NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+15 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Niespodziewanie okazało się, że czeka nas jeszcze jedno głosowanie przed jutrzejszym Losowaniem do grup elimiminacyjnych !

Tygodniowe nominacje zakończone - pora na wyniki

Głosowanie w grupach fandomów seriali , z którymi nawiązaliśmy współpracę przy realizacji programu trwało cały tydzień. W wyniku uzyskanych przez Was głosów, mamy już pewną 16 fandomów , które na 100% zakwalifikowały się do programu. Wśród Was na pewno przeprowadzimy jutro losowanie do grup eliminacyjnych . Ponadto udostępniamy Wam nasz serwis do promowania własnych seriali - do dyspozycji macie możliwość tworzenia postów, quizow oraz (nowość) fanfiction . Za każde czynności w serwisie zdobywacie punkty . Nie jest istotne jakiego serialu czy fandomu dotyczy Wasz post. Punkty zbieracie na konto fandomu, ktory wybraliście podczas rejestracji na stronie (lub w ustawieniach profilu - tutaj: http://fandoms.pl/account ) . Dla posiadających największą ilość punktów przewidujemy też dodatkowe nagrody od Partnerów akcji, których poznacie na dniach - m.in. muzyka i odzież - warto wieć zbierać punkty ! :)


Jak potoczy się wynik losowania - czas pokaże. Losowanie oznacza, że cała grupa uczestniczących fandomów wpadnie do jednego "worka" . Możliwe są więc tzw. grupy śmierci. Nie możemy się doczekać , by poznać grupy eliminacyjne !

...ale uwaga: na chwilę obecną nie wiemy, czy w zabawie weźmie udzial 16 czy 24 fandomy ! Czas na decyzję - właśnie teraz !

Głosuj w ankiecie na dole posta (wymagana rejestracja jednym kliknięciem)

Głosować możecie w ankiecie na samym dole tego posta. Decydujcie, czy:

mamy zaprosić do udziału w programie 16 najlepszych fandomów (i tym samym zapewnić Wam największą rywalizację. W takiej sytuacji każdy fandom weźmie udział w zabawie przynajmniej 2x, przy czym za 1x nikt nie odpadnie . W efekcie jednak powstaną tylko 4 grupy eliminacyjne a tym samym większa jest szansa na powstanie potencjalnej "grupy śmierci" . 

- ...a może wolicie, byśmy zaprosili do udziału w programie 24 fandomy (i tym samym program będzie bardziej różnorodny i być może pozwoli o zaistnieć mniejszym fandomom) ? W takiej sytuacji rozlosujemy Was do 6 grup eliminacyjnych , każdy fandom weźmie udzial w programie co najmniej 1x , ale w zamian stworzona zostanie wówczas grupa ćwierćfinalistów ostatniej szansy spośrod 4 najlepszych fandomów, które odpadły na etapie eliminacji .

Decyzja należy do Was - głosujcie w ankiecie ! (wymagana rejestracja w serwisie, która jest istotna aby zdobywać punkty w ramach popularyzowania serialu na portalu).

Kto się dostał ?

Absolutnym fenomenem Nominacji okazał się fandom Wspaniałego Stulecia , który dosłownie rozgromił rywali. Naszym zdaniem jest to zasługa jednak nie tyle wielkiej popularności serialu, ile świetnie prowadzonej grupy fanowskiej, w której reaguje znacznie większa grupa fanów niż w innych grupach. Wielkie brawa dla administracji - z takim podejściem w naszym programie (i nie tylko) możecie zajść naprawdę daleko !


Niespodzianką nie jest świetny wynik Riverdale, 13 powodów, SKAM, The 100 i Teen Wolf - to seriale najbardziej popularne wśród młodzieży i tutaj możemy liczyć na wielką batalię między ich fanami. Są to genialne produkcje, z ktorych każda zasługuje na wielką uwagę. Będzie się działo ! Świetny wynik uzyskali natomiast fani Sherlocka , którzy wbili się do grupy seriali z największym zaangażowaniem w nominacjach do programu !


