+11 głosów
(postid: 326779) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Niejednokrotnie idole zapamiętają swoich fanów. Taka sytuacja zdarzyła się mi, za co będę ogromnie wdzięczna do końca życia. Ten artykuł jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zapraszam Was do przeczytania.

Sylwię poznałam 3 lata temu w programie I love Violetta. Na samym początku była mi obojętna i nigdy nie myślałam, że będzie moją idolką. 


Jednak były to tylko pozory. 


Po kilku miesiącach od poznanania Sylwia stała się moją idolką. Dzięki niej nauczyłam się, że warto być sobą mimo sztormów, burz. Muzyka nigdy nie była dla mnie ważna, ale wszystko zmieniło się. Stała się dla mnie bardzo ważna w moim unikatowym życiu. Cenię w niej ogromny dystans do siebie, czego brakuje większości ludzi. 


Od samego początku nie wierzyłam w to, że kiedykolwiek ją spotkałam. Uważałam to za absurdalnie trudne do wykonania. 


Pewnego dnia ruszyła sprzedaż biletów na Meetup w Gdańsku. Byłam wtedy na bieżąco z różnymi youtuberami, więc postanowiłam, że pojadę, tymbardziej, że cena biletów była kusząca. 

Mając bilet w ręku byłam szczęśliwa. 


Dni pędziły coraz szybciej, ale w ostatniej chwili stało się coś nieoczekiwanego. Sylwia wstawiła post o tym, że pojawi się na tym wydarzeniu. Spoglądałam na ekran telefonu niedowierzając. 


"Czy moje marzenia mogą się od tak spełnić?"


Moją głowę wypełniało tylko to pytanie. Nie dowiedziarzałam w to, co miało za kilka dni stać się rzeczywistością. 


Nadszedł ten dzień. 25.06.2016 rok. Ze wstaniem nie miałam problemu. Stresowałam się trochę, ale jechałam z wujkiem, więc nie bałam się. 

Do areny wpuszczali o godzinie 10, a my byliśmy na miejscu mniej więcej o 8:30. 


Czekałam na godzinę, o której zaśpiewa Sylwia. Chciałam ją zobaczyć w końcu na żywo. Cały czas odliczałam minuty, gdy... 


Wyszła na scenę! Była taka śliczna! 

Zaczęła śpiewać piosenkę Zobacz. Od razu chciało się tańczyć i głośno śpiewać. Publika dopisała! Dużo osób przyszło pod scenę jak na początek jej kariery. Bardzo podobał mi się moment, w którym Sylwia zaczęła chodzić w kółko sceny, na jednym fragmencie piosenki. 

Z jej oficjalnych piosenek zaśpiewała jeszcze Masz to coś oraz Zapomnieć Chcę. Na Zapomnieć chcę nie było jeszcze tradycji zapalania latarek w telefonie. 

Oprócz tego pojawiło się kilka coverów. 

Pamiętam, że nagrywałam wtedy kilka krótkich filmików, ale moja pamięć w telefonie mi na to nie pozwoliła i musiałam je usunąć. Żałuję teraz tego. 


Niestety nie udało mi się porozmawiać z Sylwią, ale od tamtego dnia zaczęłam bardziej wierzyć w swoje marzenia. Znowu nauczyła mnie czegoś nowego :  "Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia", dlatego postanowiłam spełnić je w najbliższym czasie. 


Pierwsze spotkanie jest najważniejsze. Mimo, że nie rozmawiałam wtedy z nią to zapamiętam na zawsze te uczucie, jakim była prawdziwa radość. 

Po tamtym spotkaniu miałam tzw. depresję koncertową. Ale od tamtego razu coś się zmieniło. Wierzyłam w swoje marzenia. Wiedziałam, że kiedyś ponownie ją spotkam, ale... 

nie wiedziałam, że stanie się to po 5 miesiącach! 


Pewnego dnia artyści Young Stars, czyli Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Jeremi & Artur Sikorscy oznajmili na snapchacie, że pojawią się na otwarciu Galerii Metropolia w Gdańsku. Byłam wtedy pozytywnie zaskoczona. Bez zastanowienia napisałam do mojej cioci, która lubi piosenki Sikorskich z zapytaniem czy pojechałaby ze mną. Zgodziła się. Od tamtego momentu wiedziałam, że pojadę. Od razu poszłam zapytać się mamy. Ona również zgodziła się po chwili. Byłam w tamtym momencie najszczęśliwszą osobą. 


