Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+15 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Niespodziewanie okazało się, że czeka nas jeszcze jedno głosowanie przed jutrzejszym Losowaniem do grup elimiminacyjnych !

Tygodniowe nominacje zakończone - pora na wyniki

Głosowanie w grupach fandomów seriali , z którymi nawiązaliśmy współpracę przy realizacji programu trwało cały tydzień. W wyniku uzyskanych przez Was głosów, mamy już pewną 16 fandomów , które na 100% zakwalifikowały się do programu. Wśród Was na pewno przeprowadzimy jutro losowanie do grup eliminacyjnych . Ponadto udostępniamy Wam nasz serwis do promowania własnych seriali - do dyspozycji macie możliwość tworzenia postów, quizow oraz (nowość) fanfiction . Za każde czynności w serwisie zdobywacie punkty . Nie jest istotne jakiego serialu czy fandomu dotyczy Wasz post. Punkty zbieracie na konto fandomu, ktory wybraliście podczas rejestracji na stronie (lub w ustawieniach profilu - tutaj: http://fandoms.pl/account ) . Dla posiadających największą ilość punktów przewidujemy też dodatkowe nagrody od Partnerów akcji, których poznacie na dniach - m.in. muzyka i odzież - warto wieć zbierać punkty ! :)


Jak potoczy się wynik losowania - czas pokaże. Losowanie oznacza, że cała grupa uczestniczących fandomów wpadnie do jednego "worka" . Możliwe są więc tzw. grupy śmierci. Nie możemy się doczekać , by poznać grupy eliminacyjne !

...ale uwaga: na chwilę obecną nie wiemy, czy w zabawie weźmie udzial 16 czy 24 fandomy ! Czas na decyzję - właśnie teraz !

Głosuj w ankiecie na dole posta (wymagana rejestracja jednym kliknięciem)

Głosować możecie w ankiecie na samym dole tego posta. Decydujcie, czy:

mamy zaprosić do udziału w programie 16 najlepszych fandomów (i tym samym zapewnić Wam największą rywalizację. W takiej sytuacji każdy fandom weźmie udział w zabawie przynajmniej 2x, przy czym za 1x nikt nie odpadnie . W efekcie jednak powstaną tylko 4 grupy eliminacyjne a tym samym większa jest szansa na powstanie potencjalnej "grupy śmierci" . 

- ...a może wolicie, byśmy zaprosili do udziału w programie 24 fandomy (i tym samym program będzie bardziej różnorodny i być może pozwoli o zaistnieć mniejszym fandomom) ? W takiej sytuacji rozlosujemy Was do 6 grup eliminacyjnych , każdy fandom weźmie udzial w programie co najmniej 1x , ale w zamian stworzona zostanie wówczas grupa ćwierćfinalistów ostatniej szansy spośrod 4 najlepszych fandomów, które odpadły na etapie eliminacji .

Decyzja należy do Was - głosujcie w ankiecie ! (wymagana rejestracja w serwisie, która jest istotna aby zdobywać punkty w ramach popularyzowania serialu na portalu).

Kto się dostał ?

Absolutnym fenomenem Nominacji okazał się fandom Wspaniałego Stulecia , który dosłownie rozgromił rywali. Naszym zdaniem jest to zasługa jednak nie tyle wielkiej popularności serialu, ile świetnie prowadzonej grupy fanowskiej, w której reaguje znacznie większa grupa fanów niż w innych grupach. Wielkie brawa dla administracji - z takim podejściem w naszym programie (i nie tylko) możecie zajść naprawdę daleko !


Niespodzianką nie jest świetny wynik Riverdale, 13 powodów, SKAM, The 100 i Teen Wolf - to seriale najbardziej popularne wśród młodzieży i tutaj możemy liczyć na wielką batalię między ich fanami. Są to genialne produkcje, z ktorych każda zasługuje na wielką uwagę. Będzie się działo ! Świetny wynik uzyskali natomiast fani Sherlocka , którzy wbili się do grupy seriali z największym zaangażowaniem w nominacjach do programu !


Lekceważyć nie można także fanów Pretty Little Liars, fanów Flash/Arrow, Soy Luna, Once Upon a Time, The Walking Dead, Sprawiedliwych oraz Supernatural . To grupa, która jest zagadką - mogą być czarnymi koniami programu, mogą nie wytrzymać rywalizacji z największymi. Czas pokaże - wiele zależy od wyników jutrzejszego (piątek, 19:00) losowania, z kim przyjdzie im rywalizować !