Lekceważyć nie można także fanów Pretty Little Liars, fanów Flash/Arrow, Soy Luna, Once Upon a Time, The Walking Dead, Sprawiedliwych oraz Supernatural . To grupa, która jest zagadką - mogą być czarnymi koniami programu, mogą nie wytrzymać rywalizacji z największymi. Czas pokaże - wiele zależy od wyników jutrzejszego (piątek, 19:00) losowania, z kim przyjdzie im rywalizować !


Zagrożone natomiast są fandomy Violetty oraz Shadownhunters , którzy ledwo dostali się do programu i jeśli chcą się w nim utrzymać, na pewno muszą zwiększyć zaangażowanie.


Oni jednak są w programie na pewno i wezmą udział w zabawie już od jutra. Szykujcie reprezentacje, popularyzujcie swoje społeczności . Jesteście w Bitwie ! :)


Czy jednak jest powód, by przyjść tych, ktorych wyniki głosowania wypadły nieco słabiej ? Sprawdźmy .Oni walczą o Wasze głosy !

Tylko poniższa ankieta może sprawić, że poniższe grupy zakwalifikują się do programu . Głosujcie i decydujcie ! Oto, kto liczy na Wasze głosy:


Fani docenianych seriali - Famous in Love, Pamiętniki Wampirów (The Originals) i...19+ . Szczególnie marna sytuacja tego ostatniego zaskakuje, biorąc pod uwagę dużą popularność grupy. Co zawiodlo? NIe wiemy, ich los w Waszych rękach !


Warto też zastanowić się nad daniem szansy dla fanów pozostałych, naprawdę ciekawych seriali. Szkoda, gdyby ich zabrakło, co? American Horror Story, Orange is The New Black, Lucifer, Na Dobre i Na Złe, Stranger Things . Oni Bardzo liczą na Wasze głosy.  Są to świetne seriale i świetni ich fani. Niestety, ich grupy póki co nie należą do mocno rozwiniętych - czy sprawicie, że się to zmieni? Wykaże ankieta .


Czarnym kolorem oznaczyliśmy Policjantki i Policjanci oraz Prison Break . Te seriale mogą liczyć na kwalifikację tylko, gdy jakimś cudem ktoryś z w/w nagle odmowił udziału w programie - jest to jednak mało prawdopodobny scenariusz i fanów tych seriali nie zobaczymy w programie, podobnie jak kilkudziesięciu innych, ktore nominowaliśmy, ale liczba głosow okazała się niewystarczająca, by dostać się do Bitwy .

Losowanie już jutro od 19:00 w Radio Young Stars z Wizją

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale rusza już jutro (piątek) od 19:00 - tylko na http://www.radioyoungstars.pl i w aplikacji Radio Young Stars . Program odbędzie się z pełną wizją. Prowadzącym jest Piotr Baranowski "Piter" (http://facebook.com/piotr.mymusic) .


Więcej informacji o programie znajdziecie także na tym portalu, szerzej format opisaliśmy chociażby tutaj - http://fandoms.pl/252797/poznajcie-nagrody-szczegoly-komputronik-fandomow-seriale oraz w facebookowej grupie oficjalnej Prowadzącego - Jupiterki , gdzie znajdziecie też innych fanów programu oraz nawiążecie bezpośredni kontakt z twórcą akcji  ! :) Zapraszamy: http://facebook.com/groups/jupiterki :)

GŁOSUJ W ANKIECIE i komentuj - czekają extra punkty !

Głosujcie w poniższej ankiecie (przypominamy o wymaganej, jednak bardzo szybkiej rejestracji) i piszcie w komentarzach jaką decyzję powinniśmy wszyscy podjąć ! :) Dla autorów najlepszych komentarzy przyznamy punkty , które trafią na konto Waszego fandomu . Aktywność na portalu pozwoli zdobyć nawet 8 dodatkowych punktów w Waszej bitwie. Jest więc o co walczyć ! :)


Głosowanie trwa do jutra (piątek 30.06), do 19:30 .


POWODZENIA ! 


