+1 głos
(postid: 327688) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Najświeższe informacje! Czas na podsumowanie tego, co się dzieje u samej Sylwii oraz ananasów. Czy nadchodzi nowa kolekcja? Sylwia wyśle kilku fanom wizualizacje jej? Tego wszystkiego dowiecie się w tym artykule, zapraszam! :)

Będzie grubo! - Nowa kolekcja soon!

Wszystko zaczęło się w sobotę, 20 stycznia. Fani oczywiście wiedzieli, że kiedyś nadejdzie nowa kolekcja Sylwii, ale nie byli gotowi na tą informację. 

"Tworzymy plik, w poniedziałek zaczynamy produkcję. <3" - napisała na swoim profilu na twitterze artystka, po czym cały portal ożył i było wiele komentarzy od fanów, że nie mogą się już doczekać. 


Tego samego dnia Sylwia publikowała posty na swojej grupie, a ostatni brzmiał następująco "To może idźcie na mojego twittera. Bawić będę się tam dobrze przez najbliższe kilka dni"

Dzięki wszystkim portalom Sylwii udało mi się dowiedzieć, że cała kolekcja będzie nazywać się Fala/Wave MERCH 2018. Zakończyła tworzyć wszystkie projekty, które znalazły się w jej folderze. Większość z nich trafiło już do produkcji i są tworzone. Kolekcja będzie najprawdopodobniej w kolorach białych i błękitnych, ewentualnie granatowych. Artystka bez przerwy powtarza soon - czyli już naprawdę blisko zostało do preorderu. 


"Chciałabym Wam pokazać już merch, bo cała kolekcja jest już gotowa, ale jeszcze nie mogę :(" - artystka umieściła taki post na własnej grupie. Tak jak napisała, musimy jeszcze trochę poczekać. 

Warto wspomnieć jeszcze o tym, że Sylwia napisała na twitterze - "Obiecuję Wam, że warto poczekać na tą kolekcję. Już się dla Was produkuje, szykuje, drukuje. Będzie piękna". Chyba więcej nie musi przekonywać? :) 

Porównajmy do siebie wcześniejsze kolekcje!

Porównajmy do siebie wszystkie kolekcje, a na koniec zastanówmy się, czego możemy spodziewać się po nowej. 


Nie muszę chyba wspominać o tym, że pierwsza kolekcja Sylwii była najmniejsza. Pojawiły się w niej 4 oficjalne produkty + dodatkowo przy zakupie plakat. Każda rzecz miała nawiązanie do ananasa. Dodatkowo bluza oraz koszulka miały cytat piosenki Zapomnieć Chcę, a dokładniej "Patrz, chwila na pozór zła, nie boli tak jak Twojej obecności brak". Na drugiej koszulce oraz materiałowej torbie był napis "I ananas Sylwia Lipka", a ananas miał zastępować słowo love. 

Mimo małej kolekcji fanom bardzo spodobały się produkty i szybko zostały wyprzedane. Ten fakt zmobilizował Sylwię oraz pracowników do stworzenia nowej. 


Niedługo potem powstała druga kolekcja, która z początku fanom się niestety nie spodobała, ale po czasie zmienili do niej nastawienie. Do fanzone doszły nowe rzeczy t.j kubki oraz smycz. Dalej było nawiązanie do ananasów, dzięki czemu wyróżnialiśmy się jako fandom. Cytatem przewodnim był "Mówili mi, że mogę zostać kim chcę, więc zostałem ananasem". Przemyślana była również silikonka Ananasy Sylwii. Według mnie jest bardzo unikatowa! Bardzo mi się spodobała od początku. Mimo początkowej niechęci, kolekcja szybko została wyprzedana. 


Ostatnia póki co, trzecia kolekcja Sylwii. Nie da się ukryć, że jest największa z tych wszystkich. Doszło wiele nowych rzeczy t.j bomberka, collage, top, worku, silikonki, czapki z daszkiem i inne. Motywem przewodnim był ogromny napis Lipka96 i tak też została nazwana kolekcja. Fanom od razu spodobały się nowe rzeczy i nie mieli nic do zarzucenia. To jest z pewnością na plus! Warto wspomnieć również o niesamowitej jakości tych rzeczy. Cena jak najbardziej jest odpowiednia! 


Jak fani wyobrażają sobie nową kolekcję? - sprawdźmy to!

Aby przekonać się, jak inni wyobrażają sobie nową kolekcję zaprosiłam kilkanaście osób. 


JULIA NOWAK: Domyślam się, że nowa kolekcja będzie w odcieniach niebieskiego, szarości lub ewentualnie delikatnego fioletu. Będzie ze znaczkiem fali. Moim zdaniem na pewno pojawią się koszulki, bluzy, opaski tkaninowe oraz silikonki. Mam nadzieję, że znajdą się tam również kubki, poduszki, popsockety, bomberki oraz przybory szkolne typu ołówki czy długopisy.


MONIKA SIKORA: Moim zdaniem pojawi się dużo, dużo nowych rzeczy. Być może coś, czego nawet nie było w jej merchu. Szczerze czekam na takie świeżości od dawna haha. Jestem bardzo ciekawa co na tych rzeczach się pojawi. Na pewno będzie związane z nową płytą Sylwii, ale wątpię by była tam tylko Fala. Fajnie by było, gdyby były cytaty z piosenek z Fala/Wave. Cóż, trudno mi dużo sobie wyobrazić, bo nie wiem czego się spodziewać. Skoro Sylwii się podoba, to raczej mi też haha. Ale jestem strasznie ciekawa, i nie mogę się doczekać.


BASIA KO: Przeczuwam, że kolory rzeczy to głównie błękit i biały, a może pojawi się też granatowy. Będą nowe rzeczy których jeszcze nie było w jej sklepie. To będzie "Strzał w dziesiątkę". Możliwe, że pojawią się : ~ Poduszki z obrazem Sylwii i napisem Fala/Wave ~ Kubki w kolorze niebieskim ze znakiem fali ~ Czapka w kolorze błękitnym lub białym ze znakiem fali ~ popsockety to na pewno będzie. Popsocket błękitny ze znakiem białej fali lub napisem ~ może notatnik/zeszyt z cytatem piosenki na okładce. Jest naprawdę dużo pomysłów i myślę, że jeden z nich na pewno znajdzie się w sklepie.


OLA GRM: Jestem wręcz pewna, że Sylwia tworząc kolekcję postawiła na różne odcienie błękitu i bieli, które są kolorami jej płyty. Na pewno w merchu nie zabraknie ciepłych bluz i wygodnych koszulek ze znakiem fali bądź napisem „Fala/Wave” . Myślę, że na pewno będzie wprowadzone coś nowego np. poduszki, długopisy. Może pojawi się pirat?

NIKOLA GADZIEMSKA: Jak wyobrażam sobie nową kolekcję? Myślę, że na pewno będzie tam przeważał kolor biały i błękitny. Oczywiście na każdym projekcie będzie coś związanego z falą. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę te cuda. Myślę, że w nowej kolekcji znajdzie się np. poduszka, bo wiele osób o nią prosiło. Sądzę też, że Sylwia postanowiła dorzucić do swojej kolekcji jakieś bluzy i t-shirty oraz popsockety. Żeby dowiedzieć się więcej - musimy poczekać.


NATALIA KAŁA: Myślę, że nowa kolekcja Sylwii będzie niebiesko-biała. Według mnie będą takie rzeczy jak bluza, t-shirt, popsocket i worek. Fajnie by było, gdyby były np. poduszki, kubki. Byłoby super gdyby na bluzach, koszulkach itd. były cytaty z piosenek np. ,,Bo ty uskrzydlasz mnie" lub ,,Jesteś dla mnie jak fala". 


JULIA DOBIES: Myślę, że w nowej kolekcji Sylwii będą dominowały odcienie błękitu i pewnie kolor biały. Wydaję mi się, że oprócz dotychczasowych, podstawowych rzeczy, np. bluz, t-shirtów, opasek, silikonek itp. pojawią się jakieś niespodziewane przedmioty, których nie było w innych fanzonach. Jestem jeszcze pewna, że znak fali będzie widniał na wielu rzeczach. Myślę, że nowa kolekcja Sylwii będzie mega i na pewno Sylwia nas czymś zaskoczy.


OLA PACEK: Myślę że nowa kolekcja będzie niebiesko-biała. Myślę, że pojawi się w niej m.in: bluza, popsocket, worki i koszulki. Mogłyby się pojawić także : poduszki, kubki, długopisy.


KAMA BENTYN: Tak jak każdy ananas jestem bardzo ciekawa nowej kolekcji Sylwii. Myślę, że kolekcja ta będzie utrzymywać się w kolorach jasnego niebieskiego oraz białego. Uważam, że mogą być też elementy ciemnego odcienia niebieskiego. Myślę, że w nowej kolekcji pojawi się coś czego jeszcze nigdy nie było, czyli poduszki. Liczę również na bluzy, bluzki na krótki rękaw, popsockety, bryloczki i kubki.

OLIWIA ROGALSKA: W nowej kolekcji na pewno będzie przeważał motyw fali. Myślę, że będą to odcienie niebieskiego i białego. Myślę, że w nowej kolekcji będą rzeczy, których do tej pory nie było, czyli np. poduszki, kubki i inne. 


NIKOLA DUNAL: Nową kolekcję wyobrażam sobie w kolorze białym, jasno fioletowym i niebieskim. Wiemy już, że będzie przeważał motyw fali. Według mnie pojawią się bluzy, opaski tkaninowe i silikonki, worki, t-shirty i czapki. Myślę, że wiele osób ucieszyłoby się gdyby doszły również kubki i poduszki, a byłby to naprawdę dobry pomysł.


NATALIA ZEMBOL: Kolekcje wyobrażam sobie w kolorach związanych z płytą, czyli niebieski i biały. Myślę, że pojawią się tam koszulki, opaski i plakaty. Bardzo chciałabym też case na telefon oraz poduszki.


KINGA BINIENDA: Myślę, że kolekcja będzie w kolorach biało-niebieskich. Chociaż byłoby fajnie gdyby były też inne kolory. Na pewno pojawią się takie rzeczy jak : bluza, koszulki, popsocety, oraz opaski. Pewnie w kolekcji pojawi się też poduszka i kubek, ale kto wie co Sylwia jeszcze wymyśliła.


SANDRA KAMILA WIŚNIEWSKA: Wydaję mi się, że ta kolekcja będzie w kolorach pastelowych, ponieważ one będą królować w 2018. Oczywiście pojawi się tam jakiś znaczek fali lub sam napis FALA WAVE.

JULIA CIĄPAŁA: Myślę, że w nowej kolekcji będzie przeważała biel i niebieski, ponieważ są to kolory płyty. Sądzę, że pojawią się nowe bluzy, koszulki, kubki, opaski, silikonki, torby, worki i popsockety- czyli to co już jest dostępne, ale liczę też na kompletne nowości np. poduszki, kubki termiczne oraz na powrót smyczy. Nie mogę się doczekać wystartowania preorderu!


ZOSIA JANKOWSKA: Moim zdaniem kolekcja będzie w błękitno-białych odcieniach. Zapewne pojawią się rzeczy, które były już wcześniej w fanzone Sylwii (bluzki, bluzy, popsockety itp). Mam nadzieję, że Sylwia nas mocno zaskoczy i pojawią się rzeczy, których w My Music Shop jeszcze nie było.


NATALIA TOKARSKA: Myślę, że nowa kolekcja będzie utrzymana w kolorach białego i niebieskiego tak samo jak najnowsza płyta naszej idolki, z którą właśnie ma wiązać się ten merch. Bardzo liczę na bluzę rozpinaną i pierścionek w kształcie fali, ale też mam nadzieję, że Sylwia zaskoczy nas produktami jakich jeszcze nie było i od razu spodobają się one mi jak i ananasom.


NATALIA SEGIŃ: Kolekcję wyobrażam sobie w takich delikatnych kolorach jak biel oraz błękit. Oczywiście na każdym wyszyta fala. Mogłyby się tam pojawić bluzy, popsockety i może poduszki, bo dużo osób prosiło.

Coś nowego - Sylwia wyśle wizualizacje kolekcji kilku fanom?

Kilka dni później, 29 stycznia, Sylwia opublikowała post na swoim twitterze z informacją, że być może wyśle kilku fanom wizualizacje kolekcji kilku fanom przed premierą. Ale co to właściwie oznacza? Chodzi tutaj oto, że kilka ananasów otrzyma projekty kolekcji na papierze. Jest to naprawdę kreatywny pomysł, bo jeszcze nie słyszałam o tym, aby zrobił to jakiś inny artysta. 


Pod tym wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, że fani są zadowoleni z tego powodu. Aż 246 komentarzy, które co chwilę zwiększają się! 


Niestety po tym wpisie nie było żadnej informacji o tym pomyśle, dlatego nie wiadomo czy to w ogóle wejdzie w plan. Miejmy jednak nadzieję, że jeśli tego nie będzie to i tak Sylwia szybko pokaże nam całą kolekcję. Fani czekają na to najbardziej! 


Tutaj postanowiłam zapytać ponownie zainteresowanych, aby wypowiedzieli się co do tego pomysłu. Zobaczmy co napisali! 

JULIA NOWAK: Moim zdaniem jest to pomysł średni gdyż wielu fanów Sylwii jest zazdrosnych (na przykładzie rozdania a szczególnie 1). Poza tym fani to jedność, dlatego powinni wszyscy dowiadywać się o wszystkim dotyczącym naszej idolki równo. Chodź przyznam, że pomysł jest bardzo kreatywny.


MONIKA SIKORA: Moim zdaniem to fajny pomysł, jednak z drugiej strony, może być to nie fair w stosunku do innych. Te wysyłanie wizualizacji kolekcji kilku fanom ma dobre i te złe strony. Najlepiej, jakby już te kilka fanów miało je dostać, żeby było ich nie najwięcej i żeby pokazała to kilka dni przed preorderem, czy premierą, przynajmniej tak sądzę. Lecz, fajnie że Sylwia jakkolwiek myśli o fanach, i że wpadła na taki pomysł. Mi to jakkolwiek pasuję haha.


BASIA KO: Z jednej strony jest to dobry pomysł, aby niektórzy fani mogliby zobaczyć wizualizacje kolekcji i być jednymi z pierwszych osób, które będą mogły je ocenić. Pewnie każdy chciałby być tą osobą. Jednak problem jest taki, że niektóre osoby, które są po prostu niesprawiedliwe mogą skopiować zdjęcie i je wstawić w internecie. Wtedy cała niespodzianka się popsuje. Oczywiście mam nadzieję, że jeżeli Sylwia wyśle wizualizacje kolekcji to te osoby będą sprawiedliwe i postarają się nie zepsuć niespodzianki, pamiętając o tym, że Sylwia im zaufała.


OLA GRM: Myślę, że Sylwia chciała tak zachęcić fanów do kupowania i wyczekiwania na nową kolekcję. Taką decyzją pokazała jakie duże ma zaufanie do fanów. Jest to dobry pomysł i jestem pewna, że Ci szczęśliwcy nie będą zawiedzeni. Liczę, że ananasy zrozumieją wybór Lipki i tym razem uda się uniknąć nieprzychylnych komentarzy na ten temat.

NIKOLA GADZIEMSKA: Uważam, że ten pomysł jest bardzo dobry. Widać, że Sylwia ma do nas zaufanie skoro myśli o takiej akcji. Tym, którzy dostaną od niej wizualizacje kolekcji - składam gratulacje. Jednak obawiam się, że niektóre osoby z grupy mogą źle na to zareagować i dręczyć wygranych obrażającymi wiadomościami.


JULIA DOBIES: Ten pomysł ma dwie strony. Z jednej jest to dobry pomysł, wiele osób by chciało ją zobaczyć, aczkolwiek niektórzy fani są troszkę niewyrozumiali i myślę, ze nie byliby zadowoleni z ,,wyboru” osoby, gdyby nie trafiło na nich, a przecież chcielibyśmy uniknąć zbędnych, niemiłych komentarzy. Ta myśl ma jeszcze jedną wadę, mianowicie myślę, że niektóre osoby mogłyby wstawić te zdjęcia do sieci, na jakąś konwersacje i wtedy to nie byłoby sprawiedliwe. Ale wracając do dobrych stron, myślę że wiele fanów by się również ucieszyło, wiec mi obecnie ten pomysł się spodobał, ale każdy może odebrać go inaczej.


OLA PACEK: Myślę, że pokazanie niektórym fanom kolekcji było by złe. Powinna być to niespodzianka dla wszystkich fanów. Gdyby pokazała komuś to mogliby pokazać fanom, którzy nie widzieli tej kolekcji. Ja osobiście chcę, aby to była niespodzianka mimo iż jestem bardzo ciekawa.


KAMA BENTYN: Uważam, że wszystkie ananasy powinny być traktowane tak samo. Jesteśmy jedną wielką rodziną, wiec byłoby to niesprawiedliwe. Ale jeśli Sylwia chce, to nikt jej nie zabroni.


OLIWIA ROGALSKA: Myślę, że to dobrze, ponieważ fani są dla niej ogromną motywacją i w ogóle, lecz niektóre osoby mogą być tym lekko urażone.

NIKOLA DUNAL: Sądzę, że jest to ciekawy pomysł i cudownie byłoby wyróżnić w ten sposób niektóre osoby, ale bardzo możliwe, że dużo osób sprzeciwi się temu i powie że to niesprawiedliwe.


NATALIA ZEMBOL: Myślę że pomysł Sylwii jest świetny, ponieważ na pewno nie jeden ananas ucieszył by się, że może zobaczyć kolekcje przed premierą.


KINGA BINIENDA: Moim zdaniem jest to średni pomysł, ponieważ fani którzy akurat by nie dostali tego projektu mogliby poczuć się urażeni lub mogą pisać jakieś hejty na Sylwię. Albo ktoś mógłby wysłać komuś tą kolekcje i wszystko by się wydało. Więc jednak powinno zostać tak jak było, żeby każdy fan zobaczył kolekcję jak zacznie się preorder.


JULIA CIĄPAŁA: Pomysł Sylwii jest ciekawy, ale może nie wyjść tak jak Sylwia by chciała. Wolałabym, żeby wszystkie ananasy jak najszybciej ujrzały nową kolekcję i w jednym momencie. Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje.

ZOSIA JANKOWSKA: Z jednej strony pomysł jest fajny, ale z drugiej już nie. Chyba wszyscy fani nie mogą się doczekać nowej kolekcji i gdyby Sylwia pokazała niektóre elementy wybranym osobom byłoby to niesprawiedliwe. Myślę, że powstałyby potem niepotrzebne dramy i konflikty dlaczego została wybrana ta osoba, a nie inna.


NATALIA TOKARSKA: Pomysł ten jest bardzo kreatywny i kochany ze strony Sylwii ale myślę, że każdy nie może się doczekać nowej kolekcji przez co może to być postrzegane jako niesprawiedliwe, a nawet mogą powstać jakieś konflikty.


NATALIA SEGIŃ: Chociaż Sylwia to moja idolka sądzę ,że to nie fair że niektórzy widzą kolekcję a niektórzy nie. I to według mnie taka oznaka, że niektórzy są lepsi a niektórzy gorsi.


SANDRA KAMILA WIŚNIEWSKA: Moim zdaniem to jest bardzo niesprawiedliwe, że inni mogą zobaczyć co będzie w nowej kolekcji.

SOON - moja opinia na temat nowej kolekcji!

Bardzo się cieszę, że powstaje nowa kolekcja! Czekałam na ten przełomowy moment od bardzo dawna. Nie mogę się już doczekać, aż będę mogła prezentować mój fandom nosząc nowe rzeczy. Od początku wyobrażałam sobie, że ta kolekcja będzie całkiem inna, nowsza. 

Na pewno pojawią się rzeczy w kolorze białym, błękitnym oraz granatowym, bo w końcu są to kolory płyty. 


Uważam, że pojawią się jakieś cytaty z piosenek, bo musimy pamiętać, że Sylwia całkiem niedawno wstawiła post na grupę o treści : Jaki cytat podoba Wam się najbardziej oraz dała ankietę. To musiało być na pewno potrzebne do kolekcji! 


Bardzo chciałabym zobaczyć case na telefony, ale tutaj od dawna wiemy, że jest to niemożliwe ze względu na nieskończoną ilość marek telefonów. My Music nie byłoby w stanie zaprojektować wszystkim fanom i zapewne by otrzymali ogromną ilość hejtu, także cieszę się z ich decyzji. 


Możemy być czujny co do poduszek - Sylwia kiedyś wspominała, że wszystko jest możliwe, aby się pojawiły. Musimy mieć również na uwadze to, że Sylwia Przybysz w swoim fanzone już ma, dlatego podejrzewam, że teraz większość artystów Young Stars będzie je miało. 


Przejdźmy teraz do pomysłu Sylwii - wysłanie przedpremierowo wizualizacji kolekcji. Zastanawiam się, dlatego jest tak dużo zwolenników. Według mnie jest to świetny pomysł, bo Sylwia chce się z nami integrować oraz znać nasze zdanie. Jest to kochane z jej strony! Nie liczę, że udałoby mi się, ale to nie szkodzi. Cieszyłabym się z szczęścia drugiej osoby. Mimo wszystko bardzo chciałabym, aby ten plan wszedł w życie! 

Podsumowanie

Zostało nam tylko oczekiwać, aż Sylwia da nam nowe informacje co do kolekcji. Wierzę, że już za kilka dni zobaczymy ją, a zaraz potem ruszy preorder. 