Zagrożone natomiast są fandomy Violetty oraz Shadownhunters , którzy ledwo dostali się do programu i jeśli chcą się w nim utrzymać, na pewno muszą zwiększyć zaangażowanie.


Oni jednak są w programie na pewno i wezmą udział w zabawie już od jutra. Szykujcie reprezentacje, popularyzujcie swoje społeczności . Jesteście w Bitwie ! :)


Czy jednak jest powód, by przyjść tych, ktorych wyniki głosowania wypadły nieco słabiej ? Sprawdźmy .Oni walczą o Wasze głosy !

Tylko poniższa ankieta może sprawić, że poniższe grupy zakwalifikują się do programu . Głosujcie i decydujcie ! Oto, kto liczy na Wasze głosy:


Fani docenianych seriali - Famous in Love, Pamiętniki Wampirów (The Originals) i...19+ . Szczególnie marna sytuacja tego ostatniego zaskakuje, biorąc pod uwagę dużą popularność grupy. Co zawiodlo? NIe wiemy, ich los w Waszych rękach !


Warto też zastanowić się nad daniem szansy dla fanów pozostałych, naprawdę ciekawych seriali. Szkoda, gdyby ich zabrakło, co? American Horror Story, Orange is The New Black, Lucifer, Na Dobre i Na Złe, Stranger Things . Oni Bardzo liczą na Wasze głosy.  Są to świetne seriale i świetni ich fani. Niestety, ich grupy póki co nie należą do mocno rozwiniętych - czy sprawicie, że się to zmieni? Wykaże ankieta .


Czarnym kolorem oznaczyliśmy Policjantki i Policjanci oraz Prison Break . Te seriale mogą liczyć na kwalifikację tylko, gdy jakimś cudem ktoryś z w/w nagle odmowił udziału w programie - jest to jednak mało prawdopodobny scenariusz i fanów tych seriali nie zobaczymy w programie, podobnie jak kilkudziesięciu innych, ktore nominowaliśmy, ale liczba głosow okazała się niewystarczająca, by dostać się do Bitwy .

Losowanie już jutro od 19:00 w Radio Young Stars z Wizją

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale rusza już jutro (piątek) od 19:00 - tylko na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji Radio Young Stars . Program odbędzie się z pełną wizją. Prowadzącym jest Piotr Baranowski "Piter" (http://facebook.com/piotr.mymusic) .


Więcej informacji o programie znajdziecie także na tym portalu, szerzej format opisaliśmy chociażby tutaj - http://fandoms.pl/252797/poznajcie-nagrody-szczegoly-komputronik-fandomow-seriale oraz w facebookowej grupie oficjalnej Prowadzącego - Jupiterki , gdzie znajdziecie też innych fanów programu oraz nawiążecie bezpośredni kontakt z twórcą akcji  ! :) Zapraszamy: http://facebook.com/groups/jupiterki :)

GŁOSUJ W ANKIECIE i komentuj - czekają extra punkty !

Głosujcie w poniższej ankiecie (przypominamy o wymaganej, jednak bardzo szybkiej rejestracji) i piszcie w komentarzach jaką decyzję powinniśmy wszyscy podjąć ! :) Dla autorów najlepszych komentarzy przyznamy punkty , które trafią na konto Waszego fandomu . Aktywność na portalu pozwoli zdobyć nawet 8 dodatkowych punktów w Waszej bitwie. Jest więc o co walczyć ! :)


Głosowanie trwa do jutra (piątek 30.06), do 19:30 .


POWODZENIA ! 


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
16 i większa rywalizacja
24 i większa różnorodność
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 6563 punktów za:

Jakość:20Popularność:5464
Podziękowania:14Ocena:75
Wyróżnienia:0Komentarze:990

Piotr Baranowski Super Administrator
5,464 czytelników Cze 29, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