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
16 i większa rywalizacja
24 i większa różnorodność
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 6614 punktów za:

Jakość:20Popularność:5505
Wsparcie:14Ocena i wartość ocen:15
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1000
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
5,505 czytelników Cze 29, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

100 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Witam serdecznie. Jako złożycielka grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska chciałabym serdecznie podziękować wszystkim za oddane głosy/punkty w eliminacjach. Jestem niezmiernie szczęśliwa, że nasza społeczność okazała się być aż tak wysoko ceniona. Choć w tym temacie jestem nadzwyczaj stronnicza (kibicuję mojej grupie), postaram się podejść do tematu jak najbardziej obiektywnie. Każda zaproszona do fandomu grupa chciałaby z pewnością wziąć udział w zabawie - to pewnik. Dla niektórych liczyć się będą tylko nagrody, dla innych możliwość reklamy swojej grupy, jedni cieszyć się będą z samej możliwości wzięcia udziału w zabawie, a dla jeszcze innych ważny będzie tylko prestiż. Grup i grupek serialowych na Facebooku natworzyło się setki, do każdego serialu po kilka lub kilkadziesiąt grup, które w większości mało wnoszą do społeczności "facebookowej". Każdy może być adminem i otworzyć własną grupę, wystarczy, że kliknie raz tam, gdzie trzeba. Potem jeszcze zwołać kilkunastu znajomych, dodać kilka postów z aktorami z serialu i grupa gotowa. Każdy mega fan serialu wlezie w każdą grupę z ciekawości, czy nie ma tam czegoś interesującego o jego ulubionej produkcji. Proste, prawda? Ale, moim zdaniem takie grupy nie zasługują na miejsce w rywalizacji wśród tych, którzy od kilku miesięcy bądź lat wkładają caly swój wolny czas i serce po to, by członkowie grupy mieli zawsze "wisienkę na torcie" w postaci tłumaczeń odcinków, filmów, wywiadów i różnych ciekawostek nie tylko związanych stricte z serialem, ale i z historią, legendą bądź światem showbiznesu. Nie znam grup, które uczestniczą w zabawie, ale osobiście oglądam kilka seriali i równie mocno kibicuję naszym rywalom. Uważam jednak, że jeśli podejdziemy do sprawy jako olimpiady, wiadomym jest, że muszą uczestniczyć tylko ci najmocniejsi. Tak więc mocniejsza rywalizacja, ale mniej grup. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, niech wygra najlepszy!
+24 głosów
Jest OK
+500
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 punktów 8
Pozdrowienia Valide, świetny, post <3
Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
A dziękuję, wyraziłam moje obiektywne zdanie heheh
Karolina Hulboj Użytkownik 499 punktów 6
Wspaniałe stulecie najlepsze serdecznie polecam
+21 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Super  Wspaniale Stulecie wygrywa!!
+20 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Wy to wymiatacie totalnie
malala Użytkownik 21 punktów
Wspaniałe Stulecie najlepsze
+20 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Tylko wspaniałe stulecie <3
+20 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Halina Kaźmierczak Użytkownik 19 punktów 1
Jest moc! - Wspaniałe Stulecie Win!
+18 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
hahaha coś w tym jest. rozwaliliście system póki co
EmiDefne Użytkownik 36 punktów
Wspaniałe Stulecie to najlepszy fandom
+18 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Kasia Czernecka Użytkownik 19 punktów
Wspaniale stulecie super grupa!!
+18 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Nisa N. Użytkownik 13,016 punktów 4 58
Wspaniałe Stulecie fandom
+18 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 punktów 8
Tak, tak !!!!!
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 punktów 8
Fandom Wspaniałe Stulecie.
Nisa N. Użytkownik 13,016 punktów 4 58
Jiz sie nie moge doczekac finału
+18 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
artur99 Użytkownik 3,698 punktów 24
Wspaniałe Stulecie jest super. Bardzo życiowy serial, który często skłania człowieka do refleksji nad samym sobą oraz swoim życiem. Można z niego naprawdę wiele wynieść.
+17 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 punktów 8
Przy okazji poznać troszkę historii o Osmanach
Gülfem Hatun Użytkownik 323 punktów 1
Fani Wspaniałego Stulecia dziękuję. Bardzo się cieszę.
+17 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Iwona W. Użytkownik 150,563 punktów 4 69
WS super serial. A nasza grupa..., drugiej takiej nie ma. Dzięki niej możemy oderwać się od naszej szarej codzienności. Dzięki ogromnej pracy włożonej w tłumaczenie, można poznać życie, obyczaje, no i wspaniałą historię Turcji.
+17 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
123ewe321 Użytkownik 18 punktów
Wspaniałe stulecie the Best!!!!!

