+2 głosów
(postid: 334321) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Young Stars Festival to zdecydowanie najbardziej wyczekiwany koncert co roku przez młodzież! Tysiące uczestników, dziesiątki artystów oraz miliony marzeń! Wydarzenie to łączy ze sobą pokolenia z roku na rok i ciągle uzyskuje nowe grono odbiorców, a przy tym staje się coraz bardziej profesjonalnym show. Zastanawialiście się czy dobrym pomysłem będzie wybranie się na tegoroczną, szóstą edycję Young Stars Festival?  Dziś przeanalizujemy sobie wszystko od deski do deski! Zostańcie z nami, aby poznać wszelkie szczegóły, które dotychczas ujrzały światło dzienne!

Znamy już oficjalne informacje odnośnie daty oraz miejsca wydarzenia!

Chyba nikogo nie zdziwi miejsce wydarzenia - tradycyjnie i w tym roku największe wydarzenie dla młodzieży odbędzie się na warszawskim Torwarze! Pomimo ogromnych niejasności i konfliktów w ostatnich miesiącach to organizator eventu nie zrezygnował ze zmiany miejsca. Wyobrażacie sobie YSF w innym miejscu, niż Torwar? To byłoby możliwe! 


Osoby, które nie są na bieżąco z informacjami odnośnie YSF, to może nie wiecie, iż pod koniec ubiegłego roku Remigiusz "Remo" Łupicki myślał nad zmianą miejsca i było to bardzo bliskie dokonania! Arena Widowiskowo-sportowa w Poznaniu - to właśnie tam był zamysł ewentualnego przeniesienia szóstej edycji YSF ze względu na ogromne chęci fanów, którzy wykazali spore zainteresowanie pod ankietą Rema na grupie YOUNG STARS na Facebooku! Mimo wszystko znaleźli się i ci, którzy nie byli w stanie dopuścić do zmiany tradycji zdarzenia, przez co mogą być z siebie w pełni zadowoleni! 

Było o miejscu, teraz czas na datę! Zaklepcie już sobie termin na ostatni piątek sierpnia, czyli 30.08! Idealnie zakończone wakacje na najlepszym Festivalu dla młodzieży? Czemu nie! Taki dzień oderwania się od codzienności każdemu z was dobrze zrobi, bo przecież trzy dni po tym wydarzeniu wszyscy wracamy do rzeczywistości, rozpoczynając nowy rok szkolny! 


Być może w najbliższych tygodniach dostaniemy informacje dotyczące startu sprzedaży biletów, jak i również przebiegu wydarzenia (line-up, ambasadorzy, prowadzący etc), ale o tym z pewnością was powiadomię! Spokojna głowa! 

Czeka nas roztrzygnięcie finału drugiej już edycji WAY TO YOUNG STARS!

Cofnijmy się o kilka miesięcy wstecz! Konkurs Way To Young Stars cieszył się naprawdę ogromnym zainteresowaniem wśród utalentowanej młodzieży, jednakże tylko piątka finalistek miała okazję zaprezentować swoje wokalne umiejętności na oczach tysięcy młodych uczestników ubiegłorocznego wydarzenia! Sandra Czuraj, Kaja Jabłońska, Weronika Januszkiewicz, Olivia Klinke oraz Agata Gładysz z pewnością wiedzą jak wiele emocji potrafił przysporzyć konkurs organizowany przez wytwórnię MyMusic, a personalnie prowadzony przez Piotra Baranowskiego. Po wielu etapach spośród najlepszych została wyłoniona piątka wyżej wymienionych finalistek, które trzeba przyznać, że na scenie czuły się dosłownie jak ryby w wodzie!  Dały niesamowity popis swoich umiejętności na scenie, gdzie zaśpiewały wybrane przez siebie piosenki, zdobywając tym samym serca publiczności. Ostatecznie to trzy z nich - Kaja, Agata i Olivia mogą szczycić się teraz mianem Young Stars, a jak będzie tym razem? 


