Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+1 głos
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Najświeższe informacje! Czas na podsumowanie tego, co się dzieje u samej Sylwii oraz ananasów. Czy nadchodzi nowa kolekcja? Sylwia wyśle kilku fanom wizualizacje jej? Tego wszystkiego dowiecie się w tym artykule, zapraszam! :)

Będzie grubo! - Nowa kolekcja soon!

Wszystko zaczęło się w sobotę, 20 stycznia. Fani oczywiście wiedzieli, że kiedyś nadejdzie nowa kolekcja Sylwii, ale nie byli gotowi na tą informację. 

"Tworzymy plik, w poniedziałek zaczynamy produkcję. <3" - napisała na swoim profilu na twitterze artystka, po czym cały portal ożył i było wiele komentarzy od fanów, że nie mogą się już doczekać. 


Tego samego dnia Sylwia publikowała posty na swojej grupie, a ostatni brzmiał następująco "To może idźcie na mojego twittera. Bawić będę się tam dobrze przez najbliższe kilka dni"

Dzięki wszystkim portalom Sylwii udało mi się dowiedzieć, że cała kolekcja będzie nazywać się Fala/Wave MERCH 2018. Zakończyła tworzyć wszystkie projekty, które znalazły się w jej folderze. Większość z nich trafiło już do produkcji i są tworzone. Kolekcja będzie najprawdopodobniej w kolorach białych i błękitnych, ewentualnie granatowych. Artystka bez przerwy powtarza soon - czyli już naprawdę blisko zostało do preorderu. 


"Chciałabym Wam pokazać już merch, bo cała kolekcja jest już gotowa, ale jeszcze nie mogę :(" - artystka umieściła taki post na własnej grupie. Tak jak napisała, musimy jeszcze trochę poczekać. 

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że Sylwia napisała na twitterze - "Obiecuję Wam, że warto poczekać na tą kolekcję. Już się dla Was produkuje, szykuje, drukuje. Będzie piękna". Chyba więcej nie musi przekonywać? :) 

Porównajmy do siebie wcześniejsze kolekcje!

Porównajmy do siebie wszystkie kolekcje, a na koniec zastanówmy się, czego możemy spodziewać się po nowej. 


Nie muszę chyba wspominać o tym, że pierwsza kolekcja Sylwii była najmniejsza. Pojawiły się w niej 4 oficjalne produkty + dodatkowo przy zakupie plakat. Każda rzecz miała nawiązanie do ananasa. Dodatkowo bluza oraz koszulka miały cytat piosenki Zapomnieć Chcę, a dokładniej "Patrz, chwila na pozór zła, nie boli tak jak Twojej obecności brak". Na drugiej koszulce oraz materiałowej torbie był napis "I ananas Sylwia Lipka", a ananas miał zastępować słowo love. 

Mimo małej kolekcji fanom bardzo spodobały się produkty i szybko zostały wyprzedane. Ten fakt zmobilizował Sylwię oraz pracowników do stworzenia nowej. 


Niedługo potem powstała druga kolekcja, która z początku fanom się niestety nie spodobała, ale po czasie zmienili do niej nastawienie. Do fanzone doszły nowe rzeczy t.j kubki oraz smycz. Dalej było nawiązanie do ananasów, dzięki czemu wyróżnialiśmy się jako fandom. Cytatem przewodnim był "Mówili mi, że mogę zostać kim chcę, więc zostałem ananasem". Przemyślana była również silikonka Ananasy Sylwii. Według mnie jest bardzo unikatowa! Bardzo mi się spodobała od początku. Mimo początkowej niechęci, kolekcja szybko została wyprzedana. 


Ostatnia póki co, trzecia kolekcja Sylwii. Nie da się ukryć, że jest największa z tych wszystkich. Doszło wiele nowych rzeczy t.j bomberka, collage, top, worku, silikonki, czapki z daszkiem i inne. Motywem przewodnim był ogromny napis Lipka96 i tak też została nazwana kolekcja. Fanom od razu spodobały się nowe rzeczy i nie mieli nic do zarzucenia. To jest z pewnością na plus! Warto wspomnieć również o niesamowitej jakości tych rzeczy. Cena jak najbardziej jest odpowiednia! 


