Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Kolejną szansę na spełnienie swoich marzeń związanych z zobaczeniem idola na żywo otrzymały Bambinos – chłopaki zagrają w naszym kraju najwięcej koncertów spośród wszystkich państw, które znalazły się na Generation Z Tour! Osiem emocjonujących show, które odbędą się już za 2 DNI! - to zdanie idealnie opisuje sens tego posta. 


Sprzedaż biletów na te koncerty zaowocowała przeciążeniem systemów ebilet, a finalnie nie wystarczyło ich dla wszystkich. Tego jednak zdecydowanie mogliśmy się spodziewać - materiał z krążka Generation Z w połączeniu z szansą na spotkanie z chłopakami to mieszanka wybuchowa, która skutecznie przyciąga tłumy! 


Do wyboru fani mięli (i nadal mają na dodatkowy koncert w Katowicach) dwa rodzaje biletów. Mowa oczywiście o tradycyjnych zwykłych oraz tych unikatowych M&G. 


W tym poście przedstawię wam wszystko, absolutnie wszystko i dużo więcej, co powinniście wiedzieć o tej trasie. Jest to na pewno must-read jeśli planujecie się na niej pojawić bądź już posiadacie swój bilet. Bez zbędnego przedłużania zapraszam do rozwinięcia! I pamiętajcie, że już za dwa dni odbędzie się pierwsze show - najwyższy czas by zapoznać się z tym co najważniejsze!

Plakat trasy - miejsca i daty!

Jeszcze wczoraj na swoim InstaStory Charlie zapewniał nas, że trasa Generation Z Tour będzie największą jaka odbyła się do tej pory. Melody przyznał, że jest bardzo podekscytowany i musimy pojawić się na choć jednym show, by poczuć te emocje, które towarzyszą podczas tak dobrych koncertów. 


Wspomniał również, że są już w drodze do Francji - państwa, gdzie jednym eventem zespół rozpoczyna trasę koncertową. Odbędzie się to już dziś, więc śledźcie social media chłopaków - na pewno będzie ogień!


Już jutro duet zagra w Holandii, skąd ruszy od razu do POLSKI! Poniżej znajdziecie wszystkie daty i miejsca w naszym kraju, gdzie zagrają chłopcy - jest ich naprawdę sporo, mamy najwięcej koncertów spośród wszystkich państw europejskich! 


Prześcigamy nawet Wielką Brytanię - państwo skąd pochodzą Bars and Melody. Już za dwa dni chłopaki rozpoczną trasę w Polsce i odwiedzą następujące miasta:


8 STYCZNIA - SZCZECIN - DK SŁOWIANIN

9 STYCZNIA - GDAŃSK - B90

10 STYCZNIA - WARSZAWA - PROGRESJA

11 STYCZNIA - POZNAŃ - B17

12 STYCZNIA - WROCŁAW - ZAKLĘTE REWIRY (UWAGA! ZMIANA MIEJSCA!)

13 STYCZNIA - KATOWICE - MEGACLUB

14 STYCZNIA - KRAKÓW - STUDIO


Potem nastąpi przerwa od show w naszym kraju. Cała trasa w Polsce skończy się koncertem w Katowicach, 22 stycznia, które zostało dodane jako dodatkowy koncert. Następnie nastąpi kolejna część trasy europejskiej oraz eventy na wyspach. Cała trasa ma skończyć się w lutym. 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE - YOUNG STARS PRZYPOMINA!

Oczywiste jest to, że regulamin zabrania wnoszenia broni lub napojów alkoholowych, ale aparatów czy napojów wnosić również nie można. Organizatorzy pokrótce dali nam znać czego nie można przynosić - znajdziecie to na pierwszej grafice, która pokazana jest powyżej. 


Pilnujcie tego, bo możecie nie zostać wpuszczeni na obiekt - lepiej stosować się do regulaminu, by uniknąć potem przykrych niespodzianek, zwłaszcza z tak błahego powodu jak niedostosowanie się do zasad wydarzenia.


Drugą ważną kwestią jest zgoda rodzica - niby szczegół dla niektórych, a jednak bardzo ważna kwestia. Może ona zostać napisana własnoręcznie przez rodzica (musicie umieścić tam wasze imię, nazwisko, numer telefonu, formułkę, że rodzic bierze za was odpowiedzialność, nazwę i miejsce wydarzenia) lub wydrukowana, a gotowy wzór znajdziecie tutaj: ZGODA RODZICA NA KONCERT W RAMACH TRASY GENERATION Z.


