NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


0 głosów
Kilka słów od autora:
W czwartek 29 marca 2018 roku o godzinie 9:00 na platformie Netflix miała miejsce polska premiera siedemnastego odcinka drugiego sezonu Riverdale. Opisując krótko - działo się dużo. Jeśli jednak chcecie przeczytać więcej moich odczuć związanych z tym epizodem, to zapraszam!
(postid: 328351) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W czwartek 29 marca 2018 roku o godzinie 9:00 na platformie Netflix miała miejsce polska premiera siedemnastego odcinka drugiego sezonu Riverdale. Opisując krótko - działo się dużo. Jeśli jednak chcecie przeczytać więcej moich odczuć związanych z tym epizodem, to zapraszam!


Rzecz jasna nie będę opisać odcinka scena po scenie, skupię się na najważniejszych momentach tego odcinka, które najbardziej zapamiętałam :)

AKCJA RATUNKOWA CHERYL

Josie, Toni i Veronica udały się do domu Blossomów by dowiedzieć się gdzie aktualnie przebywa Cheryl. My oczywiście wiedzieliśmy już to wcześniej, każdy kto oglądał poprzedni odcinek to doskonale wie, że Cheryl przebywała od poprzedniego odcinka u sióstr zakonnych, gdzie zawiozła ją matka, twierdząc że jej własna córka jest opętana.


W między czasie Cheryl musiała w piwnicy budynku w którym przebywała przenosić ciężkie worki z jednego kąta w drugi kąt. Wyglądała na bardzo zapłakaną i zmęczoną, jednak jak twierdziła jedna z sióstr, to jej pomoże...


Dziewczyny niestety nie dowiedziały się wiele, a gdy zastraszyły Penelope policją, ta pokazała Josie rysunek który kilka odcinków wcześniej rysowała Cheryl. Była na nim właśnie Cheryl wraz z Josie. Czarnowłosa wybiegła z budynku przerażona całą sytuacją. Toni i Veronica jednak nie poddały się. Wróciły do szkoły, a tam, gdy Toni została wezwana do dyrektora, okazało się że dzwoni do nich babcia Blossom, która przeczołgała się do telefonu po wyjściu matki Cheryl z domu. Niestety seniorka rodu Blossomów nie zdążyła powiedzieć zbyt wiele, ponieważ do domu wrócił wujek Cheryl, i odciął jej kabel.


Mimo wszystko dziewczyny zorientowały się gdzie rudowłosa może przebywać, i pobiegły jej na ratunek. Muszę przyznać że byłam lekko zażenowana ich strojami, jednak tak to sobie scenarzyści i charakteryzatorzy wymyślili, więc się nie czepiam. Ronnie oraz Toni wzięły ze sobą Kevina który w razie czego mógłby zadzwonić po policję. Udały się rurami na pomoc Cheryl i... udało się! Osobiście, mnie widok płaczącej Cheryl łamał serduszko, jednak utwierdziło mnie to jednocześnie w przekonaniu, że Madelaine Petsch, która jest odtwórczynią roli Cheryl Blossom, jest świetną aktorką.


Do sali gdzie siedziała rudowłosa wraz z kilkoma innymi "chorymi" osobami wbiegła Toni, a gdy Cheryl ją zobaczyła to podbiegła do niej, i po prostu... pocałowała ją. Muszę przyznać że było to urocze. Choni ziściło się, Cheryl wróciła do domu, do szkoły. Jednak musicie przyznać... na to pierwsze zanosiło się od kilku odcinków :) Cały pomysł na akcję oceniam pozytywnie, choć było trochę przerażająco, a po całej scenie jeszcze bardziej nienawidzę Penelope. Dajcie znać co wy sądzicie o obecnej sytuacji rodziny Blossom. :)

AUTO ODNALEZIONE, SERPENTS W DOMU BETTY, CHIC SIĘ WYPROWADZA

Na początku odcinka dowiedzieliśmy się o tym, że zostało znalezione (a raczej wyłowione z jeziora) auto które kilka odcinków wcześniej zatopiła Betty wraz z Jugheadem. Zarówno ta para, jak i ich rodzice oraz Chic bardzo się przestraszyli. W końcu to było rzekome auto osoby którą zabił Chic.


Betty, Jughead oraz FP i Alice spotkali się w barze Pops aby porozmawiać o całej sytuacji. FP polecił im, aby zachowywali się normalnie, jednak jak dla mnie w takiej sytuacji jest to po prostu niemożliwe.


