Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Pewnie niejedna wielka fanka ys ma mnóstwo opasek materiałowych, wiadomo, że noszenie ich wszystkich na ręku jest dość niewygodne. W tym poście pokażę Wam kilka przykładów, w których można praktycznie wykorzystać opaski materiałowe. 

Suwak od piórnika?!

Zdarzyło Wam się kiedyś urwać suwak od piórnika? Myślę, że każdy w swoim życiu chociaż raz tego doświadczył.. tylko co potem? Co zrobić aby dać naszemu ulubionemu piórnikowi drugie życie? Z pomocą przychodzi opaska materiałowa Jeremiego z jego najnowszej kolekcji. Co zrobić? To banalnie proste! Należy przepleść ją przez "haczyk" który pozostał w piórniku, następnie założyć metalowe zapięcie tak, jakbyśmy zakładali opaske na ręke! Nic prostszego prawda? Więc do dzieła!

Gumka do włosów!

Dziewczyny - powiedzcie mi, że ani raz nie zapomnieliście gumki do włosów wtedy kiedy akurat była Wam najbardziej potrzebna a na pewno Wam nie uwierzę! Przyznaję się bez bicia - zapominanie gumki do włosów na lekcje W-F to moja codzienność! Tutaj na ratunek przybiega opaska materiałowa mojego idola - Jeremiego którą w przeciwieństwie do gumek, mam zawsze ze sobą! Zastosowanie jej jest banalnie proste! Przeplatamy przez nią włosy a następnie ściskamy zapięciem! Śmiało, spróbuj tego sposobu, jest naprawdę genialny!

Breloczek!

Twoja torebka wygląda nudnie? Ma za mało ozdób? Mam na to radę! Potrzebujemy tylko opaski tkaninowej! Ja w tym przypadku tradycyjnie użyłam tej Jeremiego, która jest moim absolutnym faworytem! Nie dość że pięknie wygląda to jest tak przydatna! Jestem pewna, że wszyscy wokół będą zachwyceni tym pomysłem!

Zakładka do książki!

Ile razy, z powodu snu musieliście przerwać genialną książkę? Oprócz ciekawości "co będzie w kolejnym rozdziale" pozostało pytanie "czym zaznacze sobie stronę?" Nagle nasuwają się myśli "zagiąć róg? Nie.. przecież nie wypada.. Zapamiętać stronę.. ostatnio na matematyce mówiłam dokladnie to samo podczas nauki wzorów ale nie wyszło.. co by tu.." i wtedy z pomocą przychodzi opaska materiałowa! Wystarczy wsadzić ją między strony zamknąć książkę i odetchnąć z ulgą, ponieważ mamy zakładkę do książki!

Podręczny... piórnik?!

Ile razy zapomnieliście piórnika, a pożyczone od kolegi długopis, ołówek i kredki trzeba było gdzieś przechować przez przerwę aby miec na następną lekcje? Znalazłam na to rozwiązanie którym chciałabym się z Wami podzielić! Wystarczy opaska Jeremiego! Dokładnie tak samo jak w poprzednich przypadkach do jej środka wkładamy ołówki, mazaki i długopisy i związujemy zapięciem tak, aby nic nie wydostało się ze środka! Nic prostszego, prawda?

Zawieszka na klucze!

Zdarzyło Wam się zapomnieć lub zgubić któregoś z kluczy? Nadchodzi pytanie, jak dostać się do domu? Nic prostszego! Wystarczy na opaskę materiałową zawiesić każdy, przydatny klucz! Tym sposobem nie ma szans na zapomnienie o którymś, bo masz je wszystkie w jednym miejscu. Zgubić też nie ma opcji, bo jak spadnie Ci kilka kluczy na ziemię, to na pewno hałas Ci na to nie pozwoli! 

Koniec!

Dziękuję Wam za przeczytanie mojego postu, mam nadzieję, że któryś z tych sposobów Wam się przyda!

Bardzo dziękuję też xolkaolkax za pomoc w poście! 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (2) ocenili go na: 2,100 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3025 punktów za:

Jakość:2120Popularność:735
Podziękowania:65Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:80

Jeremi Sikorski
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 34,059 punktów 1 5
735 czytelników Gru 6, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 611,994 punktów 4 14
Ale super pomysly kochana! <33 Czekam na wiecej postów
+1 głos
Gru 6, 2017
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 34,059 punktów 1 5
O dziękuję ❤
Piotr Baranowski Super Administrator
rewelacyjny pomysł, tak trzymaj !
+1 głos
Gru 7, 2017
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 34,059 punktów 1 5
Dziękuję <3
Anna Jopek Użytkownik zweryfikowany 160,133 punktów 2 9
Fajne pomysły może jakiś wykorzystam
+1 głos
Gru 7, 2017
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 34,059 punktów 1 5
Koniecznie daj znać ❤
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,425 punktów 2 6 17
Mega post i kilka pomysłów jak na przykład gumka do włosów regularnie wykorzystuje podczas moich codziennych zajęć, ale podsunęłaś też mi kilka innych sposobów, w jaki mogę te opaski wykorzystać
+1 głos
Gru 8, 2017
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 34,059 punktów 1 5
Ooo mega ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
129 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 129 Gości
Dziś posty czytano : 6998 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2436 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post