0 głosów
Kilka słów od autora:
Fizzle Rocks, czy to zwykłe cukierki? Hiram Lodge kupił już cała Amerykę?! Veronica wygrała wszystko? Co wydarzyło się w kolejnym odcinku Riverdale? Kim w końcu jest Król Gargulców? Zapraszam do przeczytania posta!
(postid: 333915) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Czyli jednak, Jughead i Archie opuścili Riverdale... Wszyscy się rozdzielili. Każdy działa teraz na własną rękę. Arch, Ronnie, Betty i Jug. Jak sobie radzą? Zostańcie ze mną!

Uciekanie od problemów - czy to prawidłowa ścieżka?

Widzowie, myśleli, że Jughead wróci. Myśleli, że on wcale nie ucieknie wraz z Archiem. Okazało się, że mylili się. Chłopcy idą przed siebie. Wyglądają, jak bracia. Oby dwoje chowają się przed Hiramem. Betty nie odbiera. Oskarżaliście też Jonesa, że nie myśli on o Betty, odchodzi bez słowa. Cooper nie odbiera telefonu. Mimo to, Jug nie wraca do Riverdale. Przyjaciele udają się na farmę. Poznają tam dwie dziewczyny, Laurie i Gracie Lake,  które dają im jedzenie i schron, choć na początku nie zbyt miło ich potraktowały. Farma jest duża, lecz pusta. W tamtym momencie odcinka, zrozumiałam, że coś tu jest nie tak. Na tej farmie panuje dziwny klimat. Jughead to zauważa, więc postanawia wyruszyć do miasta i zdobyć jakieś informacje. Dotarł on do miasteczka, w którym szybko zauważył coś niepokojącego. Tak, młodzież miasta grała w ... GRYFY I GARGULCE! To znaczy, że G&G opanowało już nie tylko Riverdale, ale też inne miasteczka. Jingle Jangle, Fizzle Rocks... To brzmi, jak robota Lodga! Szybko okazuje się, że nasze przypuszczenia są prawidłowe. Nie bez powodu odcinek nosi nazwę "The Man in a Black", a mowa tutaj właśnie o Hiramie. Jughead szybko dochodzi do wniosku, że farma, na której przebywają, również została kupiona przez Hirama. Chłopak, natychmiast pobiegł na pomoc przyjacielowi.

Tymczasem na farmie...

No nie, Andrews, jak mogłeś! W domu czeka na Ciebie ukochana dziewczyna, która oddałaby za Ciebie życie, a ty uciekasz i ją zdradzasz? Nie bójcie się! Między Laurie a Archiem do niczego nie doszło :P Możemy wywnioskować po jego słowach, że ma zamiar wrócić on do ukochanej Veronici, bo sam przyznał, że W DOMU CZEKA NA NIEGO DZIEWCZYNA. Pytanie brzmi tylko, po co tu jesteś? Arch, wyznał dziewczynie swoje prawdziwe nazwisko i opowiedział historię z Hiramem. Niestety, nie jest on świadom, że dobrze zna się ona z Lodgem. Laurie szybko rozumie, że to jest ten Archie. Idzie przyrządzić mu jajecznicę. W tym czasie, najprawdopodobniej, zadzwoniła do Hirama. Lake uderza w głowę rudego patelnią i przywiązuje go w stodole.

Z całym szacunkiem, ale to Betty pokonała seryjnego mordercę - Arch, znowu ma kłopoty!

Jughead szybko leci przyjacielo na pomoc. Na podwórku zauważa Hirama. Biegnie jak najszybciej do Archiego i mówi mu o wszystkim. Ten niestety nie chce uciec, woli zabić Lodga. Najgłupiejszy pomysł. To była taka stresująca chwila. Przecież to by się nie udało na 100%! Na szczęście, w ostatniej chwili, Archiemu przyszedł rozum do głowy i razem z Jonesem, uciekli z farmy. No nieźle, Hiram Lodge jest wszędzie. Chłopcy nigdy nie uwolnią się od niego. Czasem mam wrażenie, że kupił on cała Amerykę. Pieniądze, potrafią zrobić z człowieka prawdziwe zło, a ja z odcinka na odcinek, coraz bardziej nienawidzę Hirama.

