Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+27 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Wspaniałe Stulecie jako grupa partnerska ostatecznie postanowiła odłączyć się od akcji na własną prośbę. Sytuacja jest dość niestandardowa, jednak kierując się chęcią pokojowego rozwiązania sprawy, wyraziliśmy zgodę na tą rezygnację , udowadniając jednocześnie to, co pisaliśmy wcześniej - fandomy nie tracą swojej niezależności w związku z nasza współpracą. Mogą po prostu osiągnąć więcej, jeśli taką współpracę podejmą . Co prawda w przypadku akcji jaką jest Bitwa Fandomów tego rodzaju odejście jest dla nas pewnym nadplanowym wydarzeniem, przez co musimy wprowadzić działania dodatkowe, ale w przypadku Rankingów Fandomów, które zastąpią Bitwę we wszystkich innych naszych akcjach, ewentualne rezygnacje, czy też odwrotnie - chęci dołączenia do akcji - nie będą już w żadnym stopniu wpływały na stabilność naszych działań oraz ich harmonogram. W związku z rezygnacją fandomu WS nastąpiło kilka zmian , odbędzie się też nadplanowa, dodatkowa Bitwa Fandomów o półfinał . Poznajcie szczegóły !

Wspaniałe Stulecie jako grupa odchodzi, ale NIE oznacza to odejścia fandomu z serwisu !

Informujemy, że rezygnacja Wspaniałego Stulecia została przyjęta, ale dotyczy ona wycofania się z Partnerstwa z serwisem przez grupę partnerską "Kosem Wspaniałe Stulecie Polska" . NIE oznacza to absolutnie wycofania fandomu z serwisu - wycofanie takie dotyczy wyłącznie Bitwy Fandomów z uwagi na brak innej, potencjalnej grupy partnerskiej fandomu . Standardowo moglibysmy w takiej sytuacji podjąć decyzję o zmianie grupy partnerskiej , jednak w związku z faktem, iż owa grupa realnie angażowała się w akcję, ta w swoim postanowieniu pokojowego rozwiązania współpracy nie zgodziła się na ew. zastąpienie grupy partnerskiej inną i kontynuowanie wyników fandomu. Prosimy o uszanowanie tej decyzji przez Użytkowników.


Jednocześnie informujemy, że skontaktowały się z nami już inne grupy poświęcone tureckim serialom, które chcą partnerstwa z naszym projektem. Ta zostanie nawiązana jeszcze w tym tygodniu, zatem ew. użytkownicy i fani serialu "Wspaniałe Stulecie" nadal mogą bez przeszkód publikować treści związane z tym serialem oraz zbierać punkty dla wybranego przez nich indywidualnie fandomu . Jeśli jacyś użytkownicy nie chcą np. by ich posty były dostępne w serwisie i np. pod nimi pojawiała się promocja innej grupy, mogą je samoistnie ukryć po zalogowaniu i wyświetleniu linku "Moje Posty" widocznego na powyższej grafice. Nie możemy ukryć odgórnie wszystkich treści fandomu po wycofaniu współpracy grupy z portalem, z racji, że właścicielem tych treści są ich autorzy (użytkownicy) a nie grupa partnerska . Mogą jednak je ukryć np. na prośbę fandomu użytkownicy indywidualnie, mogą też oni napisać do nas wiadomość (najlepiej przez przycisk "kontakt" ) z prośbą o odgórne zablokowanie lub nawet usunięcie postów z serwisu. Uprzedzamy jednak, że wiąże się to z utratą (automatyczną) punktów przyznanych za te posty z konta danego użytkownika. Nie mamy zamiaru wykorzystywać bez zgody użytkowników ich pracy, zatem nie mamy nic przeciwko ew. takiej ich decyzji i w pełni ją zrozumiemy.


Nie mamy wątpliwości też, że wkrótce pojawi się jakiś ranking serialowy, który pozwoli na zbieranie punktów dla fandomu związanego z tureckimi serialami. Wiadomo, że nie pojawi się on w akcji od 4 września związanej z naszym Partnerstwem z wydarzeniem Warsaw Comic Con, ale mamy w zanadrzu już nowe pomysły w tym zakresie, aby i ten fandom mógł nadal prowadzić swoją działalność. Ta jednak prowadzona będzie z inną grupą partnerską oraz najprawdopodobniej pod inna nazwą, chyba, że współpracę z nami zechce podjąć inna grupa związana bezpośrednio z serialem "Wspaniałe Stulecie" . 


