Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+18 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Po raz pierwszy z tak dużą aktywnością na Fandoms.pl , który powraca po 1,5 roku prac modernizacyjnych :)

Serialowa Bitwa Fandomów to pojedynek 16 (lub 24) największych społeczności fanów seriali

Program startuje już dziś o 19:00 i potrwa kilka miesięcy. Dokładny harmonogram poznamy po losowaniu do grup eliminacyjnych - wtedy dowiemy się kto z kim się zmierzy. Mamy też jeszcze jedną niewiadomą - cały czas w tym poście trwa głosowanie - nadal nie wiemy, czy dopuścicie do zabawy dodatkowe 8 fandomów, czy jednak rywalizacja skupi się na 16 największych. Decyzję poznamy już dziś o 19:30 !


Bardzo istotną cechą Bitwy Fandomów są też działania poza programem na żywo. Owszem, quiz wiedzy pozwala zdobyć najwięcej, bo aż 15 punktów w Bitwie, jednak ponad połowę z nich, bo aż 8 zdobyć można za aktywność fandomu w serwisie. Co tydzień generować będziemy ranking fandomów spośród wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu . Na bazie uzyskanego wyniku przyznawać będziemy punkty w programie , które moga oczywiście realnie wpłynąć na rezultat w Bitwie. Fandoms na pewno nie powinniście ignorować ! Warto natomiast jak najszybciej wybrać fandom, dla którego zbieracie punkty .


Fandom ten możecie zmieniać kiedy chcecie - jeśli np. jakiś fandom odpadnie z programu, nie ma żadnego problemu, aby zmienić fandom dla którego zbieracie punkty. Warunek - musicie to zrobić zanim dojdzie do wygenerowania nowego rankingu , czyli nie później niż do każdej niedzieli, do północy.

Wybierz fandom, zbieraj punkty !

Aby punkty, ktore zdobywasz w serwisie wpłynęły na konto fandomu, musisz przyporządkować swój profil do wybranej grupy. Z racji, że aktualnie rozpoczynamy serialową Bitwę, możecie wybrać dowolny spośród 24 nominowanych seriali w programie . Zrobić to możecie podczas rejestracji, lub w ustawieniach profilu - tutaj . Gdy już wybierzecie fandom, podczas generowania rankingu Wasz wynik punktowy zostanie uwzględniony do łącznej puli punktów fandomu. Całość przedstawimy w formie rankingu. Im wyższa pozycja fandomu , tym więcej punktów zdobędziecie w Bitwie


Pamiętajcie, że punkty zdobywacie dla swojego fandomu bez względu na to, na jaki temat piszecie . Możecie więc np. napisać o Riverdale , zbierając punkty dla SKAM . Punkty z posta Riverdale trafią wówczas na konto SKAM :)

Jak zdobyć punkty ?

Możliwości jest ogrom i wciąż pojawiają się nowe. Z pewnością kolejne będą pojawiać się sukcesywnie przez kolejne miesiące. Już teraz jednak ilość sposób na punkty jest wielka i możecie ich zdobyć dużo zarówno jeśli tworzycie treści, jak i gdy uczestniczycie w dyskusjach / komentujecie istniejące treści . Szczegóły jak zdobywać punkty znajdziecie tutaj


A propos tworzenia treści ... możecie tworzyć 3 typy treści w serwisie:

- post to standardowa treść, ktorej podstawą jest wiedza . Chcesz się podzielić czymś z fanami Twojego ulubionego serialu czy też artysty etc. ? Napisz post i czekaj aż zareagują na niego inni. Możesz też napisac swoją historię, wybory, etc. Wszystko, czym możesz i chcesz się pochwalić . 

- quiz to treść, która ma na celu wywołać sprawdzenie wiedzy / spostrzegawczości użytkowników serwisu. Ty znasz odpowiedź, ale czy znają ją inni? Twórz pytania quizowe i sprawdzaj wiedzę użytkowników lub... rozwiązuj pytania quizowe od innych, i zgarniaj punkty za to, że wiesz !

