Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+19 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Trzy z czterech fandomów w grupie A znacznie obniżyło loty - ich zaangażowanie spadło, co bardzo wykorzystała grupa fanów Violetty i pozostałe grupy. Czy dzisiejsza Bitwa będzie ich wielkim powrotem? Trzymamy kciuki, potencjał duży, chęci ze strony adminów owych grup - także. Wszystko zależy więc od Was ! 

Riverdale

Genialny serial, który powraca w październiku ma wielką rzeszę fanów , co widać w rankingu liczebności. Fanów Riverdale bardzo wsparli też ludzie z fandomów muzycznych, zatem przed tą grupą naprawdę duża szansa powrotu. Będą walczyć o drugie miejsce z grupą SKAM i 13RW ... choć z tą ostatnią ponoć zawarli jakiś...sojusz ;) Ciekawie się zrobiło i coś czujemy, że grupa Riverdale jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa !


Fanów wspieracie hashtagując #RiverdaleOnRYS na twitterze i dając haha do grafiki zasięgowej :)

SKAM

Zmiana grupy partnerskiej wpłynęła na pewno na wyniki fanów SKAM . Dzisiejszy dzień jest dużą szansą na rozbudzenie i...prawdopodobnie ostatnią taką okazją, tym bardziej, że konkurencyjne grupy - RIVERDALE i 13RW zawiązali sojusz. W minionej bitwie uzyskali 1 punkt przewagi nad tą pierwszą i zajęli drugie miejsce w programie. Fanów SKAM wsparło też nieco osób z grup muzycznych, ale zakończenie produkcji serialu na pewno obniżyły perspektywy. Czy fandom się obroni? Dzisiejszy wynik Bitwy będzie dla nich kluczowy.


Fanów wspieracie hashtagując #SKAMOnRYS oraz dając serduszko do grafiki zasięgowej .

13 Reasons Why

Drugi sezon 13 Reasons Why nadchodzi, podobnie jak Riverdale , toteż oba fandomy połączyły siły. 13 Reasons Why przyda się to bardzo, gdyż wynik pierwszej Bitwy nie był dla nich zbyt dobry, w dodatku zaangażowanie na stronie w pierwszym miesiącu eliminacji także pozostało wiele do życzenia. Czy dzisiejszy dzień będzie przełomowy? 13RW to genialny serial, o ktorym można napisać mnóstwo treści i wywołać burzliwe dyskusje. Trzymamy kciuki za wielki powrót !


13RW wspieracie hashtagując #13RWOnRYS oraz dając reakcję likea do grafiki zasięgowej.

Violetta

Są na fali i pewnie nic ich nie zatrzyma...chyba, że dzisiejsza Bitwa. Aktualnie pierwsze miejsce wśrod wszystkich fandomów sprawia, że fanów Violetty na pewno trzeba traktować poważnie. Zatrzymać będzie chciał ich sojusz , który może nieco namieszać. Czy V-Lovers się obronią? Czekamy na rezultaty !


V-Lovers wspieracie hashtagując #ViolettaOnRYS oraz dając wow do grafiki zasięgowej :)

Głosuj , hashtaguj, słuchaj i wspieraj swoich dziś od 19:00 !

Druga bitwa grupy A, po raz ostatni w takim składzie odbędzie się dziś od 19:00 na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji Radio Young Stars na iOS/Android. Na fanpageu Radia Young Stars pojawiła się już stosowna grafika z głosowaniem - teraz wszystko zależy od Was! Podobnie jak w poprzednich Bitwach punkty możecie wygrać za quiz wiedzy (max 15 pkt), premie telefoniczne (max 5 pkt) , hashtagowanie na twitterze (1-4 pkt, +1 za ew. trendy Polska), wynik głosowania grafiki zasięgowej (1-4 pkt) oraz głosowanie na stronie radia w trakcie programu na koniec (1-4 pkt) , a także punkty za zakupy na http://www.komputronik.pl/gazetka (dowód zakupu wysyłacie na komputronik@fandoms.pl) .  Przypominamy, że wynik dzisiejszej Bitwy zostanie pomnożony razy 5 , z racji 5 tygodni kolejnej rywalizacji na portalu. 


