NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+15 głosów
(postid: 252925) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Niespodziewanie okazało się, że czeka nas jeszcze jedno głosowanie przed jutrzejszym Losowaniem do grup elimiminacyjnych !

Tygodniowe nominacje zakończone - pora na wyniki

Głosowanie w grupach fandomów seriali , z którymi nawiązaliśmy współpracę przy realizacji programu trwało cały tydzień. W wyniku uzyskanych przez Was głosów, mamy już pewną 16 fandomów , które na 100% zakwalifikowały się do programu. Wśród Was na pewno przeprowadzimy jutro losowanie do grup eliminacyjnych . Ponadto udostępniamy Wam nasz serwis do promowania własnych seriali - do dyspozycji macie możliwość tworzenia postów, quizow oraz (nowość) fanfiction . Za każde czynności w serwisie zdobywacie punkty . Nie jest istotne jakiego serialu czy fandomu dotyczy Wasz post. Punkty zbieracie na konto fandomu, ktory wybraliście podczas rejestracji na stronie (lub w ustawieniach profilu - tutaj: http://fandoms.pl/account ) . Dla posiadających największą ilość punktów przewidujemy też dodatkowe nagrody od Partnerów akcji, których poznacie na dniach - m.in. muzyka i odzież - warto wieć zbierać punkty ! :)


Jak potoczy się wynik losowania - czas pokaże. Losowanie oznacza, że cała grupa uczestniczących fandomów wpadnie do jednego "worka" . Możliwe są więc tzw. grupy śmierci. Nie możemy się doczekać , by poznać grupy eliminacyjne !

...ale uwaga: na chwilę obecną nie wiemy, czy w zabawie weźmie udzial 16 czy 24 fandomy ! Czas na decyzję - właśnie teraz !

Głosuj w ankiecie na dole posta (wymagana rejestracja jednym kliknięciem)

Głosować możecie w ankiecie na samym dole tego posta. Decydujcie, czy:

mamy zaprosić do udziału w programie 16 najlepszych fandomów (i tym samym zapewnić Wam największą rywalizację. W takiej sytuacji każdy fandom weźmie udział w zabawie przynajmniej 2x, przy czym za 1x nikt nie odpadnie . W efekcie jednak powstaną tylko 4 grupy eliminacyjne a tym samym większa jest szansa na powstanie potencjalnej "grupy śmierci" . 

- ...a może wolicie, byśmy zaprosili do udziału w programie 24 fandomy (i tym samym program będzie bardziej różnorodny i być może pozwoli o zaistnieć mniejszym fandomom) ? W takiej sytuacji rozlosujemy Was do 6 grup eliminacyjnych , każdy fandom weźmie udzial w programie co najmniej 1x , ale w zamian stworzona zostanie wówczas grupa ćwierćfinalistów ostatniej szansy spośrod 4 najlepszych fandomów, które odpadły na etapie eliminacji .

Decyzja należy do Was - głosujcie w ankiecie ! (wymagana rejestracja w serwisie, która jest istotna aby zdobywać punkty w ramach popularyzowania serialu na portalu).

Kto się dostał ?

Absolutnym fenomenem Nominacji okazał się fandom Wspaniałego Stulecia , który dosłownie rozgromił rywali. Naszym zdaniem jest to zasługa jednak nie tyle wielkiej popularności serialu, ile świetnie prowadzonej grupy fanowskiej, w której reaguje znacznie większa grupa fanów niż w innych grupach. Wielkie brawa dla administracji - z takim podejściem w naszym programie (i nie tylko) możecie zajść naprawdę daleko !


Niespodzianką nie jest świetny wynik Riverdale, 13 powodów, SKAM, The 100 i Teen Wolf - to seriale najbardziej popularne wśród młodzieży i tutaj możemy liczyć na wielką batalię między ich fanami. Są to genialne produkcje, z ktorych każda zasługuje na wielką uwagę. Będzie się działo ! Świetny wynik uzyskali natomiast fani Sherlocka , którzy wbili się do grupy seriali z największym zaangażowaniem w nominacjach do programu !


Lekceważyć nie można także fanów Pretty Little Liars, fanów Flash/Arrow, Soy Luna, Once Upon a Time, The Walking Dead, Sprawiedliwych oraz Supernatural . To grupa, która jest zagadką - mogą być czarnymi koniami programu, mogą nie wytrzymać rywalizacji z największymi. Czas pokaże - wiele zależy od wyników jutrzejszego (piątek, 19:00) losowania, z kim przyjdzie im rywalizować !