Na własną rękę

Veronica postanawia wyprowadzić się z domu. Chce odsunąć się od tych okropnych ludzi. Tak tato, udało Ci się. Ojciec zniszczył jej życie. Veronica, zamieszkuje w swoim barze. Po czasie, dziewczyna dochodzi do wniosku, że La Bonne Nuit ma mało zysków. Z pomocą Elio, organizuje kasyno. Proponuje chłopakowi 25% wygranej. Dziewczyna niestety nie wie, jaki Elio jest naprawdę. Bar u Popa odwiedza Hiram. Mówi Veronice, że Elio jest oszustem i, że nie powinna mu ufać, Hazard to jego drugie imię. Prosi też córkę, aby wróciła do domu, lecz ta, jak możemy się domyśleć, wyśmiewa jego propozycję.

Kto wygra, zgarnia wszystko!

Hiram miał rację. Elio jest oszustem. Wygrywa każdą rundę, Veronica i Reggie są w rozsypce, zbankrutują! Ale nie bójcie się, Lodge ma plan! Czarnowłosa wchodzi do gry. Stawia baru u Popa i La Bonne Nuit. Reggie jest w szoku, myśli, że dziewczyna zwariowała. Kto wygra, zgarnia zupełnie wszystko. Emocje sięgają zenitu, a wygrywa... VERONICA LODGE! To niesamowite, ona jest świetna. Impreza się kończy, a La Bonne Nuit zgarnia niezła kupę pieniędzy. Ale,ale, zaraz, zaraz! Veronica, jak to zrobiłaś? Otóż  przed imprezą, ojciec Veronici, powiedział jej, o niecnych planach Elio. Jakby tu go przechytrzyć? Przydałby się ktoś, kto potasuje karty, a Hirama znajomości nie znają granic! Szybko zatrudniają kogoś takiego i o to z nutkiem oszustwa wygrywa potomek Lodgów. Nie ważne jak, byle wygrać.

Spokojny psychiatryk, czy raczej największy koszmar?

Tutaj jest koszmarnie, Nawet to miejsce zostało opanowane przez G&G. Ta gra jest już chorobą psychiczną - jestem tego pewna! Betty robi wszystko, aby wyjść stąd jak najszybciej. Uśmiecha się, jest miła, pozytywnie przechodzi testy. A to wszystko dzięki temu, że wyrzuca te "cukiereczki". Możemy się łatwo domyśleć, że siostry faszerują podopieczne narkotykami, a mianowicie Fizzle Rocks. Betty szybko zyskuje nową współlokatorkę - Ethel. Dziewczyna musi zaprzyjaźnić się z nią, gdyż widziałą ona w koszu, wyrzucone przez Betty narkotyki. A jest to bardzo trudne, gdyż Ethel denerwuje ją na każdym możliwym kroku, np wspomina Betty o jej pocałunku z Jugem. Betty dowiaduje się też, że Ethel rozmawia z Królem Gargulców. To on ma ją poprowadzić do ucieczki stąd. Mówi też blondynce o wyjściu oznaczonym znakiem X. Betty udaje się na poszukiwanie jej papierów. Niestety nie może nic znaleźć, ale koleżanka powiadamia ją, że są one tylko w skrzydle szpitalnym. Tylko jak się tam dostać, Betty?