No właśnie - pamiętajcie, że równie istotne jak Bitwa radiowa jest zaangażowanie na stronie, które pozwala wygrać drugie tyle punktów ...co tydzień. I to właśnie ranking fandomów serialowych na Fandoms.pl jest tym, co musicie zadbać by przejść dalej w zabawie. Przypominamy, do półfinałowej serii przejdą tylko 2 najlepsze fandomy z każdej grupy !


Jak może być dziś? Violetta powalczy o wygraną, ale sojusz Riverdale z 13 RW może im poważnie utrudnić zadanie. Do tego grupa SKAM , która być może stosuje aktualnie zasłonę dymną , może dziś pokazać swoją siłę. Dziś niczego nie możemy być pewni, to będzie bardzo ciekawy wieczór ! :)

A Wy jaki przewidujecie wynik dzisiejszej Bitwy ?

Piszcie w komentarzach i bądźcie z nami od 19:00 ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2463 punktów za:

Jakość:20Popularność:1835
Podziękowania:3Ocena:95
Wyróżnienia:0Komentarze:510

Piotr Baranowski Super Administrator
1,835 czytelników Sie 4, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

51 Komentarzy

kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,782 punktów 2 7 13
Super sprawa tylko, że V-Lovers nie zatrzyma nikt ;) Oni także mają sojusz, i chociaż sami radzą sobie świetnie zawsze mogą na nas liczyć. Na pewno pomożemy im w zajęciu pierwszego miejsca dzisiaj DAMY RADĘ !
+23 głosów
+1250
Sie 4, 2017
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,550 punktów 1 4 14
Violetta wygra, już nasza w tym głowa. Byli z nami, my jesteśmy z nimi, jak na jedną, wielką i pokręconą rodzinkę przystało! ♥
+19 głosów
Sie 4, 2017
Werka2001 Użytkownik zweryfikowany 33,263 punktów 3
Jestem za Violettą. Nasz fandom jest bardzo silny i chcemy udowodnić wszystkim, że to nie jest żaden serial dla dzieci I mimo tego, że serial się skończył 2 lata temu to jesteśmy jedną wielką rodziną <3
+15 głosów
Sie 4, 2017
V-loverStuleciak3456 Zarejestrowany użytkownik 8,673 punktów 16
Trzymam kciuki za Violettę <3
+12 głosów
Sie 4, 2017
xxkarolajnxx Użytkownik zweryfikowany 42,749 punktów 2
Trzymam kciuki za Riverdale!
+12 głosów
Sie 4, 2017
Kotna Zarejestrowany użytkownik 1,655 punktów 2
Kurde. Znowu cztery fajne fandomy haha. Jeszcze nie wiem czy będe za Violettą czy SKAM.

