+6 głosów
Kilka słów od autora:
"Nigdy nie będę raperem, jestem wokalistą z flow" - zaśpiewał w najnowszym singlu "WHOA" osiemnastoletni Jeremi Sikorski. Nie nadążasz za tym co się dzieje? Zajrzyj do artykułu, w którym wzięliśmy pod lupę #nowegoSikorskiego. Wypowiedzi fanów, zdanie Jeremiego - musisz to sprawdzić!
(postid: 328202) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

22 stycznia Internet zawrzał, bowiem świat Young Stars obiegła informacja o tym, że nadchodzi "nowy Sikorski". Zdania fanów były podzielone, czy to dobrze, czy źle, że ich idol zdecydował się zmienić kontent. Od tego czasu minęło już trochę i pierwsze rewolucje mamy już za sobą, m.in. premierę pierwszego singla z nowej ery! Co na to fani i jak ich reakcje opisuje sam Jeremi? Bierzemy dziś pod lupę SIKORSKIEGO - co zmieniło się w idolu nastolatek, do niedawna śpiewającym o miłości?

Co już wiemy?

Dla jasności - analizujemy Jeremiego jako artystę, nie człowieka. Nie powinno się oceniać ludzi, tym bardziej nie znając ich. Pamiętajcie o tym, pochylając się nad tym artykułem - mówimy o tym, co Jeremi tworzy, nie poruszamy kwestii jego charakteru, takie rzeczy wiedzą jedynie jego najbliżsi.


Zacznijmy od małej powtórki z rozrywki - przeanalizujmy po krótce mój poprzedni artykuł na ten temat.


CAŁOŚĆ MOŻECIE PRZECZYTAĆ, KLIKAJĄC TUTAJ.


Zaczęło się od zdjęcia na Instagramie, którego opis mówił o tym, aby przestać dostosowywać się do otoczenia ("chrzanić to!") i być po prostu sobą. Była to wiadomość BUM, nikt wcześniej nie spodziewał się takich zmian, więc pojawiła się również masa kontrowersji. Tego samego dnia zaszła nazwa w oficjalnej grupie fanów chłopaka - została zmieniona nazwa fandomu, z Jereminators na SikorskiSquad (cóż, fani do dziś nie wiedzą jak się nazywać! ale spokojnie - dowiem się co i jak przy najbliższej okazji!). Grupa była też głównym miejscem dyskusji.


Zdania fanów były podzielone - nie było praktycznie żadnej przewagi między zadowoleniem a wątpliwościami. Te nie brały się znikąd - osoby, z którymi udało mi się porozmawiać były zdania, że mimo, że nadchodzi nowy rozdział w jego karierze, to zupełna odmiana nazwy grupy to coś zbędnego. Opowiadali, że byli bardzo przywiązani do starego formatu. 


Ja sama byłam zdania, że bardzo dobrze, że Jeremi zrzuca maskę i planuje iść własną ścieżką, taką, na której będzie czuł się dobrze. Do samego końca nie byłam pewna, co mogło kryć się za nagłówkiem "NOWY SIKORSKI". Mimo SOON, jakie padło (dziś wiemy, że chodziło o singiel "WHOA"), nie miałam pojęcia, czym będzie charakteryzować się nowa muzyka i nadchodzące kawałki. W kwestii grupy poczułam ukłucie, bo również wiązałam z "Jereminators" wiele wspomnień. Zaufałam jednak planom Jeremiego i dzisiaj mogę uczciwie powiedzieć, że było warto!

Nadszedł nowy Sikorski - jaki jest?

"Idą duże zmiany. Muzyka się zmieni, styl się zmieni, a ja jestem i będę taki sam. Dzięki, że jesteście i kto był naprawdę, wierze, że zostanie 🔥❤️" - napisał na swoim Instagramie, jeszcze na jakiś czas przed wypuszczeniem nowego kawałka z nowego rozdziału swojej twórczości.


Ponownie niespodziewanie pojawił się nowy kontrowersyjny temat, związany z założeniem przez Jeremiego nowego kanału. "SIKORSKI" miał bowiem oddzielać to co tworzył kiedyś z tym, na czym będzie się skupiać w najbliższym czasie. Tam szybko pojawił się pierwszy cover, dobrze znanego nam już w wykonaniu chłopaka, utworu "Nostalgia" od Taco Hemingwaya, którym jak wiemy inspiruje się osiemnastolatek. Tym razem doczekaliśmy się pełnej wersji, która została nagrania w przepięknej scenerii z pomocą Olciiak. Koniecznie sprawdźcie, klikając TUTAJ! Film niebawem dobije 200 tysięcy wyświetleń, także chyba wiecie co robić? 


