+27 głosów
(postid: 313886) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Wspaniałe Stulecie jako grupa partnerska ostatecznie postanowiła odłączyć się od akcji na własną prośbę. Sytuacja jest dość niestandardowa, jednak kierując się chęcią pokojowego rozwiązania sprawy, wyraziliśmy zgodę na tą rezygnację , udowadniając jednocześnie to, co pisaliśmy wcześniej - fandomy nie tracą swojej niezależności w związku z nasza współpracą. Mogą po prostu osiągnąć więcej, jeśli taką współpracę podejmą . Co prawda w przypadku akcji jaką jest Bitwa Fandomów tego rodzaju odejście jest dla nas pewnym nadplanowym wydarzeniem, przez co musimy wprowadzić działania dodatkowe, ale w przypadku Rankingów Fandomów, które zastąpią Bitwę we wszystkich innych naszych akcjach, ewentualne rezygnacje, czy też odwrotnie - chęci dołączenia do akcji - nie będą już w żadnym stopniu wpływały na stabilność naszych działań oraz ich harmonogram. W związku z rezygnacją fandomu WS nastąpiło kilka zmian , odbędzie się też nadplanowa, dodatkowa Bitwa Fandomów o półfinał . Poznajcie szczegóły !

Wspaniałe Stulecie jako grupa odchodzi, ale NIE oznacza to odejścia fandomu z serwisu !

Informujemy, że rezygnacja Wspaniałego Stulecia została przyjęta, ale dotyczy ona wycofania się z Partnerstwa z serwisem przez grupę partnerską "Kosem Wspaniałe Stulecie Polska" . NIE oznacza to absolutnie wycofania fandomu z serwisu - wycofanie takie dotyczy wyłącznie Bitwy Fandomów z uwagi na brak innej, potencjalnej grupy partnerskiej fandomu . Standardowo moglibysmy w takiej sytuacji podjąć decyzję o zmianie grupy partnerskiej , jednak w związku z faktem, iż owa grupa realnie angażowała się w akcję, ta w swoim postanowieniu pokojowego rozwiązania współpracy nie zgodziła się na ew. zastąpienie grupy partnerskiej inną i kontynuowanie wyników fandomu. Prosimy o uszanowanie tej decyzji przez Użytkowników.


Jednocześnie informujemy, że skontaktowały się z nami już inne grupy poświęcone tureckim serialom, które chcą partnerstwa z naszym projektem. Ta zostanie nawiązana jeszcze w tym tygodniu, zatem ew. użytkownicy i fani serialu "Wspaniałe Stulecie" nadal mogą bez przeszkód publikować treści związane z tym serialem oraz zbierać punkty dla wybranego przez nich indywidualnie fandomu . Jeśli jacyś użytkownicy nie chcą np. by ich posty były dostępne w serwisie i np. pod nimi pojawiała się promocja innej grupy, mogą je samoistnie ukryć po zalogowaniu i wyświetleniu linku "Moje Posty" widocznego na powyższej grafice. Nie możemy ukryć odgórnie wszystkich treści fandomu po wycofaniu współpracy grupy z portalem, z racji, że właścicielem tych treści są ich autorzy (użytkownicy) a nie grupa partnerska . Mogą jednak je ukryć np. na prośbę fandomu użytkownicy indywidualnie, mogą też oni napisać do nas wiadomość (najlepiej przez przycisk "kontakt" ) z prośbą o odgórne zablokowanie lub nawet usunięcie postów z serwisu. Uprzedzamy jednak, że wiąże się to z utratą (automatyczną) punktów przyznanych za te posty z konta danego użytkownika. Nie mamy zamiaru wykorzystywać bez zgody użytkowników ich pracy, zatem nie mamy nic przeciwko ew. takiej ich decyzji i w pełni ją zrozumiemy.


Nie mamy wątpliwości też, że wkrótce pojawi się jakiś ranking serialowy, który pozwoli na zbieranie punktów dla fandomu związanego z tureckimi serialami. Wiadomo, że nie pojawi się on w akcji od 4 września związanej z naszym Partnerstwem z wydarzeniem Warsaw Comic Con, ale mamy w zanadrzu już nowe pomysły w tym zakresie, aby i ten fandom mógł nadal prowadzić swoją działalność. Ta jednak prowadzona będzie z inną grupą partnerską oraz najprawdopodobniej pod inna nazwą, chyba, że współpracę z nami zechce podjąć inna grupa związana bezpośrednio z serialem "Wspaniałe Stulecie" . 


