+5 głosów
(postid: 318201) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Spacerując po różnych krainach, gdzie pomieszkują sobie nasi baśniowi bohaterowie, natknąć się możemy na niesamowite stwory. Jedne są dobre, drugie złe. Niektóre przybierają ludzką formę, a drugie... No cóż. Zobaczcie koniecznie sami i zapamiętajcie, z którymi lepiej nie zadzierać!

Agrabah

Żmije z Agrabahu - KTO SPOTKA NIECH UCIEKA. Pierwszy raz pojawiają się one w jedenastym odcinku  pierwszego sezonu. Jest to wąż, niesamowicie znany ze swojej zdolności do zabijania jednym ukąszeniem. Dla przykładu: był sobie król i wąż. Wąż ukąsił króla, puf... KRÓLA NIMA. Nie wspomnę już o tym, kto do tego doprowadził, zajrzyjcie do serialu i dowiedzcie się sami, ale nigdy, ale to przenigdy nie zbliżajcie się do żmii. Ani to milusio nie wygląda, ani nie jest milusie. Spytajcie króla!


                         

Dżiny, czyli trzy życzenia i dżin mówi papa!

Pierwszy pojawia się on w jedenastym odcinku pierwszego sezonu. Nie należy z nim jednak pogrywać. Pamiętajmy, że to siła nadprzyrodzona i zawsze może się przeciwko nam zbuntować, czego biedny król doświadczył. Ponad to jest to potężne humanoidalne stworzenie, które może spełnić trzy życzenia wszystkim, którzy mają w domu zaklętą lampę lub butelkę.

Dosłownie nabicie kogoś w butelkę!  


                    


Arendelle

Kamienne Trolle to milusie i mądre stworzenia z Arendelle. Nie należy się ich obawiać, ale z całą pewnością należy je szanować. Pierwszy pojawiają się w pierwszym odcinku w czwartym sezonie . Mieszkają w dolinie żyjącej skały. Trolle te są znacznie przyjaźniejsze niż te spod Trolliego mostu. Według Królowej Śniegu mają one moc usuwania wspomnień, a ponad to lubią sobie pośpiewać i porozmawiać z ludźmi. 

                                 


Marshmallow aka Puszek - lepiej znany jako POTWÓR Z OUAT. Nie jest taki zły jak o nim mówią. To lodowy stworek stworzony na potrzeby Elsy, Po raz pierwszy pojawia się w czwartym sezonie i rozpoczyna swoje pojawienie od terroryzowania miasta. Bądź co bądź, Puszek to naprawdę dobre stworzonko jak śpi


                                 


Zaczarowany Las

Trolle spod Mostu  WIDZISZ? WIEJ! Pierwszy pojawiają się w trzecim odcinku od pierwszego sezonu . Mieszkają pod mostem, przeważnie siedzą cicho i często handlują złotem z ludźmi, aby zamienić się w drogocenne klejnoty. Jednak jeśli ktoś wyprowadzi je z równowagi, nie odpuszczą tak łatwo. Jest jednak pewna rzecz, a raczej zwierzę, od którego wieją - zwykły koń. A więc jak na most, to tylko z koniem! 


                        


Tajemnicze morskie stwory. Jak będziesz miły, może nie pójdziesz na dno razem z nimi, Pierwszy pojawiają się w szóstym odcinku w trzecim sezonie . Są to stworzenia morskie, które są mieszanką. Stanowią pół-kobietę i pół ośmiornicy. Podobnie jak syrenki, mają możliwość otwierania portali do innego świata.


                       


Chernabog jest stworzeniem z Zaczarowanego Lasu. Zdecydowanie potrzebny będzie egzorcysta... Pojawia się, w dwunastym odcinku w czwartym sezonie . To stary demon, który szuka serca, które ma największy potencjał do mroku. Kiedyś strzegł ciemnej klątwy. Po byciu więzionym przez lata w Czapce Czarodzieja pojawia się w Storybrooke na herbatce


                  Chimery. Są one po raz pierwszy wspomniana w szóstym odcinku w pierwszym sezonie . Są one opisane jako kombinacja lwa, węża i kozła. Mogą być gotowane, a ich smak jest podobny do pieczeni.


                 


Półbogowie są dziećmi Boga i człowieka. Z powodu ich rodziców są śmiertelnymi ludźmi o silnych mocach. Pojawiają się one w trzynastym odcinku w piątym sezonie. Są to na ogół bardzo pozytywne postacie, ale lepiej z nimi nie zadzierać. Zwłaszcza, że mają tak wysoko postawionych rodziców!

                   


Krasnoludy to chyba najbardziej pozytywne postacie jakie możecie kiedykolwiek spotkać. Pierwszy pojawiają się w czternastym odcinku pierwszego sezonu. Są to humanoidalne stworzenia i krótsze niż ludzie, które wylęgają się z jaj (w rozmiarze dorosłego), a ich jedyną płcią jest męska. Nie ma kobiecych krasnoludów. Są za to z natury pracowite i pomocne. Większość z nich pracuje w kopalni. 


                 


Olbrzymy  to kolejni mieszkańcy Zaczarowanego Lasu, do których lepiej nie przychodzić z kosą... Pierwszy pojawiają się w trzynastym odcinku  drugiego sezonu. Są duże i masywne żyją na fasoli . Rosną magiczną fasolą , która miała być przedmiotem handlu między ludźmi, dopóki giganci nie zdali sobie sprawy z tego, że ludzie używali ich do zdobywania i łupienia innych światów.

              Gnomy małe, wredne i złośliwe. Pojawiają się one w drugim odcinku w pierwszym sezonie . Są to małe krótkie humanoidalne stworzenia, o zielonej skórze i uszach. Niewiele wiadomo o nich, ale wydają się mieć przyjemność szydzić z innych, zwłaszcza gdy coś się komuś nie powiedzie.


