Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Tym razem przypomnijmy sobie wydarzenie jakim było VideoDays 2017. Odbywało się ono 24 sierpnia w Kolonii, w Niemczech. Na tym wydarzeniu przyjemność mieli wystąpić Bars&Melody. VideoDays to dwudniowa impreza, na której pojawia się zazwyczaj ponad 300 gwiazd YouTube oraz 15,000 tysięcy fanów. Podczas ostatniej edycji VideoDays, na której Leo i Charlie się pojawili, otrzymali oni także nagrodę, o której więcej przeczytać możecie w dalszej części posta.

Bars&Melody - Live Your Life

Pierwszą piosenką jaką chłopcy wykonali podczas VideoDays 2017 był utwór "Live Your Life". Piosenkę tę znaleźć możemy na najnowszym albumie Bars&Melody - "Generation Z". Do tego utworu nagrany został także teledysk, w którym udział wzięli także fani Leondre i Charliego.


"Live Your Life" to bardzo optymistyczny utwór o wesołej melodii. Mówi on o tym, żeby podążać swoją własną drogą i iść zawsze do celu. Zachęca Nas do tego, abyśmy żyli swoim życiem, które tak naprawdę mamy tylko jedno. Szkoda marnować czas na stawanie w miejscu z powodu osób, które rzucają nam przeszkody, albo chcą przeszkodzić nam w spełnianiu marzeń czy dążeniu do celu. Musimy po prostu cieszyć się życiem i chwytać każdy dzień. Idźmy przed siebie i nigdy nie patrzmy w dół! 


Według mnie jest to kolejny świetny występ chłopaków.

Bars&Melody - Thousand Years

"Thousand Years" to bardzo znana piosenka Bars&Melody, do której również chłopcy nagrali teledysk. Był to jeden z pierwszych utworów opublikowanych przez chłopaków, który miał zapowiadać nadchodzący album "Generation Z". Został on naprawdę świetnie odebrany przez wszystkich fanów chłopaków, zresztą tak jak to zawsze bywa, gdy Leo i Charlie prezentują nam swoje nowe utwory.


Piosenka "Thousand Years" opowiada głównie o miłości na odległość. Jest tam mowa o tym, że odległość nie ma znaczenia i nie zniszczy tego pięknego uczucia jakim jest miłość, a nawet je wzmocni. Mówi, że jeśli naprawdę kogoś kochamy to musimy zrobić wszystko, aby być razem. Piosenka ta ma naprawdę piękne przesłanie. Uważam, że jej tekst jest świetny. Jednym z cytatów z tej piosenki, który bardzo mi się podoba to: "Tysiąc lat, wymazać czas, będę czekać wiecznie, tylko po to abyś była moja" [ang. "A thousand years, erase the time Ill wait forever just to make you mine"]. 


Tutaj zobaczyć możemy drugi niesamowity występ Leondre i Charliego, którzy wykonali tą piękną piosenkę, jaką jest "Thousand Years".

Bars&Melody - Hopeful

Ostatnią piosenką, którą Bars&Melody zaprezentowali podczas VideoDays 2017 była "Hopeful". Utwór ten jest chyba najbardziej znanym hitem brytyjskiego duetu, ponieważ dzięki niemu zdobyli sławę i wygrali trzecie miejsce w Britains Got Talent. Piosenka ta znalazła się także na ich pierwszym albumie "143".


"Hopeful" to utwór opowiadając pewną bardzo wzruszającą historię. Jest to, według mnie, jedna z najlepszych piosenek Bars&Melody. Część z rapem została napisana w całości przez samego Leondre. Napisał on ten tekst kiedy był prześladowany i nękany w szkole. Gdy przelewał on swoje uczucia na kartkę czuł się lepiej, pomagało to mu w tym trudnym dla niego czasie. Główny temat tego utworu jest naprawdę ważny, ponieważ nawet według samych chłopaków to temat, o którym powinno się mówić. Dodatkowo piękny głos Charliego dopełnia całość. Razem z Leondre tworzą oni świetny duet, który wykonując tę piosenkę porusza miliony serc.

Nagroda dla Bars&Melody w kategori International

Po zakończeniu swojego występu piosenką "Hopeful" zostali zaskoczeni bardzo miłą niespodzianką. Prowadzący poprosił ich żeby spojrzeli na ekran. Po chwili wyświetliła się na nim nagroda PlayAward 2017 w kategori International. Potem pojawiły się fragmenty z udziału chłopaków w BGT oraz kawałki ich teledysków. Nagrodę wręczył im niemiecki YouTuber, autor i założyciel imprezy VideoDays - Christoph Krachten


Leondre oraz Charlie na pewno byli bardzo miło zaskoczeni. Z wielkimi uśmiechami i radością przyjęli nagrodę i za nią podziękowali.


Moim zdaniem Bars&Melody naprawdę zasłużyli na zwycięstwo. Jestem bardzo dumna z chłopaków i mam nadzieję, że w swojej karierze zdobędą jeszcze dużo różnych nagród, bo naprawdę na to zasługują!

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 47 punktów za:

Jakość:20Popularność:27
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Bars and Melody
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
27 czytelników Sty 7

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
159 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 153 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9880 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post