+10 głosów
(postid: 267281) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Po emocjonującym finale The 100 fani serii nie mogą doczekać się kontynuacji serialu. Pomimo, że do premiery sezonu piątego zostało jeszcze sporo czasu to możemy podzielić się już paroma nowinkami dotyczącymi nowej serii.

Kiedy, co i jak?

Już podczas emisji czwartego sezonu została ogłoszona informacja, że telewizja CW zamawia następny sezon Setki, a ogłosił to Mark Pedowitz – prezes stacji. Oglądalność najnowszego sezonu zadecydowała o  przyszłości The 100. Nie wyklucza się dalszej kontynuacji serii – na szósty sezon, ale równie dobrze produkcja może zostać anulowana po piątej odsłonie.Niestety nadal nie wiadomo ile odcinków będzie miał sezon.

Podobnie jak w tym roku premiery nowej serii możemy się spodziewać na przełomie stycznia i lutego 2018 roku. Same nagrania będą trwały do sierpnia tego roku, a na dokładną datę na pewno jeszcze sobie poczekamy…

Czego możemy być pewni?

!UWAGA, MOŻLIWE DROBNE SPOJLERY DOTYCZĄCE NADCHODZĄCEGO SEZONU!


Tego, że nadchodząca odsłona będzie wręcz ociekała flashback’ami ,wspominkami i innymi tego typu rzeczami. Pozwoli to widzom zrozumieć co wydarzyło się podczas tych  sześciu lat.

„Przeskoczyliśmy sześć niezwykle interesujących lat, więc zdecydowanie chcę pokazać kilka rzeczy, ale nie mogę o tym mówić. Myślę, że ludzie wszystko zrozumieją, kiedy to zobaczą, a nie tylko o tym usłyszą„ – Powiedział Jason Rothenberg, twórca serialu The 100.


…tego, że wracamy do korzeni. Powtarza nam się drugi sezon…Znowu w historii serialu spotkają się Graundersi – Clarke wraz z swoją „córką”(wcześniej dwanaście klanów), Ludzie Nieba – przybysze z statku więziennego, a także Arkakru – Bell, Raven, Echo itd. (wcześniej Skaikru) no i ludzie z bunkra –1200 ludzi pod przewodnictwem Octavii (wcześniej Mount Weather).


…tego, że nasi ulubieni bohaterowie nie będą już tacy sami…Nic nie zmienia ludzi tak jak przemijający czas… Może wydawać się, że sześć lat to nie jest długo, jednak pierwsze cztery sezony to okres zaledwie roku! Z pewnością ich spotkania po tak długiej rozłące będą wzruszające, tylko co dalej? Żyć jakby nic się nie nigdy nie stało?

…tego, że żadna z głównych postaci nie zginęła podczas przeskoku czasowego.

„Nie mógłbym zabić jednej z ważnych postaci bez pokazania historii, chyba że byłoby to poza moją kontrolą. Więc moja odpowiedź brzmi następujące: Wszyscy, którzy żyli pod koniec tego sezonu, pojawią się w kolejnym. Prawdopodobnie.” – Jason Rothenberg

Wyjątkiem od tej reguły jest Isaiah Wshington, serialowy Theleonius Jaha. Aktor w serialu jest od pierwszego sezonu (2014), a zakończy swoją karierę z końcem czwartego.

A czego pewni nie jesteśmy?

Kim jest młoda towarzyszka Clarke?

Z krótkiej wymiany zdań można dowiedzieć się naprawdę wielu informacji… Z pewnością jest czarnokrwista, są razem już od pewnego czasu, przetrwały Pramfaya oraz pobiera nauki u Clarke. Podczas przeszukiwaniu internetu dowiedziałam się, że nazywa się Madi i, pomimo, że się tak ich relacja na to wskazuje główna bohaterka serii nie jest jej matką.