             


Jiminy Cricket, zwany także Sumieniem jest stworzeniem z Zaczarowanego Lasu. Po raz pierwszy pojawia się w pierwszym odcinku w pierwszym sezonie . Błękitna Wróżka spełnia życzenie i  Jiminy nadrabiania za udział w zabójstwie  rodziców Geppetto.


             


Monstro pojawia się w dwudziestym odcinku od pierwszego sezonu. Monstro to olbrzym wieloryb na morzu, który atakuje i próbuje połknąć Geppetto i Pinocchio, podczas gdy są porwani przez burzę. Pinokio poświęca się, aby oddać Geppetto ostatnie kamizelki ratunkowe i wskakuje do morza, gdy potężna fala pływów pochłania wszystko.


             


Ogry takie wielkie, a tak nieporadne! . Są one po raz pierwszy wspomniane w dwunastym epizodzie w pierwszym sezonie i po raz pierwszy pojawiają się w trzecim odcinku z drugiego sezonu . Są to duże, brutalne i ciemne stworzenia w stałym konflikcie z ludźmi. Ich siła leży w ich poczuciu słuchu, ale są ślepe i mogą zostać łatwo zabite, jeśli trafi się im w oko.


          


Syrena jest mistycznym stworzeniem. Trzeba na nią uważać. Znam jednego takiego, któremu tak się spodobała, że prawie poszedł z nią na dno! Pierwszy pojawia się ona w trzynastym odcinku  pierwszego sezonu. Jest strażniczką jeziora Nostos i chroni wody przed wszystkimi. Używa wody, aby przekształcić się w pożądanie swoich ofiar, a potem zatruwa je w Jeziorze.


         Jednorożce, ach jakież one wspaniałe!. Pierwszy pojawiają się w drugim odcinku w pierwszym sezonie. Każdy ma podobieństwo do konia, z wyjątkiem ich czół ozdobionych rogiem. Dotknięcie rogów pozwala widzieć przyszłość .


       


Wilkołaki chyba pomyliły krainy, bo zamiast Mystic Falls i głownej siedziby Tenn Wolfa, przywędrowały do Zaczarowanego Lasu. Pierwszy raz pojawiają się w pierwszym odcinku w pierwszym sezonie . Osoba ma zdolność przekształcić się w wilka, jeśli rodzi się dzięki dziedziczeniu genetycznemu, z możliwością kształtowania się podczas pełni księżyca, znanego również pod nazwą "czas wilka". Osoba urodzona bez genu może stać się podatna na również zdolność do zmiany kształtu przez zadrapanie przez wilkołaka.


             


Błędny ognik - małe i ulotne. Raz złapane, zaraz znika. Pojawiają się one w pierwszym odcinku tego sezonu piątego . Są żywymi istotami, które pojawiają się jako latające, niebieskie płomienie. Są w stanie doprowadzić ludzi do miejsca ich przebywania. 


           Yaoguai jest dość dziwnym stworzeniem. No, ale czy kiedykolwiek wszystko z Maleficent było okej? Pojawia się w jedenastym odcinku z drugiego sezonu. Maleficent zamienia księcia Phillipa w Yaoguai, przerażającą bestię podobną do lwa z płomieniami na grzywę, oczy i ogon. Z pomocą Belle, Phillip odebrał ludzką formę. Yaoguai jest chińskim terminem, który oznacza "demon".


             OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 296 punktów za:

Jakość:20Popularność:135
Wsparcie:86Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:30
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Once Upon A Time na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Kinga Nosek Admin 170,378 pkt
135 czytelników Wrz 16, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

tempxbrenn Fan 117,925 pkt
Super post
+1 głos
Wrz 16, 2017
chachacharming VIP 169,244 pkt
Cudowny pomysł na post :D Jak zawsze zresztą :*
+1 głos
Wrz 16, 2017
Angelika z Setki Użytkownik 70,394 pkt
Boski post <3
0 głosów
Wrz 18, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
152 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 152 Gości
Dziś posty czytano : 8404 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553630 punktów
 2. Young Stars Festival
  44842 punktów
 3. Bartek Lovers
  43492 punktów
 4. Supiwerki
  39814 punktów
 5. Potterheads
  39812 punktów
 6. The 100
  38793 punktów
 7. SikorskiSquad
  32853 punktów
 8. Arturonators
  29696 punktów
 9. SERIALE
  25581 punktów
 10. GRY
  23048 punktów
 11. Life Is Strange
  22046 punktów
 12. Famous In Love
  21841 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20160 punktów
 14. Domisiaki
  18338 punktów
 15. Once Upon A Time
  17570 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17331 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17160 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13102 punktów
 19. YOUNG STARS
  12870 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12668 punktów
 21. Forza
  11140 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10178 punktów
 24. Eurowizja
  10083 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7958 punktów
 27. TALENTY
  6451 punktów
 28. MUZYKA
  6400 punktów
 29. Playstation VR
  6137 punktów
 30. FILMY
  5724 punktów
 31. Nintendo
  5299 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5012 punktów
 33. Detroit
  4982 punktów
 34. Tomb Raider
  4923 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4593 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4522 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4168 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3965 punktów
 42. Bambinos
  3789 punktów
 43. Young Stars News
  3215 punktów
 44. Sport
  2834 punktów
 45. K-Pop
  2737 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2525 punktów
 48. YOUTUBE
  2246 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1626 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  903 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  828 punktów
 56. Team Rieger
  781 punktów
 57. R5Family
  602 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  504 punktów
 60. Arianators
  487 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  388 punktów
 63. Zosiaki
  384 punktów
 64. Directioners
  314 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 66. Soy Luna
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  242 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  128 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post