NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+5 głosów
(postid: 327240) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Kolejną szansę na spełnienie swoich marzeń związanych z zobaczeniem idola na żywo otrzymały Bambinos – chłopaki zagrają w naszym kraju najwięcej koncertów spośród wszystkich państw, które znalazły się na Generation Z Tour! Osiem emocjonujących show, które odbędą się już za 2 DNI! - to zdanie idealnie opisuje sens tego posta. 


Sprzedaż biletów na te koncerty zaowocowała przeciążeniem systemów ebilet, a finalnie nie wystarczyło ich dla wszystkich. Tego jednak zdecydowanie mogliśmy się spodziewać - materiał z krążka Generation Z w połączeniu z szansą na spotkanie z chłopakami to mieszanka wybuchowa, która skutecznie przyciąga tłumy! 


Do wyboru fani mięli (i nadal mają na dodatkowy koncert w Katowicach) dwa rodzaje biletów. Mowa oczywiście o tradycyjnych zwykłych oraz tych unikatowych M&G. 


W tym poście przedstawię wam wszystko, absolutnie wszystko i dużo więcej, co powinniście wiedzieć o tej trasie. Jest to na pewno must-read jeśli planujecie się na niej pojawić bądź już posiadacie swój bilet. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do rozwinięcia! I pamiętajcie, że już za dwa dni odbędzie się pierwsze show - najwyższy czas by zapoznać się z tym co najważniejsze!

Plakat trasy - miejsca i daty!

Jeszcze wczoraj na swoim InstaStory Charlie zapewniał nas, że trasa Generation Z Tour będzie największą jaka odbyła się do tej pory. Melody przyznał, że jest bardzo podekscytowany i musimy pojawić się na choć jednym show, by poczuć te emocje, które towarzyszą podczas tak dobrych koncertów. 


Wspomniał również, że są już w drodze do Francji - państwa, gdzie jednym eventem zespół rozpoczyna trasę koncertową. Odbędzie się to już dziś, więc śledźcie social media chłopaków - na pewno będzie ogień!


Już jutro duet zagra w Holandii, skąd ruszy od razu do POLSKI! Poniżej znajdziecie wszystkie daty i miejsca w naszym kraju, gdzie zagrają chłopcy - jest ich naprawdę sporo, mamy najwięcej koncertów spośród wszystkich państw europejskich! 


Prześcigamy nawet Wielką Brytanię - państwo skąd pochodzą Bars and Melody. Już za dwa dni chłopaki rozpoczną trasę w Polsce i odwiedzą następujące miasta:


8 STYCZNIA - SZCZECIN - DK SŁOWIANIN

9 STYCZNIA - GDAŃSK - B90

10 STYCZNIA - WARSZAWA - PROGRESJA

11 STYCZNIA - POZNAŃ - B17

12 STYCZNIA - WROCŁAW - ZAKLĘTE REWIRY (UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!)

13 STYCZNIA - KATOWICE - MEGACLUB

14 STYCZNIA - KRAKÓW - STUDIO


Potem nastąpi przerwa od show w naszym kraju. Cała trasa w Polsce skończy się koncertem w Katowicach, 22 stycznia, które zostało dodane jako dodatkowy koncert. Następnie nastąpi kolejna część trasy europejskiej oraz eventy na wyspach. Cała trasa ma skończyć się w lutym. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE - YOUNG STARS PRZYPOMINA!

Oczywiste jest to, że regulamin zabrania wnoszenia broni lub napojów alkoholowych, ale aparatów czy napojów wnosić również nie można. Organizatorzy pokrótce dali nam znać czego nie można przynosić - znajdziecie to na pierwszej grafice, która pokazana jest powyżej. 


Pilnujcie tego, bo możecie nie zostać wpuszczeni na obiekt - lepiej stosować się do regulaminu, by uniknąć potem przykrych niespodzianek, zwłaszcza z tak błahego powodu jak niedostosowanie się do zasad wydarzenia.


Drugą ważną kwestią jest zgoda rodzica - niby szczegół dla niektórych, a jednak bardzo ważna kwestia. Może ona zostać napisana własnoręcznie przez rodzica (musicie umieścić tam wasze imię, nazwisko, numer telefonu, formułkę, że rodzic bierze za was odpowiedzialność, nazwę i miejsce wydarzenia) lub wydrukowana, a gotowy wzór znajdziecie tutaj: ZGODA RODZICA NA KONCERT W RAMACH TRASY GENERATION Z.


Zgody nie musicie posiadać jeśli macie skończone osiemnaście lat. Jeśli nie macie skończonych dwunastu lat musicie jednak przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej, która zobowiązana jest do posiadania biletu.