Jak fani wyobrażają sobie nową kolekcję? - sprawdźmy to!

Aby przekonać się, jak inni wyobrażają sobie nową kolekcję zaprosiłam kilkanaście osób. 


JULIA NOWAK: Domyślam się, że nowa kolekcja będzie w odcieniach niebieskiego, szarości lub ewentualnie delikatnego fioletu. Będzie ze znaczkiem fali. Moim zdaniem na pewno pojawią się koszulki, bluzy, opaski tkaninowe oraz silikonki. Mam nadzieję, że znajdą się tam również kubki, poduszki, popsockety, bomberki oraz przybory szkolne typu ołówki czy długopisy.


MONIKA SIKORA: Moim zdaniem pojawi się dużo, dużo nowych rzeczy. Być może coś, czego nawet nie było w jej merchu. Szczerze czekam na takie świeżości od dawna haha. Jestem bardzo ciekawa co na tych rzeczach się pojawi. Na pewno będzie związane z nową płytą Sylwii, ale wątpię by była tam tylko Fala. Fajnie by było, gdyby były cytaty z piosenek z Fala/Wave. Cóż, trudno mi dużo sobie wyobrazić, bo nie wiem czego się spodziewać. Skoro Sylwii się podoba, to raczej mi też haha. Ale jestem strasznie ciekawa, i nie mogę się doczekać.


BASIA KO: Przeczuwam, że kolory rzeczy to głównie błękit i biały, a może pojawi się też granatowy. Będą nowe rzeczy których jeszcze nie było w jej sklepie. To będzie "Strzał w dziesiątkę". Możliwe, że pojawią się : ~ Poduszki z obrazem Sylwii i napisem Fala/Wave ~ Kubki w kolorze niebieskim ze znakiem fali ~ Czapka w kolorze błękitnym lub białym ze znakiem fali ~ popsockety to na pewno będzie. Popsocket błękitny ze znakiem białej fali lub napisem ~ może notatnik/zeszyt z cytatem piosenki na okładce. Jest naprawdę dużo pomysłów i myślę, że jeden z nich na pewno znajdzie się w sklepie.


OLA GRM: Jestem wręcz pewna, że Sylwia tworząc kolekcję postawiła na różne odcienie błękitu i bieli, które są kolorami jej płyty. Na pewno w merchu nie zabraknie ciepłych bluz i wygodnych koszulek ze znakiem fali bądź napisem „Fala/Wave” . Myślę, że na pewno będzie wprowadzone coś nowego np. poduszki, długopisy. Może pojawi się pirat?

NIKOLA GADZIEMSKA: Jak wyobrażam sobie nową kolekcję? Myślę, że na pewno będzie tam przeważał kolor biały i błękitny. Oczywiście na każdym projekcie będzie coś związanego z falą. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę te cuda. Myślę, że w nowej kolekcji znajdzie się np. poduszka, bo wiele osób o nią prosiło. Sądzę też, że Sylwia postanowiła dorzucić do swojej kolekcji jakieś bluzy i t-shirty oraz popsockety. Żeby dowiedzieć się więcej - musimy poczekać.


NATALIA KAŁA: Myślę, że nowa kolekcja Sylwii będzie niebiesko-biała. Według mnie będą takie rzeczy jak bluza, t-shirt, popsocket i worek. Fajnie by było, gdyby były np. poduszki, kubki. Byłoby super gdyby na bluzach, koszulkach itd. były cytaty z piosenek np. ,,Bo ty uskrzydlasz mnie" lub ,,Jesteś dla mnie jak fala". 


