+1 głos
(postid: 327688) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Najświeższe informacje! Czas na podsumowanie tego, co się dzieje u samej Sylwii oraz ananasów. Czy nadchodzi nowa kolekcja? Sylwia wyśle kilku fanom wizualizacje jej? Tego wszystkiego dowiecie się w tym artykule, zapraszam! :)

Będzie grubo! - Nowa kolekcja soon!

Wszystko zaczęło się w sobotę, 20 stycznia. Fani oczywiście wiedzieli, że kiedyś nadejdzie nowa kolekcja Sylwii, ale nie byli gotowi na tą informację. 

"Tworzymy plik, w poniedziałek zaczynamy produkcję. <3" - napisała na swoim profilu na twitterze artystka, po czym cały portal ożył i było wiele komentarzy od fanów, że nie mogą się już doczekać. 


Tego samego dnia Sylwia publikowała posty na swojej grupie, a ostatni brzmiał następująco "To może idźcie na mojego twittera. Bawić będę się tam dobrze przez najbliższe kilka dni"

Dzięki wszystkim portalom Sylwii udało mi się dowiedzieć, że cała kolekcja będzie nazywać się Fala/Wave MERCH 2018. Zakończyła tworzyć wszystkie projekty, które znalazły się w jej folderze. Większość z nich trafiło już do produkcji i są tworzone. Kolekcja będzie najprawdopodobniej w kolorach białych i błękitnych, ewentualnie granatowych. Artystka bez przerwy powtarza soon - czyli już naprawdę blisko zostało do preorderu. 


"Chciałabym Wam pokazać już merch, bo cała kolekcja jest już gotowa, ale jeszcze nie mogę :(" - artystka umieściła taki post na własnej grupie. Tak jak napisała, musimy jeszcze trochę poczekać. 

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że Sylwia napisała na twitterze - "Obiecuję Wam, że warto poczekać na tą kolekcję. Już się dla Was produkuje, szykuje, drukuje. Będzie piękna". Chyba więcej nie musi przekonywać? :) 

Porównajmy do siebie wcześniejsze kolekcje!

Porównajmy do siebie wszystkie kolekcje, a na koniec zastanówmy się, czego możemy spodziewać się po nowej. 


Nie muszę chyba wspominać o tym, że pierwsza kolekcja Sylwii była najmniejsza. Pojawiły się w niej 4 oficjalne produkty + dodatkowo przy zakupie plakat. Każda rzecz miała nawiązanie do ananasa. Dodatkowo bluza oraz koszulka miały cytat piosenki Zapomnieć Chcę, a dokładniej "Patrz, chwila na pozór zła, nie boli tak jak Twojej obecności brak". Na drugiej koszulce oraz materiałowej torbie był napis "I ananas Sylwia Lipka", a ananas miał zastępować słowo love. 

Mimo małej kolekcji fanom bardzo spodobały się produkty i szybko zostały wyprzedane. Ten fakt zmobilizował Sylwię oraz pracowników do stworzenia nowej. 


Niedługo potem powstała druga kolekcja, która z początku fanom się niestety nie spodobała, ale po czasie zmienili do niej nastawienie. Do fanzone doszły nowe rzeczy t.j kubki oraz smycz. Dalej było nawiązanie do ananasów, dzięki czemu wyróżnialiśmy się jako fandom. Cytatem przewodnim był "Mówili mi, że mogę zostać kim chcę, więc zostałem ananasem". Przemyślana była również silikonka Ananasy Sylwii. Według mnie jest bardzo unikatowa! Bardzo mi się spodobała od początku. Mimo początkowej niechęci, kolekcja szybko została wyprzedana. 


Ostatnia póki co, trzecia kolekcja Sylwii. Nie da się ukryć, że jest największa z tych wszystkich. Doszło wiele nowych rzeczy t.j bomberka, collage, top, worku, silikonki, czapki z daszkiem i inne. Motywem przewodnim był ogromny napis Lipka96 i tak też została nazwana kolekcja. Fanom od razu spodobały się nowe rzeczy i nie mieli nic do zarzucenia. To jest z pewnością na plus! Warto wspomnieć również o niesamowitej jakości tych rzeczy. Cena jak najbardziej jest odpowiednia! 


