+12 głosów
(postid: 317015) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Fandoms to jedyny taki serwis w sieci, który pozwala na rywalizację fandomów. Temat to tak trudny, jak same fandomy. Niektóre społeczności potrafią robić dramy na porządku dziennym, przez które rykoszetem obrywa też nasz projekt. Niestety, proceder związany z wyzwaniami zaczął poważnie utrudniać życie użytkownikom serwisu. Reakcja jest niezbędna i wymagana praktycznie w trybie natychmiastowym. Przygotowaliśmy kilka rozwiązań sytuacji - zanim jednak określimy co możemy zrobić, przybliżmy, co się właściwie dzieje, że mamy problem z nieuczciwymi użytkownikami.

Wyzwania wykorzystywane do ustawek między fandomami

To coś, co rujnuje nasz projekt i poważnie mu szkodzi. Pewni użytkownicy zaczęli wykorzystywać wyzwania do tworzenia ustawek miedzy fandomami, które skutecznie blokują ich przed np. wygraną . Z racji, że niektóre osoby są tutaj naprawdę "bogate" w punkty, stworzyła się swoista "mafia" punktowa, która zabiera fandomom punkty. Sposób jest bardzo prosty: użytkownicy z dużą ilością punktów przyłączają się do danego fandomu. Osoby te jednak nie pomagają, a szkodzą - uaktywniają wyzwanie, na zwykle dużą ilość punktów (największe uruchomiono nawet na 100 tys. !) i ... dogadują się z innym fandomem, by napisał komentarz a autor szkodliwego wyzwania - przyzna mu punkty. W ten sposób nieuczciwi użytkownicy przekazują swoje punkty dla innych fandomów, a dając duże wyzwanie punktowe, nie tylko przyznają solidną zapomogę , ale też skutecznie odbierają punkty ofierze .


To nic innego jak nieuczciwe wykorzystanie funkcji , z którą niestety nie jest łatwo walczyć - w przypadku, gdy autor wygrywa wyzwanie za komentarz typu "świetny post", nie mamy wątpliwości ,że doszło do ustawki. Jeśli jednak wygrany komentarz jest treściwy, choć ustawiony - trudno tutaj udowodnić winę. 


Aby nie denerwować użytkowników i nie podsycać już i tak gęstej atmosfery spowodowanej wyzwaniami, postanowiliśmy tymczasowo ukryć autorów wyzwań . Zamierzamy przywrócić ich widoczność tak szybko jak to możliwe, ale dopiero wtedy, gdy uda się rozwiązać problem.


Ustawki między fandomami przez bogate osoby w serwisie skutecznie psują całą zabawę, bowiem w jednej chwili cały trud fandomu idzie w niepamięć, gdy jakiś "koleżeński fandom" odbiera dziesiątki tysięcy punktów w mgnieniu oka. Nie podoba nam się to i wypowiadamy stanowczą wojnę tym zachowaniom.


Co możemy zrobić ? Możliwości jest kilka - przedstawiamy Wam kilka z nich i poprosimy o Wasze opinie, które powinny zostać wprowadzone.

Opcja najprostsza - weryfikacja wyzwań przez administratorów

To najszybsze i najprostsze rozwiązanie. Każde zakończone wyzwanie będzie sprawdzone przez administratorów serwisu, aby upewnić się, czy nie doszło do jakiejś próby oszustwa. Sprawdzone będzie:
- kto dał wyzwanie
- kto wygrał wyzwanie i przede wszystkim za co (czy komentarz wygrany jest adekwatny do tematu wyzwania) 
- ile razy ta sama osoba wygrywała już wyzwania od tego samego autora
- dla których fandomów zbiera autor i zwycięzca oraz ile razy autor przekazał punkty dla zwycięzcy zbierającego dla tego samego fandomu .

Przygotujemy w tym celu narzędzie zliczające te informacje automatycznie , wyświetlając je administratorom. Tego rodzaju informacje pozwolą szybko i sprawnie zablokować nieuczciwe wyzwania - tj. anulować utratę punktów, anulować nagrodę za wyzwanie oraz ukarać autora takie wyzwania.