Jeśli nie jesteście czegoś pewni, macie jakieś niejasności czy po prostu nie wiecie absolutnie niczego, bo to wasz pierwszy koncert, koniecznie sięgnijcie do regulaminu imprezy - pomoże wam się on odnaleźć w każdej sytuacji, bo jest on stworzony by na evencie panował porządek. Znajdziecie go tutaj: REGULAMIN - GENERATION Z TOUR. 


Jeśli natomiast nie będziecie pewni co macie ze sobą zrobić już na koncercie, bądź zgubicie się na Meet&Greet (co jest właściwie niemożliwe, ale jednak) możecie spytać każdej osoby, która ma na plecach złotym drukiem napisane MyMusicCrew. 


Udzielą wam oni odpowiedzi i rozwieją wątpliwości. Nie róbcie lepiej niczego na własną rękę, bo może okazać się to zgubne.

Harmonogram koncertu - TYLKO DLA SZCZECINA, GDAŃSKA, WARSZAWY

Dlaczego jest to harmonogram tylko dla trzech miast? Już wyjaśniam. Co do Poznania, Wrocławia i Katowic uważam, że będzie on taki sam, jednak do tych koncertów zostało jeszcze trochę czasu, a organizatorzy skupiają się póki co na trzech pierwszych koncertach. 


Z Krakowem za to sytuacja jest inna - jest to ostatnie show w pierwszej części oraz przedostatnie w ogóle w Polsce. Tutaj nie pojawi się Iggi Kelly, więc mamy lukę w harmonogramie. 


Na 100% będzie wyglądał on inaczej - może koncert skończy się wcześniej lub w miejsce tego supportu dodany zostanie ktoś inny? Tego nie wiemy, jednak luka jest i to właśnie dlatego brak harmonogramu dla Krakowa i drugich Katowic. 


Jak widać o 16 zostają wpuszczane bilety Meet&Greet - same spotkania będą odbywać się dziesięć minut później. Zakładam, że skończą się one do godziny 18 - zwykle tak właśnie bywa. Wpół do siódmej zostaną wpuszczone bilety zwykłe, a o godzinie dziewiętnastej (+/- nie musi odbywać się to punktualnie) pierwszy z supportów zacznie swój występ.


Mówimy tu oczywiście o Szczecinie, Gdańsku oraz Warszawie, gdyż ten harmonogram jest nam znany. O 19:30 przewidziany jest występ drugiego supportu - Kast Awaya, a po nim przychodzi czas na gwiazdę wieczoru - Bars and Melody. Nie grają oni wcale długo - godzina z lekkim hakiem okazała się nieco kontrowersyjna dla fanów zespołu, którzy spodziewali się przynajmniej półtoragodzinnego występu. 


Przewidywany koniec koncertu to godzina 21:15, jednak tu może się wszystko jeszcze zmienić. Nikt nie będzie stał z zegarkiem w ręku i pilnował czy wszystko jest precyzyjne co do sekundy, bo wiadomo, że czasami mamy niefortunne sytuacje, które mogą opóźnić przebieg show - przykładem były ubiegłoroczne Katowice, gdzie pierwszy rząd wysunął lekko barierki, przez co nastąpiła przerwa. Miałam okazję być na tym koncercie i organizatorzy bardzo sprawnie poradzili sobie z tym problemem.

Mam też dla was kilka porad..

Jeśli chcesz jakieś konkretne zdjęcie od fotografa z MAG - koniecznie je wydrukuj!


Zaoszczędzisz czas, a dzięki temu twoje spotkanie będzie trwało dłużej, aniżeli jakbyś miał/a tłumaczyć chłopakom swoją nawet najlepszą angielszczyzną swoją wymarzoną pozę do zdjęcia. Szybciej jest wydrukować sobie fotkę i po prostu ją pokazać, a chłopaki na pewno skumają o co chodzi! No chyba, że nie zależy ci na zdjęciu (mi niespecjalnie) wtedy robisz spontanicznie co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, by nie wymyślać coraz to bardziej wymyślnych póz, by nie zirytować fotografa, bo i takie przypadki się zdarzały.


Jeśli chcesz coś powiedzieć chłopakom, naucz się tego na pamięć.


Oczywiście jeśli umiesz język obcy na tyle, by porozumieć się z artystami, ten podpunkt cię nie dotyczy. Jeśli natomiast masz z nim problem - zacznij już powoli powtarzać sobie co zamierzasz przekazać chłopakom. To sprawi, że nie przemilczysz tak ważnego dla ciebie spotkania i zrobisz dobre wrażenie na artystach.


