NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+38 głosów
(postid: 223373) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Teraz już bez opóźnień, publikujemy ranking po 9.tygodniach zmagań Fandoms Cup 2016 . Zmian niewiele oprócz jednego nowego fandomu - Shawn Mendes Army w zestawieniu. Kilka fandomów utraciło też swoje miejsca, a kilka zyskało. Nie są to jednak zmiany, które wpływają na fundamentalne pozycje.

Ranking 9 tygodnia FC 2016

Cały czas bardzo silna pozycja BVB Army (już 36 osób z TOP100 zbiera dla nich punkty!) , znaczny spadek V-Lovers oraz Ananasów Sylwii . Rośnie natomiast aktywność Mixers oraz Tonias . Sprawdźcie ! 


M-ceFandomPunktówOsóbPkt na osobęPunktów FC
1BVB Army10812136300323 punktów FC
2Strączek Team361729401922 punktów FC
3Bambinos276367394821 punktów FC
4Beliebers274885549820 punktów FC
5Smilers1740811740819 punktów FC
6Directioners154604386518 punktów FC
7Tonias149506249217 punktów FC
8Arianators145752728816 punktów FC
9V-Lovers125917179915 punktów FC
105SOS Fam111053370214 punktów FC
11Mixers87272436413 punktów FC
12Vfans76173253912 punktów FC
13Team Bulley67562337811 punktów FC
14Łabądki59652298310 punktów FC
15Ewelinersi4375143759 punktów FC
16Abrahamers3850138508 punktów FC
17Kwiatonators3108131087 punktów FC
18Farnoholicy2636126366 punktów FC
19Lodofanaticas1740117405 punktów FC
20Jereminators1032110324 punktów FC
21Shawn Mendes Army69216923 punktów FC
22Kaczory31413142 punktów FC
23Ananasy Sylwii23612361 punktów FC
Ranking po 9 tygodniach

W skali 9 tygodni doszło do częściowych utrat i awansów w zestawieniu:


MiejsceFandomPo 1-8 tygFC z 9 tygRAZEM
1BVB Army19723220
2Strączek Team18522207
3V-Lovers18615201
4Smilers17919198
5Bambinos16821189
6Beliebers13220152
7Arianators13416150
85SOS Fam12614140
9Directioners11418132
10Łabądki11910129
11Jereminators1144118
12Kwiatonators84791
13Tonias661783
14Ananasy Sylwii73174
15Lodofanaticas68573
16MIsiaki Sysi71071
17R5 Family68068
17Kaczory66268
19Echelon56056
20Mixers321345
21Bubulki Juli43043
21Selenators43043
23Foooers42042
24Vampettes37037
25Farnoholicy30636
26Remonators28034
27Team Bulley191130
28Abrahamers17825
29V-Fans121224
30Ewelinersi14923
31Lovatics20020
32Samukitas18018
33Szymochody15015
34Gosionators10010
35KatyCats808
35Załoga Bednarka808
37Janoskianators707
37Saszanators707
39Sheerios505
40Honlovers404
41Shawn Mendes Army033
42K-Pop101
42Soldiers101
42Moonwalkers101


Zmiany więc są - ale czy znaczące? Jak zareagowaliście na nowy ranking? ;) Piszcie w komentarzach ! :)

Nowa ramówka, nowe szanse na punkty

Nowa ramówka wiosenna Radio Young Stars, którą planujemy wprowadzić już od najbliższego poniedziałku spowoduje znaczne nowe mozliwości zdobywania punktów oraz może znacznie zmienić klasyfikacje ze względu na duże ilości punktów do wygrania w radiu. Cały czas też aktualna jest aktualizacja wiosenna serwisu, która rozpocznie się jeszcze w kwietniu. 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2550 punktów za:

Jakość:20Popularność:1628
Wsparcie:22Ocena i wartość ocen:38
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:690
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
1,628 czytelników Kwi 5, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

