z fandomów muzycznych, zatem przed tą grupą naprawdę duża szansa powrotu. Będą walczyć o drugie miejsce z grupą SKAM i 13RW ... choć z tą ostatnią ponoć zawarli jakiś...sojusz ;) Ciekawie się zrobiło i coś czujemy, że grupa Riverdale jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa !


Fanów wspieracie hashtagując #RiverdaleOnRYS na twitterze i dając haha do grafiki zasięgowej :)

SKAM

Zmiana grupy partnerskiej wpłynęła na pewno na wyniki fanów SKAM . Dzisiejszy dzień jest dużą szansą na rozbudzenie i...prawdopodobnie ostatnią taką okazją, tym bardziej, że konkurencyjne grupy - RIVERDALE i 13RW zawiązali sojusz. W minionej bitwie uzyskali 1 punkt przewagi nad tą pierwszą i zajęli drugie miejsce w programie. Fanów SKAM wsparło też nieco osób z grup muzycznych, ale zakończenie produkcji serialu na pewno obniżyły perspektywy. Czy fandom się obroni? Dzisiejszy wynik Bitwy będzie dla nich kluczowy.


Fanów wspieracie hashtagując #SKAMOnRYS oraz dając serduszko do grafiki zasięgowej .

13 Reasons Why

Drugi sezon 13 Reasons Why nadchodzi, podobnie jak Riverdale , toteż oba fandomy połączyły siły. 13 Reasons Why przyda się to bardzo, gdyż wynik pierwszej Bitwy nie był dla nich zbyt dobry, w dodatku zaangażowanie na stronie w pierwszym miesiącu eliminacji także pozostało wiele do życzenia. Czy dzisiejszy dzień będzie przełomowy? 13RW to genialny serial, o ktorym można napisać mnóstwo treści i wywołać burzliwe dyskusje. Trzymamy kciuki za wielki powrót !


13RW wspieracie hashtagując #13RWOnRYS oraz dając reakcję likea do grafiki zasięgowej.

Violetta

Są na fali i pewnie nic ich nie zatrzyma...chyba, że dzisiejsza Bitwa. Aktualnie pierwsze miejsce wśrod wszystkich fandomów sprawia, że fanów Violetty na pewno trzeba traktować poważnie. Zatrzymać będzie chciał ich sojusz , który może nieco namieszać. Czy V-Lovers się obronią? Czekamy na rezultaty !


V-Lovers wspieracie hashtagując #ViolettaOnRYS oraz dając wow do grafiki zasięgowej :)

Głosuj , hashtaguj, słuchaj i wspieraj swoich dziś od 19:00 !

Druga bitwa grupy A, po raz ostatni w takim składzie odbędzie się dziś od 19:00 na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji Radio Young Stars na iOS/Android. Na fanpageu Radia Young Stars pojawiła się już stosowna grafika z głosowaniem - teraz wszystko zależy od Was! Podobnie jak w poprzednich Bitwach punkty możecie wygrać za quiz wiedzy (max 15 pkt), premie telefoniczne (max 5 pkt) , hashtagowanie na twitterze (1-4 pkt, +1 za ew. trendy Polska), wynik głosowania grafiki zasięgowej (1-4 pkt) oraz głosowanie na stronie radia w trakcie programu na koniec (1-4 pkt) , a także punkty za zakupy na http://www.komputronik.pl/gazetka (dowód zakupu wysyłacie na komputronik@fandoms.pl) .  Przypominamy, że wynik dzisiejszej Bitwy zostanie pomnożony razy 5 , z racji 5 tygodni kolejnej rywalizacji na portalu. 


No właśnie - pamiętajcie, że równie istotne jak Bitwa radiowa jest zaangażowanie na stronie, które pozwala wygrać drugie tyle punktów ...co tydzień. I to właśnie ranking fandomów serialowych na Fandoms.pl jest tym, co musicie zadbać by przejść dalej w zabawie. Przypominamy, do półfinałowej serii przejdą tylko 2 najlepsze fandomy z każdej grupy !