Cała czwórka znalazła się również w przyczepie FP I Jugheada w której od niedawna pomieszkiwała Betty (co dla mnie jest okropnym absurdem, przecież ona jest nastolatką) i Alice wyraźnie rozkazała swojej córce wrócić do ich własnego domu. Mimo poczatkowych sprzeciwów blondynki, w końcu zdecydowała się spakować i wrócić do domu Cooperów, skąd z kolei ma się wyprowadzić jej brat, czego dowiedzieliśmy się później.


Po powrocie do domu, Betty dała swojej matce do podpisania kartkę, gdzie ta ma się zgodzić na wykonanie przez Betty tatuażu gangu Serpents. Ta się nie zgadza, jednak osobiście myślę że blondynka w końcu zrobi to co chce. W końcu to Riverdale...


W pewnym momencie w domu Cooperów zjawia się prawdziwa właścicielka auta które zostało utopione. Dowiadujemy się że nie jest ona z Riverdale, a żeby nic nie pisnęła o całej sprawie policji, chce otrzymać 10 tysięcy dolarów. Mimo sprzeciwów Betty, jej matka prosi ją by poszła do banku i wypłaciła daną kwotę. Gdy dziewczyna znajduje się już w banku, dzwoni do niej Alice i mówi by nie wracała, ponieważ w domu zjawił się jeszcze jeden osobnik, kolega wcześniej poznanej przez nas kobiety.


Betty jednak wraca do domu, wręcza 10 tysięcy dolarów dwójce, jednak oni nie chcą wrócić do domu i wtedy... wtedy zjawia się Gang Serpents na czele z Jugheadem. Wyważając drzwi wchodzą do posiadłości Cooperów i grożą parze, by natychmiast opuścili Riverdale. Ci o dziwo czynią to posłusznie zabierając pieniądze, jednak jak dla mnie to nie jest koniec całej akcji.


Alice oświadcza że nie będzie już w swojej gazie obsmarowywać gangu, a będzie im przychylna. Pod koniec odcinka widzimy jak wchodzi do przyczepy FP I Jugheada. Co to może oznaczać? :) Jestem ciekawa Waszych propozycji!

ARCHIE JEST OKROPNY

Nie miałam jak inaczej tego nazwać. Powiem Wam szczerze, że najmniej aktualnie podoba mi się akcja z rodziną Lodge i podlizującym się im Archiem. Mam wielką nadzieję, że niebawem Archie zacznie być po stronie swojego ojca, ponieważ w tym odcinku nie zjawił się nawet na uroczystości, gdzie Fred Andrews oświadczył swoją kandydaturę na burmistrza miasteczka Riverdale.


Oprócz tego standardowo podlizywanie się Archiego. W tym odcinku dowiedzieliśmy się kilka istotnych faktów o interesach Hirama Lodgea, jednak muszę szczerze przyznać, że zawsze takich scen mi się najgorzej słucha. Są one po prostu nudne. Sytuacja Lodgeów się bardzo komplikuje, i mam nadzieję, że niebawem zaprzestaną swoich planów na kompletną odmianę miasteczka.


Dwa momenty gdzie młody Andrews mocno dostał w twarz, mówiąc w przenośni, to po pierwsze moment gdzie matka powiedziała mu całą prawdę, że kiedyś był blisko ze swoją paczką, teraz lata non stop za Hiramem, oraz że sprawia ojcu wielką przykrość. Drugi moment to gdzie Archie wchodzi do domu, a w kuchni zastaje Freda oraz Jugheada planujących kampanię tego pierwszego.  Dla mnie fenomenalnie. Cała rodzina Lodge oraz Archie to aktualnie osoby które wręcz nienawidzę w tym serialu, a cała akcja z młodym Andrewsem jest dla mnie conajmniej żenująca.


Podzielcie się Waszą opinią w komentarzach!

PRZERWA MIĘDZY S02E17 A S02E18

Jak już pisałam w innym artykule, czeka nas przerwa, aż trzytygodniowa ze względu na święta Wielkanocne (mimo że święta są w takim terminie, że serial mógłby nie mieć właściwie żadnej przerwy) kolejny odcinek ujrzymy 19 kwietnia o godzinie 9:00 na platformie Netflix.