- story to nowość w serwisie dostępna od wczoraj. Story to FanStory czyli treść typu fanfiction , w ktorej kluczową rolę odgrywa kreatywność . Po prostu napisz swoją historię w nawiązaniu do dowolnego fandomu i.... kontynuuj ją bez końca ! Nasz serwis umożliwia dodawanie wyborów co do tego jak ma dalej potoczyć się Twoja historia. W każdej chwili może ją kontynuować dowolny użytkownik serwisu , co sprawia, że Twój pomysł może się niewiarygodnie rozkręcić na setki rozgałęzień ! Puść wodze wyobraźni i wymyśl swoją historię . CIąg dalszy serialu? Alternatywny przebieg? Kolacja z Idolem? Podróż życia z zespołem? Możliwości są nieograniczone - ogranicza się tylko Twoja wyobraźnia !


Aktualnie za pisanie postów typu quiz i story nie otrzymasz punktów, ale nie martw się - zostanie to poprawione na dniach i wszystkie punkty, ktore Ci się należą za dotychczas napisane tego rodzaju treści na pewno trafią na Twoje konto :)

Pierwszy ranking już w poniedziałek !

W poniedziałek dowiemy się dla jakich fandomów przykładowo te osoby zbierają punkty , gdy wygenerujemy pierwsze zestawienie ! Bieżącą grupę najlepszych 100 osób tygodnia znajdziecie zawsze w prawej części strony, toteż macie szansę ich monitorować. Niestety, to dla jakiego fandomu zbierają punkty jest dla Was tajemnicą - zdecydowaliśmy ukrywać te informacje, aby zapobiec ew. nagonkom.

Dla jakiego fandomu zbieracie punkty ?

Piszcie w komentarzach - najfajniejszy komentarz nagrodzimy dodatkową premią - powodzenia ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 4251 punktów za:

Jakość:20Popularność:3224
Podziękowania:17Ocena:90
Wyróżnienia:0Komentarze:900

Piotr Baranowski Super Administrator
3,224 czytelników Cze 29, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