Jak fani wyobrażają sobie nową kolekcję? - sprawdźmy to!

Aby przekonać się, jak inni wyobrażają sobie nową kolekcję zaprosiłam kilkanaście osób. 


JULIA NOWAK: Domyślam się, że nowa kolekcja będzie w odcieniach niebieskiego, szarości lub ewentualnie delikatnego fioletu. Będzie ze znaczkiem fali. Moim zdaniem na pewno pojawią się koszulki, bluzy, opaski tkaninowe oraz silikonki. Mam nadzieję, że znajdą się tam również kubki, poduszki, popsockety, bomberki oraz przybory szkolne typu ołówki czy długopisy.


MONIKA SIKORA: Moim zdaniem pojawi się dużo, dużo nowych rzeczy. Być może coś, czego nawet nie było w jej merchu. Szczerze czekam na takie świeżości od dawna haha. Jestem bardzo ciekawa co na tych rzeczach się pojawi. Na pewno będzie związane z nową płytą Sylwii, ale wątpię by była tam tylko Fala. Fajnie by było, gdyby były cytaty z piosenek z Fala/Wave. Cóż, trudno mi dużo sobie wyobrazić, bo nie wiem czego się spodziewać. Skoro Sylwii się podoba, to raczej mi też haha. Ale jestem strasznie ciekawa, i nie mogę się doczekać.


BASIA KO: Przeczuwam, że kolory rzeczy to głównie błękit i biały, a może pojawi się też granatowy. Będą nowe rzeczy których jeszcze nie było w jej sklepie. To będzie "Strzał w dziesiątkę". Możliwe, że pojawią się : ~ Poduszki z obrazem Sylwii i napisem Fala/Wave ~ Kubki w kolorze niebieskim ze znakiem fali ~ Czapka w kolorze błękitnym lub białym ze znakiem fali ~ popsockety to na pewno będzie. Popsocket błękitny ze znakiem białej fali lub napisem ~ może notatnik/zeszyt z cytatem piosenki na okładce. Jest naprawdę dużo pomysłów i myślę, że jeden z nich na pewno znajdzie się w sklepie.


OLA GRM: Jestem wręcz pewna, że Sylwia tworząc kolekcję postawiła na różne odcienie błękitu i bieli, które są kolorami jej płyty. Na pewno w merchu nie zabraknie ciepłych bluz i wygodnych koszulek ze znakiem fali bądź napisem „Fala/Wave” . Myślę, że na pewno będzie wprowadzone coś nowego np. poduszki, długopisy. Może pojawi się pirat?

NIKOLA GADZIEMSKA: Jak wyobrażam sobie nową kolekcję? Myślę, że na pewno będzie tam przeważał kolor biały i błękitny. Oczywiście na każdym projekcie będzie coś związanego z falą. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę te cuda. Myślę, że w nowej kolekcji znajdzie się np. poduszka, bo wiele osób o nią prosiło. Sądzę też, że Sylwia postanowiła dorzucić do swojej kolekcji jakieś bluzy i t-shirty oraz popsockety. Żeby dowiedzieć się więcej - musimy poczekać.


NATALIA KAŁA: Myślę, że nowa kolekcja Sylwii będzie niebiesko-biała. Według mnie będą takie rzeczy jak bluza, t-shirt, popsocket i worek. Fajnie by było, gdyby były np. poduszki, kubki. Byłoby super gdyby na bluzach, koszulkach itd. były cytaty z piosenek np. ,,Bo ty uskrzydlasz mnie" lub ,,Jesteś dla mnie jak fala". 


JULIA DOBIES: Myślę, że w nowej kolekcji Sylwii będą dominowały odcienie błękitu i pewnie kolor biały. Wydaję mi się, że oprócz dotychczasowych, podstawowych rzeczy, np. bluz, t-shirtów, opasek, silikonek itp. pojawią się jakieś niespodziewane przedmioty, których nie było w innych fanzonach. Jestem jeszcze pewna, że znak fali będzie widniał na wielu rzeczach. Myślę, że nowa kolekcja Sylwii będzie mega i na pewno Sylwia nas czymś zaskoczy.


