+3 głosów
(postid: 334401) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Tego wydarzenia nikomu nie trzeba przedstawiać! Największy festiwal dla nastolatków odbędzie się już 30 sierpnia tego roku na warszawskim Torwarze! Z pewnością wielu z was nawet przed sprzedażą biletów chce przygotować się, jak na wojnę, a my wam to wszystko ułatwimy! Zostańcie z nami, jeśli chcecie dowiedzieć się o najważniejszych informacjach, które z pewnością ułatwią wam wszelkie przedwczesne przygotowania na YSF2019!

Odkrywanie kart - proces, który wywołuje nieznane dotąd emocje!

Od 23 lutego do 20 marca codziennie o godzinie 15 będą odkrywane karty, w których poznawać będziemy artystów, jak i ambasadorów wydarzenia. Takim właśnie sposobem szybko dojdziemy do dnia, w którym oficjalnie bilety wejdą do sprzedaży, ale o tym wspomnę wam później! Wracając... Czegoś takiego jeszcze nie było! Przez 26 dni poznamy blisko 26 gwiazd całego zdarzenia - jesteście na to gotowi? Uwaga, teraz ogłoszę wam coś, co na pewno uszczęśliwi wielu z was, więc...

Pierwszą odkrytą gwiazdą, która zagra dla nas na warszawskim Torwarze jest.. Isac Elliot! Osiemnastoletni wokalista po raz kolejny wraca do Polski w tym samym celu - by po prostu rozwalić warszawską scenę kolejny rok z rzędu! Trzeba przyznać, że chłopak podczas poprzedniej edycji został niemiłosiernie pokochany przez polskich fanów, co przełożyło się na jego obecność i w tym roku! Szczerze przyznam, że sama po ogłoszeniu byłam lekko zdziwiona, gdyż zwyczajnie nie byłam przekonana, co do jego obecności na tegorocznej edycji, bo jednak jakaś część mnie wmawiała mi, że pracuje nad nową płytą i marne szanse, aby był w stanie zawitać do Polski w sierpniu, ponieważ zawsze mogła mu się wtedy trafić np. trasa koncertowa, ale jak widzimy - pozory mylą i jestem cholernie zachwycona tą informacją! Uwierzcie mi na słowo, ten chłopak w tym roku z pewnością zrobi jeszcze większe show! 


Nam pozostaje jedynie czekać na kolejne gwiazdy i wierzyć Remikowi na słowo, że będziemy zadowoleni z całego line upu! A właśnie, skoro o tym mowa to oczywiście nie zapominajcie o moim ostatnim artykule, gdzie wspólnie obstawialiśmy wszystkich artystów YSF2019 - koniecznie zostawcie tam po sobie ślad pisząc, kogo spodziewacie się na tegorocznej edycji! [KLIK]

Dlaczego warto jechać na Young Stars Festival? - obiektywna opinia uczestnika 2 poprzednich edycji.

Mogę się założyć, że czytają to również osoby, które weszły tu ze względu na to, by dowiedzieć się czym jest Festiwal, bo przecież jest o nim tak głośno, ale tak właściwie o co w nim chodzi i dlaczego warto na niego jechać? 


Śmiało mogę rzec bez zastanowienia, że YSF mimo wszystko przydzielony jest do każdej kategorii wiekowej. Każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie - zarówno ten młodszy, jak i starszy. Sama z własnego doświadczenia się o tym przekonałam - wielokrotnie mijałam rodziców młodych osób, którzy niezbyt byli zainteresowani występami, więc woleli sobie poczekać poza halą - wystarczyła chwila, by zmienili zdanie, gdy pierwsi artyści zaczęli dawać występy, a wtedy mijałam ich tańczących na strefach i śpiewających piosenki, których nawet nie znali! To dopiero hit! 


Atmosfera, jaka panuje na halach podczas tego wydarzenia zawsze jest nie do opisania, słowo daję! Sama jadąc na swój pierwszy festiwal myślałam, że to zwykłe gadanie - koncert, jak koncert, co w tym takiego nadzwyczajnego? Tu właśnie powiem, że coś w tym wszystkim jednak tkwi! Każdego uczestnika łączy coś zupełnie innego - jeden jedzie tam dla idola, drugi po to, by spotkać się ze swoimi przyjaciółmi, trzeci, by zwyczajnie dobrze się bawić, czwarty, piąty i szósty po coś tam jeszcze.. jednakże koniec końców WSZYSCY jadą tam, by dobrze się bawić, niezależnie od tego, czy ich ulubionym rodzajem muzyki jest ta, która grana jest przed artystów! Każdy uczestnik zaraża innych wokół swoją energią, która przenosi się niczym... wszy! Doskonale zdaje sobie, że to niezbyt trafne porównanie, ale taka jest prawda. INNOŚĆ w tym wszystkim też gra kluczową rolę, gdyż jeden słuchacz może czymś zainteresować drugiego, pomimo iż są na YSF w zupełnie innych celach! 