Dlatego też nie śpieszyłam się z pisaniem posta od razu po obejrzeniu odcinka, jednak mimo wszystko zrobiłam to dość szybko, ponieważ nie chciałam kompletnie wszystkiego zapomnieć :)

PODSUMOWANIE

Od kilku odcinków oprócz wątku rodziny Lodge odcinki dla mnie są świetne. W tym pojawiło się kilka sytuacji, które bardzo mi się podobały, i czekam na kolejny odcinek, który ma być musicalowym :) Dajcie znać co wy sądzicie :)


Chcę Wam w tym poście życzyć również Wesołych Świąt Wielkanocnych, abyście nie byli ofiarami wielkiego lania wody w ten poniedziałek, oraz ofiarami wielu kawałów 1 kwietnia :)


Doceń moją pracę, zostaw ocenę oraz komentarz, dzięki! :)

Do następnego!

Natt


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 2,900 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3765 punktów za:

Jakość:2920Popularność:472
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:373
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Natt Admin 168,902 pkt
472 czytelników Mar 31

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

15 Komentarzy

Daria Racińska Użytkownik 528 pkt
OPCJA WYZWANIA
Może nie spodobała mi się najbardziej, ale na pewno największe wrażenie wyparło na mnie ignorancja Archiego wobec ojca. Widać jak Fredowi zależało żeby jego syn uczestniczył w tym ważnym dla niego wydarzeniu, jednak tamten wolał pomóc Hiramowi chociaż wiadomo że on to tylko wykorzystuje
+2 głosów
+500
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Archie się okropnie zachowuje...
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
to fakt, Archie fatalnie olewa ojca...
B_asia Użytkownik 12 pkt
OPCJA WYZWANIA
Osobiście najbardziej spodobała mi się scena, kiedy myślałam, że wszystko poszło w diabli, a potem nastąpił nagły zwrot akcji. Mowa o momencie kiedy Betty, ku przeczeniom mamy, wróciła do domu z 10 tys.    i zaczęło być niebezpiecznie gdy dziewczyna zabitego dillera przez Chica zaczęła grozić Cooper'om i ich szantażowała. Ta scena dosłownie zmroziła mi krew w żyłach, a szczególnie gdy później wkroczył Jug wraz z Serpents to dosłownie przeszły mnie CIARY! Kocham tą scenę!
+2 głosów
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Zgadzam się z Tobą zdecydowanie! :)
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
no ! dobra scena , rzeczywiscie mozna bylo sadzic ze potoczy sie to inaczej :)
Patrycja Pixi Cieśla Użytkownik 121 pkt
Zdecydowanie scena gdy ten gościu powiedział do Betty że może ją pociąć a wtedy cały gang Serpents wszedł do domu z nożami
+2 głosów
Mar 31
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
tooo było mocne :D trzeba przyznać :P
Patrycja Pixi Cieśla Użytkownik 121 pkt
OPCJA WYZWANIA
Fajny był moment gdy Toni weszła do sali kinowej w domu sióstr Bożego Miłosierdzia i gdy spotkały się pod projektorem a tam ich piękny pocałunek
+2 głosów
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Cała akcja wygladala dość ciekawie :)
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
mega to bylo !
Kamilkaxx Ekspert 25,943 pkt
OPCJA WYZWANIA
Riverdale obecnie staje sie coraz bardziej zaskakujace. Jest dużo scen które były fantastyczne. Akcja ratunkowa Cheryl była wręcz genialna, wreszcie Choni stało się realne. Spodobalo mi sie rowniez gdy Archie zobaczyl "Black Hooda" (Adamsa) i nie wahał sie. Szybko go obezwładnił i ujawnil jego tozsamosc. Jednakze najbardziej polubilam scene w ktorej caly gang Seprents rozwala drzwi i staje w obronie Cooper'ów. Po prostu genialne! Taki mala zamiana rol miedzy ofiara a drapieznikiem ;)
+2 głosów
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Chyba wszystkim się ta scena podobała
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
ale akcja ratunkowa Cheryl też byla kosmiczna :D
anonim Użytkownik
Mi osobiście najbardziej wyjątkowo spodobała się scena kiedy Archie wraz z kolegami z drużyny wysadził samochód "wspólników" Lodga. Od pewnego czasu bardzo nie podoba mi się zachowanie Archiego, jednak gdyby spojrzeć na to obiektywnie to Archie "poświęcił" wiele głosów za tą akcję. Pokazał on tym swoje zaangażowanie w ochronę Lodga. Mimo tego, że uważam iż Archie zbyt dużo poświęca dla rodziny Ronie (jest dość mocno zakochany i/lub naiwny), chociażby kontakt ze swoją rodziną i genialne relacje z tatą... To coż... Kiedyś odwróci się to przeciw jemu....
