NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+38 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Teraz już bez opóźnień, publikujemy ranking po 9.tygodniach zmagań Fandoms Cup 2016 . Zmian niewiele oprócz jednego nowego fandomu - Shawn Mendes Army w zestawieniu. Kilka fandomów utraciło też swoje miejsca, a kilka zyskało. Nie są to jednak zmiany, które wpływają na fundamentalne pozycje.

Ranking 9 tygodnia FC 2016

Cały czas bardzo silna pozycja BVB Army (już 36 osób z TOP100 zbiera dla nich punkty!) , znaczny spadek V-Lovers oraz Ananasów Sylwii . Rośnie natomiast aktywność Mixers oraz Tonias . Sprawdźcie ! 


M-ceFandomPunktówOsóbPkt na osobęPunktów FC
1BVB Army10812136300323 punktów FC
2Strączek Team361729401922 punktów FC
3Bambinos276367394821 punktów FC
4Beliebers274885549820 punktów FC
5Smilers1740811740819 punktów FC
6Directioners154604386518 punktów FC
7Tonias149506249217 punktów FC
8Arianators145752728816 punktów FC
9V-Lovers125917179915 punktów FC
105SOS Fam111053370214 punktów FC
11Mixers87272436413 punktów FC
12Vfans76173253912 punktów FC
13Team Bulley67562337811 punktów FC
14Łabądki59652298310 punktów FC
15Ewelinersi4375143759 punktów FC
16Abrahamers3850138508 punktów FC
17Kwiatonators3108131087 punktów FC
18Farnoholicy2636126366 punktów FC
19Lodofanaticas1740117405 punktów FC
20Jereminators1032110324 punktów FC
21Shawn Mendes Army69216923 punktów FC
22Kaczory31413142 punktów FC
23Ananasy Sylwii23612361 punktów FC
Ranking po 9 tygodniach

W skali 9 tygodni doszło do częściowych utrat i awansów w zestawieniu:


MiejsceFandomPo 1-8 tygFC z 9 tygRAZEM
1BVB Army19723220
2Strączek Team18522207
3V-Lovers18615201
4Smilers17919198
5Bambinos16821189
6Beliebers13220152
7Arianators13416150
85SOS Fam12614140
9Directioners11418132
10Łabądki11910129
11Jereminators1144118
12Kwiatonators84791
13Tonias661783
14Ananasy Sylwii73174
15Lodofanaticas68573
16MIsiaki Sysi71071
17R5 Family68068
17Kaczory66268
19Echelon56056
20Mixers321345
21Bubulki Juli43043
21Selenators43043
23Foooers42042
24Vampettes37037
25Farnoholicy30636
26Remonators28034
27Team Bulley191130
28Abrahamers17825
29V-Fans121224
30Ewelinersi14923
31Lovatics20020
32Samukitas18018
33Szymochody15015
34Gosionators10010
35KatyCats808
35Załoga Bednarka808
37Janoskianators707
37Saszanators707
39Sheerios505
40Honlovers404
41Shawn Mendes Army033
42K-Pop101
42Soldiers101
42Moonwalkers101


Zmiany więc są - ale czy znaczące? Jak zareagowaliście na nowy ranking? ;) Piszcie w komentarzach ! :)

Nowa ramówka, nowe szanse na punkty

Nowa ramówka wiosenna Radio Young Stars, którą planujemy wprowadzić już od najbliższego poniedziałku spowoduje znaczne nowe mozliwości zdobywania punktów oraz może znacznie zmienić klasyfikacje ze względu na duże ilości punktów do wygrania w radiu. Cały czas też aktualna jest aktualizacja wiosenna serwisu, która rozpocznie się jeszcze w kwietniu. 

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2529 punktów za:

Jakość:20Popularność:1607
Wsparcie:22Ocena i wartość ocen:38
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:690
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
1,607 czytelników Kwi 5, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