Koncerty to zwyczajna magia. Nawet iluzjoniści by takiej nie wyczarowali, serio! Energia i atmosfera, jaka tworzy się podczas wstępów niektórych artystów jest czymś, czego nie da się opisać. Kilkunastu ludzi stoi na tej samej scenie, grając swoje własne utwory, bądź też covery piosenek, do których mają sentyment - spełniając przy tym marzenia, a dodatkowo spełniając się przy tym zawodowo, bo to jednak nie lada sztuka wystąpić przed kilkoma tysiącami osób i z pewnością dobre zaprezentowanie się jest na wagę złota! - nowe doświadczenie, nowi fani.


Nie masz kogo zabrać na festiwal? Nic straconego! Tam z pewnością spotkasz ludzi, którzy targają się z tym samym losem błądząc po Torwarze. Prawda jest taka, że wystarczy chwila, byście znaleźli dla siebie towarzysza nawet na miejscu. Tam liczy się po prostu dobra zabawa, a nie to, czy kogo lubicie, a kogo nie - chyba, że macie tego samego idola, wtedy zabawa jest jeszcze lepsza, gdy macie tematy do rozmowy, czy chociażby znacie teksty jego piosenek, a to wam tylko umili wspólny czas. Takie osoby poznacie na różnych grupach Facebookowych czy nawet już na miejscu, najszybciej w kolejce na m&g do waszego idola! Nie bójcie się podchodzić do ludzi, to wydarzenie ma łączyć nas ze sobą, więc nie zaszkodzi się zapoznać! Być może to przesądzi o waszym losie i poznacie kogoś, z kim spędzicie najbliższe lata... Kto wie?


Nie widzę nawet sensu wypisania większej ilości powodów - po prostu zaufajcie mi, że naprawdę warto jechać na takie wydarzenie! Gwarantuje wam niezapomniane emocje i wspomnienia na naprawdę długie lata! To wszystko trzeba przeżyć na własnej skórze, by zrozumieć o czym mam na myśli, dlatego nie czekajcie i koniecznie śledźcie nasz portal wyczekując nowości o YSF2019, które w najbliższych miesiącach będziemy dla was publikować! 

Mam problemy z namówieniem rodziców na YSF - co zrobić?

Dobra, czyli jednak was przekonałam! Ale zaraz, skoro dotrwaliście do tego momentu, to coś musi być na przeszkodzie... czyżby rodzice? Coś o tym wiem, to jeden z najtrudniejszych etapów do pokonania, jednakże nic straconego! Mam kilka porad, które mogą wam pomóc!


Przede wszystkim przygotujcie się na rozmowę. Przeanalizujcie sobie wszystko, co i jak, by wiedzieć od razu o czym warto wspomnieć. Zawrzyjcie tam wszelkie ważne dla was rzeczy, dla których głównie chcecie się starać, takie jak spotkanie idola czy przyjaciół. Najważniejsze, byście byli spokojni i nie denerwowali się szybko, bo tu też chodzi o rozwagę - za pierwszym razem się nie zgodzą, a jednak z kolejną próbą za kilka dni mogą zmienić zdanie! Najważniejsze jest wasze podejście i to, jak sami o to zadbacie. 


Rozmowa to nie wszystko, dla większej szansy możecie zrobić kilka przysług rodzicom, chodzi mi o takie rzeczy jak: wynoszenie śmieci, posprzątanie domu, zrobienie prania itp. - to z pewnością zwiększy wasze szansę, gdyż da to do zrozumienia waszym rodzicom, że naprawdę wam zależy. Wspomnę wam jeszcze o tym, że jeśli jesteście szkolnymi prymuskami, to możecie pofatygować się dobrymi ocenami w ostatnich dniach! 


Zgoda jest, ale jedyny problem tkwi w transporcie? O tym też pomyślałam! Wielokrotnie moi znajomi znaleźli się w tej samej sytuacji, dlatego wiem, co na to poradzić. Takie środki transportu, jak busy czy pociągi (zwłaszcza samotnie), niezbyt przekonują waszych opiekunów? Zabierzcie ze sobą znajomych czy chociażby znajdźcie kogoś z waszej okolicy, kto również wybiera się na YSF - może zabierzecie się razem? Razem zawsze raźniej! Warto wtedy zapoznać waszych rodziców ze sobą, jak i siebie samych, by każdy z nich wiedział z kim spędzicie ten dzień, przebywając razem setki kilometrów. 