Myślę, że Violetta albo 13rw wygra
+11 głosów
Sie 4, 2017
V-loverStuleciak3456 Zarejestrowany użytkownik 8,673 punktów 16
Moim zdaniem wygra fandom V- LOVERS (któremu z całego serca kibicuję). Wiem, że duże szanse mają też fani 13 RW. Uważam, iż walka będzie się toczyć głównie między tymi dwoma fandomami, chociaż fani SKAM i Riverdale też na pewno będą walczyć. NIECH WYGRA LEPSZY, ALBO NAJLEPSZY!
+11 głosów
Sie 4, 2017
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Trzymam kciuki za Riverdale, bo naprawdę mają potencjał! Mam nadzieję, że dzisiejsza bitwa im pójdzie i będą mieli szanse na awans. Dużym zagrożeniem dla nich jest 13rw, więc jestem bardzo ciekawa dzisiejszej bitwy! Powodzenia wszystkim fandomom grupy A ;D
+11 głosów
Sie 4, 2017
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Violetty nic nie zatrzyma, v- lovers już pokazali na co ich stać i mogą być z siebie dumni <3 Lunistas są z wami i oncers zresztą też!
+11 głosów
Sie 4, 2017
V-lovers1 Użytkownik zweryfikowany 39,249 punktów 1 8
Jesteśmy na szczycie i nie zamierzamy z niego zejść! Mam nadzieję, że rozgromimy system tak jak w ostatniej bitwie. Co z tego, że liczebność pozostałych seriali jest czasem nawet pięć razy większa. Liczy się jakość, a nie ilość co ostatnio stało się mottem naszego fandomu. Trzymam bardzo mocno kciuki za Violettę, której z całych sił kibicuję i liczę, że wyjdziemy z tego zwycięsko <3
+11 głosów
Sie 4, 2017
Luna Zarejestrowany użytkownik 7,012 punktów 1
Powodzenia 13rw! <3
+10 głosów
Sie 4, 2017
Magda17B Użytkownik zweryfikowany 75,364 punktów 2
Liczę na wygraną "Violetty"! Jest to jeden z moich ulubionych seriali, drugim jest "Soy Luna" V-lovers pomogły Lunistas w bitwie, to teraz one pomogą im! Będziemy spamować na tt, reagować na fb.. Damy rady!!!
+10 głosów
Sie 4, 2017
Sułtanka AA. Zarejestrowany użytkownik 6,132 punktów 3
Mhhh ??? Ciekawe pytanie bardzo interesujące . Wiadomo komu kibicuje ale jak napiszę to będzie dym.WIĘC NIE PISZĘ. Jedyne co będzie szczere i uczciwe z mojej stony to życzyć wybornej zabawy wszystkim, tym co będą uczestniczyć i tym którzy będą słuchać.
 Oczywiście prowadzącemu życzę miłego wieczoru podczas "bitwy".
+10 głosów
Sie 4, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,916 punktów 1 7
No to dziś trzymam kciuki za Riverdale, lubię też 13 Reasons Why, ale Riverdale bardziej mi się podoba.
+9 głosów
Sie 4, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik zweryfikowany 383,218 punktów 2 10
Cos myślę, ze Violetta wygra ale licze jednak ze riverdale da z siebie wszystko bo to im bede dzisiaj kibicowac
+9 głosów
Sie 4, 2017
martynaa__ Zarejestrowany użytkownik 1,681 punktów 1
Ojejku, 13rw i riverdale
+8 głosów
Sie 4, 2017
juliajarka240 Użytkownik zweryfikowany 197,601 punktów 1 5
VIOLETTA !!! <3
+8 głosów
Sie 4, 2017
Pingwin Użytkownik zweryfikowany 303,255 punktów 3 8
Wydaje mi się, że Violetta na pewno wygra. Osoby, które są w reprezentacji są dobrze przygotowane, a grupa bardzo się angażuje.
+8 głosów
Sie 4, 2017
Livcia Zarejestrowany użytkownik 1,964 punktów 1
Dzisiaj wspieram V - lovers <3. Lunistas pomagają V - lovers <3 <3
+8 głosów
Sie 4, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik zweryfikowany 24,354 punktów 4
Uważam, że w tej bitwie największe starcie będzie pomiędzy fandomem Violetty, a Riverdale! Nie mam pojęcia, kto będzie zwycięzcą, bo nigdy nic nie wiadomo. Wszystko może się zdarzyć. Jeżeli chodzi o przegraną to myślę, że może polec SKAM.
 Tak czy inaczej, trzymam kciuki za Riverdale, na pewno dadzą sobie radę i nie odpuszczą
+7 głosów
Sie 4, 2017
Ops_mysevilla Zarejestrowany użytkownik 8 punktów
Violetta
+7 głosów
Sie 4, 2017
Patrycja Haraszna Zarejestrowany użytkownik 1,235 punktów 2