Zagrożone natomiast są fandomy Violetty oraz Shadownhunters , którzy ledwo dostali się do programu i jeśli chcą się w nim utrzymać, na pewno muszą zwiększyć zaangażowanie.


Oni jednak są w programie na pewno i wezmą udział w zabawie już od jutra. Szykujcie reprezentacje, popularyzujcie swoje społeczności . Jesteście w Bitwie ! :)


Czy jednak jest powód, by przyjść tych, ktorych wyniki głosowania wypadły nieco słabiej ? Sprawdźmy .Oni walczą o Wasze głosy !

Tylko poniższa ankieta może sprawić, że poniższe grupy zakwalifikują się do programu . Głosujcie i decydujcie ! Oto, kto liczy na Wasze głosy:


Fani docenianych seriali - Famous in Love, Pamiętniki Wampirów (The Originals) i...19+ . Szczególnie marna sytuacja tego ostatniego zaskakuje, biorąc pod uwagę dużą popularność grupy. Co zawiodlo? NIe wiemy, ich los w Waszych rękach !


Warto też zastanowić się nad daniem szansy dla fanów pozostałych, naprawdę ciekawych seriali. Szkoda, gdyby ich zabrakło, co? American Horror Story, Orange is The New Black, Lucifer, Na Dobre i Na Złe, Stranger Things . Oni Bardzo liczą na Wasze głosy.  Są to świetne seriale i świetni ich fani. Niestety, ich grupy póki co nie należą do mocno rozwiniętych - czy sprawicie, że się to zmieni? Wykaże ankieta .


Czarnym kolorem oznaczyliśmy Policjantki i Policjanci oraz Prison Break . Te seriale mogą liczyć na kwalifikację tylko, gdy jakimś cudem ktoryś z w/w nagle odmowił udziału w programie - jest to jednak mało prawdopodobny scenariusz i fanów tych seriali nie zobaczymy w programie, podobnie jak kilkudziesięciu innych, ktore nominowaliśmy, ale liczba głosow okazała się niewystarczająca, by dostać się do Bitwy .

Losowanie już jutro od 19:00 w Radio Young Stars z Wizją

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale rusza już jutro (piątek) od 19:00 - tylko na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji Radio Young Stars . Program odbędzie się z pełną wizją. Prowadzącym jest Piotr Baranowski "Piter" (http://facebook.com/piotr.mymusic) .


Więcej informacji o programie znajdziecie także na tym portalu, szerzej format opisaliśmy chociażby tutaj - http://fandoms.pl/252797/poznajcie-nagrody-szczegoly-komputronik-fandomow-seriale oraz w facebookowej grupie oficjalnej Prowadzącego - Jupiterki , gdzie znajdziecie też innych fanów programu oraz nawiążecie bezpośredni kontakt z twórcą akcji  ! :) Zapraszamy: http://facebook.com/groups/jupiterki :)

GŁOSUJ W ANKIECIE i komentuj - czekają extra punkty !

Głosujcie w poniższej ankiecie (przypominamy o wymaganej, jednak bardzo szybkiej rejestracji) i piszcie w komentarzach jaką decyzję powinniśmy wszyscy podjąć ! :) Dla autorów najlepszych komentarzy przyznamy punkty , które trafią na konto Waszego fandomu . Aktywność na portalu pozwoli zdobyć nawet 8 dodatkowych punktów w Waszej bitwie. Jest więc o co walczyć ! :)


Głosowanie trwa do jutra (piątek 30.06), do 19:30 .


POWODZENIA ! 