Skoro mowa o Kai, Agacie i Oliv, to trzeba przyznać, że wszystkie zaliczyły świetny start w YS wydając własne single wraz z teledyskami, tym samym rozpoczynając pracę nad swoimi debiutanckimi albumami! W tym roku wystąpią już jako artystki, a nie konkursowicze, przez co miejmy nadzieję, że na Festivalu usłyszymy trochę więcej niż dotychczas było nam dane i zaprezentują nam swoje kolejne utwory!


W tym roku podczas Campów Way To Young Stars zostały przeprowadzone pokazy talentów, które przede wszystkim były wynagradzane nie byle jakimi nagrodami! Przede wszystkim Maja Przybylska oraz Sandra Czuraj doskonale się o tym przekonały, zajmując pierwsze miejsca na dwóch turnusach obozu - co takiego wywalczyły? Obie zapewnione mają wydanie debiutanckiego singla wraz z teledyskiem! Spełnienie największych marzeń - to mi musi przyznać każdy! Jednak hola, hola - to nie wszystko! Warto wspomnieć o Martynie Fajfer, która zajmując drugie miejsce wygrała suport na wybranym przez nią koncercie na nowej trasie Sylwii Lipki, także zobaczymy w jakim mieście Martyna zaprezentuje swoje wokalne umiejętności! Wszystkie wcześniej wspomniane dziewczyny wraz z Oliwią Jóźwiak zapewniony mają półfinał w konkursie WTYS, więc mają szansę na walkę o finał na warszawskim Torwarze!

A jeśli wy, chcecie rozwinąć swoje umiejętności wokalne, taneczne, jak i aktorskie to koniecznie sprawdźcie ofertę Camp Way To Young Stars w te lato! 

Przypuszczenia co do tegorocznego lineupu! Kogo obecności spodziewać możemy się najbardziej?

Na to chyba wszyscy czekali najbardziej - podejrzenia co do lineupu! Oczywiście z góry zaznaczam, iż to tylko przypuszczenia osoby, która od dość dłuższego czasu obserwuje życie Young Stars, czyli ludzi, którzy wchodzą we współpracę z artystami. Nie zapominajmy również o tym, że będę kierować się poprzednimi edycjami, co też zresztą odgrywa ważną rolę w tym wszystkim! Mam nadzieję, że moje niektóre założenia będą słuszne i jednak po ogłoszeniu lineupu będę mogła cieszyć się obecnością wymienionych niżej artystów! To co, lecimy? 

Nikogo nie zdziwi raczej obecność wszystkich osób należących do YS, bo czym byłby YOUNG STARS FESTIVAL bez gwiazd ekipy YOUNG STARS?  Myślę, że na pewno będziemy mogli spodziewać się występu Weroniki Juszczak, Sylwii Lipki, Artura Sikorskiego, Bartka Kaszuby, Dominiki Sozańskiej, jak i świeżo upieczonej trójki dziewczyn, o których wspominałam już wcześniej (Agata Gładysz, Olivia Klinke oraz Kaja Jabłońska). 

Pomimo odejścia Jeremiego Sikorskiego z projektu Young Stars, artysta potwierdził swoją obecność na Festivalu na swoim Instagramie, więc myślę, że nic nie zmieni się do czasu wydarzenia. Sikorski swoją wielką zmianą zostawia coraz to większe ślady i to tylko nas utwierdza w przekonaniu, iż jego obecność może przeważyć nad przebiegiem YSF - dlaczego? Po YSF2018 we wszystkich ankietach, jakie napotkałam na drodze to właśnie on królował w kategorii "Najlepszy występ wydarzenia" i muszę przyznać, że wcale się nie dziwie, ze względu na to, iż sama słuchając jego występu bawiłam się świetnie - naprawdę jeden z najlepszych występów wieczoru! Oby tak było i tym razem. 


Zdaje mi się, że nikogo nie zdziwi moje przypuszczenia, co do TKMa. Młody raper w ostatnich miesiącach wszedł w owocną współpracę z Remigiuszem Łupickim, a dowodem na to może być singiel autorstwa Rema, na którym w roli głównej możemy usłyszeć Tomka wraz z Merghanim oraz Arturem Sikorski - mowa o "Jesteś W Nim". Jednakże na tym nie koniec! W najbliższych tygodniach światło dzienne ujrzy kolejny singiel Remika, pt. "Niby", gdzie również i TKM będzie miał swoją rolę! Wszystko wskazuje na to, iż obecność siedemnastolatka jest niemalże przesądzona. 