69 Komentarzy

Mad Użytkownik 380,706 pkt
Jeju, jeju, jeju. BAMBINOOOS awans o 4 miejsca! Podium nasze. Oby tak dalej, mega się jaram :oo Gratki dla BVB Army!
+27 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratulacje!
Laura Izabela Bastek Użytkownik 69,539 pkt
BVBArmy Gratuluje i super ze powiekszamy swoje grono ! ;D
Czekamy na Nową ramówke i aktualizacje, ;D
Gratuluje WSZYSTKIM FANDOMOM  <3
+26 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratulacje, jesteście niepokonani
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 pkt
YAY! Beliebers mamy 4! <3 Gratuluje BVBArmy znów wyniku ponad 100K, i Bambinos którym udało się wznieść na 3 miejsce! Przykro, że ze Smilers została tyko Pamelcia jednak jedna osoba a jaką ma moc bo aż 5 miejsce! Vlovers co się stało? ;o
+24 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 pkt
yay <3
CalleyPurdy Użytkownik 37 pkt
BVB Army! <3
+22 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratuluje naprawde :D
BVBArmy! Użytkownik 544 pkt
BVBARMY! <3 Najlepsi. :3
Gratuluję wszystkim innym fandomom również widać,że się staracie. :) Powodzenia :)
+22 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
nikt was nie pokona nie ma szans juz chyba
_weronika Użytkownik 3,910 pkt
Ananasy musimy dać radę. <3
+21 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratulacje wygrania dzikiej karty czy coś
CatwayKaty Użytkownik 5,266 pkt
Tonia's <3  7 i 13 miejsce. Oby tak dalej!
+21 głosów
Kwi 5, 2016
CatwayKaty Użytkownik 5,266 pkt
Dzięki dzięki dzieki od wszystkich :)
Wiktoria :) Użytkownik 2,639 pkt
Mixers tak wysoko w 9 tygodniu i 20 miejsce ogólnie. Super! <3
+20 głosów
Kwi 5, 2016
Wiktoria :) Użytkownik 2,639 pkt
Dzięki, bardzo się z tego cieszę. ^-^
sandracz56 Użytkownik 9,843 pkt
Ananasy!
+20 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratuluje awansu!
Niall's Girl ! Użytkownik 10,283 pkt
Mixery na 20 a ja placze ze szczęścia bo coraz wyżej <3
+18 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
zasłużyłyście <3
Evelynn951 Użytkownik 7,003 pkt
ooo coraz wyżej :D szkoda tylko, że sama utrzymuje mój fandom.. ;/
+18 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
poszukaj osób do pomocy
Kwiatonators#1 Użytkownik 1,405 pkt
Kwiatonators, musimy to wygrać ❤
+18 głosów
Kwi 5, 2016
drewkid Użytkownik 336 pkt
trzymamy wszyscy kciuki ;*
V LOVERS FOREVER Użytkownik 2,863 pkt
V lover. 9 MIEJSCE? To skandal. STRĄCZEK  TEAM ZNOWU PRZED NAMI!WALCZMY!
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
powodzenia <3
Jaszczura B) Użytkownik 12,571 pkt
Jest coraz lepiej ! Smilers w prawdzie podupadli ale weźmiemy się w garść i damy radę ! :D
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
dwie osoby a jakie cuda potraficie zdziałać
Muffinka Użytkownik 1,045 pkt
Farnoholicy dalej się trzymają i super! <3
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratki!
xpatrycjax Użytkownik 1,613 pkt
Gratuluje wszystkim fandomom, postaraliscie sie! A nam, Directioners idzie coraz lepiej
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratuluje <3
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
W tygodniowym rankingu miejsce 6? Ja chyba się zaraz popłaczę, bo tak wysoko to directioners chyba nigdy nie były. Zawsze byłyśmy koło 10 miejsca, a teraz 6? No w tamtym tygodniu tez tak byłyśmy, ale tak bardzo się cieszę. W ogólnym jesteśmy na miejscu 9, czyli o jedno miejsce wyżej! Wiecie jak mnie to cieszy? Mimo że nasi idole mają przerwę, my jak te lwice walczymy o kolejne miejsca w górę. Jestem tak bardzo szczęśliwa, że w tym tygodniu udało nam się w ogólnym zestawieniu być wyżej. Gratulacje dla BVBArmy, które jak zwykle rozłożyło wszystkich na łopatki. Po prostu wieli szacun kochanie <3 I Gratulacje dla każdego fandomu który pojawił się w rankingu, bo to naprawdę miłe widzieć, że twoje starania się przydają. :)
+17 głosów
Kwi 5, 2016
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Musimy się starać aby w top100 co tydzień było nas więcej niż 3 osoby, a wtedy będziemy zdobywać coraz więcej punktów w rankingu i możemy naprawdę wiele osiągnąć. Jesteśmy dużym fandomem, więc pokażmy że potrafimy walczyć do końca.
