NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+13 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

W tym artykule poznacie moje spostrzeżenia na temat postaci epizodycznych [tych ‘bardziej’ i ‘mniej’], moje zdanie na ich temat i na temat ich „zniknięcia” w serialu [jakie by ono nie było]. Jest to temat dość powierzchowny, ale co człowiek to opinia. Myślę, że chętnie odwiedzicie mnie i w tym poście [zwłaszcza, że w związku z ostatnimi „przemianowaniami” na portalu postów jest mniej] i jak zawsze z chęcią ze mną podyskutujecie na tematy w nim zawarte,więc ENJOY!

Ze względu na to, że post ma być tylko do mojej osobistej oceny postaci i podumania nad jej losem, nie będę tu przybliżać postaci. Dam zdjęcie żeby przypomnieć twarz. Mam nadzieję, że Ci bohaterowie nie są aż tak zapomniani, że twarz nie wystarczy. W związku z tym faktem, szukajcie pytania na dole!

Monroe

Uważałam ją za tak bardzo wartościową i niedocenioną postać. Miała charyzmę, potrafiła władać bronią, była zdeterminowana byle by tylko bronić swoich, a zginęła tak niechlubnie. Naprawdę mogła wprowadzić dużo, była „niewykorzystana”. Kochałam sceny z nią ze względu na chociażby jej podejście do życia. Było ono dość „średniowieczne” bo nie chciała dopuścić do siebie, że ktoś poza Skaikru może być dobry, ale to pokazywało w pewnym sensie jej lojalność dla swoich, nie dałaby się omotać. Jej przynależność do tej straży Bellamy’ego też bardzo ukształtowała w niej, że nie tylko Ci starsi mogą być tymi mądrymi.

Podsumowując uważam, że jest bardzo niewykorzystaną postacią przez twórców, pomimo, że miała naprawdę duży potencjał.

Bryan

Jeden z najsłodszych chłopców w serialu, choć uważam, że był troszkę zbyt „dziecięco” dobrany do Millera, który ma aż za mocne rysy twarzy i wygląda naprawdę poważnie. Ale sam bohater jest bardzo „przyjemny” i na pewno nie można mu ująć, że miał naprawdę miał świetne, pedagogiczne podejście. Był bardzo czuły dla Natana i potrafił do niego trafić, a po podłożeniu mu pluskwy widać było skruchę. Był też osobą godną zaufania, choć łatwo było to wykorzystać [znów przywołam pluskwe], co niestety zamieniało się w dość negatywną cechę, a nie pewno niesprzyjającą. Myślę, że gdyby ten wątek nie został ucięty, związek Natana i Bryana mógłby cudnie rozkwitać, a sam Bryan mógłby się mocno rozwijać, bo odnoszę wrażenie, że był podatny na nowe informacje i szybko tą wiedzę chłonął.

Wells

No Wellsa przestawiać nie trzeba, jego znają wszyscy, kochają nie koniecznie. Ale sądzę, że jego śmierć była troszkę śmieszna, mimo wszystko jednak nie do końca potrzebna. Można było świetnie wykorzystać tą postać. Przy starciu [jeśli można to aż tak bardzo wyolbrzymić] z Charlotte mógł zostać jedynie ciężko ranny. Wells pomagał Clarke w decyzjach, nie zawsze ona tego chciała, ale jakby nie spojrzeć był jej bardzo potrzebny. Wells mógłby wprowadzić troszkę „spokoju” do fabuły, bo nie ma co ukrywać, że momentami akcji jest za dużo do ogarnięcia na raz. Sądzę, że on byłby taką ostoją, ale nie dane było nam się dowiedzieć. Po prostu w tych kilku odcinkach postacią był świetną i odegrał naprawdę dużą i ważną rolę.

Charlotte

Charlotte była w serialu krótko ale nie da się zaprzeczyć, że wryła się w pamięć wszystkich bardziej, niż nie jeden pierwszoplanowy bohater. Choć w je przypadku ciężko jest mi się trzymać treści tytułu. Jestem w stanie ją usprawiedliwić, bo była naprawdę młoda, w porównaniu z resztą setki, a miała na prawdę ciężkie życie.. Przez swój wiek nie rozumiała pewnych rzeczy przez co miała pewnego rodzaju prawo do myślenia, że jeśli zabije Wellsa da jej jakiekolwiek ukojenie [zdaję sobie sprawę z tego powtórzenia]. Jak się później przekonaliśmy – nie dało. Jedyne co po prostu muszę podkreślić w tej postaci to jest fakt jej „mocy”. Sprawiała wrażenie postaci silnej, zdeterminowanej , ale jednak te cechy i tak były zbyt słabe by przeżyć na Ziemi. 