Merghani, czyli artysta występujący na ubiegłej edycji YSF również ma ogromne szanse na pojawienie się w lineupie wydarzenia. Rok temu dosłownie rozbujał całą publiczność swoimi hitami takimi jak "Awake", "Zwolnij Na Chwilę" czy też "Toniemy", a teraz z tego co mi wiadomo pracuje nad swoją debiutancką płytą, więc być może do sierpnia zdąży wydać jeszcze kilka singli? Oby! Miejmy nadzieję, że i on stanie ponownie na scenie warszawskiego Torwaru, a może i nawet wykonując utwór "Jesteś W Nim" z Arturem i wcześniej wspomnianym TKMem? Trzymam kciuki! 


Może chwilowo odejdźmy od raperów i przejdźmy na coś, czego chyba nikt się nie spodziewa! Co powiecie o Mateuszu Ciawłowskim czy Magdzie Beredzie? Oboje mają ogromny potencjał, jak i również ciągle zapraszani są na młodzieżowe eventy, na których występują! Warto również wspomnieć o ich obecności na pierwszej części INNYCH KONCERTÓW Weroniki Juszczak, gdzie zyskali ogromną sympatię fanów YS! Z moich obserwacji wynika, iż także naprawdę sporo osób domaga się ich obecności na YSF2019! Co z tego wyniknie? Niedługo się dowiemy!


A właśnie! Na śmierć bym zapomniała! Zdaje mi się, że obecność bandu Felivers na tegorocznej edycji jest już niemalże potwierdzona od ubiegłej imprezy! Dawid Kwiatkowski, czyli człowiek, który swoją obecnością radował nas na ostatnich pięciu edycjach festiwalu, przekazał pałeczkę młodym i utalentowanym chłopcom z zespołu Felivers - przekazanie pałeczki oznacza obecność chłopców na następnych edycjach? Ciekawie by było, nie powiem! 


Odchodząc trochę od polskich artystów czas przejść do głównych perełek całego wydarzenia, czyli do zagranicznych wykonawców! Zacznijmy pierw od headlinera ostatnich trzech edycji Young Stars Festival, czyli Bars And Melody! Zdaje mi się, że nie znajdzie się tu osoba, która byłaby w stanie wyobrazić sobie YSF bez chłopców! Tym razem to jednak przeinaczy się w prawdę? Tego nie wie prawdopodobnie nikt, bo to zależy już od samych chłopców, ale jednak zdaje mi się, że szansę bardzo się wahają - wszystko za sprawą ich trasy CHOKE TOUR, która na dzień dzisiejszy ma zakończyć się 16 maja tego roku, jednakże gdyby chłopcy zdecydowaliby się dorzucić kilka państw z innego kontynentu, to już trochę to komplikuje całą sytuację, bo wtedy mogłoby wypaść na lipiec i sierpień. Bądźmy jednak pozytywnie nastawieni do tego i miejmy nadzieję, że pojawią się i niezawodnie dadzą popis przed nami, polskimi fanami!


Było o Bars And Melody, to teraz czas na Marcus & Martinus! Ci bliźniacy swoim pierwszym i jedynym dotąd występem na YSF zapisali się w historii tego wydarzenia i zdecydowanie mogę rzec, że są najbardziej pożądanymi gwiazdami, tuż po Leondre i Charliem. Widać, że bliźniacy bardzo chętnie wracają do Polski za każdym razem i podejrzewam, że teraz tym bardziej po tak ogromnym czasie przerwy zdecydują się wystąpić na warszawskim Torwarze. Ich fani nieustannie walczą o koncert swoich idoli na Festiwalu, więc i ja trzymam kciuki, by M&M pojawili się na tegorocznej edycji.