Zostało mi tylko oczekiwanie na ten wspaniały dzień, 22.10.2016.


Czas zleciał mi jakoś szybko. Obudziłam się z uśmiechem na twarzy. Na miejscu byłyśmy jakąś godzinę szybciej. Znalazłam jakieś miejsce najbliżej sceny po lewej stronie. Widziałam wszystko dobrze. 


Pierwsza wyszła na scenę Sylwia. Zaczęła standardowo od piosenki Zobacz. Tym razem zachowałam nagrania z tego występu! Po zakończonej piosence krzyknęła "Cześć Gdansk! Jak się macie?". Żartobliwie odparła, że nie słyszała i jeszcze raz zapytała "Jak się macie?". 

Do dzisiaj pozostało mi to dziwne uczucie. Słyszę jej prawdziwy głos, kiedy to krzyczy. Moja pamięć sięga daleko! 


Jak dobrze pamiętam to zaśpiewała wszystkie swpje piosenki, bo to było kilka miesięcy po premierze jej debiutanckiej płyty! Gratuluję Sylwia jeszcze raz. 


Każda z nich była zaśpiewana od serca. Oprócz tego prawie przed każdą piosenką coś mówiła np. przed Zapomnieć Chcę, że tak naprawdę nie chce o nas zapominać. 


Po ostatniej piosence krzyknęła Do zobaczenia Gdańsk! Zbiegła ze sceny, a po niej weszła pani, która zapowiadała artystów. Następnie weszła Sylwia z siostrą Olgą Przybysz, a potem Jeremi i Artur Sikorscy. 


Ten dzień był magiczny. Jestem pewna, że moje drugie spotkanie pozostanie na zawsze w pamięci. I Nie Zapomnę o nim. 

Sylwia pewnego dnia ogłosiła pierwszą część trasy Szklany Sen Tour. Nie było miasta, do którego mogłabym jechać. Przyznam, że przestraszyłam się trochę, ale po chwili nadzieja wróciła, że moje miasto będzie w kolejnej części. 


Pierwsza część się kończyła, a zaraz po niej była podana już druga część. Obawy wróciły, ale Sylwia czegoś mnie nauczyła. Za nic nie trać nadzieji. 

Czekałam dalej. 


Sylwia w ostatniej części postanowiła dobrze się bawić, bo zanim podała nam trzecią część to bawiła się z nami w zgadywanki. Bez powiedzenia nam o tym wystawiała zdjęcia jakiś zabytków miast na twitterze, ale fani od razu zrozumieli o co chodzi. Drugą zagadką były również pierwsze litery miast. Sylwia musiała mieć niezłą zabawę przy tym! 

Po jakimś czasie w końcu skończyła się zabawa i zobaczyliśmy wszystkie miasta. 


Był Gdańsk! 


Ale była również obawa. Bałam się zapytać mamę, czy mogę jechać. Mijały dni i nadszedł dzień sprzedaży biletów. Godzinę przed postanowiłam odważyć się i zapytałam się mamę. Za nic nie zapomnę tej mojej radości, gdy usłyszałam tak. 

Uwierzcie, było to najpiękniejsze słowo jakie w życiu usłyszałam. 


Do tego dnia było chyba ponad 50 dni, więc przystępnie krótko się czekało. 


Nastał ten dzień, 09.04.2017 rok. Pojechałam wtedy z Oktawią, dziewczyną poznaną na grupie Ananasy Sylwii. Oprócz tego poznałam wiele nowych osób, a niektórych nawet kojarzyłam z grupy! Zapytacie, czy internetowa przyjaźń istnieje. Tak. Mimo, że nie znałyśmy się bardzo to świetnie się razem bawiłyśmy. Muzyka Sylwii łączy ludzi. Jestem tego pewna. 


Miałam kupiony bilet Meet And Greet, czyli przed koncertem miałam swoje "5 minut" z Sylwią. 

Spotkanie było cudowne! Sylwia serdecznie zapytała jak się czuję. Odpowiedziałam, że wspaniale. Dałam jej do podpisania płytę oraz plakat. Poprosiłam o dedykację, więc Sylwia zapytała o moje imię. Na koniec podziękowała jej za wszystko co dla nas robi. Nasze spotkabie polegało głównie na tym, że bez przerwy śmiałyśmy się. Powiedziałam jej więcej, aczkolwiek zachowam to już dla siebie. 