99 Komentarzy

Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Witam serdecznie. Jako złożycielka grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za oddane głosy/punkty w eliminacjach. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że nasza społeczność okazała się być aż tak wysoko ceniona. Choć w tym temacie jestem nadzwyczaj stronnicza (kibicuję mojej grupie), postaram się podejść do tematu jak najbardziej obiektywnie. Każda zaproszona do fandomu grupa chciałaby z pewnością wziąć udział w zabawie - to pewnik. Dla niektórych liczyć się będą tylko nagrody, dla innych możliwość reklamy swojej grupy, jedni cieszyć się będą z samej możliwości wzięcia udziału w zabawie, a dla jeszcze innych ważny będzie tylko prestiż. Grup i grupek serialowych na Facebooku natworzyło się setki, do każdego serialu po kilka lub kilkadziesiąt grup, które w większości mało wnoszą do społeczności "facebookowej". Każdy może być adminem i otworzyć własną grupę, wystarczy, że kliknie raz tam, gdzie trzeba. Potem jeszcze zwołać kilkunastu znajomych, dodać kilka postów z aktorami z serialu i grupa gotowa. Każdy mega fan serialu wlezie w każdą grupę z ciekawości, czy nie ma tam czegoś interesującego o jego ulubionej produkcji. Proste, prawda? Ale, moim zdaniem takie grupy nie zasługują na miejsce w rywalizacji wśród tych, którzy od kilku miesięcy bądź lat wkładają caly swój wolny czas i serce po to, by członkowie grupy mieli zawsze "wisienkę na torcie" w postaci tłumaczeń odcinków, filmów, wywiadów i różnych ciekawostek nie tylko związanych stricte z serialem, ale i z historią, legendą bądź światem showbiznesu. Nie znam grup, które uczestniczą w zabawie, ale osobiście oglądam kilka seriali i równie mocno kibicuję naszym rywalom. Uważam jednak, że jeśli podejdziemy do sprawy jako olimpiady, wiadomym jest, że muszą uczestniczyć tylko ci najmocniejsi. Tak więc mocniejsza rywalizacja, ale mniej grup. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, niech wygra najlepszy!
+24 głosów
+500
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Pozdrowienia Valide, świetny, post <3
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
A dziękuję, wyraziłam moje obiektywne zdanie heheh
Karolina Hulboj Zarejestrowany użytkownik 499 punktów 5
Wspaniałe stulecie najlepsze serdecznie polecam
+21 głosów
Cze 30, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Super  Wspaniale Stulecie wygrywa!!
+20 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
Wy to wymiatacie totalnie
malala Zarejestrowany użytkownik 21 punktów
Wspaniałe Stulecie najlepsze
+20 głosów
Cze 29, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Tylko wspaniałe stulecie <3
+20 głosów
Cze 29, 2017
Halina Kaźmierczak Zarejestrowany użytkownik 19 punktów 1
Jest moc! - Wspaniałe Stulecie Win!
+18 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
hahaha coś w tym jest. rozwaliliście system póki co
EmiDefne Zarejestrowany użytkownik 36 punktów
Wspaniałe Stulecie to najlepszy fandom
+18 głosów
Cze 29, 2017
Kasia Czernecka Zarejestrowany użytkownik 19 punktów
Wspaniale stulecie super grupa!!
+18 głosów
Cze 29, 2017
Nisa N. Zarejestrowany użytkownik 13,016 punktów 4 58
Wspaniałe Stulecie fandom
+18 głosów
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Tak, tak !!!!!
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Fandom Wspaniałe Stulecie.
Nisa N. Zarejestrowany użytkownik 13,016 punktów 4 58
Jiz sie nie moge doczekac finału
+18 głosów
Cze 30, 2017
artur99 Zarejestrowany użytkownik 3,698 punktów 24
Wspaniałe Stulecie jest super. Bardzo życiowy serial, który często skłania człowieka do refleksji nad samym sobą oraz swoim życiem. Można z niego naprawdę wiele wynieść.
+17 głosów
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Przy okazji poznać troszkę historii o Osmanach
Gülfem Hatun Zarejestrowany użytkownik 323 punktów 1
Fani Wspaniałego Stulecia dziękuję. Bardzo się cieszę.
+17 głosów
Cze 29, 2017
Iwona W. Zarejestrowany użytkownik 150,562 punktów 4 69
WS super serial. A nasza grupa..., drugiej takiej nie ma. Dzięki niej możemy oderwać się od naszej szarej codzienności. Dzięki ogromnej pracy włożonej w tłumaczenie, można poznać życie, obyczaje, no i wspaniałą historię Turcji.
+17 głosów
Cze 29, 2017
123ewe321 Zarejestrowany użytkownik 18 punktów
Wspaniałe stulecie the Best!!!!!