Czas na kogoś, kogo jeszcze nie było na YSF, ani razu, a jednak mimo tego jest na głównym celowniku młodych słuchaczy - mowa o HRVY, czyli dwudziestolatku, w którym zauroczonych jest miliony dziewczyn! Harvey na swoim koncie ma ogromnie dużo hitów, które z pewnością ruszyłyby całym Torwarem! Mi się tam osobiście zdaje, że jest już on potwierdzony na dzień dzisiejszy w liście artystów występujących na tym wydarzeniu, ale czas pokaże czy miałam rację! A wy jak obstawiacie?


Johnny Orlando i Mackenzie Ziegler to osoby, których nie trzeba nawet przedstawiać. Ci młodzi, zakochani w sobie ludzie ciągle tworzą coś nowego i tym samym pną się na szczyty. Tutaj stawiam na ich obecność, ze względu na brak Mackenzie na ubiegłorocznej edycji - nie wspomniałabym o tym, gdyby nie fakt, że artystka obiecała, iż zrobi wszystko, aby wynagrodzić to osobom, które na Festiwalu głównie jechały dla niej, bo ma świadomość, iż posiada ogromnie dużo fanów w Polsce. Johnny jest już nieodłącznym elementem YSF, więc sądzę, że nie ma co spekulować nad tym, jakie są szansę na ich występ! Będą, jak nic!


A co z Lukasem Riegerem? No właśnie, co z nim? Mam osobiste odczucie, jakby jego kariera trochę stanęła w miejscu. Rzadko o nim słyszę, naprawdę to wszystko tak nagle ucichło - nie wiem czemu. Od naprawdę dawna nie widziałam, by cokolwiek wydał, jakąkolwiek piosenkę. To właśnie może zaważyć o jego obecności na tej edycji, chyba, że przez najbliższe tygodnie coś się zmieni! Osobiście bardzo chciałabym, aby Lukas pojawił się i na tej edycji, jednakże naprawdę marno to widzę.


Myślę, że to raczej wszystko. Wymieniłam wam swoje typy artystów, do których jestem niemalże przekonana w stu procentach - ilu z nich oficjalnie okaże się prawdą? Wy w komentarzach również możecie typować własnych wokalistów!


Małe Q&A z zainteresowanymi wydarzeniem!

Czy zamierzasz wybrać się na tegoroczny YSF?


Krzysiek Ustupski: Tak, mam zamiar wybrać się na festiwal również w tym roku. Jeszcze kilka dni temu miałem obawy czy będzie to możliwe ze względu na wcześniejsze pytania dotyczące zmiany lokalizacji tegorocznej edycji, lecz skoro to Towar nadal będzie miejscem naszego święta muzyki, to nie wyobrażam sobie by mnie tam zabrakło.

Magda Jarek: Jasne! Od dawna chciałam pojawić się na takim wydarzeniu!

Mateusz Ceholnyk: Oczywiście! Już planuję nocleg i dojazd.

Daria Szweda: Tak, myślę ze w tym roku tak samo jak w tamtym się pojawię na Torwarze. Myślę, że to YSF jest w Warszawie moje szanse na pojechanie są o wiele większe. Mimo, że musze nad czymś popracować, to zrobię wszystko żeby się pojawić i w tym roku i wiadomo, że się nie poddam, bo YSF to jedno z najlepszych koncertów młodzieżowych w Polsce!! 

Alicja Kożuchowska: Tak, zamierzam się wybrać. YSF jest dla mnie jednym z obowiązkowych wydarzeń w roku! 

Julia Roszkowska: Otóż zamierzam się wybrać na tegoroczną edycję YSF, ponieważ emocje jakie tam się przeżywa są magiczne! Uwielbiam to uczucie widząc wszystkich moich idoli na jednej scenie.

Zosia Janiak: Tak, myślę, że będzie to niezapomniana przygoda!

Weronika Włodarczyk: Tak, zamierzam! 

 

Byłeś/byłaś już na wcześniejszych edycjach YSF? jeśli tak, to na jakich i jak je wspominasz?


Krzysiek Ustupski: Dotychczas byłem na 2 edycjach - 2016 oraz 2018. Oba wydarzenia wspominam mega pozytywnie. Jak widać miałem roczną przerwę w festiwalu czego mogę powiedzieć, że żałuję lecz powiem Ci zupełnie szczerze, że właśnie ta przerwa pokazała mi jak YSF zmienia się z roku na rok i coraz bardziej się rozwija.