OLA PACEK: Myślę że nowa kolekcja będzie niebiesko-biała. Myślę, że pojawi się w niej m.in: bluza, popsocket, worki i koszulki. Mogłyby się pojawić także : poduszki, kubki, długopisy.


KAMA BENTYN: Tak jak każdy ananas jestem bardzo ciekawa nowej kolekcji Sylwii. Myślę, że kolekcja ta będzie utrzymywać się w kolorach jasnego niebieskiego oraz białego. Uważam, że mogą być też elementy ciemnego odcienia niebieskiego. Myślę, że w nowej kolekcji pojawi się coś czego jeszcze nigdy nie było, czyli poduszki. Liczę również na bluzy, bluzki na krótki rękaw, popsockety, bryloczki i kubki.

OLIWIA ROGALSKA: W nowej kolekcji na pewno będzie przeważał motyw fali. Myślę, że będą to odcienie niebieskiego i białego. Myślę, że w nowej kolekcji będą rzeczy, których do tej pory nie było, czyli np. poduszki, kubki i inne. 


NIKOLA DUNAL: Nową kolekcję wyobrażam sobie w kolorze białym, jasno fioletowym i niebieskim. Wiemy już, że będzie przeważał motyw fali. Według mnie pojawią się bluzy, opaski tkaninowe i silikonki, worki, t-shirty i czapki. Myślę, że wiele osób ucieszyłoby się gdyby doszły również kubki i poduszki, a byłby to naprawdę dobry pomysł.


NATALIA ZEMBOL: Kolekcje wyobrażam sobie w kolorach związanych z płytą, czyli niebieski i biały. Myślę, że pojawią się tam koszulki, opaski i plakaty. Bardzo chciałabym też case na telefon oraz poduszki.


KINGA BINIENDA: Myślę, że kolekcja będzie w kolorach biało-niebieskich. Chociaż byłoby fajnie gdyby były też inne kolory. Na pewno pojawią się takie rzeczy jak : bluza, koszulki, popsocety, oraz opaski. Pewnie w kolekcji pojawi się też poduszka i kubek, ale kto wie co Sylwia jeszcze wymyśliła.


SANDRA KAMILA WIŚNIEWSKA: Wydaję mi się, że ta kolekcja będzie w kolorach pastelowych, ponieważ one będą królować w 2018. Oczywiście pojawi się tam jakiś znaczek fali lub sam napis FALA WAVE.

JULIA CIĄPAŁA: Myślę, że w nowej kolekcji będzie przeważała biel i niebieski, ponieważ są to kolory płyty. Sądzę, że pojawią się nowe bluzy, koszulki, kubki, opaski, silikonki, torby, worki i popsockety- czyli to co już jest dostępne, ale liczę też na kompletne nowości np. poduszki, kubki termiczne oraz na powrót smyczy. Nie mogę się doczekać wystartowania preorderu!


ZOSIA JANKOWSKA: Moim zdaniem kolekcja będzie w błękitno-białych odcieniach. Zapewne pojawią się rzeczy, które były już wcześniej w fanzone Sylwii (bluzki, bluzy, popsockety itp). Mam nadzieję, że Sylwia nas mocno zaskoczy i pojawią się rzeczy, których w My Music Shop jeszcze nie było.


NATALIA TOKARSKA: Myślę, że nowa kolekcja będzie utrzymana w kolorach białego i niebieskiego tak samo jak najnowsza płyta naszej idolki, z którą właśnie ma wiązać się ten merch. Bardzo liczę na bluzę rozpinaną i pierścionek w kształcie fali, ale też mam nadzieję, że Sylwia zaskoczy nas produktami jakich jeszcze nie było i od razu spodobają się one mi jak i ananasom.


NATALIA SEGIŃ: Kolekcję wyobrażam sobie w takich delikatnych kolorach jak biel oraz błękit. Oczywiście na każdym wyszyta fala. Mogłyby się tam pojawić bluzy, popsockety i może poduszki, bo dużo osób prosiło.

Coś nowego - Sylwia wyśle wizualizacje kolekcji kilku fanom?

Kilka dni później, 29 stycznia, Sylwia opublikowała post na swoim twitterze z informacją, że być może wyśle kilku fanom wizualizacje kolekcji kilku fanom przed premierą. Ale co to właściwie oznacza? Chodzi tutaj oto, że kilka ananasów otrzyma projekty kolekcji na papierze. Jest to naprawdę kreatywny pomysł, bo jeszcze nie słyszałam o tym, aby zrobił to jakiś inny artysta. 