Użytkownicy nie zainteresowani już dłuższą obecnością na stronie mogą oczywiście bez przeszkód np. przekazać swoje punkty innym użytkownikom / fandomom poprzez ustanowienie wyzwań w postach. Nie ma natomiast możliwości przekazania ich na prośbę użytkownika do czasu ew. wprowadzenia tego rodzaju funkcji w serwisie. Jeśli choć w części zdecydujecie się z nami pozostać, prosimy jednak o zrozumienie zasad serwisu, w szczególności w kontekście atmosfery i treści, które powinny być tutaj publikowane oraz uwzględnienie wieku użytkowników względem tych treści (nie brakuje tutaj dużej grupy osób niepełnoletnich, a tym samym bardziej wrażliwych na pewne sytuacje) . Żeby jednak sprawa była jasna - nie wyrzucamy Was z portalu ani nie zabieramy Wam prawa publikowania treści na temat Waszego serialu . 

Jednocześnie dziękujemy grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska za 2 miesięczną współpracę, którą uznajemy za owocną dla obu stron - dla nas grupa realnie wpłynęła na dotarcie do fanów a dla grupy - pozwoliła zintegrować i poznać lepiej ich użytkowników. Współpraca jest rozwiązywana w trybie pokojowym - nie mamy do siebie pretensji ani żali. Pewne rzeczy wynikały swego czasu z niedomówień, czasem naszego niedopracowania (w trakcie tych 2 miesięcy to właśnie ta grupa wyłapała 90% bugów , które niejednokrotnie mogły pozwalać na naprawdę duże oszustwa) a czasami po prostu specyfiki grupy. Cenna to z pewnością lekcja dla obu stron. Być może kiedyś wznowimy współpracę, być może nie - czas pokaże. Tak czy inaczej dziękujemy, gdyż wkład tej grupy w serwis jest niewątpliwy i absolutnie nie można tego w takim momencie pominąć. Życzymy grupie rozwoju i owocnych efektów jej prowadzenia - jest tam mnóstwo fanów tureckich seriali, niesamowicie zżyta społeczność i ogromna aktywność, która niekiedy doprowadzała rywali do frustracji ;) Skąd taka siła WS, który był przez wiele tygodni nie do pokonania? O to musicie już pytać fanów tego serialu, bo to bezpośrednio oni powodowali takie a nie inne rezultaty :) Niewątpliwie jednak na takie posty jak Bitwa pod Fandoms (serial Video!) czy prognoza pogody dla fandomów ...trzeba mieć po prostu pomysł, których tym ludziom nie brakuje ;)

Dwa fandomy z grupy C odpadły z akcji - niezbędna dodatkowa Bitwa !

W związku z tym, że fandom Once Upon A Time został zdyskwalifikowany z Bitwy Fandomów w wyniku konfiktu z fandomem Wspaniałe Stulecie Kosem , który... ostatecznie zrezygnował na własne życzenie, grupa C pozostała bez fandomów z zajętym miejscem 3 i 4 . Długo zastanawialiśmy się jak rozwiązać tą sytuację, łącznie z ew. przywróceniem fandomu OUAT do akcji, jednak uznaliśmy, że zachowanie reprezentacji tego fandomu przekroczyło pewne normy, których nie możemy akceptować. Jednocześnie fandom OUAT powraca do zabawy już od poniedziałkowej, nowej akcji dla fanów seriali.


W związku z powyższym podjęliśmy o możliwie pilnym rozstrzygnięciu tej sytuacji , by jednocześnie rezygnacja ta nie wplyneła na harmonogram całej inicjatywy. Mając na uwadze ogólne zaangażowanie wielu fandomów, w szczególności tych z trzecich miejsc w grupach, postanowiliśmy dać im dodatkową szansę - wszystkie fandomy z miejsc 3 w swoich grupach powalczą o awans do półfinału akcji za tydzień w piątek od godziny 19:00 , w tym tygodniu bez zmian odbędzie się Bitwa Grupy D (The 100, Soy Luna, Teen Wolf i Shadowhunters) od godziny 19:00 tego samego dnia. Jest to jedyne rozwiązanie, które możemy zastosować. Jednocześnie zdecydowaliśmy lekko przyspieszyć całą akcję - ta zakończy się 1 października, a nie jak wcześniej planowaliśmy - 14 . 