JULIA DOBIES: Myślę, że w nowej kolekcji Sylwii będą dominowały odcienie błękitu i pewnie kolor biały. Wydaję mi się, że oprócz dotychczasowych, podstawowych rzeczy, np. bluz, t-shirtów, opasek, silikonek itp. pojawią się jakieś niespodziewane przedmioty, których nie było w innych fanzonach. Jestem jeszcze pewna, że znak fali będzie widniał na wielu rzeczach. Myślę, że nowa kolekcja Sylwii będzie mega i na pewno Sylwia nas czymś zaskoczy.


OLA PACEK: Myślę że nowa kolekcja będzie niebiesko-biała. Myślę, że pojawi się w niej m.in: bluza, popsocket, worki i koszulki. Mogłyby się pojawić także : poduszki, kubki, długopisy.


KAMA BENTYN: Tak jak każdy ananas jestem bardzo ciekawa nowej kolekcji Sylwii. Myślę, że kolekcja ta będzie utrzymywać się w kolorach jasnego niebieskiego oraz białego. Uważam, że mogą być też elementy ciemnego odcienia niebieskiego. Myślę, że w nowej kolekcji pojawi się coś czego jeszcze nigdy nie było, czyli poduszki. Liczę również na bluzy, bluzki na krótki rękaw, popsockety, bryloczki i kubki.

OLIWIA ROGALSKA: W nowej kolekcji na pewno będzie przeważał motyw fali. Myślę, że będą to odcienie niebieskiego i białego. Myślę, że w nowej kolekcji będą rzeczy, których do tej pory nie było, czyli np. poduszki, kubki i inne. 


NIKOLA DUNAL: Nową kolekcję wyobrażam sobie w kolorze białym, jasno fioletowym i niebieskim. Wiemy już, że będzie przeważał motyw fali. Według mnie pojawią się bluzy, opaski tkaninowe i silikonki, worki, t-shirty i czapki. Myślę, że wiele osób ucieszyłoby się gdyby doszły również kubki i poduszki, a byłby to naprawdę dobry pomysł.


NATALIA ZEMBOL: Kolekcje wyobrażam sobie w kolorach związanych z płytą, czyli niebieski i biały. Myślę, że pojawią się tam koszulki, opaski i plakaty. Bardzo chciałabym też case na telefon oraz poduszki.


KINGA BINIENDA: Myślę, że kolekcja będzie w kolorach biało-niebieskich. Chociaż byłoby fajnie gdyby były też inne kolory. Na pewno pojawią się takie rzeczy jak : bluza, koszulki, popsocety, oraz opaski. Pewnie w kolekcji pojawi się też poduszka i kubek, ale kto wie co Sylwia jeszcze wymyśliła.


SANDRA KAMILA WIŚNIEWSKA: Wydaję mi się, że ta kolekcja będzie w kolorach pastelowych, ponieważ one będą królować w 2018. Oczywiście pojawi się tam jakiś znaczek fali lub sam napis FALA WAVE.

JULIA CIĄPAŁA: Myślę, że w nowej kolekcji będzie przeważała biel i niebieski, ponieważ są to kolory płyty. Sądzę, że pojawią się nowe bluzy, koszulki, kubki, opaski, silikonki, torby, worki i popsockety- czyli to co już jest dostępne, ale liczę też na kompletne nowości np. poduszki, kubki termiczne oraz na powrót smyczy. Nie mogę się doczekać wystartowania preorderu!


ZOSIA JANKOWSKA: Moim zdaniem kolekcja będzie w błękitno-białych odcieniach. Zapewne pojawią się rzeczy, które były już wcześniej w fanzone Sylwii (bluzki, bluzy, popsockety itp). Mam nadzieję, że Sylwia nas mocno zaskoczy i pojawią się rzeczy, których w My Music Shop jeszcze nie było.


NATALIA TOKARSKA: Myślę, że nowa kolekcja będzie utrzymana w kolorach białego i niebieskiego tak samo jak najnowsza płyta naszej idolki, z którą właśnie ma wiązać się ten merch. Bardzo liczę na bluzę rozpinaną i pierścionek w kształcie fali, ale też mam nadzieję, że Sylwia zaskoczy nas produktami jakich jeszcze nie było i od razu spodobają się one mi jak i ananasom.


