Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Co działo się w dniu dzisiejszym? Co nowego? Zapraszam do przeczytania rozwinięcia postu! 

DWA LATA

Dla niektórych dwa lata to bardzo krótki okres, a dla reszty to niesamowite aż dwa lata. Sylwia Lipka od dwóch lat ma podpisany kontrakt z My Music, a jej 

menadżerem jest DJ Remo. Dzisiaj mijają dokładnie 2 lata (20.10). Jest to niesamowite patrzeć jak Twoja idolka rozwinęła się w tym czasie. 

Prowadziła program I love Violetta razem z dwiema innymi dziewczynami. Aktualnie nie mają ze sobą kontaktu, ale na pewno zapamiętają ten czas najlepiej. 

Wydała w tym czasie aż dwie płyty. Pierwszą z nich jest "Szklany Sen", który zapewne bardzo dobrze znacie. Znajduje się na niej 9 polskich piosenek i 1 angielska. 

Razem daje nam to 10 ślicznych piosenek. Pojawiły się 4 teledyski promujące tą płytę, czyli : Masz to coś, Zobacz, Zapomnieć chcę i Puzzle dwa. Każdy z nich jest wyjątkowy. Na jednym z nich Sylwia odgrywała rolę księżniczki. Nagrywała teledysk z osoba, które są bardzo długo w jej życiu. Z jej przyjaciółmi, dwoma Karolami. 

Teledyski osiągnęły po kilka milionów wyświetleń. 

Myślę, że jest to ogromny sukces jak na pierwszą płytę. Oczywiście odwiedziła kilka miast, by podpisać płytę. Pojawiło się na nich wielu fanów. Sylwia była z pewnością najszczęśliwszą osobą. Wyruszyła następnie w trasę koncertową, dzięki której inni mieli okazję spotkania jej. Dla ananasów był to niezapomniany czas!

Wydała również drugą płytę Fala/Wave, ale o tym opowiem już za chwilę. 

Oprócz tego wystąpiła wiele razy w telewizji. Tak na prawdę nie da się tego zliczyć. Była dużo razy w Pytaniu na śniadanie oraz Dzień Dobry TVN. Pojawiła się również w programie "Klik". Ostatnim takim przełomowym wystąpieniem w telewizji było to, że była jurorką w Eurowizji Junior. Dzięki temu miała również okazję zaprezentowania się od strony artysty. Zaśpiewała "Uskrzydlasz Mnie". 

Sylwia osiągnęła wiele więcej rzeczy, ale o tym postanowiłam dzisiaj wspomnieć. Wyobrażacie sobie, że to wszystko było w przeciągu dwóch lat, a przypomnę, że wszystkiego nie opisałam. 

Wiecie, że Wy możecie osiągnąć to samo? Musicie się odważyć, mieć nadzieję i dążyć do wyznaczonego celu. Nie warto się poddawać. Nie słuchajcie ludzi, którzy mówią, że nie nadajecie się do tego. Warto przyjąć tylko ich uzasadnioną krytykę, bo nie wolno być zadufanym w sobie. Powodzenia! 

DRUGA PŁYTA

Dzisiaj nadszedł oczekiwany dzień dla ananasów, czyli premiera drugiej płyty Sylwii. Płyta nazywa się Fala/Wave i nie jest to przypadkowa nazwa. 

Sylwia, gdy była młodsza topiła się. Od tamtego czasu nie wchodziła do morza, chociaż co roku do niego jeździła, ponieważ tam czuła spokój. 

Po wielu latach weszła do morza, by zrobić sesję na okładkę płyty. To wszystko dla nas. Po takich rzeczach możemy zauważyć, że jesteśmy ważni dla Sylwii. 

Fala ma aż 20 piosenek! 10 z nich są w wersji polskiej, a druga część to polska wersja. W albumie znajdują się 2 płyty. Jest to o wiele więcej piosenek niż w poprzedniej płycie. 

Sylwia nieraz już mówiła, że w każdej piosence jest jakieś nawiązanie do tytułu płyty i to jest piękne. Sama pisała teksty piosenek! 

Samą płytę kupicie od dzisiaj we wszystkich empikach oraz na www.mymusicshop.pl za 42.99 zł. Uważam, że za tyle piosenek to na prawdę nie jest dużo. 

Warto zakupić, ponieważ dla Sylwii jest to najcenniejsza rzecz. Dla niej nie jest najważniejsze czy będziecie mieć jej silikonkę czy bluzę. Najbardziej dla niej liczy się zakup płyty, bo dzięki temu widzi, że jej praca nie idzie na marne. Jest to najcudowniejsza sprawa widzieć, że własne płyty są sprzedawane. 

A uwierzcie mi, warto przesłuchać tych piosenek! Widać u Sylwii ogromny postęp wokalny. Te piosenki są po postu cudowne! Spokojne, taneczne... Wszystko na raz! Na każdą porę. 

TRASA KONCERTOWA

Wraz w wcześniejszymi wspomnianymi elementami ruszyła dzisiaj sprzedaż biletów na koncerty Sylwii. Wystąpi w 17 miastach, we wszystkich województwach. 

Jest to jedyna część trasy, więcej nie będzie, dlatego warto wybrać miasto, w którym pojawicie się! 

