NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+1 głos
(postid: 327265) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Tym razem przypomnijmy sobie wydarzenie jakim było VideoDays 2017. Odbywało się ono 24 sierpnia w Kolonii, w Niemczech. Na tym wydarzeniu przyjemność mieli wystąpić Bars&Melody. VideoDays to dwudniowa impreza, na której pojawia się zazwyczaj ponad 300 gwiazd YouTube oraz 15,000 tysięcy fanów. Podczas ostatniej edycji VideoDays, na której Leo i Charlie się pojawili, otrzymali oni także nagrodę, o której więcej przeczytać możecie w dalszej części posta.

Bars&Melody - Live Your Life

Pierwszą piosenką jaką chłopcy wykonali podczas VideoDays 2017 był utwór "Live Your Life". Piosenkę tę znaleźć możemy na najnowszym albumie Bars&Melody - "Generation Z". Do tego utworu nagrany został także teledysk, w którym udział wzięli także fani Leondre i Charliego.


"Live Your Life" to bardzo optymistyczny utwór o wesołej melodii. Mówi on o tym, żeby podążać swoją własną drogą i iść zawsze do celu. Zachęca Nas do tego, abyśmy żyli swoim życiem, które tak naprawdę mamy tylko jedno. Szkoda marnować czas na stawanie w miejscu z powodu osób, które rzucają nam przeszkody, albo chcą przeszkodzić nam w spełnianiu marzeń czy dążeniu do celu. Musimy po prostu cieszyć się życiem i chwytać każdy dzień. Idźmy przed siebie i nigdy nie patrzmy w dół! 


Według mnie jest to kolejny świetny występ chłopaków.

Bars&Melody - Thousand Years

"Thousand Years" to bardzo znana piosenka Bars&Melody, do której również chłopcy nagrali teledysk. Był to jeden z pierwszych utworów opublikowanych przez chłopaków, który miał zapowiadać nadchodzący album "Generation Z". Został on naprawdę świetnie odebrany przez wszystkich fanów chłopaków, zresztą tak jak to zawsze bywa, gdy Leo i Charlie prezentują nam swoje nowe utwory.


Piosenka "Thousand Years" opowiada głównie o miłości na odległość. Jest tam mowa o tym, że odległość nie ma znaczenia i nie zniszczy tego pięknego uczucia jakim jest miłość, a nawet je wzmocni. Mówi, że jeśli naprawdę kogoś kochamy to musimy zrobić wszystko, aby być razem. Piosenka ta ma naprawdę piękne przesłanie. Uważam, że jej tekst jest świetny. Jednym z cytatów z tej piosenki, który bardzo mi się podoba to: "Tysiąc lat, wymazać czas, będę czekać wiecznie, tylko po to abyś była moja" [ang. "A thousand years, erase the time Ill wait forever just to make you mine"]. 


Tutaj zobaczyć możemy drugi niesamowity występ Leondre i Charliego, którzy wykonali tą piękną piosenkę, jaką jest "Thousand Years".

Bars&Melody - Hopeful

Ostatnią piosenką, którą Bars&Melody zaprezentowali podczas VideoDays 2017 była "Hopeful". Utwór ten jest chyba najbardziej znanym hitem brytyjskiego duetu, ponieważ dzięki niemu zdobyli sławę i wygrali trzecie miejsce w Britains Got Talent. Piosenka ta znalazła się także na ich pierwszym albumie "143".


"Hopeful" to utwór opowiadając pewną bardzo wzruszającą historię. Jest to, według mnie, jedna z najlepszych piosenek Bars&Melody. Część z rapem została napisana w całości przez samego Leondre. Napisał on ten tekst kiedy był prześladowany i nękany w szkole. Gdy przelewał on swoje uczucia na kartkę czuł się lepiej, pomagało to mu w tym trudnym dla niego czasie. Główny temat tego utworu jest naprawdę ważny, ponieważ nawet według samych chłopaków to temat, o którym powinno się mówić. Dodatkowo piękny głos Charliego dopełnia całość. Razem z Leondre tworzą oni świetny duet, który wykonując tę piosenkę porusza miliony serc.

Nagroda dla Bars&Melody w kategori International

Po zakończeniu swojego występu piosenką "Hopeful" zostali zaskoczeni bardzo miłą niespodzianką. Prowadzący poprosił ich żeby spojrzeli na ekran. Po chwili wyświetliła się na nim nagroda PlayAward 2017 w kategori International. Potem pojawiły się fragmenty z udziału chłopaków w BGT oraz kawałki ich teledysków. Nagrodę wręczył im niemiecki YouTuber, autor i założyciel imprezy VideoDays - Christoph Krachten


Leondre oraz Charlie na pewno byli bardzo miło zaskoczeni. Z wielkimi uśmiechami i radością przyjęli nagrodę i za nią podziękowali.


Moim zdaniem Bars&Melody naprawdę zasłużyli na zwycięstwo. Jestem bardzo dumna z chłopaków i mam nadzieję, że w swojej karierze zdobędą jeszcze dużo różnych nagród, bo naprawdę na to zasługują!


OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 69 punktów za:

Jakość:20Popularność:43
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
oliviaxy Fan 47,878 pkt
43 czytelników Sty 7

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
242 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 242 Gości
Dziś posty czytano : 16135 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post