Użytkownicy nie zainteresowani już dłuższą obecnością na stronie mogą oczywiście bez przeszkód np. przekazać swoje punkty innym użytkownikom / fandomom poprzez ustanowienie wyzwań w postach. Nie ma natomiast możliwości przekazania ich na prośbę użytkownika do czasu ew. wprowadzenia tego rodzaju funkcji w serwisie. Jeśli choć w części zdecydujecie się z nami pozostać, prosimy jednak o zrozumienie zasad serwisu, w szczególności w kontekście atmosfery i treści, które powinny być tutaj publikowane oraz uwzględnienie wieku użytkowników względem tych treści (nie brakuje tutaj dużej grupy osób niepełnoletnich, a tym samym bardziej wrażliwych na pewne sytuacje) . Żeby jednak sprawa była jasna - nie wyrzucamy Was z portalu ani nie zabieramy Wam prawa publikowania treści na temat Waszego serialu . 

Jednocześnie dziękujemy grupie Kosem Wspaniałe Stulecie Polska za 2 miesięczną współpracę, którą uznajemy za owocną dla obu stron - dla nas grupa realnie wpłynęła na dotarcie do fanów a dla grupy - pozwoliła zintegrować i poznać lepiej ich użytkowników. Współpraca jest rozwiązywana w trybie pokojowym - nie mamy do siebie pretensji ani żali. Pewne rzeczy wynikały swego czasu z niedomówień, czasem naszego niedopracowania (w trakcie tych 2 miesięcy to właśnie ta grupa wyłapała 90% bugów , które niejednokrotnie mogły pozwalać na naprawdę duże oszustwa) a czasami po prostu specyfiki grupy. Cenna to z pewnością lekcja dla obu stron. Być może kiedyś wznowimy współpracę, być może nie - czas pokaże. Tak czy inaczej dziękujemy, gdyż wkład tej grupy w serwis jest niewątpliwy i absolutnie nie można tego w takim momencie pominąć. Życzymy grupie rozwoju i owocnych efektów jej prowadzenia - jest tam mnóstwo fanów tureckich seriali, niesamowicie zżyta społeczność i ogromna aktywność, która niekiedy doprowadzała rywali do frustracji ;) Skąd taka siła WS, który był przez wiele tygodni nie do pokonania? O to musicie już pytać fanów tego serialu, bo to bezpośrednio oni powodowali takie a nie inne rezultaty :) Niewątpliwie jednak na takie posty jak Bitwa pod Fandoms (serial Video!) czy prognoza pogody dla fandomów ...trzeba mieć po prostu pomysł, których tym ludziom nie brakuje ;)

Dwa fandomy z grupy C odpadły z akcji - niezbędna dodatkowa Bitwa !

W związku z tym, że fandom Once Upon A Time został zdyskwalifikowany z Bitwy Fandomów w wyniku konfiktu z fandomem Wspaniałe Stulecie Kosem , który... ostatecznie zrezygnował na własne życzenie, grupa C pozostała bez fandomów z zajętym miejscem 3 i 4 . Długo zastanawialiśmy się jak rozwiązać tą sytuację, łącznie z ew. przywróceniem fandomu OUAT do akcji, jednak uznaliśmy, że zachowanie reprezentacji tego fandomu przekroczyło pewne normy, których nie możemy akceptować. Jednocześnie fandom OUAT powraca do zabawy już od poniedziałkowej, nowej akcji dla fanów seriali.


W związku z powyższym podjęliśmy o możliwie pilnym rozstrzygnięciu tej sytuacji , by jednocześnie rezygnacja ta nie wplyneła na harmonogram całej inicjatywy. Mając na uwadze ogólne zaangażowanie wielu fandomów, w szczególności tych z trzecich miejsc w grupach, postanowiliśmy dać im dodatkową szansę - wszystkie fandomy z miejsc 3 w swoich grupach powalczą o awans do półfinału akcji za tydzień w piątek od godziny 19:00 , w tym tygodniu bez zmian odbędzie się Bitwa Grupy D (The 100, Soy Luna, Teen Wolf i Shadowhunters) od godziny 19:00 tego samego dnia. Jest to jedyne rozwiązanie, które możemy zastosować. Jednocześnie zdecydowaliśmy lekko przyspieszyć całą akcję - ta zakończy się 1 października, a nie jak wcześniej planowaliśmy - 14 . 

Dołączenia / odłączenia możliwe w każdej chwili od 4 września

Bitwa Fandomów w obecnej wersji jest ostatnią tego rodzaju akcją (przynajmniej na jakiś czas) . Zastąpią ją uproszczone Rankingi Fandomów , do których zapraszane będą konkretne fandomy (jeśli akcja ma charakter tematyczny) lub wszystkie z danego typu (muzyczne, serialowe itd.) . Z racji, że 4 września ruszy druga, niezależna akcja dla fanów seriali, uznaliśmy, że dłuższe trzymanie w serwisie dwóch akcji z zupełnie innymi zasadami wprowadza w nim zbyt dużo zamieszania. Ewentualne wiele rankingów nawet dla fanow seriali nie byloiby problemem, jednak Bitwa a Ranking to dwie nieco inne rzeczy, ktore zbyt mocno utrudniają zorientowanie się "o co tu tak naprawdę chodzi" .