Myślę, że V-lovers mają dzisiaj dużą szansę na wygraną! Są naprawdę silnym i zgranym fandomem więc myślę, że będzie ich trudno zatrzymać! Pomimo tego, że "Violetta" zakończyła się już jakiś czas temu nadal ma ogromną rzeszę fanów i nie tylko wśród dziecie ale także młodzieży a nawet i dorosłych! Myślę też, że dzisiaj zacięta walka będzie między fandomami "Riveldale" a "SKAM" i to właśnie te fandomy bedą walczyć o to kto przegra a kto wygra!
+7 głosów
Sie 4, 2017
Kami Użytkownik zweryfikowany 69,886 punktów 1 6
Ta bitwa może być naprawdę ciekawa. Oglądałam każdy z tych seriali, jedne jakiś czas temu, inne w bliższej przeszłości, dlatego mam dobre porównanie, szczególnie, że pamiętam je wszystkie bardzo dobrze. Z pewnością będę obecna na bitwie bo mimo dużej przewagi Violetty jestem ciekawa czy Riverdale, SKAM i 13rw bedą w stanie sprostać wyzwaniu. V-lovers było pierwszym fadomem do jakiego dołączyłam, właśnie to od Violetty wszystko się zaczęło. Widzę ich aktywność i zaangażowanie na fandoms i jestem pod wielkim podziwem tego, jak sobie radzą. Pokazują, że nawet zakończony (i to już jakiś czas temu) "disney'owski" serial jest w stanie zająć czołowe miejsce w rankingu. Próbują udowodnić, że nie jest co, tak jak niektórzy uważają serial dla dzieci bez żadnych przesłań i dlatego będę ich wspierać, jak tylko mogę <3.
+7 głosów
Sie 4, 2017
Klarciocha Użytkownik zweryfikowany 575,458 punktów 3 10
Wiesz co ? Żaden wynik bitwy nie może być przewidziany gdy fandom nie otrzymuje punktów sprawiedliwie. Zdarzają się pomyłki co wcale nie jest złe ale jeżeli takowa się już zdarzy to nie jest poprawiana nawet jeżeli próbujesz skontaktować się przez tydzień! Zmieńcie to błagam! Bo jak tak dalej pójdzie będziecie tracić zainteresowanie
+7 głosów
Sie 4, 2017
natalahemmings Zarejestrowany użytkownik 1,899 punktów 1
13 powodow jest w tak nedznej sytuacji, ale mam nadzieje, ze nam sie uda. Mocno trzymam kciuki, bo to na prawde trudna grupa. Zycze wszystkim powodzenia!
+6 głosów
Sie 4, 2017
Pacia z Setki Użytkownik zweryfikowany 30,464 punktów 1 7
trzymam kciuki za v-lovers i 13rw ♥
+6 głosów
Sie 4, 2017
to_ja100 Zarejestrowany użytkownik 8,728 punktów 1
Wydaję mi się, że wygra Violetta. Mimo tego, że była wyśmiewana przez niektórych i nazywana "bajeczką dla dzieci", zresztą tak samo jak Soy Luna, nie poddają się i walczą, co pokazują wyniki! Mam nadzieję, że Wam się uda V-lovers, bo jesteście naprawdę świetni! Pokazujecie wszystkim, że każdemu może się udać, powodzenia! #ViolettaOnRYS
+5 głosów
Sie 4, 2017
stydiatw Zarejestrowany użytkownik 4,128 punktów 1
riverdale <333
+4 głosów
Sie 4, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,507 punktów 3 78
Trzymam kciuki za wszystkich!!
+3 głosów
Sie 4, 2017
ehaska Zarejestrowany użytkownik 7,939 punktów 1
Trzymam kciuki za Riverdale <3
+2 głosów
Sie 4, 2017
Julakomm Zarejestrowany użytkownik 54,101 punktów 1 6
Trzymam kciuki za V-Lovers To naprawdę silny fandom i założę się, że wygrałby i tak bez sojuszu. Jesteśmy jedną wielką rodziną, robimy wszystko co w naszej mocy aby wygrać tą bitwę Mam nadzieję, że w końcu udowodnimy osobom, które myślą, że Violetta to serial dla dzieci, że się mylą m.in dzięki BF czy postom na Fandoms
+2 głosów
Sie 4, 2017
MISIA05 Zarejestrowany użytkownik 15 punktów 1
Super
+1 głos
Sie 4, 2017
madzix99J_0421 Zarejestrowany użytkownik 143,020 punktów 1 4
Mocno trzymam kciuki za Riverdale!
+1 głos
Sie 4, 2017
Ama Zarejestrowany użytkownik 61 punktów 1
Bardzo liczę na to, że riverdale da z siebie 100% i więcej ale jeśli mam być szczera to się obawiam V-lovers
+1 głos
Sie 4, 2017
Aneta Kanwal Zarejestrowany użytkownik 2 punktów
Viletta wygra bo ma wiernych fanow
+1 głos
Sie 4, 2017
