Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+4 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Jako administratorka grupy oficjalnej Marcusa i Martinusa, oraz osoba która już nie raz wysyłała do nich list dostaje pytania co napisać w liście. Więc spróbuję wam dać kilka wskazówek i rad które możecie wykorzystać podczas wysyłania takiego oto listu!

Autograf?

Wielu osobą zależy na autografie chłopaków. A Marcus i Martinus już nie raz w wywiadzie wspomnieli że kochają swoich fanów i próbują odpowiadać na listy, a osoby które proszą ich o autografy nie raz go dostają! Więc czemu nie wspomnieć i tym w liście?

Coś o sobie?

Wiele osób mi pisze że wstydzi im się napisać czegoś o sobie, ale nie musicie dużo pisać o własnej osobie. Tak naprawdę nic nie musicie pisać o sobie! Lecz gdy się już zdecydujecie nie piszcie jakiś wielkich szczegółów! Możecie napisać jak się nazywacie,skąd jesteście, ile macie lat!

Co o nich sądzicie?

Możecie wspomnieć co sądzicie o nich! Za to jesteście im wdzięczni. Za co ich lubicie. Co cenicie w ich muzyce. Jak ich poznaliscie. Możecie powiedzieć im jaki mają talent choć pewnie wiedzą i tym. Możecie powiedzieć że wasze marzenia są związane z nimi jeśli to prawda! 

Coś o waszym kraju?

Możecie powiedzieć coś o swoim mieście lub mieście obok. Możecie wspomnieć że jest stąd dużo osób i czekacie na koncert, że nie możecie się doczekać aż tam przyjadą i będziecie mogli ich wkoncu poznać, przytulić i powiedzieć że co jesteście im wdzięczni!

MMer?

Możecie powiedzieć trochę o naszym fandomie. Że choć często się kłócimy, jak chcemy umiemy się zgrać i zrobić coś zgodnie! Możecie opowiedzieć o naszej grupie i o tym jaka jest tam atmosfera lub co o niej sądzicie! 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 1,000 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 1081 punktów za:

Jakość:1020Popularność:41
Podziękowania:0Ocena:20
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Marcus & Martinus
Piepiórka Użytkownik zweryfikowany 26,317 punktów 2
41 czytelników Gru 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
103 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 102 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8850 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2463 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post