0 głosów
Kilka słów od autora:
Poznaliście już moje odczucia po S02E17, zatem czas na reakcje innych fanów. Zajrzałam na Twittera pod hashtag #RiverdalePL i wyciągnęłam dla Was ciekawe tweety z opiniami fanów. Zapraszam!
(postid: 328353) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Poznaliście już moje odczucia po S02E17, zatem czas na reakcje innych fanów. Zajrzałam na Twittera pod hashtag #RiverdalePL i wyciągnęłam dla Was ciekawe tweety z opiniami fanów. Zapraszam!

FALICE?

Falice to chyba jeden z ulubionych shippów fanów serialu. Ta dwójka jest shippowana przez wiele osób, a w tym odcinku, gdy Alice pod koniec weszła do przyczepy FP I Jugheada, mocno powiało tym shippem. Dodatkowo nie wykluczone że już wcześniej coś łączyło te dwójkę.


Sytuacje Falice w tym odcinku nie umknęła fanom na Twitterze, a oto tweet jednej z osób :)

GRA AKTORSKA MADELAINE PETSCH

To jest coś co sama zauważyłam pisząc posta z moimi wrażeniami z S02E17. Bardzo dobra gra aktorska Madelaine Petsch, czyli odtwórczyni roli Cheryl. Sceny które miała w tym oraz poprzednim odcinku były bardzo emocjonujące i trudne do zagrania, jednak aktorka poradziła sobie z nimi świetnie, wielkie brawa dla Mad! <3


To jest tylko jeden z wielu podobnych tweetów :)

ARCHIE ŹLE TRAKTUJE OJCA

Kolejna bardzo popularna opinia, to że Archie źle traktuje swojego tatę, Freda Andrewsa. Ugania się non stop za Hiramem, a kompletnie nie zwraca uwagi na swoją rodzinę.


Tych tweetów przeglądając hashtag zauważyłam chyba najwięcej, ale nic dziwnego. Zachowanie rudowłosego jest po prostu okropne, i nie wiem czy jest jeszcze ktoś kto pochwala jego decyzje...

BABCIA BLOSSOM RATUJE CHERYL!

Serca fanów w tym odcinku wygrała także popularna Babcia Blossom. Seniorka rodu Blossomów poświęcając swoje zdrowie przeczołgała się do telefonu i zatelefonowała do szkoły, gdzie przebywała wtedy Toni Topaz. Kobieta na tyle na ile mogła, powiadomiła ją o miejscu pobytu Cheryl.


Widać że Nana Blossom niesamowicie kocha swoją wnuczkę, i oby nie stało jej sie nic złego za sprawą Penelope Blossom.

ARCHIE KOCHA BARDZIEJ HIRAMA NIŻ VERONICE?

Tweet który zebrał mnóstwo reakcji, to tweet użytkowniczki o userze @xxmartixstyles, która napisała że cała akcja z Archiem wygląda jakby kochał on bardziej Hirama niż Veronicę.


Musze przyznać że sama jestem bardzo podobnego zdania, a postępowanie chłopaka bardzo mi się nie podoba. Dajcie znać co wy sądzicie!

PRZERWA OD SERIALU

Wspominałam już o przerwie jaka nastąpi między S02E17 a S02E18, i fanom na Twitterze również nie umknęła ta informacja.


Fani podeszli do tego bardzo humorystycznie...


Co sądzicie o tak częstych przerwach od serialu?

PODSUMOWANIE

Oczywiście tweetów było dużo więcej, jednak ja wybrałam dla Was te najciekawsze. Zachęcam do podzielenia się swoją opinią o odcinku w komentarzu :)


MÓJ TWITTER: @xnattpl


Doceń moją pracę, zostaw ocenę oraz komentarz, dzięki! :)

Do następnego!
Natt


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 3,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
10
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4466 punktów za:

Jakość:3420Popularność:657
Wsparcie:8Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:381
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Natt Admin 993,253 pkt
657 czytelników Mar 31, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