Dołączenia / odłączenia możliwe w każdej chwili od 4 września

Bitwa Fandomów w obecnej wersji jest ostatnią tego rodzaju akcją (przynajmniej na jakiś czas) . Zastąpią ją uproszczone Rankingi Fandomów , do których zapraszane będą konkretne fandomy (jeśli akcja ma charakter tematyczny) lub wszystkie z danego typu (muzyczne, serialowe itd.) . Z racji, że 4 września ruszy druga, niezależna akcja dla fanów seriali, uznaliśmy, że dłuższe trzymanie w serwisie dwóch akcji z zupełnie innymi zasadami wprowadza w nim zbyt dużo zamieszania. Ewentualne wiele rankingów nawet dla fanow seriali nie byloiby problemem, jednak Bitwa a Ranking to dwie nieco inne rzeczy, ktore zbyt mocno utrudniają zorientowanie się "o co tu tak naprawdę chodzi" .


Rankingi fandomów układane wyłacznie na bazie punktacji w serwisie sprawiają, że ewentualne dołączanie/odłączanie się fandomów z akcji nie ma żadnego wpływu na ich przebieg. Tego rodzaju rozwiązanie jest dla serwisu lepsze, podobnie jak dla jego użytkowników. Co więcej, ewentualne dołączenie/odłączenie nie do końca jest wowczas w ogóle możliwe - to użytkownicy decydują jakie fandomy wybierają - odłączenie się fandomu wówczas polega po prostu na zmianie fandomu, dla którego zbierają jego fani, lub po prostu - nie zbieranie punktów w serwisie. Podobnie sytuacja ma się z dołączeniem fandomu - po nawiązaniu z nami współpracy, ten zostaje dołożony do listy wyborów użytkowników i listy rankingowej . Prosto, łatwo i przyjemnie - bez zbędnych ceregieli i dram. 


Jest także szansa, że Bitwa Fandomów pozostanie, ale... pozwoli wygrać dużo punktów NA KONTA UŻYTKOWNIKÓW ,a nie jak dotychczas - zdobywać niezależne punkty od tych, które otrzymuje się w serwisie. Prawdopodobieństwo, że taką formę przynajmniej "nowa" Bitwa jest bardzo duże i sprawia to, tak naprawdę będziemy mieć do czynienia z nową formułą programu. Najpewniej wycofamy się też z konieczności wybierania tylko konkretnych osób do reprezentacji. Zgłoszenia do programu odbywać się będą na bazie profilu na stronie , tym samym każdy fan będzie mógł wziąć udział w takiej formie akcji. Decyzja nastąpi po zakończeniu aktualnej Bitwy, czyli na początku października . 


Wiadomo już też, że 4 września ruszą równolegle aż 3 typy rankingów - dla fanów muzyki, seriali i youtuberów . Szczegóły przedstawimy na dniach. Zmiany te mają istotny wpływ na cały serwis i zostaną poprzedzone odpowiednim wytłumaczeniem co się zmienia .

Nowy harmonogram Komputronik Bitwy Fandomów III: Seriale

W związku z pojawieniem się dodatkowej Bitwy i wprowadzeniem Rankingu Fandomów, akcja "Bitwa Fandomów" została skrócona do pierwotnego planu ustalonego ze Sponsorem. W pewnym momencie uznaliśmy, że warto ją wydłużyć ze względu na duże zainteresowanie fanów, jednak z racji, że serwis rozwinął się bardziej niż przypuszczaliśmy, uznaliśmy, ze lepiej pójść w kierunku rankingów tak szybko jak to możliwe, jednocześnie zwiększając dynamikę Bitwy, która w naszej opinii na tym etapie potrzebuje porządnej energii i doładowania . Eliminacje trwały ostatecznie bardzo długo, aż 10 tygodni . Jest to wystarczający czas na poznanie każdego z fandomów. Co prawda niektóre aktywowały się dosłownie 2-3 tygodnie temu, ale ich aktywność będzie możliwa do wykorzystania już od 4 września , gdy ruszą nowe rankingi, w ktorych owe fandomy na pewno zostaną uwzgędnione.


Oto szczegóły nowego harmonogramu Bitwy Fandomów:

- 1 września (jutro, piątek) odbędzie się planowana Bitwa w Grupie D (The 100, Soy Luna , Teen Wolf oraz Shadowhunters) 

- 8 września odbędzie się nadplanowa Bitwa o Półfinał, która stworzy nową grupę C . Wezmą w niej udział wszystkie fandomy, które zajęły trzecie miejsca w każdej z grup eliminacyjnych na bazie ostatecznego werdyktu, który ogłosimy 4 września . Do 3 września wszystkie fandomy przypominamy zdobywają punkty nie tylko z Bitwy ale także serwisu. Różnice między fandomami są jednak na tyle niewielkie, że niekiedy nie wiadomo który fandom zajmie ostatecznie 1,2 i 3 miejsce w grupie .