Jest to jednak rozwiązanie nieskuteczne w 100% . Nie mamy nigdy w takim wypadku 100% pewności, że nie doszło po prostu do zbiegu pewnych okoliczności. W takim wypadku może dojść do niesłusznych oskarżeń i anulowania uczciwych wyzwań, które wg. powyższych wytycznych mogły zostać uznane za nieuczciwe. 


Takie rozwiązanie jest najmniej inwazyjne ale też największe jest prawdopodobieństwo niesłusznego anulowania uczciwych wyzwań .

Opcja pośrednia - udostępnienie wyzwań tylko dla użytkowników zaufanych / zweryfikowanych

Takie rozwiązanie wydaje się obecnie najlepsze pod kątem oferty dla użytkowników względem naszego spokoju i uczciwości rozgrywania kolejnych rankingów . Użytkownicy zweryfikowani na bazie różnych kryteriów mogą otrzymać specjalny typ konta użytkownika, które zezwoli na dodatkowe możliwości , niedostępne dla standardowych kont. W takim wypadku moglibyśmy:
- udostępnić prawo tworzenia wyzwań tylko dla posiadaczy takich kont
- udostępnić prawo tworzenia wyzwań większych niż np. 1000 punktów tylko dla posiadaczy takich kont 
etc. 

Tego rodzaju rozwiązanie sprawiłoby, że funkcja nadal byłaby dostępna dla wszystkich, ale jednocześnie skutecznie zablokowała (w połączeniu z narzędziem zaproponowanym wyżej) osoby, które chcą przez wyzwania szkodzić innym .


Takie rozwiązanie jest przez nas obecnie najbardziej rozpatrywane i najprawdopodobniej będzie naszym sposobem na zwalczenie nieuczciwych praktyk w przypadku wyzwań .

Opcja pomostowa - opcja przelewania punktów między kontami

...bo jak coś jest dozwolone, to po co kombinować? Skoro istnieje realne zapotrzebowanie na przelewanie punktów między użytkownikami , rozważamy po prostu odblokowanie takiej funkcji, aby uzdrowić wyzwania. Użytkownicy wówczas raczej nie będą czekać 3 dni by na siłę zepsuć wyzwanie i ustawić zwycięzcę, tylko po prostu paroma kliknięciami w mgnieniu oka przeleją sobie punkty wzajemnie. 

Jest to jednak kontrowersyjne rozwiązanie, z którym wiążemy wiele obaw, szczególnie w kontekście nadużyć . Możemy rozważyć wprowadzenie takiej opcji ale raczej tylko dla ew. zweryfikowanych użytkowników wg. zasad podanych w wyższych akapitach .

Opcja drastyczna - koniec wyzwań dla użytkowników

Jeśli jednak wszystkie powyższe opcje okażą się nieskuteczne i proceder dalej będzie tkwił w najlepsze, zdecydujemy się zablokować wyzwania dla użytkowników , udostępniając je wyłącznie administratorom serwisu . Taka sytuacja zablokuje całkowicie ustawki (gdyż wyzwania rozstrzygać będą administratorzy WYŁĄCZNIE) , jednak spowoduje dużą stratę funkcjonalną dla serwisu - zostanie on obcięty z jednej z lepszych opcji i bardziej atrakcyjnych dla użytkowników , w szczególności tych, którzy nie tworzą treści, ale chcą poprzez aktywność zdobywać punkty dla fandomów.


Takie rozwiązanie jest opcją drastyczną , ale zostanie zastosowana, jeśli dalej będą pojawiały się takie zachowania.

A może już chcielibyście , by zablokować wyzwania dla użytkowników ? Jeśli tak, poinformujcie nas o tym w komentarzach, a i taki ruch zostanie przez nas rozważony.

Opcja najgorsza z możliwych - banowanie użytkowników

Na koniec zostawiliśmy coś, co jest dla nas, jako autorów serwisu - najgorszym rozwiązaniem. Nie chcemy wyrzucać z portalu ludzi, skoro to ludzie ten portal tworzą. Nie czujemy się żadnymi "Bogami" ani zarządzającymi fandomami. Jesteśmy tylko ludźmi, którzy chcieli dać Wam - fandomom - jakieś możliwości rozwoju z działalności, ktore uznaliśmy za fajne i w które warto zainwestować - czas, pieniądze, pomysły. Niestety, nie brakuje ludzi, którzy psują nam zabawę. Konkretnych jednostek, na którym cierpią wszyscy - nie tylko my, ale przede wszystkim uczciwie zdobywające punkty osoby, które poświęcają mnóstwo pracy i emocji na tworzone przez nich treści . To tych osób jest nam najbardziej szkoda.