Pozdrowienia dla naszych Tłumaczek oraz wszystkich Członków najlepszej grupy
+17 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Gülfem Hatun Użytkownik 323 punktów 1
Głosuję na 16 grup, ponieważ najbardziej zaangażowani fani dają największe szanse wygranej. Dbałość o fanów procentuje :-) Team Wspaniałe stulecie. Kto jeszcze nie zna naszej grupy zapraszamy na Facebook Kosem Wspaniałe Stulecie Polska. U nas zawsze najlepsza zabawa i wspaniałe seriale.
+16 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
EmiDefne Użytkownik 36 punktów
Wspaniałe Stulecie najlepsza grupa
+16 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 punktów 8
Zgadzam się najlepsza !!!!!
artur99 Użytkownik 3,698 punktów 24
Lepiej 16 będzie konkretniej xd
+15 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 punktów 6
Mam nadzieję, że walkę wygra mój ulubiony serial! Kosemomaniacy walczmy o zwycięstwo!
+14 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Użytkownik 1,764 punktów 8
Zwycięzymy, jest moc !!!!!
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Myślę że 24 grupy by zwiększyły rywalizację i tą chęć dążenia do celu czyli osobliwej pięknej wygranej i końcowej satysfakcji. Myślę że okazało by się wtedy czy integrujemy się jako grupa i tworzymy zwartą społeczność. A więc Wspaniałe Stulecie dajemy i komentujemy bo jak już kiedyś pisałam grupa jest zwarta i "grzechu" warta. I jak czegoś pragniemy to do celu brniemy
+13 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 punktów 2 46
16 fandomów, stawiamy na rywalizacje.
+13 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
AMihrimah Użytkownik 5,370 punktów 29
#TeamKWSP wygrywa!!! Brawo!!!
+13 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Nula. Użytkownik 4,089 punktów 1 40
WSPANIAŁE STULECIE RZĄDZI!