Zawsze warto zabezpieczyć się pieniędzmi - o co dokładnie mi chodzi? Czasem dla rodziców problemem jest paliwo czy samo kupno biletów i to czasem zaważyć może na waszej obecności na Festiwalu. Koniecznie uzbierajcie własne pieniądze, by nie tworzyć rodzicom problemów. Ja osobiście zawsze wybierając się na tego typu wydarzenia płacę za siebie (bilety, paliwo, jedzenie) i dzięki temu moje szansę zawsze są pewne. Dlatego też teraz weźcie się za oszczędzanie pieniążków, bo za miesiąc sprzedaż!


Te sposoby nie pomagają? Koniecznie napiszcie w komentarzu, co jeszcze stoi na przeszkodzie, a na pewno postaram się wam pomóc! Wspólnymi siłami z pewnością damy radę! 

Jaki bilet opłaca się kupić najbardziej? Porównanie!

Dotrwaliśmy do momentu, o którym wspominałam już na początku, czyli data sprzedaży biletów wraz z najnowszymi informacjami! Bez zbędnego przedłużania chcę wam oświadczyć, iż... sprzedaż biletów na YSF2019 odbędzie się 23 marca o godzinie 16;00 i bilety będziecie mogli nabyć jedynie w punktach salonu EMPIK oraz na EMPIKBILETY.PL! 


Oficjalnie wiadome jest, iż biletów wstępu będzie ponad 6 tysięcy! Ale uwaga - musicie mieć na względzie to, że nie będzie żadnych dodatkowych pól, dlatego każdemu z was zalecam śpieszyć się z kupnem, byście następnie nie mieli problemów, bo też trzeba pamiętać, że takie sytuacje to idealna okazja dla internetowych złodziei, którzy wtedy mogą was oszukać na wielkie pieniądze, dlatego bądźcie uważni! 


Co do kupna najbardziej opłacalnego biletu, to zaznaczę na wstępie, że to tylko moja opinia i każdy może mieć odmienne zdanie!  Według mnie to zależy od tego, czy chcecie się dobrze bawić ze znajomymi, czy raczej wolelibyście być jak najbliżej sceny głównie po to, by być jak najbliżej swojego idola. Nigdy nie widzę sensu kupowania biletów golden/diamond, bo głównie chodzi o to, by bawić się tam jak najlepiej, nie? Wielokrotnie słyszałam, że stanie pod barierkami/pod sceną kończy się dosyć nieciekawie - siniaki, wyrwane włosy, brak powietrza itd. Oczywiście mając bilet np. golden możecie swobodnie poruszać się na strefie zarówno po strefie BE YOUNG STAR jak i GOLDEN CIRCLE, jednak takie bilety różnią się też ceną. Dodam też, że ze strefy BYS widać chyba najwięcej, więc to też jest ogromny plus. Warto zastanowić się nad tym czego wy chcecie podczas tych koncertów i wtedy właśnie zakupić odpowiedni dla siebie bilet! 


Teraz czas na coś znacznie ciekawszego, czyli bilety m&g - co roku przed Torwarem od samego rana ustawiają się kolejki liczące tysiące osób czekających na wyczekiwane spotkanie z idolem! Stres z kupnem takowych biletów jest niewyobrażalny, gdyż niemalże 3/4 uczestników walczy o zdobycie takich bilecików, które umożliwiłyby im spotkania z ich ulubionymi artystami. Nie wiem jak będzie w tym roku, ale osobiście czuje, że historia z meet & greetami sprzed roku powtórzy się i na tej edycji - o co dokładnie mi chodzi? Myślę, że każdy artysta i ambasador będzie miał własne M&G - każdy, bez wyjątku. W najbliższych tygodniach sprawdzimy, czy moje obawy są słuszne, bo na dzień dzisiejszy mamy pewność, że Ellionators mają prawdziwy powód do szczęścia poprzez informacje o spotkaniach meet and greet na tegorocznym YSF z Isaciem Elliotem, pytanie tylko - jak będzie z innymi?

Macie zamiar wybrać się na YSF2019? Koniecznie dajcie o tym znać w komentarzu!

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,400 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
14
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4958 punktów za:

Jakość:4420Popularność:509
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:14
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Admin 209,530 pkt
509 czytelników Lut 24

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
132 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 132 Gości
Dziś posty czytano : 7571 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558445 punktów
 2. Young Stars Festival
  45059 punktów
 3. Bartek Lovers
  43661 punktów
 4. Supiwerki
  40098 punktów
 5. Potterheads
  40081 punktów
 6. The 100
  39042 punktów
 7. SikorskiSquad
  33444 punktów
 8. Arturonators
  30006 punktów
 9. SERIALE
  25690 punktów
 10. GRY
  23220 punktów
 11. Life Is Strange
  22236 punktów
 12. Famous In Love
  22210 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18455 punktów
 15. Once Upon A Time
  17784 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17375 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17348 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13194 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11811 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10261 punktów
 24. Eurowizja
  10170 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7992 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5773 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4653 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3264 punktów
 44. Sport
  2894 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  467 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post