Dlatego jeśli będzie to konieczne, zdecydujemy się na banowanie użytkowników (w tym adresów IP), łącznie z blokowaniem dostępu do strony na poziomie serwera . Odetniemy po prostu tych, którzy przeszkadzają nam w fajnej zabawie. Ban spowoduje w najlepszym wypadku odebranie wszystkich punktów z konta użytkownika, zablokuje też wszystkie treści użytkownika na stronie oraz uniemożliwi dostęp do publikowania jakichkolwiek treści . W najgorszym nie tylko zablokuje prawo rejestracji nowego konta, ale nawet całkowicie zablokuje dostęp do serwisu

Czy spotkaliście się ze zjawiskiem opisanym w poście? Jak duże straty ponieśliście? Jakie rozwiązanie(-a) są Waszym zdaniem najlepsze?

Czekamy na Wasze komentarze - decyzja zapadnie maksymalnie w ciągu 2-3 dni . Jednocześnie uspakajamy Was - wszystkie punkty z wyzwań są logowane w serwisie w wielu różnych zakresach i wszystkie jesteśmy w stanie przywrócić , jeśli zajdzie taka potrzeba .


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2102 punktów za:

Jakość:20Popularność:890
Wsparcie:92Ocena i wartość ocen:12
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1040
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
890 czytelników Wrz 11, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Valide Użytkownik 238,305 pkt
Piotr, możesz sobie kasować komentarze ludzi, banować i ukrywać prawdę, ale tylko pogorszysz sobie sytuację. Nie dalej jak około 2 tygodnie temu rozmawialiśmy o tym przez telefon. Słowo w słowo mówiłam ci, że w półfinale będzie masakra, bo zaczną się przelewy punktów w wyzwaniach. Oczywistym było, że przeciwko nam w półfinale mogły zgadać się fandomy, które odpadły i okradać nas z punktów, żeby dać innym. Powiedziałeś mi wtedy, że nic z tym nie zrobisz, bo tak może zrobić każdy i tego nie zmienisz. Rozmawialiśmy chyba godzinę, ale ty i tak upierałeś się przy swoim, że to legalne i tak pozostanie! Po przeanalizowaniu tego stwierdziłam, że jest to bez sensu, żebyśmy uczciwie pisząc posty zarabiali punkty po to, żeby za dwa dni jakiś fandom nam je wykradł. Powiedziałeś mi wtedy, że to nasza wina, bo powinniśmy od samego początku "zaprzyjaźnić się" z innymi, co by nam pomagali. Dlatego między innymi odeszliśmy z bitwy, bo nie było sensu dalej walczyć, skoro przyzwoliłeś na takie zachowania. Jak możesz teraz pisać to, co piszesz i pokazywać ludziom, jakim jesteś hipokrytą?! Mafie, oszustwa, o czym ty w ogóle mówisz? Dziwisz się, że ludzie coraz częściej źle piszą o całym serwisie i całej tej bitwie, a sam napędzasz na siebie hejty! Ciesz się, że w ogóle jeszcze jest z tobą jakaś garstka dzieciaków, która jeszcze nie ogarnęła do końca, co tu tak naprawdę się dzieje, bo i ich zaraz stracisz. Jesteś inteligentny, ale są ludzie inteligentniejsi od ciebie, którzy na zimno analizują, co tu się wyrabia! Zweryfikowani użytkownicy - mogłeś od razu napisać konta premium za kasę, które już proponowałeś w ankiecie, a nie wykorzystujesz dzieciaków to swoich gierek. Przez ciebie i twoje nawoływanie do niby "sojuszy" mnóstwo grup, które wcześniej nawet nie wiedziało o swoim istnieniu teraz się nienawidzi! Nie ma dnia bez afery, nie ma dnia bez kłótni i problemów, a ty brniesz w to wszystko jeszcze głębiej! Ludzi, dzięki którym jeszcze w ogóle ta strona istnieje wyzywasz od oszustów i od mafii, zdajesz sobie z tego sprawę, człowieku? A zmiana zasad co dwa dni to nie oszustwo? Nie jest oszustwem to, że mówiłeś mi przez telefon jedno, a teraz chcesz zrobić co innego? Możesz skasować ten komentarz, jak to zrobiłeś kilkanaście minut temu z komentarzami innego użytkownika, który ma dość twojego kręcenia. Wiedz, że takim zachowaniem sam ukręcasz bata na swoją stronę i dążysz do tego, że wszyscy cię znienawidzą.
+27 głosów
Wrz 11, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