Zgody nie musicie posiadać jeśli macie skończone osiemnaście lat. Jeśli nie macie skończonych dwunastu lat musicie jednak przebywać na koncercie pod opieką osoby dorosłej, która zobowiązana jest do posiadania biletu.


Jeśli nie jesteście czegoś pewni, macie jakieś niejasności czy po prostu nie wiecie absolutnie niczego, bo to wasz pierwszy koncert, koniecznie sięgnijcie do regulaminu imprezy - pomoże wam się on odnaleźć w każdej sytuacji, bo jest on stworzony by na evencie panował porządek. Znajdziecie go tutaj: REGULAMIN - GENERATION Z TOUR. 


Jeśli natomiast nie będziecie pewni co macie ze sobą zrobić już na koncercie, bądź zgubicie się na Meet&Greet (co jest właściwie niemożliwe, ale jednak) możecie spytać każdej osoby, która ma na plecach złotym drukiem napisane MyMusicCrew. 


Udzielą wam oni odpowiedzi i rozwieją wątpliwości. Nie róbcie lepiej niczego na własną rękę, bo może okazać się to zgubne.

Harmonogram koncertu - TYLKO DLA SZCZECINA, GDAŃSKA, WARSZAWY

Dlaczego jest to harmonogram tylko dla trzech miast? Już wyjaśniam. Co do Poznania, Wrocławia i Katowic uważam, że będzie on taki sam, jednak do tych koncertów zostało jeszcze trochę czasu, a organizatorzy skupiają się póki co na trzech pierwszych koncertach. 


Z Krakowem za to sytuacja jest inna - jest to ostatnie show w pierwszej części oraz przedostatnie w ogóle w Polsce. Tutaj nie pojawi się Iggi Kelly, więc mamy lukę w harmonogramie. 


Na 100% będzie wyglądał on inaczej - może koncert skończy się wcześniej lub w miejsce tego supportu dodany zostanie ktoś inny? Tego nie wiemy, jednak luka jest i to właśnie dlatego brak harmonogramu dla Krakowa i drugich Katowic. 


Jak widać o 16 zostają wpuszczane bilety Meet&Greet - same spotkania będą odbywać się dziesięć minut później. Zakładam, że skończą się one do godziny 18 - zwykle tak właśnie bywa. Wpół do siódmej zostaną wpuszczone bilety zwykłe, a o godzinie dziewiętnastej (+/- nie musi odbywać się to punktualnie) pierwszy z supportów zacznie swój występ.


Mówimy tu oczywiście o Szczecinie, Gdańsku oraz Warszawie, gdyż ten harmonogram jest nam znany. O 19:30 przewidziany jest występ drugiego supportu - Kast Awaya, a po nim przychodzi czas na gwiazdę wieczoru - Bars and Melody. Nie grają oni wcale długo - godzina z lekkim hakiem okazała się nieco kontrowersyjna dla fanów zespołu, którzy spodziewali się przynajmniej półtoragodzinnego występu. 


Przewidywany koniec koncertu to godzina 21:15, jednak tu może się wszystko jeszcze zmienić. Nikt nie będzie stał z zegarkiem w ręku i pilnował czy wszystko jest precyzyjne co do sekundy, bo wiadomo, że czasami mamy niefortunne sytuacje, które mogą opóźnić przebieg show - przykładem były ubiegłoroczne Katowice, gdzie pierwszy rząd wysunął lekko barierki, przez co nastąpiła przerwa. Miałam okazję być na tym koncercie i organizatorzy bardzo sprawnie poradzili sobie z tym problemem.

Mam też dla was kilka porad..

Jeśli chcesz jakieś konkretne zdjęcie od fotografa z MAG - koniecznie je wydrukuj!


Zaoszczędzisz czas, a dzięki temu twoje spotkanie będzie trwało dłużej, aniżeli jakbyś miał/a tłumaczyć chłopakom swoją nawet najlepszą angielszczyzną swoją wymarzoną pozę do zdjęcia. Szybciej jest wydrukować sobie fotkę i po prostu ją pokazać, a chłopaki na pewno skumają o co chodzi! No chyba, że nie zależy ci na zdjęciu (mi niespecjalnie) wtedy robisz spontanicznie co tylko chcesz. Pamiętaj jednak, by nie wymyślać coraz to bardziej wymyślnych póz, by nie zirytować fotografa, bo i takie przypadki się zdarzały.


Jeśli chcesz coś powiedzieć chłopakom, naucz się tego na pamięć.


