0 głosów
(postid: 327973) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W tym poście chcę wam przedstawić kilka naprawdę dobrych opowiadań o Larrym

Love is blindness

Harry i Louis mimo tego, że muszą się ukrywać, tworzą szczęśliwy związek. No cóż, przynajmniej tworzyli. Kiedyś. Byli idealną parą, co początkowo potęgowało między nimi namiętność. Wszystko zaczyna się jak normalna historia miłosna, niestety zakochany na zabój chłopak nagle zmienia się w kogoś zimnego i wyrachowanego. Łączy głębokie zaangażowanie z ostentacyjnym chłodem i agresją, tak, że rozkoszne doświadczenia między nimi staję się dla drugiego pasmem upokorzeń i psychiczną udręką. 

The House of Dusty Memories

Louis cieszy się życiem i chwyta każdy dzień. Harry marzy o śmierci. Zwykłe spotkanie w niezwykłych okolicznościach wywraca ich światy do góry nogami. Niestety, nieprzewidywalny student + zamknięty w sobie chłopak po przejściach = mieszanka wybuchowa. Wiele ostrych słów, kłótnie, żal, złość i łzy, kłamstwa, złe decyzje i BARDZO złe decyzje… Czy ta historia ma szansę na happy end?

Alaska

- Chodźmy do mojego samochodu, co? - Louis usłyszał Harryego, kiedy uniósł swoją głowę i spojrzał na niego.

 Ziemia ruszała się pod jego stopami, chociaż może tylko mu się wydawało. Podniósł swoją rękę, żeby go odepchnąć, bo, nie, to nie mogło dziać się naprawdę, jednak czuł się zbyt słabo. Jego ręka opadła tylko z powrotem po jego boku. Harry? Nie, on był za miły. Może po prostu zabierał go do domu?

 - Zabierasz mnie do domu? - wyszeptał niewyraźnie Louis, a jego przymknięte powieki drgały niespokojnie, kiedy wpadł na Harryego. Mógł usłyszeć, jak jego serce bije. Biło szybko. 

 - Tak - odszeptał Harry, zdejmując swój płaszcz i nakładając go na ramiona Louisa, któremu wszystko wokół się rozmazywało.

 Nie miał bladego pojęcia, co się w ogóle działo. Byli chociaż ciągle w tej kawiarni? Wydawało mu się, że był pod wodą; kolory skakały wokół niego.

 - Zabieram cię do domu, kochanie.

Green Meadow High School

Świat Louisa zawalił się, gdy zamordowano jego rodzinę. Zostaje zmuszony do zamieszkania z ciocią i wujkiem, oraz przeniesienia się do nowej szkoły. Po nieudanej próbie samobójczej kilka razy w tygodniu musi stawiać się u swojego psychiatry, z którym nie chcę rozmawiać. Każdego dnia myśli o śmierci, aż spotyka kogoś, kto pomaga mu wrócić z powrotem na ziemię. Harry, choć z początku przeraża Louisa, sprawia, że chłopak znowu ma ochotę żyć. Ale czy pomoże mu, gdy przeszłość uderzy z podwójną siłą? Czy Louis pozbiera się po kolejnym upadku? I najważniejsze pytanie: jak naprawdę zginęli jego rodzice?

Young and beautiful

 Louis, ku swojemu przerażeniu, uczęszcza do elitarnego uniwersytetu, gdzie imię Zayn Malik coś oznacza, Niall Horan nie przestaje gadać, wszędzie stoją fortepiany, a Harry Styles, jedyny syn uzależnionego od narkotyków, psychicznie chorego, byłego rockmana, ma perfekcyjny uśmiech i pozbawione emocji oczy

Alazia

Harry jako model największych marek na świecie, a Louis... Louis cóż, jego prywatny asystent z traumatyczną przeszłością. I pośród tego tajemnica, jedna większa od drugiej, która ujawniła się w najmniej oczekiwanym momencie.

10 reason to leave

Louis zostawia Harry’ego bez słowa wyjaśnienia. Po roku, dokładnie w rocznicę ich związku, Harry otrzymuje 10 płyt, każda z powodem, wyjaśniającym, dlaczego musiał go opuścić. Prawda okazuje się być bolesna i brutalna. Harry przekonuje się jak mało wiedział o chłopaku, w którym się zakochał, jak i również o swoich bliskich i poznaje Louisa jakiego dotąd nie znał.

Come On Mess Me Up

Louis Tomlinson w 2005 roku nie należał do osób, które łatwo się zakochują i marzą o związku. Wręcz przeciwnie, bardzo nie chciał się zakochać. Wszystko jednak zmieniło się w momencie, w którym poznał Harryego Stylesa - pięknego mężczyznę, który jednak skrywał mnóstwo sekretów i nosił ze sobą ogromny bagaż doświadczeń. O to historia jak Louis zakochuje się w nieodpowiedniej osobie, której z pewnych niezależnych od niego powodów nie może mieć. Dodatkowo najlepsi przyjaciele Louisa: bogaty i mający nieco zbyt duże zapotrzebowanie na seks Niall, uwielbiający mężczyzn Zayn, z którym łącza go zawiłe relacje, bo wspólnie ukrywają pewien sekret i nieco świętoszkowaty Liam, niepoprawny romantyk, zakochany w jednym ze swoich przyjaciół. Wszystko na tle Nowego Jorku i zmian, które zdarzyły się w ciągu dziesięciu lat. 