Nadeszło "WHOA"! Singiel, o którym z pewnością niebawem przygotuję oddzielny artykuł, długi czas pozostawał owiany tajemnicą. A jednak, doczekaliśmy się go mimo wszystko szybciej, niż przewidywaliśmy. Premiera kawałka odbyła się w zeszłą środę, 15 marca, wraz z premierą nowej kolekcji o tej samej nazwie (post z przeglądem nowych ubrań w przygotowaniu!). Kawałek, który jest skazany na sukces już po tytule, osiągnął niedawno pierwsze sto tysięcy odtworzeń. Dajcie tutaj czadu, to z pewnością wywoła uśmiech u Waszego idola! Kliknijcie TUTAJ, aby przesłuchać, czy "WHOA" to rzeczywiście whoa!


Co w takim razie wiemy? 


"Nigdy nie będę raperem, jestem wokalistą z flow" - mówi jeden z wersów nowej piosenki, podobnie jak zaaktualizowane bio na Instagramie. Zaufajcie więc Jeremiemu, bo widać, że wie co robi i plan na zmianę stylu muzycznego miał dobrze zaplanowaną. Po "WHOA" można zauważyć, że jego kawałki wciąż mają cząstkę jego samego, oddaje w nich masę siebie. Jak obiecał, zmienił się wyłącznie styl - ciekawe, czy cała płyta pozostanie w tym klimacie, hm?

Jestem cały czas tym samym człowiekiem, mam cały czas te same wartości! - co postanowił osiemnastolatek?

Około dwóch tygodni temu, na grupie SikorskiSquad, odbył się live, na którym Jeremi postanowił wyjaśnić kilka męczących go spraw, które, jak zapowiedział, męczą go od czasu obozów zimowych. Poruszył także kwestię zmiany grupy, czy też nowej fryzury!


"Pogaduchy u Sikorskiego, tego jeszcze nie było!"


Pierwotnie planowałam cytować najważniejsze momenty livea, który został przeprowadzony 1 marca, jednak uznałam, że wszystkie przekazane tam informacje są na tyle ważne, że prościej będzie jeśli Wam to streszczę, ze względu na to, że całość trwała ok. 15 minut, mielibyście sporo czytania! W razie czego live cały czas jest dostępny na grupie.


Jeremi zaczął od wyjaśnienia dlaczego zdecydował się na nazwę "SikorskiSquad". Jak powiedział, dorósł - wiele rzeczy się zmieniło i uznał, że to idealna nazwa, zwłaszcza w świetle nadchodzących projektów, choć wspomniał, że Jereminators zawsze będzie miał w sercu, bo ma do tamtej nazwy niezwykły sentyment. Wiąże się to z wieloma wspomnieniami. Oznajmił, że nigdy o tym nie zapomni, o nutkach na nadgarstku, o nazwie, którą stworzyli właśnie fani - Jereminators.


Kolejnym tematem były... włosy! Chłopak śmiał się, że on sam wciąż nie jest przekonany do nowej fryzury, która była koncepcją jego fryzjera. Ten stwierdził, że czas na zmianę i oto co wyszło - artystyczny nieład, który Jeremi bardzo lubi. Wspomniał, że niektórzy twierdzą, że wygląda jak bobo, inni uważają, że sprawia wrażenie starszego. Dodał jeszcze, że jego cieszy bardzo fakt, że jest ona krótka. A Wam, jak się podoba?


Najważniejsza sprawa livea (przynajmniej moim zdaniem!), to sytuacja, która miała miejsce na drugim turnusie Young Stars Winter Camp. Jeremi zaczął poruszać temat, mówiąc, że on bardzo nie lubi niedomówień i chciałby po prostu coś wyjaśnić. Mianowicie na obozie poszła plotka, że Jeremi się ZMIENIŁ. Chodziło tylko i wyłącznie o to, że chłopak grzecznie poinformował, że zdjęcia pokroju romantycznych spojrzeń w oczy, buziaków w policzek, czy innych gestów typowych dla par odpadają - osiemnastolatek wytłumaczył, że najzwyczajniej dojrzał i stwierdził, że to po prostu wkracza już na jego strefę prywatną. Inne zdjęcia wchodziły oczywiście w grę - wygłupy, czy inne takie. Wytłumaczył, że jest dla nas na koncertach, obozach, spotkaniach, czyta listy, komentarze, a z tym już po prostu nie czuje się dobrze. 