Koncert sam w sobie był cudowny. Wszyscy głośno śpiewali. Sylwia rozpoczęła piosenką Zobacz bez zmian. Akcje, które wyszły to latarki na Zapomnieć Chcę oraz rzucanie balonów w stronę sceny na piosence Masz To Coś. Oprócz tego pokazaliśmy na siebie w piosence This is me. 

Akcja, która kompletnie nie wyszła to piosenka wymyślona przez nas, ale to zawsze jest super pamiątka.


Skoro wcześniej było magicznie, to trzecie spotkanie było idealne. 

Oczekiwanie na kolejny koncert było jeszcze szybsze, niż ostatnio. Po 2 miesiącach spotkałam moją idolkę, tym razem w Tczewie. Mieście, w którym nigdy dotąd nie byłam. Jechałam tam z młodszym rodzeństwem i polegałam tylko na sobie. 


Wszystko dobrze poszło i dotarliśmy na miejsce. Mieliśmy jakieś 4 godziny do koncertu. Tego dnia spotkałam moją internetową przyjaciółkę, Zosię. Jestem wdzięczna za to, jak moje życie toczy się. 

Byłam wtedy taka szczęśliwa!


Po godzinie 16 zaczął się koncert. Ja stałam po lewej stronie, ponieważ wtedy mogłam sobie stać spokojnie przy barierkach, bo tam nie było prawie w ogóle ludzi! Prawie wszyscy stali na środku. 


Sylwia jak zawsze wypadła cudownie! Na szczęście tego dnia było ciepło, więc mogłam być w samej bluzie dzięki czemu czułam się komfortowo tańcząc i śpiewając. 


Po zakończonym koncercie Sylwia zrobiła nam niespodziankę i podchodziła do fanów 1,5 godziny! 

Na samym początku podeszła do mnie, ponieważ zaczynała od lewej strony. I teraz coś, co wywołało u mnie zdziwienie i radość... 


Sylwia powiedziała do mnie : "ooo fajnie Cię znowu spotkać!"


Powiedziała to sama z siebie. Nic nie pytałam czy mnie kojarzy. Było to totalne zaskoczenie, ale pozytywne. Nie powiem więcej na ten temat, bo sama nie wiem jak to się stało. 

Z Sylwią porozmawiałam jeszcze trochę, a na koniec zrobiłam sobie z nią zdjęcie oraz poprosiłam, aby zrobiła sobie zdjęcia z moim rodzeństwem oraz moją ibff, ponieważ oni byli trochę w szoku. 


03.06.2017 rok idzie do cudownych wspomnień, do których będę wracać z przyjemnością. 4 spotkanie było jeszcze lepsze od pozostałych. 


Ten dzień był... przepiękny. 

Póki co ostatnie, 5 spotkanie z Sylwią, ale mam już zaplanowane kolejne. 


Pierwszy raz miałam szansę usłyszeć piosenki Sylwii z jej najnowszej płyty na Young Stars On Tour i rozpierała mnie duma i radość. Zrobiła ogromne postępy od ostatniego albumu, które są widoczne. Choreografie są na wysokim poziomie, a zobaczyłam dopiero kilka. Nie mogę się już doczekać, aż zobaczę całe show na jej trasie Na Fali. Jestem pewna, że będę bawić się najlepiej. 


Niestety tym razem nie miałam szansy porozmawiania z Sylwią, ale i tak cieszę się, że pojawiłam się na koncercie. 


To, że się pojawiłam wyszło całkowicie spontanicznie. Mama zgodziła się 3 godziny przed koncertem, bo dopiero wtedy zapytałam ją o pozwolenie. Nie mogłam sobie wyobrazić, że mnie tam nie będzie. Chciałam to zrobić dla Sylwii. 


Na samym koncercie bawiłam się cudownie. Cały czas głośno śpiewałam i skakałam. Oprócz tego poznałam dwie dziewczyny, Julkę i jej koleżankę. Jedną z nich kojarzyłam dzięki konfie Na Fali - Gdańsk. 


Najlepsze wspomnienie to jednak moment, kiedy na piosence Horyzont były rzucane konfetti w stronę fanów. A po tym Sylwia skakała dookoła siebie. Cudowny efekt! 


Całą relację z tego koncertu znajdziecie tutaj : 

http://fandoms.pl/326248/young-stars-gdansku-najlepszy-relacja-wystepu-sylwii-lipki 


Wszystko po kolei opisane. 