Pod tym wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, że fani są zadowoleni z tego powodu. Aż 246 komentarzy, które co chwilę zwiększają się! 


Niestety po tym wpisie nie było żadnej informacji o tym pomyśle, dlatego nie wiadomo czy to w ogóle wejdzie w plan. Miejmy jednak nadzieję, że jeśli tego nie będzie to i tak Sylwia szybko pokaże nam całą kolekcję. Fani czekają na to najbardziej! 


Tutaj postanowiłam zapytać ponownie zainteresowanych, aby wypowiedzieli się co do tego pomysłu. Zobaczmy co napisali! 

JULIA NOWAK: Moim zdaniem jest to pomysł średni gdyż wielu fanów Sylwii jest zazdrosnych (na przykładzie rozdania a szczególnie 1). Poza tym fani to jedność, dlatego powinni wszyscy dowiadywać się o wszystkim dotyczącym naszej idolki równo. Chodź przyznam, że pomysł jest bardzo kreatywny.


MONIKA SIKORA: Moim zdaniem to fajny pomysł, jednak z drugiej strony, może być to nie fair w stosunku do innych. Te wysyłanie wizualizacji kolekcji kilku fanom ma dobre i te złe strony. Najlepiej, jakby już te kilka fanów miało je dostać, żeby było ich nie najwięcej i żeby pokazała to kilka dni przed preorderem, czy premierą, przynajmniej tak sądzę. Lecz, fajnie że Sylwia jakkolwiek myśli o fanach, i że wpadła na taki pomysł. Mi to jakkolwiek pasuję haha.


BASIA KO: Z jednej strony jest to dobry pomysł, aby niektórzy fani mogliby zobaczyć wizualizacje kolekcji i być jednymi z pierwszych osób, które będą mogły je ocenić. Pewnie każdy chciałby być tą osobą. Jednak problem jest taki, że niektóre osoby, które są po prostu niesprawiedliwe mogą skopiować zdjęcie i je wstawić w internecie. Wtedy cała niespodzianka się popsuje. Oczywiście mam nadzieję, że jeżeli Sylwia wyśle wizualizacje kolekcji to te osoby będą sprawiedliwe i postarają się nie zepsuć niespodzianki, pamiętając o tym, że Sylwia im zaufała.


OLA GRM: Myślę, że Sylwia chciała tak zachęcić fanów do kupowania i wyczekiwania na nową kolekcję. Taką decyzją pokazała jakie duże ma zaufanie do fanów. Jest to dobry pomysł i jestem pewna, że Ci szczęśliwcy nie będą zawiedzeni. Liczę, że ananasy zrozumieją wybór Lipki i tym razem uda się uniknąć nieprzychylnych komentarzy na ten temat.

NIKOLA GADZIEMSKA: Uważam, że ten pomysł jest bardzo dobry. Widać, że Sylwia ma do nas zaufanie skoro myśli o takiej akcji. Tym, którzy dostaną od niej wizualizacje kolekcji - składam gratulacje. Jednak obawiam się, że niektóre osoby z grupy mogą źle na to zareagować i dręczyć wygranych obrażającymi wiadomościami.


JULIA DOBIES: Ten pomysł ma dwie strony. Z jednej jest to dobry pomysł, wiele osób by chciało ją zobaczyć, aczkolwiek niektórzy fani są troszkę niewyrozumiali i myślę, ze nie byliby zadowoleni z ,,wyboru” osoby, gdyby nie trafiło na nich, a przecież chcielibyśmy uniknąć zbędnych, niemiłych komentarzy. Ta myśl ma jeszcze jedną wadę, mianowicie myślę, że niektóre osoby mogłyby wstawić te zdjęcia do sieci, na jakąś konwersacje i wtedy to nie byłoby sprawiedliwe. Ale wracając do dobrych stron, myślę że wiele fanów by się również ucieszyło, wiec mi obecnie ten pomysł się spodobał, ale każdy może odebrać go inaczej.


