Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+38 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Teraz już bez opóźnień, publikujemy ranking po 9.tygodniach zmagań Fandoms Cup 2016 . Zmian niewiele oprócz jednego nowego fandomu - Shawn Mendes Army w zestawieniu. Kilka fandomów utraciło też swoje miejsca, a kilka zyskało. Nie są to jednak zmiany, które wpływają na fundamentalne pozycje.

Ranking 9 tygodnia FC 2016

Cały czas bardzo silna pozycja BVB Army (już 36 osób z TOP100 zbiera dla nich punkty!) , znaczny spadek V-Lovers oraz Ananasów Sylwii . Rośnie natomiast aktywność Mixers oraz Tonias . Sprawdźcie ! 


M-ceFandomPunktówOsóbPkt na osobęPunktów FC
1BVB Army10812136300323 punktów FC
2Strączek Team361729401922 punktów FC
3Bambinos276367394821 punktów FC
4Beliebers274885549820 punktów FC
5Smilers1740811740819 punktów FC
6Directioners154604386518 punktów FC
7Tonias149506249217 punktów FC
8Arianators145752728816 punktów FC
9V-Lovers125917179915 punktów FC
105SOS Fam111053370214 punktów FC
11Mixers87272436413 punktów FC
12Vfans76173253912 punktów FC
13Team Bulley67562337811 punktów FC
14Łabądki59652298310 punktów FC
15Ewelinersi4375143759 punktów FC
16Abrahamers3850138508 punktów FC
17Kwiatonators3108131087 punktów FC
18Farnoholicy2636126366 punktów FC
19Lodofanaticas1740117405 punktów FC
20Jereminators1032110324 punktów FC
21Shawn Mendes Army69216923 punktów FC
22Kaczory31413142 punktów FC
23Ananasy Sylwii23612361 punktów FC
Ranking po 9 tygodniach

W skali 9 tygodni doszło do częściowych utrat i awansów w zestawieniu:


MiejsceFandomPo 1-8 tygFC z 9 tygRAZEM
1BVB Army19723220
2Strączek Team18522207
3V-Lovers18615201
4Smilers17919198
5Bambinos16821189
6Beliebers13220152
7Arianators13416150
85SOS Fam12614140
9Directioners11418132
10Łabądki11910129
11Jereminators1144118
12Kwiatonators84791
13Tonias661783
14Ananasy Sylwii73174
15Lodofanaticas68573
16MIsiaki Sysi71071
17R5 Family68068
17Kaczory66268
19Echelon56056
20Mixers321345
21Bubulki Juli43043
21Selenators43043
23Foooers42042
24Vampettes37037
25Farnoholicy30636
26Remonators28034
27Team Bulley191130
28Abrahamers17825
29V-Fans121224
30Ewelinersi14923
31Lovatics20020
32Samukitas18018
33Szymochody15015
34Gosionators10010
35KatyCats808
35Załoga Bednarka808
37Janoskianators707
37Saszanators707
39Sheerios505
40Honlovers404
41Shawn Mendes Army033
42K-Pop101
42Soldiers101
42Moonwalkers101


Zmiany więc są - ale czy znaczące? Jak zareagowaliście na nowy ranking? ;) Piszcie w komentarzach ! :)

Nowa ramówka, nowe szanse na punkty

Nowa ramówka wiosenna Radio Young Stars, którą planujemy wprowadzić już od najbliższego poniedziałku spowoduje znaczne nowe mozliwości zdobywania punktów oraz może znacznie zmienić klasyfikacje ze względu na duże ilości punktów do wygrania w radiu. Cały czas też aktualna jest aktualizacja wiosenna serwisu, która rozpocznie się jeszcze w kwietniu. 

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2498 punktów za:

Jakość:20Popularność:1596
Podziękowania:2Ocena:190
Wyróżnienia:0Komentarze:690

Piotr Baranowski Super Administrator
1,596 czytelników Kwi 5, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