90 Komentarzy

Iwona W. Zarejestrowany użytkownik 150,562 punktów 4 69
Tak jak przyszły sułtan szkolił się w Bursie
Biorę dziś udział w fajnym konkursie.
Choć wiem, że większość kręci nosem
Do walki staje Grupa Wspaniałe Stulecie - Kosem.
Od kiedy serial przerwali w ,Jedynce"
Siedziałam bezczynnie, o smutnej mince.
Ale teraz za to wszyscy wiecie,
Że naszą Grupę odnalazłam w necie.
Nie chciałam walczyć z domowym kurzem,
Ważniejsze stały się losy sułtanki Kosem.
Nie będę opisywać serialu treści,
Ponieważ nie wszystkim w głowie się to mieści.
Tak też począwszy od Sulejmana,
Zobaczyłam, jak nasza Grupa jest zgrana.
Ile się tutaj dzieje, to wie Matka Boska,
Wielki szacun dla - Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.
+22 głosów
+100
Cze 30, 2017
K.1589 Zarejestrowany użytkownik 14,822 punktów 3 59
Petarda
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
A więc wojna się zaczęła na dobre! Czas zwołać armię i ruszyć do ataku! Fani Wspaniałego Stulecia i Kosemomaniacy - ruszamy, jak Sulejman na Belgrad, jak Murad IV na Bagdad i podbijamy Polskę naszym serialem!
+21 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Ruszamy Valide, niech miecze będa ostre.
Nisa N. Zarejestrowany użytkownik 13,016 punktów 4 58
Jest nas tyle, ze nikt nas nie pokona. Silni jak Murad naciagajacy cieciwe  wojna się zaczęła ! Ruszamy do boju kosemkomaniacy ! Wspaniałe Stulecie rules !
+19 głosów
Cze 30, 2017
Waleczny P. Zarejestrowany użytkownik 88,544 punktów 2 3 88
Wspaniałe Stulecie rządzi !
+18 głosów
Cze 30, 2017
Ayla66 Zarejestrowany użytkownik 9,055 punktów 2 32
Kochani ruszamy na wielką bitwę niczym nasi serialowi sułtani. Miejmy nadzieję że będziemy tak samo dobrymi zdobywcami jak sam Murad zdobywca Bagdadu,oraz sam największy z największych Sulejman Wspaniały. Pobijmy wszystkich na Kolana
+17 głosów
Cze 30, 2017
Angelika Kowalska 1 Zarejestrowany użytkownik 180 punktów 4
My Kosemomaniacy zwyciężymy! Patrzcie jaką juz klasę pokazaliśmy na samym wejściu! Nie mają z nami najmniejszych szans Liczniejsze grupy są, a cieńko piszczą przy nas hahaha  Do boju!!!
+17 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Jesteśmy gotowi do walki.
artur99 Zarejestrowany użytkownik 3,698 punktów 24
Wspaniałe Stulecie górą! Pełna mobilizacja!
+17 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Jest pełna mobilizacja.
V-loverStuleciak3456 Zarejestrowany użytkownik 8,673 punktów 16
Wspaniałe stulecie <3
+17 głosów
Cze 30, 2017
marta9618 Zarejestrowany użytkownik 240 punktów 4
Kosem Wspaniałe Stulecie Polska! ❤️
WygraMY!!
+17 głosów
Cze 30, 2017
szyndix Zarejestrowany użytkownik 478 punktów 6
Od zawsze na zawsze WSPANIAŁE STULECIE!
+16 głosów
Cze 30, 2017
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Wspaniałe Stulecie !!!
pransesN Zarejestrowany użytkownik 2,127 punktów 6
Kosemomaniacy ruszamy na wojnę! Walkę czas zacząć! Po zwycięstwo!
+16 głosów
Cze 30, 2017
Dianodolffka Zarejestrowany użytkownik 11,161 punktów 2 45
Oczywiście, jako wierna fanka Wspaniałego Stulecia, zbieram punkty dla niego.
+16 głosów
Cze 30, 2017
Zośka2203 Zarejestrowany użytkownik 65 punktów
Należę do wielu fandomów, ale musiałam wybrać jeden. I jest to Wspaniałe Stulecie!
+16 głosów
Cze 30, 2017
Ola Ilnicka Zarejestrowany użytkownik 15 punktów 1
Wybieram Wspaniałe Stulecie. Moc jest z nami
+16 głosów
Cze 30, 2017
zofikja Zarejestrowany użytkownik 25 punktów 1
Wspaniały serial, poznałam historie Turcji która była mi obca. Wielka produkcja, najlepsi aktorzy, a my dzięki grupie na FB do końca zobaczyliśmy tą wspaniała opwieść na granicy baśni. A jednak tak sie działo na prawdę.
+15 głosów
Cze 30, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Tak, najgorsze jest to, że jak zdamy sobie sprawę z tego, że kiedyś naprawdę tak było, przechodzą nas dreszcze. W tamtych czasach życie ludzkie nie miało żadnej wartości, niestety.
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Aktorzy są naprawdę wielcy mam nadzieję, że zrobią karierę
Klaudia12 Zarejestrowany użytkownik 39 punktów
Każdy dobrze wie, że najlepsze Wspaniałe Stulecie jest.
My się tak łatwo pokonać nie damy i na pewno uczciwie wygramy.
Do boju dzielna armio Kosemomaniaków !!!
+15 głosów
Cze 30, 2017
Yasemin Zarejestrowany użytkownik 5,394 punktów 33
Kosem -Wspaniałe stulecie!!! <3<3 Najlepszy serial na świecie. Grupa Kosem Wspaniałe Stulecie -Najlepsi ludzie na świecie !!
+15 głosów
Cze 30, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Kosem Wspaniałe Stulecie Polska do konkursu startuje bo jako społeczność się wspieramy i łatwo się nie poddamy. Bierzemy przykład z naszego idola Murada o pięknych oczach co odważnie do swego ludu przemawiał i siły w walce nie żałował czym wiele zwycięstw odnosił i wysoko głowę nosił. Z matki jego Kosem Valide co twarda była jak skała ale przy tym tak cudownie się uśmiechała. Nasi bohaterzy motywują i jako grupa będziemy w natarciu by zdobyć laury bo na to ogromną ochotę mamy więc się nie damy.
+15 głosów