Rankingi fandomów układane wyłacznie na bazie punktacji w serwisie sprawiają, że ewentualne dołączanie/odłączanie się fandomów z akcji nie ma żadnego wpływu na ich przebieg. Tego rodzaju rozwiązanie jest dla serwisu lepsze, podobnie jak dla jego użytkowników. Co więcej, ewentualne dołączenie/odłączenie nie do końca jest wowczas w ogóle możliwe - to użytkownicy decydują jakie fandomy wybierają - odłączenie się fandomu wówczas polega po prostu na zmianie fandomu, dla którego zbierają jego fani, lub po prostu - nie zbieranie punktów w serwisie. Podobnie sytuacja ma się z dołączeniem fandomu - po nawiązaniu z nami współpracy, ten zostaje dołożony do listy wyborów użytkowników i listy rankingowej . Prosto, łatwo i przyjemnie - bez zbędnych ceregieli i dram. 


Jest także szansa, że Bitwa Fandomów pozostanie, ale... pozwoli wygrać dużo punktów NA KONTA UŻYTKOWNIKÓW ,a nie jak dotychczas - zdobywać niezależne punkty od tych, które otrzymuje się w serwisie. Prawdopodobieństwo, że taką formę przynajmniej "nowa" Bitwa jest bardzo duże i sprawia to, tak naprawdę będziemy mieć do czynienia z nową formułą programu. Najpewniej wycofamy się też z konieczności wybierania tylko konkretnych osób do reprezentacji. Zgłoszenia do programu odbywać się będą na bazie profilu na stronie , tym samym każdy fan będzie mógł wziąć udział w takiej formie akcji. Decyzja nastąpi po zakończeniu aktualnej Bitwy, czyli na początku października . 


Wiadomo już też, że 4 września ruszą równolegle aż 3 typy rankingów - dla fanów muzyki, seriali i youtuberów . Szczegóły przedstawimy na dniach. Zmiany te mają istotny wpływ na cały serwis i zostaną poprzedzone odpowiednim wytłumaczeniem co się zmienia .

Nowy harmonogram Komputronik Bitwy Fandomów III: Seriale

W związku z pojawieniem się dodatkowej Bitwy i wprowadzeniem Rankingu Fandomów, akcja "Bitwa Fandomów" została skrócona do pierwotnego planu ustalonego ze Sponsorem. W pewnym momencie uznaliśmy, że warto ją wydłużyć ze względu na duże zainteresowanie fanów, jednak z racji, że serwis rozwinął się bardziej niż przypuszczaliśmy, uznaliśmy, ze lepiej pójść w kierunku rankingów tak szybko jak to możliwe, jednocześnie zwiększając dynamikę Bitwy, która w naszej opinii na tym etapie potrzebuje porządnej energii i doładowania . Eliminacje trwały ostatecznie bardzo długo, aż 10 tygodni . Jest to wystarczający czas na poznanie każdego z fandomów. Co prawda niektóre aktywowały się dosłownie 2-3 tygodnie temu, ale ich aktywność będzie możliwa do wykorzystania już od 4 września , gdy ruszą nowe rankingi, w ktorych owe fandomy na pewno zostaną uwzgędnione.


Oto szczegóły nowego harmonogramu Bitwy Fandomów:

- 1 września (jutro, piątek) odbędzie się planowana Bitwa w Grupie D (The 100, Soy Luna , Teen Wolf oraz Shadowhunters) 

- 8 września odbędzie się nadplanowa Bitwa o Półfinał, która stworzy nową grupę C . Wezmą w niej udział wszystkie fandomy, które zajęły trzecie miejsca w każdej z grup eliminacyjnych na bazie ostatecznego werdyktu, który ogłosimy 4 września . Do 3 września wszystkie fandomy przypominamy zdobywają punkty nie tylko z Bitwy ale także serwisu. Różnice między fandomami są jednak na tyle niewielkie, że niekiedy nie wiadomo który fandom zajmie ostatecznie 1,2 i 3 miejsce w grupie .

- 15 września odbędzie się pierwsza Bitwa Półfinałowa, która rozpocznie serię półfinałową , w której udział wezmą: fandom z 1 miejsca z grupy A i C oraz fandom z 2 miejsca z grup B i D 

- 22 września odbędzie się druga Bitwa Półfinałowa, w której udział wezmą: fandom z 2 miejsca z grup A i C oraz fandom z 1 miejsca z grup B i D 


Podobnie jak w serii eliminacji, także w serii półfinałowej (skróconej o dwa tygodnie) trwać będzie zbieranie punktów dla każdego z fandomów zabawy, przy czym w rankingu uwzględniane będą wyłącznie fandomy, które pozostają w Bitwie . Od 4 do 10 września wszyscy użytkownicy będą decydować dla którego z 4 fandomów chcą zbierać punkty . Na tym etapie półfinaliści mogą nieco odsapnąć albo przeciwnie - zdecydować kogo potencjalnie chcą wesprzeć by awansował do półfinału. Ta seria jest wielką szansą dla tych  4 fandomów - na okres tego tygodnia wszyscy będą w Bitwie zbierać punkty tylko dla Was . Przypominamy jednak, że punkty do rankingu Bitwy z Fandoms będą liczone WYŁĄCZNIE na bazie tzw. rankingu aktywności, bez rozdzielania go na poszczególne człony (liczebność, skuteczność, zasięg itd.) .