Magda Jarek: Niestety nie, ponieważ terminy mi nie odpowiadały

Mateusz Ceholnyk: Byłem na edycji 2018. Wspominam ją świetnie, ponieważ mimo deszczu spotkałem przyjaciół i doskonale się bawiłem. Wspaniale jest spotkać tyłu swoich idoli w jednym miejscu i czasie. Można świetnie się bawić ze znajomymi, jak i dla tych bardziej odważnych - poznawać nowe osoby.

Daria Szweda: Na YSF byłam jeden raz w 2018. Dla mnie Young Stars Festival to było najlepsze wydarzenie, i jedno z większych marzeń! Pierwsze spotkanie idolki, przyjaciół i poznanie nowych osób! Niesamowite koncerty, zabawa, taniec czasem nawet płacz, bawiliśmy się świetna ekipa na Festivalu, naprawdę jakbym mogła cofnąć bym się do tego dnia, ale już 30 sierpnia prawdopodobnie znowu przeżyje ten cudowny dzień z przyjaciółmi oczekując na koncerty idoli, widząc jak inni są szczęśliwi automatycznie sami jesteśmy szczęśliwi! Spotkanie, jednej wielkiej rodziny danego fandomu! Naprawdę takie rzeczy są nie di opisania

Alicja Kożuchowska: Byłam na YSF 2018. Uważam, że to był jeden z najlepszych koncertów i zakończeń wakacji, które wspominam bardzo dobrze!

Julia Roszkowska: Tak byłam na dwóch edycjach w 2017 i 2018 i bardzo się cieszę, że mogłam tam spędzić mój czas. Dla mnie YSF to najlepsze zamknięcie wakacji. Jak wybrałam się na edycję YSF 2017 postanowiłam, że postaram się jeździć co roku. Za każdym razem jak byłam na YSF czułam inne emocje co tym bardziej mnie zachęca by tam wracać. Uwielbiam tą atmosferę, spotykają się tam ludzie którzy mają tych samych idoli, których połączyła miłość do muzyki. To uczucie jest na prawdę magiczne, widząc tyle cudownych ludzi których łączy tak wiele to mnie najbardziej zachęca by tam wracać. Takie emocje po prostu musi przeżyć każdy, bo te występy które mają tam miejsce są po prostu do nie opisania.

Zosia Janiak: Niestety nie i bardzo żałuję.

Weronika Włodarczyk: Byłam w 2018 i bardzo mi się podobało, dlatego zamierzam jechać i w tym roku!

 

Spodziewasz się kogoś nowego w lineupie? (kogoś, kto wcześniej nie występował) jeśli tak, to kogo najbardziej? kto jest dla ciebie najbardziej racjonalną opcją?

 

Krzysiek Ustupski: Szczerze mówiąc nie mam żadnych konkretnych typów, lecz jestem niemal pewny, że zostaniemy mocno zaskoczeni. Logika gdzieś wewnętrznie mi podpowiada, że może w tym roku zagoszczą Union J, ponieważ nie doszło do ich występu podczas ostatniego Festiwalu - tak czy siak kto by to nie był to będę z tego zadowolony - przecież nie musimy być czyimś wielkim fanem by dobrze bawić się podczas jego występu.                                                                                                         Magda Jarek: W sumie to nie wiem, jestem szczęśliwa, że będzie całe Young Stars i wiele wspaniałych osób 

Mateusz Ceholnyk: Wydaje mi się że jest możliwość, aby pojawili się Felivers. Oczywiście na pewno pojawią się na scenie nowe gwiazdy YS, które zostały wybrane na poprzedniej edycji festivalu w konkursie WTYS. Liczę również na B.R.O lub Tedego, wtedy dzieje się największy dym. Być może REMO zaprosi również jakąś nową zagraniczną gwiazdę, ale to raczej będzie ktoś niespodziewany.

Daria Szweda: Myślę ze Marcus&Martinus sa najbardziej racjonalna opcja. Nie było ich w 2018 a dużo osób na nich czekało. Nie było mnie jak byli w 2017 lecz z opowieści podobno dali jeden z lepszych koncertów! Były w ubiegłych latach wiec w 2019 kto wie może sie pojawia? Myślę ze dużo osób było by zadowolonych z takiego duetu, i każdy by się swietnie bawił na ich koncercie!!