Chachi Użytkownik 8,699 pkt
Wow :o Nie spodziewałam się aż 8 punktów dla Abrahamers, tymbardziej że znów w top 100 bylam sama :'D
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratulacje!
Ozzy Cooper Użytkownik 5,176 pkt
Ooooo tak :D
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
V-Lovers jeszcze się podniosą :/
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
trzymamy kciuki :*
Ola 2002 Użytkownik 5,372 pkt
V-lovers 9 miejsce?! Spadek o 7 miejsc!!! Dajemy!
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
trzymamy kciuki :*
♥natkabambino♥ Użytkownik 487 pkt
BAMBINOSKI!! ^-^ Dajemy dziewczyny! I nie tylko ;)A także chcę pogratulować wszystkim fandomom i powiedzieć jedną rzecz: DAMY RADĘ! <----- Do wszystkich fandomów. :D❤
+16 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
powodzenia <3
Vicky ❤ Użytkownik 1,185 pkt
V-lovers jeszcze nam się uda! :)
+15 głosów
Kwi 5, 2016
Emi Użytkownik 17,603 pkt
Będzie dobrze
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Dacie radę!
anonim Użytkownik
Wow :D Lodofanaticas ♡
+15 głosów
Kwi 5, 2016
Evelynn951 Użytkownik 7,003 pkt
gratuluję ! :)
morenaxd234 Użytkownik 450 pkt
Jest moc Abrahamers i Bambinos :D
+14 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Będę za was trzymać kciuki :)
shadow_die Użytkownik 7,238 pkt
BVB ARMY znowu pokazuje, że choć jest to mały fandom to gdy się zbierze jest nie do pokonania. Gratuluję wszystkim fandomom, bo punkty same się nie nabijają. Oby tak dalej i nie zapominajmy, że to zabawa :D
+13 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratuluje tak kosmicznego wyniku
__Becia Użytkownik 3,602 pkt
Jej Bambinos 3 <3
+13 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
gratulacje!!! :D
Emi Użytkownik 17,603 pkt
Beliebers 4 miejsce jest moc ❤
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Polska Belieber Użytkownik 1,000 pkt
mamy moc <3
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Lodofanaticas nie jest źle ,ale mogło być lepiej ,co nie?  Ranking 100 osób to my mamy 19 miejsce jeszcze 2 tygodnie temu było z tego co pamiętam 11 i było wtedy od nas 4 osoby w rankingu ,a teraz?! Co się dzieje? Gdzie są Lodofanaticas?! A tak ogólnie to nie jest źle ,mam nadzieję ,że w przyszłym tygodniu będzie was więcej ;) Gratulacje pozostałym fandomom :)
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Czasami jest gorszy tydzień, ale trzymam za was kciuki. W następnym tygodniu na pewno będzie lepiej :)
CukierkoweCiastko Użytkownik 1,202 pkt
BVBARMY oby tak dalej! Kocham was! Gratulacje dla wszystkich fandomw oby tak dalej ;-)
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Nie no ,ale na serio jak wy to robicie?! :) BRAWO :-)
LastWildHeart Użytkownik 6,782 pkt
Vfans ❤❤❤
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Powodzenia!
saraveronica Użytkownik 13,307 pkt
Vfans and Tonias taka dumna :')
+12 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Gratulacje!
Małokreatywna Użytkownik 811 pkt
Oby tak dalej 5SOSFam.
+11 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Nie poddawajcie się!
Katarzynka55 Użytkownik 10,093 pkt
Jejkuu BVB Army ma 3-krotną przewagę nad drugim miejscem O.o ale się jaram :D nasza armia jest niesamowita ^^
Życzę wszystkim pozostałym powodzenia! :D
+11 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 pkt
Niewiarygodne <3 WOW
Robs Użytkownik 5,078 pkt
no to tym razem znow wrocilismy do top 20 w zeszlym roku byl to chyba przypadek ze sie nie udało :)
+10 głosów
Kwi 5, 2016
Annevue Użytkownik 649,838 pkt
Wow jaki spadek jestem zawiedziona :O
+10 głosów
Kwi 5, 2016
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Uda się wam!
Mateusz Kiejnig Użytkownik 5,686 pkt
Tonias rosną w siłe :D może już w następnym tygodniu prześcigną Kwiatonators :)
+10 głosów
Kwi 5, 2016
EWELAAYNA Użytkownik 19,113 pkt
Trzymam kciuki :*
Lodo :) Użytkownik 3,747 pkt
Powodzenia!
beata_b99 Użytkownik 66,241 pkt
Albo mi się wydaje, albo wdarła się jakaś mała pomyłka do rankingu, bo według moich obliczeń Jereminators powinni mieć troszkę więcej punktów....
+10 głosów
Kwi 6, 2016