Lub:

Louis Tomlinson jest profesorem na jednym z nowojorskich uniwersytetów. Pewnego razu postanawia opowiedzieć historię o tym, jak się zakochał i zmienił swoje podejście do życia stereotypowo myślącej studentce, nie wierzącej w miłość, która teraz zostanie przekazana nam przez dziewczynę. Cofniemy się do 2005 i na przestrzeni paru lat odkryjemy wszystkie sekrety tajemniczego Harryego, przy okazji dowiadując się o reszcie przyjaciół Tomlinsona. Wszystko przerywane od czasu do czasu wstawkami z teraźniejszości.

Boss

Harry jako boss największej mafii w Londynie, Louis jako agent działający pod przykrywką. Historia o tym, że serce zawsze wygrywa z rozumem.

Baby Heavens in your eyes

Oni nie mogli różnić się jeszcze bardziej. Louis Tomlinson jest siedemnastolatkiem chodzącym do najbardiej prestiżowej prywatnej szkoły w Doncaster. Ma wielkie plany na przyszłość, i dzięki pieniądzom jego rodziców nie musi się martwić, że ich nie spełni. Każdy w szkole zna go z niezwykle bogatych rodziców, eleganckiego wyglądu, lekkiej bezczelności oraz uroczej dziewczyny, Eleanor Calder. Jeśli miałby podać rzecz która go irytuje, była by to szkoła publiczna na przeciwko jego, ponieważ musi patrzeć na biednych i niestosownie zachowujących się nastolatków.Harry Styles ma 19 lat, i (ponownie) jest w ostatniej klasie. Chodzi do publicznej szkoły w Doncaster, tylko dlatego, że w ciągu dwóch lat dwa razy został wydalony z dwóch szkół w Holmes Chapel, więc jego rodzina się przeprowadziła. Nie ma żadnej przyszłości, głownie dlatego, że rzadko kiedy pojawia się na lekcjach, a jego jedyny problem to, to czy się opić czy naćpać; chociaż czasami robi obie te rzeczy. Jego skóra pokryta jest tatuażami a jedyna rzecz jaka go irytuje to snobistyczni, uczniowie szkoły na przeciwko, którzy myślą, że są lepsi tyko dlatego, że ich rodzice mają pieniadzę. Kiedy się spotykają, Louis nie czuje nic poza obrzydzeniem do wytatuowanego chłopaka, a Harry nie może przestać śmiać się z niewinności i wyglądu chłopaka o niebieskiech oczach i cudownym tyłku.

Window In The Skies

Szesnastoletni Harry jest najlepszym uczniem w swoim liceum, jednocześnie jest dość wyobcowany. Jego życie drastycznie się zmienia, gdy staje się korepetytorem najpopularniejszego chłopaka w szkole; Louisa Tomlinsona. W międzyczasie przyjaciel Harryego, Liam, musi napisać artykuł o szkolnej drużynie piłki nożnej. Z pomocą przychodzi mu Zayn Malik.Dodatkowo Niall i Kate w roli shipperów, czyli dwójka ludzi, którzy zamiast zająć się sobą, wolą pomagać swoim przyjaciołom w ich związkach.


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 1,300 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
1
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1602 punktów za:

Jakość:1320Popularność:280
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

One Direction
Knockout01 Użytkownik 21 pkt
280 czytelników Lut 27, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
121 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 121 Gości
Dziś posty czytano : 1939 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  557982 punktów
 2. Young Stars Festival
  45047 punktów
 3. Bartek Lovers
  43647 punktów
 4. Supiwerki
  40085 punktów
 5. Potterheads
  40074 punktów
 6. The 100
  39018 punktów
 7. SikorskiSquad
  33432 punktów
 8. Arturonators
  29990 punktów
 9. SERIALE
  25683 punktów
 10. GRY
  23213 punktów
 11. Life Is Strange
  22226 punktów
 12. Famous In Love
  22192 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17766 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17373 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17341 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13184 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12715 punktów
 21. Forza
  11761 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10256 punktów
 24. Eurowizja
  10161 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9290 punktów
 26. Dua Lipa
  7987 punktów
 27. TALENTY
  6479 punktów
 28. MUZYKA
  6444 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5767 punktów
 31. Nintendo
  5331 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5128 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4646 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4601 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4221 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3881 punktów
 43. Young Stars News
  3262 punktów
 44. Sport
  2891 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2270 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1937 punktów
 51. Sony Playstation
  1702 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  632 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  523 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  459 punktów
 63. LUDZIE
  414 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  286 punktów
 68. 5SOSFam
  254 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1036 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post