69 Komentarzy

Mad Użytkownik zweryfikowany 324,158 punktów 3 8 17
Jeju, jeju, jeju. BAMBINOOOS awans o 4 miejsca! Podium nasze. Oby tak dalej, mega się jaram o Gratki dla BVB Army!
+27 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratulacje!
Laura Izabela Bastek Użytkownik zweryfikowany 69,438 punktów 1 4 86
BVBArmy Gratuluje i super ze powiekszamy swoje grono ! ;D
Czekamy na Nową ramówke i aktualizacje, ;D
Gratuluje WSZYSTKIM FANDOMOM  <3
+26 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratulacje, jesteście niepokonani
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
YAY! Beliebers mamy 4! <3 Gratuluje BVBArmy znów wyniku ponad 100K, i Bambinos którym udało się wznieść na 3 miejsce! Przykro, że ze Smilers została tyko Pamelcia jednak jedna osoba a jaką ma moc bo aż 5 miejsce! Vlovers co się stało? ;o
+24 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
yay <3
CalleyPurdy Zarejestrowany użytkownik 37 punktów
BVB Army! <3
+22 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratuluje naprawde
BVBArmy! Zarejestrowany użytkownik 544 punktów 8
BVBARMY! <3 Najlepsi. :3
Gratuluję wszystkim innym fandomom również widać,że się staracie. Powodzenia
+22 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
nikt was nie pokona nie ma szans juz chyba
_weronika Zarejestrowany użytkownik 2,233 punktów 1 3
Ananasy musimy dać radę. <3
+21 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratulacje wygrania dzikiej karty czy coś
CatwayKaty Zarejestrowany użytkownik 5,266 punktów
Tonia's <3  7 i 13 miejsce. Oby tak dalej!
+21 głosów
Kwi 5, 2016
CatwayKaty Zarejestrowany użytkownik 5,266 punktów
Dzięki dzięki dzieki od wszystkich
Wiktoria :) Zarejestrowany użytkownik 2,639 punktów 1 1
Mixers tak wysoko w 9 tygodniu i 20 miejsce ogólnie. Super! <3
+20 głosów
Kwi 5, 2016
Wiktoria :) Zarejestrowany użytkownik 2,639 punktów 1 1
Dzięki, bardzo się z tego cieszę. ^-^
sandracz56 Użytkownik zweryfikowany 9,730 punktów 1 7
Ananasy!
+20 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratuluje awansu!
Niall's Girl ! Zarejestrowany użytkownik 10,283 punktów 1
Mixery na 20 a ja placze ze szczęścia bo coraz wyżej <3
+18 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
zasłużyłyście <3
Evelynn951 Zarejestrowany użytkownik 7,003 punktów 3
ooo coraz wyżej szkoda tylko, że sama utrzymuje mój fandom.. ;/
+18 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
poszukaj osób do pomocy
Kwiatonators#1 Zarejestrowany użytkownik 1,405 punktów 1
Kwiatonators, musimy to wygrać ❤
+18 głosów
Kwi 5, 2016
drewkid Zarejestrowany użytkownik 336 punktów
trzymamy wszyscy kciuki ;*
V LOVERS FOREVER Zarejestrowany użytkownik 2,863 punktów 1
V lover. 9 MIEJSCE? To skandal. STRĄCZEK  TEAM ZNOWU PRZED NAMI!WALCZMY!
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
powodzenia <3
Jaszczura B) Użytkownik zweryfikowany 12,554 punktów 1 3 10
Jest coraz lepiej ! Smilers w prawdzie podupadli ale weźmiemy się w garść i damy radę !
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
dwie osoby a jakie cuda potraficie zdziałać
Muffinka Zarejestrowany użytkownik 1,045 punktów 1
Farnoholicy dalej się trzymają i super! <3
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratki!
xpatrycjax Zarejestrowany użytkownik 1,613 punktów 1 3
Gratuluje wszystkim fandomom, postaraliscie sie! A nam, Directioners idzie coraz lepiej
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratuluje <3
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
W tygodniowym rankingu miejsce 6? Ja chyba się zaraz popłaczę, bo tak wysoko to directioners chyba nigdy nie były. Zawsze byłyśmy koło 10 miejsca, a teraz 6? No w tamtym tygodniu tez tak byłyśmy, ale tak bardzo się cieszę. W ogólnym jesteśmy na miejscu 9, czyli o jedno miejsce wyżej! Wiecie jak mnie to cieszy? Mimo że nasi idole mają przerwę, my jak te lwice walczymy o kolejne miejsca w górę. Jestem tak bardzo szczęśliwa, że w tym tygodniu udało nam się w ogólnym zestawieniu być wyżej. Gratulacje dla BVBArmy, które jak zwykle rozłożyło wszystkich na łopatki. Po prostu wieli szacun kochanie <3 I Gratulacje dla każdego fandomu który pojawił się w rankingu, bo to naprawdę miłe widzieć, że twoje starania się przydają.
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Musimy się starać aby w top100 co tydzień było nas więcej niż 3 osoby, a wtedy będziemy zdobywać coraz więcej punktów w rankingu i możemy naprawdę wiele osiągnąć. Jesteśmy dużym fandomem, więc pokażmy że potrafimy walczyć do końca.
Chachi Zarejestrowany użytkownik 8,698 punktów 3 10
Wow Nie spodziewałam się aż 8 punktów dla Abrahamers, tymbardziej że znów w top 100 bylam sama :'D
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratulacje!
Ozzy Cooper Zarejestrowany użytkownik 5,176 punktów 18
Ooooo tak
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,365 punktów 2 6 18
V-Lovers jeszcze się podniosą :/
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