Podsumowując ciężko jest mi pozytywnie ocenić tą postać gdyż nie mogliśmy zbytnio jej poznać, ale nie mogę też napisać samych negatywów, bo to byłby swoisty rodzaj kłamstwa.

Kyle

Jest on dla mnie postacią dość sentymentalną. To kolejna postać, która miała potencjał, który nie został wykorzystany. Jego zapał, pomysł i chęć do pracy „wspólnymi siłami” zawsze była miodem na moje oczy i przyprawiała o uśmiech. A do tego jeszcze jego urocza relacja z Raven tylko zawiązywała ten supeł. Myślę, że serial stracił na wartości tracąc Wicka.

Tak jak z początku wam zdradziłam chcę poznać waszą opinię, ale co ważniejsze - OPISZCIE MI TE POSTACIE, KIM BYŁY, CZEGO DOKONAŁY, CO CHCECIE, ZADZIWCIE MNIE ;) lubię to czytać, bo każdy patrzy na postacie minimalnie inaczej i inaczej to opisuje, a ja kocham ludzką różnorodność.

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2034 punktów za:

Jakość:20Popularność:1802
Wsparcie:47Ocena i wartość ocen:13
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:100
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o The 100 na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Milena z Setki Ekspert 295,096 punktów 1 4
1,802 czytelników Sie 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

Karolina z Setki Użytkownik 406,688 punktów 2 9
Jest sporo postaci których mi brakuje. Ale zdecydowałam się opisać tutaj 3 z pośród moich ulubionych czyli na pierwszy ogień leci Finn. Naprawdę myślałam, że to będzie ta dobra dusza serialu. To on będzie wszystkich godzil. Jego plany będą tymi najbardziej razsadnymi. Jest naprawdę dobrym człowiekiem. A tu tak mi go zepsuli przy pierwszej lepszej okazji. Może gdyby żył, to droga Clarke by mnie tak bardzo nie denerwowala bo Finn by nad nią trochę panował. Jego zmiana była tak nagła i niespodziewana dla mnie. Ale chociaż uważam, ze miał dobra śmierć. Taka dość długa, poświęcili dla niego trochę czasu i dało się to naprawdę mocno odczuć. Druga postacią jest zdecydowanie Lexa. Jej śmierć jest ta, która dla mnie jest jedną z najbardziej bezsensownych śmierci w serialu. Nie ogarniam jak Jason mógł tak ja zmarnować. Kiedyś już gdzieś to napisałam- liczyłam się z tym że umrze. Byłam tego praktycznie pewna. W końcu Heda. Ciągle walki, wiele osób napewno chciało ja wygryzc ze stanowiska. Nie mogła długo żyć poprostu, ale jej pokojowe nastawienie. Obalenie 'krew wymaga krew'. Tak samo jak z Finnem, mogła zdziałać wiele dobrego. Najbardziej boli mnie, że zginęła z rąk Titusa. Czyli osoby jej najbliższej. Ale no kończąc i powtarzając. Totalnie bezsensowna i zmarnowana śmierć. Ostatnia już postacią jest Lincoln. Tak mój kochany Lincoln. O nim też już nie raz się wypowiadalam i za każdym razem pisze to samo. Byłam pewna ze będzie do końca serialu. Ze będzie tak nieśmiertelna postacia jak Clarke czy Bellamy. I chociaż płakałam na większości śmierci w serialu na jego nie mogłam się opanować przez dłuższy czas. Nie mogę przeżyć tej dramy Rickiego z Jasonem, jak zaczęli powoli usuwać Lincolna, dawać z nim coraz mniej scen i nagle tak poprostu zabić, zapomnieć. Sądziłam, ze w ostatniej chwili Pike zrezygnuje ze swojej decyzji, że Lincoln się jakoś obroni, Octavia wybiegnie i mu pomoże, ale nie. Nic tego się nie stało. Bez wątpienia jego śmierć mocno wpłynęła na fabułę serialu. Zresztą Lexy też. Właściwie ich śmierci były w tak krótkim odstępie czasu, ze się połączyły i zrobiły to co widzieliśmy przez cały 4 sezon na ekranach naszych telewizorów. Jednak nadal mocno brak mi tych postaci i gdybym miała moc wskrzeszenia to oni napewno byli by znów 'z nami'.  Zdecydowanie nie mogę zapomnieć też o smierciach postaci takich jak Jasper czy Roan Ale ich śmierci były na tyle niedawno, ze tego nie odczuwamy i prawie nie widzieliśmy odcinków bez nich. Ale jestem pewna, ze w 5 sezonie będzie mi ich brakować.
+40 głosów
Jest OK
 