Jak może być dziś? Violetta powalczy o wygraną, ale sojusz Riverdale z 13 RW może im poważnie utrudnić zadanie. Do tego grupa SKAM , która być może stosuje aktualnie zasłonę dymną , może dziś pokazać swoją siłę. Dziś niczego nie możemy być pewni, to będzie bardzo ciekawy wieczór ! :)

A Wy jaki przewidujecie wynik dzisiejszej Bitwy ?

Piszcie w komentarzach i bądźcie z nami od 19:00 ! :)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2582 punktów za:

Jakość:20Popularność:1874
Wsparcie:73Ocena i wartość ocen:19
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:520
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
1,874 czytelników Sie 4, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

52 Komentarzy

kacper0623 Admin 271,357 punktów 2 7 13
Super sprawa tylko, że V-Lovers nie zatrzyma nikt ;) Oni także mają sojusz, i chociaż sami radzą sobie świetnie zawsze mogą na nas liczyć. Na pewno pomożemy im w zajęciu pierwszego miejsca dzisiaj DAMY RADĘ !
+23 głosów
Jest OK
+1250
Sie 4, 2017
Kinga Nosek Zweryfikowany 174,606 punktów 1 4 14
Violetta wygra, już nasza w tym głowa. Byli z nami, my jesteśmy z nimi, jak na jedną, wielką i pokręconą rodzinkę przystało! ♥
+19 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Werka2001 Zweryfikowany 33,263 punktów 3
Jestem za Violettą. Nasz fandom jest bardzo silny i chcemy udowodnić wszystkim, że to nie jest żaden serial dla dzieci I mimo tego, że serial się skończył 2 lata temu to jesteśmy jedną wielką rodziną <3
+15 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
V-loverStuleciak3456 Użytkownik 8,673 punktów 16
Trzymam kciuki za Violettę <3
+12 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
xxkarolajnxx Zweryfikowany 42,997 punktów 3
Trzymam kciuki za Riverdale!
+12 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Kotna Użytkownik 1,754 punktów 2
Kurde. Znowu cztery fajne fandomy haha. Jeszcze nie wiem czy będe za Violettą czy SKAM.