Kara, dla niegrzecznej dziewczynki

Betty, przebywając na podwórku, zauważa Hirama Lodga. Jakaś dziewczyna mówi jej, że on im pomaga i dofinansowuje ich. Dziewczyna postanawia udać atak, aby przewieziono ją do skrzydła szpitalnego. Na siłę kłoci się z Ethel, aby chwilę później upozorować swój atak. Misja kończy się sukcesem. Dziewczyna znajduje papiery i informacje o swojej osobie. Teraz już nie ma pewności, że Hiram sprzedaje Siostrom Miłosierdzia narkotyki. Wyrywa kartki i udaje się do wyjścia, o którym wspominała Ethel. Byłam wtedy już przeszczęśliwa, że udało się jej szybko uciec, ale na próżno. Przejście było zasłonięte ścianką ceglaną. To pułapka, Betty Cooper! Do pomieszczenia wchodzi Ethel, siostra i lekarze. Zmuszają Betty do zjedzenia Fizzle Rocks i zabierają ja ponownie na badania. Teraz już wiadomo, czemu wcześniej miała odmienne wyniki. Zabierają ją do komnaty kary. Zabierano tam najniegrzeczniejsze dziewczyny, Kto tam był? Sam Król Gargulców. "Myliłam się Betty, jednak go poznasz" - ostatnie słowa wypowiedziane przez  Ethel. Ta scena, byłą jak z najstraszniejszego horroru. Niestety, znowu mamy wątpliwości co do tożsamości Króla Gargulców. Robi się to coraz bardziej skomplikowane, a ja coraz bardziej chce wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy sezon. Dziękuję za przeczytanie tego posta, jeśli wam się spodobał, zostawcie po sobie ślad! <3

Zwiaatun odcinka 8 : OCENA JAKOŚCI

Ten post nie jest polecany na głównej, ilość punktów za post jest ograniczona. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
2
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 356 punktów za:

Jakość:20Popularność:333
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:3
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
zuzkakwiatek5555 Ekspert 93,441 pkt
333 czytelników Gru 7, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
182 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 181 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 15267 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. The 100
  131 osób
 3. Ananasy Sylwii
  130 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  120 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  66 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. GRY
  11 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  505222 punktów
 2. Bartek Lovers
  41356 punktów
 3. Potterheads
  38569 punktów
 4. Supiwerki
  38454 punktów
 5. Young Stars Festival
  37715 punktów
 6. The 100
  35532 punktów
 7. SikorskiSquad
  32037 punktów
 8. SERIALE
  24472 punktów
 9. Arturonators
  22688 punktów
 10. GRY
  22210 punktów
 11. Life Is Strange
  20756 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  19847 punktów
 13. Domisiaki
  17902 punktów
 14. Famous In Love
  17493 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17217 punktów
 16. Once Upon A Time
  16133 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15970 punktów
 18. YOUNG STARS
  12479 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12376 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12057 punktów
 21. Sonbird Team
  10760 punktów
 22. Remonators
  9972 punktów
 23. Eurowizja
  9689 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9038 punktów
 25. Dua Lipa
  7793 punktów
 26. Forza
  7013 punktów
 27. TALENTY
  6294 punktów
 28. Playstation VR
  6007 punktów
 29. MUZYKA
  5962 punktów
 30. FILMY
  5189 punktów
 31. Nintendo
  5135 punktów
 32. Detroit
  4933 punktów
 33. Tomb Raider
  4872 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4547 punktów
 35. INNE
  4515 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4266 punktów
 37. Progress Armia
  4248 punktów
 38. The Originals
  4168 punktów
 39. Misiaki Sysi
  3970 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3813 punktów
 41. Stranger Things
  3241 punktów
 42. Young Stars News
  2738 punktów
 43. Bambinos
  2693 punktów
 44. K-Pop
  2673 punktów
 45. American Horror Story
  2530 punktów
 46. God Of War
  2487 punktów
 47. Sport
  2403 punktów
 48. Kortezjanie
  2081 punktów
 49. Puthinators
  1912 punktów
 50. Sony Playstation
  1374 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  725 punktów
 54. Team Rieger
  670 punktów
 55. MMers
  668 punktów
 56. PC
  489 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  448 punktów
 59. YOUTUBE
  448 punktów
 60. Arianators
  404 punktów
 61. R5Family
  401 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  270 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  238 punktów
 65. Soy Luna
  228 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  220 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  140 punktów
 70. The Good Place
  121 punktów
 71. Beautilles
  106 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  90 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  63 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  36 punktów
 79. Far Cry
  34 punktów
 1. Potterheads
  713 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13360 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  5532 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  5356 punktów
 5. Riverdale
  3729 punktów
 6. YOUNG STARS
  2715 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  349 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37499 punktów
 2. Riverdale
  3593 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Bartek Lovers
  1425 punktów
 8. Sonbird Team
  1378 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post