Ten portal się rozwija bo sponsorzy typu KOMPUTRONIK jeszcze nie przyjrzeli się co pod ich szyldem się wyprawia- żadna szanująca się firma nie będzie tolerować zmian zasad konkursu nie wiadomo ile razy- żadna szanująca się firma nie użyczy swojej nazwy w wolnej amerykance gdzie dzieciaki mówią- Fandom jest nasz- staruchy wypier.... Nadal na Twetterze są wpisy po bitwie z 25.08 gdzie gówniara z OUAT pisze- "Kosemki bo mój ojciec prawnik wam wpierdoli"- ja jestem dorosła i NIGDY TUTAJ NIE UŻYŁAM TAKIEGO SŁOWA. A to wszystko pod  zamieszczonym przez Baranowskiego  ogłoszeniem z hasztagiem bo tam nakręca w bitwie punkty na Fandomowej Bitwie? Na tym ogłoszeniu- szyld firmy KOMPUTRONIK- jak długo będziesz miał tu sponsorów? Zamiast ankiety najpierw wprowadź identyfikację użytkowników- żeby nikt tu nie czuł się bezkarny skoro to portal osób głównie niepełnoletnich- tym się lepiej zajmij zamiast chorymi zasadami bo jak moje dziecko tu trafi i zostanie potraktowane nie właściwie to sama się tym zajmę.
likaalonso Użytkownik 229,496 pkt
Mam dość z całego serca mam już dość. Czy nie możecie już zostawić Piotrka w spokoju? Przez te wszystkie dramy niszczycie go i nagle zapominacie ile on pracy włożył w ten projekt. Cała idea fandoms i bitwy fandomow to miesiące starań i setki pomysłów,  żeby było tu jak najlepiej. A wy chcecie to wszystko zniszczyć? Nie rozumiem, tak bardzo nie rozumiem jak można być tak zawistnym. Po co wypisujecie takie rzeczy? Piter dobrze wie jakie błędy popełnił i stara się je naprawiać każdego dnia więc proszę Was żebyście postawili się na jego miejscu i mieli wszystko sobie choć trochę empatii. Nie można dogodzić tylu osobom i zawsze znajdą sie Ci, którym nic ni3 pasuje. Z wyzwaniami zrobil się bajzel - chcemy to naprawić. Fandoms to projekt, który cały czas jest w trakcie udoskonalenia więc to nie jest oszustwo. Błagam Was, skupcie się na tym, żeby dobrze się bawić jak wcześniej a nie szukać codziennej dramy. Nienawiść do niczego nie prowadzi. Myślicie, że jak OUAT zostało usunięte z bitwy to było nam łatwo? Nadal się z tym nie pogodzilam, ponadto sama bylam w reprezentacji. Mimo to każdy zaakceptował decyzję Piotrka i szanujemy to jak to zarządził. Czy się to podobało czy nie, szacunek ponad wszystko. Miłość ponad nienawiść a to co Wy tu wypisujeCie świadczy tylko o tym jak bardzo zawistni są istoty ludzkie. Nadal mam nadzieję,  że kazdy z nas jako człowiek odnajdzie swoje morale. Proszę zastanówcie się nad tym co Wy w ogóle tu robicie.
+13 głosów
Wrz 11, 2017
tempxbrenn Użytkownik 117,925 pkt
Te punkty zostały potem odjęte z rankingu comic con
Valide Użytkownik 238,305 pkt
O proszę, jednak opcja drastyczna: nie ma już w ogóle wyzwań. Ale jaja. Piter, przechodzisz samego siebie. Pokażę jak obiecywałeś, że nasze punkty po odejściu z bitwy możemy dawać komu chcemy i wspierać inne fandomy, a teraz znowu zmieniłeś zasady. Ręce opadają....
+12 głosów
Wrz 11, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 170,378 pkt
Jestem za opcją przelewania punktów, ale też nie przez wszystkich. To, co dzieje się teraz z tymi wyzwaniami jest śmiechu warte. Ludzie się starają, piszą ciekawe i najlepiej jak potrafią, chcą się bawić, a tu przyjdzie X i Y, którzy są w zmowie i otd tak, dla zabicia czasu i popsucia nerwów przeciwnemu fandomowi, postanowią pobawić się ich kosztem. W tym momencie jestem zła i to niesamowicie, bo z konta mojego fandomu poznikały ogromne ilości punktów +/- 60k, a jak wiemy - jest to ogrom pracy by je zdobyć. Obecnie przez takie zagrywki jesteśmy nie tylko bez punktów, ale i bez chcęci na dalszą walkę, bo po prostu ręce opadają jak się widzi, że punkty uciekają w mgnieniu oka w wyzwaniach po 20k, 25k czy 15k... Jest nam po prostu przykro i nie sądzę, że tylko OUaT, bo pewnie innym, których spotkała taka sytuacja też się to nie podoba.
+11 głosów
Wrz 11, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 170,378 pkt