- 15 września odbędzie się pierwsza Bitwa Półfinałowa, która rozpocznie serię półfinałową , w której udział wezmą: fandom z 1 miejsca z grupy A i C oraz fandom z 2 miejsca z grup B i D 

- 22 września odbędzie się druga Bitwa Półfinałowa, w której udział wezmą: fandom z 2 miejsca z grup A i C oraz fandom z 1 miejsca z grup B i D 


Podobnie jak w serii eliminacji, także w serii półfinałowej (skróconej o dwa tygodnie) trwać będzie zbieranie punktów dla każdego z fandomów zabawy, przy czym w rankingu uwzględniane będą wyłącznie fandomy, które pozostają w Bitwie . Od 4 do 10 września wszyscy użytkownicy będą decydować dla którego z 4 fandomów chcą zbierać punkty . Na tym etapie półfinaliści mogą nieco odsapnąć albo przeciwnie - zdecydować kogo potencjalnie chcą wesprzeć by awansował do półfinału. Ta seria jest wielką szansą dla tych  4 fandomów - na okres tego tygodnia wszyscy będą w Bitwie zbierać punkty tylko dla Was . Przypominamy jednak, że punkty do rankingu Bitwy z Fandoms będą liczone WYŁĄCZNIE na bazie tzw. rankingu aktywności, bez rozdzielania go na poszczególne człony (liczebność, skuteczność, zasięg itd.) .


Od 11 września wszyscy wybierzecie jeden z 8 fandomów , dla którego zbieracie punkty, natomiast od 25 września już tylko jeden z 4, które trafią do finału. Tego rodzaju ruch ma na celu sprawić, byście między sobą się komunikowali i byli otwarci na współpracę . Nigdy nie wiecie kiedy Wasz rywal może stać się w pewnym momencie Waszym sojusznikiem ! Współpracujcie, zabawa wtedy będzie znacznie ciekawsza i po prostu przyjemniejsza dla każdego :)


Rozważaliśmy, aby bitwy od serii półfinałowej przeprowadzić już wg planu co do Bitwy opisanego wyżej, ale wycofaliśmy się z tego, chcąc wyraźnie odseparować starą formułę Bitwy od nowej, którą chcemy wprowadzić w październiku .


Łączny wynik Bitwy i z rankingów Fandoms na etapie rywalizacji o półfinał (4-10 września) wyłoni nam 2 fandomy , które przejdą do pólfinału, natomiast w serii półfinałowej (2 tygodnie - 11-24 wrzesnia ) podobnie jak w serii eliminacyjnej, wyłoni nam finalistów . 


Finałowa Bitwa Fandomów odbędzie się 30 września i wezmą w niej udział zwycięskie fandomy w każdej z grup . Poznamy je 25 września , po podsumowaniu wyniku fandomów z Bitwy oraz trzech tygodni Rankingu na stronie fandoms.pl . Po Bitwie finałowej czekają nas ostatnie 2 dni zbierania punktów na Fandoms.pl , po czym 2 października ogłosimy wyniki akcji oraz zakończymy Bitwę Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik . 

Wszyscy użytkownicy wpłyną na wyniki Fandomów w Bitwie, niezależne wybory w akcjach serialowych !

Pamiętajcie, że fandomy w Bitwie możecie zmieniać , tj. gdy np. ktoryś odpadnie, lub uznacie, że "nie zasługuje na Wasze punkty"...śmiało możecie zmienić decyzję i wesprzeć inną grupę. Wasze wybory są niejawne i nikt nie może wpłynąć na Waszą decyzję w tej kwestii. Fandom może oglosić "sojusz", ale tak naprawdę od każdego z Was indywidualnie zalezy, czy go poprzecie . Aby ułatwić Wam te wybory , by się nikomu nic nie pomyliło, w panelu użytkownika damy Wam prawo podejmowania wielu wyborów , adekwatnych do danej akcji, dostaniecie za każdym razem prawo wybierania tylko tych fandomów, których dane wybory dotyczą . A zatem:


- od 4 września zaangażujemy wszystkich w decydowanie o fandomach, które przejdą do pólfinału - wszyscy możecie zdecydować który z 4 fandomów chcecie wesprzeć w serii Bitwy o pólfinał . Na ten czas w rankingu Bitwy pojawią się tylko te 4 fandomy .

- od 11 września zaangażujemy wszystkich w decydowanie o fandomach, które są w półfinale i tym samym które mają przejśćdo finału - wszyscy będziecie mogli zdecydować który z 8 fandomów chcecie wesprzeć w serii pólfinałowej . Na ten czas w rankingu Bitwy pojawi się tylko te 8 fandomów .