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
16 i większa rywalizacja
24 i większa różnorodność

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6642 punktów za:

Jakość:20Popularność:5536
Wsparcie:14Ocena i wartość ocen:15
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1000
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
5,536 czytelników Cze 29, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

100 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,946 pkt
Witam serdecznie. Jako złożycielka grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za oddane głosy/punkty w eliminacjach. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że nasza społeczność okazała się być aż tak wysoko ceniona. Choć w tym temacie jestem nadzwyczaj stronnicza (kibicuję mojej grupie), postaram się podejść do tematu jak najbardziej obiektywnie. Każda zaproszona do fandomu grupa chciałaby z pewnością wziąć udział w zabawie - to pewnik. Dla niektórych liczyć się będą tylko nagrody, dla innych możliwość reklamy swojej grupy, jedni cieszyć się będą z samej możliwości wzięcia udziału w zabawie, a dla jeszcze innych ważny będzie tylko prestiż. Grup i grupek serialowych na Facebooku natworzyło się setki, do każdego serialu po kilka lub kilkadziesiąt grup, które w większości mało wnoszą do społeczności "facebookowej". Każdy może być adminem i otworzyć własną grupę, wystarczy, że kliknie raz tam, gdzie trzeba. Potem jeszcze zwołać kilkunastu znajomych, dodać kilka postów z aktorami z serialu i grupa gotowa. Każdy mega fan serialu wlezie w każdą grupę z ciekawości, czy nie ma tam czegoś interesującego o jego ulubionej produkcji. Proste, prawda? Ale, moim zdaniem takie grupy nie zasługują na miejsce w rywalizacji wśród tych, którzy od kilku miesięcy bądź lat wkładają caly swój wolny czas i serce po to, by członkowie grupy mieli zawsze "wisienkę na torcie" w postaci tłumaczeń odcinków, filmów, wywiadów i różnych ciekawostek nie tylko związanych stricte z serialem, ale i z historią, legendą bądź światem showbiznesu. Nie znam grup, które uczestniczą w zabawie, ale osobiście oglądam kilka seriali i równie mocno kibicuję naszym rywalom. Uważam jednak, że jeśli podejdziemy do sprawy jako olimpiady, wiadomym jest, że muszą uczestniczyć tylko ci najmocniejsi. Tak więc mocniejsza rywalizacja, ale mniej grup. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, niech wygra najlepszy!
+24 głosów
+500
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 pkt
Pozdrowienia Valide, świetny, post <3
Valide Użytkownik 235,946 pkt
A dziękuję, wyraziłam moje obiektywne zdanie heheh
Karolina Hulboj Użytkownik 499 pkt
Wspaniałe stulecie najlepsze serdecznie polecam
+21 głosów
Cze 30, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Super  Wspaniale Stulecie wygrywa!!
+20 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
Wy to wymiatacie totalnie :D
malala Użytkownik 21 pkt
Wspaniałe Stulecie najlepsze :)
+20 głosów
Cze 29, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Tylko wspaniałe stulecie <3
+20 głosów
Cze 30, 2017
Halina Kaźmierczak Użytkownik 19 pkt
Jest moc! :) - Wspaniałe Stulecie Win! :D
+18 głosów
Cze 30, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
hahaha :D coś w tym jest. rozwaliliście system póki co :D
EmiDefne Użytkownik 36 pkt
Wspaniałe Stulecie to najlepszy fandom
+18 głosów
Cze 30, 2017
Kasia Czernecka Użytkownik 19 pkt
Wspaniale stulecie super grupa!!
+18 głosów
Cze 30, 2017
Nisa N. Użytkownik 13,016 pkt
Wspaniałe Stulecie fandom
+18 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 pkt
Tak, tak !!!!!
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 pkt
Fandom Wspaniałe Stulecie.
Nisa N. Użytkownik 13,016 pkt
Jiz sie nie moge doczekac finału
+18 głosów
Cze 30, 2017
artur99 Użytkownik 3,698 pkt
Wspaniałe Stulecie jest super. Bardzo życiowy serial, który często skłania człowieka do refleksji nad samym sobą oraz swoim życiem. Można z niego naprawdę wiele wynieść.
+17 głosów
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 pkt
Przy okazji poznać troszkę historii o Osmanach
Gülfem Hatun Użytkownik 323 pkt
Fani Wspaniałego Stulecia dziękuję. Bardzo się cieszę.
+17 głosów
Cze 30, 2017
Iwona W. Użytkownik 150,564 pkt
WS super serial. A nasza grupa..., drugiej takiej nie ma. Dzięki niej możemy oderwać się od naszej szarej codzienności. Dzięki ogromnej pracy włożonej w tłumaczenie, można poznać życie, obyczaje, no i wspaniałą historię Turcji.
+17 głosów
Cze 30, 2017
123ewe321 Użytkownik 18 pkt
Wspaniałe stulecie the Best!!!!!