17 Komentarzy

B_asia Użytkownik 12 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zadaniem Archie nie powinien angażować się w sprawy Lodge-ów, ponieważ traci kontakt ze swoją rodziną. Rozumiem, że kocha Ronnie i chce zaimponować jej ojcu, ale przez to nie widzi, że jego kontakty rodzinne są coraz słabsze. Najbardziej obawiam się tego, że jak Ronnie z nim zerwie (albo on z nią) będzie miał przez to kłopoty, bo dalej będzie zaangażowany w NIELEGALNE sprawy Hiram'a. Nie dość, że miesza się właśnie w nielegalne sprawy, to jeszcze traci dobry kontakt z rodziną co ja osobiście uważam za najważniejsze.
+3 głosów
Mar 31, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam! :) Dużo osób ma podobne zdanie.
Patrycja Pixi Cieśla Użytkownik 121 pkt
Nikt tak naprawdę nie widzi, że Archie nie robi tego tylko ze względu na Ronie czy Hirama, ale też dlatego że przekonania pana Lodge odnośnie budowy więzienia są takie jak Archiego. Chłopak ten po postrzeleniu jego ojca boi się o mieszkańców. Wierzy, że dzięki Hiramowi w Riverdale będzie bezpieczniej
+3 głosów
Mar 31, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
No właśnie, postrzelony został jego ojciec, który startuje na burmistrza, a jego własny syn w tym czasie ugania się za Hiram'em...
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
brawo za komentarz ! lap nagrode extra ;)
Iza Mróz Użytkownik 5 pkt
Odcinek wszystko zmienił. Archie niszczy swoją przyjaźń. Bardzo polubiłam Cheryl po tym odcinku . Wsumie to nie wiem jak opisać moje uczucia po tym odcinku.
+2 głosów
Mar 31, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Mam takie same odczucia!
Marta Pawłowska Użytkownik 3,596 pkt
OPCJA WYZWANIA
Uważam, że babcia Cheryl zachowała się pięknie. Poświęciła się aby Napisz uratować swoją ukochaną wnuczkę.  
 Nie ukrywam, że poleciało mi parę łez kiedy to oglądałam. Pokazała tutaj, że nie wszyscy Blossomowie są zepsuci do szpiku kości i nie posiadają uczuć. Uważam, że pokazała w tej scenie jak dobre ma serce i jak bardzo kocha swoją wnuczkę. Bardzo się martwię o nią i oto co się teraz z nią stanie, mam szczerą nadzieję iż jej syn od siedmiu boleści nie zrobi jej krzywdy
+1 głos
Mar 31, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Tez mam taka nadzieje:(
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
w punkt napisane !
Nikacz3 Użytkownik 2 pkt
Moim zdaniem Archie nie powinien dalej angażować się w akcję z Lodgami, ponieważ rani przez to swojego ojca. Przejmuję się bardziej rodzina swojej dziewczyny niż własną. Myślę, że to go zgubi w przyszłości , ponieważ jego ojciec zawsze mu pomagał. Chciałabym aby chłopak zrozumiał , że zranił ojca swoim postępowaniem.
+1 głos
Mar 31, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Tez bym bardzo chciała!:(
Kamilkaxx Ekspert 40,878 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem temat ten jest bardzo sporny, jednakże uważam że powinien się angażować, lecz nie tak bardzo. Widać że rudowłosy kocha swojego tatę i boi się o jego zdrowie po strzelaninie. Dlatego też odciąga go od pomysłu kandydowania na burmistrza - stałby się łatwym celem. Niestety niesie mu też wiele przykrości, gdy całe dnie spędza z Hiramem i nie przychodzi na jego kampanie wyborcze. Andrews jest też ślepo manipulowany przez Lodge'a, ponieważ za bardzo troszczy się o bezpieczeństwo Veronici i swojego taty. Popiera jego plany ponieważ nie chce miasta zagrożonego i pełnego tajemnic. Moim zdaniem dalej powinien się angażować w akcje Lodg'ów lecz równocześnie znać umiar i robić to z głową. Chłopak musi znaleźć przyslowiowy "złoty środek" i nie dać się całkowicie zmanipulować.
+1 głos
Mar 31, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Pozostaje jeszcze kwestia tego co Lodgeowie chcą dokładnie zrobić i jakie tego bedą skutki, oraz czy to robia jest dobre, bo według mnie nie
anonim Użytkownik
Moim zdaniem Archie zdecydowanie zbyt mocno angażuje się w akcje Hirama i rodziny Lodge'ów, pytanie tylko czy zdaje sobie sprawę z tego co traci. Bo logiczne, że zyskuje zaufanie Ronie i "znaczne" prezenty (chociażby ten samochód), ale czy zdaje sobie sprawę z tego co straci po zakończeniu współpracy z Lodgami? Może po prostu nie jest świadom konsekwencji swoich działań. Myślę też, że jego miłość do Ronie działa zaślepiająco. Może atak BH też ma coś wspólnego z decyzjami Archiego.
+1 głos
Kwi 1, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Zgadzam się, Archie może być też zaślepiony, ale do niego kompletnie nic nie dociera:(
Patrycja Żukowska Użytkownik 7 pkt
Wg mnie Archie za bardzo angażuje się w sprawy rodziny Lodge'ów. Veronica jest jego dziewczyną więc normalne jest to,że będzie miał kontakt z jej rodziną jednak to wszystko powinno być z umiarem.Biorąc dość duży udział w nielegalnych interesach Hirama naraża nie tylko siebie ale także swoją rodzinę.Wiadomo, jest dość dużej postury ale ceni się za wysoko i w chwili dużego niebezpieczeństwa sam nie dałby rady.Poza tym jego ojciec startuje jako burmistrz przeciwko mamie Ronnie i Archie jest w bardzo ciężkiej sytuacji ale mimo wszystko rodziny się tak nie zostawia, bo związek z kimś może się nie udać a rodzina pozostaje na zawsze.
+1 głos
Kwi 1, 2018
Patrycja Żukowska Użytkownik 7 pkt