Myślę, że Violetta albo 13rw wygra
+11 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
V-loverStuleciak3456 Użytkownik 8,673 punktów 16
Moim zdaniem wygra fandom V- LOVERS (któremu z całego serca kibicuję). Wiem, że duże szanse mają też fani 13 RW. Uważam, iż walka będzie się toczyć głównie między tymi dwoma fandomami, chociaż fani SKAM i Riverdale też na pewno będą walczyć. NIECH WYGRA LEPSZY, ALBO NAJLEPSZY!
+11 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Lexa Croft Zweryfikowany 47,352 punktów 1 8
Trzymam kciuki za Riverdale, bo naprawdę mają potencjał! Mam nadzieję, że dzisiejsza bitwa im pójdzie i będą mieli szanse na awans. Dużym zagrożeniem dla nich jest 13rw, więc jestem bardzo ciekawa dzisiejszej bitwy! Powodzenia wszystkim fandomom grupy A ;D
+11 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Martyna Wajer Zweryfikowany 140,965 punktów 2 8
Violetty nic nie zatrzyma, v- lovers już pokazali na co ich stać i mogą być z siebie dumni <3 Lunistas są z wami i oncers zresztą też!
+11 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
V-lovers1 Zweryfikowany 39,252 punktów 1 8
Jesteśmy na szczycie i nie zamierzamy z niego zejść! Mam nadzieję, że rozgromimy system tak jak w ostatniej bitwie. Co z tego, że liczebność pozostałych seriali jest czasem nawet pięć razy większa. Liczy się jakość, a nie ilość co ostatnio stało się mottem naszego fandomu. Trzymam bardzo mocno kciuki za Violettę, której z całych sił kibicuję i liczę, że wyjdziemy z tego zwycięsko <3
+11 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Luna Użytkownik 7,023 punktów 2
Powodzenia 13rw! <3
+10 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Magda17B Zweryfikowany 75,364 punktów 2
Liczę na wygraną "Violetty"! Jest to jeden z moich ulubionych seriali, drugim jest "Soy Luna" V-lovers pomogły Lunistas w bitwie, to teraz one pomogą im! Będziemy spamować na tt, reagować na fb.. Damy rady!!!
+10 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Sułtanka AA. Użytkownik 6,132 punktów 4
Mhhh ??? Ciekawe pytanie bardzo interesujące . Wiadomo komu kibicuje ale jak napiszę to będzie dym.WIĘC NIE PISZĘ. Jedyne co będzie szczere i uczciwe z mojej stony to życzyć wybornej zabawy wszystkim, tym co będą uczestniczyć i tym którzy będą słuchać.
 Oczywiście prowadzącemu życzę miłego wieczoru podczas "bitwy".
+10 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
JakubWichowski Zweryfikowany 169,876 punktów 1 9
No to dziś trzymam kciuki za Riverdale, lubię też 13 Reasons Why, ale Riverdale bardziej mi się podoba.
+9 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Kopytkująca Sarna Zweryfikowany 384,200 punktów 2 12
Cos myślę, ze Violetta wygra ale licze jednak ze riverdale da z siebie wszystko bo to im bede dzisiaj kibicowac
+9 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
martynaa__ Użytkownik 1,681 punktów 1
Ojejku, 13rw i riverdale
+8 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
juliajarka240 Zweryfikowany 197,601 punktów 1 5
VIOLETTA !!! <3
+8 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Pingwin Zweryfikowany 303,893 punktów 3 8
Wydaje mi się, że Violetta na pewno wygra. Osoby, które są w reprezentacji są dobrze przygotowane, a grupa bardzo się angażuje.
+8 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Livcia Użytkownik 1,964 punktów 1
Dzisiaj wspieram V - lovers <3. Lunistas pomagają V - lovers <3 <3
+8 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Kaarolajna98 Zweryfikowany 24,162 punktów 4
Uważam, że w tej bitwie największe starcie będzie pomiędzy fandomem Violetty, a Riverdale! Nie mam pojęcia, kto będzie zwycięzcą, bo nigdy nic nie wiadomo. Wszystko może się zdarzyć. Jeżeli chodzi o przegraną to myślę, że może polec SKAM.
 Tak czy inaczej, trzymam kciuki za Riverdale, na pewno dadzą sobie radę i nie odpuszczą