Cze 30, 2017
Turhan Sultan Zarejestrowany użytkownik 1,822 punktów 1 2 17
Wspaniałe Stulecie! To serial dla wszystkich
małych i dużych, dalekich i bliskich.
Murad z nas dumny jest jak paw,
a Kosem z tej dumy przepłynie Bosfor wpław.
Do boju stanęliśmy niczym Janczarzy
i zwycięstwo na pewno się nam przydarzy. ))
+15 głosów
Cze 30, 2017
baevnicorn Zarejestrowany użytkownik 15 punktów 2
Chyba nie tylko ja miałam ogromny dylemat z wybraniem jednego fandomu
Ostatecznie- Riverdale
+14 głosów
Cze 30, 2017
Piotr Baranowski Super Administrator
ho ho, będzie batalia
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Też go pokochałam - Riverdale! ♥
Batalia zapowiada się niezła
Iwona W. Zarejestrowany użytkownik 150,562 punktów 4 69
Kochana Valide, czego się nie robi dla wyższych celów.  Za te seriale można kochać, lub nienawidzić.
+14 głosów
Cze 30, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
W pełni się z tobą zgadzam, takich emocji jeszcze zaden serial nie wywołał. Po prostu fenomenalny! A my - osmańska armia - jesteśmy nie do pokonania!
Alina Pazowska Zarejestrowany użytkownik 1,764 punktów 8
Mamy moc!!!!
Kr3jzoL Zarejestrowany użytkownik 15,923 punktów 4 48
Dla jakiego fandomu? Przecież to oczywiste, że dla najlepszego i najwspanialszego w całej Polsce; Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.
Tak więc My Kosemomaniacy stajemy do walki by zwyciężyć jak Murad IV w Bagdadzie !
+14 głosów
Cze 30, 2017
Ler.oss01 Zarejestrowany użytkownik 15 punktów
Dalej, dalej Kosemomaniacy! Potężni jak Wielka Valide, nieobliczalni jak Murad, wierni jak Kemankes, do boju!!!
+14 głosów
Cze 30, 2017
Haseki T. Zarejestrowany użytkownik 6,171 punktów 14
Fandom Kosem Wspaniałe Stulecie Polska do boju!! Pokażmy im , jaką siłę przekazała nam Sułtanka Kösem! <3
+14 głosów
Cze 30, 2017
Sabina Macioszek Zarejestrowany użytkownik 69 punktów 2
Wspaniałe stulecie
+14 głosów
Cze 30, 2017
iGroooszek Zarejestrowany użytkownik 440 punktów 3
Tylko i wyłącznie American Horror Story
+13 głosów
Cze 30, 2017
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Dla mnie serial jest zbyt "mocny"
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Serial - PETARDA!!! Pierwszy raz widzialam go u koleżanki... Na drugi dzien ogladalam nastepny odc. Pełna fascynacja :-) Gdy skończył się w tv :'( dolaczylam do grupy WSK i nie  cierpiliwoe czekałam na 2 sezon serialu.... Ciężko było wytrzymać do kolejnego odc. Wielki SZACUN dla aktorów.(i dla adimek) Jest mi smutno, jest mi zle mój kochany serial zakończył się! :'( :'( :'( KOCHAM KOSEM!!!  <3
+13 głosów
Cze 30, 2017
Stuleciak Zarejestrowany użytkownik 411 punktów 6
Pokażemy na co stać Stuleciaków!
Jesteśmy najlepsi !
+13 głosów
Cze 30, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Mam wielki problem z wyborem fandomu, bo moje serce mocno bije dla dwóch: Teen Wolf i Supernatural to moje dwie perełki, dla których bym oddała wszystko. I serduszko mnie boli, że muszę wybrać jeden z nich dla którego będę przekazywać swoje punkty. Wiem, że co tydzień mogę to zmienić, ale to i tak boli. Mam nadzieję, że te fandomy pokaża moc i dojdą daleko. Licze na to i to bardzo.
+12 głosów
Cze 30, 2017
Basia_Jestem Użytkownik zweryfikowany 25,112 punktów 1 5
Nie oglądam seriali więc też nie wiem dla jakiego fandomu zbierac punkty xD
+12 głosów
Cze 30, 2017
Iwona W. Zarejestrowany użytkownik 150,562 punktów 4 69
Oooo, być może w przyszłości będzie bitwa, w której właśnie weźmie udział , Jesteś Moją Ojczyzną'. A aktor, to oczywiście Halit Ergenc - mój ulubiony.
EvilRose Zarejestrowany użytkownik 1,897 punktów 2
Once Upon a Time!
Dlaczego? spytacie
Bo baśnie to coś na czym każdy z nas się wychował, a w tym serialu znane nam wszystkim historie są ze sobą połączone we wspaniały sposób. Poza tym nie jest to serial tylko dla dzieci, wręcz przeciwnie. Postaram się udowodnić, że to najlepszy serial we wszechświecie!
+12 głosów
Cze 30, 2017
K.1589 Zarejestrowany użytkownik 14,822 punktów 3 59
Wspaniałe Stulecie Kosem Polska do dzieła! Pozdrowienia dla wszystkich fanów
+12 głosów
Cze 30, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
V-Lovers!
+11 głosów
Cze 30, 2017
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Jak tylko odzyskam mój komputer biorę się za pisanie postów, bo na tablecie mi tak niewygodnie hahah! Trzymam kciuki za Once upon a time! Mam nadzieję,  że Oncers wygrają! ❤
+11 głosów
Cze 30, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,638 punktów 1 7
Punkty zbieram dla fandomu serialu Riverdale, jestem tym serialem po prostu zachwycony i z niecierpliwością czekam na drugi sezon. Jak dla mnie najlepszy serial!
+11 głosów
Cze 30, 2017
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Też nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, CW po raz kolejny pokazało, że tworzy świetne seriale!
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Dla jakiego fandomu będę zbierać punkty? Oczywiście dla fanów serialu Once Upon A time!