Co do Cheryl jest mi jej bardzo szkoda. Nie zasłużyła na takie traktowanie zwłaszcza ze strony rodziny.Każdy ma prawo być tym kim chce a to,że ona jest homoseksualistką jest jej indywidualną sprawą.W pierwszym sezonie była dosyć nieznośna to fakt ale w drugim otworzyła się i pokazała swoje prawdziwe piękno,wrażliwość i dojrzałość.Jej przykład prezentuje nam to, że nawet najgorsze osoby nie stały się takie bez powodu.W jej przypadku jest to rodzina.
+1 głos
Kwi 1, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Przeszła genialną przemianę, i mam w planach napisać nawet o tym artykuł! :)
Dagmara Fienger Użytkownik 5 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem pomimo tego, że zachowanie Archie mnie troszeczkę denerwuje, to może ta relacja się kiedyś przyda, kto wie? Może to nie zostało jeszcze ukazane, ale pomimo tego, że Archie chce wyjść jak najlepiej przed rodzicami Ver, to chce też dobrze dla ojca, chce się czegoś dowiedzieć, albo w przyszłości dowie się czegoś, co zmieni jego nastawienie albo odmieni oblicze Riverdale?
+1 głos
Kwi 2, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Jednocześnie dziwnym jest to że kompletnie stracił jakiekolwiek kontakty z ojcem i w wyborach raczej jest za Hermione, nie wiem czy to takie dobre dla jego ojca...
Marta Pawłowska Użytkownik 3,596 pkt
OPCJA WYZWANIA
Zapomniałam wspomnieć również, o rodzinie Lodge'ów. Skoro o nich jest pytanie, to również się wypowiem, bo trochę na ten temat mam do powiedzenia. Pomijam już fakt, że
ojciec Veronici dalej nią trochę manipuluje, ale nie mogę zrozumieć czemu tak bardzo manipuluje Archim. Zresztą nie tylko on nim manipuluje, ich cała rodzina to robi,  co jest  straszne. Nie zrozumcie tego tak, iż bronię tego chłopaka, bo wina jest bardziej po jego stronie ponieważ, to on daje im się tak zwodzić. Po tym co się dowiedział o ich rodzinie, dalej chce im pomagać, co jest dla mnie bardzo niezrozumiałe.Powinien poświecić więcej czasu swojemu, własnemu ojcu jak i matce. Powinien otworzyć dobrze oczy, zauważyć jak bardzo rani własna rodzinę, na rzecz oszusta i krętacza. Teraz gdy jego ojciec startuje w wyborach na burmistrza, powinien go tym bardziej wspierać i być u jego boku. To jego własny ojciec chce dobrze dla Riverdale, a nie Hiram. Ojciec Veronici zniszczy to miasto jestem tego pewna.
+1 głos
Kwi 3, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
GENIALNE podsumowanie! <3 Wielka łapka dla Ciebie haha
Hanii076 Użytkownik 9,062 pkt
OPCJA WYZWANIA
Nie da się ukryć, że Archie chce, jak najlepiej, lecz niezbyt mu to wychodzi.
Chciałby mieć cudowne kontakty z ojcem swojej dziewczyny, a tak naprawdę coraz bardziej się od niej oddala, co bez wątpienia rzuca się w oczy. Też dosadnie widać, jak wiele jest w stanie zrobić dla Hirama, gdyż przy tym już niejednokrotnie wystawił swojego ojca, za którym przypominam zawsze twardo stał murem.
Naraża siebie i rodzinę na problemy, a mimo to wciąż bardziej lojalny jest mężczyźnie, o którym tak naprawdę mało wie. Hiram niczego nie robi bezmyślnie, nie wtajemniczyłby Archiego w swoje interesy, gdyby nie miał w tym żadnych korzyści. Jednak ten ślepo za nim podąża, nie zważając na konsekwencję.
+1 głos
Kwi 5, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Masz rację!
Ioulia Użytkownik 128 pkt
OPCJA WYZWANIA
Archie robi to co uważa za słuszne i w pełni go rozumiem. Hiram jest bardzo wpływową osobą i między innymi od niego zależą losy miasteczka Riverdale. Archie zrobiłby wszystko żeby chronić swoją rodzinę i przyjaciół, a w jego odczuciu plan Hirama (więzienie) może pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom miasta. Poza tym Hiram jest ojcem jego dziewczyny, a kto chciałby być nielubiany przez rodziców swojej drugiej połówki? Myślę, że Archie dalej powinien trzymać stronę Hirama, ale na wszelki wypadek być ostrożnym i nie podążać za nim na ślepo tylko używać swojego rozumu. Jednak wierzę, że mimo przeszłości Lodge ma dobre zamiary.
0 głosów
Kwi 1, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Uważam że na początku drugiego sezonu gdy Hiram się pojawił to Archie nie podlizywał się mu tak, a przecież już był z Ronnie, więc teraz też powinien zdecydowanie przystopować. Poza tym, stawiać ojca swojej dziewczyny ponad swojego ojca? Kompletnie tego nie rozumiem...
Dominika Centała Użytkownik 7 pkt
OPCJA WYZWANIA
Uważam, że Archie źle robi angażując się w sprawy Lodge-ów, ponieważ traci przyjaciół i kontakt z rodziną. Jest zakochany w Veronice i chce pokazać się z jak najlepszej strony przed jej ojcem ale przez to rani swojego. Fred był przy nim przez całe jego życie i Archie powinien go wspierać a jak narazie robi na odwŕót i nie widzi tego, że Hiram go wykorzystuje. Mam nadzieję, że Archie się ogarnie i zrozumie, że źle robi
0 głosów
Kwi 1, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Mam podobne zdanie!
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
W sumie to moim zdaniem nie powinien się aż tak angażować w relacje rodzinne Lodge'ów ale z drugiej strony to go rozumiem bo kocha Ronnie a także martwi się o ojca bo dalej ma w głowie jego postrzelenie i chcę zapewnić im bezpieczeństwo a także reszcie przyjaciół
0 głosów
Kwi 1, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Ale też stawia Hirama ponad swojego ojca, a tego nie da się w żaden sposób wytłumaczyć
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
W sumie to masz też rację
Madziulka331 Użytkownik 175,197 pkt
Moim zdaniem Archie przez angażowanie się w sprawy traci ojca, przyjaciół i sama Veronicę.