Oczywiście jeśli umiesz język obcy na tyle, by porozumieć się z artystami, ten podpunkt cię nie dotyczy. Jeśli natomiast masz z nim problem - zacznij już powoli powtarzać sobie co zamierzasz przekazać chłopakom. To sprawi, że nie przemilczysz tak ważnego dla ciebie spotkania i zrobisz dobre wrażenie na artystach.


Staraj się nie stresować!


Stres to nasz największy wróg podczas Meet&Greet. Potrafi sprawić, że po wszystkim będziemy pluć sobie w brodę, bo nie zrobiliśmy czegoś co planowaliśmy. Strach naprawdę potrafi nas sparaliżować, więc musimy się jakoś na niego uodpornić. 


Nie nagrywaj całego koncertu telefonem, ważne są wspomnienia


Lepiej wspominać każdy detal koncertu, który przeżyliśmy całym sobą, a nie wpatrzeni w ekran telefonu. Nie spędzajcie go biernie - skaczcie, śpiewajcie z chłopakami, po prostu się bawcie i zapamiętajcie ten event jak najlepiej. Gwarantuję, że wspomnienia będą po prostu niezapomniane i często będziecie wracać do dnia, kiedy przeżyliście jeden z najlepszych dni w waszym życiu.

Czego NIE robić podczas spotkań MAG?

Pamiętajcie przede wszystkim, by podczas MAG: 


- nie skakać na chłopaków


- nie biegać, bo możecie przewrócić i artystów i ściankę


- stosować się do poleceń organizatorów


- nie pchać się


- zachowywać się kulturalnie


- nie krzyczeć bądź drzeć się


- szanować innych i nie pozbawiać ich włosów, bądź obdarowywać siniakami

A jak organizatorzy opisują i zapraszają na tą imprezę?

"Już w styczniu, uwielbiany przez polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski na długo wyczekiwaną trasę koncertową promującą nowy album: „Generation Z”. Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status platynowej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour. Trasa rozpocznie się 8 stycznia 2018 a zakończy 14 stycznia.


Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty „Generation Z”, która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli “Thousand Years”, “Fast Car” oraz “Live Your Life”, które łącznie mają już ponad 8 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów, w których Leo i Charlie przekazują swoje emocje.


Na trasie koncertowej Generation Z nie zabraknie również największych hitów duetu. Dodatkowo przed każdym koncertem odbędzie się spotkanie z fanami.
Koncert z nowej trasy Bars And Melody to punkt obowiązkowy każdego wiernego fana duetu i dopiero zapoznającego się słuchacza."


Jeśli to was nie przekonało, to nie wiem, widocznie nie jest wam pisane uczestniczyć w tak świetnych wydarzeniach! Naprawdę - spodziewam się tutaj ogromnej ilości emocji i przede wszystkim dobrej zabawy! Koniecznie dajcie znać w komentarzach czy wybieracie się na Generation Z Tour i do jakiego miasta!

Będziecie śledzić rozpoczętą już trasę Generation Z Tour? A może wybieracie się w przyszłym tygodniu na jakiś koncert? Z kim się widzę już w niedzielę w Krakowie?
Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 3,600 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 4565 punktów za:

Jakość:3620Popularność:730
Podziękowania:90Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:100

Bars and Melody
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
730 czytelników Sty 6

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

TheJack Zarejestrowany użytkownik 724 punktów 1 2
dzięki za harmonogram, bo nie mogłam znalezc, a juz sie troche stresowałam
+1 głos
Sty 6
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
wszystko jakby co jest w wydarzeniu na fb, ale poki co tylko szczecin, gdans i wwa
TheJack Zarejestrowany użytkownik 724 punktów 1 2
a faktycznie, moje niedopatrzenie
hypeleondre Zarejestrowany użytkownik 1,776 punktów 1
jaram się, do zobaczenia! krakow damy czadu!
+1 głos
Sty 6
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
oj damy, finałowy koncert!
hypeleondre Zarejestrowany użytkownik 1,776 punktów 1
mega się cieszę, że jest ostatni, serio
Amelia Banaszak Użytkownik zweryfikowany 126,911 punktów 1 8
Baw się najlepiej! Ps. Post - jedno wielkie wow!;D
+1 głos
Sty 6
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
ty też i daj czadu w tym Berlinie ♥
zuzia11 Użytkownik zweryfikowany 42,525 punktów 2
A z kim się widzę we Wrocławiu w piątek?
0 głosów
Sty 7
hypeleondre Zarejestrowany użytkownik 1,776 punktów 1
ze mną, jadę na kilka! <3

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
159 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 153 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9849 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post