Od 11 września wszyscy wybierzecie jeden z 8 fandomów , dla którego zbieracie punkty, natomiast od 25 września już tylko jeden z 4, które trafią do finału. Tego rodzaju ruch ma na celu sprawić, byście między sobą się komunikowali i byli otwarci na współpracę . Nigdy nie wiecie kiedy Wasz rywal może stać się w pewnym momencie Waszym sojusznikiem ! Współpracujcie, zabawa wtedy będzie znacznie ciekawsza i po prostu przyjemniejsza dla każdego :)


Rozważaliśmy, aby bitwy od serii półfinałowej przeprowadzić już wg planu co do Bitwy opisanego wyżej, ale wycofaliśmy się z tego, chcąc wyraźnie odseparować starą formułę Bitwy od nowej, którą chcemy wprowadzić w październiku .


Łączny wynik Bitwy i z rankingów Fandoms na etapie rywalizacji o półfinał (4-10 września) wyłoni nam 2 fandomy , które przejdą do pólfinału, natomiast w serii półfinałowej (2 tygodnie - 11-24 wrzesnia ) podobnie jak w serii eliminacyjnej, wyłoni nam finalistów . 


Finałowa Bitwa Fandomów odbędzie się 30 września i wezmą w niej udział zwycięskie fandomy w każdej z grup . Poznamy je 25 września , po podsumowaniu wyniku fandomów z Bitwy oraz trzech tygodni Rankingu na stronie fandoms.pl . Po Bitwie finałowej czekają nas ostatnie 2 dni zbierania punktów na Fandoms.pl , po czym 2 października ogłosimy wyniki akcji oraz zakończymy Bitwę Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik . 

Wszyscy użytkownicy wpłyną na wyniki Fandomów w Bitwie, niezależne wybory w akcjach serialowych !

Pamiętajcie, że fandomy w Bitwie możecie zmieniać , tj. gdy np. ktoryś odpadnie, lub uznacie, że "nie zasługuje na Wasze punkty"...śmiało możecie zmienić decyzję i wesprzeć inną grupę. Wasze wybory są niejawne i nikt nie może wpłynąć na Waszą decyzję w tej kwestii. Fandom może oglosić "sojusz", ale tak naprawdę od każdego z Was indywidualnie zalezy, czy go poprzecie . Aby ułatwić Wam te wybory , by się nikomu nic nie pomyliło, w panelu użytkownika damy Wam prawo podejmowania wielu wyborów , adekwatnych do danej akcji, dostaniecie za każdym razem prawo wybierania tylko tych fandomów, których dane wybory dotyczą . A zatem:


- od 4 września zaangażujemy wszystkich w decydowanie o fandomach, które przejdą do pólfinału - wszyscy możecie zdecydować który z 4 fandomów chcecie wesprzeć w serii Bitwy o pólfinał . Na ten czas w rankingu Bitwy pojawią się tylko te 4 fandomy .

- od 11 września zaangażujemy wszystkich w decydowanie o fandomach, które są w półfinale i tym samym które mają przejśćdo finału - wszyscy będziecie mogli zdecydować który z 8 fandomów chcecie wesprzeć w serii pólfinałowej . Na ten czas w rankingu Bitwy pojawi się tylko te 8 fandomów .

- od 25 września zaangażujemy wszystkich w decydowanie o fandomach, ktore są w finale i tym samym który z nich ma wygrać . Wszyscy będziecie mogli zdecydować który z 4 fandomów chcecie wesprzeć . Na ten czas w rankingu Bitwy pojawią się tylko te 4 fandomy . 


NIEZALEŻNIE od rankingów Bitwy funkcjonować będzie m.in. ranking nowej akcji dla fandomów serialowych powiązanych z wydarzeniem Warsaw Comic Con . W rankingu tym notowane będą inne fandomy niż w Bitwie (a niektóre się powtorzą) i w ustawieniach profilu / przy rejestracji będziecie mogli wybrać do tej akcji osobno fandom, który wspieracie ! 