Staraj się nie stresować!


Stres to nasz największy wróg podczas Meet&Greet. Potrafi sprawić, że po wszystkim będziemy pluć sobie w brodę, bo nie zrobiliśmy czegoś co planowaliśmy. Strach naprawdę potrafi nas sparaliżować, więc musimy się jakoś na niego uodpornić. 


Nie nagrywaj całego koncertu telefonem, ważne są wspomnienia


Lepiej wspominać każdy detal koncertu, który przeżyliśmy całym sobą, a nie wpatrzeni w ekran telefonu. Nie spędzajcie go biernie - skaczcie, śpiewajcie z chłopakami, po prostu się bawcie i zapamiętajcie ten event jak najlepiej. Gwarantuję, że wspomnienia będą po prostu niezapomniane i często będziecie wracać do dnia, kiedy przeżyliście jeden z najlepszych dni w waszym życiu.

Czego NIE robić podczas spotkań MAG?

Pamiętajcie przede wszystkim, by podczas MAG: 


- nie skakać na chłopaków


- nie biegać, bo możecie przewrócić i artystów i ściankę


- stosować się do poleceń organizatorów


- nie pchać się


- zachowywać się kulturalnie


- nie krzyczeć bądź drzeć się


- szanować innych i nie pozbawiać ich włosów, bądź obdarowywać siniakami

A jak organizatorzy opisują i zapraszają na tą imprezę?

"Już w styczniu, uwielbiany przez polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski na długo wyczekiwaną trasę koncertową promującą nowy album: „Generation Z”. Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status platynowej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour. Trasa rozpocznie się 8 stycznia 2018 a zakończy 14 stycznia.


Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty „Generation Z”, która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli “Thousand Years”, “Fast Car” oraz “Live Your Life”, które łącznie mają już ponad 8 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów, w których Leo i Charlie przekazują swoje emocje.


Na trasie koncertowej Generation Z nie zabraknie również największych hitów duetu. Dodatkowo przed każdym koncertem odbędzie się spotkanie z fanami.
Koncert z nowej trasy Bars And Melody to punkt obowiązkowy każdego wiernego fana duetu i dopiero zapoznającego się słuchacza."


Jeśli to was nie przekonało, to nie wiem, widocznie nie jest wam pisane uczestniczyć w tak świetnych wydarzeniach! Naprawdę - spodziewam się tutaj ogromnej ilości emocji i przede wszystkim dobrej zabawy! Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy wybieracie się na Generation Z Tour i do jakiego miasta!

Będziecie śledzić rozpoczętą już trasę Generation Z Tour? A może wybieracie się w przyszłym tygodniu na jakiś koncert? Z kim się widzę już w niedzielę w Krakowie?

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4706 punktów za:

Jakość:3620Popularność:785
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:100
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Mad Admin 378,659 pkt
785 czytelników Sty 6

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

TheJack Fan 769 pkt
dzięki za harmonogram, bo nie mogłam znalezc, a juz sie troche stresowałam :D
+1 głos
Sty 6
Mad Admin 378,659 pkt
wszystko jakby co jest w wydarzeniu na fb, ale poki co tylko szczecin, gdans i wwa:D
TheJack Fan 769 pkt
a faktycznie, moje niedopatrzenie
hypeleondre Fan 1,820 pkt
jaram się, do zobaczenia! krakow damy czadu!
+1 głos
Sty 6
Mad Admin 378,659 pkt
oj damy, finałowy koncert!
hypeleondre Fan 1,820 pkt
mega się cieszę, że jest ostatni, serio
Amelia Banaszak Załoga
Baw się najlepiej! Ps. Post - jedno wielkie wow!;D
+1 głos
Sty 6
Mad Admin 378,659 pkt
ty też i daj czadu w tym Berlinie ♥
zuzia11 Użytkownik 45,310 pkt
A z kim się widzę we Wrocławiu w piątek?
0 głosów
Sty 7
hypeleondre Fan 1,820 pkt
ze mną, jadę na kilka! <3

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
190 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 190 Gości
Dziś posty czytano : 17641 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. The 100
  120 osób
 2. Riverdale
  117 osób
 3. Ananasy Sylwii
  116 osób
 4. Bartek Lovers
  109 osób
 5. Bambinos
  102 osób
 6. Supiwerki
  65 osób
 7. Arturonators
  55 osób
 8. Shawn Mendes Army
  32 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Pretty Little Liars
  19 osób
 13. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 14. Remonators
  12 osób
 15. Misiaki Sysi
  12 osób
 16. Donaty Agaty
  11 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. The Good Place
  3 osób
 24. Life Is Strange
  2 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post