Jeśli dołączył do naszego fandomu ze swoimi punktami zarobionymi wcześniej, ale po dołączeniu nie zrobił nic poza wyzwaniem, to punkty poszły nie tylko z jego konta, ale i z konta fandomu, na którym wcześniej były punkty zarobione przez osoby piszące posty.
No One of TheHundred Użytkownik 95,197 pkt
Jestem za opcją banowania- zbanujmy cały serwis 8)
+11 głosów
Wrz 12, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
O widzisz,też dam za poczucie humoru ;)
Klarciocha Użytkownik 577,386 pkt
Zamiast patrzeć na te wyzwania polecam zobaczyć inne oszustwa np. Przyznawanie przez jednego admina każdego posta o The100 na główną i dawanie nagrody 5 k KAŻDEMU
+10 głosów
Wrz 11, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 388,748 pkt
To juz jest smieszne xdxd SKAD ty mozesz cokolwiek wiedziec o tym ktory admin co dodaje i ile punktow daje xDD smieszne
Wloszka Użytkownik 176,335 pkt
Przeciez to Ty podrzegales ludzi do sojuszy. Przeciez Valide Ci mowila, ze tak bedzie a Ty mowiles ze takie sa reguly. Usuwasz niekorzystne komentarze ktore Ciebie osmieszaja i sa prawdziwe. Nie zostawimy tak tego. Pokazemy jak oszukujesz ludzi. Sam ustaliles zasady a teraz chcesz za to krac. Uwierz mi, Fakt sie juz Wami zainteresowal.
+9 głosów
Wrz 11, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Martyna ,do kogo ty pijesz ? Prosze mi tu pokazać ten post z nagrodzonym komentarzem typu " świetny post ". Rozbudowany to nie znaczy treściwy bo można sobie dużo pisać o niczym. A co do " ciekawy " to kwestia gustu ,moja droga. Kto daje wyzwanie ten ocenia. Zawsze tak jest ,że NIE nagrodzony ma inne zdanie .
I jeszcze jedno . Nie mogłam nagrodzić komentarza typu " świetny post " bo moje wyzwania były nie na temat postów .
Wloszka Użytkownik 176,335 pkt
ZADAM WYJASNIEN GDZIE SA MOJE PUNKTY ZA WYZWANIA????!!!!!!
zawiadamiam, ze wraz z adminami innych fandomow skladamy pismo do wszystkich sponsorow w zwiazku z oszustwami. Miarka sie przebrala, jest nas wiecej niz myslisz. Zobaczysz rowniez wiele rezygnacji. Juz wiele osob zmienilo zdanie na Twoj temat i na to co, co wyprawiasz, wprowadzajac ludzi w blad. ostanie Ci tu tylko ouat i violka.
+9 głosów
Wrz 11, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,105 pkt
... Bo oczy Ci wydrapią, Valide :-D
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Sposób jest bardzo prosty: użytkownicy z dużą ilością punktów przyłączają się do danego fandomu. CZYLI WZBOGACAJĄ DANY FANDOM
 W ten sposób nieuczciwi użytkownicy przekazują swoje punkty dla innych fandomów, a dając duże wyzwanie punktowe, nie tylko przyznają solidną zapomogę , CZYLI TYLKO ODBIERAJĄ CO ICH
A ja nie należę do żadnego aktualnego fandomu. Tak przecież też może być?
Z tego co wiem to Valide też nie.
WIĘC O CO CHODZI w końcu ?
+8 głosów
Wrz 11, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
No i niestety dalej nie będziesz wiedziała. Teraz to nawet na messengerze się nie dopytasz bo ci NIE WOLNO puki cię nie zweryfikują. IPN się kłania
Martyna Wajer Użytkownik 142,266 pkt
Nie wiem co o tym myśleć.. Te ciągłe zmiany nie wpływają moim zdaniem dobrze na portal, doprowadzają do coraz częstszych kłótni. A to wina tylko pana Piotra więc.. i jeszcze to, że zamiast 3 punktów można było dostać 40k. To ma być sprawiedliwe? I ta akcja z wyzwaniami. Nie ma co się dziwić, że się ludzie czepiają.
+8 głosów
Wrz 11, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Święta racja .40 k dla jednych a 3 punkty dla pozostałych
Jaka forma oszustwa? Przecież Piotr Baranowski wyrażnie napisał w poście na temat naszego wycofania się ,że możemy pozbyć się punktów dając wyzwania. Kilkoro z nas ,z 600 osób , sympatyzując z The 100 dało im swoje punkty bo im się ICH komentarze najbardziej podobały i NIE BYŁY to komentarze typu " świetny post " . To jest do sprawdzenia !!!! Panie Piotrze Baranowski.