NATALIA SEGIŃ: Kolekcję wyobrażam sobie w takich delikatnych kolorach jak biel oraz błękit. Oczywiście na każdym wyszyta fala. Mogłyby się tam pojawić bluzy, popsockety i może poduszki, bo dużo osób prosiło.

Coś nowego - Sylwia wyśle wizualizacje kolekcji kilku fanom?

Kilka dni później, 29 stycznia, Sylwia opublikowała post na swoim twitterze z informacją, że być może wyśle kilku fanom wizualizacje kolekcji kilku fanom przed premierą. Ale co to właściwie oznacza? Chodzi tutaj oto, że kilka ananasów otrzyma projekty kolekcji na papierze. Jest to naprawdę kreatywny pomysł, bo jeszcze nie słyszałam o tym, aby zrobił to jakiś inny artysta. 


Pod tym wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, że fani są zadowoleni z tego powodu. Aż 246 komentarzy, które co chwilę zwiększają się! 


Niestety po tym wpisie nie było żadnej informacji o tym pomyśle, dlatego nie wiadomo czy to w ogóle wejdzie w plan. Miejmy jednak nadzieję, że jeśli tego nie będzie to i tak Sylwia szybko pokaże nam całą kolekcję. Fani czekają na to najbardziej! 


Tutaj postanowiłam zapytać ponownie zainteresowanych, aby wypowiedzieli się co do tego pomysłu. Zobaczmy co napisali! 

JULIA NOWAK: Moim zdaniem jest to pomysł średni gdyż wielu fanów Sylwii jest zazdrosnych (na przykładzie rozdania a szczególnie 1). Poza tym fani to jedność, dlatego powinni wszyscy dowiadywać się o wszystkim dotyczącym naszej idolki równo. Chodź przyznam, że pomysł jest bardzo kreatywny.


MONIKA SIKORA: Moim zdaniem to fajny pomysł, jednak z drugiej strony, może być to nie fair w stosunku do innych. Te wysyłanie wizualizacji kolekcji kilku fanom ma dobre i te złe strony. Najlepiej, jakby już te kilka fanów miało je dostać, żeby było ich nie najwięcej i żeby pokazała to kilka dni przed preorderem, czy premierą, przynajmniej tak sądzę. Lecz, fajnie że Sylwia jakkolwiek myśli o fanach, i że wpadła na taki pomysł. Mi to jakkolwiek pasuję haha.


BASIA KO: Z jednej strony jest to dobry pomysł, aby niektórzy fani mogliby zobaczyć wizualizacje kolekcji i być jednymi z pierwszych osób, które będą mogły je ocenić. Pewnie każdy chciałby być tą osobą. Jednak problem jest taki, że niektóre osoby, które są po prostu niesprawiedliwe mogą skopiować zdjęcie i je wstawić w internecie. Wtedy cała niespodzianka się popsuje. Oczywiście mam nadzieję, że jeżeli Sylwia wyśle wizualizacje kolekcji to te osoby będą sprawiedliwe i postarają się nie zepsuć niespodzianki, pamiętając o tym, że Sylwia im zaufała.


OLA GRM: Myślę, że Sylwia chciała tak zachęcić fanów do kupowania i wyczekiwania na nową kolekcję. Taką decyzją pokazała jakie duże ma zaufanie do fanów. Jest to dobry pomysł i jestem pewna, że Ci szczęśliwcy nie będą zawiedzeni. Liczę, że ananasy zrozumieją wybór Lipki i tym razem uda się uniknąć nieprzychylnych komentarzy na ten temat.

NIKOLA GADZIEMSKA: Uważam, że ten pomysł jest bardzo dobry. Widać, że Sylwia ma do nas zaufanie skoro myśli o takiej akcji. Tym, którzy dostaną od niej wizualizacje kolekcji - składam gratulacje. Jednak obawiam się, że niektóre osoby z grupy mogą źle na to zareagować i dręczyć wygranych obrażającymi wiadomościami.