+7 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Ops_mysevilla Użytkownik 8 punktów
Violetta
+7 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Patrycja Haraszna Użytkownik 1,235 punktów 2
Myślę, że V-lovers mają dzisiaj dużą szansę na wygraną! Są naprawdę silnym i zgranym fandomem więc myślę, że będzie ich trudno zatrzymać! Pomimo tego, że "Violetta" zakończyła się już jakiś czas temu nadal ma ogromną rzeszę fanów i nie tylko wśród dziecie ale także młodzieży a nawet i dorosłych! Myślę też, że dzisiaj zacięta walka będzie między fandomami "Riveldale" a "SKAM" i to właśnie te fandomy bedą walczyć o to kto przegra a kto wygra!
+7 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Kami Zweryfikowany 69,886 punktów 1 6
Ta bitwa może być naprawdę ciekawa. Oglądałam każdy z tych seriali, jedne jakiś czas temu, inne w bliższej przeszłości, dlatego mam dobre porównanie, szczególnie, że pamiętam je wszystkie bardzo dobrze. Z pewnością będę obecna na bitwie bo mimo dużej przewagi Violetty jestem ciekawa czy Riverdale, SKAM i 13rw bedą w stanie sprostać wyzwaniu. V-lovers było pierwszym fadomem do jakiego dołączyłam, właśnie to od Violetty wszystko się zaczęło. Widzę ich aktywność i zaangażowanie na fandoms i jestem pod wielkim podziwem tego, jak sobie radzą. Pokazują, że nawet zakończony (i to już jakiś czas temu) "disney'owski" serial jest w stanie zająć czołowe miejsce w rankingu. Próbują udowodnić, że nie jest co, tak jak niektórzy uważają serial dla dzieci bez żadnych przesłań i dlatego będę ich wspierać, jak tylko mogę <3.
+7 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Klarciocha Zweryfikowany 575,937 punktów 3 10
Wiesz co ? Żaden wynik bitwy nie może być przewidziany gdy fandom nie otrzymuje punktów sprawiedliwie. Zdarzają się pomyłki co wcale nie jest złe ale jeżeli takowa się już zdarzy to nie jest poprawiana nawet jeżeli próbujesz skontaktować się przez tydzień! Zmieńcie to błagam! Bo jak tak dalej pójdzie będziecie tracić zainteresowanie
+7 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
natalahemmings Użytkownik 1,899 punktów 1
13 powodow jest w tak nedznej sytuacji, ale mam nadzieje, ze nam sie uda. Mocno trzymam kciuki, bo to na prawde trudna grupa. Zycze wszystkim powodzenia!
+6 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Pacia z Setki Zweryfikowany 31,381 punktów 1 7
trzymam kciuki za v-lovers i 13rw ♥
+6 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
to_ja100 Użytkownik 9,129 punktów 2
Wydaję mi się, że wygra Violetta. Mimo tego, że była wyśmiewana przez niektórych i nazywana "bajeczką dla dzieci", zresztą tak samo jak Soy Luna, nie poddają się i walczą, co pokazują wyniki! Mam nadzieję, że Wam się uda V-lovers, bo jesteście naprawdę świetni! Pokazujecie wszystkim, że każdemu może się udać, powodzenia! #ViolettaOnRYS
+5 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
stydiatw Użytkownik 4,128 punktów 1
riverdale <333
+4 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Trzymam kciuki za wszystkich!!
+3 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
ehaska Użytkownik 7,959 punktów 2
Trzymam kciuki za Riverdale <3
+2 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Julakomm Użytkownik 54,101 punktów 1 6
Trzymam kciuki za V-Lovers To naprawdę silny fandom i założę się, że wygrałby i tak bez sojuszu. Jesteśmy jedną wielką rodziną, robimy wszystko co w naszej mocy aby wygrać tą bitwę Mam nadzieję, że w końcu udowodnimy osobom, które myślą, że Violetta to serial dla dzieci, że się mylą m.in dzięki BF czy postom na Fandoms
+2 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
MISIA05 Użytkownik 15 punktów 1
Super
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 punktów 1 4
Mocno trzymam kciuki za Riverdale!
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
Ama Użytkownik 61 punktów 1