Na koniec podziękował wszystkim, którzy go wspierają, niezależnie, czy dana osoba jest z nim od kilku lat, miesięcy, dni, czy od dziś. Dziękował za wszystko, wspominał, że to wyjątkowe, że jego muzyka pomaga ludziom w życiu. Dodał jednak, że uważa, że ocenianie go "Jeremi się zmienił" jako człowiek jest trochę nie fair, bo tak naprawdę ludzie z internetu nie mają pojęcia jaki jest naprawdę, a to wiedzą tak naprawdę tylko jego znajomi, rodzina. Zauważył jednak, że ceni sobie konstruktywną krytykę w kwestii muzyki itd., kiedy ktoś wyraża opinię, a nie rzuca hejtem. 


Transmisja zakończyła się szerokim uśmiechem Jeremiego - był niezwykle podekscytowany nadchodzącymi projektami (zapewne m.in. "WHOA"!).


"[...] Chodzi o pewien proces dorastania, który Wy sami na pewno też przeżyliście. To nie jest tak, że teraz Jeremi Sikorski będzie przeklinał, będzie pił, będzie palił, będzie miał wydziabane tatuaże, nie nie nie! Kompletnie nie o to chodzi, bo ja jestem cały czas tym samym człowiekiem, mam cały czas te same wartości i zawsze będę je chciał poprzez muzykę i przez to co robię przekazywać, przekazywać to co czuję, przekazywać to co mi siedzi w głowie i tym też dawać Wam to, co najlepsze [...]."

Jak rewolucję oceniają fani?

Stali czytelnicy artykułów z fandomu Sikorskiego wiedzą, że cenimy sobie zdanie reszty. W tym przypadku nie może być inaczej. Z pomocą Oli Galanek, moderatorki grupy, dowiedziałam się, co na temat dotychczasowych zmian sądzą fani! Ciekawi tego, co powiedzieli? SikorskiSquad, odbiór, jaki jest nowy Sikorski?Natalia Kowalczyk: Myślę, że nowy jest jedynie pod względem stylu muzyki i twórczości, jeżeli chodzi o charakter, jak sam już mówił, jest taki sam, tak samo wspaniały, wrażliwy, dobry, NAJLEPSZY jak dla mnie. Wciąż mnie motywuje, daje masę szczęścia, uśmiechu. Promienieję, gdy słucham jego piosenek i piosenkę, która tak naprawdę zaczęła erę Sikorskiego (nowego) czyli WHOA, naprawdę mi pomoga w różnych sytuacjach. Niektórzy mogą jej nie rozumieć, może im się nie podobać, to normalne. Dla mnie jest niesamowita, i to jak duży krok Jeremi zrobił, robi na mnie ogromne wrażenie, jestem z niego cholernie dumna i będę zawsze go wspierała.


Wiktoria Magdalena Tokarska: Dojrzalszy!


Ula Michalik: Wydaje mi się, ze taki jak był. Dorósł, fakt, ale dla mnie to nadal ten Jeremi, który skradł mi serduszko swoim głosem. Fakt, nagrał inna piosenkę, ale ja nadal dosłuchuje się tego ciepłego głosiku.


Julia Sypień: Moim zdaniem to nie jest nowy Jeremi. Jest to nowy STYL Jeremiego. On się nie zmienił. Nie przefarbował włosów, nie przeszedł operacji plastycznej, nie zaczął pić, palić czy ćpać. Zmienił po prostu swój styl. Pokazał nam po prostu prawdziwego siebie. Jako jego fanka będę zawsze akceptować jego decyzję. Nawet jak nie będzie mi się to podobać, to jest i tak jego sprawa. Prawdziwi fani zostaną z nim mimo wszystko. A więc... Nowy styl Jeremiego podoba mi się bardzo. Czekałam na coś takiego z jego strony. Zmienił coś. Nie pisze tylko smutnych piosenek o nieszczęśliwej miłości. Jest to nowe doświadczenie z jego strony. Mi taki styl w zupełności odpowiada.

Zuzanna Szusz: Moim zdaniem to nie jest „nowy” Sikorski. Jeremi po prostu nagrał kolejną piosenkę w innym stylu. Ja, jako jego fanka, w zupełności to akceptuję, bo będę z nim bez względu na to co będzie tworzył. Skoro chciał spróbować rapu, to spróbował. Dobrze, że się rozwija. Zawsze, ale to zawsze będę z nim, nie patrząc na to jaką muzykę tworzy, albo jakich zdjęć nie chce sobie z nami robić na m&g, bo to jego decyzje i go rozumiem. A jeśli chodzi o to jak się zmienił to moim zdaniem jest dojrzalszy i mądrzejszy, dlatego że po prostu jest coraz starszy. A więc ja go wspieram z całego serca!


Mateusz Ceholnyk: Jest dojrzalszy i zmienił lekko swój wygląd. Chciał spróbować śpiewać w innych klimatach. Nie jest to TRANSFORMACJA. Jego osobowość zostaje. Nadal kocha swoich fanów. Nie lubię jakiś wielkich dram z tego powodu.


Agata Baczyńska: Jeremi nie jest nowa osobą. To ten sam Sikorski, który pierwszy raz nagrał piosenkę, ten, którego spotkaliśmy po raz pierwszy. Zmienił jedynie styl muzyki, który zresztą do niego pasuje. Ja jako osoba, która jest z nim już baaardzo długo, akceptuję wszystko co zrobi. Patrząc jaki jest szczęśliwy to i ja także jestem, bo jego szczęście jest moim szczęściem. Dojrzał bardzo i zmądrzał - z roku na rok jest szczęśliwszy i to jest najważniejsze.


Beata Bartyzel: Myślę, że nowy Sikorski, a właściwie jego nowy styl muzyczny jest zupełnie inny niż to, co prezentował do tej pory i czego możemy słuchać w YS. Cieszę się bardzo, że idzie teraz w takim kierunku i że próbuje nowych rzeczy, ciągle się rozwija. Widać, że ten rodzaj muzyki jest bliski jego sercu i naprawdę dobrze się w tym czuje. Poza zmianą muzyki, jest dalej tym samym, kochanym Jeremim, który się realizuje i spełnia marzenia. Chłopak po prostu dorasta i zmienia mu się spojrzenie na pewne sprawy, więc wcale nie jestem zaskoczona tymi zmianami.

Poznajcie mój punkt widzenia!

Przeanalizowaliśmy punkt widzenia fanów, Jeremiego, nadszedł czas na moją skromną osobę!


Bycie prawdziwym w dzisiejszych czasach wymaga niezwykłej odwagi. Dlatego też tak bardzo ucieszyłam się, kiedy przeczytałam, że Jeremi zrzuca przysłowiową "maskę". Jak pisałam wiele razy, widziałam, że pozbył się w ten sposób jakiegoś ciężaru, jakby odrzucił ciężki bagaż i wreszcie lekko mógł iść przed siebie. Jestem zdania, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym. A kluczem do bycia szczęśliwym jest bycie sobą - bo takich siebie lubimy najbardziej.


Nie muszę chyba więc mówić, że chłopak wykazał się niezwykłą odwagą, stawiając na taką zmianę - postawił to nade wszystko i wydaje mi się, że wyszło to naprawdę bardzo dobrze. Jak napisałam, nie mamy prawa oceniać go w kwestii zmiany charakteru, bo tak naprawdę nikt z nas nie zna go na tyle dobrze, jednak z punktu widzenia osoby, która na co dzień go wspiera, pozostaje taki, jaki był - uśmiechnięty i pełen emocji oraz uczuć, które chce dawać ludziom, m.in. poprzez swoją muzykę.


Właśnie co do nowej muzyki miałam swego rodzaju obawy - #nowysikorski, jak przewidywała większość, miał klimatycznie pozostać w rapie, a nie jest to styl muzyki, który często pojawia się na moich playlistach. Mimo tego postanowiłam zaufać mu i dzisiaj mogę Wam powiedzieć, że warto ufać Jeremiemu! Stanął na wysokości zadania i zaskoczył nowym utworem wszystkich. Osobiście "WHOA" podbiło moje serce i nie ma dnia, żebym nie odpaliła kilkakrotnie tego kawałka na YouTubie. 


#NowySikorski jest więc tak naprawdę tym Sikorskim, którym był dotychczas. Muzyka uległa modyfikacji, dzięki czemu wydaje mi się, że chłopak może pozyskać nowe grono fanów. Bądź co bądź odbiega to trochę od utworów, które wywodzą się spod skrzydeł brandu Young Stars, co daje mu nowe pole do popisu. 


Jak obiecałam, byłam i będę, a to, co aktualnie się dzieje będzie dla niektórych próbą - okaże się, kto jest naprawdę. Trzymam mocno za niego kciuki, z dolarem w dłoni jako biletem lecimy dalej!

Podsumowanie

NOWY SIKORSKI - jaki jest?


Jest chłopakiem, który jest prawdziwy w tym co robi i nadal oddaje w swojej muzyce siebie, dając tym samym 100% swojej energii. Nowa era to nowe emocje, przygody, nowe wspomienia, które budujemy wspólnie, z Sikorskim na czele squadu rzecz jasna! :)


Nadchodzi Young Stars Festival 2018! Wybieracie się na to wydarzenie? A może zakupiliście bilet na spotkanie z Sikorskim?


Jak zawsze zachęcam Was do dyskusji w komentarzach - jestem bardzo ciekawa tego, jakie są Wasze odczucia wobec nowej muzyki Jeremiego. Podoba Wam się, a może to nie Wasz styl i tęsknicie za piosenkami rodem z "Otwórz się na świat"? Zostawcie swoje opinie w komentarzach.LOVE!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 4,500 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
26
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 5258 punktów za:

Jakość:4520Popularność:551
Wsparcie:90Ocena i wartość ocen:91
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:67
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
551 czytelników Mar 20, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Zaczyna mnie irytować określenie "nowy Sikorski", bo on wcale nie jest nowy, ale powiedzmy, że nie da się tego inaczej nazwać. W tym wszystkim zmieniła tylko i wyłącznie muzyka, a to nic dziwnego. Wiadomo, że 18-latek  będzie tworzył coś innego, niż parę lat temu, jako młody chłopak. Płyta Odetchnin różniła się już od Otwórz się na świat, potem Analogia a teraz Whoa. Przyznaję, że poprzednie zmiany były takie delikatne,  teraz rzeczywiście jest ogromny przeskok między tym co było, a co jest teraz i to mogło zaskoczyć fanów. Takie zmianh są nieuniknione, kolejne płyty Sylwii Przybysz czy Lipki też są różne. Osobiście bardzo podoba mi się ta zmiana. Widać, że dobrze się w tym czuje i sprawia mu to ogromną frajdę. I to jest dla mnie najważniejsze. Nich próbuje nowych rzeczy i się rozwija.
Co do jego osoby, to tak jak wspominałaś i jak on mówił wiele razy, nie możemy tego oceniać, bo nie znamy go osobiście. Ale miałam okazję z nim niedawno dłużej rozmawiać i nie widzę różnicy, jeśli chodzi o jego stosunek do fanów. Ta cała drama na campie była moim zdaniem bardzo dziecinna. Dziewczyny za bardzo histeryzowały i w tej kwestii zgadzam się z Jeremim, bo niektóre zdjęcia rzeczywiście były sporym przegięciem. Sikorski rozpoczął nową erę i jestem ciekawa co on jeszcze sobie zaplanował
+2 głosów
Mar 21, 2018
Paulina Wojtas Użytkownik 39 pkt
Uwielbiam twoje posty <3!
0 głosów
Mar 21, 2018
Parszewska VIP 61,488 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jak podoba Ci się zmiana Jeremiego?
0 głosów
Kwi 9, 2018
Agata Idzkiewicz Fan 63 pkt
Świetny post <3
0 głosów
Lip 2, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
262 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 262 Gości
Dziś posty czytano : 44398 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475123 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34437 punktów
 5. SikorskiSquad
  31762 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23386 punktów
 8. GRY
  21754 punktów
 9. Arturonators
  18111 punktów
 10. Life Is Strange
  17809 punktów
 11. Domisiaki
  17481 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15801 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13552 punktów
 17. Bambinos
  12383 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12203 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11445 punktów
 21. Remonators
  9736 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6075 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5660 punktów
 28. MUZYKA
  5196 punktów
 29. Nintendo
  5075 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3852 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3108 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2500 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2324 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  526 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  325 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  52 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post