Oznacza to, że będziecie mogli np. wspierać w Bitwie Violettę a w akcji CC - Riverdale . Wasze punkty w danym rankingu zostaną rozdysponowane tam, gdzie zdecydowaliście. Tego rodzaju działania pozwolą nam prowadzić w przyszłości jednocześnie wiele Rankingów nawet dla tych samych fandomów w jednym momencie i jest to bardzo istotna zmiana w strukturze serwisu... choć nie ukrywamy, że raczej będziemy unikać sytuacji, by w jednym momencie pojawiały się akcje pozwalające wybierać ten sam fandom w dwóch różnych akcjach, głównie w celu uproszczenia zasad serwisu.  Wszystkie rankingi będą publikowane w prawej części każdej strony lub po kliknięciu "plusika" w wersji mobilnej / aplikacji , a w przyszłości także w dodatkowej sekcji serwisu. Nie będzie natomiast od 4 września już rankingów "liczebności", "skuteczności" itd., tylko rankingi konkretnych akcji i fandomów, które są w nich uwzględnione (nie w każdej akcji np. muzycznej muszą być uwzględnione wszystkie fandomy muzyczne itd. !) .


Jak więc widzicie, prawdziwe emocje dopiero przed nami . Może się naprawdę wiele jeszcze zmienić, a co najważniejsze - każdy z Was indywidualnie wpływa na wyniki fandomu. Nawet jedna osoba może czasem totalnie szturchnąć rankingiem ;) Będzie się działo ! :)

Współpraca z fanpageami, stronami fanowskimi, testy innych grup partnerskich tego samego fandomu

...będzie w końcu możliwa. Dostaliśmy wiele pytań i propozycji od innych grup i fanpagey. Postanowiliśmy, że decyzję w tej kwestii będziemy podejmować indywidualnie w zależności od przypadku .  Jeśli np. wspólpracę podejmie z nami grupa i fanpage dotyczący np. tego samego serialu, oba podmioty staną się naszymi partnerami a działania crosspromocyjne realizowane bedą losowo - tj. raz pod postem danego fandomu wyświetlimy reklamę fanpagea partnerskiego, a raz grupy , na zasadzie totalnej losowości. 


Podobne decyzje podejmiemy w temacie grup partnerskich . Jeśli uznamy, że zaangażowanie jakiejś grupy jest na poziomie mniejszym niż oczekiwany, możemy podjąć decyzję wówczas jeszcze nie o zerwaniu, ale po prostu dołożeniu dodatkowej grupy partnerskiej danego fandomu. Wówczas także reklama wyświetlana będzie losowo .


Zależy nam jednak na tym, by grupa partnerska danego fandomu była jedna by nie dopuścić do ew. rywalizacji między grupami, natomiast nie mamy nic przeciwko by daną grupę "zasilił" partnerski fanpage czy strona fanowska . Zapewni to crosspromocję dla każdego z partnerów i wykluczy działania konkurencyjne. Rozwiązanie dwóch grup partnerskich wchodzi w grę jednak w sytuacji, gdy uznamy, że jakieś partnerstwo blokuje nam rozwój danego fandomu w serwisie , wówczas możemy zdecydować się "przetestować" inną grupę na takich a nie innych zasadach i po jakimś okresie doprowadzić do jej zmiany (lub pozostawieniu obu, jeśli takie rozwiązanie w danym wypadku będzie najlepsze) .


W/w zasady powodują, że grupy nie będą już czuły ew. presji związanej z naszym serwisem, ew. ich odejście nie wpłynie na strukturę jego działania, ale także zapewni im pełną niezależność działania. Zaznaczymy jednak, że naszym celem jest działać w interesie partnerów , czego efektem są pojawiające się partnerstwa z mymusicshop , Komputronikiem czy ComicConem, dla którego staliśmy się wręcz przedstawicielem fandomów serialowych - te będą mogły osiągnąc cele nierealne bez Partnerstwa z nami...o czym szczegóły jeszcze w tym tygodniu ! Chcemy, by było tych partnerów więcej, będziemy się o to starać, ale to, czy nam się to uda zależy w całości od fandomów, abyśmy ich zaangażowanie w serwisie mogli przekuć na ich sukces . 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3151 punktów za:

Jakość:20Popularność:2296
Wsparcie:100Ocena i wartość ocen:27
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:600
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
2,296 czytelników Sie 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