Pozdrowienia dla naszych Tłumaczek oraz wszystkich Członków najlepszej grupy
+17 głosów
Cze 29, 2017
Gülfem Hatun Zarejestrowany użytkownik 323 punktów 1
Głosuję na 16 grup, ponieważ najbardziej zaangażowani fani dają największe szanse wygranej. Dbałość o fanów procentuje :-) Team Wspaniałe stulecie. Kto jeszcze nie zna naszej grupy zapraszamy na Facebook Kosem Wspaniałe Stulecie Polska. U nas zawsze najlepsza zabawa i wspaniałe seriale.
+16 głosów
Cze 29, 2017
EmiDefne Zarejestrowany użytkownik 36 punktów
Wspaniałe Stulecie najlepsza grupa
+16 głosów
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Zgadzam się najlepsza !!!!!
artur99 Zarejestrowany użytkownik 3,698 punktów 24
Lepiej 16 będzie konkretniej xd
+15 głosów
Cze 29, 2017
pransesN Zarejestrowany użytkownik 2,127 punktów 6
Mam nadzieję, że walkę wygra mój ulubiony serial! Kosemomaniacy walczmy o zwycięstwo!
+14 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Zwycięzymy, jest moc !!!!!
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Myślę że 24 grupy by zwiększyły rywalizację i tą chęć dążenia do celu czyli osobliwej pięknej wygranej i końcowej satysfakcji. Myślę że okazało by się wtedy czy integrujemy się jako grupa i tworzymy zwartą społeczność. A więc Wspaniałe Stulecie dajemy i komentujemy bo jak już kiedyś pisałam grupa jest zwarta i "grzechu" warta. I jak czegoś pragniemy to do celu brniemy
+13 głosów
Cze 29, 2017
Dianodolffka Zarejestrowany użytkownik 11,161 punktów 2 45
16 fandomów, stawiamy na rywalizacje.
+13 głosów
Cze 30, 2017
AMihrimah Zarejestrowany użytkownik 5,370 punktów 29
#TeamKWSP wygrywa!!! Brawo!!!
+13 głosów
Cze 30, 2017
Nula. Zarejestrowany użytkownik 4,089 punktów 1 40
WSPANIAŁE STULECIE RZĄDZI!

Nikt się tak nie potrafi zmobilizować jak Hatuny!
+13 głosów
Cze 30, 2017
anonim Gość
jak dla mnie 24 grupy byłoby sprawiedliwiej ;D
+12 głosów
Cze 29, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Z jednej strony chciałabym aby więcej fandomów miało szansę zabawy, ale jest mały problem. Widząc tą tabelę widać jakie jest zainteresowanie tą akcję. Dlatego byłabym za tym aby jednak szanse miało to 16 fandomów w których zaangażowanie było największe. Wtedy można mieć pewność, że jak nadejdzie piątek w którym dany fandom będzie walczył pojawią się osoby ciekawe. Fajnie by było jakby większa ilość miała tą możliwość, ale patrząc po obecnym zaangażowanie grup opcja z 16 najbardziej chętnymi jest najlepsza.
+12 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
ale parę seriali, któe nie dostały się .... jest super. i Szkoda, gdyby nie trafiły do programu...no...tak źle, tak niedobrze ;)
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Wiem, bo sama bym chciała aby Pamiętniki Wampirów czy American Horror Story brało udział, ale trochę się martwię, że jeśli teraz takie było zaangażowanie grupy to w czasie bitwy nie będzie wcale większe. Masz ciężką decyzję, bo już jutro eliminacje. Na pewno tak czy siak będe słuchać. Nie ważne ile będzie tych fandomów ;)
EvilRose Zarejestrowany użytkownik 1,897 punktów 2
jak dla mnie grupa 16 fandomów może okazać się bardzo ciekawa ;)
+12 głosów
Cze 29, 2017
Karola1007 Zarejestrowany użytkownik 19 punktów 3
Tak szczerze to najlepszą opcja jest wybranie 24 fandomów. Więcej osób może się dobrze bawić i to jest najważniejsze. Prawda?
+12 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
otóż to #24fandomy walczymy
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 117,614 punktów 1 5 11
Moim zdaniem 24 fandomy ,  a dlaczego? Głosowanie w grupach nie odzwierciedla zaangażowania danego fandomu. Wiele z nich uaktywni się poprzez różne  fanowskie strony czy nawet jeśli chodzi o polskie seriale poprzez kontakt z aktorami. Więcej fandomów , więcej emocji , większa różnorodność i nieprzewidywalność
+12 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
też może tak być, nie da się ukryć ;)
MysiaMazur Zarejestrowany użytkownik 1,612 punktów 1 14
Według mnie powinny brać udział grupy z dużym zaangażowaniem.Wiem jest dużo grup i jest  w nich dużo członków, a jednak nasza grupa (Wspaniałe Stulecie) licząca ok 38 tys członków ma większe zaangażowanie niż np.,,19+" liczące ok 72 tys członków....Wniosek? nasi admini zrobili z nas rodzinę która wspiera się w własnie takich działaniach jestem dumna że do niej należę. Trzymam kciuki za naszą grupę <3 Dzięki wam oglądałam najlepszy serial na świecie <3.
Czyli jestem za odpowiedzią 16 i większa rywalizacja .
+12 głosów
Cze 30, 2017
Anna Knol Zarejestrowany użytkownik 1,843 punktów 6
Wspaniałe Stulecie :-)
+12 głosów
Cze 30, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
jak tu się nie zgodzić z  Valide ...całym  sercem popieram
+12 głosów
Cze 30, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Faktycznie,nasze adminki w tworzenie grupy włożyły całe swoje serce i masę pracy oraz entuzjazmu. Tu nie korzysta się z cudzej pracy z materiałów znalezionych w internecie . TU SIĘ TWORZY.
+12 głosów
Cze 30, 2017
xchemicalxkittyx Zarejestrowany użytkownik 14,566 punktów 1
Na początku chciałam żeby wszystkie fandomy wzięły udział, ale aktywność na nich jest strasznie słaba. Teraz myślę, że 16 to lepsza decyzja. Kiedy może inne fandomy które w tej edycji się nie dostały zobaczą jak to jest i w ogóle postarają się innym razem (o ile będzie taka okazja oczywiście).
+11 głosów
Cze 29, 2017
Kr3jzoL Zarejestrowany użytkownik 15,923 punktów 4 48
Ogólnie to wspaniała akcja z całą tą bitwą fandomów. Można się przy tym świetnie pobawić, a także poznać nowych ludzi. Uważam, że lepiej żeby było 16 fandomów = większa rywalizacja, większe emocje. Chcemy wojny !
+11 głosów
Cze 30, 2017
anonim Gość
Ogolnie to plus dla pomyslodawcy takich ,,zabaw" duze emocje i mozna poznac nowych ludzi
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
cieszę się, że podoba się pomysł Działamy , witaj w serwisie
anonim Gość
zdecydowanie 24 - powinnismy dac szanse  i tym mniejszym
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
zobaczymy jak to będzie
scarlett_01 Zarejestrowany użytkownik 3,082 punktów 1 2
Jestem zdania, że 24)))
+10 głosów
Cze 29, 2017
tofina5 Użytkownik zweryfikowany 30,454 punktów 5
Uważam, że powinniśmy dać szansę większej ilości osób, czyli jestem za 24❤
+10 głosów
Cze 29, 2017
karpi12 Zarejestrowany użytkownik 27,932 punktów 3
Dajcie szansę wszystkim Im więcej grup tym lepsza zabawa. Czytałam, że w poprzedniej edycji czarnymi koniami okazały się te mniej liczne grupy, co było niemałym zaskoczeniem. Dajmy się zaskoczyć i tym razem 24!
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