OLA PACEK: Myślę, że pokazanie niektórym fanom kolekcji było by złe. Powinna być to niespodzianka dla wszystkich fanów. Gdyby pokazała komuś to mogliby pokazać fanom, którzy nie widzieli tej kolekcji. Ja osobiście chcę, aby to była niespodzianka mimo iż jestem bardzo ciekawa.


KAMA BENTYN: Uważam, że wszystkie ananasy powinny być traktowane tak samo. Jesteśmy jedną wielką rodziną, wiec byłoby to niesprawiedliwe. Ale jeśli Sylwia chce, to nikt jej nie zabroni.


OLIWIA ROGALSKA: Myślę, że to dobrze, ponieważ fani są dla niej ogromną motywacją i w ogóle, lecz niektóre osoby mogą być tym lekko urażone.

NIKOLA DUNAL: Sądzę, że jest to ciekawy pomysł i cudownie byłoby wyróżnić w ten sposób niektóre osoby, ale bardzo możliwe, że dużo osób sprzeciwi się temu i powie że to niesprawiedliwe.


NATALIA ZEMBOL: Myślę że pomysł Sylwii jest świetny, ponieważ na pewno nie jeden ananas ucieszył by się, że może zobaczyć kolekcje przed premierą.


KINGA BINIENDA: Moim zdaniem jest to średni pomysł, ponieważ fani którzy akurat by nie dostali tego projektu mogliby poczuć się urażeni lub mogą pisać jakieś hejty na Sylwię. Albo ktoś mógłby wysłać komuś tą kolekcje i wszystko by się wydało. Więc jednak powinno zostać tak jak było, żeby każdy fan zobaczył kolekcję jak zacznie się preorder.


JULIA CIĄPAŁA: Pomysł Sylwii jest ciekawy, ale może nie wyjść tak jak Sylwia by chciała. Wolałabym, żeby wszystkie ananasy jak najszybciej ujrzały nową kolekcję i w jednym momencie. Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

ZOSIA JANKOWSKA: Z jednej strony pomysł jest fajny, ale z drugiej już nie. Chyba wszyscy fani nie mogą się doczekać nowej kolekcji i gdyby Sylwia pokazała niektóre elementy wybranym osobom byłoby to niesprawiedliwe. Myślę, że powstałyby potem niepotrzebne dramy i konflikty dlaczego została wybrana ta osoba, a nie inna.


NATALIA TOKARSKA: Pomysł ten jest bardzo kreatywny i kochany ze strony Sylwii ale myślę, że każdy nie może się doczekać nowej kolekcji przez co może to być postrzegane jako niesprawiedliwe, a nawet mogą powstać jakieś konflikty.


NATALIA SEGIŃ: Chociaż Sylwia to moja idolka sądzę ,że to nie fair że niektórzy widzą kolekcję a niektórzy nie. I to według mnie taka oznaka, że niektórzy są lepsi a niektórzy gorsi.


SANDRA KAMILA WIŚNIEWSKA: Moim zdaniem to jest bardzo niesprawiedliwe, że inni mogą zobaczyć co będzie w nowej kolekcji.

SOON - moja opinia na temat nowej kolekcji!

Bardzo się cieszę, że powstaje nowa kolekcja! Czekałam na ten przełomowy moment od bardzo dawna. Nie mogę się już doczekać, aż będę mogła prezentować mój fandom nosząc nowe rzeczy. Od początku wyobrażałam sobie, że ta kolekcja będzie całkiem inna, nowsza. 

Na pewno pojawią się rzeczy w kolorze białym, błękitnym oraz granatowym, bo w końcu są to kolory płyty. 


Uważam, że pojawią się jakieś cytaty z piosenek, bo musimy pamiętać, że Sylwia całkiem niedawno wstawiła post na grupę o treści : Jaki cytat podoba Wam się najbardziej oraz dała ankietę. To musiało być na pewno potrzebne do kolekcji! 


Bardzo chciałabym zobaczyć case na telefony, ale tutaj od dawna wiemy, że jest to niemożliwe ze względu na nieskończoną ilość marek telefonów. My Music nie byłoby w stanie zaprojektować wszystkim fanom i zapewne by otrzymali ogromną ilość hejtu, także cieszę się z ich decyzji. 