O co chodzi z tym odrzuceniem ? Nie piszę prawdy ? Czy może piszę w chamski sposób ?
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
A skoro tak trudno Panu dostrzec proste rozwiązania to ja podpowiem jedno- proszę dać możliwość fandomowi który już nie bierze udziału w bitwie przekazania punktów wybranemu fandomowi lub fandomom bez wyzwań- zwykły transfer , bo to o wiele więcej ma sensu niż to co man odstawia. Mam prawo zadecydować komu chce oddać moje punkty i nie chce by trafiły np do OUAT skoro nigdy nie widziałam ani jednego odcinka, za to obejrzałam chyba wszystko o Wampirach i uwielbiam Wilczki wiec do nich chciałabym, by trafiły moje punkty. Ale na razie jakoś tego zrobić nie mogę. Wyzwania tej możliwości nie dają przecież! Bo określanie na moim profilu teraz nowego fandomu po WSK to chyba nieporozumienie- przecież ja już nic nie mogę tu zrobić oprócz napisania komentarza  :-) No tak czy nie?
+8 głosów
Wrz 12, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Oszustwem nad oszustwami jest jednym za odpowiedz w Bitwie radiowej przyznawanie 2 punktów a innym 40 TYSIĘCY
+6 głosów
Wrz 11, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
jeśli Pani nie potrafi pojąć, że 2 punkty przyznane w Bitwie (a konkretnie 3 - za poprawną odpowiedź)  NIE odpowiadały 2 punktom w serwisie, to już niestety nic na to nie poradzimy.
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
To z ostatniego piątku w radio to był serwis ?  To może mi Pan wyjaśni skąd się wzięło np u Supernatural nagle 512 256 punktów i zdobyła 1 miejsce w seriale Pan udaje ,że nie wie o co chodzi.
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Pan Piotr Baranowski uważał,że inaczej się będzie walczyć o 3 punkty niż o 40 tysięcy odpowiadając na pytania .
Nowa wersja punktacji w Bitwie Fandomów spowodowała, że program , który dotychczas i tak oferował sporo emocji i dynamiki, stał się...jeszcze bardziej emocjonujący. Punkty, które na Waszych oczach wpływały na wynik, w którym wiecie, że macie bezpośrednio swój udział dały efekty. Inaczej walczy się o 3 punkty, a inaczej o ... 40 tysięcy - bo aż tyle warta była każda poprawna odpowiedź. W efekcie mamy duże zmiany w rankingu na już mniej niż 40 godzin przed rozstrzygnięciem bitwy o półfinał ! Wszystkie fandomy zdobyły dużą ilość punktów w Bitwie - żaden wyraźnie tej Bitwy ani nie wygrał, a nie nie przegrał. Oto wyniki programu !
Wyniki Bitwy o półfinał
+5 głosów
Wrz 11, 2017
Klarciocha Użytkownik 577,386 pkt
Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przelewanie pkt. Oczywiście z jakimiś granicami No 20k pkt albo raz w tygodniu
+3 głosów
Wrz 11, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Mnie osobiście nie dotknął ten problem, ale zauważyłam takie zjawisko i jestem zawiedziona. Nie rozumiem jak można grać tak nie fair. Owszem fajnie jest wygrać, ale na uczciwych zasadach. A wygrane w wyzwaniach czasem przyznawane są osobom, które na to nie zasługują albo z góry wiadomo kto je wygra. Mam nadzieję, że takie rozwiązania dadzą jakiś efekt i nie będziecie zmuszeni do radykalnych kroków.
+3 głosów
Wrz 11, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Ja nie mówię że nie można przekazywać punktów, tylko w jakiś rozsądny i sprawiedliwy sposób a tego niestety nie którym brakuje, oczywiście nie wszyscy tak postępują. I nie skarżę się tylko ustosunkowałam się do tego co było w poście
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
Wszędzie pokazuje mi się moderacja komentarzy.
Czy tylko ja tak mam ?
+3 głosów
Wrz 12, 2017
Annevue Użytkownik 649,900 pkt
Nie, każdy tak ma.
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