Pozdrowienia dla naszych Tłumaczek oraz wszystkich Członków najlepszej grupy :)
+17 głosów
Cze 30, 2017
Gülfem Hatun Użytkownik 323 pkt
Głosuję na 16 grup, ponieważ najbardziej zaangażowani fani dają największe szanse wygranej. Dbałość o fanów procentuje :-) Team Wspaniałe stulecie. Kto jeszcze nie zna naszej grupy zapraszamy na Facebook Kosem Wspaniałe Stulecie Polska. U nas zawsze najlepsza zabawa i wspaniałe seriale.
+16 głosów
Cze 30, 2017
EmiDefne Użytkownik 36 pkt
Wspaniałe Stulecie najlepsza grupa
+16 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 pkt
Zgadzam się najlepsza !!!!!
artur99 Użytkownik 3,698 pkt
Lepiej 16 będzie konkretniej xd
+15 głosów
Cze 30, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 pkt
Mam nadzieję, że walkę wygra mój ulubiony serial! Kosemomaniacy walczmy o zwycięstwo!
+14 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 pkt
Zwycięzymy, jest moc !!!!!
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Myślę że 24 grupy by zwiększyły rywalizację i tą chęć dążenia do celu czyli osobliwej pięknej wygranej i końcowej satysfakcji. Myślę że okazało by się wtedy czy integrujemy się jako grupa i tworzymy zwartą społeczność. A więc Wspaniałe Stulecie dajemy i komentujemy bo jak już kiedyś pisałam grupa jest zwarta i "grzechu" warta. I jak czegoś pragniemy to do celu brniemy :)
+13 głosów
Cze 30, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 pkt
16 fandomów, stawiamy na rywalizacje.
+13 głosów
Cze 30, 2017
AMihrimah Użytkownik 5,370 pkt
#TeamKWSP wygrywa!!! Brawo!!! :D
+13 głosów
Lip 1, 2017
Nula. Użytkownik 4,089 pkt
WSPANIAŁE STULECIE RZĄDZI!