16 Komentarzy

Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
Ale post długi...
W połowie przysnęłam :)
Było minęło...
Ja tam się dobrze tu bawiłam.
Mieliśmy za to wejście i wyjście smoka.
+24 głosów
Sie 31, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
haha
Gevherhan S. Użytkownik 1,176 pkt
Było minęło... Czasem wiosna a raz zima...
Ja się tu dobrze bawiłam! Ps zastanawiam się czy tu jeszcze zostać.....
+18 głosów
Sie 31, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Mam prośbę i uważam ,że powinna ona być spełniona bo jak czytam mają tu być inne grupy poświęcone tureckim serialom  a jak wiadomo te seriale oglądają  raczej dorośli. Na miły Bóg proszę uprzedzić  je ,że tu są dzieci by historia się nie powtórzyła
 Profile na fandomie są tak anonimowe ,że nie wiadomo czy to rodzaj żeński ,męski czy nijaki Tylko mi się nie przyczepić ,że kogoś obrażam pisząc " nijaki " i nie wiązać mi to z homofobią bo dziecko jest rodzaju NIJAKIEGO. I nie wiadomo ile kto ma lat. Czy jest już  dorosły czy jeszcze dziecko i jako dziecko trzeba go traktować. ULGOWO w pewnych granicach. Nie wiem czy nasza przedstawicielka to wiedziała czy Piotr Baranowski ,jej to przekazał ale większość tego nie wiedział. Ja się dowiedziałam dopiero  poprzedniego z  postu ,że deprawujemy dzieci. Zaczęłam sprawdzać profile i na którymś natrafiłam na kogoś uczciwie podającego ,że ma 13 lat. To chyba właśnie skończył szkołę podstawową .
Poroniony pomysł Panie Piotrze Baranowski by dorosłych wpuszczać między dzieci bo Panu nie zdziecinnieją . A dzieci nie dorosną nagle.
+16 głosów
Sie 31, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
tak jak napisałem w podsumowaniu - cenna to lekcja dla obu stron :)
Marcin P. Użytkownik 26,875 pkt
Jak Piotr dawali posta to jest tak długi jak przemowy Fidela C.
+16 głosów
Sie 31, 2017
Valide Użytkownik 238,305 pkt
hhahahaaahaa
Mihrisah Użytkownik 4,036 pkt
Ja zakończę pozytywnym akcentem, mimo, że rzadko się udzielalam to byłam całym sercem z moim fandomem WS :)  nienawidziłam tych spięć między fandomem Ws a OUAT :( był moment, kiedy napięcie zeszło, a wy byliście "naszymi potworkami" a my waszymi "moherkami", ale oczywiście w szybkim czasie atmosfera uległa ponownej zmianie- negatywnej z resztą :(  miałam zakończyć jednak pozytywnym akcentem! :D nie wplątywalam sie w dramy i super się bawiłam, znalazłam tu na fandomie dziewczynę, z którą myślę, że mamy podobne zainteresowania m.in. niedoceniane powieści kryminalne :) powodzenia innym grupom w zwycięstwie! Mam nadzieję, że będziecie zdrowo rywalizować! :D
+14 głosów
Sie 31, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
przynajmniej  nikt nikt nie zrobił takiego prezentu urodzinowego  jak my ...
Piotr,powodzenia!
+14 głosów
Sie 31, 2017
Wloszka Użytkownik 176,335 pkt
A gdzie podziekowanie jakiekolwiek za wspolprce nasza? za super posty jakie pisalismy i ile Wam nabilismy wyswietlen, ile Wam Karina pomagala jak nie mieliscie wystarczajaco wejsc? Jestem poprostu w szoku.

