Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+1 głos

Tym razem przypomnijmy sobie wydarzenie jakim było VideoDays 2017. Odbywało się ono 24 sierpnia w Kolonii, w Niemczech. Na tym wydarzeniu przyjemność mieli wystąpić Bars&Melody. VideoDays to dwudniowa impreza, na której pojawia się zazwyczaj ponad 300 gwiazd YouTube oraz 15,000 tysięcy fanów. Podczas ostatniej edycji VideoDays, na której Leo i Charlie się pojawili, otrzymali oni także nagrodę, o której więcej przeczytać możecie w dalszej części posta.

Bars&Melody - Live Your Life

Pierwszą piosenką jaką chłopcy wykonali podczas VideoDays 2017 był utwór "Live Your Life". Piosenkę tę znaleźć możemy na najnowszym albumie Bars&Melody - "Generation Z". Do tego utworu nagrany został także teledysk, w którym udział wzięli także fani Leondre i Charliego.


"Live Your Life" to bardzo optymistyczny utwór o wesołej melodii. Mówi on o tym, żeby podążać swoją własną drogą i iść zawsze do celu. Zachęca Nas do tego, abyśmy żyli swoim życiem, które tak naprawdę mamy tylko jedno. Szkoda marnować czas na stawanie w miejscu z powodu osób, które rzucają nam przeszkody, albo chcą przeszkodzić nam w spełnianiu marzeń czy dążeniu do celu. Musimy po prostu cieszyć się życiem i chwytać każdy dzień. Idźmy przed siebie i nigdy nie patrzmy w dół! 


Według mnie jest to kolejny świetny występ chłopaków.

Bars&Melody - Thousand Years

"Thousand Years" to bardzo znana piosenka Bars&Melody, do której również chłopcy nagrali teledysk. Był to jeden z pierwszych utworów opublikowanych przez chłopaków, który miał zapowiadać nadchodzący album "Generation Z". Został on naprawdę świetnie odebrany przez wszystkich fanów chłopaków, zresztą tak jak to zawsze bywa, gdy Leo i Charlie prezentują nam swoje nowe utwory.


Piosenka "Thousand Years" opowiada głównie o miłości na odległość. Jest tam mowa o tym, że odległość nie ma znaczenia i nie zniszczy tego pięknego uczucia jakim jest miłość, a nawet je wzmocni. Mówi, że jeśli naprawdę kogoś kochamy to musimy zrobić wszystko, aby być razem. Piosenka ta ma naprawdę piękne przesłanie. Uważam, że jej tekst jest świetny. Jednym z cytatów z tej piosenki, który bardzo mi się podoba to: "Tysiąc lat, wymazać czas, będę czekać wiecznie, tylko po to abyś była moja" [ang. "A thousand years, erase the time Ill wait forever just to make you mine"]. 


Tutaj zobaczyć możemy drugi niesamowity występ Leondre i Charliego, którzy wykonali tą piękną piosenkę, jaką jest "Thousand Years".

Bars&Melody - Hopeful

Ostatnią piosenką, którą Bars&Melody zaprezentowali podczas VideoDays 2017 była "Hopeful". Utwór ten jest chyba najbardziej znanym hitem brytyjskiego duetu, ponieważ dzięki niemu zdobyli sławę i wygrali trzecie miejsce w Britains Got Talent. Piosenka ta znalazła się także na ich pierwszym albumie "143".


"Hopeful" to utwór opowiadając pewną bardzo wzruszającą historię. Jest to, według mnie, jedna z najlepszych piosenek Bars&Melody. Część z rapem została napisana w całości przez samego Leondre. Napisał on ten tekst kiedy był prześladowany i nękany w szkole. Gdy przelewał on swoje uczucia na kartkę czuł się lepiej, pomagało to mu w tym trudnym dla niego czasie. Główny temat tego utworu jest naprawdę ważny, ponieważ nawet według samych chłopaków to temat, o którym powinno się mówić. Dodatkowo piękny głos Charliego dopełnia całość. Razem z Leondre tworzą oni świetny duet, który wykonując tę piosenkę porusza miliony serc.

Nagroda dla Bars&Melody w kategori International

Po zakończeniu swojego występu piosenką "Hopeful" zostali zaskoczeni bardzo miłą niespodzianką. Prowadzący poprosił ich żeby spojrzeli na ekran. Po chwili wyświetliła się na nim nagroda PlayAward 2017 w kategori International. Potem pojawiły się fragmenty z udziału chłopaków w BGT oraz kawałki ich teledysków. Nagrodę wręczył im niemiecki YouTuber, autor i założyciel imprezy VideoDays - Christoph Krachten


Leondre oraz Charlie na pewno byli bardzo miło zaskoczeni. Z wielkimi uśmiechami i radością przyjęli nagrodę i za nią podziękowali.


Moim zdaniem Bars&Melody naprawdę zasłużyli na zwycięstwo. Jestem bardzo dumna z chłopaków i mam nadzieję, że w swojej karierze zdobędą jeszcze dużo różnych nagród, bo naprawdę na to zasługują!

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 60 punktów za:

Jakość:20Popularność:35
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:0
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Bars and Melody
 oliviaxy Zweryfikowany 46,577 punktów 1 6
35 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
98 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 98 Gości
Dziś posty czytano : 18395 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Riverdale
  91219 punktów
 2. The 100
  32701 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  25770 punktów
 4. Stranger Things
  15916 punktów
 5. Teen Wolf
  9720 punktów
 6. SKAM
  6724 punktów
 7. Life Is Strange
  3563 punktów
 8. Gra o Tron
  2382 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  72360 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19534 punktów
 3. The 100
  15832 punktów
 4. Stranger Things
  5905 punktów
 5. Life Is Strange
  3257 punktów
 6. Teen Wolf
  3090 punktów
 7. SKAM
  2217 punktów
 8. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8786 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2431 punktów
 4. Stranger Things
  2392 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11647 punktów
 2. Riverdale
  10073 punktów
 3. Stranger Things
  7619 punktów
 4. Teen Wolf
  5234 punktów
 5. Pamiętniki Wampirów
  3805 punktów
 6. SKAM
  3724 punktów
 7. Gra o Tron
  2352 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post