Bardzo liczę na to, że riverdale da z siebie 100% i więcej ale jeśli mam być szczera to się obawiam V-lovers
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
Aneta Kanwal Użytkownik 2 punktów
Viletta wygra bo ma wiernych fanow
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
~Agata~ Użytkownik 743 punktów 2
Riverdale!!
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
Marysia_Nieborak Użytkownik 71 punktów 1
Myślę, że dzisiejszą bitwę wygrają fani Violetty. Ale nie ukrywajmy, wszystkie fandomy mogą sprawić dzisiaj niespodziankę. Sama kibicuje dzisiaj Riverdle, serial ten poleciła mi moja przyjaciółka, z którą mamy różne gusty jeśli chodzi o seriale, filmy itp. Jednak z Riverdale było zupełnie inaczej. Teraz za każdym razem gdy się spotykamy rozmawiamy nawet o tych pierwszych odcinkach Dzisiejsza bitwa będzie chyba jedną z najtrudniejszych bitew, cztery wielkie fandomy, tu każdy może wygrać. Liczę na fanów Riverdale i Violetty <3
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
Zaczarowana4444 Użytkownik 6 punktów 1
Violetta wygra ma sojusz z Bambinos a Bambinos dotrzumuja słowa i pomagają
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
wikiiii Użytkownik 118 punktów 1
Violetta wygra, przegra skam - tak mysle
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
Weroniika Użytkownik 7,073 punktów 2
Z komentarzy widzę, że wiele osób jest za Violettą. Ten fandom naprawdę ma moc! Osobiście jestem za Skam. Uwielbiam ten serial i myślę, że wygra on w dzisiejszej bitwie. Na pewno będzie ciężko z powodu sojuszu 13rw i Riverdale. Są to także bardzo mocne fandomy, a po połączeniu się, będą jeszcze mocniejsze! Mam nadzieję, że Skam da radę! Niestety nie mogę być na dzisiejszej bitwie, ale kibicuje, że uda się wygrać!
+1 głos
Jest OK
Sie 4, 2017
n a t a l i a Użytkownik 22,696 punktów 2
Właśnie słyszałam że Violetta ma sojusz ze SKAM Jestem za tym 2 fandomem oczywiście chociaż liczę również na Violettę <3
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Maja jas Użytkownik 1,836 punktów 2
Na początku wygrywać będzie V-Lovers później prowadzenie przejmie Riverdale . Możliwe ,że 13 powodów prześcignie V-Lovers . Skam przegra
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
xZuzanna7 Użytkownik 1 punkt
Z tego, co widzę, fani Violetty śmiało prą do przodu, jednak wygląda na to, że Riverdale wzięło się w garść. I właśnie za Riverdale trzymam kciuki! <3 Kto wygra? Serce mówi RIVERDALE, ale czy mam rację? Trudno powiedzieć. Życzę wszystkim fandomom miłej zabawy
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
patrycja01 Użytkownik 13 punktów 1 1
V - lovers forever. Mam nadzieję, że wygramy. Doboju!!!
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Nicole Użytkownik 3 punktów 1
Violetta wygra
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Paulina Korejke 3 Zweryfikowany 639,292 punktów 5 15
Chciałabym, aby wygrała Violetta! Nikt jej nie zatrzyma i chciałabym, abyśmy przeszli dalej <3
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Martuuś Użytkownik 1 punkt 1
Riverdale!! <3
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Roksana Sówka Użytkownik 1 punkt
#13RWOnRYS
0 głosów
Jest OK
Sie 4, 2017
Kotna Użytkownik 1,754 punktów 2
Ja tak tutaj wróciłam tylko żeby napisać jedną rzecz.
Krew mnie zalewa gdy czytam komentarze na facebooku RYS pod ostatnią Bitwą.
Jeju, ludzie!
0 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017
tala.xx Użytkownik 3,009 punktów 2
Trzymam kciuki za Violettę i Skam , oba te seriale są świetne  myślę ,że to będzie nie zapomniana walka ♥
0 głosów
Jest OK
Sie 5, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
174 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 169 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6133 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