JULIA DOBIES: Ten pomysł ma dwie strony. Z jednej jest to dobry pomysł, wiele osób by chciało ją zobaczyć, aczkolwiek niektórzy fani są troszkę niewyrozumiali i myślę, ze nie byliby zadowoleni z ,,wyboru” osoby, gdyby nie trafiło na nich, a przecież chcielibyśmy uniknąć zbędnych, niemiłych komentarzy. Ta myśl ma jeszcze jedną wadę, mianowicie myślę, że niektóre osoby mogłyby wstawić te zdjęcia do sieci, na jakąś konwersacje i wtedy to nie byłoby sprawiedliwe. Ale wracając do dobrych stron, myślę że wiele fanów by się również ucieszyło, wiec mi obecnie ten pomysł się spodobał, ale każdy może odebrać go inaczej.


OLA PACEK: Myślę, że pokazanie niektórym fanom kolekcji było by złe. Powinna być to niespodzianka dla wszystkich fanów. Gdyby pokazała komuś to mogliby pokazać fanom, którzy nie widzieli tej kolekcji. Ja osobiście chcę, aby to była niespodzianka mimo iż jestem bardzo ciekawa.


KAMA BENTYN: Uważam, że wszystkie ananasy powinny być traktowane tak samo. Jesteśmy jedną wielką rodziną, wiec byłoby to niesprawiedliwe. Ale jeśli Sylwia chce, to nikt jej nie zabroni.


OLIWIA ROGALSKA: Myślę, że to dobrze, ponieważ fani są dla niej ogromną motywacją i w ogóle, lecz niektóre osoby mogą być tym lekko urażone.

NIKOLA DUNAL: Sądzę, że jest to ciekawy pomysł i cudownie byłoby wyróżnić w ten sposób niektóre osoby, ale bardzo możliwe, że dużo osób sprzeciwi się temu i powie że to niesprawiedliwe.


NATALIA ZEMBOL: Myślę że pomysł Sylwii jest świetny, ponieważ na pewno nie jeden ananas ucieszył by się, że może zobaczyć kolekcje przed premierą.


KINGA BINIENDA: Moim zdaniem jest to średni pomysł, ponieważ fani którzy akurat by nie dostali tego projektu mogliby poczuć się urażeni lub mogą pisać jakieś hejty na Sylwię. Albo ktoś mógłby wysłać komuś tą kolekcje i wszystko by się wydało. Więc jednak powinno zostać tak jak było, żeby każdy fan zobaczył kolekcję jak zacznie się preorder.


JULIA CIĄPAŁA: Pomysł Sylwii jest ciekawy, ale może nie wyjść tak jak Sylwia by chciała. Wolałabym, żeby wszystkie ananasy jak najszybciej ujrzały nową kolekcję i w jednym momencie. Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

ZOSIA JANKOWSKA: Z jednej strony pomysł jest fajny, ale z drugiej już nie. Chyba wszyscy fani nie mogą się doczekać nowej kolekcji i gdyby Sylwia pokazała niektóre elementy wybranym osobom byłoby to niesprawiedliwe. Myślę, że powstałyby potem niepotrzebne dramy i konflikty dlaczego została wybrana ta osoba, a nie inna.


NATALIA TOKARSKA: Pomysł ten jest bardzo kreatywny i kochany ze strony Sylwii ale myślę, że każdy nie może się doczekać nowej kolekcji przez co może to być postrzegane jako niesprawiedliwe, a nawet mogą powstać jakieś konflikty.


NATALIA SEGIŃ: Chociaż Sylwia to moja idolka sądzę ,że to nie fair że niektórzy widzą kolekcję a niektórzy nie. I to według mnie taka oznaka, że niektórzy są lepsi a niektórzy gorsi.


SANDRA KAMILA WIŚNIEWSKA: Moim zdaniem to jest bardzo niesprawiedliwe, że inni mogą zobaczyć co będzie w nowej kolekcji.