Nasza ilość członków w grupie w bitwie jest jedną z najmniej licznych, co nie oznacza, że nasz fandom jest najsłabszy. Mamy największy procent zaangażowania grupy w bitwę dlatego, że naszym celem jest to, żeby jak najwięcej osób usłyszało o OUAT. Serial ten jest tak niedoceniany u nas w Polsce, tak mało znany i tak naprawdę dopiero teraz dzięki bitwie większość o nim usłyszała. Warty jest naprawdę obejrzenia przez każdego. Potrafi on przenieść w inny świat, świat magiczny i niebanalny, fabuła jest wspaniala a obsada? Obsada to grupa fenomelanych ludzi głoszących prawidłowe idee. Ten serial jest świetny i polecam go każdemu,  będę wspierać nasz fandom oncers całą sobą w bitwie bo bardzo mi zależy na tym aby w końcu został u nas doceniony! ❤
+11 głosów
Cze 30, 2017
NikolaTinista Zarejestrowany użytkownik 402 punktów 1 2
Zbieram punkty oczywiście dla mojego ukochanego serialu ,,Violetta''!
+11 głosów
Cze 30, 2017
Nisa N. Zarejestrowany użytkownik 13,016 punktów 4 58
Za chwilę losowanie - ale emocje !
+11 głosów
Cze 30, 2017
Crashek15 Zarejestrowany użytkownik 730 punktów 4
Oglądałam cztery sezony Wspaniałego Stulecia z rodzinką. Sulejman i Hurrem cóż to była za miłość. Później nastała era sułtanki Kosem, ale niestety "Jedyneczka" przerwała emisje naszego ukochanego serialu. Pewnego dnia przeglądałam fejsa i znalazłam grupę Wspaniałe Stulecie Kosem Polska i dziewczyny nas uratowały. Murad IV przystojny i waleczny sułtan. Kochane Kosemki czas wygrać wojnę tak jak Sulejman lub Murad. Do boju ;)
+11 głosów
Cze 30, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
No i pierwsze losowanie mamy za sobą! Fani Wspaniałego Stulecia z grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska wprost oszaleli! Cóż to były za emocje! Kto z kim i kiedy! Tylko Zimocha brakowało, on by z pewnością ogarnął temat najlepiej. A może by zaprosić go kiedyś na bitewkę co by nam pokomentował?
+11 głosów
Cze 30, 2017
Kr3jzoL Zarejestrowany użytkownik 15,923 punktów 4 48
Emocje ogromne. Teraz trzeba pokazać prawdziwą siłę
Nula. Zarejestrowany użytkownik 4,089 punktów 1 40
Z nami nikt nie ma szans!
Tylko i wyłącznie WSPANIAŁE STULECIE!
Całusy dla naszych adminek!
+11 głosów
Cze 30, 2017
julia_kolek Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 1
Dziewczyna, która nie wyobraża sobie życia bez wrotek. Pod jej nogami wyrastają już kółka. Dużo osób przez tą dziewczynę również pokochało wrotki np Sylwia Lipka
+10 głosów
Cze 30, 2017
julia_kolek Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 1
Wpadła do wody we wrotkach na szczęście ktoś ją uratował ktoo... Matteo Balsano
+10 głosów
Cze 30, 2017
julia_kolek Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 1
Soy Luna <3
+10 głosów
Cze 30, 2017
julia_kolek Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 1
Soy Luna Soy Luna <3
+10 głosów
Cze 30, 2017
julia_kolek Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 1
Już nie ma drogi wstecz
więc trzeba ryzykować
pod niebo wzbiję się,
do chmur skrzydła poniosą