Teraz tylko puytanie komuby tu przyznac swoje punkty...
+13 głosów
Sie 31, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
No właśnie z tymi pomysłami. Młodzież by się od nas mogli czegoś nauczyć gdyby chcieli ale woleli się obrażać
Mehvibe Użytkownik 13,939 pkt
Mimo wszystko ja będę dobrze wspominać czas tu spędzony, to była niesamowita przygoda. Wszystko co nas spotyka czegoś nas uczy, także i udział w bitwie przyniósł nam trochę mądrości. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia fandomom, które zostały. :)
+11 głosów
Sie 31, 2017
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Czytała dwa razy i nadal połowy nie ogarniam XD Bedę musiała poprostu śledzić wszystko na bieżąco
+10 głosów
Sie 31, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
czego konkretnie? ;)
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
No, że Jeżeli teraz głosuje na The 100 np. to później jak będzie ta dodatkowa bitwa to nie mogę głosować na te The 100 bo nie będzie go do wyboru powiedzmy bo albo odpadnie albo przejdzie dalej  i później znów jak dowiemy się kto przechodzi do półfinału to zmieniam na kolejny fandom tak?
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
A ja palnę mówkę pożegnalną
 My tu byliśmy pierwszy raz. Nikogo tu nie znaliśmy. Ani grup ani osób. Niektórzy z nas nawet nie wiedzieli jak się tu poruszać by coś się dowiedzieć. Na przykład kto do jakiej grupy należy. Pod naszymi licznymi i ciekawymi postami było wiele komentarzy .Także osób nie należących do naszej grupy bo pisząc komentarz czy lajkując przecież można było zarobić. Pewne osoby pisały komentarze wyróżniające się " niesymatycznością" Więc reagowaliśmy na to a one nam odpowiadały. Na bazie tych wymian zdań powstał nasz pierwszy satyryczny post.SATYRYCZNY powtarzam. Oczywiście te osoby zaczęły reagować. I to reagowały nadmiernie i nawet wtedy gdy coś było nie do nich ale wzięły to do siebie. W końcu  w jakiś sposób dowiedzieliśmy się z jakiej są grupy i tak powstał post o pogodzie gdzie tą grupę umieściliśmy z dala od innych  bo im nasze towarzystwo szkodziło i według nas byli alergikami. Nie wiem czy to pojęcie i skojarzenie jest zrozumiałe. Co ich oczywiście strasznie oburzyło i napisali swoją pogodę gdzie WS w ogóle nie było. Oczywiście czekali na naszą reakcję i oburzenie na takie nas traktowanie o czym świadczy ten komentarz i wymiana zdań pod nim .  ""misiakyo
A już chciałam pisać, że zaraz pewnie zleci się Wspaniałe Stulecie.... jednak się spóźniłam xD""" Tylko ,że my nie jesteśmy dziećmi i takie coś nas nie obeszło. Owszem ,napisaliśmy kila komentarzy ale na temat kopiowania naszych pomysłów i czy to nas  śmieszy.  Tutaj dowód http://fandoms.pl/298476/prognoza-pogody-w-kraju-wzajemnej-adoracji   No i życie toczyło się dalej. My pisaliśmy swoje satyryczne posty nikogo nie obrażając personalnie a oni swoje wykorzystując nasze pomysły. W obrażaniu się najlepszy był Kacper, którego wkurzało ,że WS pisze ,że jest najlepsze a jak pisał to sam o swojej grupie to uważał iż to jest w porządku. Do ognia oliwy dodał administrator karcąc nas publicznie za nadmierne lajkowanie, a lajkowaliśmy tylko tyle na ile nam przepisy pozwalały, i karcąc nas TEŻ publicznie za chamstwo podając za przykład mój komentarz ,który w mojej intencji nic z chamstwem nie miał wspólnego. On to powinien rozważyć nim to napisał . Bo młodzież to młodzież. Na temat afery z quizami dwu grup nie było żadnego postu więc to my byliśmy najgorsi. Ta afera na 40 tysięcy była porównywana przez młodzież do naszego lajkowania na kilka tysięcy i nie było brane pod uwagę ,że nie tylko chciano byśmy byli w tyle ale i straciła by na tym inna grupa ich kolegów i koleżanek czyli Violetta. A co do ostatniej bitwy radiowej ... ? Słyszałam przy którejś pierwszej jak Piotr Baranowski stwierdził " fajnie było ,obeszło się bez dram " Czyli wcześniej były dramy jak nas jeszcze tu nie było.  Na tej bitwie ku niezadowoleniu OUT uznano nam reklamację jednego pytania ale my reklamowaliśmy dwa . Pisaliśmy wszyscy i wielokrotnie " Fatmy w serialu nie było". Tylko to bo nas obchodziło tylko to co nasze a nie to co innych. Widocznie jednak jak zwykle zdenerwowaliśmy nerwową grupę i najbardziej nerwowych przeciwników,że pod naszym adresem posypały się wyzwiska ,życzenia śmieci i grożby nawet personalne. Tak ogólnie myślę ,że to nie jest tylko problem tutaj bo przezwisko " kebab" nie wzięło się stąd ale funkcjonuje w życiu realnym ,właśnie w slangu, i nie jeden " kebab" został naprawdę pobity czy spalono mu budkę z kebabami. I czym on prowokował napastników ? Tym ,że był ? I to popierasz? To powinno tutaj ujść na sucho? Ci co tak się zachowali równie dobrze mogą to zrobić  na prawdę.Gdzie myśmy użyli pod czyimś adresem wyzwisk tej wagi ?
A na koniec . Już więcej nie będziecie nas musieli oglądać i znosić nasze towarzystwo. Zobaczymy czy nie będzie tu dram między wami jak stracicie wspólnego wroga. TU NAS NIE BĘDZIE. Tylko ciekawe czy byście się cieszyli jakby dorosłych w ogóle nie było. Jakby świat należał do nastolatków ,bo przecież nastolatkowie toczą wojnę z dorosłymi  uważając ,że są mądrzejsi a starzy ,czy jak tam teraz  ich nazywacie w swoim slangu , to nic nie wiedzą.
Czyli MY REZYGNUJEMY. ODCHODZIMY jako grupa. Już odeszliśmy chociaż nie formalnie. ODDAJEMY WAM TĄ PIASKOWNICĘ.
Życzę dobrej zabawy i udanego życia
+10 głosów
Sie 31, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Musiałam kochana pisać bo ja te blisko 68 tysięcy punktów to zebrałam za komentarze i lajkowanie nocną porą.I to wszystko dla fandomu do którego Pani też należała. A umoralnianie? Na ogół to się robi na siłę bo nikt nie chce dobrowolnie. Dzieci do szkoły też nie chodzą dobrowolnie. Miłego
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Aha i napisałeś że 1 miejsce z grupy A i C będą walczyć dwa razy a pierwsze miejsce z grupy Bi D ani razu
+5 głosów
Sie 31, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
...a ok :D już poprawiam :D
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
I tak Soy Luna wygra :D
+4 głosów
Sie 31, 2017
Huricihan Sultan Użytkownik 1,514 pkt
Ponad miesiąc nie wchodzę tu regularnie, obowiązki i te sprawy. Żałuję, bo nie mam pojęcia, co tu się dzieje. Co to za kłótnie, skąd się wzięły, jakie są powody tego konfliktu? Skąd ta nienawiść ze strony OUAT? Tydzień temu, czytając ich tweety na twitterze, aż mi oczy wypalało.
Czemu niektórzy z was kłócą się jak dzieci?
+4 głosów
Wrz 1, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 142,266 pkt
Nie rozumiem do końca... Czyli jak odpadnie np. Soy luna, to muszę wybrać nowy fandom na który zbieram punkty czy jak?
+3 głosów
Sie 31, 2017
Lena_M Użytkownik 71,026 pkt
Ale się tu narobiło zamieszania! Na razie jestem w szoku i będę to wszystko na spokojnie przyswajać...
+3 głosów
Sie 31, 2017
emmaswan Użytkownik 1,922 pkt
To ogłoszenie rozumiem tak : W skrócie : "jeśli pozwolicie wrócić OUAT do gry to my fandom (nie) Wspaniałego Stulecia idziemy do Sądu . "Fandom który cała akcje uznał za cyt . Panią Koc " Piaskownicą" ;)
+2 głosów
Sie 31, 2017
emmaswan Użytkownik 1,922 pkt
Kobieto co Ty bredzisz ? Na nikim się nie mszcze po prostu nie przechodzę obojętnie wobec piekła które urządziliście Once . ..jak się czyta Twoje komentarze i innych z Twojego fandomu zaczynam myśleć ze uwierzyliscie we własne kłamstwa i role ofiary . Największymi prowokatorami byliście zawsze Wy . Najlepsza obrona jest atak dlatego komentowałam Wasze posty chociaż Once często  mnie prosiło żebym ignorowała Wasze zaczepki . I nic dobrego z tego nie wynikło bo nerwy im puściły na Twitterze dopiero na ostatniej prostej  .  W ogóle każdy mój negatywny komentarz jest odbierany jako hejt a Wasze komentarze i posty to Wam wolno ?