Nikt się tak nie potrafi zmobilizować jak Hatuny!
+13 głosów
Lip 1, 2017
anonim Użytkownik
jak dla mnie 24 grupy byłoby sprawiedliwiej ;D
+12 głosów
Cze 29, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Z jednej strony chciałabym aby więcej fandomów miało szansę zabawy, ale jest mały problem. Widząc tą tabelę widać jakie jest zainteresowanie tą akcję. Dlatego byłabym za tym aby jednak szanse miało to 16 fandomów w których zaangażowanie było największe. Wtedy można mieć pewność, że jak nadejdzie piątek w którym dany fandom będzie walczył pojawią się osoby ciekawe. Fajnie by było jakby większa ilość miała tą możliwość, ale patrząc po obecnym zaangażowanie grup opcja z 16 najbardziej chętnymi jest najlepsza.
+12 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
ale parę seriali, któe nie dostały się .... jest super. i Szkoda, gdyby nie trafiły do programu...no...tak źle, tak niedobrze ;)
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Wiem, bo sama bym chciała aby Pamiętniki Wampirów czy American Horror Story brało udział, ale trochę się martwię, że jeśli teraz takie było zaangażowanie grupy to w czasie bitwy nie będzie wcale większe. Masz ciężką decyzję, bo już jutro eliminacje. Na pewno tak czy siak będe słuchać. Nie ważne ile będzie tych fandomów ;)
EvilRose Użytkownik 1,897 pkt
jak dla mnie grupa 16 fandomów może okazać się bardzo ciekawa ;)
+12 głosów
Cze 29, 2017
Karola1007 Użytkownik 19 pkt
Tak szczerze to najlepszą opcja jest wybranie 24 fandomów. Więcej osób może się dobrze bawić i to jest najważniejsze. Prawda?
+12 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
otóż to :) #24fandomy walczymy :D
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Moim zdaniem 24 fandomy ,  a dlaczego? Głosowanie w grupach nie odzwierciedla zaangażowania danego fandomu. Wiele z nich uaktywni się poprzez różne  fanowskie strony czy nawet jeśli chodzi o polskie seriale poprzez kontakt z aktorami. Więcej fandomów , więcej emocji , większa różnorodność i nieprzewidywalność :D
+12 głosów
Cze 30, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
też może tak być, nie da się ukryć ;)
MysiaMazur Użytkownik 1,612 pkt
Według mnie powinny brać udział grupy z dużym zaangażowaniem.Wiem jest dużo grup i jest  w nich dużo członków, a jednak nasza grupa (Wspaniałe Stulecie) licząca ok 38 tys członków ma większe zaangażowanie niż np.,,19+" liczące ok 72 tys członków....Wniosek? nasi admini zrobili z nas rodzinę która wspiera się w własnie takich działaniach :) jestem dumna że do niej należę. Trzymam kciuki za naszą grupę <3 Dzięki wam oglądałam najlepszy serial na świecie <3.
Czyli jestem za odpowiedzią 16 i większa rywalizacja :).
+12 głosów
Cze 30, 2017
Anna Knol Użytkownik 1,843 pkt
Wspaniałe Stulecie :-)
+12 głosów
Lip 1, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
jak tu się nie zgodzić z  Valide ...całym  sercem popieram
+12 głosów
Lip 1, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Faktycznie,nasze adminki w tworzenie grupy włożyły całe swoje serce i masę pracy oraz entuzjazmu. Tu nie korzysta się z cudzej pracy z materiałów znalezionych w internecie . TU SIĘ TWORZY.
+12 głosów
Lip 1, 2017
xchemicalxkittyx Użytkownik 14,566 pkt
Na początku chciałam żeby wszystkie fandomy wzięły udział, ale aktywność na nich jest strasznie słaba. Teraz myślę, że 16 to lepsza decyzja. Kiedy może inne fandomy które w tej edycji się nie dostały zobaczą jak to jest i w ogóle postarają się innym razem (o ile będzie taka okazja oczywiście).
+11 głosów
Cze 30, 2017
Kr3jzoL Użytkownik 15,924 pkt
Ogólnie to wspaniała akcja z całą tą bitwą fandomów. Można się przy tym świetnie pobawić, a także poznać nowych ludzi. Uważam, że lepiej żeby było 16 fandomów = większa rywalizacja, większe emocje. Chcemy wojny ! :)
+11 głosów
Cze 30, 2017
anonim Użytkownik
Ogolnie to plus dla pomyslodawcy takich ,,zabaw" duze emocje i mozna poznac nowych ludzi :D
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
cieszę się, że podoba się pomysł :D Działamy , witaj w serwisie :)
anonim Użytkownik
zdecydowanie 24 - powinnismy dac szanse  i tym mniejszym :D
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
zobaczymy jak to będzie :D
scarlett_01 Użytkownik 3,082 pkt
Jestem zdania, że 24:))))
+10 głosów
Cze 29, 2017
tofina5 Użytkownik 32,020 pkt
Uważam, że powinniśmy dać szansę większej ilości osób, czyli jestem za 24❤
+10 głosów
Cze 29, 2017
karpi12 Użytkownik 27,932 pkt
Dajcie szansę wszystkim :) Im więcej grup tym lepsza zabawa. Czytałam, że w poprzedniej edycji czarnymi koniami okazały się te mniej liczne grupy, co było niemałym zaskoczeniem. Dajmy się zaskoczyć i tym razem :D 24!