- od 25 września zaangażujemy wszystkich w decydowanie o fandomach, ktore są w finale i tym samym który z nich ma wygrać . Wszyscy będziecie mogli zdecydować który z 4 fandomów chcecie wesprzeć . Na ten czas w rankingu Bitwy pojawią się tylko te 4 fandomy . 


NIEZALEŻNIE od rankingów Bitwy funkcjonować będzie m.in. ranking nowej akcji dla fandomów serialowych powiązanych z wydarzeniem Warsaw Comic Con . W rankingu tym notowane będą inne fandomy niż w Bitwie (a niektóre się powtorzą) i w ustawieniach profilu / przy rejestracji będziecie mogli wybrać do tej akcji osobno fandom, który wspieracie ! 


Oznacza to, że będziecie mogli np. wspierać w Bitwie Violettę a w akcji CC - Riverdale . Wasze punkty w danym rankingu zostaną rozdysponowane tam, gdzie zdecydowaliście. Tego rodzaju działania pozwolą nam prowadzić w przyszłości jednocześnie wiele Rankingów nawet dla tych samych fandomów w jednym momencie i jest to bardzo istotna zmiana w strukturze serwisu... choć nie ukrywamy, że raczej będziemy unikać sytuacji, by w jednym momencie pojawiały się akcje pozwalające wybierać ten sam fandom w dwóch różnych akcjach, głównie w celu uproszczenia zasad serwisu.  Wszystkie rankingi będą publikowane w prawej części każdej strony lub po kliknięciu "plusika" w wersji mobilnej / aplikacji , a w przyszłości także w dodatkowej sekcji serwisu. Nie będzie natomiast od 4 września już rankingów "liczebności", "skuteczności" itd., tylko rankingi konkretnych akcji i fandomów, które są w nich uwzględnione (nie w każdej akcji np. muzycznej muszą być uwzględnione wszystkie fandomy muzyczne itd. !) .


Jak więc widzicie, prawdziwe emocje dopiero przed nami . Może się naprawdę wiele jeszcze zmienić, a co najważniejsze - każdy z Was indywidualnie wpływa na wyniki fandomu. Nawet jedna osoba może czasem totalnie szturchnąć rankingiem ;) Będzie się działo ! :)

Współpraca z fanpageami, stronami fanowskimi, testy innych grup partnerskich tego samego fandomu

...będzie w końcu możliwa. Dostaliśmy wiele pytań i propozycji od innych grup i fanpagey. Postanowiliśmy, że decyzję w tej kwestii będziemy podejmować indywidualnie w zależności od przypadku .  Jeśli np. wspólpracę podejmie z nami grupa i fanpage dotyczący np. tego samego serialu, oba podmioty staną się naszymi partnerami a działania crosspromocyjne realizowane bedą losowo - tj. raz pod postem danego fandomu wyświetlimy reklamę fanpagea partnerskiego, a raz grupy , na zasadzie totalnej losowości. 


Podobne decyzje podejmiemy w temacie grup partnerskich . Jeśli uznamy, że zaangażowanie jakiejś grupy jest na poziomie mniejszym niż oczekiwany, możemy podjąć decyzję wówczas jeszcze nie o zerwaniu, ale po prostu dołożeniu dodatkowej grupy partnerskiej danego fandomu. Wówczas także reklama wyświetlana będzie losowo .


Zależy nam jednak na tym, by grupa partnerska danego fandomu była jedna by nie dopuścić do ew. rywalizacji między grupami, natomiast nie mamy nic przeciwko by daną grupę "zasilił" partnerski fanpage czy strona fanowska . Zapewni to crosspromocję dla każdego z partnerów i wykluczy działania konkurencyjne. Rozwiązanie dwóch grup partnerskich wchodzi w grę jednak w sytuacji, gdy uznamy, że jakieś partnerstwo blokuje nam rozwój danego fandomu w serwisie , wówczas możemy zdecydować się "przetestować" inną grupę na takich a nie innych zasadach i po jakimś okresie doprowadzić do jej zmiany (lub pozostawieniu obu, jeśli takie rozwiązanie w danym wypadku będzie najlepsze) .


W/w zasady powodują, że grupy nie będą już czuły ew. presji związanej z naszym serwisem, ew. ich odejście nie wpłynie na strukturę jego działania, ale także zapewni im pełną niezależność działania. Zaznaczymy jednak, że naszym celem jest działać w interesie partnerów , czego efektem są pojawiające się partnerstwa z mymusicshop , Komputronikiem czy ComicConem, dla którego staliśmy się wręcz przedstawicielem fandomów serialowych - te będą mogły osiągnąc cele nierealne bez Partnerstwa z nami...o czym szczegóły jeszcze w tym tygodniu ! Chcemy, by było tych partnerów więcej, będziemy się o to starać, ale to, czy nam się to uda zależy w całości od fandomów, abyśmy ich zaangażowanie w serwisie mogli przekuć na ich sukces . 