~Agata~ Zarejestrowany użytkownik 743 punktów 2
Riverdale!!
+1 głos
Sie 4, 2017
Marysia_Nieborak Zarejestrowany użytkownik 71 punktów 1
Myślę, że dzisiejszą bitwę wygrają fani Violetty. Ale nie ukrywajmy, wszystkie fandomy mogą sprawić dzisiaj niespodziankę. Sama kibicuje dzisiaj Riverdle, serial ten poleciła mi moja przyjaciółka, z którą mamy różne gusty jeśli chodzi o seriale, filmy itp. Jednak z Riverdale było zupełnie inaczej. Teraz za każdym razem gdy się spotykamy rozmawiamy nawet o tych pierwszych odcinkach Dzisiejsza bitwa będzie chyba jedną z najtrudniejszych bitew, cztery wielkie fandomy, tu każdy może wygrać. Liczę na fanów Riverdale i Violetty <3
+1 głos
Sie 4, 2017
Zaczarowana4444 Zarejestrowany użytkownik 6 punktów 1
Violetta wygra ma sojusz z Bambinos a Bambinos dotrzumuja słowa i pomagają
+1 głos
Sie 4, 2017
wikiiii Zarejestrowany użytkownik 118 punktów 1
Violetta wygra, przegra skam - tak mysle
+1 głos
Sie 4, 2017
Weroniika Zarejestrowany użytkownik 7,073 punktów 2
Z komentarzy widzę, że wiele osób jest za Violettą. Ten fandom naprawdę ma moc! Osobiście jestem za Skam. Uwielbiam ten serial i myślę, że wygra on w dzisiejszej bitwie. Na pewno będzie ciężko z powodu sojuszu 13rw i Riverdale. Są to także bardzo mocne fandomy, a po połączeniu się, będą jeszcze mocniejsze! Mam nadzieję, że Skam da radę! Niestety nie mogę być na dzisiejszej bitwie, ale kibicuje, że uda się wygrać!
+1 głos
Sie 4, 2017
n a t a l i a Zarejestrowany użytkownik 22,696 punktów 2
Właśnie słyszałam że Violetta ma sojusz ze SKAM Jestem za tym 2 fandomem oczywiście chociaż liczę również na Violettę <3
0 głosów
Sie 4, 2017
Maja jas Zarejestrowany użytkownik 1,755 punktów 1
Na początku wygrywać będzie V-Lovers później prowadzenie przejmie Riverdale . Możliwe ,że 13 powodów prześcignie V-Lovers . Skam przegra
0 głosów
Sie 4, 2017
xZuzanna7 Zarejestrowany użytkownik 1 punkt
Z tego, co widzę, fani Violetty śmiało prą do przodu, jednak wygląda na to, że Riverdale wzięło się w garść. I właśnie za Riverdale trzymam kciuki! <3 Kto wygra? Serce mówi RIVERDALE, ale czy mam rację? Trudno powiedzieć. Życzę wszystkim fandomom miłej zabawy
0 głosów
Sie 4, 2017
patrycja01 Zarejestrowany użytkownik 13 punktów 1 1
V - lovers forever. Mam nadzieję, że wygramy. Doboju!!!
0 głosów
Sie 4, 2017
Nicole Zarejestrowany użytkownik 3 punktów 1
Violetta wygra
0 głosów
Sie 4, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 610,295 punktów 4 14
Chciałabym, aby wygrała Violetta! Nikt jej nie zatrzyma i chciałabym, abyśmy przeszli dalej <3
0 głosów
Sie 4, 2017
Martuuś Zarejestrowany użytkownik 1 punkt 1
Riverdale!! <3
0 głosów
Sie 4, 2017
Roksana Sówka Zarejestrowany użytkownik 1 punkt
#13RWOnRYS
0 głosów
Sie 4, 2017
Kotna Zarejestrowany użytkownik 1,655 punktów 2
Ja tak tutaj wróciłam tylko żeby napisać jedną rzecz.
Krew mnie zalewa gdy czytam komentarze na facebooku RYS pod ostatnią Bitwą.
Jeju, ludzie!
0 głosów
Sie 5, 2017
tala.xx Zarejestrowany użytkownik 3,009 punktów 2
Trzymam kciuki za Violettę i Skam , oba te seriale są świetne  myślę ,że to będzie nie zapomniana walka ♥
0 głosów
Sie 5, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
302 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 299 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 19053 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

 1. Ananasy Sylwii
  21554 punktów
 2. Bambinos
  11057 punktów
 3. Arturonators
  2643 punktów
 4. Kluseczki Olgi
  1405 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  21554 punktów
 2. Bambinos
  11057 punktów
 3. Arturonators
  2643 punktów
 4. Kluseczki Olgi
  1405 punktów
 5. Wokaliści
  172 punktów
 6. FILMY
  32 punktów
 7. Young Stars Camp
  26 punktów
Kontakt Post