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
tak, rzeczywiście tak było ;) dlatego ja mimo wszystko jestem za 24...ale decyzja należy do Was, ankieta trwa do 19:30 :)
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 61,633 pkt
Moim zdaniem powinny wziąć udział w Bitwe 24 fandomy. Kazdy powinien mieć szanse i zobaczyc i jak to jest. To jest pierwsza edycja Bitwy Serialowej i nie wiadomo czy bedzie kolejna więc te 24 fandomy powinne miec szanse.
Kto jest takiego samego zdania zostawia Okejkeee
+10 głosów
Cze 29, 2017
Wixa1 Użytkownik 50 pkt
Jak dla mnie lepszą opcją jest 16 fandomów widać, że mało osób się angażuje a tak to będziemy chociaż mieć ostrzejszą rywalizację :)
+10 głosów
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
też masz rację. właśnie został mi zburzony pogląd na tą sytuację i już teraz nie wiem po której stronie się opowiedzieć .... ;)
Martyna Diana Nowak Użytkownik 72,868 pkt
Według mnie powinno brac udział 16 fandomów, bo im więcej fanów tym walka jest ciekawsza.
+10 głosów
Cze 30, 2017
Violet Santiago Użytkownik 11 pkt
Moim zdaniem 24 grupy byłyby okay, ponieważ każdy miałby szanse, i byłaby większa różnorodność co mi się podoba, sam pomysł jest naprawdę ciekawy i przyciąga uwagę, tak więc jest super^^
+10 głosów
Cze 30, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
super :) witamy Cię w serwisie i akcji :D jaki fandom reprezentujesz? :)
Deonika30 Użytkownik 178,802 pkt
Widząc te "Pamiętniki wampirów" tak daleko, moje serduszko woła "Weź 24 fandomy, 24!!". Potem jednak patrze na ilość głosów w danych grupach i przechylam się bardziej ku 16 fandomom. Tak, jasne, każdy powinien dostać szanse, będzie większa różnorodność, może okażą się czarnym koniem bla bla bla. Ale tak szczerze jakie szanse ma 70 pare osób zaangażowanych z ponad 5 tysiącami? Pozwole się tu odnieść do sposobu zdobywania punktów i bliskiej mi sytuacji z drugiej edycji bitwy fandomów muzycznych. Bo jasne reprezentacja z tych 70 osób może się świetnie wyuczyć na quiz, ale co z tego jeśli zabraknie zasięgu? W tamtym sezonie Swifties dostały nominacje dla grupy liczącej ledwo 1000 osób, osobiście byłam mocno zaangażowana w znalezienie reprezentacji, dziewczyny odpowiedziały bezbłędnie, ale ostatecznie przegrały z Arianators, które choć odpowiedziały źle chyba 3 razy miały o wiele większy zasięg. Tak, jestem za tylko 16 fandomami bo o wiele sprawiedliwiej będzie gdy fandomy nie ważne do jakiej grupy trafią będą mogły zmierzać się za sobą jak równy z równym na każdej płaszczyźnie programu, a więc zarówno quiz i zasięg, a i nam - widzom - przyniesie to o wiele więcej emocji.
+10 głosów
Cze 30, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
8 punktów dajemy za Fandoms nawet - chcemy zwiększyć szansę dla tych zaangazowanych ... chociaż w przypadku Wspaniałego Stulecia mamy do czynienia z solidnym fenomenem - najwięcej głosów i niemal największe zaangażowanie :P Poważny rywal to będzie :D
martynaa__ Użytkownik 1,681 pkt
24 grupy, myślę że powinniśmy dać szansę tym mniejszym fandomom, mogłyby sie wtedy jakos wypromować i wgl wedlug mnie rywalizacja mogłaby być ciekawsza ^^
+10 głosów
Cze 30, 2017
Jagoda Janczura Użytkownik 14 pkt
Szkoda ze ahs jest tak nisko. Ale riverdale wysoko. Duma.
+10 głosów
Cze 30, 2017
Angelika Kowalska 1 Użytkownik 180 pkt
Sprawiedliwiej bedzie 16 grup :)
+10 głosów
Cze 30, 2017
Żelek Użytkownik 20 pkt
Moim zdaniem, gdy będzie 16 fandomów będzie ciekawiej.
Większe emocje, większa rywalizacja, lepsza zabawa :)
+10 głosów
Cze 30, 2017
anonim Użytkownik
Wypowiem się jeszcze raz, huh. Jak dla mnie,  powinny być 24 grupy, nie dlatego, że moja grupa jest 17-sta, no może troszkę, tylko dlatego, że każdy zasługuje na zabawę. Moja grupa działa od kwietnia, więc aktywność jest mała, bo jest nas mało, ale mogę obiecać, że te osoby, które są w naszej reprezentacji, są jak najbardziej przygotowane na to, i nasza grupa, jeśli taka możliwość będzie, pokaże, że możemy się dobrze bawić, chociaż jesteśmy świerzakami. Dlatego, proszę... dajcie szanse większej ilości grup i zagłosujcie na 24 :))
+10 głosów
Cze 30, 2017
JakubWichowski Użytkownik 196,659 pkt
Moim zdaniem powinny być 24 fandomy, byłyby większe emocje i przy okazji skorzystałyby na tym też mniejsze fandomy, które normalnie nie miałyby szans. Większa różnorodność=większe emocje
+10 głosów
Cze 30, 2017
nacia133911 Użytkownik 9,818 pkt
mniej fandomów wieksza rywalizacja- większe emocje Wspaniałe Stulecie górą!!!!
+10 głosów
Cze 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3885 osób na stronie
8 Użytkowników oraz 3877 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 29124 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób