+6 głosów
Kilka słów od autora:
"Nigdy nie będę raperem, jestem wokalistą z flow" - zaśpiewał w najnowszym singlu "WHOA" osiemnastoletni Jeremi Sikorski. Nie nadążasz za tym co się dzieje? Zajrzyj do artykułu, w którym wzięliśmy pod lupę #nowegoSikorskiego. Wypowiedzi fanów, zdanie Jeremiego - musisz to sprawdzić!
(postid: 328202) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

22 stycznia Internet zawrzał, bowiem świat Young Stars obiegła informacja o tym, że nadchodzi "nowy Sikorski". Zdania fanów były podzielone, czy to dobrze, czy źle, że ich idol zdecydował się zmienić kontent. Od tego czasu minęło już trochę i pierwsze rewolucje mamy już za sobą, m.in. premierę pierwszego singla z nowej ery! Co na to fani i jak ich reakcje opisuje sam Jeremi? Bierzemy dziś pod lupę SIKORSKIEGO - co zmieniło się w idolu nastolatek, do niedawna śpiewającym o miłości?

Co już wiemy?

Dla jasności - analizujemy Jeremiego jako artystę, nie człowieka. Nie powinno się oceniać ludzi, tym bardziej nie znając ich. Pamiętajcie o tym, pochylając się nad tym artykułem - mówimy o tym, co Jeremi tworzy, nie poruszamy kwestii jego charakteru, takie rzeczy wiedzą jedynie jego najbliżsi.


Zacznijmy od małej powtórki z rozrywki - przeanalizujmy po krótce mój poprzedni artykuł na ten temat.


CAŁOŚĆ MOŻECIE PRZECZYTAĆ, KLIKAJĄC TUTAJ.


Zaczęło się od zdjęcia na Instagramie, którego opis mówił o tym, aby przestać dostosowywać się do otoczenia ("chrzanić to!") i być po prostu sobą. Była to wiadomość BUM, nikt wcześniej nie spodziewał się takich zmian, więc pojawiła się również masa kontrowersji. Tego samego dnia zaszła nazwa w oficjalnej grupie fanów chłopaka - została zmieniona nazwa fandomu, z Jereminators na SikorskiSquad (cóż, fani do dziś nie wiedzą jak się nazywać! ale spokojnie - dowiem się co i jak przy najbliższej okazji!). Grupa była też głównym miejscem dyskusji.


Zdania fanów były podzielone - nie było praktycznie żadnej przewagi między zadowoleniem a wątpliwościami. Te nie brały się znikąd - osoby, z którymi udało mi się porozmawiać były zdania, że mimo, że nadchodzi nowy rozdział w jego karierze, to zupełna odmiana nazwy grupy to coś zbędnego. Opowiadali, że byli bardzo przywiązani do starego formatu. 


Ja sama byłam zdania, że bardzo dobrze, że Jeremi zrzuca maskę i planuje iść własną ścieżką, taką, na której będzie czuł się dobrze. Do samego końca nie byłam pewna, co mogło kryć się za nagłówkiem "NOWY SIKORSKI". Mimo SOON, jakie padło (dziś wiemy, że chodziło o singiel "WHOA"), nie miałam pojęcia, czym będzie charakteryzować się nowa muzyka i nadchodzące kawałki. W kwestii grupy poczułam ukłucie, bo również wiązałam z "Jereminators" wiele wspomnień. Zaufałam jednak planom Jeremiego i dzisiaj mogę uczciwie powiedzieć, że było warto!

Nadszedł nowy Sikorski - jaki jest?

"Idą duże zmiany. Muzyka się zmieni, styl się zmieni, a ja jestem i będę taki sam. Dzięki, że jesteście i kto był naprawdę, wierze, że zostanie 🔥❤️" - napisał na swoim Instagramie, jeszcze na jakiś czas przed wypuszczeniem nowego kawałka z nowego rozdziału swojej twórczości.


Ponownie niespodziewanie pojawił się nowy kontrowersyjny temat, związany z założeniem przez Jeremiego nowego kanału. "SIKORSKI" miał bowiem oddzielać to co tworzył kiedyś z tym, na czym będzie się skupiać w najbliższym czasie. Tam szybko pojawił się pierwszy cover, dobrze znanego nam już w wykonaniu chłopaka, utworu "Nostalgia" od Taco Hemingwaya, którym jak wiemy inspiruje się osiemnastolatek. Tym razem doczekaliśmy się pełnej wersji, która została nagrania w przepięknej scenerii z pomocą Olciiak. Koniecznie sprawdźcie, klikając TUTAJ! Film niebawem dobije 200 tysięcy wyświetleń, także chyba wiecie co robić? 


Nadeszło "WHOA"! Singiel, o którym z pewnością niebawem przygotuję oddzielny artykuł, długi czas pozostawał owiany tajemnicą. A jednak, doczekaliśmy się go mimo wszystko szybciej, niż przewidywaliśmy. Premiera kawałka odbyła się w zeszłą środę, 15 marca, wraz z premierą nowej kolekcji o tej samej nazwie (post z przeglądem nowych ubrań w przygotowaniu!). Kawałek, który jest skazany na sukces już po tytule, osiągnął niedawno pierwsze sto tysięcy odtworzeń. Dajcie tutaj czadu, to z pewnością wywoła uśmiech u Waszego idola! Kliknijcie TUTAJ, aby przesłuchać, czy "WHOA" to rzeczywiście whoa!


Co w takim razie wiemy? 


"Nigdy nie będę raperem, jestem wokalistą z flow" - mówi jeden z wersów nowej piosenki, podobnie jak zaaktualizowane bio na Instagramie. Zaufajcie więc Jeremiemu, bo widać, że wie co robi i plan na zmianę stylu muzycznego miał dobrze zaplanowaną. Po "WHOA" można zauważyć, że jego kawałki wciąż mają cząstkę jego samego, oddaje w nich masę siebie. Jak obiecał, zmienił się wyłącznie styl - ciekawe, czy cała płyta pozostanie w tym klimacie, hm?

Jestem cały czas tym samym człowiekiem, mam cały czas te same wartości! - co postanowił osiemnastolatek?

Około dwóch tygodni temu, na grupie SikorskiSquad, odbył się live, na którym Jeremi postanowił wyjaśnić kilka męczących go spraw, które, jak zapowiedział, męczą go od czasu obozów zimowych. Poruszył także kwestię zmiany grupy, czy też nowej fryzury!


"Pogaduchy u Sikorskiego, tego jeszcze nie było!"


Pierwotnie planowałam cytować najważniejsze momenty livea, który został przeprowadzony 1 marca, jednak uznałam, że wszystkie przekazane tam informacje są na tyle ważne, że prościej będzie jeśli Wam to streszczę, ze względu na to, że całość trwała ok. 15 minut, mielibyście sporo czytania! W razie czego live cały czas jest dostępny na grupie.


Jeremi zaczął od wyjaśnienia dlaczego zdecydował się na nazwę "SikorskiSquad". Jak powiedział, dorósł - wiele rzeczy się zmieniło i uznał, że to idealna nazwa, zwłaszcza w świetle nadchodzących projektów, choć wspomniał, że Jereminators zawsze będzie miał w sercu, bo ma do tamtej nazwy niezwykły sentyment. Wiąże się to z wieloma wspomnieniami. Oznajmił, że nigdy o tym nie zapomni, o nutkach na nadgarstku, o nazwie, którą stworzyli właśnie fani - Jereminators.


Kolejnym tematem były... włosy! Chłopak śmiał się, że on sam wciąż nie jest przekonany do nowej fryzury, która była koncepcją jego fryzjera. Ten stwierdził, że czas na zmianę i oto co wyszło - artystyczny nieład, który Jeremi bardzo lubi. Wspomniał, że niektórzy twierdzą, że wygląda jak bobo, inni uważają, że sprawia wrażenie starszego. Dodał jeszcze, że jego cieszy bardzo fakt, że jest ona krótka. A Wam, jak się podoba?


Najważniejsza sprawa livea (przynajmniej moim zdaniem!), to sytuacja, która miała miejsce na drugim turnusie Young Stars Winter Camp. Jeremi zaczął poruszać temat, mówiąc, że on bardzo nie lubi niedomówień i chciałby po prostu coś wyjaśnić. Mianowicie na obozie poszła plotka, że Jeremi się ZMIENIŁ. Chodziło tylko i wyłącznie o to, że chłopak grzecznie poinformował, że zdjęcia pokroju romantycznych spojrzeń w oczy, buziaków w policzek, czy innych gestów typowych dla par odpadają - osiemnastolatek wytłumaczył, że najzwyczajniej dojrzał i stwierdził, że to po prostu wkracza już na jego strefę prywatną. Inne zdjęcia wchodziły oczywiście w grę - wygłupy, czy inne takie. Wytłumaczył, że jest dla nas na koncertach, obozach, spotkaniach, czyta listy, komentarze, a z tym już po prostu nie czuje się dobrze. 


Na koniec podziękował wszystkim, którzy go wspierają, niezależnie, czy dana osoba jest z nim od kilku lat, miesięcy, dni, czy od dziś. Dziękował za wszystko, wspominał, że to wyjątkowe, że jego muzyka pomaga ludziom w życiu. Dodał jednak, że uważa, że ocenianie go "Jeremi się zmienił" jako człowiek jest trochę nie fair, bo tak naprawdę ludzie z internetu nie mają pojęcia jaki jest naprawdę, a to wiedzą tak naprawdę tylko jego znajomi, rodzina. Zauważył jednak, że ceni sobie konstruktywną krytykę w kwestii muzyki itd., kiedy ktoś wyraża opinię, a nie rzuca hejtem. 


Transmisja zakończyła się szerokim uśmiechem Jeremiego - był niezwykle podekscytowany nadchodzącymi projektami (zapewne m.in. "WHOA"!).


"[...] Chodzi o pewien proces dorastania, który Wy sami na pewno też przeżyliście. To nie jest tak, że teraz Jeremi Sikorski będzie przeklinał, będzie pił, będzie palił, będzie miał wydziabane tatuaże, nie nie nie! Kompletnie nie o to chodzi, bo ja jestem cały czas tym samym człowiekiem, mam cały czas te same wartości i zawsze będę je chciał poprzez muzykę i przez to co robię przekazywać, przekazywać to co czuję, przekazywać to co mi siedzi w głowie i tym też dawać Wam to, co najlepsze [...]."

Jak rewolucję oceniają fani?

Stali czytelnicy artykułów z fandomu Sikorskiego wiedzą, że cenimy sobie zdanie reszty. W tym przypadku nie może być inaczej. Z pomocą Oli Galanek, moderatorki grupy, dowiedziałam się, co na temat dotychczasowych zmian sądzą fani! Ciekawi tego, co powiedzieli? SikorskiSquad, odbiór, jaki jest nowy Sikorski?Natalia Kowalczyk: Myślę, że nowy jest jedynie pod względem stylu muzyki i twórczości, jeżeli chodzi o charakter, jak sam już mówił, jest taki sam, tak samo wspaniały, wrażliwy, dobry, NAJLEPSZY jak dla mnie. Wciąż mnie motywuje, daje masę szczęścia, uśmiechu. Promienieję, gdy słucham jego piosenek i piosenkę, która tak naprawdę zaczęła erę Sikorskiego (nowego) czyli WHOA, naprawdę mi pomoga w różnych sytuacjach. Niektórzy mogą jej nie rozumieć, może im się nie podobać, to normalne. Dla mnie jest niesamowita, i to jak duży krok Jeremi zrobił, robi na mnie ogromne wrażenie, jestem z niego cholernie dumna i będę zawsze go wspierała.


Wiktoria Magdalena Tokarska: Dojrzalszy!


Ula Michalik: Wydaje mi się, ze taki jak był. Dorósł, fakt, ale dla mnie to nadal ten Jeremi, który skradł mi serduszko swoim głosem. Fakt, nagrał inna piosenkę, ale ja nadal dosłuchuje się tego ciepłego głosiku.


Julia Sypień: Moim zdaniem to nie jest nowy Jeremi. Jest to nowy STYL Jeremiego. On się nie zmienił. Nie przefarbował włosów, nie przeszedł operacji plastycznej, nie zaczął pić, palić czy ćpać. Zmienił po prostu swój styl. Pokazał nam po prostu prawdziwego siebie. Jako jego fanka będę zawsze akceptować jego decyzję. Nawet jak nie będzie mi się to podobać, to jest i tak jego sprawa. Prawdziwi fani zostaną z nim mimo wszystko. A więc... Nowy styl Jeremiego podoba mi się bardzo. Czekałam na coś takiego z jego strony. Zmienił coś. Nie pisze tylko smutnych piosenek o nieszczęśliwej miłości. Jest to nowe doświadczenie z jego strony. Mi taki styl w zupełności odpowiada.

Zuzanna Szusz: Moim zdaniem to nie jest „nowy” Sikorski. Jeremi po prostu nagrał kolejną piosenkę w innym stylu. Ja, jako jego fanka, w zupełności to akceptuję, bo będę z nim bez względu na to co będzie tworzył. Skoro chciał spróbować rapu, to spróbował. Dobrze, że się rozwija. Zawsze, ale to zawsze będę z nim, nie patrząc na to jaką muzykę tworzy, albo jakich zdjęć nie chce sobie z nami robić na m&g, bo to jego decyzje i go rozumiem. A jeśli chodzi o to jak się zmienił to moim zdaniem jest dojrzalszy i mądrzejszy, dlatego że po prostu jest coraz starszy. A więc ja go wspieram z całego serca!


Mateusz Ceholnyk: Jest dojrzalszy i zmienił lekko swój wygląd. Chciał spróbować śpiewać w innych klimatach. Nie jest to TRANSFORMACJA. Jego osobowość zostaje. Nadal kocha swoich fanów. Nie lubię jakiś wielkich dram z tego powodu.


Agata Baczyńska: Jeremi nie jest nowa osobą. To ten sam Sikorski, który pierwszy raz nagrał piosenkę, ten, którego spotkaliśmy po raz pierwszy. Zmienił jedynie styl muzyki, który zresztą do niego pasuje. Ja jako osoba, która jest z nim już baaardzo długo, akceptuję wszystko co zrobi. Patrząc jaki jest szczęśliwy to i ja także jestem, bo jego szczęście jest moim szczęściem. Dojrzał bardzo i zmądrzał - z roku na rok jest szczęśliwszy i to jest najważniejsze.


Beata Bartyzel: Myślę, że nowy Sikorski, a właściwie jego nowy styl muzyczny jest zupełnie inny niż to, co prezentował do tej pory i czego możemy słuchać w YS. Cieszę się bardzo, że idzie teraz w takim kierunku i że próbuje nowych rzeczy, ciągle się rozwija. Widać, że ten rodzaj muzyki jest bliski jego sercu i naprawdę dobrze się w tym czuje. Poza zmianą muzyki, jest dalej tym samym, kochanym Jeremim, który się realizuje i spełnia marzenia. Chłopak po prostu dorasta i zmienia mu się spojrzenie na pewne sprawy, więc wcale nie jestem zaskoczona tymi zmianami.

Poznajcie mój punkt widzenia!

Przeanalizowaliśmy punkt widzenia fanów, Jeremiego, nadszedł czas na moją skromną osobę!


Bycie prawdziwym w dzisiejszych czasach wymaga niezwykłej odwagi. Dlatego też tak bardzo ucieszyłam się, kiedy przeczytałam, że Jeremi zrzuca przysłowiową "maskę". Jak pisałam wiele razy, widziałam, że pozbył się w ten sposób jakiegoś ciężaru, jakby odrzucił ciężki bagaż i wreszcie lekko mógł iść przed siebie. Jestem zdania, że każdy zasługuje na to, aby być szczęśliwym. A kluczem do bycia szczęśliwym jest bycie sobą - bo takich siebie lubimy najbardziej.


Nie muszę chyba więc mówić, że chłopak wykazał się niezwykłą odwagą, stawiając na taką zmianę - postawił to nade wszystko i wydaje mi się, że wyszło to naprawdę bardzo dobrze. Jak napisałam, nie mamy prawa oceniać go w kwestii zmiany charakteru, bo tak naprawdę nikt z nas nie zna go na tyle dobrze, jednak z punktu widzenia osoby, która na co dzień go wspiera, pozostaje taki, jaki był - uśmiechnięty i pełen emocji oraz uczuć, które chce dawać ludziom, m.in. poprzez swoją muzykę.


Właśnie co do nowej muzyki miałam swego rodzaju obawy - #nowysikorski, jak przewidywała większość, miał klimatycznie pozostać w rapie, a nie jest to styl muzyki, który często pojawia się na moich playlistach. Mimo tego postanowiłam zaufać mu i dzisiaj mogę Wam powiedzieć, że warto ufać Jeremiemu! Stanął na wysokości zadania i zaskoczył nowym utworem wszystkich. Osobiście "WHOA" podbiło moje serce i nie ma dnia, żebym nie odpaliła kilkakrotnie tego kawałka na YouTubie. 


#NowySikorski jest więc tak naprawdę tym Sikorskim, którym był dotychczas. Muzyka uległa modyfikacji, dzięki czemu wydaje mi się, że chłopak może pozyskać nowe grono fanów. Bądź co bądź odbiega to trochę od utworów, które wywodzą się spod skrzydeł brandu Young Stars, co daje mu nowe pole do popisu. 


Jak obiecałam, byłam i będę, a to, co aktualnie się dzieje będzie dla niektórych próbą - okaże się, kto jest naprawdę. Trzymam mocno za niego kciuki, z dolarem w dłoni jako biletem lecimy dalej!

Podsumowanie

NOWY SIKORSKI - jaki jest?


Jest chłopakiem, który jest prawdziwy w tym co robi i nadal oddaje w swojej muzyce siebie, dając tym samym 100% swojej energii. Nowa era to nowe emocje, przygody, nowe wspomienia, które budujemy wspólnie, z Sikorskim na czele squadu rzecz jasna! :)


Nadchodzi Young Stars Festival 2018! Wybieracie się na to wydarzenie? A może zakupiliście bilet na spotkanie z Sikorskim?


Jak zawsze zachęcam Was do dyskusji w komentarzach - jestem bardzo ciekawa tego, jakie są Wasze odczucia wobec nowej muzyki Jeremiego. Podoba Wam się, a może to nie Wasz styl i tęsknicie za piosenkami rodem z "Otwórz się na świat"? Zostawcie swoje opinie w komentarzach.LOVE!


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 4,500 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
26
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5510 punktów za:

Jakość:4520Popularność:803
Wsparcie:90Ocena i wartość ocen:91
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:67
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 172,498 pkt
803 czytelników Mar 20, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Zaczyna mnie irytować określenie "nowy Sikorski", bo on wcale nie jest nowy, ale powiedzmy, że nie da się tego inaczej nazwać. W tym wszystkim zmieniła tylko i wyłącznie muzyka, a to nic dziwnego. Wiadomo, że 18-latek  będzie tworzył coś innego, niż parę lat temu, jako młody chłopak. Płyta Odetchnin różniła się już od Otwórz się na świat, potem Analogia a teraz Whoa. Przyznaję, że poprzednie zmiany były takie delikatne,  teraz rzeczywiście jest ogromny przeskok między tym co było, a co jest teraz i to mogło zaskoczyć fanów. Takie zmianh są nieuniknione, kolejne płyty Sylwii Przybysz czy Lipki też są różne. Osobiście bardzo podoba mi się ta zmiana. Widać, że dobrze się w tym czuje i sprawia mu to ogromną frajdę. I to jest dla mnie najważniejsze. Nich próbuje nowych rzeczy i się rozwija.
Co do jego osoby, to tak jak wspominałaś i jak on mówił wiele razy, nie możemy tego oceniać, bo nie znamy go osobiście. Ale miałam okazję z nim niedawno dłużej rozmawiać i nie widzę różnicy, jeśli chodzi o jego stosunek do fanów. Ta cała drama na campie była moim zdaniem bardzo dziecinna. Dziewczyny za bardzo histeryzowały i w tej kwestii zgadzam się z Jeremim, bo niektóre zdjęcia rzeczywiście były sporym przegięciem. Sikorski rozpoczął nową erę i jestem ciekawa co on jeszcze sobie zaplanował
+2 głosów
Mar 21, 2018
Paulina Wojtas Użytkownik 39 pkt
Uwielbiam twoje posty <3!
0 głosów
Mar 21, 2018
Parszewska VIP 66,570 pkt
OPCJA WYZWANIA
Jak podoba Ci się zmiana Jeremiego?
0 głosów
Kwi 9, 2018
Agata Idzkiewicz Fan 63 pkt
Świetny post <3
0 głosów
Lip 2, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
166 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 166 Gości
Dziś posty czytano : 17018 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  563749 punktów
 2. Young Stars Festival
  45242 punktów
 3. Bartek Lovers
  43871 punktów
 4. Potterheads
  40405 punktów
 5. Supiwerki
  40344 punktów
 6. The 100
  39260 punktów
 7. SikorskiSquad
  34402 punktów
 8. Arturonators
  30346 punktów
 9. SERIALE
  25782 punktów
 10. GRY
  23371 punktów
 11. Famous In Love
  22485 punktów
 12. Life Is Strange
  22396 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20193 punktów
 14. Domisiaki
  18550 punktów
 15. Once Upon A Time
  18020 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17551 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17407 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13278 punktów
 19. YOUNG STARS
  12911 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12775 punktów
 21. Forza
  12634 punktów
 22. Sonbird Team
  10884 punktów
 23. Remonators
  10351 punktów
 24. Eurowizja
  10228 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9298 punktów
 26. Dua Lipa
  8025 punktów
 27. TALENTY
  6509 punktów
 28. MUZYKA
  6483 punktów
 29. Playstation VR
  6209 punktów
 30. FILMY
  5799 punktów
 31. Nintendo
  5371 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5238 punktów
 33. Detroit
  5007 punktów
 34. Tomb Raider
  4949 punktów
 35. Stranger Things
  4726 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4632 punktów
 37. INNE
  4627 punktów
 38. Progress Armia
  4297 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4258 punktów
 40. The Originals
  4246 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4037 punktów
 42. Bambinos
  3977 punktów
 43. Young Stars News
  3317 punktów
 44. Sport
  2954 punktów
 45. K-Pop
  2761 punktów
 46. American Horror Story
  2613 punktów
 47. God Of War
  2566 punktów
 48. YOUTUBE
  2318 punktów
 49. Kortezjanie
  2125 punktów
 50. Puthinators
  1943 punktów
 51. Sony Playstation
  1781 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  951 punktów
 54. FPS
  878 punktów
 55. Temorki
  858 punktów
 56. Team Rieger
  809 punktów
 57. R5Family
  649 punktów
 58. PC
  552 punktów
 59. Arianators
  548 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  547 punktów
 61. Zosiaki
  521 punktów
 62. Uncharted
  485 punktów
 63. LUDZIE
  441 punktów
 64. Directioners
  338 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  305 punktów
 66. Soy Luna
  305 punktów
 67. #talentobranie
  292 punktów
 68. 5SOSFam
  272 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  181 punktów
 71. Beautilles
  163 punktów
 72. The Good Place
  154 punktów
 73. Selenators
  142 punktów
 74. Strzelanki
  109 punktów
 75. Donaty Agaty
  108 punktów
 76. Orlandonators
  105 punktów
 77. Podróże
  94 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1110 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post