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
151 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 151 Gości
Dziś posty czytano : 7376 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  567425 punktów
 2. Young Stars Festival
  45348 punktów
 3. Bartek Lovers
  44003 punktów
 4. Potterheads
  40630 punktów
 5. Supiwerki
  40518 punktów
 6. The 100
  39439 punktów
 7. SikorskiSquad
  34749 punktów
 8. Arturonators
  30534 punktów
 9. SERIALE
  25850 punktów
 10. GRY
  23468 punktów
 11. Famous In Love
  22733 punktów
 12. Life Is Strange
  22543 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20231 punktów
 14. Domisiaki
  18640 punktów
 15. Once Upon A Time
  18231 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17698 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17436 punktów
 18. Forza
  13974 punktów
 19. Pretty Little Liars
  13327 punktów
 20. YOUNG STARS
  12916 punktów
 21. Shawn Mendes Army
  12818 punktów
 22. Sonbird Team
  10894 punktów
 23. Remonators
  10425 punktów
 24. Eurowizja
  10281 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9311 punktów
 26. Dua Lipa
  8048 punktów
 27. TALENTY
  6523 punktów
 28. MUZYKA
  6522 punktów
 29. Playstation VR
  6237 punktów
 30. FILMY
  5850 punktów
 31. Nintendo
  5390 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5298 punktów
 33. Detroit
  5015 punktów
 34. Tomb Raider
  4959 punktów
 35. Stranger Things
  4780 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4645 punktów
 37. INNE
  4641 punktów
 38. Progress Armia
  4303 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4285 punktów
 40. The Originals
  4253 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4057 punktów
 42. Bambinos
  4050 punktów
 43. Young Stars News
  3363 punktów
 44. Sport
  3012 punktów
 45. K-Pop
  2768 punktów
 46. American Horror Story
  2618 punktów
 47. God Of War
  2575 punktów
 48. YOUTUBE
  2345 punktów
 49. Kortezjanie
  2128 punktów
 50. Puthinators
  1947 punktów
 51. Sony Playstation
  1837 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  966 punktów
 54. FPS
  894 punktów
 55. Temorki
  861 punktów
 56. Team Rieger
  819 punktów
 57. R5Family
  662 punktów
 58. Arianators
  566 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  564 punktów
 60. Zosiaki
  561 punktów
 61. PC
  556 punktów
 62. Uncharted
  491 punktów
 63. LUDZIE
  451 punktów
 64. Directioners
  345 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  319 punktów
 66. Soy Luna
  313 punktów
 67. #talentobranie
  297 punktów
 68. 5SOSFam
  284 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  182 punktów
 71. Beautilles
  167 punktów
 72. The Good Place
  156 punktów
 73. Selenators
  147 punktów
 74. Donaty Agaty
  110 punktów
 75. Orlandonators
  110 punktów
 76. Strzelanki
  110 punktów
 77. Podróże
  97 punktów
 78. Swifties
  78 punktów
 79. Far Cry
  57 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1146 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post