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2962 punktów za:

Jakość:20Popularność:2193
Podziękowania:14Ocena:135
Wyróżnienia:0Komentarze:600

Piotr Baranowski Super Administrator
2,193 czytelników Sie 31, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

16 Komentarzy

Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
Ale post długi...
W połowie przysnęłam
Było minęło...
Ja tam się dobrze tu bawiłam.
Mieliśmy za to wejście i wyjście smoka.
+24 głosów
Sie 31, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
haha
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Było minęło... Czasem wiosna a raz zima...
Ja się tu dobrze bawiłam! Ps zastanawiam się czy tu jeszcze zostać.....
+18 głosów
Sie 31, 2017
Meryem Zarejestrowany użytkownik 18,543 punktów 1 8
Mam prośbę i uważam ,że powinna ona być spełniona bo jak czytam mają tu być inne grupy poświęcone tureckim serialom  a jak wiadomo te seriale oglądają  raczej dorośli. Na miły Bóg proszę uprzedzić  je ,że tu są dzieci by historia się nie powtórzyła
 Profile na fandomie są tak anonimowe ,że nie wiadomo czy to rodzaj żeński ,męski czy nijaki Tylko mi się nie przyczepić ,że kogoś obrażam pisząc " nijaki " i nie wiązać mi to z homofobią bo dziecko jest rodzaju NIJAKIEGO. I nie wiadomo ile kto ma lat. Czy jest już  dorosły czy jeszcze dziecko i jako dziecko trzeba go traktować. ULGOWO w pewnych granicach. Nie wiem czy nasza przedstawicielka to wiedziała czy Piotr Baranowski ,jej to przekazał ale większość tego nie wiedział. Ja się dowiedziałam dopiero  poprzedniego z  postu ,że deprawujemy dzieci. Zaczęłam sprawdzać profile i na którymś natrafiłam na kogoś uczciwie podającego ,że ma 13 lat. To chyba właśnie skończył szkołę podstawową .
Poroniony pomysł Panie Piotrze Baranowski by dorosłych wpuszczać między dzieci bo Panu nie zdziecinnieją . A dzieci nie dorosną nagle.
+16 głosów
Sie 31, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
tak jak napisałem w podsumowaniu - cenna to lekcja dla obu stron
Marcin P. Zarejestrowany użytkownik 26,888 punktów 11
Jak Piotr dawali posta to jest tak długi jak przemowy Fidela C.
+16 głosów
Sie 31, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
hhahahaaahaa
Mihrisah Zarejestrowany użytkownik 4,067 punktów 1 19
Ja zakończę pozytywnym akcentem, mimo, że rzadko się udzielalam to byłam całym sercem z moim fandomem WS  nienawidziłam tych spięć między fandomem Ws a OUAT był moment, kiedy napięcie zeszło, a wy byliście "naszymi potworkami" a my waszymi "moherkami", ale oczywiście w szybkim czasie atmosfera uległa ponownej zmianie- negatywnej z resztą  miałam zakończyć jednak pozytywnym akcentem! nie wplątywalam sie w dramy i super się bawiłam, znalazłam tu na fandomie dziewczynę, z którą myślę, że mamy podobne zainteresowania m.in. niedoceniane powieści kryminalne powodzenia innym grupom w zwycięstwie! Mam nadzieję, że będziecie zdrowo rywalizować!
+14 głosów
Sie 31, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
przynajmniej  nikt nikt nie zrobił takiego prezentu urodzinowego  jak my ...
Piotr,powodzenia!
+14 głosów
Sie 31, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
A gdzie podziekowanie jakiekolwiek za wspolprce nasza? za super posty jakie pisalismy i ile Wam nabilismy wyswietlen, ile Wam Karina pomagala jak nie mieliscie wystarczajaco wejsc? Jestem poprostu w szoku.