SOON - moja opinia na temat nowej kolekcji!

Bardzo się cieszę, że powstaje nowa kolekcja! Czekałam na ten przełomowy moment od bardzo dawna. Nie mogę się już doczekać, aż będę mogła prezentować mój fandom nosząc nowe rzeczy. Od początku wyobrażałam sobie, że ta kolekcja będzie całkiem inna, nowsza. 

Na pewno pojawią się rzeczy w kolorze białym, błękitnym oraz granatowym, bo w końcu są to kolory płyty. 


Uważam, że pojawią się jakieś cytaty z piosenek, bo musimy pamiętać, że Sylwia całkiem niedawno wstawiła post na grupę o treści : Jaki cytat podoba Wam się najbardziej oraz dała ankietę. To musiało być na pewno potrzebne do kolekcji! 


Bardzo chciałabym zobaczyć case na telefony, ale tutaj od dawna wiemy, że jest to niemożliwe ze względu na nieskończoną ilość marek telefonów. My Music nie byłoby w stanie zaprojektować wszystkim fanom i zapewne by otrzymali ogromną ilość hejtu, także cieszę się z ich decyzji. 


Możemy być czujny co do poduszek - Sylwia kiedyś wspominała, że wszystko jest możliwe, aby się pojawiły. Musimy mieć również na uwadze to, że Sylwia Przybysz w swoim fanzone już ma, dlatego podejrzewam, że teraz większość artystów Young Stars będzie je miało. 


Przejdźmy teraz do pomysłu Sylwii - wysłanie przedpremierowo wizualizacji kolekcji. Zastanawiam się, dlatego jest tak dużo zwolenników. Według mnie jest to świetny pomysł, bo Sylwia chce się z nami integrować oraz znać nasze zdanie. Jest to kochane z jej strony! Nie liczę, że udałoby mi się, ale to nie szkodzi. Cieszyłabym się z szczęścia drugiej osoby. Mimo wszystko bardzo chciałabym, aby ten plan wszedł w życie! 

Podsumowanie

Zostało nam tylko oczekiwać, aż Sylwia da nam nowe informacje co do kolekcji. Wierzę, że już za kilka dni zobaczymy ją, a zaraz potem ruszy preorder. 


Jak Wy uważacie? Jak według Was będzie wyglądać nowa kolekcja? Chcielibyście otrzymać wizualizacje kolekcji? Chcę poznać Waszą opinię :) 

Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 


Pozdrawiam, 

Paulina 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,200 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3464 punktów za:

Jakość:2220Popularność:1199
Podziękowania:0Ocena:5
Wyróżnienia:0Komentarze:40

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 610,295 punktów 4 14
1,199 czytelników Sty 30

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Malwina Konat Zarejestrowany użytkownik 5,058 punktów 2
Nowa kolekcja!
Nowe silikonki,i różne gadżety!
Sylwia na grupie (chyba na grupie nie jestem pewna) napisała że bardzo by chciała pokazać nową kolekcje ale nie może...
Ale za to Lipuś świetnie sie bawi na twitterze ha ha
+1 głos
Sty 31
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 610,295 punktów 4 14
Tak, napisała to na grupie ❤ Dokładnie, świetnie się bawi haha
Ola Skarzyńska Użytkownik zweryfikowany 49 punktów 1 2
O jejciuu już nie mogę się doczekać nowej kolekcji <3 Czuję że będzie niesamowita
+1 głos
Lut 1
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 610,295 punktów 4 14
Ja tak samo uważam! ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
295 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 292 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 19078 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Ananasy Sylwii
  21554 punktów
 2. Bambinos
  11057 punktów
 3. Arturonators
  2643 punktów
 4. Kluseczki Olgi
  1405 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  21554 punktów
 2. Bambinos
  11057 punktów
 3. Arturonators
  2643 punktów
 4. Kluseczki Olgi
  1405 punktów
 5. Wokaliści
  173 punktów
 6. FILMY
  32 punktów
 7. Young Stars Camp
  26 punktów
Kontakt Post