trzymamy kciuki
Ola 2002 Zarejestrowany użytkownik 5,372 punktów 6
V-lovers 9 miejsce?! Spadek o 7 miejsc!!! Dajemy!
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
trzymamy kciuki
♥natkabambino♥ Zarejestrowany użytkownik 487 punktów
BAMBINOSKI!! ^-^ Dajemy dziewczyny! I nie tylko ;)A także chcę pogratulować wszystkim fandomom i powiedzieć jedną rzecz: DAMY RADĘ! <----- Do wszystkich fandomów.
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
powodzenia <3
Vicky ❤ Zarejestrowany użytkownik 1,185 punktów 1
V-lovers jeszcze nam się uda!
+15 głosów
Kwi 5, 2016
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
Będzie dobrze
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Dacie radę!
anonim Gość
Wow Lodofanaticas ♡
+15 głosów
Kwi 5, 2016
Evelynn951 Zarejestrowany użytkownik 7,003 punktów 3
gratuluję !
morenaxd234 Zarejestrowany użytkownik 450 punktów 1 2
Jest moc Abrahamers i Bambinos
+14 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Będę za was trzymać kciuki
shadow_die Zarejestrowany użytkownik 7,238 punktów 48
BVB ARMY znowu pokazuje, że choć jest to mały fandom to gdy się zbierze jest nie do pokonania. Gratuluję wszystkim fandomom, bo punkty same się nie nabijają. Oby tak dalej i nie zapominajmy, że to zabawa
+13 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratuluje tak kosmicznego wyniku
__Becia Zarejestrowany użytkownik 3,602 punktów 1
Jej Bambinos 3 <3
+13 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
gratulacje!!!
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
Beliebers 4 miejsce jest moc ❤
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Zarejestrowany użytkownik 1,000 punktów
mamy moc <3
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Lodofanaticas nie jest źle ,ale mogło być lepiej ,co nie?  Ranking 100 osób to my mamy 19 miejsce jeszcze 2 tygodnie temu było z tego co pamiętam 11 i było wtedy od nas 4 osoby w rankingu ,a teraz?! Co się dzieje? Gdzie są Lodofanaticas?! A tak ogólnie to nie jest źle ,mam nadzieję ,że w przyszłym tygodniu będzie was więcej ;) Gratulacje pozostałym fandomom
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Czasami jest gorszy tydzień, ale trzymam za was kciuki. W następnym tygodniu na pewno będzie lepiej
CukierkoweCiastko Zarejestrowany użytkownik 1,202 punktów 5
BVBARMY oby tak dalej! Kocham was! Gratulacje dla wszystkich fandomw oby tak dalej ;-)
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Nie no ,ale na serio jak wy to robicie?! BRAWO :-)
LastWildHeart Zarejestrowany użytkownik 6,782 punktów
Vfans ❤❤❤
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Powodzenia!
saraveronica Zarejestrowany użytkownik 13,307 punktów 1
Vfans and Tonias taka dumna :')
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Gratulacje!
Małokreatywna Zarejestrowany użytkownik 811 punktów
Oby tak dalej 5SOSFam.
+11 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Nie poddawajcie się!
Katarzynka55 Zarejestrowany użytkownik 10,093 punktów 1 42
Jejkuu BVB Army ma 3-krotną przewagę nad drugim miejscem O.o ale się jaram nasza armia jest niesamowita ^^
Życzę wszystkim pozostałym powodzenia!
+11 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
Niewiarygodne <3 WOW
Robs Zarejestrowany użytkownik 5,011 punktów 1 2
no to tym razem znow wrocilismy do top 20 w zeszlym roku byl to chyba przypadek ze sie nie udało
+10 głosów
Kwi 5, 2016
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Wow jaki spadek jestem zawiedziona :O
+10 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Uda się wam!
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Tonias rosną w siłe może już w następnym tygodniu prześcigną Kwiatonators
+10 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
Trzymam kciuki
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Powodzenia!
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Albo mi się wydaje, albo wdarła się jakaś mała pomyłka do rankingu, bo według moich obliczeń Jereminators powinni mieć troszkę więcej punktów....
+10 głosów
Kwi 6, 2016
ZaCzArOwAnA Zarejestrowany użytkownik 163 punktów
V-lovers Siłą ! Pierwsze dla nas !
+10 głosów
Kwi 6, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
Czuję, że wrócicie z podwójną siłą ;o
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Walczcie!
NikolaTinista Zarejestrowany użytkownik 402 punktów 1 2
VLOVERS WALCZYMY! <3
+10 głosów
Kwi 6, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Nie poddawajcie się!
chrzan Zarejestrowany użytkownik 3,052 punktów
Vfans!!! Dumna
+10 głosów
Kwi 6, 2016
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Gratuluję
Xxxx123 Zarejestrowany użytkownik 26 punktów
Dobra Directioners dawać musimy to wygrać
 pozdrawiam wszystkie Direstoners
+9 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Zarejestrowany użytkownik 19,116 punktów 1 2 13
powodzenia <3
Lodo :) Zarejestrowany użytkownik 3,747 punktów 1 2
Oby tak dalej!