+5 głosów
(postid: 262274) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak wiecie, w każdym serialu zdarzają się wpadki. Ile zafundowało nam ich The 100? Na jak wiele pytań nie znamy jeszcze odpowiedzi, choć już dawno powinny być one wyjaśnione? Po te informacje zapraszam do czytania! 

Więzień 319

Osoby, które widziały The 100 wiedzą, że Clarke była na Arce więźniem nr 319. Problem jest taki, że na Ziemię wysłano stu więźniów. Co z pozostałymi? Na jakiej zasadzie zostali wybierani? Może to zbytnie rozdrabnianie się, ale nie wiemy co stało się z resztą więźniów, bo nigdy nic o nich nie mówiono. 

Zmutowany człowiek

Kim, lub czym był zmutowany człowiek/potwór, którego widziała Octavia? Czy były to tylko jej halucynacje? Jak wielkie zagrożenia niosło ze sobą to monstrum? Czy nadal żyje? Tego zapewne nie dowiemy się już do końca serialu. 

Porwanie Montyego

Jak pewnie wielu z was pamięta, to Monty był pierwszą osobą porwaną do Mount Weather. Ale co dokładnie zobaczył przed porwaniem? Górę? Ludzi? Nigdy nie zostało nam to wytłumaczone, a muszę przyznać, że zawsze mnie to ciekawiło. (z jakiegoś powodu apostrof przy tytule tej sekcji znika) 

Płaczące dziecko

Powodem, dla którego Jaha postanowił jednak wrócić na Ziemię, było płaczące dziecko, które znalazł. Nie wiem, czy to ja jestem jakaś niekumata, ale nigdy nie zostało nam wytłumaczone, czy to naprawdę była halucynacja wywołana brakiem tlenu, a może jednak prawdziwe dziecko, które zgubił gdzieś w kosmosie, podczas przechodzenia do statku? 

Powstaniemy z popiołów - From The Ashes We Will Rise

"From the ashes, we will rise" stało się motywem przewodnim czwartego sezonu. Ciekawi mnie jednak jedna rzecz. Filmik z przedstawieniem tej ideologii został odtworzony na tablecie i dobrze było widać, że został on włączony na jakiejś stronie. Kiedy opracowali jak znowu stworzyć internet, którego na Arce jak wiemy nie posiadali? 

Monty inżynier

Bardziej wkręceni widzowie mogli zauważyć, że we flashbacku dotyczącym lekcji przetrwania u Pikea nie było Montyego. To akurat nie żadna zagadka, bo już z pierwszego sezonu dowiadujemy się, że był on szkolony przez Wicka na inżyniera. Ale czemu tylko on? Nie było mowy o innych, którzy przechodzili przez coś takiego, a jestem pewna, że nie został zamknięty jako jedyny z Farm Station. 

Rover

Nie będę się przyczepiać o to, jak w ogóle to zbudowali, bo to akurat nie jest tak trudne do wytłumaczenia. Bardziej zastanawia mnie, jak wiedzieli jak się tym posługiwać? W końcu, wiemy, że jeździć umie Bellamy, Clarke, Jaha, Raven, a nawet Monty! Jak nauczyli ich jeździć w tak krótkim czasie i skąd w ogóle wiedzieli jak to zrobić?

Część druga?

Na ten artykuł to tyle, aczkolwiek serial skrywa w sobie o wiele więcej tajemnic, więc jeżeli się wam to spodoba, to powstanie część druga! 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3405 punktów za:

Jakość:20Popularność:3254
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:106
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Martyna z Setki VIP 67,734 pkt
3,254 czytelników Lip 5, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