Alicja Kożuchowska: Myślę, że mogą być nowe osoby z zagranicy, które odwiedziły Polskę lub jeszcze odwiedzą, a zarazem nie są aż tak bardzo popularne. Sądzę, że mógłby być to HRVY lub szłabym w podobne strony np. Kristian Kostov - ktoś kto na pewno może mieć znać się z YS. To są chyba najbardziej racjonalne, które mi przychodzą na myśl

Julia Roszkowska: Odczuwam, że Remo może nas zaskoczyć w tym roku i zaprosić jakąś nową zagraniczną gwiazdę, aby mogła wystąpić wśród całej reszty. Bardzo bym była usatysfakcjonowana, aby Remo dorzucił jako nowych artystów na YSF Maxa and Herveya Są bardzo utalentowani według mnie i była bym bardzo szczęśliwa gdyby to oni pojawili się na tegorocznym Ysf. Jednak po krótkich przemyśleniach jednak nie mam wytypowanej nowej gwiazdy zagranicznej, którą bym chciała usłyszeć.

Zosia Janiak: Szczerze? To nie mam pojęcia, myślę, że będą nowe osoby z Polski, ale i zza granicy. Wiem, że MyMusic mają głowę pełną pomysłów i na pewno nas zaskoczą!

Weronika Włodarczyk: Spodziewam się Felivers i myślę, że w tym roku zajmą miejsce Dawida Kwiatkowskiego. 

 

Co sprawia, że tak chętnie wybierasz się na Festiwal?

 

Krzysiek Ustupski: W moim przypadku składa się na to wiele czynników. Festiwal oprócz swoistego święta muzyki jest dla mnie również okazją do spotkania się z wieloma osobami, które poznałem i wciąż poznaję dzięki YS i mimo, że w teorii bawimy się tylko jednego dnia to u mnie zawsze jest to weekend pełen zabawy, gdyż już zazwyczaj dzień wcześniej spotykam się z przyjaciółmi. Gdybym miał podać trzy słowa które przychodzą mi na myśl po powiedzeniu słów YSF to zdecydowanie Muzyka, Przyjaciele, Przygoda.

Magda Jarek: NIESAMOWITA ATMOSFERA! Mogę spotkać wiele osób z fandomów gwiazd, mieć okazję spotkać o porozmawiać przez chwilę z moimi idolami i zobaczyć jak inni zachwyceni są ich twórczością! Jest to niesamowite gdyż za jednym razem mogę spotkać wielu przyjaciół z którymi utrzymuję kontakt jedynie internetowo.

Mateusz Ceholnyk: Wspaniała atmosfera! Możliwość spotkania się z przyjaciółmi i wyśmienitej zabawy. Uwielbiam podróżować, więc sam dojazd z województwa Zachodniopomorskiego to dla mnie już przyjemność. Festival to takie cudowne podsumowanie wakacji. Pod koniec niestety jest trochę przykro, gdy trzeba rozstać się z idolami i przyjaciółmi po tylu godzinach zabawy, lecz w roku szkolnym dla umilenia sobie nauki na pewno będzie możliwość wybrania się na koncert klubowy, gdzie również można się świetnie bawić. 

Daria Szweda: Na Festival jadę spełniać marzenia! Wiem, że będą tam osoby słuchający muzyki takiej jak ja, osoby spełniające marzenia i będą szczęśliwe! Chętnie się wybieram, bo wiem, że będzie niesamowita atmosfera, cudowni ludzie! Będę mogła spotkać osoby, od których dzieli mnie setki kilometrów! Osoby o takich samych marzeniach, będę mogła widzieć ich uśmiechniętych, jak i szczęśliwych! Tam spotkać mogę tez idoli usłyszeć muzykę na żywo, widzieć jak artyści spełniają marzenia są na scenie i śpiewają o sobie - są sobą i dają z siebie wszystko, żeby tylko dać niesamowita energię. Na Festival też jeżdżę ze względu na energię, która daja artyści i przyjaciele! Weronika daje czadu ze swoim zespołem, będąca sobą, na jej piosenkach może i sie bawić i płakać - jest po prostu sobą!