+2 głosów
Kwi 1
Natt Admin 168,902 pkt
Zgadzam się :)
Ioulia Użytkownik 128 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej podobala mi sie scena, w której Veeronica, Toni i Kevin poszli po Cheryl. Napięcie było utrzymane przez cały watek, poza tym pocalunek Toni i Cheryl został swietnie nakręcony.
+2 głosów
Kwi 1
Natt Admin 168,902 pkt
Mam takie samo zdanie! :)
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
OPCJA WYZWANIA
Z jednej strony podobała mi się scena kiedy Toni,Veronica,Kevin poszli po Cheryl,a potem ten piękny pocałunek,ale także podobała mi scena kiedy Alice poszła do Fp i ten jego wzrok ❤️
+2 głosów
Kwi 1
Natt Admin 168,902 pkt
To był tylko urywek, a akcja ratunkowa trwała znacznie dłużej, i wydaje mi się że była trudniejsza do nakręcenia
:)
Nisia0509 Użytkownik 2,088 pkt
Też tak uważam i w sumie to była chyba najlepsza scena ale jednak jest tez ten jakby "moment" między Alice a FP
pattiekaminska Fan 978,294 pkt
Świetnie post!! Mi sie najbardziej podobało, jak Alice wyrzuciła Chica z domu, i jak przyszła do Fp, a on wyrzucil gume na znak ze HEJ, MY BĘDZIEMY SIE CALOWAC.
+1 głos
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Ten wzrok FP mnie rozwalił, haha :) dzięki bardzo! <3
olasobolewska Użytkownik 2 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej mi się podobało kiedy Betty poszła do banku po pieniądze a Alice mowiła jej żeby nie wracała. Miałam łzy w oczach kiedy weszła do domu i ten typ powiedział że zaraz ją potnie....  Ale kochani serpents wbiegli i uratowali całą sytuacje jak zawsze, nie rozumiem dlaczego Alice ich opuściła. Jednak serpents zawsze trzymają się razem w potrzebie, nawet kiedy już nie są oficjalnie serpents
+1 głos
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Miejmy nadzieje ze Alice faktycznie będzie im już przychylna :)
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
raczej bedzie, zapowiada sie solidna zmiana w podejsciu Alice do Serpents :)
Marta Pawłowska Użytkownik 3,596 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim zdaniem najlepszym momentem jest scena, kiedy Serpents weszli do domu Betty. W sumie to dość piękny moment  na swój sposób ponieważ, pomimo tego, że Alice opuściła South Side i przestała się do nich przyznawać oni jej przybyli z pomocą. Bo nie ukrywajmy, że ni robili tego tylko dla Betty, przecież w tym domu nie mieszka tylko ona i jej brat, uratowali ich całą rodzinę przed wrogami Chica. Ta cała sytuacja otworzyła oczy Alice i pokazała, że to dalej jej rodzina, a rodzina sobie zawsze przecież pomaga.
+1 głos
Mar 31
Natt Admin 168,902 pkt
Myśle ze to znacząco zmieni sytuacje na lini Cooperowie - gang Serpents :)
Piotr Baranowski Zarząd 1,210,201 pkt
cudna opinia ! ❤ otrzymujesz 100 punktow premii :)
klarakonkel Użytkownik 3 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej spodobała mi się scena zakończenia historii z Chic'iem- gdy Serpents weszli do domu Betty z nożami w rękach. Bardzo nie lubiłam tego wątku w serialu. Chic od początku wydawał mi się bardzo dziwny i tajemniczy. Rodzina Cooper mieli mnóstwo problemów przez jego osobę. Widzę w tym tylko jeden plus- gdy Alice i Betty zostały wciągnięte w zabójstwo obcego człowieka (dilera Chica) matka schowała swoją dumę do kieszeni i poprosiła o pomoc FP Jones'a, członka South Side Serpents. Wiemy, że była przeciwnikiem istnienia tego gangu motocyklowego. Ta sytuacja oraz parę innych złożyło się na zakopanie toporu wojennego. Alice zrozumiała, że sama pochodzi z Serpents, więc nie warto się od nich odwracać oraz przeprosiła ich członków. Dzięki temu widzieliśmy wiecej scen Falice, a ja wiernie shippuję tą dwójkę razem.
+1 głos
Kwi 2
Natt Admin 168,902 pkt
Świetny komentarz! Też shippuję :) Wydaję mi się że to może nie być koniec Chic'a w Riverdale...
Madziulka331 Użytkownik 174,588 pkt
Najlepsza scena dla mnie to akcja ratunkowa Cheryl i pocałunek.