Najlepszy komentarz
+6000
Sie 31, 2017
No One of TheHundred Fan 93,902 punktów 1 7
Uwielbiam twoje posty. Są takie mądre. Najbardziej żal mi Bryana, ale mam nadzieję ze żyje. Uważam tak jak Ty, że Miller i Bryan mógliby sie przy nim rozwijać. Uwielbiałem sceny z nimi, można było wtedy zapomnieć o całej apokalipsie i zobaczyć, że sie kochają. A w The 100 trudno zobaczyć pary chłopaków, zdecydowana większość to pary dziewczyn, więc byla tez jakas odmiana. Ni  i oczywiście tez Monroe. Uwielbiam postacie takie jak ona. Silna i charyzmatyczna kobieta, która wie co chce Niestety nie jest dane nam jest jej już oglądać Mam nadzieję, że Bryan jednak powróci w 5 sezonie, chociaż jest to niezbyt prawdopodobne, bo aktor gra jedna z głównych ról w Beyond.
+22 głosów
Jest OK
Sie 31, 2017
Deni2528 Użytkownik 41,963 punktów 3
Co prawda, nie chcę chce mi się rozpisywać, ale mogę napisać jedno - super post!
+12 głosów
Jest OK
Sie 31, 2017
Commandor Użytkownik 353 punktów 1
hmmm. wick był super :/ ale czemu on zniknął to nie wiem... ale jedno było pewne on i raven pasowali do siebie... uroczo było ich oglądać razem... tak samo jak lexe i clarke
+11 głosów
Jest OK
Sie 31, 2017
ksiezniczkamroku Użytkownik 105 punktów
Wick zniknął bo aktorowi coś odwaliło. Zaczął być strasznym rasistą czy jakoś tak. Poza tym strasznie obrażał aktorkę grającą Raven w mediach społecznościowych i doszło do tego że musieli go wyrzuciź z obsady
Martyna Wajer Użytkownik 141,412 punktów 2 8
o ja... nie wiedziałam, że ten cały Wick jest taki.. nie dziwię się, że go wyrzucili
Julka z Setki Fan 83,660 punktów 5
Wells był jedną pierwszych osób na Ziemi, która zginęła bezpośrednio przez drugiego człowieka i ta śmierć była dla mnie sygnałem, że 'okayy, nie jesteśmy delikatni'. Potem cała sprawa z Charlotte,to jak sama rzuciła się z urwiska. I może, może dlatego, że nie zdążyłam się zżyć z tymi postaciami i zobaczyć w nich potencjału, a może po prostu moje serce to czarna dziura to kompletnie nie żałuje, że ich los tak wyglądał. Historia Wellsa i Charlotte pokazała mi jak teraz wygląda życie - jesteśmy brutalni, żądamy zemsty i to czy mówimy o nastolatku w sile wieku czy o niewinnej dziewczynce nie ma znaczenia. Teraz patrząc na pierwszy, a czwarty sezon widać jak zmienił się punkt widzenia postaci.
Dalej. Lexa, od początku za nią nie przepadałam, ale to jak zakończyła się jej walka no po prostu no nie, nie i koniec. Do dzisiaj nie mogę pojąć jak wielka Heda, która musiała wcześniej wygrać konklawe, Komandor z wielką odwagą twardo stąpająca po ziemi i zostaje postrzelona? Tak po prostu i to jeszcze przez Titusa?! No Jason, nie postarałeś się.
I na koniec, Jasper. Co zrobił nie tak?! Zakochał się, ehh "love is weakness". Jasper to zdecydowanie jedna z moich ulubionych postaci i to jak staczał się w 3 i 4 sezonie dobijało mnie. Jego śmierć nie była niespodzianką, to była kwestia czasu. Jest to postać za którą zdecydowanie najbardziej tęsknie, ale tęsknie za tym śmieszkiem z pierwszego sezonu, za tym gościem zakochanym w Mayi, tęskniłam za nim już w 2 ostatnich sezonach. Właściwie jego śmierć nie była dla mnie tak bolesna jak się spodziewałam, odszedł kiedy sam postanowił, tak jak chciał w spokoju. I liczę, że znowu spotkał się z Mayą.
+5 głosów
Jest OK
Wrz 1, 2017
Klaudia z Setki Użytkownik 42,568 punktów 3
Pewnie jak wielu innym brakuje mi większości. Jednak zmniejszę ilość do tych po których moje serduszko płakało. W przypadku pierwszego bohatera - Lincolna płakały też moje oczy. Był niesamowitą postacią, która wykazała się wielkim serduchem bez powodu przed tymi, którzy byli "wrogami". Oprócz tego tym co najbardziej mnie poruszyło był moment jego poświęcenia. Wiedział, że umrze, a jednak chciał uratować swoich ludzi. To jest 1/100 tego co zrobił dobrego
