0 głosów
Kilka słów od autora:
Fizzle Rocks, czy to zwykłe cukierki? Hiram Lodge kupił już cała Amerykę?! Veronica wygrała wszystko? Co wydarzyło się w kolejnym odcinku Riverdale? Kim w końcu jest Król Gargulców? Zapraszam do przeczytania posta!
(postid: 333915) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Czyli jednak, Jughead i Archie opuścili Riverdale... Wszyscy się rozdzielili. Każdy działa teraz na własną rękę. Arch, Ronnie, Betty i Jug. Jak sobie radzą? Zostańcie ze mną!

Uciekanie od problemów - czy to prawidłowa ścieżka?

Widzowie, myśleli, że Jughead wróci. Myśleli, że on wcale nie ucieknie wraz z Archiem. Okazało się, że mylili się. Chłopcy idą przed siebie. Wyglądają, jak bracia. Oby dwoje chowają się przed Hiramem. Betty nie odbiera. Oskarżaliście też Jonesa, że nie myśli on o Betty, odchodzi bez słowa. Cooper nie odbiera telefonu. Mimo to, Jug nie wraca do Riverdale. Przyjaciele udają się na farmę. Poznają tam dwie dziewczyny, Laurie i Gracie Lake,  które dają im jedzenie i schron, choć na początku nie zbyt miło ich potraktowały. Farma jest duża, lecz pusta. W tamtym momencie odcinka, zrozumiałam, że coś tu jest nie tak. Na tej farmie panuje dziwny klimat. Jughead to zauważa, więc postanawia wyruszyć do miasta i zdobyć jakieś informacje. Dotarł on do miasteczka, w którym szybko zauważył coś niepokojącego. Tak, młodzież miasta grała w ... GRYFY I GARGULCE! To znaczy, że G&G opanowało już nie tylko Riverdale, ale też inne miasteczka. Jingle Jangle, Fizzle Rocks... To brzmi, jak robota Lodga! Szybko okazuje się, że nasze przypuszczenia są prawidłowe. Nie bez powodu odcinek nosi nazwę "The Man in a Black", a mowa tutaj właśnie o Hiramie. Jughead szybko dochodzi do wniosku, że farma, na której przebywają, również została kupiona przez Hirama. Chłopak, natychmiast pobiegł na pomoc przyjacielowi.

Tymczasem na farmie...

No nie, Andrews, jak mogłeś! W domu czeka na Ciebie ukochana dziewczyna, która oddałaby za Ciebie życie, a ty uciekasz i ją zdradzasz? Nie bójcie się! Między Laurie a Archiem do niczego nie doszło :P Możemy wywnioskować po jego słowach, że ma zamiar wrócić on do ukochanej Veronici, bo sam przyznał, że W DOMU CZEKA NA NIEGO DZIEWCZYNA. Pytanie brzmi tylko, po co tu jesteś? Arch, wyznał dziewczynie swoje prawdziwe nazwisko i opowiedział historię z Hiramem. Niestety, nie jest on świadom, że dobrze zna się ona z Lodgem. Laurie szybko rozumie, że to jest ten Archie. Idzie przyrządzić mu jajecznicę. W tym czasie, najprawdopodobniej, zadzwoniła do Hirama. Lake uderza w głowę rudego patelnią i przywiązuje go w stodole.

Z całym szacunkiem, ale to Betty pokonała seryjnego mordercę - Arch, znowu ma kłopoty!

Jughead szybko leci przyjacielo na pomoc. Na podwórku zauważa Hirama. Biegnie jak najszybciej do Archiego i mówi mu o wszystkim. Ten niestety nie chce uciec, woli zabić Lodga. Najgłupiejszy pomysł. To była taka stresująca chwila. Przecież to by się nie udało na 100%! Na szczęście, w ostatniej chwili, Archiemu przyszedł rozum do głowy i razem z Jonesem, uciekli z farmy. No nieźle, Hiram Lodge jest wszędzie. Chłopcy nigdy nie uwolnią się od niego. Czasem mam wrażenie, że kupił on cała Amerykę. Pieniądze, potrafią zrobić z człowieka prawdziwe zło, a ja z odcinka na odcinek, coraz bardziej nienawidzę Hirama.