Teraz tylko puytanie komuby tu przyznac swoje punkty...
+13 głosów
Sie 31, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
No właśnie z tymi pomysłami. Młodzież by się od nas mogli czegoś nauczyć gdyby chcieli ale woleli się obrażać
Mehvibe Zarejestrowany użytkownik 13,951 punktów 5
Mimo wszystko ja będę dobrze wspominać czas tu spędzony, to była niesamowita przygoda. Wszystko co nas spotyka czegoś nas uczy, także i udział w bitwie przyniósł nam trochę mądrości. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia fandomom, które zostały.
+11 głosów
Sie 31, 2017
Karolina z Setki Użytkownik zweryfikowany 404,441 punktów 2 7
Czytała dwa razy i nadal połowy nie ogarniam XD Bedę musiała poprostu śledzić wszystko na bieżąco
+10 głosów
Sie 31, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
czego konkretnie? ;)
Karolina z Setki Użytkownik zweryfikowany 404,441 punktów 2 7
No, że Jeżeli teraz głosuje na The 100 np. to później jak będzie ta dodatkowa bitwa to nie mogę głosować na te The 100 bo nie będzie go do wyboru powiedzmy bo albo odpadnie albo przejdzie dalej  i później znów jak dowiemy się kto przechodzi do półfinału to zmieniam na kolejny fandom tak?
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
A ja palnę mówkę pożegnalną
 My tu byliśmy pierwszy raz. Nikogo tu nie znaliśmy. Ani grup ani osób. Niektórzy z nas nawet nie wiedzieli jak się tu poruszać by coś się dowiedzieć. Na przykład kto do jakiej grupy należy. Pod naszymi licznymi i ciekawymi postami było wiele komentarzy .Także osób nie należących do naszej grupy bo pisząc komentarz czy lajkując przecież można było zarobić. Pewne osoby pisały komentarze wyróżniające się " niesymatycznością" Więc reagowaliśmy na to a one nam odpowiadały. Na bazie tych wymian zdań powstał nasz pierwszy satyryczny post.SATYRYCZNY powtarzam. Oczywiście te osoby zaczęły reagować. I to reagowały nadmiernie i nawet wtedy gdy coś było nie do nich ale wzięły to do siebie. W końcu  w jakiś sposób dowiedzieliśmy się z jakiej są grupy i tak powstał post o pogodzie gdzie tą grupę umieściliśmy z dala od innych  bo im nasze towarzystwo szkodziło i według nas byli alergikami. Nie wiem czy to pojęcie i skojarzenie jest zrozumiałe. Co ich oczywiście strasznie oburzyło i napisali swoją pogodę gdzie WS w ogóle nie było. Oczywiście czekali na naszą reakcję i oburzenie na takie nas traktowanie o czym świadczy ten komentarz i wymiana zdań pod nim .  ""misiakyo
A już chciałam pisać, że zaraz pewnie zleci się Wspaniałe Stulecie.... jednak się spóźniłam xD""" Tylko ,że my nie jesteśmy dziećmi i takie coś nas nie obeszło. Owszem ,napisaliśmy kila komentarzy ale na temat kopiowania naszych pomysłów i czy to nas  śmieszy.  Tutaj dowód http://fandoms.pl/298476/prognoza-pogody-w-kraju-wzajemnej-adoracji   No i życie toczyło się dalej. My pisaliśmy swoje satyryczne posty nikogo nie obrażając personalnie a oni swoje wykorzystując nasze pomysły. W obrażaniu się najlepszy był Kacper, którego wkurzało ,że WS pisze ,że jest najlepsze a jak pisał to sam o swojej grupie to uważał iż to jest w porządku. Do ognia oliwy dodał administrator karcąc nas publicznie za nadmierne lajkowanie, a lajkowaliśmy tylko tyle na ile nam przepisy pozwalały, i karcąc nas TEŻ publicznie za chamstwo podając za przykład mój komentarz ,który w mojej intencji nic z chamstwem nie miał wspólnego. On to powinien rozważyć nim to napisał . Bo młodzież to młodzież. Na temat afery z quizami dwu grup nie było żadnego postu więc to my byliśmy najgorsi. Ta afera na 40 tysięcy była porównywana przez młodzież do naszego lajkowania na kilka tysięcy i nie było brane pod uwagę ,że nie tylko chciano byśmy byli w tyle ale i straciła by na tym inna grupa ich kolegów i koleżanek czyli Violetta. A co do ostatniej bitwy radiowej ... ? Słyszałam przy którejś pierwszej jak Piotr Baranowski stwierdził " fajnie było ,obeszło się bez dram " Czyli wcześniej były dramy jak nas jeszcze tu nie było.  