 1. Maggie143
  34161 punktów
 2. xxOktawiaxx
  11391 punktów
 3. Kinga Piotrowska 1
  11238 punktów
 4. Gasik Dominika
  10560 punktów
 5. Mad
  10390 punktów
 6. Aga_f
  9750 punktów
 7. Kmiecik
  9198 punktów
 8. Anjia
  7419 punktów
 9. Gabxlv_
  7303 punktów
 10. Zodiac
  5073 punktów
 11. pattiekaminska
  4887 punktów
 12. Kinga Nosek
  4163 punktów
 13. Amelia Banaszak
  4106 punktów
 14. Ania Wardak
  3657 punktów
 15. Paulina Korejke 3
  3134 punktów
 16. AlexOla
  2706 punktów
 17. Piotr Bałut 3
  2648 punktów
 18. justtinista
  2584 punktów
 19. JakubWichowski
  2307 punktów
 20. Basia_Jestem
  2060 punktów
 21. Oliwia Rogalska
  1981 punktów
 22. xxStachuraxc
  1966 punktów
 23. kacper0623
  1940 punktów
 24. Agata Odziemkowska
  1798 punktów
 25. xmartynx29
  1773 punktów
 26. rieger1
  1617 punktów
 27. Klaudia Brunaht
  751 punktów
 28. Guziioo
  530 punktów
 29. KateHop
  476 punktów
 30. Malwina Konat
  269 punktów
 31. Grey Girl
  261 punktów
 32. Litlela
  217 punktów
 33. Kasia Małek
  201 punktów
 34. Piotr Baranowski
  180 punktów
 35. Kasia Dzik
  171 punktów
 36. Dorota Bucior
  157 punktów
 37. Emilka Kantor
  153 punktów
 38. Kasia Springer
  133 punktów
 39. liemorebby
  130 punktów
 40. Weronika Bromirska1
  127 punktów
 41. Badyl
  127 punktów
 42. xzux.slx
  117 punktów
 43. w.fudali
  116 punktów
 44. MaartynQa
  104 punktów
 45. Emilia Gajda
  100 punktów
 46. Paw143
  97 punktów
 47. Julia Wróblewska
  93 punktów
 48. Zuzia Równicka
  87 punktów
 49. stylessowaaa
  84 punktów
 50. Ola Iwaniuk
  83 punktów
 51. julczii12
  80 punktów
 52. Norbert Tabor
  78 punktów
 53. nataliag
  76 punktów
 54. suhtorii.i
  74 punktów
 55. Marcelline143
  68 punktów
 56. Marceli Jułga
  64 punktów
 57. sansaari87
  62 punktów
 58. Ewelina Sidz 1
  59 punktów
 59. Wera143
  58 punktów
 60. tilly_is_princess_
  57 punktów
 61. Katarzyna Słodyczka
  52 punktów
 62. Addie_xxx
  51 punktów
 1. Riverdale
  66650 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13099 punktów
 3. Supiwerki
  9540 punktów
 4. Eurowizja
  8961 punktów
 5. Bartek Lovers
  6528 punktów
 6. Remonators
  5416 punktów
 7. Progress Armia
  4086 punktów
 8. Bambinos
  3970 punktów
 9. MUZYKA
  3969 punktów
 10. The Originals
  3923 punktów
 11. YOUNG STARS
  3669 punktów
 12. Shawn Mendes Army
  3667 punktów
 13. 13 Reasons Why
  3343 punktów
 14. SERIALE
  3165 punktów
 15. Arturonators
  2654 punktów
 16. K-Pop
  2611 punktów
 17. Famous In Love
  2464 punktów
 18. Stranger Things
  2280 punktów
 19. Sport
  2035 punktów
 20. SikorskiSquad
  1993 punktów
 21. Dua Lipa
  1870 punktów
 22. Puthinators
  1859 punktów
 23. Misiaki Sysi
  1494 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  1452 punktów
 25. FILMY/SERIALE/TV
  995 punktów
 26. Young Stars News
  834 punktów
 27. The 100
  671 punktów
 28. GRY
  637 punktów
 29. Team Rieger
  399 punktów
 30. Kluseczki Olgi
  282 punktów
 31. Pamiętniki Wampirów
  203 punktów
 32. Detroit
  140 punktów
 33. Soy Luna
  117 punktów
 34. Arianators
  112 punktów
 35. INNE
  65 punktów
 36. God Of War
  40 punktów
 37. R5Family
  38 punktów
 38. Beautilles
  37 punktów
 39. Selenators
  33 punktów
 40. MMers
  32 punktów
 41. Sony Playstation
  20 punktów
 1. Potterheads
  84 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  1718 punktów
 2. Shawn Mendes Army
  829 punktów
 3. Bambinos
  682 punktów
 4. The 100
  558 punktów
 5. YOUNG STARS
  464 punktów
 6. Supiwerki
  322 punktów
 7. SERIALE
  118 punktów
 8. MUZYKA
  114 punktów
 9. Bartek Lovers
  67 punktów
 10. Riverdale
  63 punktów
 11. Arturonators
  12 punktów
 12. Dua Lipa
  12 punktów
 13. The Originals
  12 punktów
 14. Remonators
  10 punktów
 15. Eurowizja
  9 punktów
 16. SikorskiSquad
  8 punktów
 17. Stranger Things
  6 punktów
 18. 13 Reasons Why
  4 punktów
 19. Famous In Love
  4 punktów
 20. K-Pop
  4 punktów
 21. Sport
  4 punktów
 22. GRY
  2 punktów
 23. Progress Armia
  2 punktów
 24. Misiaki Sysi
  1 punktów
 25. Pamiętniki Wampirów
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2008 punktów
 2. Pretty Little Liars
  1156 punktów
 3. Riverdale
  1107 punktów
 4. Bartek Lovers
  1088 punktów
 5. Dua Lipa
  1047 punktów
 6. The Originals
  925 punktów
 7. Bambinos
  839 punktów
 8. Shawn Mendes Army
  789 punktów
 9. Once Upon A Time
  685 punktów
 10. K-Pop
  683 punktów
 11. Soy Luna
  678 punktów
 12. Supiwerki
  159 punktów
Kontakt Post