Na własną rękę

Veronica postanawia wyprowadzić się z domu. Chce odsunąć się od tych okropnych ludzi. Tak tato, udało Ci się. Ojciec zniszczył jej życie. Veronica, zamieszkuje w swoim barze. Po czasie, dziewczyna dochodzi do wniosku, że La Bonne Nuit ma mało zysków. Z pomocą Elio, organizuje kasyno. Proponuje chłopakowi 25% wygranej. Dziewczyna niestety nie wie, jaki Elio jest naprawdę. Bar u Popa odwiedza Hiram. Mówi Veronice, że Elio jest oszustem i, że nie powinna mu ufać, Hazard to jego drugie imię. Prosi też córkę, aby wróciła do domu, lecz ta, jak możemy się domyśleć, wyśmiewa jego propozycję.

Kto wygra, zgarnia wszystko!

Hiram miał rację. Elio jest oszustem. Wygrywa każdą rundę, Veronica i Reggie są w rozsypce, zbankrutują! Ale nie bójcie się, Lodge ma plan! Czarnowłosa wchodzi do gry. Stawia baru u Popa i La Bonne Nuit. Reggie jest w szoku, myśli, że dziewczyna zwariowała. Kto wygra, zgarnia zupełnie wszystko. Emocje sięgają zenitu, a wygrywa... VERONICA LODGE! To niesamowite, ona jest świetna. Impreza się kończy, a La Bonne Nuit zgarnia niezła kupę pieniędzy. Ale,ale, zaraz, zaraz! Veronica, jak to zrobiłaś? Otóż  przed imprezą, ojciec Veronici, powiedział jej, o niecnych planach Elio. Jakby tu go przechytrzyć? Przydałby się ktoś, kto potasuje karty, a Hirama znajomości nie znają granic! Szybko zatrudniają kogoś takiego i o to z nutkiem oszustwa wygrywa potomek Lodgów. Nie ważne jak, byle wygrać.

Spokojny psychiatryk, czy raczej największy koszmar?

Tutaj jest koszmarnie, Nawet to miejsce zostało opanowane przez G&G. Ta gra jest już chorobą psychiczną - jestem tego pewna! Betty robi wszystko, aby wyjść stąd jak najszybciej. Uśmiecha się, jest miła, pozytywnie przechodzi testy. A to wszystko dzięki temu, że wyrzuca te "cukiereczki". Możemy się łatwo domyśleć, że siostry faszerują podopieczne narkotykami, a mianowicie Fizzle Rocks. Betty szybko zyskuje nową współlokatorkę - Ethel. Dziewczyna musi zaprzyjaźnić się z nią, gdyż widziałą ona w koszu, wyrzucone przez Betty narkotyki. A jest to bardzo trudne, gdyż Ethel denerwuje ją na każdym możliwym kroku, np wspomina Betty o jej pocałunku z Jugem. Betty dowiaduje się też, że Ethel rozmawia z Królem Gargulców. To on ma ją poprowadzić do ucieczki stąd. Mówi też blondynce o wyjściu oznaczonym znakiem X. Betty udaje się na poszukiwanie jej papierów. Niestety nie może nic znaleźć, ale koleżanka powiadamia ją, że są one tylko w skrzydle szpitalnym. Tylko jak się tam dostać, Betty?