, trudno by to było tu opisywać, ale był tym od którego my możemy się wiele nauczyć. Kolejną osobą jest Lexa, co prawda przez większość serialu zastanawiałam się czy dobrze robiła, czy też nie...Teraz po wpływem czasu wiem, że była bardzo dobrą osobą, być może pod wpływem uczuć do Clark, ale kto to może wiedzieć. Tak na prawdę uratowała życie większości Ludzi z Nieba i to nie raz, chociaż kilka razy też je "wydała" na śmierć. Podobne odczucia jak do Lexy mam też do Roan'a, ale za nim jakoś nie tęsknie. Już ostatnią osobą jest Maya. Od początku wiedziałam, że długo by nie pożyła poza Mount Weather, ale jej poświęcenie było bardzo duże. Wiedziała, na co się pisze, ale i tak dawała z siebie wiele. Znów istnieje możliwość wpływu uczuć tym razem do Jaspera, jednak ja widzę to inaczej. Myślę, że po prostu taka była. Zadziwiło mnie też bardzo jej zachowanie po tym jak z została "zaatakowana" przez Clarke. Już po tym wiedziałam, że okaże się wspaniałą postacią.
+5 głosów
Jest OK
Wrz 1, 2017
Sky_flower Użytkownik 4,702 punktów
Muszę przyznać, że twój post jest bardzo ciekawy. Nie chce mi się zbytnio rozpisywać więc w skrócie powiem, że najbardziej tęsknię za Lincolnem. Był on niewątpliwie postacią bardzo pozytywną. Od samego początku pomagał ludziom z nieba, miał dobre intencje, nigdy nie chciał wojny i zawsze służył pomocą. Jego śmierć była dla nie ciosem i płakałam jak małe dziecko. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że zginął jako bohater, oddał się w ręce Pike'a dobrowolnie, aby ocalić niewinnych ziemian
+3 głosów
Jest OK
Wrz 1, 2017
Mariannkey78 Użytkownik 3 punktów
Najbardziej tęsknię za Lincolnem, ponieważ pokazał jak można się zmienić dla miłości i mimo tego, że prawie nikt mu nie ufał nie poddał się i walczył razem z "Ludźmi nieba". Chociaż mógł się uratować poświecił swoje życie i zmarł w dość brutalnych okolicznościach. Lincoln miał dobre serce i ogromną odwagę. Był chyba jedną z tych postaci którym można niewiele zarzucić. Serial bez niego nie jest już taki sam.
+2 głosów
Jest OK
Wrz 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
200 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 198 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 32135 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
 1. Riverdale
  178754 punktów
 2. The 100
  30741 punktów
 3. Supiwerki
  20055 punktów
 4. Young Stars Festival
  18236 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13969 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11923 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9282 punktów
 9. Bambinos
  9141 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8922 punktów
 12. Famous In Love
  8208 punktów
 13. Once Upon A Time
  7686 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7255 punktów
 15. YOUNG STARS
  6767 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6375 punktów
 17. Remonators
  6121 punktów
 18. Dua Lipa
  4571 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4382 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4236 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4032 punktów
 24. Nintendo
  3600 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3505 punktów
 26. Arturonators
  3492 punktów
 27. Domisiaki
  2815 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2473 punktów
 30. God Of War
  2404 punktów
 31. Sport
  2114 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1882 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1617 punktów
 36. FILMY
  1609 punktów
 37. GRY
  940 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  525 punktów
 39. Team Rieger
  429 punktów
 40. Stranger Things
  377 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  93 punktów
 47. MMers
  89 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  57 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  39 punktów
 55. Directioners
  38 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 57. Uncharted
  22 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4999 punktów
 2. SERIALE
  2561 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1890 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  956 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  375 punktów
 8. MUZYKA
  154 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  89 punktów
 11. Supiwerki
  87 punktów
 12. Bambinos
  46 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  24 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2340 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post