Panie Piotrze- ja jestem bardzo normalną osobą- naprawdę- więc proszę tak normalnie po ludzku- jak pod moimi komentarzami pojawia się -1, a po 6 dniach dostaję powiadomienie że mój komentarz został odrzucony, to o co Panu właściwie chodzi- bo jakoś nie bardzo jest to dla mnie czytelne ??? Jak był nie właściwy to trzeba było od razu odrzucić, w momencie postawienia przy nim -1, bo przecież już wtedy dotarł i został odczytany- prawda??? A powiadomieniem po 6 dniach co chce mi Pan dać do zrozumienia, bo ja nie bardzo rozumiem, za to zrozumiała jest dla mnie sytuacja dlaczego tego komentarza tu nie ma i ja zupełnie nie mam z tego powodu żadnych pretensji. Absolutnie. Dlatego skoro ja nie mam nic, to czego ode mnie oczekuje Pan. Może zwyczajnie jak Pan chce to proszę usunąć moje konto z Pana portalu razem z wszystkimi moimi treściami będzie mi niezmiernie miło jeśli choć raz załatwicie to od razu a nie jakieś dziwne podchody nie wiadomo po co ????? Myślę że usunięcie mojego konta byłoby najwłaściwsze, jednak sama tego zrobić nie mogę. A skoro jestem tu jakby duchem, bo nie należę do żadnego fandomu bardzo proszę o usuniecie konta z punktami które mam. Dziękuję i miłego wieczoru życzę  :-) Oczywiście jeśli jakimś cudem mogłabym przekazać swoje punkty serialowi który kubie to chciałabym żeby trafiły do Teen Wolf, ale bez żadnych wyzwań.  :-)
+3 głosów
Wrz 18, 2017
Krzysiek Ustupski Zarząd 4,355,983 pkt
Sylwio, to nie tak, że komentarz był celowo odrzucony po czasie. Nie nadawał się on do akceptacji, lecz nadal wisiał w moderacji. Stąd też przy dzisiejszych porządkach robionych przez administracje został odrzucony z opóźnieniem po prostu :)
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
I czemu zawsze tylko ciebie stać na to żeby odpowiedzieć  :-) Ja naprawdę nie widzę tu miejsca dla siebie, bo niby w jakim charakterze- Matka Boska Fandomowska?  :-) Bardzo proszę usuńcie moje konto :-) Ja muszę pisać i chce żeby ludzie czytali to co piszę , żeby się śmiali jak za bardzo się spinają ale to już nie jest dla mnie miejsce. A skoro Baranowski w jednym z ostatnich ogłoszeń napisał ze na prośbę możecie konto usunąć, to oproszę o to bo sama tego zrobić nie mogę  ;-) A tobie Krzysiu dziękuję- już teraz wiem czemu jesteś jednym z najbardziej lubianych administratorów  :-) I przekażcie Teen Wolf moje punkty bo bardzo trzymam za nich kciuki  :-) Albo rozdzielcie między Ten Wolf a Pamiętniki- skoro Edward to moje ciacho to niech trafia między jego popleczników też :-)
OnlyRaige Użytkownik 145,033 pkt
Cieszę się, że w końcu został poruszony temat wyzwań. Niestety spotkałam się z tym zjawiskiem i były dość spore straty, ale nie dla mnie a raczej dla moich znajomych. "Opcja pośrednia - udostępnienie wyzwań tylko dla użytkowników zaufanych / zweryfikowanych" wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem.
+2 głosów
Wrz 11, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Nowego przelicznika Piotrze Baranowski ? Innym też zostały dodane te zera ?  Jaki nowy etap? Dogrywka 3 miejsc to nowy etap ? Gdyby Pan dopisał te zera w półfinale WSZYSTKIM to byłoby ok ale tak ? Chce mi Pan wmówić ,że te setki tysięcy punktów te cztery fandomy nabiły sobie od piątku wieczorem do końca niedzieli ? No to musiał być przekręt hahaha. Grupy co cały czas miały po dziesiątki tysięcy jak nie po jednostki.
Jagoda Sawka Użytkownik 69,344 pkt
Jeju, naprawdę nie rozumiem takich zachowań. To jest tylko zabawa, która powinna nas łączyć...
+2 głosów
Wrz 11, 2017
JakubWichowski Użytkownik 228,495 pkt
Super, że w końcu ktoś zareagował na tego typu zachowania, jak dla mnie najlepszą opcją będzie ta pierwsza, czyli sprawdzenie wyzwań przez administratorów, najbardziej uczciwa  metoda, bo administracja jest bezstronna i nie ma na celu oszukania kogoś.
+1 głos
Wrz 11, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Wierzysz w to co piszesz ? A dawanie komuś 40 tysięcy punktów za to samo za co innym dawało się 3 ? SZTUKI nie tysiące