Nikt się tak nie potrafi zmobilizować jak Hatuny!
+13 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
anonim Użytkownik
jak dla mnie 24 grupy byłoby sprawiedliwiej ;D
+12 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Z jednej strony chciałabym aby więcej fandomów miało szansę zabawy, ale jest mały problem. Widząc tą tabelę widać jakie jest zainteresowanie tą akcję. Dlatego byłabym za tym aby jednak szanse miało to 16 fandomów w których zaangażowanie było największe. Wtedy można mieć pewność, że jak nadejdzie piątek w którym dany fandom będzie walczył pojawią się osoby ciekawe. Fajnie by było jakby większa ilość miała tą możliwość, ale patrząc po obecnym zaangażowanie grup opcja z 16 najbardziej chętnymi jest najlepsza.
+12 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
ale parę seriali, któe nie dostały się .... jest super. i Szkoda, gdyby nie trafiły do programu...no...tak źle, tak niedobrze ;)
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Wiem, bo sama bym chciała aby Pamiętniki Wampirów czy American Horror Story brało udział, ale trochę się martwię, że jeśli teraz takie było zaangażowanie grupy to w czasie bitwy nie będzie wcale większe. Masz ciężką decyzję, bo już jutro eliminacje. Na pewno tak czy siak będe słuchać. Nie ważne ile będzie tych fandomów ;)
EvilRose Użytkownik 1,897 punktów 2
jak dla mnie grupa 16 fandomów może okazać się bardzo ciekawa ;)
+12 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Karola1007 Użytkownik 19 punktów 3
Tak szczerze to najlepszą opcja jest wybranie 24 fandomów. Więcej osób może się dobrze bawić i to jest najważniejsze. Prawda?
+12 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
otóż to #24fandomy walczymy
Heartbreaker Użytkownik 132,301 punktów 1 5 12
Moim zdaniem 24 fandomy ,  a dlaczego? Głosowanie w grupach nie odzwierciedla zaangażowania danego fandomu. Wiele z nich uaktywni się poprzez różne  fanowskie strony czy nawet jeśli chodzi o polskie seriale poprzez kontakt z aktorami. Więcej fandomów , więcej emocji , większa różnorodność i nieprzewidywalność
+12 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
też może tak być, nie da się ukryć ;)
MysiaMazur Użytkownik 1,612 punktów 1 14
Według mnie powinny brać udział grupy z dużym zaangażowaniem.Wiem jest dużo grup i jest  w nich dużo członków, a jednak nasza grupa (Wspaniałe Stulecie) licząca ok 38 tys członków ma większe zaangażowanie niż np.,,19+" liczące ok 72 tys członków....Wniosek? nasi admini zrobili z nas rodzinę która wspiera się w własnie takich działaniach jestem dumna że do niej należę. Trzymam kciuki za naszą grupę <3 Dzięki wam oglądałam najlepszy serial na świecie <3.
Czyli jestem za odpowiedzią 16 i większa rywalizacja .
+12 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Anna Knol Użytkownik 1,843 punktów 6
Wspaniałe Stulecie :-)
+12 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 punktów 1 54
jak tu się nie zgodzić z  Valide ...całym  sercem popieram
+12 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Faktycznie,nasze adminki w tworzenie grupy włożyły całe swoje serce i masę pracy oraz entuzjazmu. Tu nie korzysta się z cudzej pracy z materiałów znalezionych w internecie . TU SIĘ TWORZY.
+12 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
xchemicalxkittyx Użytkownik 14,566 punktów 1
Na początku chciałam żeby wszystkie fandomy wzięły udział, ale aktywność na nich jest strasznie słaba. Teraz myślę, że 16 to lepsza decyzja. Kiedy może inne fandomy które w tej edycji się nie dostały zobaczą jak to jest i w ogóle postarają się innym razem (o ile będzie taka okazja oczywiście).
+11 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Kr3jzoL Użytkownik 15,924 punktów 4 49
Ogólnie to wspaniała akcja z całą tą bitwą fandomów. Można się przy tym świetnie pobawić, a także poznać nowych ludzi. Uważam, że lepiej żeby było 16 fandomów = większa rywalizacja, większe emocje. Chcemy wojny !
+11 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
anonim Użytkownik
Ogolnie to plus dla pomyslodawcy takich ,,zabaw" duze emocje i mozna poznac nowych ludzi
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
cieszę się, że podoba się pomysł Działamy , witaj w serwisie
anonim Użytkownik
zdecydowanie 24 - powinnismy dac szanse  i tym mniejszym
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
zobaczymy jak to będzie
scarlett_01 Użytkownik 3,082 punktów 1 2
Jestem zdania, że 24)))
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
tofina5 Użytkownik 30,798 punktów 1 5
Uważam, że powinniśmy dać szansę większej ilości osób, czyli jestem za 24❤
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
karpi12 Użytkownik 27,932 punktów 4
Dajcie szansę wszystkim Im więcej grup tym lepsza zabawa. Czytałam, że w poprzedniej edycji czarnymi koniami okazały się te mniej liczne grupy, co było niemałym zaskoczeniem. Dajmy się zaskoczyć i tym razem 24!
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
tak, rzeczywiście tak było ;) dlatego ja mimo wszystko jestem za 24...ale decyzja należy do Was, ankieta trwa do 19:30
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 61,244 punktów 4 10
Moim zdaniem powinny wziąć udział w Bitwe 24 fandomy. Kazdy powinien mieć szanse i zobaczyc i jak to jest. To jest pierwsza edycja Bitwy Serialowej i nie wiadomo czy bedzie kolejna więc te 24 fandomy powinne miec szanse.
Kto jest takiego samego zdania zostawia Okejkeee
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Wixa1 Użytkownik 50 punktów 2
Jak dla mnie lepszą opcją jest 16 fandomów widać, że mało osób się angażuje a tak to będziemy chociaż mieć ostrzejszą rywalizację
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
też masz rację. właśnie został mi zburzony pogląd na tą sytuację i już teraz nie wiem po której stronie się opowiedzieć .... ;)
Martyna Diana Nowak Użytkownik 67,786 punktów 1 8
Według mnie powinno brac udział 16 fandomów, bo im więcej fanów tym walka jest ciekawsza.
+10 głosów
Jest OK
Cze 29, 2017