Rzuć wątpliwości precz
nic nie jest zakazane
pod niebo wzbiję się,
do chmur skrzydła poniosą -Soy Luna
+10 głosów
Cze 30, 2017
julia_kolek Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 1
Strach opuścił moje myśli
a ja nie przestaję próbować
Energia, która mną kieruje
jest jak huragan - Nigdy nie przestawaj walczyć ~ SOY LUNA
+10 głosów
Cze 30, 2017
Anna Knol Zarejestrowany użytkownik 1,843 punktów 6
Wspaniałe Stulecie najlepszy serial :-)
+10 głosów
Cze 30, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Niczym Janczar Sułtański idąc za ciosem
wspieram grupę Wspaniałe Stulecie-Kosem.
Inni rywale niech się sprężą , bo w tym boju
tylko nasz admin bez obaw dziś zaśnie w spokoju.
My wiemy jak walczyć, osiągamy to co chcemy
a zwycięstwo gwarantowane szerbetem opijemy.
Tylko u nas zobaczycie " mem" pierwszoligowy-
"Jaki kraj taki władca"- stał się memem grupowym  :-)
+10 głosów
Cze 30, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
No ludziska ze Wspaniałego Stulecia Kosem..zbieramy swoja armie,zabawmy się ..;)
+10 głosów
Cze 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
118 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 118 Gości
Dziś posty czytano : 24326 razy
 1. Bambinos
  90204 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66499 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90204 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post