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
127 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 127 Gości
Dziś posty czytano : 1623 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  554259 punktów
 2. Young Stars Festival
  44874 punktów
 3. Bartek Lovers
  43522 punktów
 4. Supiwerki
  39850 punktów
 5. Potterheads
  39847 punktów
 6. The 100
  38834 punktów
 7. SikorskiSquad
  32948 punktów
 8. Arturonators
  29733 punktów
 9. SERIALE
  25605 punktów
 10. GRY
  23070 punktów
 11. Life Is Strange
  22079 punktów
 12. Famous In Love
  21920 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20165 punktów
 14. Domisiaki
  18353 punktów
 15. Once Upon A Time
  17601 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17341 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17192 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13118 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12672 punktów
 21. Forza
  11235 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10194 punktów
 24. Eurowizja
  10095 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9280 punktów
 26. Dua Lipa
  7961 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6411 punktów
 29. Playstation VR
  6141 punktów
 30. FILMY
  5732 punktów
 31. Nintendo
  5302 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5030 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4594 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4540 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4231 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4178 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3969 punktów
 42. Bambinos
  3808 punktów
 43. Young Stars News
  3219 punktów
 44. Sport
  2846 punktów
 45. K-Pop
  2739 punktów
 46. American Horror Story
  2598 punktów
 47. God Of War
  2526 punktów
 48. YOUTUBE
  2251 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1630 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  904 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  831 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  608 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  509 punktów
 60. Arianators
  492 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  398 punktów
 63. LUDZIE
  391 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  287 punktów
 66. Soy Luna
  287 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  246 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  101 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  95 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post