69 Komentarzy

Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
Jeju, jeju, jeju. BAMBINOOOS awans o 4 miejsca! Podium nasze. Oby tak dalej, mega się jaram o Gratki dla BVB Army!
+27 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 9 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratulacje!
Laura Izabela Bastek Użytkownik 69,469 punktów 1 4 87
BVBArmy Gratuluje i super ze powiekszamy swoje grono ! ;D
Czekamy na Nową ramówke i aktualizacje, ;D
Gratuluje WSZYSTKIM FANDOMOM  <3
+26 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratulacje, jesteście niepokonani
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 punktów 1 2 13
YAY! Beliebers mamy 4! <3 Gratuluje BVBArmy znów wyniku ponad 100K, i Bambinos którym udało się wznieść na 3 miejsce! Przykro, że ze Smilers została tyko Pamelcia jednak jedna osoba a jaką ma moc bo aż 5 miejsce! Vlovers co się stało? ;o
+24 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 13 poprzednich odpowiedzi
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 punktów 1 2 13
yay <3
CalleyPurdy Użytkownik 37 punktów
BVB Army! <3
+22 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratuluje naprawde
BVBArmy! Użytkownik 544 punktów 8
BVBARMY! <3 Najlepsi. :3
Gratuluję wszystkim innym fandomom również widać,że się staracie. Powodzenia
+22 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 7 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
nikt was nie pokona nie ma szans juz chyba
_weronika Użytkownik 3,806 punktów 1 1 3
Ananasy musimy dać radę. <3
+21 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratulacje wygrania dzikiej karty czy coś
CatwayKaty Użytkownik 5,266 punktów
Tonia's <3  7 i 13 miejsce. Oby tak dalej!
+21 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 7 poprzednich odpowiedzi
CatwayKaty Użytkownik 5,266 punktów
Dzięki dzięki dzieki od wszystkich
Wiktoria :) Użytkownik 2,639 punktów 1 1
Mixers tak wysoko w 9 tygodniu i 20 miejsce ogólnie. Super! <3
+20 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 9 poprzednich odpowiedzi
Wiktoria :) Użytkownik 2,639 punktów 1 1
Dzięki, bardzo się z tego cieszę. ^-^
sandracz56 Użytkownik 9,795 punktów 1 1 7
Ananasy!
+20 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratuluje awansu!
Niall's Girl ! Użytkownik 10,283 punktów 1
Mixery na 20 a ja placze ze szczęścia bo coraz wyżej <3
+18 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 10 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
zasłużyłyście <3
Evelynn951 Użytkownik 7,003 punktów 3
ooo coraz wyżej szkoda tylko, że sama utrzymuje mój fandom.. ;/
+18 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 7 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
poszukaj osób do pomocy
Kwiatonators#1 Użytkownik 1,405 punktów 1 1
Kwiatonators, musimy to wygrać ❤
+18 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 4 poprzednich odpowiedzi
drewkid Użytkownik 336 punktów
trzymamy wszyscy kciuki ;*
V LOVERS FOREVER Użytkownik 2,863 punktów 1 2
V lover. 9 MIEJSCE? To skandal. STRĄCZEK  TEAM ZNOWU PRZED NAMI!WALCZMY!
+17 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 7 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
powodzenia <3
Jaszczura B) Użytkownik 12,566 punktów 1 3 10
Jest coraz lepiej ! Smilers w prawdzie podupadli ale weźmiemy się w garść i damy radę !
+17 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
dwie osoby a jakie cuda potraficie zdziałać
Muffinka Użytkownik 1,045 punktów 1
Farnoholicy dalej się trzymają i super! <3
+17 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 4 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratki!
xpatrycjax Użytkownik 1,613 punktów 1 3
Gratuluje wszystkim fandomom, postaraliscie sie! A nam, Directioners idzie coraz lepiej
+17 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratuluje <3
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
W tygodniowym rankingu miejsce 6? Ja chyba się zaraz popłaczę, bo tak wysoko to directioners chyba nigdy nie były. Zawsze byłyśmy koło 10 miejsca, a teraz 6? No w tamtym tygodniu tez tak byłyśmy, ale tak bardzo się cieszę. W ogólnym jesteśmy na miejscu 9, czyli o jedno miejsce wyżej! Wiecie jak mnie to cieszy? Mimo że nasi idole mają przerwę, my jak te lwice walczymy o kolejne miejsca w górę. Jestem tak bardzo szczęśliwa, że w tym tygodniu udało nam się w ogólnym zestawieniu być wyżej. Gratulacje dla BVBArmy, które jak zwykle rozłożyło wszystkich na łopatki. Po prostu wieli szacun kochanie <3 I Gratulacje dla każdego fandomu który pojawił się w rankingu, bo to naprawdę miłe widzieć, że twoje starania się przydają.
+17 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Musimy się starać aby w top100 co tydzień było nas więcej niż 3 osoby, a wtedy będziemy zdobywać coraz więcej punktów w rankingu i możemy naprawdę wiele osiągnąć. Jesteśmy dużym fandomem, więc pokażmy że potrafimy walczyć do końca.
Chachi Użytkownik 8,699 punktów 3 10
Wow Nie spodziewałam się aż 8 punktów dla Abrahamers, tymbardziej że znów w top 100 bylam sama :'D
+16 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratulacje!
Ozzy Cooper Użytkownik 5,176 punktów 18
Ooooo tak
+16 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 3 6 18
V-Lovers jeszcze się podniosą :/
+16 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 5 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
trzymamy kciuki
Ola 2002 Użytkownik 5,372 punktów 6
V-lovers 9 miejsce?! Spadek o 7 miejsc!!! Dajemy!
+16 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
trzymamy kciuki
♥natkabambino♥ Użytkownik 487 punktów 1 1
BAMBINOSKI!! ^-^ Dajemy dziewczyny! I nie tylko ;)A także chcę pogratulować wszystkim fandomom i powiedzieć jedną rzecz: DAMY RADĘ! <----- Do wszystkich fandomów.
+16 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 4 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
powodzenia <3
Vicky ❤ Użytkownik 1,185 punktów 1
V-lovers jeszcze nam się uda!
+15 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Emi Użytkownik 17,603 punktów 2 10
Będzie dobrze
Lodo :) Użytkownik 3,747 punktów 1 2
Dacie radę!
anonim Użytkownik
Wow Lodofanaticas ♡
+15 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Evelynn951 Użytkownik 7,003 punktów 3
gratuluję !
morenaxd234 Użytkownik 450 punktów 1 2
Jest moc Abrahamers i Bambinos
+14 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Lodo :) Użytkownik 3,747 punktów 1 2
Będę za was trzymać kciuki
shadow_die Użytkownik 7,238 punktów 48
BVB ARMY znowu pokazuje, że choć jest to mały fandom to gdy się zbierze jest nie do pokonania. Gratuluję wszystkim fandomom, bo punkty same się nie nabijają. Oby tak dalej i nie zapominajmy, że to zabawa
+13 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratuluje tak kosmicznego wyniku
__Becia Użytkownik 3,602 punktów 1
Jej Bambinos 3 <3
+13 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
gratulacje!!!
Emi Użytkownik 17,603 punktów 2 10
Beliebers 4 miejsce jest moc ❤
+12 głosów
Jest OK
Kwi 5, 2016
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
Polska Belieber Użytkownik 1,000 punktów
mamy moc <3