Sama nie wiem jak postąpiłabym na jego miejscu, z jednej strony chce dobrze a z drugiej nie. Myślę ze Archie jeszcze się zmieni.
0 głosów
Kwi 3, 2018
Natt Admin 993,253 pkt
Z trailera S02E18 wynika ze tak ;)
Gosia Wróbel Użytkownik 17 pkt
Cheryl na prawdę dobrze odnajduje się w swojej roli, uwielbiam bardzo jej postać!
0 głosów
Maj 7, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
222 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 222 Gości
Dziś posty czytano : 15529 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558340 punktów
 2. Young Stars Festival
  45057 punktów
 3. Bartek Lovers
  43658 punktów
 4. Supiwerki
  40092 punktów
 5. Potterheads
  40080 punktów
 6. The 100
  39032 punktów
 7. SikorskiSquad
  33442 punktów
 8. Arturonators
  29999 punktów
 9. SERIALE
  25689 punktów
 10. GRY
  23219 punktów
 11. Life Is Strange
  22234 punktów
 12. Famous In Love
  22207 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17784 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17348 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13193 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12717 punktów
 21. Forza
  11804 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10260 punktów
 24. Eurowizja
  10164 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7989 punktów
 27. TALENTY
  6483 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5773 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4651 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3263 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  466 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1039 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post