Fandomy

Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów

Pewnie niejedna wielka fanka ys ma mnóstwo opasek materiałowych, wiadomo, że noszenie ich wszystkich na ręku jest dość niewygodne. W tym poście pokażę Wam kilka przykładów, w których można praktycznie wykorzystać opaski materiałowe. 

Suwak od piórnika?!

Zdarzyło Wam się kiedyś urwać suwak od piórnika? Myślę, że każdy w swoim życiu chociaż raz tego doświadczył.. tylko co potem? Co zrobić aby dać naszemu ulubionemu piórnikowi drugie życie? Z pomocą przychodzi opaska materiałowa Jeremiego z jego najnowszej kolekcji. Co zrobić? To banalnie proste! Należy przepleść ją przez "haczyk" który pozostał w piórniku, następnie założyć metalowe zapięcie tak, jakbyśmy zakładali opaske na ręke! Nic prostszego prawda? Więc do dzieła!

Gumka do włosów!

Dziewczyny - powiedzcie mi, że ani raz nie zapomnieliście gumki do włosów wtedy kiedy akurat była Wam najbardziej potrzebna a na pewno Wam nie uwierzę! Przyznaję się bez bicia - zapominanie gumki do włosów na lekcje W-F to moja codzienność! Tutaj na ratunek przybiega opaska materiałowa mojego idola - Jeremiego którą w przeciwieństwie do gumek, mam zawsze ze sobą! Zastosowanie jej jest banalnie proste! Przeplatamy przez nią włosy a następnie ściskamy zapięciem! Śmiało, spróbuj tego sposobu, jest naprawdę genialny!

Breloczek!

Twoja torebka wygląda nudnie? Ma za mało ozdób? Mam na to radę! Potrzebujemy tylko opaski tkaninowej! Ja w tym przypadku tradycyjnie użyłam tej Jeremiego, która jest moim absolutnym faworytem! Nie dość że pięknie wygląda to jest tak przydatna! Jestem pewna, że wszyscy wokół będą zachwyceni tym pomysłem!

Zakładka do książki!

Ile razy, z powodu snu musieliście przerwać genialną książkę? Oprócz ciekawości "co będzie w kolejnym rozdziale" pozostało pytanie "czym zaznacze sobie stronę?" Nagle nasuwają się myśli "zagiąć róg? Nie.. przecież nie wypada.. Zapamiętać stronę.. ostatnio na matematyce mówiłam dokladnie to samo podczas nauki wzorów ale nie wyszło.. co by tu.." i wtedy z pomocą przychodzi opaska materiałowa! Wystarczy wsadzić ją między strony zamknąć książkę i odetchnąć z ulgą, ponieważ mamy zakładkę do książki!

Podręczny... piórnik?!

Ile razy zapomnieliście piórnika, a pożyczone od kolegi długopis, ołówek i kredki trzeba było gdzieś przechować przez przerwę aby miec na następną lekcje? Znalazłam na to rozwiązanie którym chciałabym się z Wami podzielić! Wystarczy opaska Jeremiego! Dokładnie tak samo jak w poprzednich przypadkach do jej środka wkładamy ołówki, mazaki i długopisy i związujemy zapięciem tak, aby nic nie wydostało się ze środka! Nic prostszego, prawda?

Zawieszka na klucze!

Zdarzyło Wam się zapomnieć lub zgubić któregoś z kluczy? Nadchodzi pytanie, jak dostać się do domu? Nic prostszego! Wystarczy na opaskę materiałową zawiesić każdy, przydatny klucz! Tym sposobem nie ma szans na zapomnienie o którymś, bo masz je wszystkie w jednym miejscu. Zgubić też nie ma opcji, bo jak spadnie Ci kilka kluczy na ziemię, to na pewno hałas Ci na to nie pozwoli! 

Koniec!

Dziękuję Wam za przeczytanie mojego postu, mam nadzieję, że któryś z tych sposobów Wam się przyda!

Bardzo dziękuję też xolkaolkax za pomoc w poście! 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (2) ocenili go na: 2,100 punktów
Jeremi Sikorski
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 4
718 czytelników Gru 6

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 519,166 punktów 4 12
Ale super pomysly kochana! <33 Czekam na wiecej postów
+1 głos
Gru 6
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 4
O dziękuję ❤
Piotr Baranowski Super Administrator
rewelacyjny pomysł, tak trzymaj !
+1 głos
6 dni temu
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 4
Dziękuję <3
Anna Jopek Użytkownik zweryfikowany 159,793 punktów 2 9
Fajne pomysły może jakiś wykorzystam
+1 głos
6 dni temu
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 4
Koniecznie daj znać ❤
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 126,553 punktów 1 6 17
Mega post i kilka pomysłów jak na przykład gumka do włosów regularnie wykorzystuje podczas moich codziennych zajęć, ale podsunęłaś też mi kilka innych sposobów, w jaki mogę te opaski wykorzystać
+1 głos
5 dni temu
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 4
Ooo mega ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
93 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 93 Gości
Dziś posty czytano : 595 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Riverdale
  11431 punktów
 2. Jereminators
  11228 punktów
 3. Beautilles
  7572 punktów
 4. Ananasy Sylwii
  5445 punktów
 1. Natt
  8429 punktów
 2. Daira
  1875 punktów
 3. suzi
  1096 punktów
 4. Aqua
  31 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  0 punktów
 1. (Rywal)
  0 punktów
 1. Riverdale
  11431 punktów
 2. Jereminators
  11228 punktów
 3. Beautilles
  7572 punktów
 4. Ananasy Sylwii
  5445 punktów
 5. Soy Luna
  2559 punktów
 6. Remonators
  668 punktów
 7. MMers
  206 punktów
 8. Tinistas
  65 punktów
 9. Misiaki Sysi
  56 punktów
 10. V-Lovers
  40 punktów
Kontakt