Kara, dla niegrzecznej dziewczynki

Betty, przebywając na podwórku, zauważa Hirama Lodga. Jakaś dziewczyna mówi jej, że on im pomaga i dofinansowuje ich. Dziewczyna postanawia udać atak, aby przewieziono ją do skrzydła szpitalnego. Na siłę kłoci się z Ethel, aby chwilę później upozorować swój atak. Misja kończy się sukcesem. Dziewczyna znajduje papiery i informacje o swojej osobie. Teraz już nie ma pewności, że Hiram sprzedaje Siostrom Miłosierdzia narkotyki. Wyrywa kartki i udaje się do wyjścia, o którym wspominała Ethel. Byłam wtedy już przeszczęśliwa, że udało się jej szybko uciec, ale na próżno. Przejście było zasłonięte ścianką ceglaną. To pułapka, Betty Cooper! Do pomieszczenia wchodzi Ethel, siostra i lekarze. Zmuszają Betty do zjedzenia Fizzle Rocks i zabierają ja ponownie na badania. Teraz już wiadomo, czemu wcześniej miała odmienne wyniki. Zabierają ją do komnaty kary. Zabierano tam najniegrzeczniejsze dziewczyny, Kto tam był? Sam Król Gargulców. "Myliłam się Betty, jednak go poznasz" - ostatnie słowa wypowiedziane przez  Ethel. Ta scena, byłą jak z najstraszniejszego horroru. Niestety, znowu mamy wątpliwości co do tożsamości Króla Gargulców. Robi się to coraz bardziej skomplikowane, a ja coraz bardziej chce wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy sezon. Dziękuję za przeczytanie tego posta, jeśli wam się spodobał, zostawcie po sobie ślad! <3

Zwiaatun odcinka 8 : OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
2
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 484 punktów za:

Jakość:20Popularność:461
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:3
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
zuzkakwiatek5555 Ekspert 93,441 pkt
461 czytelników Gru 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
127 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 127 Gości
Dziś posty czytano : 3989 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  549846 punktów
 2. Young Stars Festival
  44537 punktów
 3. Bartek Lovers
  43383 punktów
 4. Potterheads
  39686 punktów
 5. Supiwerki
  39667 punktów
 6. The 100
  38608 punktów
 7. SikorskiSquad
  32546 punktów
 8. Arturonators
  29472 punktów
 9. SERIALE
  25505 punktów
 10. GRY
  22978 punktów
 11. Life Is Strange
  21888 punktów
 12. Famous In Love
  21496 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20154 punktów
 14. Domisiaki
  18300 punktów
 15. Once Upon A Time
  17399 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17316 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17066 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13047 punktów
 19. YOUNG STARS
  12820 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12641 punktów
 21. Sonbird Team
  10821 punktów
 22. Forza
  10623 punktów
 23. Remonators
  10142 punktów
 24. Eurowizja
  10023 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9236 punktów
 26. Dua Lipa
  7946 punktów
 27. TALENTY
  6444 punktów
 28. MUZYKA
  6371 punktów
 29. Playstation VR
  6120 punktów
 30. FILMY
  5695 punktów
 31. Nintendo
  5285 punktów
 32. Detroit
  4978 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  4948 punktów
 34. Tomb Raider
  4920 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4586 punktów
 36. INNE
  4580 punktów
 37. Stranger Things
  4353 punktów
 38. Progress Armia
  4277 punktów
 39. The Originals
  4224 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4153 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3947 punktów
 42. Bambinos
  3720 punktów
 43. Young Stars News
  3153 punktów
 44. Sport
  2799 punktów
 45. K-Pop
  2732 punktów
 46. American Horror Story
  2594 punktów
 47. God Of War
  2521 punktów
 48. YOUTUBE
  2221 punktów
 49. Kortezjanie
  2112 punktów
 50. Puthinators
  1929 punktów
 51. Sony Playstation
  1607 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  884 punktów
 54. Temorki
  847 punktów
 55. FPS
  821 punktów
 56. Team Rieger
  774 punktów
 57. R5Family
  587 punktów
 58. PC
  513 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  499 punktów
 60. Arianators
  480 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  351 punktów
 63. Zosiaki
  310 punktów
 64. Directioners
  304 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  282 punktów
 66. #talentobranie
  281 punktów
 67. Soy Luna
  277 punktów
 68. 5SOSFam
  232 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. The Good Place
  142 punktów
 72. Beautilles
  141 punktów
 73. Selenators
  124 punktów
 74. Donaty Agaty
  99 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  89 punktów
 77. Podróże
  83 punktów
 78. Swifties
  55 punktów
 79. Wyścigi
  45 punktów
 80. Far Cry
  43 punktów
 1. Potterheads
  934 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post