Niesamowity koncert! Jeżeli macie taką okazję to jedźcie za rok. Nie pożałujecie. 

Nigdy nie przestawajcie wyznaczać sobie marzeń i realizować ich. Pamiętajcie, marzenia może mieć każdy, ale mało kto próbuje, aby stały się one rzeczywistością. 

Pokażcie światu, a przede wszystkim sobie, że potraficie. 

Teraz Spełniaj marzenia i nie zapominaj o nich. 

Wierzę, że dasz sobie radę. Bo jak nie Ty to kto? 

Spotkałeś już Sylwię na żywo? Jeśli tak to opowiedz o swoim spotkaniu, a jeśli nie to napisz jak chciałbyś, żeby ono wyglądało. 


Uwierz, a wszystko stanie się rzeczywistością, 

Paulina OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,800 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3882 punktów za:

Jakość:2820Popularność:815
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:11
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:190
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
815 czytelników Gru 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

xnagorkax Fan 208 pkt
Super post, zreszta jak zwykle!
+1 głos
Sty 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Dziękuję! ❤
Ola Skarzyńska Użytkownik 49 pkt
Widziałam Sylwie 3 razy <3 Każde to spotkanie było magiczne i cudowne
+1 głos
Sty 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Super! ❤
PaulaB. Użytkownik 8,623 pkt
Genialny post! Bardzo Ci za niego dziękuję. Dzięki Tobie zaczęłam wierzyć, że i ja kiedyś spotkam moją idolkę. <3 <3
+1 głos
Sty 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Naprawdę cieszę się, że komuś pomogłam ❤ Dziękuję
PaulaB. Użytkownik 8,623 pkt
To ja dziękuję <3
Zosia Jąkalska Użytkownik 6 pkt
Super post <3
+1 głos
Sty 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Dziękuję ❤
Ma Ja Użytkownik 22 pkt
Super post!!!❤️
+1 głos
Sty 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Bardzo dziękuję ❤
sandracz56 Admin 10,009 pkt
Też byłam na koncercie w Tczewie!
+1 głos
Sty 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Szkoda, że nie wiedziałam :/ Musimy w końcu porozmawiać Na Fali! ❤
sandracz56 Admin 10,009 pkt
taak koniecznie
justine_drzewo Użytkownik 51,912 pkt
Wspaniały post! Też spotkałam Lipę 5 razy  <3
+1 głos
Sty 2, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Bardzo dziękuję ❤ W jakim mieście? ❤
justine_drzewo Użytkownik 51,912 pkt
W kilku np. W Gliwicach, Katowicach ❤❤
xxOliwciaxx Użytkownik 42 pkt
Ojeju jakie super, ja jeszcze nie spotkałam niestety ale mam to ee planach i powoli realizuje swoje największe marzenie
+1 głos
Sty 2, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
To super! Wierzę, że uda się ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
221 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 221 Gości
Dziś posty czytano : 14967 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558905 punktów
 2. Young Stars Festival
  45080 punktów
 3. Bartek Lovers
  43690 punktów
 4. Supiwerki
  40133 punktów
 5. Potterheads
  40122 punktów
 6. The 100
  39070 punktów
 7. SikorskiSquad
  33813 punktów
 8. Arturonators
  30050 punktów
 9. SERIALE
  25696 punktów
 10. GRY
  23229 punktów
 11. Life Is Strange
  22257 punktów
 12. Famous In Love
  22241 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20183 punktów
 14. Domisiaki
  18477 punktów
 15. Once Upon A Time
  17813 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17381 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17376 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13206 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12720 punktów
 21. Forza
  11886 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10272 punktów
 24. Eurowizja
  10175 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7997 punktów
 27. TALENTY
  6486 punktów
 28. MUZYKA
  6454 punktów
 29. Playstation VR
  6182 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5338 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5145 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4665 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4617 punktów
 37. INNE
  4606 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4000 punktów
 42. Bambinos
  3901 punktów
 43. Young Stars News
  3270 punktów
 44. Sport
  2899 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2281 punktów
 49. Kortezjanie
  2120 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1721 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  933 punktów
 54. FPS
  862 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  537 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Uncharted
  482 punktów
 62. Zosiaki
  470 punktów
 63. LUDZIE
  421 punktów
 64. Directioners
  325 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  296 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  258 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  88 punktów
 78. Swifties
  71 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1050 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post