Jak Wy uważacie? Jak według Was będzie wyglądać nowa kolekcja? Chcielibyście otrzymać wizualizacje kolekcji? Chcę poznać Waszą opinię :) 

Koniecznie dajcie znać w komentarzach! 


Pozdrawiam, 

Paulina 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4673 punktów za:

Jakość:2220Popularność:2388
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
2,388 czytelników Sty 30, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

Malwina Konat Fan 13,015 pkt
Nowa kolekcja!
Nowe silikonki,i różne gadżety!
Sylwia na grupie (chyba na grupie nie jestem pewna) napisała że bardzo by chciała pokazać nową kolekcje ale nie może...
Ale za to Lipuś świetnie sie bawi na twitterze ha ha :D
+1 głos
Sty 31, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Tak, napisała to na grupie ❤ Dokładnie, świetnie się bawi haha
Ola Skarzyńska Użytkownik 49 pkt
O jejciuu już nie mogę się doczekać nowej kolekcji <3 Czuję że będzie niesamowita
+1 głos
Lut 1, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Ja tak samo uważam! ❤
PJONEUSZ Użytkownik 440 pkt
Odnośnie zazdrosnych fanów - to tak jakby wziąć testerów do kaszki Bebiko xd. Nie wezmą całej Polski. A więc Sylwia nie wyśle projektów do wszystkich. Po pierwsze niespodzianki by nie było, a jeśli wybierze zaufane osoby, to uzyska rzetelną opinię. Nie wiem czy ktoś zrozumie moje porównanie, ale taki już jestem
+1 głos
Lut 20, 2018
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Dokładnie! Rozumiem doskonale ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
322 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 322 Gości
Dziś posty czytano : 9441 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  563994 punktów
 2. Young Stars Festival
  45253 punktów
 3. Bartek Lovers
  43885 punktów
 4. Potterheads
  40417 punktów
 5. Supiwerki
  40357 punktów
 6. The 100
  39268 punktów
 7. SikorskiSquad
  34456 punktów
 8. Arturonators
  30360 punktów
 9. SERIALE
  25790 punktów
 10. GRY
  23380 punktów
 11. Famous In Love
  22490 punktów
 12. Life Is Strange
  22399 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20195 punktów
 14. Domisiaki
  18556 punktów
 15. Once Upon A Time
  18033 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17558 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17409 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13283 punktów
 19. YOUNG STARS
  12912 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12777 punktów
 21. Forza
  12710 punktów
 22. Sonbird Team
  10885 punktów
 23. Remonators
  10355 punktów
 24. Eurowizja
  10229 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9298 punktów
 26. Dua Lipa
  8028 punktów
 27. TALENTY
  6509 punktów
 28. MUZYKA
  6485 punktów
 29. Playstation VR
  6209 punktów
 30. FILMY
  5799 punktów
 31. Nintendo
  5372 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5239 punktów
 33. Detroit
  5007 punktów
 34. Tomb Raider
  4949 punktów
 35. Stranger Things
  4732 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4634 punktów
 37. INNE
  4629 punktów
 38. Progress Armia
  4298 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4258 punktów
 40. The Originals
  4246 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4038 punktów
 42. Bambinos
  3983 punktów
 43. Young Stars News
  3318 punktów
 44. Sport
  2958 punktów
 45. K-Pop
  2763 punktów
 46. American Horror Story
  2613 punktów
 47. God Of War
  2566 punktów
 48. YOUTUBE
  2319 punktów
 49. Kortezjanie
  2125 punktów
 50. Puthinators
  1945 punktów
 51. Sony Playstation
  1785 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  952 punktów
 54. FPS
  879 punktów
 55. Temorki
  858 punktów
 56. Team Rieger
  811 punktów
 57. R5Family
  649 punktów
 58. PC
  552 punktów
 59. Arianators
  549 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  549 punktów
 61. Zosiaki
  524 punktów
 62. Uncharted
  485 punktów
 63. LUDZIE
  442 punktów
 64. Directioners
  339 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  306 punktów
 66. Soy Luna
  305 punktów
 67. #talentobranie
  292 punktów
 68. 5SOSFam
  273 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  181 punktów
 71. Beautilles
  163 punktów
 72. The Good Place
  154 punktów
 73. Selenators
  142 punktów
 74. Strzelanki
  109 punktów
 75. Donaty Agaty
  108 punktów
 76. Orlandonators
  105 punktów
 77. Podróże
  94 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1111 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post