Możemy być czujny co do poduszek - Sylwia kiedyś wspominała, że wszystko jest możliwe, aby się pojawiły. Musimy mieć również na uwadze to, że Sylwia Przybysz w swoim fanzone już ma, dlatego podejrzewam, że teraz większość artystów Young Stars będzie je miało. 


Przejdźmy teraz do pomysłu Sylwii - wysłanie przedpremierowo wizualizacji kolekcji. Zastanawiam się, dlatego jest tak dużo zwolenników. Według mnie jest to świetny pomysł, bo Sylwia chce się z nami integrować oraz znać nasze zdanie. Jest to kochane z jej strony! Nie liczę, że udałoby mi się, ale to nie szkodzi. Cieszyłabym się z szczęścia drugiej osoby. Mimo wszystko bardzo chciałabym, aby ten plan wszedł w życie! 

Podsumowanie

Zostało nam tylko oczekiwać, aż Sylwia da nam nowe informacje co do kolekcji. Wierzę, że już za kilka dni zobaczymy ją, a zaraz potem ruszy preorder. 


Jak Wy uważacie? Jak według Was będzie wyglądać nowa kolekcja? Chcielibyście otrzymać wizualizacje kolekcji? Chcę poznać Waszą opinię :) 

Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 


Pozdrawiam, 

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 4579 punktów za:

Jakość:2220Popularność:2294
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
2,294 czytelników Sty 30, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

Malwina Konat Fan 9,120 pkt
Nowa kolekcja!
Nowe silikonki,i różne gadżety!
Sylwia na grupie (chyba na grupie nie jestem pewna) napisała że bardzo by chciała pokazać nową kolekcje ale nie może...
Ale za to Lipuś świetnie sie bawi na twitterze ha ha :D
+1 głos
Sty 31, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Tak, napisała to na grupie ❤ Dokładnie, świetnie się bawi haha
Ola Skarzyńska Użytkownik 49 pkt
O jejciuu już nie mogę się doczekać nowej kolekcji <3 Czuję że będzie niesamowita
+1 głos
Lut 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Ja tak samo uważam! ❤
PJONEUSZ Użytkownik 440 pkt
Odnośnie zazdrosnych fanów - to tak jakby wziąć testerów do kaszki Bebiko xd. Nie wezmą całej Polski. A więc Sylwia nie wyśle projektów do wszystkich. Po pierwsze niespodzianki by nie było, a jeśli wybierze zaufane osoby, to uzyska rzetelną opinię. Nie wiem czy ktoś zrozumie moje porównanie, ale taki już jestem
+1 głos
Lut 20, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 647,182 pkt
Dokładnie! Rozumiem doskonale ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
135 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 135 Gości
Dziś posty czytano : 2297 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  472705 punktów
 2. Bartek Lovers
  39683 punktów
 3. Supiwerki
  37826 punktów
 4. The 100
  34375 punktów
 5. SikorskiSquad
  31741 punktów
 6. Young Stars Festival
  27322 punktów
 7. SERIALE
  23338 punktów
 8. GRY
  21719 punktów
 9. Arturonators
  18070 punktów
 10. Life Is Strange
  17763 punktów
 11. Domisiaki
  17470 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17130 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16415 punktów
 14. Famous In Love
  15715 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15478 punktów
 16. Once Upon A Time
  13522 punktów
 17. Bambinos
  12356 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12198 punktów
 19. YOUNG STARS
  11727 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11386 punktów
 21. Remonators
  9714 punktów
 22. Eurowizja
  9522 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8472 punktów
 24. Dua Lipa
  7658 punktów
 25. TALENTY
  6039 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5559 punktów
 28. MUZYKA
  5185 punktów
 29. Nintendo
  5069 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4460 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4452 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3883 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3839 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3720 punktów
 39. Stranger Things
  3096 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2487 punktów
 43. God Of War
  2456 punktów
 44. FILMY
  2353 punktów
 45. Sport
  2306 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1204 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  627 punktów
 52. MMers
  509 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  419 punktów
 56. YOUTUBE
  390 punktów
 57. R5Family
  317 punktów
 58. Arianators
  304 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  213 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  180 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  80 punktów
 70. Selenators
  79 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  23 punktów
 1. Potterheads
  251 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post