Sylwia Lipka daje czadu ze swoimi tancerkami! Przy jej muzyce można się bawić jak i płakać, ale zawsze wiadomo, że będzie dawała pełno energii!
Bartek - młody chłopak, a na pewno pokaże się z jak najlepszej strony pokazując swoja płytę "MY"! 
Sikorki, pokazuje swój nowy styl, świetny styl! I wiele innych artystów czy nawet ambasadorów, z którymi może porozmawiać i się spotkać, przytulić. Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć i tam być!

Alicja Kożuchowska: Byłam tylko na jednej edycji ale już po pierwszej mogłam doskonale określić co mi się podoba. Ta atmosfera, która tam panuje, jest inna niż na koncercie klubowym. Jest to również doskonałe miejsce, aby spotkać kilku idoli na tym samym wydarzeniu. Dzięki Ysf mogłam poznać nowe osoby z fandomów do których należę oraz spotkać się z osobami które mieszkają dalej ode mnie i nie mam możliwości się z nimi inaczej zobaczyć

Julia Roszkowska: Cała atmosfera jaka tam panuje po prostu powoduje, że chcę tam wrócić za każdym razem. Cudnwnie jest bawić się na tak dużym koncercie z ludźmi, których łączy tak wiele. Cudowne jest również to, że można poznać tam wiele nowych przyjaciół. Do ponownego spędzania tam czasu co roku skłania mnie to, że mogę w ciugu jednego dnia zobaczyć wszystkich swoich idoli. To po prostu musi przeżyć każdy według mnie, bo to co się tam dzieje na prawdę trudno opisać. Należy się tam udać i poczuć tą magię jaka tam panuje. Jeśli nawet jedzie się samemu, bo niestety nie mamy z kim, można tam poznać wiele cudownych ludzi i z nimi go spędzić. Po prostu polecam to przeżyć każdemu.

Zosia Janiak: Na pewno spotkania z idolami, liczę, że uda mi się ich spotkać! Na Festiwalu mega chciałabym zobaczyć wszystkie gwiazdy, ktore dotąd mogłam oglądać tylko przez ekran telefonu. Spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi! Poznałam przez internet wiele osób i myślę, że Festiwal byłby najlepszą opcją do spotkania ich. No i oczywiście dobra zabawa!!!

Weronika Włodarczyk: Spotkania z osobami z internetu, z którymi mogę się spotkać tylko właśnie na YSF, oraz oczywiście spotkania z idolami (np. Oliwią Juszczak), spotkania z TikTokerami i chęć posłuchania, jak i również pośpiewania moich ulubionych piosenek!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,600 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
13
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5347 punktów za:

Jakość:4620Popularność:703
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:14
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Admin 209,530 pkt
703 czytelników Lut 18

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
189 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 189 Gości
Dziś posty czytano : 21048 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558198 punktów
 2. Young Stars Festival
  45051 punktów
 3. Bartek Lovers
  43651 punktów
 4. Supiwerki
  40088 punktów
 5. Potterheads
  40077 punktów
 6. The 100
  39020 punktów
 7. SikorskiSquad
  33438 punktów
 8. Arturonators
  29993 punktów
 9. SERIALE
  25685 punktów
 10. GRY
  23217 punktów
 11. Life Is Strange
  22228 punktów
 12. Famous In Love
  22197 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17774 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17343 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13188 punktów
 19. YOUNG STARS
  12904 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12715 punktów
 21. Forza
  11780 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10259 punktów
 24. Eurowizja
  10162 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9290 punktów
 26. Dua Lipa
  7988 punktów
 27. TALENTY
  6481 punktów
 28. MUZYKA
  6444 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5769 punktów
 31. Nintendo
  5331 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5130 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4649 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4601 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3883 punktów
 43. Young Stars News
  3262 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2272 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1937 punktów
 51. Sony Playstation
  1702 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  463 punktów
 63. LUDZIE
  414 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  286 punktów
 68. 5SOSFam
  254 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1037 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post