Sylwia pojawi się w Lublinie, Warszawie, Bydgoszczy, Białymstoku, Katowicach, Rzeszowie, Gdańsku, Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Krakowie, Wrocławie, Toruniu, Poznaniu, Koszalinie, Zielonej Górze i Łodzi. Miasto są odpowiednie odległe od siebie, dlatego "dla chcącego nic trudnego". 

Bilety kupicie na ebilet.pl oraz we wszystkich empikach w całej Polsce. 

Bilet M&G kosztuje 109 zł i jest już na wyczerpaniu, dlatego warto już go kupować, jeśli macie ochotę spotkać się z Sylwią. 

W Warszawie już zostały wyprzedane. 

Bilet zwykły kosztuje 39 zł. Ich zapewne jest o wiele więcej, dlatego jeszcze pewnie będą kilka miesięcy w sprzedaży. 

Dla Sylwii jest to druga sprawa, która jest bardzo ważna. Widok osób na jej koncertach, które znają jej teksty piosenek jest po prostu najpiękniejszy. 

Przysięgam, że atmosfera jest cudowna, a sama Sylwia zawsze przygotowuje koncerty na 100%! 

TELEDYSK

Ostatnią dzisiejszą premierą był teledysk do singla "Nie Zapomnę". Sylwia sama napisała tekst do piosenki, co czyni ją piękniejszą. 

Wszystko co jest opisane to jest prawdziwe. Ta historia miała miejsce. Te odczucia są Sylwii. 


TEKST PIOSENKI : 


Zabrakło chwili i zabrakło szans

Twoich, moich, naszych

To nie jest wcale takie proste

Jakbyś chciał


Wie to każde z nas

Nie zabiorą nam

Tamtych chwilI wspólnych wspomnień


Chociaż w oczy wiatr

Znajdźmy siłę w nas 

Nie pozwolę Ci zapomnieć


To co w morzu łez

Jeszcze nie stracone


Widzę dziś świat takim jak chce

Płonie w nas żar tak jak dawniej

Nigdy więcej już nie zwątpię

Nigdy więcej strachu we mnie

Nie zobaczysz 


Na skraju klifu w głębi ciszy gdzie

Nikt mnie nie usłyszy

Twój dotyk rozwiewa moje wszystkie

Myśli złe


Widzę dziś świat takim jak chce

Płonie w nas żar tak jak dawniej

Nigdy więcej już nie zwątpię

Nigdy więcej strachu we mnie

Nie zobaczysz


Widzę dziś świat takim jak chce

Płonie w nas żar tak jak dawniej

Nigdy więcej szarych wspomnień

Nigdy więcej nie zapomnę

Ile znaczysz


Nigdy więcej nie zwątpię /x6


Nie zapomnę


Widzę dziś świat takim jak chce

Płonie w nas żar tak jak dawniej

Nigdy więcej już nie zwątpię

Nigdy więcej strachu we mnie

Nie zobaczysz


Widzę dziś świat takim jak chce

Płonie w nas żar tak jak dawniej

Nigdy więcej szarych wspomnień

Nigdy więcej nie zapomnę

Ile znaczysz


Teledysk jest cudowny i warto go obejrzeć. Razem tworzy całość z piosenką i to jest najpiękniejsze. Sylwia wspominała, że wyszedł tak, jak ona to sobie wymarzyła. 

Jest to przepiękne! A sama Sylwia w teledysku wygląda ślicznie! Warto obejrzeć klip, a jestem pewna, że zakochacie się po pierwszym przesłuchaniu. 
ZAKOŃCZENIE

Sylwia poprosiła nas dzień przed, abyśmy ubrali się w kolory płyty, czyli biało-niebiesko. Miało to być oznaką, że jesteśmy po prostu z nią tego dnia, że ją wspieramy. 

Wyszła z tego fajna akcja, ponieważ wiele ananasów poznało siebie po tym ubiorze. 

Według mnie powinno być więcej artystów z taką kreatywnością! 

Dzisiaj świętowaliśmy również ten dzień poprzez słuchanie piosenek z nowej płyty, bo w końcu większość otrzymało już płytę. 

Jestem pewna, że mówię w imieniu wszystkich ananasów : 


Dziękujemy Ci Sylwio za ten piękny dar. Ta płyta jest fundamentem tego, że Ty potrafisz więcej. Uwalniasz tą całą energię z siebie i pokazujesz nam z roku na rok coraz więcej. Dziękuję za Szklany Sen jak i za Fale. Są to dwie cudowne płyty. Czekamy na koncerty! 


Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przeczytanie postu. 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (3) ocenili go na: 2,133 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2403 punktów za:

Jakość:2153Popularność:127
Podziękowania:78Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:20

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
127 czytelników Paz 21, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

Dominisia Użytkownik zweryfikowany 38,266 punktów 4
Powiem, że nie czułam ze to już 2 lata. Ja niestety nie jestem od początków ale napewno jestem od roku razem z nią. Wspieram ja we wszystkim i nawet była na jednym jej koncercie w Tczewie. Kocham ją za wszystko ❤❤
+1 głos
Paz 21, 2017
DirectionerForever97 Administrator 125,961 punktów 4 7 15
Sysia jest tak mega kochana i to była przyjemność ją spotkać na SST <3 <3 <3 Najlepsza idolka i rówieśniczka zarazem na świecie!!!!! <3
+1 głos
Paz 21, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
157 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 151 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9796 razy
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post