10 Komentarzy

Natka Lach Użytkownik 77 pkt
Moim zdaniem ten rzekomy płacz dziecka był spowodowany brakiem tlenu , byly to halucynacje, bo przecież Jaha był trochę czasu sam, a takie male dziecko  nie wytrzymałoby tak długo w takim miejscu bez nikogo nie płacząc. Poza tym z tego, co pamiętam, niedługo potem pokazał mu się Wells, kolejna halucynacja, więc to trochę potwierdza te teorie :) czekam na 2 cześć!
+8 głosów
Lip 5, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Bardzo ciekawy pomysł i fajna realizacja!  Choć jeśli chodzi o Jahe i dziecko to praktycznie na 100% jest pewne że dziecka nigdy nie było, a była to jedynie pełną wyrzutów sumienia halucynacja niedotlenionego mózgu Jahy...
+5 głosów
Lip 5, 2017
Martyna z Setki VIP 67,734 pkt
Dziękuję za opinię! No i tak, teoretycznie powinno tak być, aczkolwiek ja to taki podejrzliwy człowiek jestem i teorie spiskowe trochę za bardzo wdały mi się w mózg  :D
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,572 pkt
Ciekawe spojrzenie na te niedomówienia. Moim zdaniem pewnie wybierali więźniów na podstawie tego czy są zdrowi i czy psychicznie i fizycznie  dadzą radę. Mogło być również tak, że Clarke została wybrana i się zalapała, bo np. Paru więźniów przed nią nie żyło czy było ciężko chorych.
+4 głosów
Lip 6, 2017
Weronika z Setki Użytkownik 92,133 pkt
Hahahahaha, dzięki, pośmiałam się. Też nad wieloma kwestiami się zastanawiałam, ale i tak najlepszy jest motyw tego samochodu. Piszesz, że to auto to łatwo wyjaśnić, no moim zdaniem nie do końca, bo wystarczyła nieduża naprawa żeby je uruchomić, po stu latach, serio? Ale masz rację, z tym, że umieli je powadzić to już w ogóle odjazd, może w kosmosie mieli jakiś kurs? Ale jak się dłużej nad tym zastanawiam, może to jakoś rozpracowali, nauczyli się z czasem? Raven przy nim majstrowała i może po iluś tam wpadkach nauczyli się jeździć. O tym internecie nie pomyślałam i rzeczywiście jest to zastanawiające, a co do tego zmutowanego człowieka to nie do końca rozumiem o co chodzi, chyba on pojawił się po prostu od tak, jak ta sarna z pierwszych odcinków. No cóż w tym serialu na serio wiele się nie zgadza, ale i tak go kochamy, czyż nie?
+4 głosów
Lip 6, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,614 pkt
Czekam na drugą część z niecierpliwością <3
+4 głosów
Lip 6, 2017
Kainyrdats Użytkownik 49 pkt
Zawsze mnie ciekawiło kto ich nauczył prowadzić
Czekam na drugą część!!
+4 głosów
Lip 6, 2017
Maddalen Użytkownik 12 pkt
Też się zastanawiałam nad wieloma z tych kwestii, super pomysł! Nad Roverem nigdy się nie zastanawiałam i dopiero teraz zaczęłam. Może po prostu "wszczepili" im tę umiejętność :') Czekam na 2 część!
+3 głosów
Lip 6, 2017
Marg9921 Użytkownik 47 pkt
WIĘZIEŃ 319 - myślę że pozostali więźniowie mogli po prostu umrzeć lub po prostu skończyli 18 lat i zostali zabici albo trzeba było przeprowadzić selekcję ponieważ np statek pomieści tylko tyle albo wybrano tych najlepszych
ZMUTOWANY CZŁOWIEK - wiele ludzi z pustyni było zmutowanych więc może po prostu ten człowiek był wygnańcem i
po prostu nie miał się gdzie podziać ( swoją drogą - który to był odcinek ? )
PŁACZĄCE DZIECKO - to raczej oczywiste - raczej nieprawdopodobne by znaleźć postać tak bardzo nawiązującą do jego syna zresztą niemożliwe by było ot tak zgubić dziecko w kosmosie
ROVER - tego też nie rozumiem ale może w arce były pojazdy i tam niektórzy się nauczyli a na ziemi przekazali tę wiedzę - wiem mi też trudno w to uwierzyć ale mało prawdopodobne też jest to że w zaledwie 3 miesiące się sami nauczyli chociaż może ziemianie już umieli nimi jeździć albo na arce zachowały się jakieś książki o autach
+2 głosów
Lip 11, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,575 pkt
Nigdy się bardziej w to wszytko nie zgłębiałam, a teraz ma dużą rozkminę szczególnie nad tym, jak nauczyli się jeźdź? Raczej na Arce nikt tego nie umiał i na ziemi Ziemianie, też nie żeby ich nauczyć. Chyba, że w kosmosie mieli jakieś notatki, jak się żyło przed tym promieniowaniem i o tym jak prowadzić.
+1 głos
Lip 12, 2017
xxkarolajnxx Użytkownik 43,026 pkt
Ajj Czekam na drugą część ':)
+1 głos
Lip 25, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
185 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 185 Gości
Dziś posty czytano : 8926 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post