Na tej bitwie ku niezadowoleniu OUT uznano nam reklamację jednego pytania ale my reklamowaliśmy dwa . Pisaliśmy wszyscy i wielokrotnie " Fatmy w serialu nie było". Tylko to bo nas obchodziło tylko to co nasze a nie to co innych. Widocznie jednak jak zwykle zdenerwowaliśmy nerwową grupę i najbardziej nerwowych przeciwników,że pod naszym adresem posypały się wyzwiska ,życzenia śmieci i grożby nawet personalne. Tak ogólnie myślę ,że to nie jest tylko problem tutaj bo przezwisko " kebab" nie wzięło się stąd ale funkcjonuje w życiu realnym ,właśnie w slangu, i nie jeden " kebab" został naprawdę pobity czy spalono mu budkę z kebabami. I czym on prowokował napastników ? Tym ,że był ? I to popierasz? To powinno tutaj ujść na sucho? Ci co tak się zachowali równie dobrze mogą to zrobić  na prawdę.Gdzie myśmy użyli pod czyimś adresem wyzwisk tej wagi ?
A na koniec . Już więcej nie będziecie nas musieli oglądać i znosić nasze towarzystwo. Zobaczymy czy nie będzie tu dram między wami jak stracicie wspólnego wroga. TU NAS NIE BĘDZIE. Tylko ciekawe czy byście się cieszyli jakby dorosłych w ogóle nie było. Jakby świat należał do nastolatków ,bo przecież nastolatkowie toczą wojnę z dorosłymi  uważając ,że są mądrzejsi a starzy ,czy jak tam teraz  ich nazywacie w swoim slangu , to nic nie wiedzą.
Czyli MY REZYGNUJEMY. ODCHODZIMY jako grupa. Już odeszliśmy chociaż nie formalnie. ODDAJEMY WAM TĄ PIASKOWNICĘ.
Życzę dobrej zabawy i udanego życia
+10 głosów
Sie 31, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Musiałam kochana pisać bo ja te blisko 68 tysięcy punktów to zebrałam za komentarze i lajkowanie nocną porą.I to wszystko dla fandomu do którego Pani też należała. A umoralnianie? Na ogół to się robi na siłę bo nikt nie chce dobrowolnie. Dzieci do szkoły też nie chodzą dobrowolnie. Miłego
Karolina z Setki Użytkownik zweryfikowany 404,441 punktów 2 7
Aha i napisałeś że 1 miejsce z grupy A i C będą walczyć dwa razy a pierwsze miejsce z grupy Bi D ani razu
+5 głosów
Sie 31, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
...a ok już poprawiam
Huricihan Sultan Zarejestrowany użytkownik 1,532 punktów 8
Ponad miesiąc nie wchodzę tu regularnie, obowiązki i te sprawy. Żałuję, bo nie mam pojęcia, co tu się dzieje. Co to za kłótnie, skąd się wzięły, jakie są powody tego konfliktu? Skąd ta nienawiść ze strony OUAT? Tydzień temu, czytając ich tweety na twitterze, aż mi oczy wypalało.
Czemu niektórzy z was kłócą się jak dzieci?
+5 głosów
Wrz 1, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
I tak Soy Luna wygra
+4 głosów
Sie 31, 2017
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Nie rozumiem do końca... Czyli jak odpadnie np. Soy luna, to muszę wybrać nowy fandom na który zbieram punkty czy jak?
+3 głosów
Sie 31, 2017
Lena_M Zarejestrowany użytkownik 70,828 punktów 4
Ale się tu narobiło zamieszania! Na razie jestem w szoku i będę to wszystko na spokojnie przyswajać...
+3 głosów
Sie 31, 2017
emmaswan Zarejestrowany użytkownik 1,895 punktów 2
To ogłoszenie rozumiem tak : W skrócie : "jeśli pozwolicie wrócić OUAT do gry to my fandom (nie) Wspaniałego Stulecia idziemy do Sądu . "Fandom który cała akcje uznał za cyt . Panią Koc " Piaskownicą" ;)
+2 głosów
Sie 31, 2017
emmaswan Zarejestrowany użytkownik 1,895 punktów 2
Kobieto co Ty bredzisz ? Na nikim się nie mszcze po prostu nie przechodzę obojętnie wobec piekła które urządziliście Once . ..jak się czyta Twoje komentarze i innych z Twojego fandomu zaczynam myśleć ze uwierzyliscie we własne kłamstwa i role ofiary . Największymi prowokatorami byliście zawsze Wy . Najlepsza obrona jest atak dlatego komentowałam Wasze posty chociaż Once często  mnie prosiło żebym ignorowała Wasze zaczepki . I nic dobrego z tego nie wynikło bo nerwy im puściły na Twitterze dopiero na ostatniej prostej  .  W ogóle każdy mój negatywny komentarz jest odbierany jako hejt a Wasze komentarze i posty to Wam wolno ?

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
122 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 122 Gości
Dziś posty czytano : 24086 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66498 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90202 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post