tak, rzeczywiście tak było ;) dlatego ja mimo wszystko jestem za 24...ale decyzja należy do Was, ankieta trwa do 19:30
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik zweryfikowany 60,768 punktów 3 10
Moim zdaniem powinny wziąć udział w Bitwe 24 fandomy. Kazdy powinien mieć szanse i zobaczyc i jak to jest. To jest pierwsza edycja Bitwy Serialowej i nie wiadomo czy bedzie kolejna więc te 24 fandomy powinne miec szanse.
Kto jest takiego samego zdania zostawia Okejkeee
+10 głosów
Cze 29, 2017
Wixa1 Zarejestrowany użytkownik 50 punktów 2
Jak dla mnie lepszą opcją jest 16 fandomów widać, że mało osób się angażuje a tak to będziemy chociaż mieć ostrzejszą rywalizację
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
też masz rację. właśnie został mi zburzony pogląd na tą sytuację i już teraz nie wiem po której stronie się opowiedzieć .... ;)
Martyna Diana Nowak Użytkownik zweryfikowany 67,101 punktów 1 7
Według mnie powinno brac udział 16 fandomów, bo im więcej fanów tym walka jest ciekawsza.
+10 głosów
Cze 29, 2017
Violet Santiago Zarejestrowany użytkownik 11 punktów 1
Moim zdaniem 24 grupy byłyby okay, ponieważ każdy miałby szanse, i byłaby większa różnorodność co mi się podoba, sam pomysł jest naprawdę ciekawy i przyciąga uwagę, tak więc jest super^^
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
super witamy Cię w serwisie i akcji jaki fandom reprezentujesz?
Deonika30 Użytkownik zweryfikowany 178,405 punktów 2 8
Widząc te "Pamiętniki wampirów" tak daleko, moje serduszko woła "Weź 24 fandomy, 24!!". Potem jednak patrze na ilość głosów w danych grupach i przechylam się bardziej ku 16 fandomom. Tak, jasne, każdy powinien dostać szanse, będzie większa różnorodność, może okażą się czarnym koniem bla bla bla. Ale tak szczerze jakie szanse ma 70 pare osób zaangażowanych z ponad 5 tysiącami? Pozwole się tu odnieść do sposobu zdobywania punktów i bliskiej mi sytuacji z drugiej edycji bitwy fandomów muzycznych. Bo jasne reprezentacja z tych 70 osób może się świetnie wyuczyć na quiz, ale co z tego jeśli zabraknie zasięgu? W tamtym sezonie Swifties dostały nominacje dla grupy liczącej ledwo 1000 osób, osobiście byłam mocno zaangażowana w znalezienie reprezentacji, dziewczyny odpowiedziały bezbłędnie, ale ostatecznie przegrały z Arianators, które choć odpowiedziały źle chyba 3 razy miały o wiele większy zasięg. Tak, jestem za tylko 16 fandomami bo o wiele sprawiedliwiej będzie gdy fandomy nie ważne do jakiej grupy trafią będą mogły zmierzać się za sobą jak równy z równym na każdej płaszczyźnie programu, a więc zarówno quiz i zasięg, a i nam - widzom - przyniesie to o wiele więcej emocji.
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
8 punktów dajemy za Fandoms nawet - chcemy zwiększyć szansę dla tych zaangazowanych ... chociaż w przypadku Wspaniałego Stulecia mamy do czynienia z solidnym fenomenem - najwięcej głosów i niemal największe zaangażowanie Poważny rywal to będzie
martynaa__ Zarejestrowany użytkownik 1,681 punktów 1
24 grupy, myślę że powinniśmy dać szansę tym mniejszym fandomom, mogłyby sie wtedy jakos wypromować i wgl wedlug mnie rywalizacja mogłaby być ciekawsza ^^
+10 głosów
Cze 29, 2017
Jagoda Janczura Zarejestrowany użytkownik 14 punktów 1
Szkoda ze ahs jest tak nisko. Ale riverdale wysoko. Duma.
+10 głosów
Cze 30, 2017
Angelika Kowalska 1 Zarejestrowany użytkownik 180 punktów 4
Sprawiedliwiej bedzie 16 grup
+10 głosów
Cze 30, 2017
Żelek Zarejestrowany użytkownik 20 punktów 1
Moim zdaniem, gdy będzie 16 fandomów będzie ciekawiej.
Większe emocje, większa rywalizacja, lepsza zabawa
+10 głosów
Cze 30, 2017
anonim Gość
Wypowiem się jeszcze raz, huh. Jak dla mnie,  powinny być 24 grupy, nie dlatego, że moja grupa jest 17-sta, no może troszkę, tylko dlatego, że każdy zasługuje na zabawę. Moja grupa działa od kwietnia, więc aktywność jest mała, bo jest nas mało, ale mogę obiecać, że te osoby, które są w naszej reprezentacji, są jak najbardziej przygotowane na to, i nasza grupa, jeśli taka możliwość będzie, pokaże, że możemy się dobrze bawić, chociaż jesteśmy świerzakami. Dlatego, proszę... dajcie szanse większej ilości grup i zagłosujcie na 24 )
+10 głosów
Cze 30, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,638 punktów 1 7
Moim zdaniem powinny być 24 fandomy, byłyby większe emocje i przy okazji skorzystałyby na tym też mniejsze fandomy, które normalnie nie miałyby szans. Większa różnorodność=większe emocje
+10 głosów
Cze 30, 2017
nacia133911 Zarejestrowany użytkownik 9,818 punktów 14
mniej fandomów wieksza rywalizacja- większe emocje Wspaniałe Stulecie górą!!!!
+10 głosów
Cze 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 120 Gości
Dziś posty czytano : 24315 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

 1. Bambinos
  90204 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66499 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90204 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post