Tak strasznie przezywalam, kiedy próbowały uwolnić Cheryl. Było mi jej totalnie szkoda ze matka skazała ja na takie cos. Ale udało się i dziewczyny pomogły, najlepsze przyjaciółki. No i oczywiście pocałunek aaaww szipuje je razem.
+1 głos
Kwi 3
Natt Admin 168,902 pkt
Tez shipuje! :)
Hanii076 Użytkownik 9,062 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najpiękniejszą sceną tego odcinka bez wątpienia jest akcja ratunkowa Cheryl.
Zaangażowanie dziewczyn w uratowanie przyjaciółki przedstawia, jak wiele są w stanie zrobić dla drugiej osoby. Sam wątek miłosny pomiędzy Topaz, a Blossom jest cudowny i wielbiony przez większość widzów. A pocałunek, jeszcze w tak pięknym klimacie, na tle czarno białego filmu, przy idealnie dobranej muzyce jest, jak miód na moje serce. Jestem dzięki temu w stanie wybaczyć sytuację z sypialni Cheryl we wcześniejszym odcinku!! Gdyż ten śliczny moment, oglądałam milion razy, jak nie więcej - zasługuję na miano najlepszej sceny. Po prostu łzy wzruszenia i ciarki!!!
+1 głos
Kwi 5
Natt Admin 168,902 pkt
Genialnie nakręcone!
littleboo Użytkownik 5,814 pkt
OPCJA WYZWANIA
Zdecydowanie scena końcowa, kiedy małe moje marzenie, czyli powrót Alice do Serpents
0 głosów
Kwi 3
Natt Admin 168,902 pkt
Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
159 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 157 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9488 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  127 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  57 osób
 8. Shawn Mendes Army
  39 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Misiaki Sysi
  12 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  339719 punktów
 2. Bartek Lovers
  37917 punktów
 3. Supiwerki
  37095 punktów
 4. The 100
  33079 punktów
 5. SikorskiSquad
  27863 punktów
 6. Young Stars Festival
  27129 punktów
 7. SERIALE
  18952 punktów
 8. Life Is Strange
  17246 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17090 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14859 punktów
 11. GRY
  14846 punktów
 12. Famous In Love
  13760 punktów
 13. Once Upon A Time
  12942 punktów
 14. Domisiaki
  12673 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12641 punktów
 16. Arturonators
  12488 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  11996 punktów
 18. Bambinos
  11625 punktów
 19. YOUNG STARS
  11126 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10315 punktów
 21. Remonators
  9416 punktów
 22. Eurowizja
  9360 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4928 punktów
 25. Detroit
  4886 punktów
 26. Dua Lipa
  4861 punktów
 27. MUZYKA
  4761 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4417 punktów
 30. Forza
  4212 punktów
 31. Progress Armia
  4197 punktów
 32. The Originals
  4081 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3722 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3623 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3478 punktów
 36. Stranger Things
  2948 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. American Horror Story
  2463 punktów
 39. God Of War
  2433 punktów
 40. Young Stars News
  2256 punktów
 41. Sport
  2189 punktów
 42. FILMY
  2076 punktów
 43. Puthinators
  1893 punktów
 44. Przygodowe
  1080 punktów
 45. Tomb Raider
  784 punktów
 46. Playstation VR
  663 punktów
 47. FPS
  603 punktów
 48. Team Rieger
  545 punktów
 49. Uncharted
  474 punktów
 50. PC
  473 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  404 punktów
 52. MMers
  295 punktów
 53. Arianators
  278 punktów
 54. Sony Playstation
  276 punktów
 55. Soy Luna
  184 punktów
 56. YOUTUBE
  174 punktów
 57. R5Family
  168 punktów
 58. LUDZIE
  160 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 60. Directioners
  122 punktów
 61. The Good Place
  91 punktów
 62. Donaty Agaty
  76 punktów
 63. 5SOSFam
  71 punktów
 64. Beautilles
  66 punktów
 65. Selenators
  59 punktów
 66. Strzelanki
  50 punktów
 67. Podróże
  49 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  32 punktów
 1. Potterheads
  171 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4237 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3698 punktów
 4. YOUNG STARS
  2680 punktów
 5. Riverdale
  1686 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  834 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post